HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote tostorożce - Fall 2013




 

Share
 

 Złote tostorożce - Fall 2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 00:00

Mija prawie rok od pierwszej edycji tostorożców. Znów nadeszła jesień, a Tostorożce szykują się do zimowego opierdalingu, tak jak i userzy. Kto tym razem dostanie tostorożca i poszerzy(losowe słowo - Mydło) swą hodowlę? Tego dowiemy się już za tydzień, teraz zaś, pora głosować.

Kod:
[b]Najfajniejsza postać męska:[/b]
[b]Najfajniejsza postać żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza postać:[/b]
[b]Znienawidzona postać:[/b]
[b]Ulubiony exceed:[/b] 
[b]Najciekawsze posty:[/b]
[b]Najnudniejsze posty:[/b]
[b]Powieściopisarz:[/b] - najdłuższe posty 
[b]Najgorszy MG:[/b] 
[b]Najlepszy MG:[/b]
[b]SB motor:[/b]  - osoba napędzająca SB
[b]SB killer:[/b]
[b]Najlepszy pairing:[/b] 
[b]Najgorszy pairing:[/b] 
[b]Zuo kwartału:[/b]  - Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa (przynajmniej we własnych oczach bo nie bardzo jej idzie)
[b]Miszcz kwartału:[/b]  - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
[b]Teletubiś kwartału:[/b]  - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avek:[/b] 
[b]Najlepsza sygna:[/b] 
[b]Król bezguścia:[/b]  - czyli najgorszy Av i sygna
[b]Najciekawszy Nick:[/b] 
[b]Największy zbok:[/b] 
[b]Niszczyciel czerepów:[/b]  - Najbardziej wojownicza postać (mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user)
[b]Potomek Pudziana:[/b]  - postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]worek treningowy:[/b] 
[b]Najdziwniejsza magia:[/b] 
[b]Najciekawsza magia:[/b] 
[b]Najfajniejszy user:[/b] 
[b]User nieprzyjemny:[/b]
[b]Wilk w owczej skórze:[/b]  - Niby słodki a jednak...
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss forum:[/b]  - Najładniejsza żeńska postać na forum
[b]Mister forum:[/b]  - Jak wyżej tylko męska
[b]Najlepsze cycki:[/b]
[b]Najlepszy Shota/Loli:[/b]
[b]Maskotka forum:[/b]  - Takie coś co się fajnie huga
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Ikona forum:[/b]  - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Najciekawsza misja/arc/event:[/b] 
[b]Najlepszy Team:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b]  - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
[b]Epic:[/b]  - najbardziej epicka rzecz związana z forum
[b]Fail:[/b]  - jak wyżej tylko największy fail
[b]Wasz pomysł:[/b] - Macie jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie/ulepszenie forum? To dobry moment by o tym napisać! Kto wie, może zwycięski pomysł zostanie wprowadzony w życie?
Często pytacie o kilka rzeczy więc wyjaśnię je tu:
- Nie musicie głosować we wszystkich kategoriach
- Teoretycznie możecie zagłosować na samych siebie... ale to dziwne i dziwne
- Starczy napisać "Nick" osoby nominowanej, ale krótkie bądź dłuższe opisanie dlaczego ta a nie inna postać wygląda ładnie i jest ciekawsze.
- Edycja jest zabroniona, jeśli spiszę wyniki a po czasie ktoś edytuje, to ów edycja nie zostanie zaliczona.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 00:30

