HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote Tostorożce - Summer 2014




 

Share
 

 Złote Tostorożce - Summer 2014

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 01 2014, 00:00

Po długiej przerwie, tostorożce ponownie nawiedzają Fiore! Zagłosuj a może ktoś zdobędzie swojego, złotego tosta!

Kod:

[center][size=16][b][u]Część Postaciowa[/u][/b][/size][/center]
[b]Forumowe Zuo:[/b] Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa. Przynajmniej we własnych oczach, bo nie bardzo jej idzie.
[b]Forumowy Miszczu:[/b] Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością, czy komizmem. Ważne by niszczyła system.
[b]Forumowy Teletubiś:[/b] Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avatar:[/b]  
[b]Najlepsza Sygnatura:[/b]  
[b]Król Bezguścia:[/b] Najgorsza sygnatura i avatar.
[b]Najciekawszy Nick:[/b]  
[b]Maskotka Forum:[/b] Postać stworzona do przytulania.
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Najfajniejsza Postać Męska:[/b]
[b]Najfajniejsza Postać Żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza Postać:[/b]
[b]Znienawidzona Postać:[/b]
[b]Najlepsza Para:[/b]  
[b]Najgorsza Para:[/b]  
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss Forum:[/b] Najładniejsza żeńska postać na forum.
[b]Mister Forum:[/b] Najładniejsza męska postać na forum.
[b]Najlepsze Cycki:[/b]
[b]Najlepszy Nauczyciel:[/b]
[b]Najlepszy Shota/Loli:[/b]
[b]Najlepszy Team:[/b]
[b]Największy Zbok:[/b]  
[b]Potomek Pudziana:[/b] Postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]Worek Treningowy:[/b]  
[b]Najdziwniejsza Magia:[/b]  
[b]Najciekawsza Magia:[/b]  
[b]Wilk w Owczej Skórze:[/b] Niby słodki a jednak...

[center][b][u][size=16]Część Użytkownikowa[/size][/u][/b][/center]
[b]It’s a Trap:[/b] Najlepszy trap… Znaczy się osoba grająca postacią przeciwnej płci.
[b]Mistrz Dram:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b] Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie.
[b]Najciekawsze Posty:[/b]
[b]Najfajniejszy User:[/b]
[b]Najgorszy MG:[/b]  
[b]Najlepszy Grafik:[/b]
[b]Najlepszy MG:[/b]
[b]Najnudniejsze Posty:[/b]
[b]Największy Zbok:[/b]  
[b]Niszczyciel Czerepów:[/b] Najbardziej wojownicza postać. (Mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user.)
[b]Powieściopisarz:[/b] Najdłuższe posty.
[b]SB Killer:[/b]
[b]SB Motor:[/b] Osoba napędzająca SB .
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Wilk w Owczej Skórze:[/b] Niby słodki a jednak...

[center][b][u][size=16]Część Forumowa:[/size][/u][/b][/center]
[b]Epic:[/b] Najbardziej epicka rzecz związana z forum.
[b]Fail:[/b] Jak wyżej tylko największy fail.
[b]Wasz pomysł:[/b] Macie jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie/ulepszenie forum? To dobry moment by o tym napisać! Kto wie, może zwycięski pomysł zostanie wprowadzony w życie?
[b]Ikona forum:[/b] Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Najciekawsza misja/arc/event:[/b]
[b]Tosty:[/b] Raz na pół roku czy co trzy miesiące (kwartał)?

Często pytacie o kilka rzeczy więc wyjaśnię je tu:
- Nie musicie głosować we wszystkich kategoriach
- Teoretycznie możecie zagłosować na samych siebie... ale to dziwne i dziwne
- Starczy napisać "Nick" osoby nominowanej, ale krótkie bądź dłuższe opisanie dlaczego ta a nie inna postać wygląda ładnie i jest ciekawsze.
- Edycja jest zabroniona, jeśli spiszę wyniki a po czasie ktoś edytuje, to ów edycja nie zostanie zaliczona.
- Termin wypełniania Tostów wynosi tydzień
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 01 2014, 00:35

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Gumiś (z naciskiem na część "przynajmniej próbuje". Ostatnie ratowania pięknych dam z opresji psuja jego imidż).
Forumowy Miszczu: Aff. Affaffaffaff. Sala 666 i próby zwampirzenia Takaś wygrały życie. Znaczy śmierć. Znaczy że wampierze legowisko.
Forumowy Teletubiś: Arturia. Przesz Krug i te cudowne "Mam coś na twarzy?". Kaktusy - łączmy się!
Król Bezguścia: Boli. Mnie. Pan. Wiosna. Bardzo.
Najciekawszy Nick: Reszka. Jak to wypowiedzieć?
Maskotka Forum: *kaszl*... Son... *patrzy poniżej* ... *kaszle mocniej i chowa się za kanapę*
Najfajniejszy NPC: Baltazar @o@/ i Aren (bądź co bądź jest pro... ale i tak go hejcę).
Najlepsze Cycki: Laur! A później Ringo! Wszyscy wiedzą, że cycki GH najlepsze!
Największy Zbok: Gumiś *wgap w egzamin*
Worek Treningowy: Takaś ;w; Za to, co wyczyniałaś na egzaminie FT, to powinno się ciebie zamknąć i w pierwszej kolejności nauczyć, jak zadbać o własne bezpieczeństwo ;w;
Wilk w Owczej Skórze: A-YU-MU... Trzeba go jak najszybciej zabić. Najlepiej zanim złoży jaja w Renie >.>

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kiri. Życzenia na dzień kobiet forever in my heart (musiałam).
Mistrz Dram: Kiri i Don. Wrzućcie tych razem na SB i usiądźcie z popcornem rozkoszując się roztaczającą się wokół aurą łez, capslocków i hasztagów.
Najciekawsze Posty: Całkiem przyjemnie czyta się posty Alezji (nawet jak są ściany ciągnące się przez 2 A4)
Największy Zbok: #Kiri. Powinien powstać taki ogólnonarodowy wyznacznik określający poziom zboczenia (10/10 w 5-stopniowej skali)
Powieściopisarz: Tora i jego post na dwa posty. PRZECZYTAM GO, ZOBACZYSZ!
SB Killer: Ja (całkiem skromnie, nie uważacie?)

Część Forumowa:
Fail: Egzamin FT. Nie wiedziałam, czy się cieszyć, czy usiąść i płakać przez to, co się tam działo z postaciami ;-; (oceniając to jako gracz i jako MG).


