HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote tostorożce - Spring 2013




 

Share
 

 Złote tostorożce - Spring 2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptySro Mar 20 2013, 23:16

Nadeszła wiekopomna chwila. Oto ten moment, ten dzień! Tak moi kochani, wyczekiwana przez was alla, złote tostorożce powraca! Kto tym razem zdobędzie statuetki? Kto zabłyszczy uznany przez zacne forumowe grono? Tego i jeszcze wielu innych, dowiemy się już wkrótce!

Kod:
[b]Najfajniejsza postać męska:[/b]
[b]Najfajniejsza postać żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza postać:[/b]
[b]Znienawidzona postać:[/b] 
[b]Najciekawsze posty:[/b]
[b]Najnudniejsze posty:[/b]
[b]Powieściopisarz:[/b] - najdłuższe posty 
[b]Najgorszy MG:[/b] 
[b]Najlepszy MG:[/b]
[b]SB motor - osoba napędzająca SB:[/b] 
[b]Najlepszy pairing:[/b] 
[b]Najgorszy pairing:[/b] 
[b]Zuo kwartału:[/b]  - Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa (przynajmniej we własnych oczach bo nie bardzo jej idzie)
[b]Miszcz kwartału:[/b]  - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
[b]Teletubiś kwartału:[/b]  - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avek:[/b] 
[b]Najlepsza sygna:[/b] 
[b]Król bezguścia:[/b]  - czyli najgorszy Av i sygna
[b]Najciekawszy Nick:[/b] 
[b]Największy zbok:[/b] 
[b]Niszczyciel czerepów:[/b]  - Najbardziej wojownicza postać (mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user)
[b]Potomek Pudziana:[/b]  - postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]worek treningowy:[/b] 
[b]Najdziwniejsza magia:[/b] 
[b]Najciekawsza magia:[/b] 
[b]Objawienie kwartału:[/b]  - User po którym mało się spodziewano a jednak pokazał klasę, lub też rozwinął się w ostatnim czasie
[b]Najfajniejszy user:[/b] 
[b]User nieprzyjemny:[/b]
[b]Wilk w owczej skórze:[/b]  - Niby słodki a jednak...
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss forum:[/b]  - Najładniejsza żeńska postać na forum
[b]Mister forum:[/b]  - Jak wyżej tylko męska
[b]Maskotka forum:[/b]  - Takie coś co się fajnie huga
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Ikona forum:[/b]  - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Najciekawszy Fight w Natsu Cup:[/b]
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Najciekawsza misja:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b]  - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
[b]Epic:[/b]  - najbardziej epicka rzecz związana z forum
[b]Fail:[/b]  - jak wyżej tylko najbardziej failowata

Głosy Dona

Najfajniejsza postać męska: Twardy Badass i gwiazda fiore która nie lubi jak się jej przeszkadza. Cięty dowcip i denerwowanie wszystkich dookoła. Smok żelaza niewątpliwie ma "to coś" bym go polubił. Laveth to jak dla mnie najlepsza postać męska.
Najfajniejsza postać żeńska: Dzika niepowstrzymana, pełna pozytywnej energii. Kierująca się rzeczami których do końca nie rozumiem, zresztą mało kto by chyba zrozumiał. Jak nic Rena Raven to dość ciekawa postać.
Najśmieszniejsza postać: W sumie ciężko znaleźć na forum jakąś śmieszną postać. Ale taką która czasem sprawia ze się uśmiecham patrząc w monitor jest o dziwo Melior. Chodź włada on dość dziwnym rodzajem dowcipu, to czasem bywa on bardzo zabawny
Znienawidzona postać: Ciężko tu wybrać jakąś postać. Ogólnie nie śledzę cudzych a moje nie bywają zbyt konfliktowe. Jednak wybiorę w tym punkcie postać której nie znoszę ja i jest to Player, najgorsza postać Asthora.
Najciekawsze posty: Dużo na tym forum ciekawych postów. Ale najlepiej czyta mi się posty mojej szony. Może dlatego że tak uwikłana w moją fabułę? Kto wie.. tak czy siak mój głos oddaje na Nanaye
Najnudniejsze posty: Tutaj to niestety lub na szczęście będę mejnstrimowy bo jedna osoba ciągle się nie poprawiła i ciągle zasługuje na tą statuetkę i jest to Asthor
Powieściopisarz: Długie nie znaczy dobre, co powtarzałem już wiele razy a powieść musi być też dobra, dlatego mój głos nie pójdzie dla Asthora a dla kogoś kto także pisze eseje, tylko ciekawe eseje, więc znów głosuję na Nanaye
Najgorszy MG: Tutaj mam dwa typy, po prostu dwóch MG ostatnimi czasy nie pokazuje klasy. Chociaż są to młodziaki które dopiero uczą się "fachu" to jednak jak na razie nic dobrego w tym temacie o nich nie powiem. Przykro mi Crocodile, Takara
Najlepszy MG: Znów dwa głosy! Bo w sumie dwóch MG ostatnimi czasy wychyliło łepki z szarego tłumu i pokazało coś, co zwróciło na nich moją uwagę. Po pierwsze Nanaya. Która jako jedna z niewielu MG robi misje które mają pewien ważny czynnik -> fabułę. Drugim z tych wybranych MG jest o dziwno, ktoś kogo się tu nie spodziewałem a mianowicie nasza mała Hotaru. Może jej misjom jeszcze wiele brakuje do perfekcji ale podczas NC, sędziując potencjalnie najtrudniejszą walkę pierwszej rundy, pokazała klasę.
SB motor - osoba napędzająca SB: Ostatnimi czasy strasznie dużo widać pewną osóbkę, jeszcze tu chyba niewymienianą. kiedyś znikała dość wcześnie, ale ostatnio przesiaduje do dość późnych godzin, do czego się nie przyzwyczaiłem i przez nią czasem tracę poczucie czasu. Tak Colette o tobie mowa.
Najlepszy pairing: A mówcie sobie co chcecie ja uznaj ten pairing za najlepszy ever(bo na siebie nie ładnie głosować), mianowicie nie przyznający się tsundere pairing Senka x Laveth
Najgorszy pairing: A tu chyba będę ever ten pairing wpisywał bo mi się po prostu nie podoba i wydaje jakiś dziwny. Tak Colette x Melior to taki trochę pairing bez pairingu więc jest zuy.
Zuo kwartału: Po ostatnio skończonej misji tylko jedna postać przychodzi mi na myśl mianowicie nasza mała i niegroźna Kirino która w jednym momencie dzięki swojemu MG zmieniła się w żądną krwi bestie!
Miszcz kwartału: No jedna osoba rozwaliła mnie całkowicie, bo pisze całkiem dobrze ale przez swoje nieobecności lub czyste lenistwo zawaliła nie tylko misję o ŁATWYM poziomie trudności ale też walkę w NC. Tak, tak o tobie mowa Danito
Teletubiś kwartału: Był warzywem, szynszylą i wieloma innymi. Postać która z deszczu wpada po kolano w gówno. Tak tylko jedna postać potrafiłaby znaleźć kłopoty nawet w domu spokojnej starości. Finn to taki forumowy teletubiś.
Najlepszy Avek: Może nie do końca aktualny ale na pewno był dość niedawno dlatego wciąż mogę go sobie uwzględnić. A tak, mowa o genialnym, płaczącym avku Kirino, który był po prostu boski.
Najlepsza sygna: W sumie znów powiedziałbym Huang, ale nie dawno pojawiła się postać z Sygną dużo lepszą. W sumie co się dziwić jak motywem przewodnim jest Mordżiana? Layla jak dla mnie ma najlepszą sygnę.
Król bezguścia: Kurcze tylko jedna osoba ma tak ohydne arty majac na avku tak zajebistą postać. O tak Kotomi to totalne bezguście.
Najciekawszy Nick: No raczej nie tylko ja, sądzę, że Pięć Niedźwiedzi rozjebał system. Jedna Indianin dobra rzecz.
Największy zbok: Powiedziałbym Asthor ale że ostatnio go strasznie mało na forum czy SB to powiem Asper bo w sumie bardziej widoczny ostatnimi czasy.
Niszczyciel czerepów: W sumie tutaj to na pewno będzie Asthor.
Potomek Pudziana: Dobra zmieniłem zdanie. Melior jest grzeczny w odróżnieniu od Playera ten to dopiero próbuje naginać własne zaklęcia.
worek treningowy: Kolejna konkurencja w której dwie osoby wiodą prym. No bo w sumie dwie służą za taki forumowy worek treningowy. jedną z nich jest oczywiście Finn a drugą Cad
Najdziwniejsza magia: W sumie najdziwniejsza... wszystkie są w miarę normalne. Ale taki lekki nie ogar i ogólnie nie lubię tego typu magii, to magia Anemone
Najciekawsza magia: Dużo jest magii ciekawych ale ostatnio stwierdziłem że magia Xerxesa dałaby się fajnie wykorzystać.
Objawienie roku: Po Natsu Cup muszę pochwalić Hotaru która widać że powoli ale jednak, rozwija się.
Najfajniejszy user: Co to za diabeł bez śmierci? Laveth jest spoko.
User nieprzyjemny: Dużo ich. Oj bardzo dużo userów bym pożarł, przeżuł i wypluł. Pewnie oni tak samo ze mną. Ale jednak Ethrion to jakieś przegięcie.
Wilk w owczej skórze: To jak tresuje userów niczym swoją prywatną armię bezmózgich i posłusznych żołnierzy często doprowadza mnie do śmiechu. O tak Colette to bez wątpienia taki wilk w owczej skórze.
Najlepsze KP: W sumie jedynie pobieżnie oglądałem nowe KP, ale ciekawa wydawała mi się KP Lusye.
Miss forum: Nikogo lepszego jak Morgiana na tym forum nie ma, tak więc Layla wygrywa.
Mister forum: Ok zmieniłem zdanie, Kirino się tu nada
Maskotka forum: Ja tam hugam tylko jedną osobę i jest to Nanaya ale w sumie Miyu też jest bardzo hugaśna
Najfajniejszy NPC: W sumie nie mam zbyt dobrej pamięć co do NPC. Ale jak tak próbuję sobie przypomnieć tych forumowych to najwajniejszy ever jest Ragna
Ikona forum: Strażniczka moralności, pokoju, dziecięcych marzeń i tresury swoich niewolników Colette.
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: W sumie czytałem wszystkie walki o dziwo. Najbardziej za to podobała mi się walka Nanaya vs Nero Szkoda że nie skończona.
Spamer Offtopu: Bleh w sumie ja dobrze wiem kto tam spami. I jednym z największych spamerów niewątpliwie jest Nevir
Najciekawsza misja: O dziwo, nie wielkie me doświadczenie. Zawsze kończy się na tym że misje na które idę ciągną się wieki. Ale najlepsza jest Alchemia
Najaktywniejszy user: Kto tu zapierda*a jak maszyna.... ostatnio Bane bardzo dużo robi.
Epic: - Mnie się tam podoba Natsu cup. Fajne mordobicie jest
Fail: - Miało być fajnie a wyszło jak zawsze Luminos Night strasznie mnie zawiedli.