Najfajniejsza postać męska: Męska, męska... *patrzy po dostępnych ludkach* Fem
Najfajniejsza postać żeńska: W sumie co ja się znam... Ale powiem Laura <3
Najśmieszniejsza postać: Tu powinnam dać trio Don, Seth, Layla. Razem niszczą system.
Ulubiony exceed: EUSTASS! *wybija się ze schematów*
Najciekawsze posty: Don~! I Kiri.
Najnudniejsze posty: Nudne posty... Ok, ostatnio prym wiedzie Asth wśród tych, które czytałam.
Powieściopisarz: Kirino @_@ Czasami mam wrażenie, że on specjalnie pisze takie ściany,bym tylko czuła się źle z tym, ze piszę tak krótko.
Najgorszy MG: Dax. Sory synu.
Najlepszy MG: Don.
SB motor: Don *przyuważyła ostatnio*
SB killer: *wyliczanka* Takaś, Nanaś, Elcia, Dax
Najlepszy pairing: *musi być fangirlem, nawet jeżeli to dziwne* Nanaya x Baltazar
Najgorszy pairing: Don x Asth *twardo*
Miszcz kwartału: - Muto Zenko.
Zuo kwartału: - Ayumu. Właśnie dlatego, ze mu się "wydaje" C:
Teletubiś kwartału: - Eustass *-*
Najlepsza sygna: - Yugata. Bo prosta i pasująca.
Największy zbok: - Statuetka trafia doooooo...~! Kiri i Dona. Oni nie mogą siedzieć nocami sami.
worek treningowy: - Takaś... Po tym Koh jeszcze bardziej, niż zwykle.
Najfajniejszy user: Wszyscy jesteście fajni~!
Wilk w owczej skórze: - A-YU-MU! Mówcie, co chcecie, ja już znam jego prawdziwe kolory!
Miss forum: - Hmm... Myślę, że Yugata.
Mister forum: - Jamie~!
Najlepsze cycki: - Laura!
Najlepszy Shota/Loli: Gumiś C:
Najfajniejszy NPC: - Baltazar. Mówcie co chcecie (i co mówi Nanaśka), ja go lubię!
Ikona forum: - Don, Fem, Takaś!
Najciekawsza misja/arc/event: Oczywiście, że Wampiry! (czyt. obie Zori i Os)
Najlepszy Team: Don, Seth, Layla oraz Gumis, Laura, Ringo i Belf <3
Najaktywniejszy user: - Don
Epic: - Jestem okropna ciesząc sie z czyjegoś nieszczęścia, ale... Obecna sytuacja na wzgórzach jest po prostu epic xD Do tego Radio Fiore o/
Fail: - obrona Magnolii [*]
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas https://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku https://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Laura


Laura


Liczba postów : 691
Dołączył/a : 11/04/2013

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 00:36

Najfajniejsza postać męska: Będzie bardzo nieobiektywnie, bo… Gumiś. Nie wiem czemu, ale po prostu go lubię i jakoś trudno mi znaleźć najmniejszy powód do hej tu, dlatego głos idzie na niego xD
Najfajniejsza postać żeńska: Mam dużego pecha, bo na fabule raczej otaczają mnie sami panowie, więc wstrzymuję się od głosu. Postów cudzych jak nie muszę też raczej nie czytam… *leń*
Najśmieszniejsza postać: Serio? Nayashe jeszcze trwa i będzie trwało długo, ale i tak swoją epickością powalili mnie nie raz Don i Seth. Ten drugi jednak robi to w sposób bardziej mi pasujący, dlatego i tutaj na niego zagłosowałam ^_^
Znienawidzona postać: Jak przy wcześniejszych miałam dość trudny wybór, tutaj mogłabym wymienić wiele… Na pierwszy plan chyba pójdzie Ringo, która ostatnio mnie prześladuje w snach, bo chce mi zabrać Gumę I: Poza tym Hotaru za swój całokształt.
Ulubiony exceed: Za dużego wyboru nie ma, ale chyba zwycięża tutaj Kerupi, ze swoją miną GrumpyCata. Wybacz Belf :C
Najciekawsze posty: Bane, bo są ładne, czytelne i świetnie wyglądają. Nic tutaj więcej nie muszę dodawać, ale za każdym razem jak widzę jego odpis na misji to aż chcę zobaczyć jaką buźkę tym razem dorzucił o3o
Najnudniejsze posty: Asthor, bo za każdym razem jak widzę jego odpis włącza mi się Grammar Nazi i płacz i bul dópy i Lotta D:
Powieściopisarz: -
Najgorszy MG: Chciałabym tu wpisać Daxa, żeby coś miała, ale moja reakcja na cb o wdzięcznej treści „To Dax ma MG?!” mówi sama za siebie. Brak sesji to nie ma co oceniać, dlatego statuetka ląduje do Asthora.
Najlepszy MG: Głosu nie oddam, bo jakoś nikt mnie tym razem nie zachwycił :C
SB motor: -
SB killer: -
Najlepszy pairing: 8*x10* ;w;
Najgorszy pairing: RingoxGuma >:[ <- ta emotka wyraża więcej niż tysiąc słów
Zuo kwartału: Złych postaci jest wiele, ale ostatnio zwyciężył Guma ze swoim Emo mode i tym, że nikt go nie kocha i żadna dziewczyna go nie lubi i jako on biedny i w ogóle, czemu nie oświadczył się jeszcze Ringo?!
Miszcz kwartału: -
Teletubiś kwartału: -
Najlepszy Avek: GAY… Znaczy Gray xD
Najlepsza sygna: Nanaś
Król bezguścia: Hibari Dx
Najciekawszy Nick: -
Największy zbok: -
Niszczyciel czerepów: -
Potomek Pudziana: -
Worek treningowy: -
Najdziwniejsza magia: -
Najciekawsza magia: Magia GEJszy od Saeko brzmi fajnie D:
Najfajniejszy user: Szyscy jesteście fajni >w<
User nieprzyjemny: Col
Wilk w owczej skórze: -
Najlepsze KP: -
Miss forum: Aff-chan
Mister forum: PHEAM T^T
Najlepsze cycki: Bianca
Najlepszy Shota/Loli: Gumiś z dopiskiem, że Loli >w<
Maskotka forum: Miyu
Najfajniejszy NPC: SHINA OPOPOPOPOP MRRRR
Ikona forum: -
Spamer Offtopu: -
Najciekawsza misja/arc/event: -
Najlepszy Team: -
Najaktywniejszy user: Otwierasz lodówkę a tam… DON. Na dodatek zjada ci właśnie kabanosy D:
Epic: -
Fail: W niektórych przypadkach można czekać do usranej śmierci nim coś zostanie zrobione. Np. karty NPC, które powinny być gotowe w teorii na atak Inkwizycji w Magnolii, a duża część nadal nie jest nawet technicznie ruszona. Miał być też remont Encyklopedii, która dużo się nie zmieniła, a nawet dodam, że obecnie gorzej się ją w moim odczuciu przegląda. Ogólnie forum kuleje pod takimi technicznymi względami i jakoś nikt tego nie rusza albo tego nie widać x.x
Wasz pomysł: -
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t908-depozyt-laury https://ftpm.forumpolish.com/t888-tic-toc https://ftpm.forumpolish.com/t1092-kostnica#16327
Dax