Nanasie zostały zmuszone do wypełnienia tostów i przepraszają za postowanie w tym miejscu zanim napisały posty MG i adminowskie
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas https://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku https://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 01 2014, 03:59

Ogólnie to Keiko powinna otrzymać wyróżnienia we wszystkich POZYTYWNYCH kategoriach tutaj, takie tam info ode mnie~


Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Shade, nawet nie pytajcie dlaczego. Po prostu uśmiechnąłem się i to wpisałem ;).
Forumowy Miszczu: Pyza, aczkolwiek nominuję ją troszkę na wyrost, bo w zasadzie nie poznałem postaci jeszcze tak dobrze. Ogólnie to miejsce, mógłbym zamienić z kategorią zaraz niżej i wiele złego by się nie stało, tak gwoli dokładności.
Forumowy Teletubiś: Never Winter, głównie za pomysł z magią i samo jej działanie. No i bohaterstwo, tak?! Dodatkowo nominuję też Sonię, bo niemówienie jest cool ;).
Najlepszy Avatar: Blood, oczy, rumieniec, niepsujący niczego napis, ogólnie mogę patrzyć i być zadowolonym.
Najlepsza Sygnatura: Arturia, bo chibi zawsze odnajdą to jedno miękkie miejsce w moim serduszku ;).
Najciekawszy Nick: Wodospadowa Księżniczka, hej, naprawdę chcielibyście bym to tłumaczył? Nawet jeśli osobiście nie jestem wielkim fanem imion, które określam jako "indiańskie", to jednak to przyciąga wzrok~!
Maskotka Forum: Lulu ma potencjał by nią być, ale póki co nominuję Miyu :P. Bo ona od razu przychodzi mi do głowy jak się pojawia kwestia tulania. O, Felcia też! Choć z racji tego, że de facto postaci chyba nie ma, to raczej to taka honorowa wzmianka z mojej strony ;).
Najfajniejszy NPC: Może kogoś zaskoczę, może nie, ale Porucznik Baal. Głównie dlatego, że zwyczajnie prosiło się o to, by zadać mu więcej pytań, porozmawiać więcej, ogólnie wycisnąć więcej z niego informacji podczas rozmowy i misji z nim związanej... może kiedyś~ ;).
Najfajniejsza Postać Męska: Myślę, że po tym wszystkim co się wydarzyło nie tak dawno temu, przynajmniej w ten sposób mogę w imieniu Kirino nieco odpokutować ;). Makbet.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Bianca za bycie cool and composed nawet kiedy Kiri odwalało podczas misji, a także ogólnie subiektywnie za jej podejście do choćby mojej postaci xD.
Najśmieszniejsza Postać: Jeszcze bardziej subiektywnie, ale też w jak najbardziej pozytywny sposób bawi mnie Wen-Tang i jego podejście do wszystkiego wokół niego wraz ze stosunkowo unikalnym mindsetem. Na plus~
Miss Forum: Nanaya/Sooyoung. Nie zdecyduję się na jedną konkretną postać z tej dwójki. Myślałem też nad dorzuceniem tutaj Hanzo, ale starczy Takaś jedna postać, o~ :P.
Mister Forum: Shade, such wow, that eyepatch :P.
Najlepsze Cycki: Czemu by nie zaskoczyć wszystkich ponownie? Po zobaczeniu jednego obrazka, a potem zerknięciu na tę kategorię, momentalnie pojawił się ten pomysł i... well... nie wiem ile będę odrabiał w polu (albo czy w ogóle będę), ale wrzucę tu Alezję, ha! :D
Najlepszy Shota/Loli: Blood, haha, bo mogę! I nic mnie nie obchodzi, co sam user planuje z postacią zrobić, o! :P
Największy Zbok: O, zbok jako postać, a nie user? A to ciekawe. W takim wypadku... Powracający Shuriken, bo coś tam czytałem w temacie z misją i co nieco wyczytałem... :P.
Potomek Pudziana: Melior. Jeżeli już na poziomie PWM widzę coś co jest OP, to coś jest na rzeczy ;).
Worek Treningowy: Takaś, bo ma takie słodziutkie oczka, ale jakby ich mniej... <3.
Najdziwniejsza Magia: Magia Lulu.
Najciekawsza Magia: Magia Nevera.
Wilk w Owczej Skórze: I guess... Taki? Biorąc pod uwagę kontrast między jego sympatycznymi słowami, a ruchami... :P.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Makbet, przeca ona nawet na SB pisze w formie męskiej ;).
Mistrz Dram: Don xD. Bo żelazko, cocoro i przecinki <3.
Najciekawsze Posty: Ostatnio najciekawiej czytało mi się posty Nanaś i Makbecia. Nanaś ogólnie pisze dobrze, więc zasadniczo żadne zdziwienie, a posty Makbeta ZASKAKUJĄCO CZĘSTO dotyczą i moich postaci, co bezpośrednio wpływa na moje zainteresowanie. No i ostatnio Mak pisał duże posty~! Co prawda tylko dwa, ale!
Najfajniejszy User: Najcieplejsza i najsympatyczniejsza jest Alezja. Ale prawie całe forum kocham i uwielbiam z Wami rozmawiać, przebywać, bawić się i wygłupiać, więc wielkie dzięki, że wszyscy jesteście <3.
Najlepszy Grafik: Elcia/Nori/Dax? W Krakowie byłem wtajemniczany w dziwne rzeczy (tak, również arkana graficzne), więc czuję się w obowiązku ich tu wyróżnić :).
Najlepszy MG: A tym razem nikt :>. Nie ma osiadania na laurach, pracujemy, tworzymy misje i walczymy (wliczam w to siebie, rzecz jasna)~!
Największy Zbok: Elcia. <3.
Powieściopisarz: Alezja, choć ostatnio widzę, że ogólnie nam się średnia długości postów wydłuża co mnie cieszy niezmiernie~!
SB Motor: Czyżby ostatnio był to... Fin?

Część Forumowa:
Epic: Niezmiennie i zawsze - userzy. Z tego powodu tu jestem, z tego powodu tu gram, z tego powodu dobrze się bawię. Bo jesteście Wy, userzy~
Fail: Powstanie League of Legends. A, zaraz, to niezwiązane z forum chyba jest... :P.
Ikona forum: Colette/Don
Tosty: Kwartał~ \o/
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Rosalie


Rosalie


Liczba postów : 395
Dołączył/a : 20/09/2012
Skąd : Twoje sny~?

