HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2




 

Share
 

 Złote tostorożce - Spring 2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptySro Mar 20 2013, 23:16

First topic message reminder :

Nadeszła wiekopomna chwila. Oto ten moment, ten dzień! Tak moi kochani, wyczekiwana przez was alla, złote tostorożce powraca! Kto tym razem zdobędzie statuetki? Kto zabłyszczy uznany przez zacne forumowe grono? Tego i jeszcze wielu innych, dowiemy się już wkrótce!

Kod:
[b]Najfajniejsza postać męska:[/b]
[b]Najfajniejsza postać żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza postać:[/b]
[b]Znienawidzona postać:[/b] 
[b]Najciekawsze posty:[/b]
[b]Najnudniejsze posty:[/b]
[b]Powieściopisarz:[/b] - najdłuższe posty 
[b]Najgorszy MG:[/b] 
[b]Najlepszy MG:[/b]
[b]SB motor - osoba napędzająca SB:[/b] 
[b]Najlepszy pairing:[/b] 
[b]Najgorszy pairing:[/b] 
[b]Zuo kwartału:[/b]  - Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa (przynajmniej we własnych oczach bo nie bardzo jej idzie)
[b]Miszcz kwartału:[/b]  - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
[b]Teletubiś kwartału:[/b]  - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avek:[/b] 
[b]Najlepsza sygna:[/b] 
[b]Król bezguścia:[/b]  - czyli najgorszy Av i sygna
[b]Najciekawszy Nick:[/b] 
[b]Największy zbok:[/b] 
[b]Niszczyciel czerepów:[/b]  - Najbardziej wojownicza postać (mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user)
[b]Potomek Pudziana:[/b]  - postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]worek treningowy:[/b] 
[b]Najdziwniejsza magia:[/b] 
[b]Najciekawsza magia:[/b] 
[b]Objawienie kwartału:[/b]  - User po którym mało się spodziewano a jednak pokazał klasę, lub też rozwinął się w ostatnim czasie
[b]Najfajniejszy user:[/b] 
[b]User nieprzyjemny:[/b]
[b]Wilk w owczej skórze:[/b]  - Niby słodki a jednak...
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss forum:[/b]  - Najładniejsza żeńska postać na forum
[b]Mister forum:[/b]  - Jak wyżej tylko męska
[b]Maskotka forum:[/b]  - Takie coś co się fajnie huga
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Ikona forum:[/b]  - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Najciekawszy Fight w Natsu Cup:[/b]
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Najciekawsza misja:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b]  - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
[b]Epic:[/b]  - najbardziej epicka rzecz związana z forum
[b]Fail:[/b]  - jak wyżej tylko najbardziej failowata

