HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Tostorożce 2014/2015




 

Share
 

 Tostorożce 2014/2015

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Frederica

Wytrwała Pierepałka

Frederica


Liczba postów : 2947
Dołączył/a : 14/02/2014

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyCzw Sty 01 2015, 00:00

Oto zza Mordoru, Xibalby oraz innych dziwnych i mrożących krew w żyłach miejscach przybywają do nas Tostorożce! Długo wyczekiwane, wreszcie zajechały w nasze rejony byście mogli już dziś oddać swój głos!

Kod:
[center][size=16][b][u]Część Postaciowa[/u][/b][/size][/center]
[b]Forumowe Zuo:[/b] Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa. Przynajmniej we własnych oczach, bo nie bardzo jej idzie.
[b]Forumowy Miszczu:[/b] Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością, czy komizmem. Ważne by niszczyła system.
[b]Forumowy Teletubiś:[/b] Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avatar:[/b]  
[b]Najlepsza Sygnatura:[/b]  
[b]Najciekawszy Nick:[/b]  
[b]Maskotka Forum:[/b] Postać stworzona do przytulania.
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Najfajniejsza Postać Męska:[/b]
[b]Najfajniejsza Postać Żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza Postać:[/b]
[b]Znienawidzona Postać:[/b]
[b]Najlepsza Para:[/b]  
[b]Najgorsza Para:[/b]  
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss Forum:[/b] Najładniejsza żeńska postać na forum.
[b]Mister Forum:[/b] Najładniejsza męska postać na forum.
[b]Najlepsze Cycki:[/b]
[b]Najlepszy Nauczyciel:[/b]
[b]Najlepszy Shota/Loli:[/b]
[b]Najlepszy Team:[/b]
[b]Największy Zbok:[/b]  
[b]Potomek Pudziana:[/b] Postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]Worek Treningowy:[/b]  
[b]Najdziwniejsza Magia:[/b]  
[b]Najciekawsza Magia:[/b]  
[b]Wilk w Owczej Skórze:[/b] Niby słodki a jednak...
[b]Najbardziej wpływowa postać:[/b] postać, która wywiera wpływ na inne postacie i npc
[b]Najbardziej odpowiedzialna postać:[/b] postać najbardziej zaangażowana fabularnie.
[b]Najbardziej pomocna postać:[/b]

[center][b][u][size=16]Część Użytkownikowa[/size][/u][/b][/center]
[b]It’s a Trap:[/b] Najlepszy trap… Znaczy się osoba grająca postacią przeciwnej płci.
[b]Mistrz Dram:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b] Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie.
[b]Najciekawsze Posty:[/b]
[b]Najfajniejszy User:[/b]
[b]Najgorszy MG:[/b]  
[b]Najlepszy Grafik:[/b]
[b]Najlepszy MG:[/b]  
[b]Największy Zbok:[/b]  
[b]Niszczyciel Czerepów:[/b] Najbardziej wojownicza postać. (Mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user.)
[b]Powieściopisarz:[/b] Najdłuższe posty.
[b]SB Killer:[/b]
[b]SB Motor:[/b] Osoba napędzająca SB .
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Wilk w Owczej Skórze:[/b] Niby słodki a jednak...
[b]Najbardziej pomocna osoba:[/b]

[center][b][u][size=16]Część Forumowa:[/size][/u][/b][/center]
[b]Epic:[/b] Najbardziej epicka rzecz związana z forum.
[b]Fail:[/b] Jak wyżej tylko największy fail.
[b]Wasz pomysł:[/b] Macie jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie/ulepszenie forum? To dobry moment by o tym napisać! Kto wie, może zwycięski pomysł zostanie wprowadzony w życie?
[b]Ikona forum:[/b] Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Najciekawsza misja/arc/event:[/b]
[b]Tosty:[/b] Raz na pół roku czy co trzy miesiące (kwartał)?

- Nie musicie głosować we wszystkich kategoriach
- Teoretycznie możecie zagłosować na samych siebie... ale to dziwne i dziwne
- Starczy napisać "Nick" osoby nominowanej, ale krótkie bądź dłuższe opisanie dlaczego ta a nie inna postać wygląda ładnie i jest ciekawsze.
- Edycja jest zabroniona, jeśli spiszę wyniki a po czasie ktoś edytuje, to ów edycja nie zostanie zaliczona.
- Termin wypełniania Tostów wynosi tydzień
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4675-tobolek-fretki#97655 https://ftpm.forumpolish.com/t4652-frederica-kikuta https://ftpm.forumpolish.com/t4677-there-s-something-odd-about-that-place#97660
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyCzw Sty 01 2015, 21:00

Część Postaciowa
Forumowy Miszczu: Leinteth. Za dwa ostatnie posty senne na misji, bo mi się wybitnie spodobało potraktowanie tematu snu w ten sposób. Naprawdę plusik za to epicki.
Forumowy Teletubiś: Mydlany Rycerz. No bo... mydlany. I rycerz. No.  
Najlepszy Avatar: Diangen. Postać odświeżona, wraca na forum, to się mi pojawiła przy przeglądaniu listy użytkowników, a avek mi się podoba.
Najlepsza Sygnatura: Alezja. Zwyczajnie ładna jest, a też Lara Croft (nie mylę się?) zadziwiająco mi pasuje do Alezji.
Najciekawszy Nick: Wielki Kot. Tak, bo jest wielki i bo to jest kot.
Maskotka Forum: Pyza. No bo Pyza jest w sumie jedyna. I chyba każdy jakoś Pyzę lubi no.
Najfajniejsza Postać Męska: Bane Wakamano. W sumie czytam sobie ostatnio posty tam gdzie albo MGuje, albo gram i Bane jakoś tak zwrócił moją uwagę postami ostatnimi czasy.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Rosalie. Mistrzuje sobie u niej i widzę potencjał na bardzo dobrą uczennicę. Plus dodatkowo relacja mistrz-uczennica w tym przypadku jest po prostu interesująca z mojego punktu widzenia.
Najśmieszniejsza Postać: Leinteth. Praktycznie za to samo co u góry przy forumowym miszczu. To było naprawdę świetne i dawno nie zdarzyło mi się zaśmiać tak na głos przy czytaniu posta.
Znienawidzona Postać: Lord E. Tak, to jest NPC, co mnie to.
Najlepsza Para: Pyza i Światełka. OTP moim zdaniem ponad wszelką wątpliwość.
Najgorsza Para: Kyle i zapałki. Po prostu nigdy nie więcej nie pozwólmy mu na ich posiadanie.  
Najlepsze KP: Z tych które sprawdzałem ostatnio to będzie Pierre. Bo bardzo ładnie napisana i się sympatycznie czytało, a także wszystko było przejrzyste i sensowne.
Miss Forum: Diangen.
Mister Forum: Carlos. To wcale nie jest żaden sposób odwdzięczenia się za ikonki na TS.  
Najlepsze Cycki: Heisher. Yup.
Najlepszy Shota/Loli: Keiko. Tak, głosuję na własną postać bo mi kazała. A tak poważnie to nie liczcie tego głosu. Zostawcie go jako pusty.  
Najlepszy Team: Bardżuruk Team. Za mieszankę charakterowo-kulturowo-ogarnięciową.
Największy Zbok: Rosalie. Fabularnie? Sorry, ale jak najbardziej jest zboczona i ma doświadczenie.
Potomek Pudziana: Taki. To znaczy, w teorii jego magia swego czasu taka była, obecnie została znerfiona, ale pamiętam, że podczas sędziowania mu misji wciąż odczuwałem siłę.
Worek Treningowy: Takara? Żeby podtrzymać świecką tradycję? W końcu należy się biednemu czołgowi wyróżnienie za to co robi.  
Najdziwniejsza Magia: Mydlany Rycerz i jego mydło. Pozdrawiam serdecznie, obecnie zgarnia palmę pierwszeństwa.
Wilk w Owczej Skórze: Will. Bardziej na zasadzie "na przyszłość" niż za to co obecnie zdziałał.
Najbardziej wpływowa postać: Nanaya Byakushitsune. Bo lata tu i tam, kontakty ma jeszcze siam i owam. Fabularnie zaktywizowana potężnie.
Najbardziej odpowiedzialna postać: Alezja. Niech ktoś spróbuje powiedzieć, że Alezja nie jest zaangażowana w to co się dzieje wokół niej na fabule to parsknę śmiechem.
Najbardziej pomocna postać: Rena. Zrobi wszystko i pomoże każdemu tylko z okazji czynienia dobry i bycia pomocną. Taka już jest.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Makbet. W sumie reverse trap, to trap.
Najaktywniejszy user: Takara/Tora/Finny. Po prostu najwięcej piszą i w różnych miejscach ich dużo.
Najfajniejszy User: Ktoś i wszyscy naraz.
Najgorszy MG: Obecnie wciąż się przyglądam wszystkim MG i sprawdzam co i jak, więc nie nominuję.
Najlepszy Grafik: Elisabeth/Takara. Z usług avkowych pierwszej korzysta prawie całe forum. Druga zrobiła bardzo ładny layout. Muszę wyróżnić obie.
Najlepszy MG: Tak jak w przypadku najgorszego.
Największy Zbok: Ostatnio Finny. Dużo tych tekstów na TS lata.
Niszczyciel Czerepów: Muto Zenko. Wciąż uważam, że najbardziej wojowniczy jest właśnie on.
Powieściopisarz: Torashiro/Alezja. Tylko dajcie się im rozkręcić trochę to ciekawym czy kiedykolwiek zobaczymy koniec jednego posta, a co dopiero początek drugiego.
Najbardziej pomocna osoba: Torashiro/Finny. Tora biega tu, tam, rozmawia z userami, przekazuje informacje, wymyśla rzeczy. Finny podobnie, rzuca uwagami to tu, to tam, próbuje pomagać, a także obecnie oprócz mnie jest jednym z nielicznych sprawdzających KP i zaklęcia. Trzeba docenić.