Dax


Liczba postów : 1344
Dołączył/a : 20/10/2012
Skąd : Krakus

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 00:39

Najfajniejsza postać męska: Fem o:
Najfajniejsza postać żeńska: Nanas & Laura o/
Najśmieszniejsza postać: Don ofc
Znienawidzona postać: Jamie & Hotaru
Ulubiony exceed: Eustass
Najciekawsze posty:Don o/
Najnudniejsze posty:Asth
Powieściopisarz: - Alv
Najgorszy MG: Ja
Najlepszy MG: Don!onono111!!!
SB motor: Nananananna...Batman! Constantine
SB killer: Ja(czyt.Dax)
Najlepszy pairing: Hm... Reiji x Kiri >D
Najgorszy pairing: Mel x Col, sorry, przejadlo sie. Brak w tym tego czegos...
Zuo kwartału: Guma
Miszcz kwartału: Don, jak zwykle
Teletubiś kwartału: -
Najlepszy Avek: Elcia
Najlepsza sygna: Ariel
Król bezguścia: Drako
Najciekawszy Nick: Deszczowy Tancerz
Największy zbok: Asth
Niszczyciel czerepów: Don/Asth/Hei, niepotrzebne skreslic
Potomek Pudziana: - Mel
worek treningowy: -
Najdziwniejsza magia: Dyniowa
Najciekawsza magia: Pierwiastków w stanie gazowym
Najfajniejszy user: Kiri xP
User nieprzyjemny: Col
Wilk w owczej skórze: Sencia
Najlepsze KP: -
Miss forum: Yugi :3
Mister forum: - Nie wiem
Najlepsze cycki:Bianca
Najlepszy Shota/Loli: GUMIS >D
Maskotka forum: - ELCIA <333333333333333
Najfajniejszy NPC: Ragna ofc
Ikona forum: - Pheam,
Spamer Offtopu: Gelassen
Najciekawsza misja/arc/event: Os Kolebrin
Najlepszy Team:
Najaktywniejszy user: Don, bez dwóch zdan
Epic: - Userzy
Fail: - Nowe gildie + LN
Wasz pomysł: -
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t451-bank-mroza https://ftpm.forumpolish.com/t4702-daxy https://ftpm.forumpolish.com/t780-dax-i-jego-zmiany
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 01:59