Głosy Dona

Najfajniejsza postać męska: Twardy Badass i gwiazda fiore która nie lubi jak się jej przeszkadza. Cięty dowcip i denerwowanie wszystkich dookoła. Smok żelaza niewątpliwie ma "to coś" bym go polubił. Laveth to jak dla mnie najlepsza postać męska.
Najfajniejsza postać żeńska: Dzika niepowstrzymana, pełna pozytywnej energii. Kierująca się rzeczami których do końca nie rozumiem, zresztą mało kto by chyba zrozumiał. Jak nic Rena Raven to dość ciekawa postać.
Najśmieszniejsza postać: W sumie ciężko znaleźć na forum jakąś śmieszną postać. Ale taką która czasem sprawia ze się uśmiecham patrząc w monitor jest o dziwo Melior. Chodź włada on dość dziwnym rodzajem dowcipu, to czasem bywa on bardzo zabawny
Znienawidzona postać: Ciężko tu wybrać jakąś postać. Ogólnie nie śledzę cudzych a moje nie bywają zbyt konfliktowe. Jednak wybiorę w tym punkcie postać której nie znoszę ja i jest to Player, najgorsza postać Asthora.
Najciekawsze posty: Dużo na tym forum ciekawych postów. Ale najlepiej czyta mi się posty mojej szony. Może dlatego że tak uwikłana w moją fabułę? Kto wie.. tak czy siak mój głos oddaje na Nanaye
Najnudniejsze posty: Tutaj to niestety lub na szczęście będę mejnstrimowy bo jedna osoba ciągle się nie poprawiła i ciągle zasługuje na tą statuetkę i jest to Asthor
Powieściopisarz: Długie nie znaczy dobre, co powtarzałem już wiele razy a powieść musi być też dobra, dlatego mój głos nie pójdzie dla Asthora a dla kogoś kto także pisze eseje, tylko ciekawe eseje, więc znów głosuję na Nanaye
Najgorszy MG: Tutaj mam dwa typy, po prostu dwóch MG ostatnimi czasy nie pokazuje klasy. Chociaż są to młodziaki które dopiero uczą się "fachu" to jednak jak na razie nic dobrego w tym temacie o nich nie powiem. Przykro mi Crocodile, Takara
Najlepszy MG: Znów dwa głosy! Bo w sumie dwóch MG ostatnimi czasy wychyliło łepki z szarego tłumu i pokazało coś, co zwróciło na nich moją uwagę. Po pierwsze Nanaya. Która jako jedna z niewielu MG robi misje które mają pewien ważny czynnik -> fabułę. Drugim z tych wybranych MG jest o dziwno, ktoś kogo się tu nie spodziewałem a mianowicie nasza mała Hotaru. Może jej misjom jeszcze wiele brakuje do perfekcji ale podczas NC, sędziując potencjalnie najtrudniejszą walkę pierwszej rundy, pokazała klasę.
SB motor - osoba napędzająca SB: Ostatnimi czasy strasznie dużo widać pewną osóbkę, jeszcze tu chyba niewymienianą. kiedyś znikała dość wcześnie, ale ostatnio przesiaduje do dość późnych godzin, do czego się nie przyzwyczaiłem i przez nią czasem tracę poczucie czasu. Tak Colette o tobie mowa.
Najlepszy pairing: A mówcie sobie co chcecie ja uznaj ten pairing za najlepszy ever(bo na siebie nie ładnie głosować), mianowicie nie przyznający się tsundere pairing Senka x Laveth
Najgorszy pairing: A tu chyba będę ever ten pairing wpisywał bo mi się po prostu nie podoba i wydaje jakiś dziwny. Tak Colette x Melior to taki trochę pairing bez pairingu więc jest zuy.
Zuo kwartału: Po ostatnio skończonej misji tylko jedna postać przychodzi mi na myśl mianowicie nasza mała i niegroźna Kirino która w jednym momencie dzięki swojemu MG zmieniła się w żądną krwi bestie!
Miszcz kwartału: No jedna osoba rozwaliła mnie całkowicie, bo pisze całkiem dobrze ale przez swoje nieobecności lub czyste lenistwo zawaliła nie tylko misję o ŁATWYM poziomie trudności ale też walkę w NC. Tak, tak o tobie mowa Danito
Teletubiś kwartału: Był warzywem, szynszylą i wieloma innymi. Postać która z deszczu wpada po kolano w gówno. Tak tylko jedna postać potrafiłaby znaleźć kłopoty nawet w domu spokojnej starości. Finn to taki forumowy teletubiś.
Najlepszy Avek: Może nie do końca aktualny ale na pewno był dość niedawno dlatego wciąż mogę go sobie uwzględnić. A tak, mowa o genialnym, płaczącym avku Kirino, który był po prostu boski.
Najlepsza sygna: W sumie znów powiedziałbym Huang, ale nie dawno pojawiła się postać z Sygną dużo lepszą. W sumie co się dziwić jak motywem przewodnim jest Mordżiana? Layla jak dla mnie ma najlepszą sygnę.
Król bezguścia: Kurcze tylko jedna osoba ma tak ohydne arty majac na avku tak zajebistą postać. O tak Kotomi to totalne bezguście.
Najciekawszy Nick: No raczej nie tylko ja, sądzę, że Pięć Niedźwiedzi rozjebał system. Jedna Indianin dobra rzecz.
Największy zbok: Powiedziałbym Asthor ale że ostatnio go strasznie mało na forum czy SB to powiem Asper bo w sumie bardziej widoczny ostatnimi czasy.
Niszczyciel czerepów: W sumie tutaj to na pewno będzie Asthor.
Potomek Pudziana: Dobra zmieniłem zdanie. Melior jest grzeczny w odróżnieniu od Playera ten to dopiero próbuje naginać własne zaklęcia.
worek treningowy: Kolejna konkurencja w której dwie osoby wiodą prym. No bo w sumie dwie służą za taki forumowy worek treningowy. jedną z nich jest oczywiście Finn a drugą Cad
Najdziwniejsza magia: W sumie najdziwniejsza... wszystkie są w miarę normalne. Ale taki lekki nie ogar i ogólnie nie lubię tego typu magii, to magia Anemone
Najciekawsza magia: Dużo jest magii ciekawych ale ostatnio stwierdziłem że magia Xerxesa dałaby się fajnie wykorzystać.
Objawienie roku: Po Natsu Cup muszę pochwalić Hotaru która widać że powoli ale jednak, rozwija się.
Najfajniejszy user: Co to za diabeł bez śmierci? Laveth jest spoko.
User nieprzyjemny: Dużo ich. Oj bardzo dużo userów bym pożarł, przeżuł i wypluł. Pewnie oni tak samo ze mną. Ale jednak Ethrion to jakieś przegięcie.
Wilk w owczej skórze: To jak tresuje userów niczym swoją prywatną armię bezmózgich i posłusznych żołnierzy często doprowadza mnie do śmiechu. O tak Colette to bez wątpienia taki wilk w owczej skórze.
Najlepsze KP: W sumie jedynie pobieżnie oglądałem nowe KP, ale ciekawa wydawała mi się KP Lusye.
Miss forum: Nikogo lepszego jak Morgiana na tym forum nie ma, tak więc Layla wygrywa.
Mister forum: Ok zmieniłem zdanie, Kirino się tu nada
Maskotka forum: Ja tam hugam tylko jedną osobę i jest to Nanaya ale w sumie Miyu też jest bardzo hugaśna
Najfajniejszy NPC: W sumie nie mam zbyt dobrej pamięć co do NPC. Ale jak tak próbuję sobie przypomnieć tych forumowych to najwajniejszy ever jest Ragna
Ikona forum: Strażniczka moralności, pokoju, dziecięcych marzeń i tresury swoich niewolników Colette.
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: W sumie czytałem wszystkie walki o dziwo. Najbardziej za to podobała mi się walka Nanaya vs Nero Szkoda że nie skończona.
Spamer Offtopu: Bleh w sumie ja dobrze wiem kto tam spami. I jednym z największych spamerów niewątpliwie jest Nevir
Najciekawsza misja: O dziwo, nie wielkie me doświadczenie. Zawsze kończy się na tym że misje na które idę ciągną się wieki. Ale najlepsza jest Alchemia
Najaktywniejszy user: Kto tu zapierda*a jak maszyna.... ostatnio Bane bardzo dużo robi.
Epic: - Mnie się tam podoba Natsu cup. Fajne mordobicie jest
Fail: - Miało być fajnie a wyszło jak zawsze Luminos Night strasznie mnie zawiedli.