Część Forumowa:
Epic: Fakt, że dalej istniejemy i trzymamy się jakoś razem. I oby tak dalej!
Fail: No muszę tego Kyle'a i jego zapałkę tu wrzucić, no sorry~!
Ikona forum: Takara. Jej twarzyczka figuruje u góry tam jako admin, nie?
Najciekawsza misja/arc/event: Obecnie to jednak Bardżuruk, z racji ekspresowego i wybuchowego rozwoju akcji.
Tosty: Trzy miesiące.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Chain


Chain


Liczba postów : 470
Dołączył/a : 06/12/2014

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyCzw Sty 01 2015, 21:31

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Nie znam... My chyba nie mamy osoby ociekającej mrokiem xD
Forumowy Miszczu: Lei, bo posty na misji są po prostu tak zabawne.
Forumowy Teletubiś: Mydlany Rycerz @@/ Bo mydlana kulka nic nie robi (y)
Najlepszy Avatar: EDIT! Minerwa i Rozia BOOOŻE JAKIE TO SĄ AVY
Najlepsza Sygnatura: JB i Dax, bo po prostu się podobają.
Najciekawszy Nick: No i znowu Mydełko.
Maskotka Forum: Laczuś
Najfajniejszy NPC: RICHARDO, TYLKO ON <33333
Najlepsza Para: Aclaria x Arata
Najgorsza Para: Anulej x Senchi
Miss Forum: Nanaś, bo Becia
Mister Forum: Maczki i Femy, bo Hijitaka
Najlepsze Cycki: Zdecydowanie Dżio, więc dajemy Heishera
Najlepszy Shota/Loli: Finn, bo Oz
Najlepszy Team: Bardżuruk xD bo to co tam się dzieje, to jest niemożliwe.
Potomek Pudziana: Pudzian to Tasia... Bo kto inny na frm zrobiłby Spacer Farmera, jedząc jeszcze frytki. 
Najdziwniejsza Magia: Mydełko.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Hmm... Kiri i Maczek :D Bo to taka reprezentacyjna trapowa para
Mistrz Dram: Zagłosowałbym na siebie, ale to głupie... Dramy to... Maczek :D
Najaktywniejszy user: Tasia, bo Tasia jest wszędzie.
Najciekawsze Posty: TAK BARDZO LUBIĘ CZYTAĆ POSTY LEINETHA
Najgorszy MG: Mimo, że najlepsza, to Tasia
Najfajniejszy User: Wszyscy są najfajniejsi, nie da się wybrać jednego
Najlepszy Grafik: Elcia i Daxy
Największy Zbok: Kiri, bo cały czas "If you know what I mean" :D
Niszczyciel Czerepów: Tasia, bo kto rozłupie ścianę głową, jak nie ona?
Powieściopisarz: Nie czytam postów, więc trudno mi powiedzieć. Raz pisze się dłuższe, raz krótsze posty. Ale ściany to domena Alv :D
SB Killer: SB killerem, była wakacyjna przerwa, która trochę się przedłużyła.
SB Motor: Raz po raz siedzę, więc raz pisze ktoś raz inny ktosiek. Ale z reguły to Finn najwięcej na SB siedzi.
Najbardziej pomocna osoba: Tasia i Kiri

Część Forumowa:
Epic: Ludzie
Fail: To, że duża liczba osób przestała grać.
Wasz pomysł: Jak mam, to od razu wrzucam w CD
Ikona forum: Za długo już tu siedzę, wybaczcie :D
Najciekawsza misja/arc/event: od ostatniego czasu nie mamy tego za dużo
Tosty: Kwartał


Ostatnio zmieniony przez Chain dnia Sro Sty 07 2015, 21:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2512-szkatulka-chain#43318 https://ftpm.forumpolish.com/t2504-chain-crono https://ftpm.forumpolish.com/t2513-opisy-chain#43319
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyCzw Sty 01 2015, 23:21