Ostatnio zmieniony przez Don Vito Ferliczkoni dnia Sob Kwi 13 2013, 10:37, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Anemone


Anemone


Liczba postów : 42
Dołączył/a : 17/03/2013
Skąd : Piąty Wymiar

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 09:22

Wiem że długo nie jestem, ale trochę was poznałam ^^''.
Najfajniejsza postać męska: Hmm, ty bym mogła się zastanawiać dłużej, ale najbardziej podoba mi się postać Makbet . Gdybym nie poznała Makbesi, nigdy bym nie wpadła na to że jest to dziewczyna :o. Ta postać jest odgrywana genialnie :3
Najfajniejsza postać żeńska: Bez dwóch zdań Kotomi. Moim zdaniem nie jest łatwo odgrywać postać kobiety, kiedy jest się mężczyzną. Dlatego do tej postaci mam duży sentyment :D
Najśmieszniejsza postać: Asthor, niektóre twoje posty, mnie wręcz rozwaliły.
Znienawidzona postać: Nie wiem czemu ale postać Vaim nie przypadła mu do gustu.
Najciekawsze posty: Zdecydowanie Finny.
Najnudniejsze posty: Nie znalazłam jeszcze owej osoby która mogłaby napisać coś, co mnie znudzi.
Powieściopisarz: Takara. Może nie są one wzięte z kosmosu, ale są oryginalne. Ogólnie sposób pisania Takasi mi się podoba.
Najgorszy MG: Don - Czyste zło jest najgorsze.
Najlepszy MG: Pheam! - Uwielbiam to w jaki sposób pracowałeś nad moją KP <3
SB motor - osoba napędzająca SB: Colette. No nie okłamujmy się, ta dama jest zawsze... Wszędzie ^^''
Najlepszy pairing: Senka i Laveth - (Zgodziłam się z Donem.. Wrrr -.-)
Najgorszy pairing: Nie posiadam owego.
Zuo kwartału: - D-D-Don
Miszcz kwartału: Głupio byłby zagłosować na siebie.. W takim razie Dżek, ta, mam sentyment do postaci Dona. (Potrzebuję LEKARZA)
Teletubiś kwartału: - Nero
Najlepszy Avek: Nanaya piękny *-*, nic nie muszę dodawać.
Najlepsza sygna: Layla, sygnatura to kawał dobrej roboty.
Król bezguścia: - Tylko avatar jednęj osoby tak mi się nie podoba. Asthor
Najciekawszy Nick: Nanaya do dziś mam z nim problemy XD
Największy zbok: Na Aki nie zagłosuję, więc niech będzie Asper.
Niszczyciel czerepów: - Czytałam dużo o tacie - Asthor.
Potomek Pudziana: - Belial ta postać może tworzyć (jak dla mnie) cuda ^ ^.
worek treningowy: Hotaru... Ona biedna najwięcej obrywa :<
Najdziwniejsza magia: Też wpisałabym tutaj siebie, bo moja magia do normalnych nie należy, ale Player nadaję się tutaj idealnie ^^.
Najciekawsza magia: Kirino kffiatuszki :3
Objawienie roku: - Kuran
Najfajniejszy user: Kotomi <3
User nieprzyjemny: Nie posiadam.
Wilk w owczej skórze: - O matko, Colette - Szatan.
Najlepsze KP: Layla - Spodobała mi się ta historia :3
Miss forum: - Layla - Piękna postać <3
Mister forum: - Laveth - Mam słabość do Alvaro ._.
Maskotka forum: - Kotomi
Najfajniejszy NPC: Nie posiadam.
Ikona forum: - Tego Szatana zna każdy jako wysoko postawioną Damę. Tak Colette piszę o Tobie :D
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Zgadzam się z Donem. Nanaya vs Nero.
Spamer Offtopu: Kotomi ze swoimi huga buga :D
Najciekawsza misja: Moja hehehe... Misja Wydarzenie fabularne - Pierwsze natarcie
Najaktywniejszy user: - Colette - Jest wszędzie.
Epic: - Natsu Cup.
Fail: - Brak.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t743-anemone
Nathiar


Nathiar


Liczba postów : 172
Dołączył/a : 24/02/2013

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 17:50

Jam El, jakby ktoś jeszcze nie zauważył..