Ostatnio zmieniony przez Don Vito Ferliczkoni dnia Sob Kwi 13 2013, 10:37, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647

AutorWiadomość
Nevir


Nevir


Liczba postów : 114
Dołączył/a : 08/03/2013
Skąd : Daleka Północ

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyWto Mar 26 2013, 14:30

Najfajniejsza postać męska: Zdecydowanie Makbet
Najfajniejsza postać żeńska: Hm.... Wydaję mi się, że Nanaya aczkolwiek, jest mnóstwo fajnych postaci żeńskich
Najśmieszniejsza postać: Dżek do dziś się śmieję z UR w walce z Caro
Znienawidzona postać: Hm... Czy jest kogoś, kogo nienawidzę? Ano tak! Claude mimo, że to moja postać o.O
Najciekawsze posty: Posty Fema czyta się naprawdę dobrze
Najnudniejsze posty: Tu zaskoczenia nie ma: Asthor
Powieściopisarz: Asthor nie dość, że pisze nudno to jeszcze dłuuuuuuuuugo
Najgorszy MG: Crocodile on w ogóle coś robi? x.x
Najlepszy MG: Don prowadzenie misji dla 3/4 forum nie może być łatwe x.x
SB motor - osoba napędzająca SB: Fin bo nawet jak nic nie pisze to wszędzie go pełno
Najlepszy pairing: Sencia x Lav tsundere paring <3
Najgorszy pairing: Col x Mel ten paring jest, ale jakby go nie było x.x
Zuo kwartału: Don bo moja pierwsza misja, a już śmierć x.x
Miszcz kwartału: - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
Teletubiś kwartału: Beel takiego smarkacza jeszcze nie było :3
Najlepszy Avek: Nanaya *.*
Najlepsza sygna: Gumiś *.*
Król bezguścia: Asthor
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi
Największy zbok: Asper
Niszczyciel czerepów: Don
Potomek Pudziana: Player
worek treningowy: Cad wiem, że nie powinno się głosować na siebie, ale jakoś tak jak jestem Cadem to wszyscy mnie biją x.x
Najdziwniejsza magia: Niebieski promień Da fuq?
Najciekawsza magia: Magia alkoholu bardzo przydatna :3
Objawienie kwartału: Hm.... w sumie Devan zaskoczył mnie, okazał się być całkiem fajnym osobnikiem :3
Najfajniejszy user: Jacqueline bo jest dla mnie miła :3
User nieprzyjemny: Ethrion wkurza mnie samą swoją egzystencją x.x
Wilk w owczej skórze: Hotaru niby słodka i miła, a tu nagle... bam! i z glana x.x
Najlepsze KP: Nie czytam ich dużo, ale najbardziej spodobało mi się KP Dżeka
Miss forum: Hm.... Ciężki wybór ale: Nimue
Mister forum: Nie będę głosował na facetów x.x
Maskotka forum: Hotaru
Najfajniejszy NPC: Abudl <3
Ikona forum: Don
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Dżek vs Caro takiej trolerskiej walki nie widziałem jeszcze <3
Spamer Offtopu: Trafalgar Law
Najciekawsza misja: Alchemia
Najaktywniejszy user: Don
Epic: Natsu Cup
Fail: Skarga Asthora na NC
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t718-skarbiec-berserka-czyli-konto-nevira
Hotaru


Hotaru


Liczba postów : 756
Dołączył/a : 14/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyWto Mar 26 2013, 18:40

Najfajniejsza postać męska: No tak właściwie to ten.. Pheam.. Ściąć mu głowe.
Najfajniejsza postać żeńska: Takarcia!
Najśmieszniejsza postać: Ano w sumie to pan, co jest nad Ayaś wyżej, czyli Melcio !
Znienawidzona postać: ... No to ten tego nie, żebym go nie lubiła czy coś, ale nienawidzę postaci Playera.
Najciekawsze posty: Ano w sumie to Fem...
Najnudniejsze posty: Asth znów x-x
Powieściopisarz: - Asth x-x
Najgorszy MG: Ja! ;<
Najlepszy MG: Donek Donek, Donek~
SB motor - osoba napędzająca SB: Finnszyla!
Najlepszy pairing: SenkaxLav <3
Najgorszy pairing: DonxAsth.. Na mamcie i papcia nie zagłosuje!
Zuo kwartału: - Mhok powiadacie? To w takim razie odpowiem Player znów.
Miszcz kwartału: - No tak właściwie to damy hmm... Haizakiego :O
Teletubiś kwartału: - Macabra, Mac, Mac na zawsze Macabra
Najlepszy Avek: Zaskoczę was i powiem że Nathiar <3
Najlepsza sygna: Nana ! Ta słodka Beato <3
Król bezguścia: - Em.. Asthoropodobne postacie.
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiadków~
Największy zbok: Nie ma ostatnio Astha.. Ale nikt go nie pobije więc ASTHOR!~
Niszczyciel czerepów: - ... Nie ma to jak wygrać z paraliżem więc Donisław
Potomek Pudziana: - Player i nie ma konkurencji.
worek treningowy: ja, ja, ja!~
Najdziwniejsza magia: Anyś~
Najciekawsza magia: Magia Cala, ot co!
Objawienie kwartału: - będę milczeć.
Najfajniejszy user: Powiem jak Mak i Fem, kocham was wszystkich <3
User nieprzyjemny: Nie ma tu takiego! <3
Wilk w owczej skórze: - No tak w sumie to moja mamusia - Coll
Najlepsze KP: Kawka!~
Miss forum: - Miss... Dajmy na to Samcie~
Mister forum: - Fem i nie ma nikogo kto go przebije, ot co!~
Maskotka forum: - Takie coś co się fajnie huga.. Emm.. Etto.. To tak właściwie to Femek~
Najfajniejszy NPC: Czytam sklep magiczny no i no.. Śmiech... Abdul~
Ikona forum: - Shinek za mało coś więc no.. FINNSZYL!
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Najciekawszy, najciekawszy.. Tak właściwie to Don vs. Player.
Spamer Offtopu: Nie zaglądam to się nie wypowiadam~
Najciekawsza misja: Emm.. Etto.. Dla mnie to Inkwizycja.
Najaktywniejszy user: -Ano w sumie to Donek, Finn i Bane...
Epic: - NC
Fail: - ona tak w sumie to ... nie ma nic takiego na forum, o!
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t85-konto-hotarci https://ftpm.forumpolish.com/t3504-hotaru#66480 https://ftpm.forumpolish.com/t3639-hocia
Akane