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Psycho Pheam? Bo w sumie nie wiem za bardzo jak nazwać tą formę, no i ona jednak cały czas istnieje...
Forumowy Miszczu: Takara, bo wydaje się być taką komiksową postacią, która przypadkiem znalazła się w realnym świecie i nie rozumie jakim cudem nie może robić cudów jak w komiksach. Przepraszam, ale tak to widzę xdd
Forumowy Teletubiś: Tutaj to już się zupełnie nie orientuję. Można by było dać Pyzę, ale to jednak świat FT i magia za dużo miesza :< Ale najbardziej oczekiwałbym takiego złego, ale wręcz kreskówkowego. Takiego Sweet Evil, coś jak cukierek z czili. O!
Najlepszy Avatar: Na forum jest masa świetnych grafik (serio, coraz mniej tragicznych xdd). Ale z tych najlepszych to na pewno aktulany eventowy avek Takary oraz Pheam. Może nigdy się jakoś nie jarałem, ale z uwagi na ilość grafik jakie posiadał już Pheam i ich jakoś. To naprawdę jest świetny poziom.
Najlepsza Sygnatura: Ciril, normalnie miazga. Ta sygna mnie oczarowała. Gdyby jeszcze lepiej opracować tekst nad i pod. Sam podpis byłby mistrzostwem. Ale sygna jest w takim starym stylu, który kiedyś panował na pbf’ach. Chodzi szczególnie o wielkość, jak i sam obrazek i wykadrowanie też są super!
Najciekawszy Nick: Mam pustkę oOo
Maskotka Forum: Kolejne puste miejsce...
Najfajniejszy NPC: Nieznam się na tym zupełnie :<
Najfajniejsza Postać Męska: Tutaj jest ciężko wytypować kogoś konkretnego. Z uwagi na aktualne przemiany i ich konsekwencje. Bo Peham uwolnił się już fabularnie i może się przeistoczyć ponownie w coś ciekawego. Jak nie ciekawszego (bagaż doświadczeń, zwiększa głębię postaci). Do tego jest Zenek, który chce wywrócić cały czas fabułę! Don robi nową postać, która może ostatnie się z nami na dłużej i coś też wniesie. Fin z ogromnym doświadczeniem również może wykazać się na tym polu, bo akurat są zmiany w policji. Tak więc materiału jest sporo możliwości też odrobinę, ale zapewne jak MG dadzą już w nowym roku coś szerszego to wtedy będzie można ocenić kto się zmienił i jak się wykazał przez te pół roku. Dlatego na chwilę obecną nie daję głosu. Tak specjalnie tak to rozwinąłem, abyś czytelniku stracił minutę ze swojego życia :3
Najfajniejsza Postać Żeńska: No tutaj inaczej niż w przypadku panów. Jest pusto! Nic się nie dzieje. Znaczy coś tam na obrzeżach forum mamy. Ale nadal słabo i pusto. Chociaż ruchy Moragi (nie wiem czy tak to się pisze xdd), szaleństwa w GH no i Takara, nadają jakiś zarys fabularny. Ale nie jest on tak wyraźny i pewny jak u panów. Więc też czekam na lato, co przyniesie nam ta połowa roku. Bo zazwyczaj ta część jest taka bardziej uboga. Znaczy do marca pbf’y działają jak szalone. Później jest słabiej, więc kto się ostanie?
Najśmieszniejsza Postać: Też mam braki i jakieś inne poczucie humoru, więc nie typuję.
Znienawidzona Postać: Nanaya Byakushitsune. Tak wiem, to może brzmi strasznie, ale nie cierpię tej postaci. Znaczy nie pasuje mi ona w GH bo przypomina mi taką dobrą ciocię, która zamiast opieprzać szesnastolatka za upicie się na imprezie i zarzyganie jej połowy mieszakania. Przyniosłaby mu rosołek na kaca. Może coś się teraz zmieniło, nie wiem. Ale taki mam obraz tej postaci w głowie, może jakoś za bardzo wybałuszam tą postać. Ale wydaje mi się, że jest taka naj, naj i jeszcze raz genialna we wszystkim. Taki superman u nas na forum (a ja supermana nie znoszę bo jest właśnie taki za boski xdd). Więc to nie jest źle, ale po prostu nie w moim stylu :<
Najlepsza Para: Odpuszczam~
Najgorsza Para: To też~
Najlepsze KP: Kp Czoko mają tą taką głębię. Są takie mocno filmowe i dopracowane. Jednak wszystkie są prawie takie same. Znaczy o pomysł, który jest super i serio podziwiam. Bo ja bym tak nie potrafił chyba. Znaczy wymagało by to sporo pracy i czasu, a efekt byłby raczej mierny. Bo zrobić każdy umi, ale aby uzyskać taki efekt trzeba mieć to coś!
Więc moimi faworytami jest na pewno kp Pierre, z uwagi na inne ustawienie wszystkiego oraz Diangen. Obie kp były super, ale brakowało mi jeszcze jakiś obrazków, takiego ostatniego wykończenia.
Miss Forum: Pomijam~
Mister Forum:To też.
Najlepsze Cycki: I to tak samo...
Najlepszy Nauczyciel: Tu was chyba nie zaskoczę~
Najlepszy Shota/Loli: W tym tym bardziej...
Najlepszy Team: Nie wiem czy nawet jakiś istnieje, a co tu brać najlepszy. Dziwne ułożenie misji pozwalające na mieszanie się gildi sprawiło, że przynajmniej w moich oczach na forum nie ma jakiejś konkretnej drużyny jak ta z mangi. A na pewno coś takiego było by miło obserwować, a najlepiej parę takich drużyn. Czy nawet zbieraninę przypadkowych koksów *.*
Największy Zbok: Kiedyś sytuacja była jasna, ale teraz to nie wiem oOo
Potomek Pudziana: Czy to ma jeszcze sens po czystkach? Bo serio kiedyś było nie równo, ale teraz to jest masakra z tymi wyznacznikami i koksami są ludzie, którzy długo grają, więc zarobili na to swoimi siłami jak i czasem. Bo na pewno masa graczy była by też silna gdyby upracie grali na forum tą jedną i jedyną postacią lub jakby w ogóle grali (tak mam na myśli siebie po części xdd, ale nie głosuję na siebie bo nie jestem silny). Więc ja nie głosuję bo to na chwilę obecną nie ma sensu.
Worek Treningowy: Teraz nikt nie jest jakoś strasznie słaby. Te 100 PD na start to mega pomoc dla nowych graczy, więc takowego worka nie ma. A co do umiejętności walki nie wypowiem się, bo nie każdy musi dobrze pisać jak i dobrze walczyć.
Najdziwniejsza Magia: Słońca u Nanayi. Wiem, że może się czepiam, ale światło jako negatywna energia, która potrafi wyłączyć magię. Serio? Wiem, że to może dziwne ale to zaklęcie kojarzy mi się z jakąś mroczną magią. Ciemną, zimną, taką wiecie cienia, mroku, debuffów czy innych cudów. A nie z magią słońca, za nic z magią słońca xdd Taka sprzeczność która wydaje mi się mega dziwna xdd
Najciekawsza Magia: Prawdy i Fałszu! No to jest dla mnie mega. Styl idealnie mi pasuje jak i możliwości. W sumie uwielbiam wszelkie uniwersalne magie jak i te wspomagające/przeszkadzające. Dlatego też chciałem stworzyć taką postać, ale Don teraz taką robi, więc może być za dużo i to dość podobną do mojej oOo. No ale jak coś w sumie już wiecie na kogo zagłosuję następnym razem xdd (jeżeli Don będzie nadal grał tą postacią, to raczej oczywiste, że jego magia będzie moją ulubioną xdd) Chociaz konkurencja jest spora, bo Artie też ma super magię i pewnie coś bym jeszcze znalazł ale mi się nie chce. Wolę na razie wywrzeć taką presję, co by chłopaki się nie poczuli xdd
Wilk w Owczej Skórze: Pustka, serio nie mam pomysłu oOo
Najbardziej wpływowa postać: Nie ogarniałem za bardzo fabuły więc też nie wiem xdd
Najbardziej odpowiedzialna postać: Zenek jak nic. Jego plany i aktualne poczynania to naprawdę coś. Mamy też Pheama, ale on był w zamknięciu i takie tam. Ale to Zenek był tym złym i no to chyba najważniejsze xdd
Najbardziej pomocna postać: Heh, nie wiem xdd

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Nie orientuję się w tym...
Mistrz Dram: Swego czasu Don o ile dobrze rozumiem tą kategorię, ale teraz to ja zupełnie nie wiem. O ile dobrze rozumiem to pojęcie xdd
Najaktywniejszy user: No nie powiem, że aktualny skład prowadzący wybija się na przód. Chociaż nie mogę wybrać kogoś szczególnego. Bo Fin jest wszędzie po trochu. Kiri tylko w mechanicznej części głównie siedzi. A Tora w tej Fabularnej i na czacie. Tak, więc nie mam typu :<
Najciekawsze Posty: Nie chce mi się nie raz czytać postów tych ludzi z jakimi jestem na misji, więc zupełnie nie wiem xdd
Najfajniejszy User: Nie mam zdania xdd Jakoś nie potrafię wybrać jakiejś szczególnej osoby :<
Najgorszy MG: Nie ma złych MG, tylko osoby, które po prostu się do tego nie nadają, ale mają zapał. Czasami po ciężkiej pracy kwitną (jak Don, serio Don był kiedyś koszmarnym MG w sumie jak zaczynał swoją karierę, a teraz proszę jak nam wyrósł), ale czasami nie. Więc nie powinno być tej kategorii, no chyba, że jakiś MG jest dobry ale się ociąga i się marnuje. Ale nie powinno nazywać się kogoś najgorszym, może najlepiej by pasowało Nieefektywny? To jakieś takie lżejsze niż Najgorszy :<
Najlepszy Grafik: Z tych co się ostali niewielki jest wybór, więc Takara. Bo nie wiem czy jest ktoś jeszcze jako oficjalny grafik xdd
Najlepszy MG: Nie mam zdania, za mało grałem pod okiem MG aby jakoś wyróżnić kogoś. No i jeszcze ostatnio mnie nie było, więc… No tego...
Największy Zbok: Medżi, w ciemno Medzi ><
Niszczyciel Czerepów: JA! Bua ha ha, a tak serio to musiało by dojść do większej ilości walk lub aktywności paru osób aby się przekonać. Bo cały czas wałkowanie trzech typów staje się nudne, szczególnie jak ci gracze za dużo nie walczą >>
Powieściopisarz: Nieśledziłem xdd
SB Killer: Kurde nie wiem, ostatnio czat jest tak pusty, że chyba sama pustka zabija czat oOo
SB Motor: Może to nie będzie osoba, ale pamiętam jak powrót Col napędził czat, no i czasami jakimś cudem ludzie wieczorem się zbiorą w większej grupie to też nie raz dobrze napędza oOo
Spamer Offtopu: Off też martwy jest ostatnio xdd
Wilk w Owczej Skórze: Nie wiem~
Najbardziej pomocna osoba: Dla mnie to cała kadra “rządząca” znaczy Takara, Fin, Tora bo są na czacie i jak trzeba odpowiedzą co i jak. Kiri na czat nie wchodzi, więc ciężko mi to ocenić. No i są jeszcze inni użytkownicy, którzy na czacie udzielają odpowiedzi, więc nie wiem kto tak naprawdę xdd

Część Forumowa:
Epic: FN, dla mnie jest super. Szkoda tylko, że nie działa za dobrze. Znaczy słyszałem o zmianach i czekam na pierwszy numer. Bo nawet ten raz na kwartał jest super, chociaż chciałbym zobaczyć też czasami jakieś numery specjalne wyłącznie na dany temat! *.*
Fail: Przez czas mojej nieobecności sporo się pozmieniało i ciężko jest uznać coś za porażkę lub sukces. Takie FN może być jednym i drugim. Ale są też rzeczy, które widocznie przybiły forum. Chyba tą najgorszą było odejście Dona. Chociaż nie wiem jak do tego doszło. To jednak coś takiego się stało i sprawiło, że forum zawisło nad przepaścią. A to był tylko jeden człowiek! No i nie był niezastąpiony, ba nie jest. Błędem w tym wszystkim było to, że chyba za dużo się dało mu na głowę lub on za dużo wziął. Ale na szczęście forum się już podnosi z tego. Porażką też może być pusty czat, który kiedyś nieważne o jakiej porze (serio to nie było ważne) tętnił życiem lub przynajmniej tlił się jeszcze jakoś. To było coś czego na razie nie ma i nie fajnie. A ostatnią rzeczą, która najbardziej mnie boli jest ten chaos i brak jakiegoś punktu zaczepienia. Bo forum ma już dwa lata i po dwóch latach nagle znów stoi na niczym i to jest bardzo nie fajne...
Wasz pomysł: Mam za dużo pomysłów co by je tutaj wypisać, a wiem, że większość z nich by nie przeszła. Bo forum już jest za stare na takie zmiany~
Ikona forum: Nie wiem, chyba wszyscy się już tak znają, że to raczej nie dla nas xdd
Najciekawsza misja/arc/event: Nigdy żadnego nie ukończyłem, więc nie wiem xdd
Tosty: Raz na pół roku, ale pomiędzy tostami można by było dodać rozszerzoną wersję wybranych tostów. Czyli coś w stylu rankingów osobowości, magii, a nawet zaklęć. Co może lekko by urozmaiciło odstępy pomiędzy półrocznymi tostami. Ale to tak luźno~
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Rosalie


Rosalie


Liczba postów : 395
Dołączył/a : 20/09/2012
Skąd : Twoje sny~?