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 01 2014, 13:25

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: …Lav XD?
Forumowy Miszczu: LAURA
Forumowy Teletubiś:LAURA. W sumie. W czym różni się ta i powyższa kategoria?
Najlepszy Avatar: Wyróżnienie dla Takano, bo naprawdę podoba mi się ten avek <3. Ale głos leci do Artka, bo art niszczy system, a obróbka też jest na wysokim poziomie *^*
Najlepsza Sygnatura: Dalej Kiri xD.
Król Bezguścia: Deszczowe postacie D:
Najciekawszy Nick: Mistdancer, lubię tajemniczy wydźwięk tego nicku.
Maskotka Forum: FINNEK
Najfajniejszy NPC: Na chwilę obecną to Merwan, niesamowicie polubiłam tą postać xD
Najfajniejsza Postać Męska: Finn~.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Samantha ]:->
Najśmieszniejsza Postać: Laura
Znienawidzona Postać: RENA
Najlepsza Para: FEM X DAX. (Staph. To fabularna część? Hm… NADAL TO MA SENS. BO DAX ODSZEDŁ Z FT DLA FEMA. Wszyscy robią: awwwww <3)
Najgorsza Para: Nanaś x Baltazar, wpychanie tego na siłę za każdym razem mocno mi się przejadło… ;w;
Najlepsze KP: Kawka. Sorry xD.
Miss Forum: Sam~
Mister Forum: Eeeee- Y. Nie wiem. Może tym razem Ayumu? D:
Najlepsze Cycki: LAURA XD
Najlepszy Nauczyciel: Lord E. xD
Najlepszy Shota/Loli: FINNEK/KIRI. Tak.
Najlepszy Team: nie wiem D:
Największy Zbok: Gumiś xD?
Potomek Pudziana: Mel. Weźcie. To. Znerfcie.
Worek Treningowy: Takaś, tradycyjnie.
Najdziwniejsza Magia oraz Najciekawsza Magia: Nie zaglądam w techniczne, jeśli nie muszę, tak też zwyczajnie się nie orientuję.
Wilk w Owczej Skórze: Nanaś ;w;

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kiri, bicz pliz – życzenia na dzień kobiet xDDDDDDD
Mistrz Dram: …Kiri xD?
Najaktywniejszy user: Ostatnio chyba Finn xD
Najciekawsze Posty: Cole i jej multi wróciły do mych łask :3
Najfajniejszy User: Wszystkich was kocham, poza- ]:-> …
Najgorszy MG: ….Lav xD?
Najlepszy Grafik: Takaś. Za Layout.
Najlepszy MG: FEM
Najnudniejsze Posty: Wszyscy mają ciekawe posty, to tylko ja jestem leniwą bułą i nie chce mi się czytać! A potem pisać ;w;
Największy Zbok: KIRI.
Niszczyciel Czerepów: Niech będzie Fem.
Powieściopisarz: Kiri
SB Killer: Takaś
SB Motor: Kiri
Spamer Offtopu: E. Nikt xD
Wilk w Owczej Skórze: A tutaj Finn xD.

Część Forumowa:
Epic: To, że to się trzyma z tym całym wszechhejtem XD
Fail: WSZECHHEJT
Wasz pomysł: GDZIE MOJE CIASTECZKO Z ZESZŁYCH TOSTÓW
Ikona forum: Fem, wszędzie go poznają
Tosty: I don’t really care xD I tak piszę się o najnowszych sprawach.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t256-szkatulka-rozalindy#1526 https://ftpm.forumpolish.com/t231-rosalie-dorothe-marie-de-la-ciel https://ftpm.forumpolish.com/t1373-opisy-dodatkowe#20447
Frederica

Wytrwała Pierepałka

Frederica


Liczba postów : 2947
Dołączył/a : 14/02/2014

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 01 2014, 15:18

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Keiko Zuo... Gumiś to grzeczny chłopczyk, można głaskać. Zenek.. Weźcie mi wyjdźcie z tym @-@ #trauma #szopy
Forumowy Miszczu: Keiko Nie wiem D: Zbyt duzo postaci mnie rozwala by je wszystkie tu wpisać QwQ
Forumowy Teletubiś: Keiko Widziałam wszystko. Roboty, koty tankujące na misjach Dona, zua mniejsze lub większe, ale żarcia miotającego zaklęciami to po raz pierwszy. Pyzo, łap.
Najlepszy Avatar:  Keiko Najbardziej mi ostatnio zapadł w pamięci Av Rozi. Ładny napis. Tasia approved.
Najlepsza Sygnatura:  Keiko Borze, nie wiem... Kiri. Kiri ma zawsze ładną tą sygnę.
Król Bezguścia: Keiko Popieram. Mr Spring... tak... @-@ Niezbyt mi całość podchodzi... A właściwie wcale.
Najciekawszy Nick:  Keiko Reszka zawsze i wszędzie.
Maskotka Forum: Keiko A ja wam powiem, że gdyby nie groźba ubicia przez Grey to zatulałabym Nevera. Takie do do pomocy a takie niezdarne QwQ...
Najfajniejszy NPC: Keiko Mówcie co chcecie. Baltazary są ok. Areny są ok. Ale tylko z E mam taki ubaw z Alv na gg, że momentami idzie się człowiek udusić xDDD
Najfajniejsza Postać Męska: Keiko Na pożary w Arizonie, nie wiem ;w; Dużo lubię, nie pamiętam teraz, kogo ;w;
Najfajniejsza Postać Żeńska: Keiko To samo co wyżej ;w; *zbiera musk z podłogi*
Najśmieszniejsza Postać: Keiko
Znienawidzona Postać:Keiko Baek. Tak bardzo ludziom ciśnie... Weźcie to zabijcie zanim ja to zrobię ;w;
Najlepsza Para:  Keiko Tasia ma rozkminę. Ostatecznie ArenxNanaya wydaje się być zabawne. Ha! Ni mo Baltazarów :I
Najgorsza Para:  Keiko *patrzy na rozmowy z Alv* Nienienienienie... Nie wiem : x
Najlepsze KP: Keiko Nie czytałam ostatnio D:
Miss Forum: Keiko Ringo.
Mister Forum: Keiko Gumiś. Nie żebym ja ich z premedytacją wpisała czy coś...
Najlepsze Cycki: Keiko Ekhem... Tasie na takie rzeczy nie patrzą, ok?
Najlepszy Nauczyciel:Keiko E. Bo pączki. Trza wspierać swoich xD
Najlepszy Shota/Loli: Keiko... a tak w sumie to... Keiko. To samouwielbienie siebie robi się serio zabawne xD
Najlepszy Team: Keiko Team na egzaminie FT ofc. Tyle emocji, tyle krfi (no ok, tej serio było dużo), tyle trupów! A tak serio to nie wiem D:
Największy Zbok:  Keiko Keiko też może być, ale Kiri...  A NIE, TO NIE TA KATEGORIA xDDD Shuriken. Tasie patrzają na Krug.
Potomek Pudziana: Keiko Melior terminator. Czekam aż na pwm będzie mieć insta killa...
Worek Treningowy:  Keiko Ej, dobra, Tasie może biją, ale Tasia oddaje, ok? xD Za to jak patrzę jak taki Kutergira znęca się nad Finniczkiem to... Tasia workiem? No nope xD
Najdziwniejsza Magia:  Keiko Definitywnie Lulu. Dalej mam rozkminię jak to jest epicką kontrą na tanki, i chyba ostatecznie wiedzieć nie chcę @-@
Najciekawsza Magia:  Keiko Ostatnio niczego wgniatającego w fotel swoją innością nie widziałam. Borze... MAGIA DRZWI Musashiego. Błagam, dajcie mu tosta xDDD
Wilk w Owczej Skórze: Keiko Zeniu! Niby miły, a zaraz później mierzy szablą w kark D:

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Keiko... Właściwie to Kiri. Bo to Kiri. Ten Dzień Kobiet... xDD
Mistrz Dram: Keiko Kiri z Donem na sb... XDDD
Najaktywniejszy user: Keiko Ostatnio to nawet nie wiem @-@
Najciekawsze Posty: Keiko Posty Alviaste zawsze się miło czyta. Tyle, że trzeba na nie czekać po 5 godzin ;w; Tasie cierpiom...
Najfajniejszy User:Keiko Wszyscy są fajni i wgl pro, nie mniej pozwolę sobie dać statuetkę Alv. Za te rozkminy na gg xD
Najgorszy MG:  Keiko Nie znam zuych mg :I
Najlepszy Grafik:Keiko Dax. Z racji tego, że najwięcej jego prac widzę. Ba, fajnych prac. Pracuś jeden...
Najlepszy MG: Keiko To, że Don jest epic mg to wiedzą wszyscy. Łapiesz Nanaś.
Najnudniejsze Posty: Keiko Nie wiem D:
Największy Zbok:  Keiko Kiri i Rozia. Bo sb D:
Niszczyciel Czerepów: KeikoTakara Dobra, w sumie nie wiem. Mało ostatnio śledzę jakieś mordobicia, o ile wgl są. Ale w sumie mogę chyba rzucić głosem na Dona.
Powieściopisarz: Keiko Tora. Nie zapomnę tego posta nigdy xDD
SB Killer: Keiko Nie wiem... Ktoś napisał, że ja... ale ja się nie poczuwam .-.
SB Motor: Keiko Don. Nie ma Donów - cisza :C
Spamer Offtopu: KeikoPojęcia nie mam, nikt sie ostatnio nie wyróżnia.
Wilk w Owczej Skórze: Keiko Colcia z Black Heart :I

Część Forumowa:
Epic: Keiko Luuuudzie <3333
Fail: Keiko Ja. A właściwie stan Taśki na egzaminie...
Wasz pomysł: Keiko Oddzielny dział dla inicjatyw Nevera! xD
Najciekawsza misja/arc/event: Keiko Tak bardzo jestem ostatnio po za arcami że nie wiem ;-;
Tosty: Keiko Kwartał
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4675-tobolek-fretki#97655 https://ftpm.forumpolish.com/t4652-frederica-kikuta https://ftpm.forumpolish.com/t4677-there-s-something-odd-about-that-place#97660
Aquri


Aquri


Liczba postów : 21
Dołączył/a : 07/05/2014

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyCzw Lip 03 2014, 21:38

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Zenek, zdecydowanie.
Forumowy Miszczu: Gumiś niszczy system. Zawsze.
Forumowy Teletubiś: Pyza. Zdecydowanie. Jedzenie castujące spellami... tego jeszcze nie było.
Najlepszy Avatar: Rołs .w.
Najlepsza Sygnatura: Kiriś .w.
Król Bezguścia: Pan wiosna...
Najciekawszy Nick: Reszka. Bo prawie nikt nie wie, jak to czytać.
Maskotka Forum: Lulu.
Najfajniejszy NPC: Lord E.
Najfajniejsza Postać Męska: Nathanier
Najfajniejsza Postać Żeńska: Em...em... em... *pacza* Rołs.
Najśmieszniejsza Postać: Seth.
Znienawidzona Postać: Ringo ;w;. Wybacz Kiriś.
Najlepsza Para: Hyyym @@, dam Ayumu i Renę.
Najlepsze KP: Kawka 4ever i żałujcie ci, którzy nie czytali.
Miss Forum: Alezja! Bo tak.
Mister Forum: meh... to znaczy Szejd.
Najlepsze Cycki: Ringo
Najlepszy Nauczyciel: Lord E?
Najlepszy Shota/Loli: Bym dała Keiko, ale nie będę konkurencji robić, więc powiem, że Finn.
Najlepszy Team: No oczywiście, że Nori&Jamie&Samael... dałabym i Gela, ale ómarł.
Największy Zbok: Gumiś.
Potomek Pudziana: I tu pojawia się problem. Astha nie ma... dam Zenka. 
Worek Treningowy: Takara, biedne Tasie.
Najdziwniejsza Magia: Ta od Lulu. @@
Najciekawsza Magia: Ida ma fajną magię.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kiri.
Mistrz Dram: Bym dała siebie bo lubię dramy, ale dam Kiriego za yaoi hole.
Najaktywniejszy user: Dax. Wszędzie go pełno.
Najfajniejszy User: Wszyscy jesteście fajni!
Najlepszy Grafik: Dam Daxa. Konkurencja niby, ale fajne avy robi.
Najlepszy MG: Wszyscy wiedzą, że Don, ale będę kontynuowała tradycję Fema i dam Nanaś.
Najnudniejsze Posty: Tora.
Największy Zbok: KiriKiriKiri
Powieściopisarz: Tora
SB Killer: Cole. Kropka.

Część Forumowa:
Epic: USERZY <3
Fail: Hejty, które się pojawiają niemal na każdym kroku.
Wasz pomysł: Osobny dział na inicjatywy Nevera. Plus wywalić Astha z ogłoszeń, że jest adminem. I wspomóc jakoś Nanaś w tym adminowaniu @@.
Ikona forum: Cole.
Tosty: Raz na pół roku.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2355-bank-aquri#40525 https://ftpm.forumpolish.com/t2100-angwusnasomtaquri-cha-kwaina-chas-chunk-a#36292
Powracający Shuriken


Powracający Shuriken


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 18/02/2014
Skąd : Oshibana

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyPią Lip 04 2014, 16:12

Część Postaciowa

Forumowe Zuo: Takara
Forumowy Miszczu: Never Winter
Forumowy Teletubiś: Pyza z Mięsem

Najciekawszy Nick:  Kawałek purpurowego ciastka

Najfajniejsza Postać Męska: Garvan
Najfajniejsza Postać Żeńska: Arturia
Najśmieszniejsza Postać: Never Winter

Najlepsza Para:  Never + jego wróżka (npc)

Potomek Pudziana: Takara

Najdziwniejsza Magia: magia pyzy z mięsem
Najciekawsza Magia:  Magia szalonych Kapeluszy (niedokończone multi Daxa)

Część Użytkownikowa
Najaktywniejszy user: Never Winter
Najciekawsze Posty: Alv i Nana
Najfajniejszy User: Alv i Dax i Finny
Najgorszy MG: Tego kwiatu jest pół światu
Najlepszy Grafik: Wszyscy odwalają kawał dobrej roboty.
Najlepszy MG: Finny z racji tego, że jest jedynym który a) nie urlopuje + b) odpisuje szybko = c) jedyny robiący sprawne misje.
Niszczyciel Czerepów: Każda postać Daxa
Powieściopisarz: Alv