Akane


Liczba postów : 295
Dołączył/a : 12/08/2012
Skąd : ś tam

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyCzw Mar 28 2013, 16:20

Najfajniejsza postać męska: Fem
Najfajniejsza postać żeńska: Colette
Najśmieszniejsza postać: Abdul
Znienawidzona postać: Asth
Najciekawsze posty: Nanaya
Najnudniejsze posty: Asth
Powieściopisarz: Huang
Najgorszy MG: nie wiem
Najlepszy MG: Don
SB motor - osoba napędzająca SB: Finny xD
Najlepszy pairing: LavxSencia ^.^
Najgorszy pairing: AsthxDon x.x
Zuo kwartału: em.. Player? O_o
Miszcz kwartału: Dżek
Teletubiś kwartału: Abdul
Najlepszy Avek: Layla
Najlepsza sygna: Gumiś
Król bezguścia: wszystko Asthowe czy Asthorowe : o
Najciekawszy Nick: Dżek!
Największy zbok: Abdul! (kocham was ludki)
Niszczyciel czerepów: Don
Potomek Pudziana: Player
worek treningowy: Asper
Najdziwniejsza magia: Anemone
Najciekawsza magia: Mel zawsze i wszędze
Objawienie kwartału: hm... Hośka : o
Najfajniejszy user: Fem!
User nieprzyjemny: Asth
Wilk w owczej skórze: Finny @.@
Najlepsze KP: em... nie wiem ._.
Miss forum: Colette
Mister forum: Fem
Maskotka forum: Elcia <3
Najfajniejszy NPC: Hunter @.@
Ikona forum: Takara
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: em.. nie wiem wszystkie gdzie był kot
Spamer Offtopu: Finny
Najciekawsza misja: klasztor
Najaktywniejszy user: Finny
Epic: Natsu Cup
Fail: em... fakt, że jestem na egzaminie, ale nie można głosować na siebie to nic
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t953-akasiowe-smiecie#14092
Devan


Devan


Liczba postów : 120
Dołączył/a : 26/01/2013

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyCzw Mar 28 2013, 22:02

Najfajniejsza postać męska: Asper (Tak tak nepotyzm na forum)
Najfajniejsza postać żeńska: Colette
Najśmieszniejsza postać: Finn
Znienawidzona postać:
Najciekawsze posty: Asthor *.*
Najnudniejsze posty: Nanaś
Powieściopisarz: Huang
Najgorszy MG: Crocodile
Najlepszy MG: Don
SB motor - osoba napędzająca SB: Dax
Najlepszy pairing: DonxNanaś
Najgorszy pairing: HotaruxNevir
Zuo kwartału: Może nie to że zła ale mroczna postać to Devan.
Miszcz kwartału:
Teletubiś kwartału: Beel
Najlepszy Avek: Nanaś
Najlepsza sygna: Gumiś
Król bezguścia: Nevir
Najciekawszy Nick: PN ;p
Największy zbok: Asthor
Niszczyciel czerepów: Lav
Potomek Pudziana: Lav
worek treningowy: Cad
Najdziwniejsza magia: Anemone
Najciekawsza magia: Alkoholu
Objawienie kwartału: Niech będzie Rudak-Nevir ;p
Najfajniejszy user: Nie ma najlepszego bo wszyscy są wporzo ;p
User nieprzyjemny: Nie ma takiego
Wilk w owczej skórze: Colcia
Najlepsze KP: Dżek
Miss forum: Nanaś
Mister forum: Don
Maskotka forum: Nie wiem nie hugają mnie ;c
Najfajniejszy NPC: Abdul
Ikona forum: Finn
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Don vs Player
Spamer Offtopu: Nevir
Najciekawsza misja: Misje Dona *,*
Najaktywniejszy user: Don
Epic: NC
Fail: Nie wiem
Powrót do góry Go down
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyCzw Kwi 04 2013, 15:08

Najfajniejsza postać męska: Melior
Najfajniejsza postać żeńska: Makbet >D
Najśmieszniejsza postać: -
Znienawidzona postać: Ogólnie to całe LN dla zasady…ale niech będzie Huang/Phantom.
Najciekawsze posty: -
Najnudniejsze posty: -
Powieściopisarz: – jest napisane najdłuższe posty, więc nie muszą być ani ciekawe ani wciągające jak dla mnie. Jeśli mają być długie i ciekawe to następnym razem zmień opis kategorii~ Bo póki co ściany daje wciąż Asthor.
Najgorszy MG: Takara i Crock
Najlepszy MG: Don…
SB motor - osoba napędzająca SB: -
Najlepszy pairing: Nanaya x Finny – nawet jako szynszyla, Finnuś trafił na swe przeznaczenie w postaci Nany~
Najgorszy pairing: Don x Astha – tak zły, że się chce zobaczyć~ Poza tym zagłosowałabym też na Laveth x Senka bo jak Senka jest na sb, to Lav innych nie widzi, nie huga itp., więc dla mnie to minus straszny. Wolę ich jakoś osobno…No, ale może lepiej będzie, więc w tym momencie głosuję na Don x Asth~
Zuo kwartału: -
Miszcz kwartału: -
Teletubiś kwartału: Finny
Najlepszy Avek: Laveth
Najlepsza sygna: Brak – jakoś żadna mi się w oczka nie rzuca.
Król bezguścia: Don
Najciekawszy Nick: Cantarella.
Największy zbok: Jak dla mnie to dalej Asthor – co udowodnił tym co zrobił Miyu.
Niszczyciel czerepów: Laveth
Potomek Pudziana: Player
worek treningowy: Uh…biedny Finny.
Najdziwniejsza magia: No sorka, ale dla mnie nie ma nic dziwniejszego niż matma wciąż…Melior.
Najciekawsza magia: Hum…trudno powiedzieć
Objawienie roku: Finny
Najfajniejszy user: Finny
User nieprzyjemny: Huang i Crock
Wilk w owczej skórze: Hotaru.
Najlepsze KP: Kawka i Cantarella
Miss forum: - brak
Mister forum: - Makbet
Maskotka forum: Finny
Najfajniejszy NPC: Ragna
Ikona forum: -
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Nie mam bladego pojęcia~ Zwłaszcza, że to była dopiero jedna runda…
Spamer Offtopu: -
Najciekawsza misja: -
Najaktywniejszy user: -
Epic: nic~
Fail: Znalazłoby się pare…
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Huang Zhen