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyPią Sty 02 2015, 01:24

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Kuro?
Forumowy Miszczu: Wpisałabym Tasię, bo w sumie jak niszczy wszystko to system może też, ale Leinteth i jego sny <3. Fangirl hardo.
Forumowy Teletubiś: Mydlany Rycerz <3.
Najlepszy Avatar:  Bida z nędzą, czemu wszyscy mają moje avki :C. Evana jest mega fajny, ale już mi się znudził. Uwielbiam też avek Artiego, ma genialny art <3. Moritius też ma to coś. Ale zagłosuję jednak na Annie. W sumie, gdybym widziała Minerwę jako aktywnego usera, to bym dała głos, ten av to coś @o@. STOP. TASIA POZWOLIŁA MI EDYTOWAĆ. TO MINERWA TO TASIA?! Głos na Minerwę XD.
Najlepsza Sygnatura: Kiri za dużo razy dostał tą nagrodę DX. Jaram się sygną Zenka, ale to chyba dlatego, że widzę bisza-. Bejnowa jest spoko. Ale jednak Takary jest najbardziej estetyczna i pasuje mi do gustu. Tylko niech schowa Tosty w link.
Najciekawszy Nick:  Isaac Winchester. Tylko dlatego, że uwielbiam to imię u postaci na forach @@.
Maskotka Forum: Finn, szczególnie, jak domaga się uwagi xdddd.
Najfajniejszy NPC: ARATA <33333333333333. To była miłość od pierwszego posta.
Najfajniejsza Postać Męska: Pheam, dalej. Jest mega xD.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Moraga @U@. Po prostu czekam na więcej.
Najśmieszniejsza Postać: Leinteth xD. Miłość absolutna.
Znienawidzona Postać: Keiko. Naprawdę... nie. Po prostu nie. W ogóle nie przepadam za żeńskimi postaciami Kiri, tak mi się zauważyło @@.
Najlepsza Para: ROZIA X EIMOTO Q_Q. CO Z TEGO, ŻE NANAŚ GO PORZUCIŁA Q_Q.
Najgorsza Para: Tasia x Snow się parę razy kroiło, a ja błagam: NIE @_@.
Najlepsze KP: Pierre. Maczek dominuje tą konkurencje mocno ;-;.
Miss Forum: Manuela, a co @@.
Mister Forum: Z-zenek <3.
Najlepsze Cycki: Wciąż jesteśmy u postaci, więc Nanaś.
Najlepszy Nauczyciel: Arata i jego wychowywanie członków GH <3.
Najlepszy Shota/Loli: Taki, tęsknię ;n;.
Najlepszy Team: Bardżuruk się dobrze bawi xd. A ja razem z nimi.
Największy Zbok: Postać, hm? Chain mi coś... @@. Zbyt często czytałam w postach, że lubi chłopców.
Potomek Pudziana: TASIA ;n; . 
Worek Treningowy: *otwarła Bardżuruk i wybrała najbardziej poranioną postać* Dobra, Kyle. Ale to było na jego własne życzenie.
Najdziwniejsza Magia:  Mydła, Mydlanego Rycerza xd.
Najciekawsza Magia: Gorgon, Moragi.
Wilk w Owczej Skórze: Taki.
Najbardziej wpływowa postać: To będzie chyba Sonia, bo jest radną, nie?
Najbardziej odpowiedzialna postać: Takara, na pewno.
Najbardziej pomocna postać: Alezja. Nie widziałam, aby kiedykolwiek komukolwiek odmówiła pomocy @@.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Maczek xD.
Mistrz Dram: Tareczka <3.
Najaktywniejszy user: Kiri.
Najciekawsze Posty: Pheam, na każdej postaci.
Najfajniejszy User: Maczek!
Najgorszy MG:  Nie miałam okazji na nikogo narzekać ostatnio @@.
Najlepszy Grafik: Tasia, bo to chyba najlepszy layout jaki widziałam na tym forum. I zagłosowałam i na jej avka i na jej sygnę, coś jest na rzeczy xd.
Najlepszy MG: Well, Kiri prowadzi(ł .w.") mi misję, MyGuje mi mistrza, prowadzi sobie wspaniale Aratę i naprawdę jest fajnie.
Największy Zbok: KIRI.
Niszczyciel Czerepów: Nie wiem, boje się wszystkich ;_;.
Powieściopisarz: Tora ;w;.
SB Killer: Dax.
SB Motor: Jak Maczek wchodzi, to SB chyba trochę odżywa... nie wiem w sumie.
Spamer Offtopu: Nie wiem @@.
Wilk w Owczej Skórze: Tsubaki xd.
Najbardziej pomocna osoba: Takaś. Naprawdę, jeśli tylko jest na komputerze, to pomaga z wszystkim. Bez narzekania. Pamiętam, co było, jak dodała layout. I zawsze się stara.

Część Forumowa:
Epic: ARATA <33333333333333333333333333. I sny Leintetha są mega xDDDD.
Fail: Bardżuruk. Kyle. Zapałki. Wielkie bum. Naprawdę długo pozostanie mi to w pamięci.
Wasz pomysł: Kuźwa, to nie są żarty. Gdzie, do laczka, jest moje ciastko?!
Ikona forum: Takara i Pheam, ich najczęściej rozpoznają @@.
Najciekawsza misja/arc/event: Zaginiony, czyli Agencja artystyczna "Cocoro". Bo sny Leintetha xDDDD.
Tosty: Na cholerę jest dalej ta kategoria, jak zostało ustalone co i jak @@.


Ostatnio zmieniony przez Rosalie dnia Pią Sty 02 2015, 16:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t256-szkatulka-rozalindy#1526 https://ftpm.forumpolish.com/t231-rosalie-dorothe-marie-de-la-ciel https://ftpm.forumpolish.com/t1373-opisy-dodatkowe#20447
Torashiro