Najfajniejsza postać żeńska: Kawka @.@. Jej styl mówienia jest epicki. Co do innych: ostatnio mało fajnych żeńskich na frm, szkoda~.
Najfajniejsza postać męska: A męskich akurat jest więcej fajnych~. Dżek, Lav, Vill, Fem, a nawet Mel.. Ale to Makbet przemawia do mnie postacią, choć gra nim dziewczyna. I o dziwo, wcale nie faworyzuje syna @@.
Najśmieszniejsza postać: Śmiech śmiechem, ale uwielbiam Dżeka~!
Znienawidzona postać: Ale.. Dla El? Rozy xD? Jeśli bym miała wybrać, to by była Hotaru, dla Rose. Moja syrenka nie przepada za bardzo za tą wróżką...
Najciekawsze posty: Może Pheam? Choć ostatnio za wielkie ściany wali x.x..
Najnudniejsze posty: AST*HOR. Nigdy więcej czytania ;^;
Powieściopisarz: - Nanaya vs Fem.. Wybieram Fema, za jego pierwszego posta na obecnej misji.. *groza*
Najgorszy MG: Tak myślę, że niestety Hoś, jak patrzę na tych, co mi prowadzili.
Najlepszy MG: Don i tylko Don, choć i tak boję się iść na jego misję.
SB motor: K-kiedyś ta statuetka należała do mnie ;^;. A teraz... *chlip**rzuca nią w Finna*
Najlepszy pairing: SENKAXLAVETH. O taak, nawet kolejność jest idealna @.@. Wygrali nawet z moim ukochanym DonXAsth, popularnym ColeXMel czy FinnicjaXNanayo or FinerwaXElciatix.. Albo przeznaczeni sobie Rose i Cal też zostali pokonani ;^; ! Po prostu SenXLav niszczą system <3.
Najgorszy pairing: LavXKosz, niektórzy wiedzą, o co mi chodzi.. Nie chcę być nie miła, Lav, ale ten związek jest toksyczny :<. EDIT: ZMIENIAM GŁOS~! Finn X Seth X Cad, czyli ukeXukeXuke.. Gdyby ich zamknąć w pokoju, jeden by się wstydził spojrzeć na pozostałych :'D....
Zuo kwartału: Player stara się być zły, ale jakoś mu to nie wychodzi...
Miszcz kwartału: Myślę, że Don jako Ogrman to dobry kandydat do tego miana :'D..
Teletubiś kwartału: Beel? W sumie jeszcze nie dostał akcepta, ale no wtf @.@
Najlepszy Avek: Ci, co mieli fajne avki - pozmieniali.. Samantha!
Najlepsza sygna: Sam sygnę też ma wspaniałą @.@. Łysego też dobra jest.. Kirino ma ładną.. Ale wygrywa zdecydowanie Makbet! To spojrzenie *^*.. Zmień tą sygnę, a szlaban będzie @-@ ~!
Król bezguścia: Tak myślę, że Don nim zawsze będzie.. I nie mówię tylko o avku i sygnie.. Choć kffiatuszek rządzi :3 ~!
Najciekawszy Nick: Macabra. Dance Makabra~.
Największy zbok: Ksy, ksy, dałabym siebie, ale nie wypada.. To dam Aspowi..~
Niszczyciel czerepów: Chciałam Guma vs Lav, bez magii lub z, aby wiedzieć, co tu wpisać... Ostatecznie, daję Lavcia, choć ostatnio wpisałam w to pole Dona. Srsly chcę ich fajt @@
Potomek Pudziana: Player =_=. Tego nie trzeba tłumaczyć, da?
worek treningowy: Finnszylcia? Nie~! Drewno, czyli Sethor! Naprawdę ciężko się nad nim nie znęcać...
Najdziwniejsza magia: Smoczy zabójca smoków XD ! Noale, nie ma takowej na tym forum, więc niech będzie.. z tych, co ogarniam - Sayaka.
Najciekawsza magia: Senka =w=.
Objawienie roku: Był dywanem... kamienną posadzką.. gobelinem.. Finnicją, Finnszylą, Finnerwą.. W życiu bym nie pomyślała, że Finn będzie mi przeznaczony XD ~! Albo, że go polubię. Bo polubiłam ^ ^.
Najfajniejszy user: Asp nie ma wad @.@.
User nieprzyjemny: Dla mnie? Asth :3.
Wilk w owczej skórze: Cole vs Nanaś, ostatecznie mama @.@ (czyli Nanaya)
Najlepsze KP: KAWKA.
Miss forum: Powiem wam, że Samantha ~.
Mister forum: *-*.. Vill vs Mak, niech będzie Makbet.
Maskotka forum: Finnszylcia >w<'''
Najfajniejszy NPC: RAGNA. *^* Wspaniale prowadzona postać!
Ikona forum: "Uważaj, nowy, na Ast*ora.."
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Nie. Tym razem zagłosuje na siebie - Cal vs Roza, czyli przeznaczenie~! Naprawdę, już myślałam, że się skubaniec nie podniesie, a za chwilę ja obrywałam..
Spamer Offtopu: Nevir D:
Najciekawsza misja: Misja Mak, kamienne posągi~.. Zagadka, zagadka~... *nuci*
Najaktywniejszy user: Don, prawdziwy ojciec forum..
Epic: Takarra Potter i Kocyk Zagłady~. I cała, forumowa obsada <3
Fail: Aż zaśpiewam:
"Hej, panie MG
ten wredykt jest zły.
Tu się coś nie zgadza.
Hej, panie MG
Nie może tak być!
Napiszę posta w skargach."

Czyli Asthor i jego protesty, kiedy coś w walce mu nie wyjdzie - ostatnia akcja z NC.