Huang Zhen


Liczba postów : 235
Dołączył/a : 28/09/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyCzw Kwi 04 2013, 16:18

Najfajniejsza postać męska: Melior
Najfajniejsza postać żeńska: Rosalie
Najśmieszniejsza postać: Acl
Znienawidzona postać: Jeno jest to oczywiście ino Colette/ Samantha/ Rena
Najciekawsze posty: Asth
Najnudniejsze posty: Finny w szczególności te z egzaminu ...
Powieściopisarz: - Asth
Najgorszy MG: ...
Najlepszy MG: Don
SB motor - osoba napędzająca SB: Finny
Najlepszy pairing: ....
Najgorszy pairing: ...
Zuo kwartału: - Colette
Miszcz kwartału: - Gumiś
Teletubiś kwartału: - ...
Najlepszy Avek: Layla
Najlepsza sygna: Layla
Król bezguścia: - ...
Najciekawszy Nick: Cantarella - zobaczymy czy będzie tak trująca xD
Największy zbok: Ast
Niszczyciel czerepów: - Don
Potomek Pudziana: - Melior jak zwykle :P
worek treningowy: nie wiem
Najdziwniejsza magia: ta piracka magia papug czy coś takiego
Najciekawsza magia: matma nadal..
Objawienie kwartału: - aż tak nie śledzę...
Najfajniejszy user: Don
User nieprzyjemny: Jeno Colette i oczywiście Finny ( tak tego "stul mordę" na SB ci nie zapomniałem, nawet nie raczyłeś jakkolwiek przeprosić. Przynajmniej nie latałem od razu ze skargą by dać Ci osta. Znaj łaskę pana..
Wilk w owczej skórze: - Akane
Najlepsze KP: Kawka
Miss forum: - Layla
Mister forum: - nie wypowiadam się
Maskotka forum: -Miyu, fajnie się ją bije a no i huga tez nieźle :)
Najfajniejszy NPC: Zawsze tylko i wyłącznie Ragna
Ikona forum: - Don
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: za mało walk
Spamer Offtopu: nie śledzę OT
Najciekawsza misja: misja Mak jest bardzo ciekawa
Najaktywniejszy user: - Don i Bane
Epic: - sporo rzeczy
Fail: - również sporo, z tych ważniejszych to Skarga Colette na egzamin a i oczywiście dawania ostów za byle g..wno...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t239-mnichowe-konto https://ftpm.forumpolish.com/t208-mnich-z-bardzo-daleka
Melior


Melior


Liczba postów : 791
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyNie Kwi 07 2013, 00:36

Najfajniejsza postać męska: Brak pomysłu
Najfajniejsza postać żeńska: Colcia
Najśmieszniejsza postać: Może Fin
Znienawidzona postać: Brak
Najciekawsze posty: Nie wiem, może Don
Najnudniejsze posty: brak
Powieściopisarz: Ast
Najgorszy MG: Takara
Najlepszy MG: Danonek
SB motor - osoba napędzająca SB: Colette
Najlepszy pairing: A bo ja wiem...
Najgorszy pairing: Don x Asth
Zuo kwartału: Phantom
Miszcz kwartału: Rena
Teletubiś kwartału: Beel
Najlepszy Avek: Samantha
Najlepsza sygna: Huang
Król bezguścia: Don
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi
Największy zbok: Asthor XD
Niszczyciel czerepów: Don
Potomek Pudziana: Lav
worek treningowy: Fin
Najdziwniejsza magia: alkoholika, czy jak tam się zwała - Lee
Najciekawsza magia: Koszmarów - Phantoma
Objawienie kwartału: Nie wiem
Najfajniejszy user: za dużo do wybierania
User nieprzyjemny: brak
Wilk w owczej skórze: Colcia XD
Najlepsze KP: nie wiem
Miss forum: Col
Mister forum: pozostawmy to paniom
Maskotka forum: Colcia XD
Najfajniejszy NPC: nie wiem, Takano jest ostatnio aktywna trochę
Ikona forum: Don
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Kuro vs Sam krótka i treściwa walka XDDDDDD
Spamer Offtopu: nie wiem
Najciekawsza misja: wszystkie które kończą się eksplozją XD
Najaktywniejszy user: Banan, to znaczy Bane XD
Epic: a bo ja wiem, ciężko wybrać XD
Fail: nie wiem
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t71-konto-meliora https://ftpm.forumpolish.com/t64-melior-von-terks https://ftpm.forumpolish.com/t1202-grande-equazione-ksiega-czarow-meliora
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 4046
Dołączył/a : 22/10/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptySro Kwi 10 2013, 21:33

Tosty zostaną zamknięte za 3 dni(Sobota wieczór), jak ktoś jeszcze nie wypełnił to najwyższy czas to uczynić
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana https://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong https://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Alezja