Część Forumowa:
Epic: Las Twain + Os Kelebrin  //  Klimat przyjacielski/rodzinny/nakama od graczy, na SB i forum.
Fail: Egzaminy których nikt nie może ukończyć i które często kończą się śmiercią, oraz walki turniejowe na pozabijanie się a nie w ramach klimatu sportu/zawodów z mangi. Pomysły które zaproponowane odbijają się jak od ściany, niczym odruchowe odrzucenie od dziewczyny poderwanej na dyskotece. Masa niekonstruktywnej krytyki jak i również niekonstruktywnych pochwał - ktoś wyraża swoją opinię, ale nie poinformuje co dokładnie w czyjejś wypowiedzi jest dobre lub złe, tym bardziej nie uzasadni dlaczego tak myśli. Jak również średnia expa 40 na rok, co daje 1dno zaklęcie A w rok i niemożliwość zdobycia np umek lvl 3.
Wasz pomysł: Fajnie by było znefić czary starych kp, które powstały pod inny system lub z większym przymróżeniem oka. Jedni mogą wszystko, a inni mają wąski zakres mocy, to bardzo nie fer. Fajnie by było też poprawić encyklopedie, np na nowo rozpisać temat magia, m.in opisać szczegółowo czego można się spodziewać od suportu na poszczególnych lvl zaklęć, a także wypisać wszystkie zasady, typu możliwość zablokowania czary jedynie zaklęciem o wyższej randze, siła ofensywna czarów aoe jest słabsza o jedną rangę, itp, itd. Fajnie by było jakby gm'mi nie robili po pół roku questów za 20 expa, tylko dawali nagrody za etapy co jakiś czas jak jest to w misji z radnym), albo po prostu robili misje szybciej lub lepiej wynagradzali innych za to że musieli więcej czekać na ukończenie zadania.
Ikona forum: Dax i jego 40-stu multikątników
Najciekawsza misja/arc/event: Obrona radnego
Tosty: Raz na pół roku
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2056-bank-shao#35422 https://ftpm.forumpolish.com/t1929-shao-tenjuin
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptySob Lip 05 2014, 01:22

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Jest dużo złych postaci... takich w teorii przynajmniej. Tak po ogólnym zastanowieniu to wpiszę tu Ayumu niby to złe do szpiku kości, ale prócz planów to jeszcze nicz mhrocznego nie widziałem.
Forumowy Miszczu: Tego też by tu dużo wymieniać. Ostatecznie jednak wygrywa Takara za ostatnie akcje powinna dostać jakiś nie wiem... order krwinki czerwonej czy coś?
Forumowy Teletubiś: W gruncie rzeczy jedynym logicznym kandydatem jaki nasuwa się namyśl w tej kategorii jest Pyza więc to chyba jasne na kogo idzie głos.
Najlepszy Avatar: Ostatnio rzuciliście masę genialnych avków! Naprawdę! Miałem wątpliwości między dwoma ale ostatecznie wygrywa Laura
Najlepsza Sygnatura: Z początku głos miał znów iść do Kiriego ale zauważyłem fajną i śmieszną sygnaturę wiec sobie zagłosuję na Powracajacego Shurikena a co mi tam.
Król Bezguścia: Hm Hm kto tam był brzydki... o, ten, Toma! Okropności...
Najciekawszy Nick: Nie wiem co wy macie do niku Reszki, prosty jest. Za to najfajniejszy to Wodospadowa księżniczka. tyle.
Maskotka Forum: Na pewno nie Ringo. W sumie to Keiko. Taka cute Kamidere~
Najfajniejszy NPC: Pata... Atatai bo nie wzgardza Gumisiem!
Najfajniejsza Postać Męska: Tyle faaajnych postaci i co wybrać oj co... ostatnio dobrze mi się czytało posty Jamiego więc niech ma głos.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Znowu dużo fajnych postaci, znów nie wiadomo na co głosować... Nanaya bo tak bogate odgrywanie różnych sytuacji
Najśmieszniejsza Postać: Zasadniczo mam niezły ubaw jak Takaś obrywa w każdy możliwy sposób przy każdej możliwej sytuacji ale jednak Aff wygrywa!
Znienawidzona Postać:RingoRingoRingoRingoRngo(z błędem)RingoRingoringo(z malej)RingoRingoRingoRingoRingo wspominałem o Ringo?
Najlepsza Para: Ha a ja tam ciągle lubię Nanaya x Baltazar bo to urocze.
Najgorsza Para: Hm Hm... Rena x Ayumu. Bo jak złożą jaja to koniec.
Najlepsze KP: Dawno nie czytałem części opisowej żadnej KP a Elysie została skasowana... na co głosować, oj na co? Bianca Była fajna, z tych co pamiętam.
Miss Forum: Nanaya bo Beatrice zawsze na propsie a Aiki nadal nie ma >:
Mister Forum: Głosowanie na siebie jest passe, na innych panów też, wiec jako wybitny dyplomata załosuje na Pyzę nie człowiek a nawet facet by go... schrupał.
Najlepsze Cycki: Kurcze powiedziałbym że Nanaya... ale w sumie Rosalie może mieć lepsze!
Najlepszy Nauczyciel: W sumie najwięcej styczności mam z Izumi i jest super!
Najlepszy Shota/Loli: Oczywiście że Keiko bo shoty są obrzydliwe.
Najlepszy Team: W dalszym ciągu Colette, Melior, Affuro, Nanaya, Finny lepszego jeszcze nie miałem.
Największy Zbok: Fabularny zbok... Kirino i te "sny" na evencie o tak.
Potomek Pudziana: Ast sobie poszedł i nie ma Laviego więc tytuł wraca do Meliora a fu.
Worek Treningowy: Raczej nie dziwi to że Takara?
Najdziwniejsza Magia: Są jakieś dziwne? W sumie... Eriu[/b[ ma dziwną magię.
[b]Najciekawsza Magia:
Magia Alezji bo jest fajna i ma spore możliwości.
Wilk w Owczej Skórze: Powiedziałbym że Nanaya ale mimo wszystko nie kopie po jajach jak Kirino

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Oczywiście Kirino bo z tego co widziałem to dalej uważam że panie nie umieją grać panami.
Mistrz Dram: Tutaj też Kirino bo żelazko
Najaktywniejszy user: W sumie... ostatnio Finn wykazuje się jakimś takim forumowym ADHD
Najciekawsze Posty: Borze... tyle ciekawych postów a ja mam wybrać jednego usera... Nanaya bo mi ładnie MGuje i fajne posty i o.
Najfajniejszy User: Wszyscy jesteście fajni! Ale Nanaya najbardziej hyhy.
Najgorszy MG: Wszystko mi mówi że Laveth... albo że Ja... więc ostatecznie dam Lava za aktywność, bo poza tym to dobry MG.
Najlepszy Grafik: A tutaj dam Sencie bo lubię jej Layouty.
Najlepszy MG: #Nanaya bo ma fajne misje a co.
Najnudniejsze Posty: Wszystkie poniżej 4 linijek. A że kogoś muszę dać to może... Toma bo ma krótkie.
Największy Zbok: Oczywiście że Nanaya[/b[, Kiri to przy niej nic.
[b]Niszczyciel Czerepów:
Kto tu najlepiej walczy... Muto Zenko. o tak.
Powieściopisarz: W sumie ostatnio wiele takich osób... ale Alezja zasługuje na ten głos.
SB Killer: Ale ja mało siedzę na SB... Finny sporo kropkuje...
SB Motor: Jest Kiri jest im... drama.
Spamer Offtopu: Ostatnio ktoś spami na Offtopie? W sumie jedynie Torashiro na arenie.
Wilk w Owczej Skórze: A tutaj nanaya bo to wilk jest w stadzie owiec.