Ostatnio zmieniony przez Nathiar dnia Czw Mar 21 2013, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t909-konto-natha https://ftpm.forumpolish.com/t764-nathiar https://ftpm.forumpolish.com/t1668-nath#27588
Asper


Asper


Liczba postów : 85
Dołączył/a : 14/01/2013

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 18:02

Najfajniejsza postać męska: Melior ma u mnie punkty za świetną magię
Najfajniejsza postać żeńska: Dziwne, ale Kiriś mi imponuje, że jest tak kobieca
Najśmieszniejsza postać: Chyba Gumiś, poza nim mało kto mnie śmieszy
Znienawidzona postać: Player, za popsucie LN
Najciekawsze posty: Nie jestem do końca pewien, ale zawsze z ciekawością czytam posty Alexa
Najnudniejsze posty: Asthor, jedyna osoba, której żadnego postu, który powinienem przeczytać nie przeczytałem w całości
Powieściopisarz: Asthor, który od pół roku zaskakuje mnie ogromem swojej twórczości
Najgorszy MG: Don, bo Don
Najlepszy MG: Nanaś, bo mnie jeszcze nie zabiła
SB motor - osoba napędzająca SB: Colette, nie wyobrażam sobie sb bez niej~
Najlepszy pairing: Miyu x Shag rodem z misji :D
Najgorszy pairing: Col x Mel
Zuo kwartału: Nie ma tu nikogo strasznego, ale przyparty do muru głosuję na Dona
Miszcz kwartału: Gumiś, mój mistrz ever
Teletubiś kwartału: Pięć Niedźwiedzi, głównie ten szamański styl...
Najlepszy Avek: Uj wam wiecie gdzie, Asp
Najlepsza sygna: Luke z YG! Gumiś :3
Król bezguścia: Asthor, jak można tyle czasu mieć taki sam (kiepski) av?
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi, chociaż Widoczkowi niewiele brakowało
Największy zbok: Anemone, tylko się kryje
Niszczyciel czerepów: Don chyba jest dobry...
Potomek Pudziana: Player, jego magia jest mega
Worek treningowy: A to jest głupie, kto może być lepszy niż Finn?
Najdziwniejsza magia: Niebieski Promień, WTF? Anemone
Najciekawsza magia: Tu mam problem, więc niech będzie, że Lee
Objawienie kwartału: Vidocq, ja wiem czemu, on wie czemu, starczy
Najfajniejszy user: I tu mam problem, bo wybrałbym między Donem a Daxem
User nieprzyjemny: Pięć Niedźwiedzi za męczący hejt
Wilk w owczej skórze: Jak każdy wie - Colette
Najlepsze KP: Oto jest pytanie... Bianca chyba...
Miss forum: Głupie pytanie, Colette
Mister forum: Powiedziałbym, że ja z nowym setem, ale Makbet
Maskotka forum: Hugu... hugu... hugu... Kiriś
Najfajniejszy NPC: Eeee... Hunter ;3
Ikona forum: Don, nie tylko dlatego, że ten sam nick pojawia się na 80% polskich pbf'ów
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Player x Don
Spamer Offtopu: Nie wiem, ale chyba faktycznie Nevir
Najciekawsza misja: Alchemia, fakt że tylko ją czytałem ^^
Najaktywniejszy user: W tym sezonie nikt inny, niż twórca Egzaminu, Bane
Epic: Mimo, że mój udział był minimalny, Natsu Cup
Fail: Danio, który przegrał z deską


Ostatnio zmieniony przez Asper dnia Pon Mar 25 2013, 17:44, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Houjin Kyouma


Houjin Kyouma


Liczba postów : 86
Dołączył/a : 08/09/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 18:41

Najfajniejsza postać męska: W sumie nie mam nikogo ulubionego x.x
Najfajniejsza postać żeńska: Takara
Najśmieszniejsza postać: Don?
Znienawidzona postać: w sumie nie mam takich, ale być może będzie to Col, ja dorwie Astha i każe mu pracować ; p oczywiście znienawidzona fabularnie
Najciekawsze posty: Nanayi mi się podobają
Najnudniejsze posty: a nie wiem
Powieściopisarz: - najdłuższe posty: najdłuższe są chyba moje
Najgorszy MG: Don, ale to może moja opinia, że nie lubię jego stylu sędziowania walk.
Najlepszy MG: hmm chyba Bane za walkę w ot, choć wiele niestety nie widziałem jego misji ; /
SB motor - osoba napędzająca SB: ostatnio nie wchodzę na sb ; /
Najlepszy pairing: Col x Melior zawsze będę to powtarzał ; p
Najgorszy pairing: brak ; p
Zuo kwartału: - hmm... to chyba brak, obecnie takich postaci
Miszcz kwartału: - Abdul
Teletubiś kwartału: - hmm w sumie nie wiem x . x chyba wszystko już widziałem
Najlepszy Avek: ja się na avkach nie znam jak widać
Najlepsza sygna: to co wyzej
Król bezguścia: - patrz wyżej
Najciekawszy Nick: Jeb**** koreaniec
Największy zbok: no nie wiem w rankingu chyba Abdul wygrywał?
Niszczyciel czerepów: - hmm obecnie to chyba Don nieźle walczy
Potomek Pudziana: - Melior.  
worek treningowy: w sumie brak
Najdziwniejsza magia: brak konceptów
Najciekawsza magia: to co wyżej
Objawienie kwartału: - Takara
Najfajniejszy user: w sumie lubię wszystkie userki :3
User nieprzyjemny:: no może poza Lac, która ostatnio jedzie na mnie ze wszystkim. Biedna widocznie nie ma na kim się wyżyć.
Wilk w owczej skórze: - Nanaya x.x
Najlepsze KP:Yugata forever : d
Miss forum: - chyba Kirino x.x
Mister forum: - a co ja facetów będe oceniał
Maskotka forum: - w sumie nie wiem x.x
Najfajniejszy NPC: Abdul
Ikona forum: - Takaś
Najciekawszy Fight w Natsu Cup:Kotomi vs Danito. Szkoda, że walka skończyła się walkowerem. Na wiele liczyłem
Spamer Offtopu: a nie wiem
Najciekawsza misja: nie śledzę
Najaktywniejszy user: - Colcia sporo robi
Epic: - NC potwierdzam jest fajne
Fail: - fochanie się na całe forum i odejście z przytupem, a potem wielki powrót z nadzieją, że każdy niemalże poryczy się z radości widząc jej powrót czyli Lacye, która nie wie sama czego chce i udaje, że jest najwspanialszą osobą, na świecie, której należy oddawać cześć.

//sorki za ostatni komentarz, ale po wyższej ocenie Lac nie mogłem się powstrzymać, by napisać nieco mojej subiektywnej prawdy, ale nie przejmuj się, ponoć jestem dla Ciebie nie przyjemny, kiedy ty starasz się być miła... : 3
Powrót do góry Go down
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 21:06