Alezja


Liczba postów : 1210
Dołączył/a : 12/08/2012
Skąd : świat Pomiędzy

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyCzw Kwi 11 2013, 01:45

Najfajniejsza postać męska: Heisher
Najfajniejsza postać żeńska: Takara xDDDD
Najśmieszniejsza postać: Afuro II Drugi, Takara
Znienawidzona postać: Vincent. Za ogród na Tenrou -_- ...
Najciekawsze posty: Heisher mnie ostatnio rozwala :D ...
Najnudniejsze posty: brak głosu
Powieściopisarz: Vincent
Najgorszy MG: brak głosu
Najlepszy MG: Col, Don i Finny - każde ma swój specyficzny styl. :D U Finniego co prawda niedawno zaczęłam ale skoro nie mogę się doczekać co będzie dalej :D ...
SB motor - osoba napędzająca SB: Bane
Najlepszy pairing: Niech będzie, że Lea i Piątka. Col i Mel też, choć ostatnio chyba obowiązki wobec ojczyzny ich trochę rozdzieliły...
Najgorszy pairing: brak pomysłu
Zuo kwartału: - brak pomysłu [EDIT] FINNY. xDDDDD To takie słodkie, kiedy twierdzi, że jest seme *-* ...
Miszcz kwartału: - Takara
Teletubiś kwartału: - Finny
Najlepszy Avek: - Nevir (choć brakuje mi wspomnianego w KP kiltu :P ) i Afuro II Drugi
Najlepsza sygna: - Nevir. Fajnie się komponuje z avatarem i zmienia jego znaczenie...
Król bezguścia: - brak pomysłu
Najciekawszy Nick: - Pięć Niedźwiedzi
Największy zbok: - Asper
Niszczyciel czerepów: - Takara
Potomek Pudziana: - brak głosu
worek treningowy: - Finny
Najdziwniejsza magia: szamańska (-> Pięć Niedźwiedzi)
Najciekawsza magia: - ksiąg (-> Samantha)
Objawienie kwartału: - Heisher
Najfajniejszy user: Finny, Col, Shin, Lac, Don, Nanaya, Dax, Makbeć (kolejność losowa)
User nieprzyjemny: Asper
Wilk w owczej skórze: - FINNY :D
Najlepsze KP: Kawka
Miss forum: - Samantha
Mister forum: - Nevir
Maskotka forum: - Finniczek <3
Najfajniejszy NPC: - Takano i Ragna
Ikona forum: - Shin, Col, Don
Najciekawszy Fight w Natsu Cup:
Spamer Offtopu: Devan
Najciekawsza misja: podobało mi się w Lesie Gnolli, ganiając za inkwizycją
Najaktywniejszy user: - Don
Epic: - postaci Shin vs cokolwiek - ubaw gwarantowany :D :D :D ...
Fail: - brak głosu [EDIT] Wykasowanie Afura II Pierwszego ...


Ostatnio zmieniony przez Alezja dnia Pią Kwi 12 2013, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t91-konto-alezji https://ftpm.forumpolish.com/t90-gergovia-alezja https://ftpm.forumpolish.com/t907-kabaczek#13270
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptyCzw Kwi 11 2013, 08:44