Torashiro


Liczba postów : 5599
Dołączył/a : 10/05/2013

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyPią Sty 02 2015, 13:02

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Kuro, no bo... niby próbuje być zuy, ale w mojej opinii idzie mu to... średnio... a to i tak w superlatywie opisane było.
Forumowy Miszczu: Kyle... co tu dużo mówić, Bardżuruk.
Forumowy Teletubiś: Nie chciałem głosować na siebie, kurde nie chciałem. Nie mam obecnie pomysłu na nikogo innego, więc wybiorę... Pyzę. Fakt, Tarki przypominają mi, że była inna osoba. Mydlany Rycerz.
Najlepszy Avatar: Miałem dylemat. Ostatecznie zostaje... Lilin i Fem
Najlepsza Sygnatura: Strasznie spodobała mi się sygna Kiriego i Daxa.
Najciekawszy Nick: Reshehedera. Nie wiem jak to poprawnie wymówić, ani skąd, ale dla mnie ciekawe.
Maskotka Forum: Pyza. Chcąc nie chcąc, dla mnie nadaje się tam tylko i wyłącznie ona.
Najfajniejszy NPC: Ea... w sumie tylko jego jakoś kojarzę, ale jego historia i wygląd mnie naprawdę zaciekawiły.
Najfajniejsza Postać Męska: Hmm... wypowiem się tylko w tym gronie postaci, które jako tako kojarzę. Może lepiej, może gorzej, teraz jako MG, może poznam więcej i na przyszłych tostach moja wypowiedź będzie bardziej rzetelna. W chwili obecnej najfajniejszą postacią, pod względem samej kreacji i zachowania jest... Never. Bez Grey. Fakt faktem, Grey go carruje, ale ten Superbohater-kretyn, z którego można się trochę pośmiać, ale mimo to się stara, jest jednak ciekawym konceptem.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Alezja za całokształt twórczości. Dobrze prowadzona postać, a zarazem dla mnie, naprawdę ciekawa.
Najśmieszniejsza Postać: Tori... mimo tego, że Never się stara i w ogóle, to jednak patos płynący niczym rzeka z tej postaci mnie dobił po zaledwie pierwszym poście.
Znienawidzona Postać: Hmmm... ciężko mi tutaj coś szczególnego wskazać. Zazwyczaj nie lubię postaci mocno skoncentrowanych na sobie jak Keiko. Ale mimo to... lubię ją. Nie wiem czy to przez prowadzącego, czy dlatego, że jest tak bardzo tym przesycona, że aż śmieszna. Dlatego zagłosuję na... nie wiem. Niech będzie ten poturniejowy Fem. Zwyczajnie nie podoba mi się ta gwałtowna zmiana postaci, choć naprawdę dodała mu swoistej głębi fabularnej.
Najlepsza Para: Aclaria x Arata, bo jednak tak się romantycznie zapowiada <3
Najgorsza Para: Anulej x Senchi @_@ ja rozumiem, że można stworzyć sobie parę na forum, nawet od początku, ale stworzenie dwóch postaci, niezwiązanych ze sobą od początku, a potem zakochanie się w porywaczu i "wielka miłość" była dla mnie tak naciągane, że hej.
Najlepsze KP: Spojrzałem na KP Minerwy i automatyczne <3. Nie przeglądałem innych, nie czytałem, ale pod względem oprawy, naprawdę mnie ruszyło, bo jednak trochę KP kiedyś przeglądałem.
Miss Forum: Patrząc po avkach... tylko i wyłącznie... i to z tych, co byli w przeciągu ostatnich 24h na forum... Moraga
Mister Forum: Z cyklu najlepszy męski avatar... który jakoś prezentuje jednak faceta... a niech będzie... Fem i Charles
Najlepsze Cycki: Pierwsza myśl? Dżio... tak więc Heisher
Najlepszy Nauczyciel: Ea... nie czytałem 50 twarzy Araty, więc pozostaje mi określić, że ten osobnik jest najlepszym nauczycielem. Nie gada prawie, chorej osobie każe błądzić w górach ze śniegiem po pas, ale mimo wszystko... dba o ucznia... chyba @_@. U Araty nie widziałem niczego takiego, E również nie zaszalał z tego co widziałem pod jakimś względem, jeśli chodzi o masę lekcji... ale możliwe, że mnie to ominęło.
Najlepszy Shota/Loli: Hmm... z tego co ja zrozumiałem (czyli z niczego) zostaje mi chyba tylko oddać głos na jakąś młodocianą postać. Moja pierwsza myśl to było Lulu i Will, ale nie wiem czy dobrze ogarnąłem tą kategorię, więc w razie czego można pominąć mój głos.
Najlepszy Team: Bardżuruk Team. Choć szczerze... może gdyby zamiast Finna dać jakiegoś... Mydlanego? Nevera? Torii'ego? Wtedy byłoby zabawniej xD Jeżeli chodzi o teamy takie jak z gildii, to chyba przez kilka sekund istniał pseudo team Tora i Never, a zapowiada się kolejna misja z tym duetem w roli głównej @_@
Największy Zbok: Chain... głównie za przytulanie się do koleżanki podczas jej snu. Brzmiało to prawie jak wstęp do gwałtu... chyba xD
Potomek Pudziana: Z tego co słyszałem, to niby Fem miał masę PDków... Tasia niby też... więc niech dostaną ode mnie moje głosy
Worek Treningowy: Tasia. Tasiny paradoks polega na tym, że mimo bycia koksem wybrała sobie mistrza, który jednak... no każe jej napieprzać kółeczka (do czasu...). Do tego jej szczęście do wszelakich wypadków i porażek... to po prostu Tasia.
Najdziwniejsza Magia: Mydła Mydlanego. Aż czekam, aż okaże się ona najbardziej OP magią (deszcz mydła, na które będziesz uczulony @_@).
Najciekawsza Magia: Odblask Duszy Lilin - zwyczajnie podoba mi się koncept, gdzie w zależności od stanu psychicznego postaci magia ma inne właściwości.
Wilk w Owczej Skórze: Matt! A tak na poważnie, to nie on. Myślał, że jest Zerefem, ale nie jest... stara się. Pod pewnym względem Kuro by pasował, ale to dlatego, że wiem, jaki jest zamysł na tą postać... dlatego ostatecznie posłużę się sugestią Kiriego, która ma naprawdę rację bytu i głosuję na Willa. Wszak w tak młodym wieku zostać mistrzem...
Najbardziej wpływowa postać: Colcia. Bycie radną (jeśli dobrze pamiętam) to z pewnością ciężki kawałek chleba, ale również ogromna masa wpływów.
Najbardziej odpowiedzialna postać: Alezja. Co jak co, ale ona stara się zrobić tą misję jak należy.
Najbardziej pomocna postać: Ponownie pójdę za wcześniejszą sugestią... Alezja. Widzę i wiem, że jak ktoś potrzebuje pomocy to dostanie ją od tej postaci.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Lilin @_@ Bo Kiri z Maczkiem przereklamowani @_@
Mistrz Dram: Finn... aż do bólu... naprawdę...
Najaktywniejszy user: Tasia. Co tu dużo mówić. Ostatnio sporo się dzieje i działa. Do tego Kiri, bo również działczy. I to dobre jest. Nawet poganiać zbytnio nie trzeba.
Najciekawsze Posty: Z niecierpliwością czekam na posty Tori'ego. Patos potrzebny od zaraz.
Najfajniejszy User: Naprawdę... ciężko kogoś mi tu wybrać. Są tu bowiem osoby, z którymi naprawdę spoko mi się gada, z którymi mogę się dogadać pod różnym względem (technicznym, fabularnym), i którzy sprawiają, że to przyjemność tu być. Jakoś nie ma tu osoby, która by mnie denerwowała czy po prostu generowała jakąś antypatię. Tak więc... wszyscy na ten głos zasłużyli.
Najgorszy MG: Ouć... bolesna kategoria. Tutaj należy liczyć się z wieloma kategoriami. Czas odpisów, ich jakość, ciąg przyczynowo-skutkowy, ale także i z powodem takich zachowań. Czy dana osoba miała gorszy dzień, czy nie ma zapierniczu, czy nie przejęła przypadkiem po kimś misji? Z tych wszystkich przyczyn wynika, że oddanie na kogokolwiek głosu w tej kategorii byłoby zwyczajnie, w mojej opinii, nie na miejscu. Więc albo wszyscy, albo nikt.
Najlepszy Grafik: Tasia - bo layout. Może i na Elcie lub Daxa dałbym głos, ale czekając na avka bądź sygnaturę x czasu to jednak... ni @_@ Do tego Nanaś bo sygna BJ'a <3
Najlepszy MG: Podobnie jak w przypadku tytułu Najgorszego MG. Głos jest więc podobny... albo wszyscy, albo nikt
Największy Zbok: Kiri... if you know what i mean.
Niszczyciel Czerepów: Trudny wybór. Niby ostatnio nikt nie walczył, wcześniej ja spamiłem w Arenie Offtopowej, ale teraz... Ellej i ja coś tam robimy tylko. Na fabule? Nie widać czegoś takiego. Tak więc... Ellej, dlatego, że kocha walczyć na PBFach... nawet jak mu to nie do końca się udaje xD
Powieściopisarz: Alezja. Bo jak mogę dać na kogoś głos, a ten ktoś nie jest mną, to tylko on go dostanie.
SB Killer: Nie kojarzę nikogo, kto by tu pasował.
SB Motor: Ostatnio Colcia wbiła i był bum... tylko pojedyncze pojawienie się na SB, nawet jeśli bardzo mile, fajne i w ogóle cudowne nie może zagwarantować sukcesu w tej kategorii. Tak więc na ten moment, nie ma tu nikogo.
Spamer Offtopu: Ni ma nikogo chyba... wyczerpało jeno się.
Wilk w Owczej Skórze: Zagłosowałbym na siebie, ale chyba wszyscy już wiedzą, że jestem zuym MG, który może zabić, bo tak i w ogóle. Z części użytkowej nie ma chyba nikogo takiego. Znam Kiriego na tyle dobrze, że wiem, że oddanie tu na niego głosu nie byłoby rzetelne.
Najbardziej pomocna osoba: Tasia, zdecydowanie. Pomoże i to od razu... bo tak.