Miałam je wypełniać jutro noale...
Najfajniejsza postać męska: Pheam
Najfajniejsza postać żeńska: Nanaya
Najśmieszniejsza postać: Dżek
Znienawidzona postać: Uhh... normalnie to ja wszystkich was lubię~! Ale okienko nie może pozostać puste soł... Roz und Huang... Ofc jako postacie, czujcie się wyróżnieni...
Najciekawsze posty: O dziwo Don o.0
Najnudniejsze posty: Asth, niestety... Mam wrażenie jakbym czytała książkę od matmy...
Powieściopisarz: - Asth x.x
Najgorszy MG: *wskazuje na siebie*
Najlepszy MG: *wskazuje Dona*
SB motor - osoba napędzająca SB: W sumie to ostatnio Col...
Najlepszy pairing: Nie wiem.... Idźcie sobie .__.
Najgorszy pairing: Możecie mnie za to pogryźć ale MelxCol... Nudny się już robi i tak jakby go... nie było .__.
Zuo kwartału: Jak najbardziej Player
Miszcz kwartału: Dżek o.o
Teletubiś kwartału: Fin...
Najlepszy Avek: Layla
Najlepsza sygna: Niah... ciężko powiedzieć .__. Mogłabym w sumie dać Crockowi za samo to że ma Totodila na niej noale... .__. Z resztą średnio. Tak też głos na Nanasia~!
Król bezguścia: Dużo ludków, a nie warto dzielić tostów...
Najciekawszy Nick: Nie wiem... Dowiem sie to napiszę
Największy zbok: Abdul
Niszczyciel czerepów: Papcio~! Don znaczy...
Potomek Pudziana: Player jest strasznie przekoszony....
worek treningowy: Coś nie widzę żeby na mnie kto głosował... ale to chyba dobrze. Za to Fin ostatnio mocno obrywa, szczególnie u Dona... Ciekawe dlaczego... *patrzy na papcia*
Najdziwniejsza magia: Coś tam z niebieskim promieniem o.0
Najciekawsza magia: a cholera wie
Objawienie kwartału: User po którym mało się spodziewano a jednak pokazał klasę, lub też rozwinął się w ostatnim czasie
Najfajniejszy user: Fiiiiiiiiinuś~! *.*
User nieprzyjemny: Wszystkich was lubię oprócz tych których nie hugam, strzelam do nich solą i topię w laczkowym kotle. Tych lubię mniej, ale nadal~
Wilk w owczej skórze: Colcia
Najlepsze KP: Dalej twierdzę że KP Gumisia bije wszystko x.x
Miss forum: - Nie wiem w sumie...
Mister forum: - Tu też nie...
Maskotka forum: Hmm... po dłuższym zastanowieniu - Fem
Najfajniejszy NPC: Mr. P *.*
Ikona forum: -Asth
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Nie śledzę, ale tęczowy glonojad był fajny *.*
Spamer Offtopu: Nie spamię - nie wiem
Najciekawsza misja: Póki co misja Nanasia fajnie się zapowiada.
Najaktywniejszy user: Powiedziałabym że nie wiem ale byłoby to haniebne więc powiem, że harujecie wszyscy po równo oprócz wyjątków bo te są zawsze
Epic: - Za dużo rzeczy.... Ale NC jest fajne nawet
Fail: - ostatnio mało tych faili
Powrót do góry Go down
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 21:39

Najfajniejsza postać męska: Hum, hum, kto jest najfajniejszą postacią męską? Sethor. Sorry, może i nie potrafi walczyć, czasami zachowuje sie jak szaleniec lub baba, ale podejście odpowiednie ma!
Najfajniejsza postać żeńska: Etto... Wychodzi moje skromne rozeznanie wśród postaci. Uh... Pozostańmy przy Renie.
Najśmieszniejsza postać: Rena! Kto jak kto, ale jej nic nie pobije!
Znienawidzona postać: Player, Player, Player, Player. Czy to liczy się jako cztery głosy?
Najciekawsze posty: Hmm... Zaczynając od tego, że ostatnio nie mam sił na czytanie przydługich postów to... Fem niewątpliwie pisze najciekawiej.
Najnudniejsze posty: Asth. To się chyba nigdy nie zmieni.
Powieściopisarz: Fem i Takaś. Jak się postarają to piszą takie ściany, że hoho. Dodajmy ciekawe ściany.
Najgorszy MG: Otóż zmiana~! Nie wnikam w NC, ale w mojej opinii Croco jest najgorszym MG.
Najlepszy MG: Don. Właśnie robi epicką fabułę dla 3/4 forum. Powiedzcie mi, jak można mieć taki pomysł, w ogóle?
SB motor: Ciężko stwierdzić... Ostatnio wszyscy jesteśmy SB Motorami, więc głos na... wszystkich?
Najlepszy pairing: *popiera Dona przy LavxSen*
Najgorszy pairing: Pozostanę przy DonxAsth (kolejność ważna)
Zuo kwartału: Fin. Nie dlatego, ze jest złem, tylko dlatego, ze próbuje być zuy, ale nie bardzo mu to wychodzi.
Miszcz kwartału: Hmm... Takaś! Kto jak kto, ale ona po prostu wgniata w fotel swoim zapałem i determinacją.
Teletubiś kwartału: Finszyla... znaczy, Fin xD
Najlepszy Avek: Layluś *-* Myślę, że tego nie trzeba tłumaczyć i... uwaga, uwaga Vidocq za Avek tymczasowy ver. 0.68 4/7 (lepsza nazwa niż Peron 9 i 3/4 mówię wam!)
Najlepsza sygna: Kolejny głos na Laylę za świetną konstrukcję sygny
Król bezguścia: Player... Rly, na to się nie da patrzeć...
Najciekawszy Nick: W tym miejscu to ja nie wiem, naprawdę.
Największy zbok: Asp i Abdul, nie ma co...
Niszczyciel czerepów: Lavciu @-@ Oraz Don Vito Ferliczkoni (nie mylić z Gumisiem!)
Potomek Pudziana: Player! Ewidentnie i ostatecznie! A wy mi nie wierzyliście...
worek treningowy: Fin... Niezaprzeczalnie, przez te wszystkie akcje ostatnimi czasy.
Najdziwniejsza magia: Anemone @-@ Naprawdę, to jest dziwne.
Najciekawsza magia: Hmm... Odkrywając nowe talenty (i zapomniane, dodajmy) Lilith. Gdyby przystosować tą magię bardziej do skradania i zbierania informacji... @o@
Objawienie roku: Emm... Nie wiem @.@
Najfajniejszy user: Najfajniejszy... Mówta, co chceta, Colcia!
User nieprzyjemny: Croco...
Wilk w owczej skórze: Colcia i Nanaś (który to raz typuję moją postać?)
Najlepsze KP: Kawka!
Miss forum: Colette
Mister forum: Pheam
Maskotka forum: Envy!
Najfajniejszy NPC: *nie zna NPC, więc nie mówi nic, ona tylko disuje Abdula*
Ikona forum: Hmm... Shin!
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Don vs Player, nawet jeżeli była to rzeźnia. A to dlaczego? Pokonać przeciwnika jak jest się sparaliżowanym? Epic!
Spamer Offtopu: Nevir...
Najciekawsza misja: Klasztor Zori, zostaję przy swoim XD
Najaktywniejszy user: *mogłaby wymieniać i wymieniać* Colette, Don, Bane, Finny
Epic: Rena!
Fail: LN, wciąż ta sama śpiewka
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas https://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku https://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Abel


Abel


Liczba postów : 1137
Dołączył/a : 09/09/2012
Skąd : Dunno.