Najfajniejsza postać męska: Jak dla mnie Pheam się zepsuł i stał się jakiś taki nudnawy. Za to w jego miejsce wskakuje Huang, który w tym kwartale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Najfajniejsza postać żeńska: Tutaj jest wszystko po staremu czyli na razie jedynie Acl przyciąga moją uwagę.
Najśmieszniejsza postać: No właśnie jakoś niczego ostatnio nie zauważyłem.
Znienawidzona postać: Łooj, było by chyba dużo. Jednak na pierwszy ogień idą Lee, za zbezczeszczenie tygryska oraz Dax za byłego pana detektywa!
Najciekawsze posty: W sumie za wiele nie czytałem, ale pozytywnie zaskoczył mnie znów Huang, a chodzi mi o przejrzystość postów oraz o jakieś takie łatwe czytanie. Szczególnie jeden zapadł mi w pamięć. W sumie to było PW z turnieju. Czysto techniczny opis uniku polegający na 3 ruchach napisany na pół strony chyba, a czytałem to po prostu z osiem razy, bo tak mi się podobało. Na serio oby tak dalej!
Najnudniejsze posty: Może nie nudne, ale zawiłe i czasami niezrozumiałe dla mnie są posty Dona. O dziwo w przeciwieństwie do technicznych postów Asza, które czytam spokojnie i po kolei. Z postami Dona w turnieju nie raz miałem problem, chociaż raz pojawił się na serio super post, który uznałeś za tragiczny. A był taki fajny i przejrzysty, w sumie dla mnie taki mógłbyś pisać!
Powieściopisarz: No tutaj jednak wygrywa Asz.
Najgorszy MG: Hotaru
Najlepszy MG: Z całej dwójki co mi coś prowadziła, lepiej spisał się Asz, jednak lepiej nie znaczy, że zasługuje na głos. W sumie w tej szkolnej misji czegoś mi zabrakło, dlatego nie mam głosu.
SB motor: Ciężko mi stwierdzić bo jak pojawiam się rano to zazwyczaj gadki się urywają i widzę ciemną stronę tych waszych motorów.
Najlepszy pairing: ...
Najgorszy pairing: ...
Zuo kwartału: W sumie całe LN stara się być takim złem jako jedyne oOo
Miszcz kwartału: Brak
Teletubiś kwartału: Kurde nie wiem :<
Najlepszy Avek: W sumie nic specjalnego i nic szczególnego ale avek Makbeta jest teraz ciekawy. Szczególnie podoba mi się M bo jest w takim stylu komiksowym.
Najlepsza sygna: Takara
Król bezguścia: Standardowo by poleciał Don, jednak w sumie to nie jego wina, bo on sobie avków nie przerabia. Dlatego tym razem wygrywa Asper, za tragiczną obróbkę oraz jeszcze gorsze grafiki, które kompletnie do siebie nie pasuję. W przeciwieństwie do poprzedniego zestawu, który był o dziwo fajny! A i jeszcze te obleśne pikselowe napisy w 60% avków też są tragiczne....
Najciekawszy Nick: Infinity.
Największy zbok: ...
Niszczyciel czerepów: Huang za przejrzystość. Asz za pomysłowość.
Potomek Pudziana: Tu zdania nie zmieniam. SZ są tuu stronk, bo nic się nie da im ograniczyć czy też znerfić w przeciwieństwie do czaru Plejera moi mili.
Worek treningowy: Dax.
Najdziwniejsza magia: Nie wiem, magie ogólnie są dziwne...
Najciekawsza magia: Hmm, w tym momencie największy potencjał dla mnie mają magie Affa oraz Huanga.
Objawienie kwartału: Nie zauważyłem takiego nikogo w tym przeciągu czasowym.
Najfajniejszy user: ...
User nieprzyjemny: No wielu by się znalazło, gdybym się bawił tak jak wy, ale się nie bawię, więc dla mnie nie ma oOo
Wilk w owczej skórze: Aria (A i tak poza tym w tej kategorii nie chodzi o postać, a o gracza...)
Najlepsze KP: Nie czytałem nowych kp
Miss forum: Hmm, może będzie Lisa o☼o
Mister forum: Ehh, bym dał Lee, ale charakter mi nie pasuje. Drugim menem w kolejce jest Asper, za Reno, ale aktualny av jest obleśny. To niestety ale głosuję na siebie, w tej chyba najważniejszej kategorii o☼o
Maskotka forum: LOL, po co to komu? Przecież to jest usless. Szkoda, że nie zauważyłem wcześniej TT_TT
Najfajniejszy NPC: Nic nowego się nie pojawiło...
Ikona forum: Hmm, na pewno Asz, z uwagi na waszą nieuprzejmość poznaje go każdy gracz co wejdzie pierwszy raz na chat...
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Przejdź do ostatniego punktu...
Spamer Offtopu: Vinc.
Najciekawsza misja: Nie wiem.
Najaktywniejszy user: Col jest wszędzie...
Epic: Nic ciekawego dla mnie się nie wydarzyło przez te ostatnie 2 miesiące.
Fail: Jako, że ta część jest moją ulubioną częścią pozwolę sobie wykonać takie małe podsumowanie :3
- Pierwszą sprawą jest niedoszły event Dona! Coś przy czym chciałem pomagać, bo widziałem to jak ruskie babki. Czyli event, a w evencie mini eventy, a w minie evencie misje. Geniusz oraz ogrom możliwości jaki wypływał z czegoś takiego był dla mnie jak kosmos, na serio nie od ogarnięcia. Dlatego rozpaczam, ze coś takiego zmieniło się w misje/wydarzenia, które są zwykłą rzeźnią, no dobra może walka to 90%. To może nie fejl, ale moje własne rozczarowanie, które zepchnęło mnie do kompletnego odsunięcia się od fabuły misji Dona. Tak wiedz o tym człowieku i cierp przez to!
- Druga sprawa, może już zapomniana, a może jest takim aktywnym wulkanem. Jednak to ona pokazała, że coś jest nie tak z forum. A chodzi mi o sprawę naprawdę śmieszną, czyli o nazwę czaru. W sumie wydaje się to śmieszne, ale taki szczególik wywrócił, na szczęście na krótko, ale no zrobił lekki chaos w kadrach. Miejmy nadzieję, że nic takiego się nie powtórzy już więcej...
- Fiore News to taka flagowa rzecz na forum i jej zastój w wydawaniu jest troszeczkę bolący. Tak samo jak zmiana, która okazała się miłą dla oka oraz użytkowania. Jednak FN teraz strasznie spadło na wartości. Moim zdaniem to przez trochę błędów jakie się pojawiły oraz przez ilość spamu w gazetce. Kiedyś dostawaliśmy konkrety i troszeczkę spamu, aktualnie wydaje mi się na odwrót. Jednak miejmy nadzieję, że coś się zmieni w nowym numerze.
- Jako, że zdania nie zmienię nie ważne co się będzie działo. To dorzucam jeszcze egzamin na maga S. Ja od zawsze byłem przeciwny takiemu przebiegowi egzaminu...
- W sumie miało być więcej ale na serio zapomniałem. Jednak do tego worka możemy dorzucić. Te obgadywania za plecami oraz jakieś plotkowanie, które ma miejsce u nas na forum dość mocno. Te brzydkie pikselowe napisy, albo napisy bez ramek. Nie wiem czemu ludzie robią taką krzywdę swoim avkom... Ugh, jeszcze o czymś miałem napisać. Aaaa o NC, że ten problem co był tylko potwierdził, że maszynka do robienia PD xdd. A tak naprawdę to nie wiem czemu wszyscy tak ciśniecie Asza...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptySob Kwi 13 2013, 01:03

Siaba siaba siaba siaba siaba siaba siaba sia~.

SB motor - osoba napędzająca SB: Col szpanuje kropkami.
Najlepszy pairing: Nie zajmuję się tym, ale pewnie Don x Asth byłby ognisty.
Zuo kwartału: Zbigniew Wodecki
Najlepszy Avek: Senka - bardzo podoba mi się styl tego avatara.
Najlepsza sygna: Niech będzie Huang.
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi
Najdziwniejsza magia: To uzupełnię jutro, jeśli będzie mi się chciało paczeć.
Najciekawsza magia: To też.
Najfajniejszy user: Makbet
Miss forum: (leciałem po avkach osób aktywnych) Senka
Mister forum: (jw. Niemniej jednak, samo ocenianie postaci rysunkowych jest wystarczająco dziwne. Zestawiając to z ocenianiem facetów, otrzymujemy...) Taro
Maskotka forum: Don
Ikona forum: Don

Tak, Don. Wyciąłem kategorie, w których się nie wypowiadam, żeby Ci popsuć układ. Absolutnie nie po to, żeby mi było wygodniej~.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptySob Kwi 13 2013, 19:02