Część Forumowa:
Epic: Bardżuruk, no bo jednak to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.
Fail: Te Tostorożce zrobione bezpośrednio pod to, by Tasia wygrała w największej ilości konkurencji lub by wygrały te sytuacje, które ona stworzyła @_@ A tak na poważnie... chyba największym obecnie failem jest Egzamin Samotników (bez samotników) carrowany przez Tasię.
Wasz pomysł: Usunięcie tych rozciągających się linków jak się na nie najedzie. Czasami forum mi dostaje padaczki bo najeżdżam, to się rozszerza, przechodzi do linijki niżej, gdzie już nie zaznaczam tego myszką i znów leci w górę, gdzie moja myszka to zaznacza, to się rozszerza, idzie w dół, ale tam nie ma mojej myszki, więc się zwęża idzie na górę i... i tak to się zapętla.
Ikona forum: Hmm... tak naprawdę na pierwszą myśl rzuca mi się tu Tasia i Kiri, ale głównie dlatego, że wiem, co oni robią. Mimo wszystko jednak, mam wrażenie, że tak naprawdę cała kadra forumowa, ta która dba o graczy, stara się im ułatwić życie, robi misję, prowadzi fabułę, sprawdza magię i karty, że oni wszyscy są jakoś kojarzeni... wszak z nimi to każdy ma jakiś kontakt i wie, że takie osoby istnieją.
Najciekawsza misja/arc/event: Niestety... w zbyt małej ilości arców uczestniczyłem, a event, który naprawdę fajnie się zapowiadał zakończył się przedwcześnie bo Fem i głowy @_@ Dlatego zagłosuję na misję... obecnie świetnie bawię się w Ruinach Eisenwald, wiec na te Nanasiowe pamiętniki zagłosuję.
Tosty: Co kwartał!
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 https://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 https://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559
Frederica

Wytrwała Pierepałka

Frederica


Liczba postów : 2947
Dołączył/a : 14/02/2014

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyPią Sty 02 2015, 20:41

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Kuro.
Forumowy Miszczu: Leineth i kostka z Bardżuruku. Ten troll @-@
Forumowy Teletubiś: Pyza
Najlepszy Avatar: Świateczny avek na Elci
Najlepsza Sygnatura:  Kiri
Najciekawszy Nick:  Mydlany
Maskotka Forum: Pyza
Najfajniejszy NPC: Ja zagłosuję na tą panią w Pergrande bo to jedyny npc w ciągu tego półrocza z którym miałam jakąś styczność ;-;
Najfajniejsza Postać Męska: Leineth
Najfajniejsza Postać Żeńska:  idk
Najśmieszniejsza Postać: Leineth
Znienawidzona Postać: Zenek 4ever ;-;
Najlepsza Para:  mogę strollować? Mogę? Mogę? Acl x Arata. A tak serio Pyza i światełka, bo światełka op. I Pyza op //PRZEPRASZAM, MUSZĘ Finneasz i kostka z Bardżuruku
Najgorsza Para:  Kyle i zapałki bezapelacyjnie ;-;
Najlepsze KP: Nie czytałam ostatnio ;-;
Miss Forum: Rozia
Mister Forum: Ayumu
Najlepsze Cycki:
Najlepszy Nauczyciel: Ja się ostatnio w tym nie orientuję ;-;
Najlepszy Shota/Loli: idk
Najlepszy Team: Bardżuruk Team. To co tam się dzieje to to nawet wasz MG nie przewidział @-@
Największy Zbok:  Rozia. Bo to Rozia
Potomek Pudziana: PNie ma Mela to Zenek
Worek Treningowy:  Kyle. Bezapelacyjnie Kyle.
Najdziwniejsza Magia:  Odblask duszy
Najciekawsza Magia:  Mydła @-@
Wilk w Owczej Skórze: Kostka z Bardżuruku. @-@
Najbardziej wpływowa postać: Nanaś
Najbardziej odpowiedzialna postać: Alv
Najbardziej pomocna postać: Kiriś. Tylko z pominięciem jej defektu ale już niedługo @-@

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Lilin
Mistrz Dram: Kiri i Dżio.
Najaktywniejszy user: Kiri/Tora/Maczek/Fin/Dżio bo wydaje mi się że najwięcej ich. I Tareczek @-@
Najciekawsze Posty: Alv i lei
Najfajniejszy User:Fszyscy
Najgorszy MG:  Tasia huehuehue
Najlepszy Grafik: Elcie i Daxy
Najlepszy MG:  Fszyscy i Kiri
Największy Zbok:  Kiri
Niszczyciel Czerepów: Teraz to ja sama nie wiem ale wierzę że Dżio zrobi komuś krzywdę mydłem
Powieściopisarz: Alv i Tora
SB Killer: te ostatnie 5 miesięcy
SB Motor: SB se żyje jak chce @-@
Spamer Offtopu: Czo to offtop?
Wilk w Owczej Skórze: Finneasz
Najbardziej pomocna osoba: Kiriś i Alv

Część Forumowa:
Epic: Poza Bardżurukiem gdzie misja i tak zaczęła żyć swoim życiem to fakt że frm dalej zyje @-@ i kostka z Bardżuruku. Normalnie fangirl @-@
Fail: Egzamin dla samotników
[*]Nie wiem czy to misja jest pechowa czy ja x.x
Wasz pomysł: Idk
Najciekawsza misja/arc/event: Idk. Z tych na których jestem dzieżko mi cokolwiek powiedzieć, egzamin się wlecze więc nieskromnie zagłosuję na Bardżuruk gdzie się cuda na kiju dzieją @-@
Tosty: kwartał


Ostatnio zmieniony przez Takara dnia Sob Sty 03 2015, 12:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4675-tobolek-fretki#97655 https://ftpm.forumpolish.com/t4652-frederica-kikuta https://ftpm.forumpolish.com/t4677-there-s-something-odd-about-that-place#97660
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptySob Sty 03 2015, 10:19

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Baka ludziki... Kuro przecież jest dobry~! Przynajmniej w swoich oczach xd Nie wiem czemu, acz to pewnie wina rozkmin, ale do opisu pasuje mi Nathiar @.@
Forumowy Miszczu: Wątpię, że to epickość, czy komizm, ale zagłosuję na... Kyle'a
Forumowy Teletubiś: Inność hmmm @.@ Niech się Tory cieszą i niech będzie, że Pyza, acz dla mnie to nie taka tam inność, chociaż to pewnie temu, że czytałem @.@
Najlepszy Avatar: Mogę zagłosować na swój? Bo i tak Elcie robiły! A tak serio to podoba mi się Rosalkowy, bo biały i bo wonsz
Najlepsza Sygnatura:  Niech będzie i Tasina, jeśli schowa tosty w jakimś linku dla estetyki większej @.@
Najciekawszy Nick:  Nadhirah, bo Mydlany Rycerz kojarzy się z DT
Maskotka Forum: To chyba moje jakieś spaczenie, ale... @.@ Keiko i Aclaria @.@ Just... don't judge @.@
Najfajniejszy NPC: W sumie z tych widocznych ostatnio zagłosuję na Arate
Najfajniejsza Postać Męska: Ayumu i Tasia i Alezja - ostatnie dwie dla zasady
Najfajniejsza Postać Żeńska: Elcia, bo leśne tentacle i Annie, bo... informacje xd tak
Najśmieszniejsza Postać: Keiko - jest taka no... Keiko, że aż how adorable fuckable cute i ten kontrast między tym, jak się widzi, a no... no xd
Znienawidzona Postać: Lord E - czołowa pozycja na liście kolacjowej zwanej też różową
Najlepsza Para:  Pyza x Światełka, do tego Finn x Tsundere Kostka
Najgorsza Para:  Kyle x Zapałki - wnoszę o ustawę zabraniającą ich przetrzymywania przez niektóre osoby w Fiore
Najlepsze KP: Minerwa za estetykę
Miss Forum: Dian
Mister Forum: Metodą wyliczanki niech będzie... hm... BJ za unikatowość, tak.
Najlepsze Cycki: Mogę tu dać Dżio? A nie... postaciowo... hm... Ros i Nan @.@
Najlepszy Nauczyciel: Oczywiście, że wombo combo Mikoto i Peter @.@
Najlepszy Shota/Loli: Nie głosując na siebie, a podtrzymując ciągłość powyższych głosów będzie Ania i Keiko
Najlepszy Team: Żeby nie głosować na siebie to forever - Keiko&Eriu
Największy Zbok: Rosalie, bo fabularnie zasługuje, acz... kto wie czy Yuna-chan nie lepsza ;>
Potomek Pudziana: Ayumu - jedna z niewielu postaci przeciw którym nie chciałoby mi się walczyć z powodu samej upierdliwości @.@
Worek Treningowy:  Tradycja tradycją, więc Takaś hue hue hue... Pergrande ;>
Najdziwniejsza Magia:  Odblask duszy za nazwę
Najciekawsza Magia:  Mydła - fajnie się ją czytało no xd
Wilk w Owczej Skórze: Hue, hue, hue... Nie głosować na siebie, hym... Ten ból, że nie kojarzę nikogo tu @.@ - KOSTKA DO GRY Z BARDŻURUKU - WHY DON'T U LOVE ME?!
Najbardziej wpływowa postać: Mimo wszystko wydaje mi się, że Nanaś, ale... soon :I
Najbardziej odpowiedzialna postać: Mimo wszystko zdaje mi się, że Tasia @.@
Najbardziej pomocna postać: Może mówi, że jest inaczej i w ogóle, ale no... Nanaś chyba, jakoś @.@ acz patrzę postaciowo