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyCzw Mar 21 2013, 22:02

Najfajniejsza postać męska: Hmm... obstawiam Pchełkę, wciąż i wciąż : D
Najfajniejsza postać żeńska: Tutaj... cóż, mam dylemat, więc przyznaję równorzędnie Renie i Nan.
Najśmieszniejsza postać: Sto razy... Rena :3
Znienawidzona postać: Hmm, chyba Player - powodów dużo. Chodzi mi głównie o samo LN, ale też o kosmiczną magię.
Najciekawsze posty: Eeej, może nie napisał wiele, ale kiedykolwiek czytam te posty, mam ochotę przeczytać jeszcze raz i potem jeszcze raz i jeszcze raz, by przeanalizować złożoność jakże krótkiego posta Laughing Nie no, na serio, Heisher.
Najnudniejsze posty: Aaa... Patrząc na walkę w Natsu Cup... Player.
Powieściopisarz: Player
Najgorszy MG: Croc
Najlepszy MG: Don sto razy XD
SB motor - osoba napędzająca SB: Colcia + Finn
Najlepszy pairing: Takara x Kuro Cool
Najgorszy pairing: Ja tam sądzę, że najgorsze jest... AsthorxDon o:
Zuo kwartału: Player
Miszcz kwartału: Rena
Teletubiś kwartału: FINSZYLA STO PRO :3
Najlepszy Avek: Nie mogę się napatrzeć na av Kiri al;e ten poprzedni, nie ten, co jest teraz XD XD
Najlepsza sygna: Layla - fajne rozplanowanie :3
Król bezguścia: Nie mam zdania.
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi - bezsprzecznie o:
Największy zbok: ie czytałąm wszystkich postó Abdula, więc dalej obstawiam Asthora.
Niszczyciel czerepów: Dą Wito Ferlichconi
Potomek Pudziana: *gap na Nan* Pamiętasz? Ja ci wierzyłam i wierzę nadal XD Player.
Worek treningowy: Że kto? : D Nie mam zdania.
Najdziwniejsza magia: Lee i jego magia... matematyki, tak po prawdzie o.o
Najciekawsza magia: Lusye sto pro.
Objawienie kwartału: Finn
Najfajniejszy user: UWIELBIAM WAS WSZYSTKICH
User nieprzyjemny: .
Wilk w owczej skórze: COLCIA o:
Najlepsze KP: Lusye
Miss forum: Kiri...? Laughing
Mister forum: No wiecie, Hijikata jest zawsze najpiękniejszy, więc wybiorę Pchełkę XD
Maskotka forum: Finn :3
Najfajniejszy NPC: MR. P <3 <3 <3
Ikona forum: Asthor XD
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Czekałam na rozstrzygnięcie Player vs. Don.
Spamer Offtopu: Nevir
Najciekawsza misja: KLASZTOR XD
Najaktywniejszy user: , Alex, Colcia
Epic: JEDENWIELKIMEGAEVENT o:
Fail: LN :C
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t183-za-pazucha-makbeta https://ftpm.forumpolish.com/t169-makbet-tragiczny-morderca#701 https://ftpm.forumpolish.com/t686-kochany-pamietniczku
Alex


Alex


Liczba postów : 150
Dołączył/a : 13/01/2013

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyPią Mar 22 2013, 13:24

(Dopiero odzyskałem neta i powiem tylko tyle, że się rozpisywał nie będę…)
Najfajniejsza postać męska: Laveth
Najfajniejsza postać żeńska: Kirino
Najśmieszniejsza postać: Mel
Znienawidzona postać: Hotaru
Najciekawsze posty: Don
Najnudniejsze posty: Asth i jego ściany…
Powieściopisarz: – Jak wyżej
Najgorszy MG: Ja! W końcu w jakiejś kategorii wygram!
Najlepszy MG: W sumie to nie wiem, tylko prawie do Dona na misje chodzę… Don
SB motor - osoba napędzająca SB: Nie wiem, nie pamiętam…
Najlepszy pairing: Nie bawię się w to
Najgorszy pairing: Jak wyżej
Zuo kwartału: Skoro chodzi o postać to Phantom, ale jak o osobę to Don
Miszcz kwartału: Don
Teletubiś kwartału: Nie wiem…
Najlepszy Avek: Nikt nie ma lepszego niż ja! A tak serio to Nanaya
Najlepsza sygna: Mejnstrimowo Huang
Król bezguścia: - KOTOMI…
Najciekawszy Nick: Gdy wszedłem po przerwie to rzucił mi się w oczy „Pięć Niedźwiedzi”.
Największy zbok: Asth
Niszczyciel czerepów: Nie wiem
Potomek Pudziana: Jak wyżej
worek treningowy: Finn & Cad…
Najdziwniejsza magia: Em… ten no… (Patrza na KP) Anemone
Najciekawsza magia: MOJA! A nie, nie mam magii Soł… DS lodu to mejnstrim(sam go mam na innych forach xd) więc… Lee!
Objawienie kwartału: Nie wiem
Najfajniejszy user: Asp
User nieprzyjemny: Ten gimbus Ethryon czy jak mu tam…
Wilk w owczej skórze: - Nie wiem
Najlepsze KP: Nie czytałem ostatnio
Miss forum: - Idk
Mister forum: - Jak wyżej
Maskotka forum: - Nie wiem
Najfajniejszy NPC: Ragna
Ikona forum: - Who knows…
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Don vs Player
Spamer Offtopu: Cad
Najciekawsza misja: Nie czytam…(Po za moimi :D)
Najaktywniejszy user: - Bejn
Epic: - Jak wszyscy chyba… Natsu Cup
Fail: - Em… brak Oo
Powrót do góry Go down
Pheam


Pheam


Liczba postów : 2200
Dołączył/a : 15/08/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyPią Mar 22 2013, 22:27

Najfajniejsza postać męska: Idk
Najfajniejsza postać żeńska: Nie mogę wybrać między... Miyu, Nimue, Macabrą i Nanaya o.o
Najśmieszniejsza postać: Rencia
Znienawidzona postać: Laveth o.o serio, nie lubię tej postaci...
Najciekawsze posty: Powiedźmy, że Don
Najnudniejsze posty: Asthor.
Powieściopisarz: Asthor xd...
Najgorszy MG: Shin xD... Nie obraź się, ale tak jest xd..
Najlepszy MG: Don ofc.
SB motor - osoba napędzająca SB: Teraz to chyba Fin.
Najlepszy pairing: Nie ma takiego o:
Najgorszy pairing: Col x Mel... Dx Nic do was nie mam, ale tak jak Shin mówi, tak jakby go nie było O:
Zuo kwartału: Brak.
Miszcz kwartału: Melior.
Teletubiś kwartału: Kawka ?
Najlepszy Avek: Kiri~
Najlepsza sygna: Nanaś ~
Król bezguścia: Nie wiem.
Najciekawszy Nick: Niech będzie ten PN.
Największy zbok: Okazuje się, że Abdul.
Niszczyciel czerepów: Melior.
Potomek Pudziana: Melior. 
worek treningowy: Nie wiem.
Najdziwniejsza magia: Nie wiem. Edit: Jednak Anemone.
Najciekawsza magia: Etto...
Objawienie kwartału: Po kim się nie spodziewałem... w sumie dam Hocie ~
Najfajniejszy user: Tak jak powiedziała Czeko... Wszystkich was lubię ~
User nieprzyjemny: Nikt.
Wilk w owczej skórze: Brak.
Najlepsze KP: brak.
Miss forum: Pomimo tego, że to siostra Fema... Nimue.
Mister forum: Nie wiem.
Maskotka forum: Hocia ~
Najfajniejszy NPC: Takano ~
Ikona forum: Shincia
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Nie wiem, nie czytam.
Spamer Offtopu: Nie wiem.
Najciekawsza misja: Misja...? Chyba ta od bomby.
Najaktywniejszy user: Don, Col
Epic:Inkwizycja
Fail: Wioska Krug.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4715-pheam-darksworth
Craig Hausser