Wyniki:
Najfajniejsza postać męska: Pheam
Najfajniejsza postać żeńska: Nanaya i Colette
Najśmieszniejsza postać: Rena
Znienawidzona postać: Player
Najciekawsze posty: Don Vito Ferliczkoni
Najnudniejsze posty: Asthor
Powieściopisarz: Asthor
Najgorszy MG: Crocodile
Najlepszy MG: Don Vito Ferliczkoni
SB motor: Colette
Najlepszy pairing: Senka x Laveth
Najgorszy pairing: Don x Asthor
Zuo kwartału: Player
Miszcz kwartału: Dżek, Rena i Goomoonryong
Teletubiś kwartału: Beel
Najlepszy Avek: Nanaya
Najlepsza sygna: Layla
Król bezguścia: Houjin i Asthor
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi
Największy zbok: Asthor
Niszczyciel czerepów: Don Vito Ferliczkoni
Potomek Pudziana: Player
worek treningowy: Finny
Najdziwniejsza magia: Anemone
Najciekawsza magia: Lee
Objawienie kwartału: Hotaru
Najfajniejszy user: Asper
User nieprzyjemny: Ethrion
Wilk w owczej skórze: Colette
Najlepsze KP: Kawka
Miss forum: Colette
Mister forum: Pheam
Maskotka forum: Finny i Miyu
Najfajniejszy NPC: Ragna
Ikona forum: Don Vito Ferliczkoni
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Don vs Player
Spamer Offtopu: Nevir
Najciekawsza misja: Klasztor Zori
Najaktywniejszy user: Don Vito Ferliczkoni
Epic: Natsu Cup
Fail: Luminos Night

Informacje parafialne:
Zmienia się nieco polityka tostów, ze względu na inflacje, większe wymagania UE i takie tam pierdoły, następują dwie zmiany:
1. Zakaz edycji postów
2. Tosty od teraz trwały będą 7 dni a edycje odbywały się będą 1 Stycznia, 1 Kwietnia, 1 Lipca i 1 Października
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Elizabeth


Elizabeth


Liczba postów : 429
Dołączył/a : 24/08/2012
Skąd : Otchłań c:

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 EmptySob Kwi 13 2013, 21:43

Czy to mikser? Czy piekarnik? NIE, TO TOSTERMAN!

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnpm_zps73887365
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnpm_zps73887365.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnpz1_zpsbb6d512e Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnpz2_zpsca0e02dd
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnpz1_zpsbb6d512e.png
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnpz2_zpsca0e02dd.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajsp_zps65df8cfa
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajsp_zps65df8cfa.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprzp_zps599779ac
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprzp_zps599779ac.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajcp_zpsa59a1a34
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajcp_zpsa59a1a34.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajnp_zps52dece31
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajnp_zps52dece31.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprpow_zps22228c20
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprpow_zps22228c20.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajgmg_zpsadce79ab
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajgmg_zpsadce79ab.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajlmg_zpsaf56704d
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajlmg_zpsaf56704d.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprsbm_zps1351cc92
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprsbm_zps1351cc92.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajlp_zps126f3925
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajlp_zps126f3925.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajgp_zpsca0cd483
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajgp_zpsca0cd483.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprzk_zps660fb876
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprzk_zps660fb876.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmk1_zps0cce2018 Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmk2_zpsfe5b9c40 Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmk3_zps30d983b4
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmk1_zps0cce2018.png
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmk2_zpsfe5b9c40.png
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmk3_zps30d983b4.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprtk_zpsa69d9a35
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprtk_zpsa69d9a35.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprna_zps164fd9da
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprna_zps164fd9da.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprns_zps0929feb8
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprns_zps0929feb8.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprkb1_zpsaadf147c Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprkb2_zps5a1788c0
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprkb1_zpsaadf147c.png
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprkb2_zps5a1788c0.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnn_zps524ce70a
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnn_zps524ce70a.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnz_zps308db561
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnz_zps308db561.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnc_zps50685faf
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnc_zps50685faf.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprpp_zpsa876e026
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprpp_zpsa876e026.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprwt_zpsa079cb98
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprwt_zpsa079cb98.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprndzm_zps7365c3f8
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprndzm_zps7365c3f8.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnajcm_zpsf2024a14
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnajcm_zpsf2024a14.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprok_zpsda2e0bbd
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprok_zpsda2e0bbd.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnu_zpsd0f26983
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnu_zpsd0f26983.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprun_zps6ef5c09a
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprun_zps6ef5c09a.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprwwos_zpsfe2d2789
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprwwos_zpsfe2d2789.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnkp_zps4ee808e7
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnkp_zps4ee808e7.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmiss_zpsfbd8b0a7
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmiss_zpsfbd8b0a7.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmister_zps7ce9e8f3
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmister_zps7ce9e8f3.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmf1_zpse89793d1 Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprmf2_zps525b0e70
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmf1_zpse89793d1.png
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprmf2_zps525b0e70.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnpc_zps726c8874
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnpc_zps726c8874.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprif_zpsf50a4f4d
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprif_zpsf50a4f4d.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnfwnc_zpsfc112118
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnfwnc_zpsfc112118.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprso_zps68ab74ea
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprso_zps68ab74ea.png

Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Tostsprnaa_zps829e4b20
Kod:
http://i859.photobucket.com/albums/ab157/Alitaya/Tosty2/tostsprnaa_zps829e4b20.png
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t142-skarpetka-elci-c https://ftpm.forumpolish.com/t120-panna-elizabeth https://ftpm.forumpolish.com/t650-inne-duperele-o-elci
Sponsored content





Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote tostorożce - Spring 2013
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Złote Tostorożce - Spring 2016
» Złote tostorożce - Fall 2013
» Złote tostorożce, winter 2012/2013
» Złote tostorożce - Winter 2013/2014
» Złote tostorożce - Summer2013

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.