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Forever Kiriaszek, za życzenia na dzień kobiet
Mistrz Dram: Pierw sprostowanie - ja nie dramuje, a to bardzo poważne sprawy, a po drugie hm... Niech będzie Tareczka
Najaktywniejszy user: Tasia za adminowanie i Kiriaszek za mmgowanie
Najciekawsze Posty: Zawsze przyjemnie czyta mi się posty Kirisiowych postaci @.@
Najfajniejszy User: Większość, więc nie wymieniam
Najgorszy MG: Zostawię póki co puste, bo święta, acz mam swój typ tutaj
Najlepszy Grafik: Nie wybiorę jednego, bo w sumie wszyscy graficy się spisują i avki Elci, Nanaś, czy Tasi mi się zawsze podobają sooooł no >.<
Najlepszy MG: Hm... Może wiele nie było, ale tak na zachęte niech będzie Tareczka, bo w miarę sprawnie odpisuje, a i zamysł mimo, że misja łatwa i przejęta nie najgorszy @.@ Tak, aby rozwinął mgowskie skrzydełka
Największy Zbok: No ba, że TAKAŚ! A tak serio hm... Kiri i Elcia. Tak :I Ta dwójka, baaaaakaaa!
Niszczyciel Czerepów: Dżio, Kostka do Gry z Bardżuruku
Powieściopisarz: Bezapelacyjnie, niezaprzeczalnie Tora, acz... just one word more <,< *czerwona lampka*
Wilk w Owczej Skórze: Niech będzie Tora za Pergrande, acz... nie wiem gdzie niby słodki, ale no. PFFFF
Najbardziej pomocna osoba: Zwykle, jak czegoś nie wiem, czy chce coś wyjaśnić to pytam Kiriego, Tasię i Nanaś, więc chyba to trio z mojej perspektywy @.@

Część Forumowa:
Epic: Bardżuruk, to że żyje dłużej niż niektórzy zakładali, to, że w końcu ruszono zadki do roboty w niektórych kwestiach, Kostka do gry
Fail: Zapałki :I Pewnie jeszcze parę, ale no
Wasz pomysł: Ruszyć w końcu odwłoczki i zrobić chociaż main part potrzebną do ts'a, a do tego dodać paru technicznych i... w sumie nie wiem co tam jeszcze
Najciekawsza misja/arc/event: Aktualnie, Bardżuruk, a z arców Koraliki
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Isaac Winchester


Isaac Winchester


Liczba postów : 29
Dołączył/a : 28/12/2014

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptySob Sty 03 2015, 14:46

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Dalej twierdzę, że ja, czyli Zenko. Tyle że w tym 'własnym mniemaniu, bo robi to jak pajac'.
Najlepszy Avatar: Pheam. Jak dla mnie miał zawsze dobrze wybrany art Hijikaty, choć i czasem szły dziadowe. Co nie zmienia faktu, że i tak najlepsze.
Najciekawszy Nick: Reschehedera.
Maskotka Forum: AkasioMiyuś \@w@/
Najfajniejszy NPC: Sheyla.
Najfajniejsza Postać Męska: Nie wiem... Pheam...? Pheam.
Najśmieszniejsza Postać: Alezja. Zawsze śmiecham z postaci.
Znienawidzona Postać: Baek. Za sprzedanie LN. Siur jeden. Pedał.
Najlepsze Cycki: Shyela/AkasioMiyuś.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Czekoladowa aka Maczkowa aka Makbet.
Najciekawsze Posty: Nie czytam innych jak nie muszę, a że nie musiałem, więc zagłosuje na stary pewnik. Alezja.
Najfajniejszy User: AkasioMiyuś.
Najgorszy MG: Finny. To nie afront w twą osobę, lecz po prostu nie mocnobardzo nie trawię stylu twojego pisania, bo czasem kompletnie nie rozumiem o czym ty w nich mówisz.
Najlepszy Grafik: Dax.
Powieściopisarz: Alezja.

Część Forumowa:
Tosty: Raz na pół roku.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2615-konto-isaac-a#44801 https://ftpm.forumpolish.com/t2581-isaac-winchester#44798
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptySob Sty 03 2015, 15:49

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Kuro
Forumowy Miszczu: Keiko
Forumowy Teletubiś: Pyza
Najlepszy Avatar: Minerva
Najlepsza Sygnatura: Kirino  
Znienawidzona Postać: Alezja
Najlepsza Para: Snow x Takara
Najgorsza Para: Kuro x Takara
Miss Forum: Minerva
Mister Forum: Pyza
Najlepsze Cycki: Nanaya
Najlepszy Shota/Loli: Nadhirah
Największy Zbok: Zenek
Potomek Pudziana: Takara
Worek Treningowy: Takara
Najdziwniejsza Magia: Znaków Przeszłości
Najciekawsza Magia: Mydlana
Wilk w Owczej Skórze: Colette
Najbardziej wpływowa postać: Colette
Najbardziej odpowiedzialna postać: Nanaya

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kirino
Mistrz Dram: Pace
Najaktywniejszy user: Kirino
Najciekawsze Posty: Nanaya
Najlepszy Grafik: Takara
Największy Zbok: Finny
Niszczyciel Czerepów: Heisher
Powieściopisarz: Torashiro
SB Motor: Bane

Część Forumowa:
Ikona forum: Takara
Tosty: Nie wiem, ale pomysł Bejna jest ok, warto przemyśleć.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Alezja


Alezja


Liczba postów : 1210
Dołączył/a : 12/08/2012
Skąd : świat Pomiędzy

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyPon Sty 05 2015, 12:53

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: JB. xD Opisy pomysłów jak sprawić, by dla Sama misja na Hueso miała rangę BBT++++++ rządzą xD ...
Forumowy Miszczu: Ponownie JB. On jest zazdrosny nawet o Bagaż Ovo ...
Forumowy Teletubiś: Pyza...
Najlepszy Avatar: Wczoraj widziałam avatar Willa, który bardzo mi się spodobał...
Najlepsza Sygnatura: JB *-* ...
Najciekawszy Nick: Mydlany Rycerz...
Maskotka Forum: Pyza...
Najfajniejszy NPC: Truskawka i Sucharek...
Najfajniejsza Postać Męska: Wiem, że zaczynam być trochę monotematyczna ale JB. Ponieważ w pewnym momencie mnie zaskoczył. Bardzo...
Najfajniejsza Postać Żeńska: Takara...
Najśmieszniejsza Postać: Takara, Pyza, Keiko, Kyle xD ...
Znienawidzona Postać: Kuro. Odrzeć ze skóry to mało...
Najlepsza Para: Aclata :D ...
Najgorsza Para: Kuro&Takara...
Najlepsze KP: Piernisia mi się podobało...
Miss Forum: Nanaya...
Mister Forum: Naczelny bicek Wróżek - Percival. Tak bardzo Elfman xD ...
Najlepsze Cycki: ???
Najlepszy Nauczyciel: ???
Najlepszy Shota/Loli: ???
Najlepszy Team: Bardżuruk Team. Wodzireje balu końca świata...
Największy Zbok: Anulej -_- ...
Potomek Pudziana: Takara... 
Worek Treningowy: Kyle i Samael xD ...
Najdziwniejsza Magia: Mydła Ovo ...
Najciekawsza Magia: Odblask Duszy OvO ...
Wilk w Owczej Skórze: Kuro...
Najbardziej wpływowa postać: Nanaya...
Najbardziej odpowiedzialna postać: Nanaya...
Najbardziej pomocna postać: Takara...