Craig Hausser


Liczba postów : 183
Dołączył/a : 15/02/2013
Skąd : Poznań/Pobiedziska

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyNie Mar 24 2013, 20:56

Najfajniejsza postać męska: Hmm... Za najfajniejszą postać zawsze uważałem postać Pheam'a
Najfajniejsza postać żeńska: Mam dylemat między Miyu, Nanasią a Colcią
Najśmieszniejsza postać: Renia Raven forewa!
Znienawidzona postać: nope...
Najciekawsze posty: Donia jako MG
Najnudniejsze posty: nope...
Powieściopisarz: Asztoł and the Croco
Najgorszy MG: nope...
Najlepszy MG: Doniałkę
SB motor - osoba napędzająca SB: Ostatnio Finni się opuścił... Colcia
Najlepszy pairing: nope...
Najgorszy pairing: nope...
Zuo kwartału: hmm... zUo... i don't know...
Miszcz kwartału: Renia zawsze w opcji!
Teletubiś kwartału: Beel? Jeszcze dzieciaczka tutaj takiego nie było...
Najlepszy Avek: Pheam and the Nanasia
Najlepsza sygna: Nowa postać Senki... Layla chyba, nee?
Król bezguścia: Houjin cosiek... ten Astha
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi
Największy zbok: Asztoł
Niszczyciel czerepów: Doniałkę
Potomek Pudziana: Leee!
worek treningowy: emmm... ostatnio ja (Taro) był podpalany, wyrzucany itp... zero litości
Najdziwniejsza magia: nie czytam....
Najciekawsza magia: mimo że nie czytam to przeczytałem Reni KP i ciekawie, ciekawie
Objawienie kwartału: nope...
Najfajniejszy user: Asper
User nieprzyjemny: nope...
Wilk w owczej skórze: Col!
Najlepsze KP: nope...
Miss forum: Avki Nanaśki zawsze!
Mister forum: nope...
Maskotka forum: MIYU!
Najfajniejszy NPC: nope...
Ikona forum: Doniałkę
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Nie czytałem ale arena Aspa i Ayano była fajna
Spamer Offtopu: Nevir?
Najciekawsza misja: Z Blue Heart i Green and Gold Heart
Najaktywniejszy user: Doniałkę
Epic: Motylek jak wprowadzą
Fail: magiczny kostium Miyu od Astha...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4077-kieszen-demona#81338 https://ftpm.forumpolish.com/t2958-craig-hausser-krol-demonow
Layla


Layla


Liczba postów : 83
Dołączył/a : 07/02/2013

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyPon Mar 25 2013, 19:14

SB motor - osoba napędzająca SB: Finny. Zawsze jak jest to coś pisze, a nie tylko siedzi <3
Najlepszy pairing: SETH I MNISI
Król bezguścia: Asthowe postacie...
Najciekawszy Nick: Pięć Niedźwiedzi
Największy zbok: Abdul
Wilk w owczej skórze: *NANANANA* NANAŚ
Maskotka forum: Akane/Miyuś :3


Ostatnio zmieniony przez Layla dnia Czw Mar 28 2013, 16:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyPon Mar 25 2013, 21:46

Najfajniejsza postać męska: Hym... Niech będzie... Melior... Tak jakoś...
Najfajniejsza postać żeńska:Tutaj spory dylemat, bo i właścicielka kotecka i szefowa i osóbka co życie uratowała... Nyah... i weź tutaj wybierz jedną osóbkę... Temu zostawię te czy osóbki, czyli Nanaya, Takara i Colette
Najśmieszniejsza postać: Moja BFF na fabule niedługo, oby, Rencia~
Znienawidzona postać: Hym... Na Arena nie mogem nie? Ósemkę tak samo, da? To może... Zostawię puste...
Najciekawsze posty: Wielu ludkom fajnie się czyta posty, ale i tak najciekawiej tak jakoś... Ogrmana! Nie mylić z Donem!
Najnudniejsze posty:Pozostawimy bez komentarza~
Powieściopisarz:Długość... to zapewne Asth
Najgorszy MG:Wolę nie oceniać innych mg~
Najlepszy MG:Niech będzie, że... No w sumie... A dajmy tutaj hym... hym... Niech będzie Donek...
SB motor: No więc chyba teraz Colcia, ne?
Najlepszy pairing: A tutaj walnę sobie o! Sencia x Lav... Kolejność istotna! Tak jakoś~
Najgorszy pairing: Laf is laf soł takowego lepiej nie dawać~
Zuo kwartału: - zgodnie z opisem to bym nawet pasował, ale niech będzie Donek
Miszcz kwartału: - Alv i tyle! Jakoś rozkminy z Alv... Ta xD
Teletubiś kwartału: - Żeby nie dawać siebie to może... Ugh... Kogo tu dać? @@ A dajmy tak Nanaś... Bocemu? No temu że ratuje policje all the tajm mimo że GH... I opiekowała się Finnszylą!
Najlepszy Avek: Avek Nanaś *^* o tak... Fajnie się na niego pacza!
Najlepsza sygna: Sygna... Ostatnio jakaś mi się chyba w oczy rzuciła i normalnie szok, bo to chyba sygna Layli~
Król bezguścia: Houjin, bez urazy, ale aż razi jakoś...
Najciekawszy Nick: Tia... Pięć Niedźwiedzi i co tu więcej mówić!
Największy zbok: Asp by pewnie chciał, więc... Abdul
Niszczyciel czerepów: - eheh... Nie wiem jakoś... Czytam niby NC i to każe mi stwierdzić póki co, że Don aka Dżek
Potomek Pudziana: - tia... magia Mela... i niektóre spelle... zwłaszcza nie nabyte jeszcze... 
worek treningowy: tutaj chyba już muszę dać, że ja,.. no cóż... Zwykle trafia na Finnka~
Najdziwniejsza magia: Dziwna... W sumie jakoś jak się sprawdza kp to magie przestają być dziwne...
Najciekawsza magia: Niech tutaj sobie będzie taka magia... Renci, bo... bo... MITOLOGIA *^*
Objawienie kwartału: - tuturu~ taki surprise~ taka Sencia... niegdyś jakoś nie widywałem Oo a teraz... stażystka Szatana!
Najfajniejszy user: wybrać tylko jednego... w sumie powiedziałbym, że wszyscy... No z paroma wyjątkami, które raczej wiedzą, że nimi są...
User nieprzyjemny: Ech... i jednak EDIT bo chyba trza wytknąć ludzi co lubią prać brudy, a robią to jednostronnie... Nie chce mi się wyciągać całości na światło dzienne ale nie zmienia to faktu, że Huang
Wilk w owczej skórze: Colcia, bikos tak i tyle... Chociaż jeszcze Nanaś... Obie w sumie!
Najlepsze KP: Nadal stoję twardo przy tym, że kp Bianci, ale teraz też i Kawki
Miss forum: - Miss... Kolejny dylemat, ale niech będzie tak jakoś Kiriś... Dont ask me why~?! A i Mc nie bij x.x
Mister forum: - Męska... To może tak.. I kogo tu walnąć,.. Nie wiem czemu dam Lava i tyle...
Maskotka forum: mi się tam fajnie huga każdego soł... KAŻDY? No prawie...
Najfajniejszy NPC: Jafafar~ foreva...
Ikona forum: Takasia i tyle w temacie...
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Mówta co chceta dla mnie i tak będzie to Cal vs Rosalie! A mogło się potoczyć do końca!
Spamer Offtopu:Dawno tam nie pisałem to się nie wypowiem.
Najciekawsza misja: Klasztor i ogółem wampiry!
Najaktywniejszy user: ostatnio to chyba by była Colcia nie?
Epic: - misje? forum? większość ludzi? Coś jeszcze? Pewnie ta...
Fail: - nadal nie zupdateowane drzeffko TT^TT i jeszcze teraz moje zdjęcie na forum T^T, ale to drugie się przeżyje...