Część Forumowa:
Epic: Ludzie i Dramy bo Dony lubią dramy.
Fail: Wszystko co OP Ja bym cię znerfił Mel... ja bym cię znerfił...
Wasz pomysł: Znerfmy to co OP! A tak serio to Więcej inicjatyw Nevera poproszę.
Ikona forum: Ostatnimi czasy to chyba będzie... Never
Najciekawsza misja/arc/event: Alchemia bo tak duszo w tym siedze!
Tosty: Co Kwartał
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Reschehedera


Reschehedera


Liczba postów : 268
Dołączył/a : 09/12/2013
Skąd : Gdańsk

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptySob Lip 05 2014, 13:51

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Dla mnie Baek, zawsze i wszędzie .o.
Forumowy Miszczu: Lałra Senior chyba tego tłumaczyć nie muszę
Forumowy Teletubiś: Forever Rena, bo to Rena, ona potrafi zagadać do niedźwiedzia
Najlepszy Avatar: Tutaj muszę bardzo mocno wyróżnić avek Aszta, oddałabym na niego głos, ale go nie ma :c Więc malina wędruje do Fema.
Najlepsza Sygnatura: Hm, hm, hm… Laczkowa Rozia ma ładną, jakoś nie mogłam sobie przypomnieć sygn jakie widziałam .x.
Król Bezguścia: Gdzie jesteście moje bezguścia… Wiosna D:
Najciekawszy Nick: Moria, podoba mi się, że jest prosty, ale przyciąga wzrok i można go zapamiętać
Maskotka Forum: Mogę dać Shine? Dam Shine, bo to Shina, mam go nawet w szafie, chyba .o. Tulać, tulać, tuuuulać @w@
Najfajniejsza Postać Męska: Gdzie ci menszczyźniiii~! Prawdziwi tacyyyyy~! Zenkowy Marcus tu pasuje
Najfajniejsza Postać Żeńska: Być kobietą, być kobietą, mieć pełno biżuterii~! A nie, stop, Takaś to woli przyłożyć.
Najśmieszniejsza Postać: Dzień dobry, jestem Ringo i szukam gumki dla della Firenzy.
Znienawidzona Postać: IdaIdaIdaIdaIdaIdaIdaIda, czy wspominałam o Idzie? Nie? No to: IdaIdaIdaIdaIdaIdaIda(…)
Najlepsza Para: Maczek i Kiriś ;w; Dramy, wzloty, upadki, miłość, łzy, pocałunki ;w; Czyli to co Maliny lubiom najbardziej na świecie ;w;
Mister Forum: Szeeeeeeejd chodź tu do mnie ;w;
Najlepsze Cycki: GH, a to ja miałam postać wpisać… Lałro, pokaż, że jesteś dumą
Najlepszy Shota/Loli: Willcio

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: I tu nie wiem do końca kogo dać… Ale dobra, Kiriś, łapaj malinkę
Mistrz Dram: Don i Kiri - już jest drama
Najaktywniejszy user: Gdzie nie spojrzysz widzisz Finna .o. Jedynie lodówka jest miejscem wolnym od niego
Najciekawsze Posty: Femeł, lubię jego posty, czyta się je lekko i szybko .o.
Najfajniejszy User: Mam wymienić jednego? Przecież tak się nie da, a połowy forum wymieniać nie będę @.@
Najgorszy MG: Lav
Najlepszy Grafik: Jednego wybrać nie można… .x.
Najlepszy MG: Kiriś, uzasadnienie jest takie, że dobrze mi się z nim współpracowało (choć krótko .o.)
Największy Zbok: Wcale nie powiem Kiri… Nie powiem Don… Przy Laczku i Szejdzie to nawet oni wypadają cienko
Powieściopisarz: Post. Tory. Ten. Co. Zajął. Mu. Dwa. Posty. Borze.
SB Killer: Ostatnio mało siedzę na sb, więc nie zauważam kto zabija swoją obecnością
SB Motor: Powiem Kiriś, bo jak on jest to od razu dzieją się ciekawe i też dziwne rzeczy
Wilk w Owczej Skórze: Hej, Maś, dla ciebie kategoria~

Część Forumowa:
Epic: Ludzie, ludzie, ludzie .o.
Fail:HEJT. HEJT. HEJT. HEJT. Wspominałam, że HEJT? A dodatkowo to lekkie spiny pomiędzy niektórymi, brak jakiegoś zorganizowania w pewnych kwestiach. Rzeczy OP .o. To co napisał Kiri – LOL, chociaż to nie pasuje za bardzo xD’’’
Wasz pomysł: Oddzielny dział na inicjatywy Nevera! o/ A tak w sumie to może ogarnięcie Encyklopedii? I znalezienie drugiego admina do pomocy dla Nanaś
Tosty: Kwartał
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2396-skarbnica-amatullahimititahllamis#41345 https://ftpm.forumpolish.com/t1938-amatullahimititahllamis-reschehedera-izz-ad-din-al-qassam-hariri#33065
Ida


Ida


Liczba postów : 51
Dołączył/a : 07/05/2014

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptySob Lip 05 2014, 20:16

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa. Przynajmniej we własnych oczach, bo nie bardzo jej idzie.
Forumowy Miszczu: Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością, czy komizmem. Ważne by niszczyła system.
Forumowy Teletubiś: Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
Najlepszy Avatar: Dax
Najlepsza Sygnatura:  
Król Bezguścia: DT i reszta jego multi ;-;
Najciekawszy Nick:  Cieplutkie Serduszko
Maskotka Forum: Belf, bo jest martwy i jest kotem. Szkoda tylko, że nie szotą :<
Najfajniejszy NPC:
Najfajniejsza Postać Męska:
Najfajniejsza Postać Żeńska:
Najśmieszniejsza Postać:
Znienawidzona Postać: Takaraa
Najlepsza Para:  Kiriałke i Makbety
Najgorsza Para:  
Najlepsze KP:
Miss Forum: Nathuś <3
Mister Forum: Najładniejsza męska postać na forum.
Najlepsze Cycki:
Najlepszy Nauczyciel:
Najlepszy Shota/Loli: A masz Will :/
Najlepszy Team:
Największy Zbok:  
Potomek Pudziana: Melior
Worek Treningowy:  Takara
Najdziwniejsza Magia:  
Najciekawsza Magia:  
Wilk w Owczej Skórze: Kiri

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kiriałke
Mistrz Dram:
Najaktywniejszy user: Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie.
Najciekawsze Posty:
Najfajniejszy User:
Najgorszy MG:  
Najlepszy Grafik: Nori
Najlepszy MG: Dla mnie to Femeł
Najnudniejsze Posty:
Największy Zbok:  
Niszczyciel Czerepów: Najbardziej wojownicza postać. (Mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user.)
Powieściopisarz: Alv
SB Killer:
SB Motor: Osoba napędzająca SB .
Spamer Offtopu:
Wilk w Owczej Skórze: Niby słodki a jednak...