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kiri, Makbeć, Chain (moje zdziwienie jak się dowiedziałam, że to Taro <3 )
Mistrz Dram: Finny...
Najaktywniejszy user: Kiri, Shin, Finny, Tora - gdyby nie ta czwórka, nie wiadomo, czy reszta miałaby do czego wracać...
Najciekawsze Posty: Shin, Kiri, Tora...
Najfajniejszy User: Lwia większość aktywnych użyszkodników jest spoko ale Shin, Nanaya, Kiri, Tora, Makbeć jakoś zadziałali ponad tę większość (przynajmniej według mnie)...
Najgorszy MG: Shin (bo poziom Bardżuruk) i ja (bo problem z wymyśleniem własnej od podstaw misji)...
Najlepszy Grafik: Nori (za layout), Shin (za layout), Nanaya (za sygny)...
Najlepszy MG: Wszyscy poza Shin i mną...
Największy Zbok: Kiri i Laczek...
Niszczyciel Czerepów: Zenko, niech będzie...
Powieściopisarz: Jak zerkałam w posty Mydlanego to widziałam ściany...
SB Killer: ja xD ...
SB Motor: Makbeć i Nanaya...
Spamer Offtopu: Dax...
Wilk w Owczej Skórze: Finny...
Najbardziej pomocna osoba: Kiri, Shin, Tora, Nanaya...

Część Forumowa:
Epic: Forum chyba przetrwało kryzys. Do tego osoby, które twierdziły, że nie zostawią forum, choćby miały być jedynymi na nim osobami i dotrzymały słowa. I kadra, która obecnie próbuje postawić forum na nogi biorąc nauki z poprzednich lekcji...
Fail:
- Niektóre sprawy/rzeczy/kwestie, które (według mnie) są sztuką dla sztuki...
- I chwilowy exodus. Dobrze, że to już nieaktualne...
- Ah, no i egzamin Samotników...
- Zmiana Mistrza FT...
Wasz pomysł: Nope. Jak mam, to ląduje albo w CD, albo w Ogłoszeniach Duszpasterskich, albo męczę się z nim tak długo, aż mi się odechce, bo rzucanie go i tak z jakiegoś powodu jest bez sensu...
Ikona forum: Kiri, Makbeć, Tora, Finny, Shin, Nanaya...
Najciekawsza misja/arc/event: Hueso. <3 I Bardżuruk...
Tosty: Raz na pół roku...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t91-konto-alezji https://ftpm.forumpolish.com/t90-gergovia-alezja https://ftpm.forumpolish.com/t907-kabaczek#13270
Samael


Samael


Liczba postów : 992
Dołączył/a : 28/01/2013

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyPon Sty 05 2015, 21:52

Część Postaciowa
Forumowy Miszczu: JB
Forumowy Teletubiś: Pyza
Najlepszy Avatar:  Bane
Najlepsza Sygnatura: Alezja
Najciekawszy Nick:  Torashiro
Najfajniejszy NPC: Lord E
Najfajniejsza Postać Męska: Pheam
Najfajniejsza Postać Żeńska: Takara
Najlepsza Para:  Kyle i zapałki
Najgorsza Para:  Alezja i ktoś nie będący JB
Najlepszy Team: Bardżuruk Team
Potomek Pudziana: Takara
Worek Treningowy: Takara
Najdziwniejsza Magia: Mydła
Najciekawsza Magia:  Krzyku
Wilk w Owczej Skórze: Pyza
Najbardziej odpowiedzialna postać: Alezja
Najbardziej pomocna postać: Alezja

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kirino
Mistrz Dram: Torashiro
Niszczyciel Czerepów: Ellej
Powieściopisarz: Torashiro
SB Motor: Dax
Najbardziej pomocna osoba: Alezja

Część Forumowa:
Epic: Bardżuruk
Fail: Egzamin dla Samotników
Najciekawsza misja/arc/event: Bardżuruk
Tosty: Raz na pół roku
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t589-konto-samael-a#7394 https://ftpm.forumpolish.com/t579-samael#7289 https://ftpm.forumpolish.com/t1096-notatki-samaela#16384
Reiko


Reiko


Liczba postów : 481
Dołączył/a : 13/12/2014

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyPon Sty 05 2015, 22:09

Część Postaciowa
Najlepszy Avatar: Takara. (chyba eventowy) Tam po prostu wszystko zbyt dobrze pasuje... Ten wzrok.
Najlepsza Sygnatura: John Bjorn. Zarazem się wzruszam i śmiać mi się chce.
Najciekawszy Nick: Mydlany Rycerz
Maskotka Forum: Chain. Mimo że chyba sama woli się przytulać, a niekoniecznie jest przytulana...
Najśmieszniejsza Postać: Leinteth. Na ogół nie lubię postaci tego typu, ale on jak na razie robi to dobrze. ^^
Najdziwniejsza Magia: Skrzydeł. (Leinteth) Ma skrzydła i dlatego czaruje. Okej. Z jakiegoś powodu to mi się wydaje... dziwne. Subiektywność jest fajna.
Najciekawsza Magia: Witchcraft. (Minerva) Właściwie nie chcę stalkować KP, pobieżnie przeglądam i trochę głosowanie jak na loterii, ale ta magia brzmi fajnie.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Tora, właściwie Pyza. A właściwie Tora. Bo sam się oszukał i nawet w postach Pyzy pisze jakby był(a) pyzą a nie Pyzą. x_x A z tego kwartału to chyba Chain, bo mnie skłonił drań do zastanowienia.
Najaktywniejszy user: Tora. Nie wiem co robi po administracyjnej stronie ale dużo go jest zarówno jako MG jak i gracza.
Najlepszy Grafik: Takara. Niech będzie. (mimo, że nienawidzę pewnych rzeczy w tym layoucie .-.) Nie wiem czy ktoś inny coś zrobił zauważalnego dla śmiertelników. (prócz avatarów)
Największy Zbok: Finny. Pewnie wyłącznie przez to, że dłużej go "znam".

Część Forumowa:
JA TAM NIC NIE WIEM
Ikona forum: Dax. Jak dla mnie. Nie umiem tego wyjaśnić. Logika.
Tosty: Raz na pół roku. W kwartał niewiele zdąży się wydarzyć raczej...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2541-rachunki-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t2531-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t4308-reiko
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptyWto Sty 06 2015, 19:15

Część Użytkownikowa
Mistrz Dram: Tarka
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
Reschehedera


Reschehedera


Liczba postów : 268
Dołączył/a : 09/12/2013
Skąd : Gdańsk

Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 EmptySro Sty 07 2015, 02:12




Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Zenek!
Forumowy Miszczu: -
Forumowy Teletubiś: Pyza @.@
Najlepszy Avatar: Bejn
Najlepsza Sygnatura: -
Najciekawszy Nick: Lilith, ładny i z klasą.
Maskotka Forum: -
Najfajniejszy NPC: Arata
Najfajniejsza Postać Męska: Pheam, Zenko, Maczek
Najfajniejsza Postać Żeńska: -
Najśmieszniejsza Postać: Rena
Znienawidzona Postać: Kirino, jakoś nie mogę tej postaci przetrawić.
Najlepsza Para: -
Najgorsza Para: -
Najlepsze KP: -
Miss Forum: Ariel
Mister Forum: Dax
Najlepsze Cycki: Nanaś
Najlepszy Nauczyciel: -
Najlepszy Shota/Loli: Taki
Najlepszy Team: -
Największy Zbok: -
Potomek Pudziana: -
Worek Treningowy: -
Najdziwniejsza Magia: -
Najciekawsza Magia: -
Wilk w Owczej Skórze: -
Najbardziej wpływowa postać: Colette
Najbardziej odpowiedzialna postać:
Najbardziej pomocna postać:

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Maczek
Mistrz Dram: LACZEK
Najaktywniejszy user: Tora
Najciekawsze Posty: -
Najfajniejszy User: -
Najgorszy MG: Meh
Najlepszy Grafik: Dax no i Fem
Najlepszy MG: -
Największy Zbok: -
Niszczyciel Czerepów: -
Powieściopisarz: Alv
SB Killer: -
SB Motor: Vinc
Spamer Offtopu: -
Wilk w Owczej Skórze: -
Najbardziej pomocna osoba: -

Część Forumowa:
Epic: Sam fakt, że forum jeszcze żyje jest epickie.
Fail: Za dużo by wymieniać w sumie @.@
Wasz pomysł: A to jadalne?
Ikona forum: Ostatnio wszędzie widać Torę, gdzie nie spojrzysz - Tora, zamykasz oczy - Tora, idziesz do sklepu - Tora.
Najciekawsza misja/arc/event: Nie wiem @.@
Tosty: A to mogę zjeść. *zjada Tosty*
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2396-skarbnica-amatullahimititahllamis#41345 https://ftpm.forumpolish.com/t1938-amatullahimititahllamis-reschehedera-izz-ad-din-al-qassam-hariri#33065
Sponsored content





Tostorożce 2014/2015 Empty
PisanieTemat: Re: Tostorożce 2014/2015   Tostorożce 2014/2015 Empty

Powrót do góry Go down
 
Tostorożce 2014/2015
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tostorożce fall 2015
» Złote Tostorożce - Summer 2014
» Tostorożce 2015 Summer Edition
» Złote tostorożce - Winter 2013/2014
» Złote Tostorożce Winter Edition 2015/2016

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.