Ostatnio zmieniony przez Finny dnia Czw Kwi 04 2013, 16:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Amai


Amai


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 31/01/2013

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyPon Mar 25 2013, 23:19

Najfajniejsza postać męska: Wciąż i nadal niewiele czytam innych misji, ale wybieram Fema
Najfajniejsza postać żeńska: O, a tutaj dam kogoś z takim fajnym ADHD- Takaś =w=
Najśmieszniejsza postać: Dżek jest epicki w tej kwestii XD
Znienawidzona postać: Postaci są po to, żeby były fajnee, tutaj pusto zostawiam.
Najciekawsze posty: Donowe posty fajnie się czyta :D
Najnudniejsze posty: Asthor
Powieściopisarz: - najdłuższe posty Asthor robi miazgę długością
Najgorszy MG: Croc
Najlepszy MG: Don makes epic plots!
SB motor - osoba napędzająca SB: Finny =w=
Najlepszy pairing: Sencia x Lav :D
Najgorszy pairing: tego ne umiem wybrać ._.
Zuo kwartału: - jak we własnych oczach to Kotomi XD ale jej to bardzo ne idzie...
Miszcz kwartału: - Goomoonryong jest epicki
Teletubiś kwartału: - Beel bo sika na ludzi
Najlepszy Avek: Nanaś ma teraz epicki avek :D
Najlepsza sygna: Nie wiem >.< nie chce mi się szukać a żadna mi w oko nie wpadła.
Król bezguścia: - czyli najgorszy Av i sygna: Houjinie, pokaż epickość Maddo Saientisto!
Najciekawszy Nick:
Największy zbok: Asthor wciąż na topie XD
Niszczyciel czerepów: - Doniu- bo mi złamał kręgosłup
Potomek Pudziana: - Don Vito Ferliczkoni @.@
worek treningowy: Czy to dziwne jak powiem, że Seth? XD chatbox+ trening z Nanaś
Najdziwniejsza magia: Niebieski Promień, czy coś w tym guście (Anemone) :D
Najciekawsza magia: Magia Równań Meliora jest epicka (mat-fiz-inf =w=)
Objawienie kwartału: - Hocia! Przynajmniej z mojej perspektywy
Najfajniejszy user: Asper, bo przy większości jutuberskich linków obaj dajemy "<3" XD
User nieprzyjemny: Crocodile i jego hałastra
Wilk w owczej skórze: - Tutaj Colcia, zdania nie zmienię Q.Q
Najlepsze KP: Nie czytam niczyich KP ._.
Miss forum: - Hotaru =w= kawaii
Mister forum: - nie ocenię XD wszyscy jesteście brzydalami!
Maskotka forum: - Anemone! Yaaay :D
Najfajniejszy NPC: Jafafar!
Ikona forum: - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka- Don Vito Ferliczkoni
Najciekawszy Fight w Natsu Cup: Rosa vs Cal, choć niedokończony ;-;
Spamer Offtopu: Masz Nevcio, zacieszaj bułę XD
Najciekawsza misja: Ahh Klasztor Zori <3
Najaktywniejszy user: - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
Epic: - Pyrkon i spotkanie ludzi z forum! (achievement unlocked: pokaż twarz)
Fail: - nie wiem, co tu może być failowate :3
Powrót do góry Go down
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 EmptyWto Mar 26 2013, 00:53

Najfajniejsza postać męska: Laveth. Kiri i tak go w końcu prześcignie. W sensie, tak ogólnie, a nie, że w byciu postacią męską, no.
Najfajniejsza postać żeńska: Colcia. Bo kurde lubię ją i już, nie mogę, huh? xD
Najśmieszniejsza postać: Finny. Niesamowita umiejętność wpakowywania się w kłopoty, to musi zostać docenione.
Znienawidzona postać: Lee. W sensie, Kiri go niespecjalnie tego. Miałam wpisać Lavetha, ale kurczę, z nim to jest bardziej skomplikowanie xD.
Najciekawsze posty: Melior.
Najlepszy MG: Don. Bo blablablabla. I misje. Blablabla.
SB motor - osoba napędzająca SB: Colette. Nie tylko za samą obecność, ale za podejście do ludzi i ogólne ciepło.
Najlepszy pairing: Asth x Mak.
Najgorszy pairing: Mak x Kiri.
Miszcz kwartału: Finny, bo małe zwierzątka są cute.
Teletubiś kwartału: A dajmy Beela, koniec końców dla jego wieku kategoria idealna.
Najlepszy Avek: Lilianne. Bo Flandre jest cute.
Najlepsza sygna: Layla. Super estetycznie ^^.
Król bezguścia: Kuran. Ten avatar mnie tak strasznie denerwuje ;_;.
Najciekawszy Nick: Amai, bo słodki. Nie wiem czy ktokolwiek złapie ten żart słowny...
Największy zbok: Ciągle Asth. To się chyba nigdy nie zmieni.
Niszczyciel czerepów: Ciągle jestem pod wrażeniem umiejętności Lavetha.
Worek treningowy: Kiri. I tak pewnie nie wygram w tej kategorii, ale po ostatnim evencie trzeba szczerze sobie powiedzieć, że trochę trzeba nad użyciem własnej magii popracować.
Najdziwniejsza magia: Playerowska gra była całkiem zabawna.
Najciekawsza magia: W sumie Magia Kart Colci mi się podoba.
Najfajniejszy user: Alv, lubię sposób w jaki piszę zarówno in character jak i out of character, jest po prostu bardzo sympatyczną osobą ^^.
Wilk w owczej skórze: Makbet. Nikt nie powiedział, że nie można tu facetów wpisywać, prawda xD?
Mister forum: Femik/Mak.
Najfajniejszy NPC: Tsukiko Usami.
Ikona forum: Asthor. No sorry, ale o nim większość wie, boi się, drży, śmieje się albo coś ^^.
Spamer Offtopu: Devan mi wpadł w oczy jakiś czas temu w offtopie, więc i na niego głos.
Najciekawsza misja: Doniliada. Naprawdę muszę tłumaczyć, dlaczego?
Najaktywniejszy user: Don. Za fabułę i misje.
Epic: Atmosfera. Dla mnie epickim jest fakt, że siedzę na forum już jakiś czas i nie mam ochoty odpuścić. Magia.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Sponsored content





Złote tostorożce - Spring 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Spring 2013   Złote tostorożce - Spring 2013 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote tostorożce - Spring 2013
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.