Część Forumowa:
Epic: Najbardziej epicka rzecz związana z forum.
Fail: Jak wyżej tylko największy fail.
Wasz pomysł: Pomijając osobne forum dla Nevera to... Zabijmy wszystkich a potem wskrześmy, by nie było już przekokszonych postaci \o/
Ikona forum: Dax--
Najciekawsza misja/arc/event:
Tosty: Kwartał
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2130-idziszowe-konto#37230 https://ftpm.forumpolish.com/t2123-ida
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyNie Lip 06 2014, 13:24

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Ayumu
Forumowy Miszczu: Aff
Forumowy Teletubiś: Aff
Król Bezguścia: Postacie Deszczowego.
Najciekawszy Nick:  Reszka.
Maskotka Forum: Keiko~!
Najfajniejszy NPC: Lord E
Najśmieszniejsza Postać: Aff
Znienawidzona Postać: Baek za robactwo.
Najgorsza Para:  Nana x Baltazar – nie wiem czemu, ale jakoś bardziej Nana mi pasuje do Arena… nie wiem czemu xd
Najlepsze KP: Kawka
Najlepsze Cycki: Ringo
Najlepszy Nauczyciel: Lord E
Najlepszy Shota/Loli: Keiko-sama
Najlepszy Team: Keiko i Eriu <3
Największy Zbok:  Asthor
Potomek Pudziana: Melior 
Worek Treningowy:  Takara
Najdziwniejsza Magia:  Równań
Wilk w Owczej Skórze: Ayumu

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Makbeś
Mistrz Dram: Kirino
Najaktywniejszy user: Don
Najciekawsze Posty: Kirino
Najfajniejszy User: Alezja~!
Najlepszy Grafik: Elcia
Najlepszy MG: Kirino
Największy Zbok:  Elcia~ Macie na nią zły wpływ!
Powieściopisarz: Ogólnie wydawało mi się, że powieściopisarz to pisze ciągle posty naprawdę długie, a nie raz długaśnego posta na dwa posty, więc nie ogarniam, ale cóż… Moje głosy idą do Alezji i Kirino
SB Motor: Kirino

Część Forumowa:
Tosty: Raz na pół rok – zwłaszcza, że ostatnio misje trwają, więc sporo się siedzi~
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Melior


Melior


Liczba postów : 791
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyPon Lip 07 2014, 15:23

Część Postaciowa
Forumowy Teletubiś: Pyza
Najfajniejsza Postać Żeńska: Bianca
Najśmieszniejsza Postać: Aff
Miss Forum: Samantha
Największy Zbok: Asthor
Worek Treningowy: Takara
Najciekawsza Magia: Alezji

Część Użytkownikowa
Mistrz Dram: Kirek
Najfajniejszy User: może być Alezja
Niszczyciel Czerepów: Zenek
Powieściopisarz: Alezja
SB Motor: Takara
Wilk w Owczej Skórze: może być Colcia

Część Forumowa:
Fail: Hejty
Wasz pomysł: Wywalić ten punkt z tostów?
Ikona forum: Colcia
Tosty: Pół roku
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t71-konto-meliora https://ftpm.forumpolish.com/t64-melior-von-terks https://ftpm.forumpolish.com/t1202-grande-equazione-ksiega-czarow-meliora
Alezja


Alezja


Liczba postów : 1210
Dołączył/a : 12/08/2012
Skąd : świat Pomiędzy

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyPon Lip 07 2014, 23:55

Ehh, i tak chyba kogoś pominęłam albo coś przekręciłam. No nic, trudno. Lecimy!...


Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Guma. xD Za
Spoiler:
Forumowy Miszczu: Af i jego podejście do Takary, Lorda E, i ogólnie wszystkiego xD ...
Forumowy Teletubiś: Pyza z mięsem, bo jest pyzą z mięsem xD ...
Najlepszy Avatar:  av Nori mi się podoba. I Nathiara. Szczególnie u Natha kolorki napisu...
Najlepsza Sygnatura:  ---
Król Bezguścia: ---
Najciekawszy Nick:  Haron, tak funeralnie mi się kojarzy...
Maskotka Forum: Postaciowo to Sonia *^* ...
Najfajniejszy NPC: Lord E za znęcanie się nad Tasiorkiem. I w sumie za Corneliusem się stęskniłam...
Najfajniejsza Postać Męska: Dax, za całokształt. :D I Powracający Shuriken bo czasem chciałabym ubić, czasem awwww, a czasem czytam i nie wierzę OvO ...
Najfajniejsza Postać Żeńska: Takara, Rena i Keiko :D ...
Najśmieszniejsza Postać: Afuro i Powracający Shuriken. xD Za długo by tłumaczyć xD ...
Znienawidzona Postać: dowolna postać, przeszła, teraźniejsza i zapewne przyszła też należące do kendre. Żeby nie pisać elaboratów to w telegraficznym skrócie: za "styl gry". Kwestie osobiste to tylko dodatek...
Najlepsza Para:  Takara i Af! Bo Af chciał stadko Affarów i Affar! I Colette z Meliorem, tu zdania nie zmieniam, ha! No i Makbeć z Kirino, bo ja się nie zgadzam na takie zakończenie...
Najgorsza Para: Mam swój typ. Ogólny dość. Ale niech będzie, że się wstrzymuję ;) ...
Najlepsze KP: Będę tu straaasznym egocentrykiem. Bjorn :D -pies ogrodnika Cool -
Miss Forum: Samantha i Nanaya :D ...
Mister Forum: Arai, bo Cross Marian to Cross Marian. I Shao Tenjuin, póki jeszcze jest długogrzywy *-* ...
Najlepsze Cycki: ----
Najlepszy Nauczyciel: Lord E, bo to jedna z niewielu osób, która umie Takarę czegoś nauczyć, a nie jest Takarą :D ...
[b]Najlepszy Shota/Loli:
 ----
Najlepszy Team: Takara&Dax&Alv oraz Keiko&Eriu *^* ...
Największy Zbok:  Shao Tenjuin a.k.a. Powracający Shuriken, za misję do rady/policji xD ...
Potomek Pudziana: Ja tam do sposobu walki Mela nic nie mam. Ale fakt faktem, przekokszony jest! ;P ... 
Worek Treningowy:  Takara. xD Egzamin FT tylko to potwierdził xD ...
Najdziwniejsza Magia:  Równań Meliora. Matma still creepy xD ...
Najciekawsza Magia:  Zostanę przy naukach humanistycznych. Ksiąg Samanthy, Mitologiczna Reny i Run Bjorna...
Wilk w Owczej Skórze: Sonia, za rzut głową radnego OvO ...

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Kiri xDDDDD ...
Mistrz Dram: Kiri z Donem xD ...
Najaktywniejszy user: Don, Nanaya, Finny, Dax, DT, Never Winter...
Najciekawsze Posty: Don (kiedy mu się chce), Takara, Powracający Shuriken, Sonia...
Najfajniejszy User: normalnie ta lista byłaby dłuższa, jednak w ostatnim czasie kilka osób z tej grupy zasłużyło na wielkie "DZIĘKI CI" z mocnymi przytulami, kiedy miałam paskudny problem. Kirino, Colette, Nanaya, Takara. Oni wiedzą, ja wiem, bedzie tego...
Najgorszy MG:  -----
Najlepszy Grafik: Wszystkie nasze forumowe gryficiątka... graficiątka odwalają świetną robotę! :D ...
Najlepszy MG: Kirino, i kiedy mu się chce to Don...
Najnudniejsze Posty: ----
Największy Zbok:  Kiri w duecie z Donem. Żeby mnie przez to z SB wyganiać O_o ...
Niszczyciel Czerepów: Myślałam, że boję się starcia z Huangiem Alezją. Później z Torą, bo się nie mogłam doszukać nic w magii. Ale taki ryli ryli strach, skoro chodzi o Alezję, budzi we mnie tylko Gumiaczek...
Powieściopisarz: Powracający Shuriken, Torashiro i Takara...
SB Killer: ja xD ...
SB Motor: Don, Nanaya, Kirino, Finny...
Spamer Offtopu: 
Wilk w Owczej Skórze: ... Meiji...

Część Forumowa:
Epic: Egzamin FT...
Fail: Egzamin FT...
Wasz pomysł: ---
Ikona forum: Don, Cole, Nanaya, Finny, Takara, Kirino...
Najciekawsza misja/arc/event: Misja do policji/rady i
Egzamin FT[/b]...
Tosty: Raz na pół roku...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t91-konto-alezji https://ftpm.forumpolish.com/t90-gergovia-alezja https://ftpm.forumpolish.com/t907-kabaczek#13270
Shade


Shade


Liczba postów : 34
Dołączył/a : 16/03/2014

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 08 2014, 00:31

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Nie jestem na tyle długo by wiedzieć kto jest tutaj uber zuem, więc obstawiam na Ringo. Co jak co, ale każdy nie wiadomo czemu się boi nawet wspominać o tym imieniu na sb. o:
Forumowy Miszczu: Obstawiam swoje odrastające włosy z brody na Pyzę.
Forumowy Teletubiś:
Najlepszy Avatar: Wiele osób by wymieniło Daxy, Elcie, ale ja będę oryginalny! A więc powiem, że to Nanaś ma najfajniejszy avek. O!
Król Bezguścia: You know nothing Jon Snow.
Najciekawszy Nick: Reschehedera. Można język połamać... Chociaż~
Maskotka Forum: Postać stworzona do przytulania.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Rosalie?
Najśmieszniejsza Postać: Laura, nie wiem nawet czemu.
Najlepsza Para: Guma + Ringo = HueHueHueHue.
Najlepsza KP: W sumie kp Idy fajnie wygląda. .o.
Miss Forum: Rosalie w końcu szona. .o.
Najlepsze Cycki: W GH masa ładnych tyłków choć i też cycków. Stwierdzam, że Ringo w tym góruje... Niechętnie.
Najlepszy Shota/Loli: Lucia!
Największy Zbok:
Potomek Pudziana: Ta osoba, która blokowała okiem coś tam... Takaś zapewne.

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Makbet, a co?
Mistrz Dram: Kiri?
Najaktywniejszy user: Bo w końcu Colette, nic nie robi w dziale z kp. xd
Najlepszy Grafik: Dres naszego forum w sumie. Dax.
Największy Zbok: Wszyscy są zbokami od zwykłych Donów, a po Kirimandżaro.
SB Killer: Nanaś bez dwóch zdań. O:

Część Forumowa:
Epic: Zboczeństwo na prawo i lewo.
Fail: FAIRY TAIL JAKO GILDIA LEGALNA, LOL.
Wasz pomysł: Więcej cycków i fallusów...
Ikona forum: Postacie się mnożą jak Daxy.
Najciekawsza misja/arc/event: Kawiarnia GH czy jak to tam było... Że tak to szybko padło z odpisami. D:
Tosty: Raz na pół roku, aye.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1985-shade-crescent
Cassandra


Cassandra


Liczba postów : 546
Dołączył/a : 04/06/2013

Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 EmptyWto Lip 08 2014, 11:45

Część Postaciowa
Forumowe Zuo: Muto Zenko, bo jest straszny. D:
Forumowy Teletubiś: Pyza. Chyba nikt bardziej do tego nie pasuje. xd
Najlepszy Avatar: ten co ma teraz Nanaya mi się podoba. Głos na nią. o/ (Ale fajne mają też Minako i Mei. )
Król Bezguścia: Pan Wiosna, bo... Bo ten avek jest... No, nie podoba mi się. ._.
Najciekawszy Nick: Wodospadowa Księżniczka
Najfajniejsza Postać Męska: Nie wiem. ._.
Najfajniejsza Postać Żeńska: Andree mi przypadła do gustu. Głos. o/
Potomek Pudziana: Nie wiem, może Zenek i te jego gry. 
Najdziwniejsza Magia: Wyzwolenia Romantyzmu Pana Wiosny.
Najciekawsza Magia: Znaki przeszłości Alezji.
Wilk w Owczej Skórze: Hmmm... Taki wydaje się milutki, ale taki nie jest. xd

Część Użytkownikowa
It’s a Trap: Eee... Może Makbet. Niech będzie głos.
Najaktywniejszy user: Ja widzę dużo Dona i Finna. Chyba najwięcej.
Najfajniejszy User: Tu mój głos pada na dwie panie. Colette i Alezję. c:
Najgorszy MG: Fem, bo tyle każe czekać. ;-;
Najlepszy Grafik: Daxen i Nori. ;*
Najlepszy MG: Z tego co mi miszczowano to Don, Aff i Finny.
Niszczyciel Czerepów: Chyba Muto Zenko.
Powieściopisarz: Alezja? Tak, niech będzie Alezja. ^^
SB Killer: Mua. o/

Część Forumowa:
Ikona forum: Don, Col, Takaś.
Tosty: Raz na pół roku.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1058-skrytka-cass#15774 https://ftpm.forumpolish.com/t1054-cassandra-dusthert https://ftpm.forumpolish.com/t1320-cassandra#19636
Sponsored content





Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote Tostorożce - Summer 2014   Złote Tostorożce - Summer 2014 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote Tostorożce - Summer 2014
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Złote tostorożce summer 2017
» Złote tostorożce - Winter 2013/2014
» Tostorożce 2015 Summer Edition
» Złote tostorożce - Summer2013
» Złote Tostorożce - Spring 2016

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.