Najfajniejsza postać męska: Aff-chan, ponieważ miałem okazję niedawno czytać starsze posty i mnie bawiły ;).
Najfajniejsza postać żeńska: Laura/Nanaya. Laurce za odgrywanie postaci i foszenie na Ringo, ponieważ bardzo podoba mi się jak ludzko to przedstawiła i jak fajnie to wygląda fabularnie. Nanaś, znów niejako za przeczytane stare posty i to, że potrafiła w tak prosty sposób pozostawić ślad w mojej pamięci na temat tego z czym konkretnie postać mi się kojarzy.
Najśmieszniejsza postać: Aff/Rena. Aff dostanie z wytłumaczeniem takim samym jak w przypadku postaci męskiej, zwyczajnie zabawnie się czyta jego posty. Renci daje za charakter postaci, który zwyczajnie potrafi wyciągnąć z rozmowy o niczym coś kompletnie niesamowitego.
Znienawidzona postać: Zabawne, ale chyba nie posiadam takowej, czy to fabularnie czy prywatnie.
Ulubiony exceed: Kerupi. Za smutny, przy okazji jednak dość nietypowy charakter. Zwyczajnie serce się kraja, gdy wyobrazi się kota, który jest tak bardzo nieszczęśliwy jak ten tutaj. Nie pozostaje nic innego jak docenić i zachęcić do rozwijania postaci.
Najciekawsze posty: ...nie wiem czy to tak zadziała ale... Abdul, czyli Don w gruncie rzeczy. Za to, że każda wizyta w sklepie generuje coś nowego i ciekawego. Temat, który czytam zwyczajnie z pasją.
Powieściopisarz: Asthor. Naprawdę, nie sądzę by trzeba było wyjaśniać, zwłaszcza po postach ze spisem treści.
Najlepszy MG: Don. Ponieważ jest osobą, która napędza rozmowy wszystkich osób na SB/gg, nawet jeśli nie robi tego w sposób bezpośredni, a po prostu tym, że jego misje są tak poczytne. I jakkolwiek jest to bardzo mainstreamowy wybór, to jednak w moim odczuciu jest jedynym słusznym. Należy mu się za wszystko co robi wielkie dzięki.
SB motor: Ostatnimi czasy to chyba będzie... Nanaś? Ponieważ zawsze można liczyć na to, że zainteresuje się czymś o czym się mówi, sympatycznie się ją na SB rozśmiesza lub droczy z nią, a dzięki temu ożywa Don, który się o to irytuje, huehue. No i fajnie się na SB wczuwa w rolę siostry Ringo.
SB killer: Kiri.
Najlepszy pairing: Gumiś x Laura/Ringo. Tak naprawdę chodzi mi tutaj głównie o zachowanie Laury, która jest tak rozkosznie słodka obecnie, że naprawdę należy to docenić. Ringo wstawiam tu tylko dlatego, że bawi mnie to, że w ogóle coś takiego może powstać. W czyimkolwiek umyśle.
Zuo kwartału: Jakakolwiek postać Daxa. Ponieważ tak bardzo lubię słuchać o tym, jak to kolejna jego postać za*****oli Kiri, jak bardzo ją pobije, zabije, naznaczy w jakiś sposób i tak dalej.
Miszcz kwartału:
Teletubiś kwartału: Eriu. Ponieważ daje mi tak dużo pretekstów przy odgrywaniu Keiko i tyle dobrej zabawy, gdy mogę sobie z niej podrwić (i z wzajemnością) na misji Colci, że nie wypada nie wspomnieć o tej postaci. Oby tak dalej.
Najlepszy Avek: Maire. Ponieważ wpadł w oko tak szybko, że nie zdążyłem nawet odnotować na co patrzę i czemu mi się podoba, dopiero po chwili uświadamiając sobie o co w ogóle chodzi i czemu jest tak fajny.
Najlepsza sygna: Laura. Gdyby nie Maire, wylądowałaby też w najlepszym avatarze, bardzo mi się podoba i bardzo doceniam, co niniejszym głosem zaznaczam.
Najciekawszy Nick: Maire. W gruncie rzeczy bardzo ciężko mi wytłumaczyć dlaczego akurat ten nick. Być może dlatego, że lekko kojarzy mi się z francuskim akcentowaniem, a może dlatego, że przywołuje na myśly Mary i Koszmary, niemniej jest bardzo fajny.
Niszczyciel czerepów: Muto Zenko. Moja pamięć coś mi tam komunikuje, że Zenek całkiem nieźle potrafił sobie podczas walk radzić, ergo pasuje tutaj idealnie.
Potomek Pudziana: Levi. Moim zdaniem z jego magią i zaledwie jedynym zaklęcie już jest mocno przekokszony i naprawdę jest w stanie wiele zdziałać samymi PWMkami.
Worek treningowy: ...nieodmiennie głosuje w tej kategorii na Kiri.
Najfajniejszy user: Alezja. I swojego zdania nie zmienię, niezależnie od tego jak bardzo Alv będzie napierać na to, żebym tak nie myślał. Mam to gdzieś Alv! Przesympatyczna osoba zasługująca na tę rangę bardzo mocno.
Wilk w owczej skórze: Finny. Za "jak nie oddasz mi połowy Ukrainy to się zgadam z Donem". To było bardzo wilkowowcze wtedy, zapamiętałem sobie, ha!
Miss forum: Mam ten problem, że często wrzucam w tej kategorii głos biorąc pod uwagę avatar... Kurczę, Elcia/Laura to postacie, które w tym momencie kojarzą mi się z tą kategorią i chyba właśnie na nie tutaj postawię. Nowy avatar Laury zdobył moje serce od razu, a Elciowy zawsze wywoływal pozytywne skojarzenia.
Mister forum: Dax. GŁOSUJĘ NA CIEBIE W POZYTYWNEJ KATEGORII ZADOWOLONY JESTEŚ PASIASTY?
Najlepszy Shota/Loli: Gdyby tylko Lilianne grała... A tak to nie wiem kto z loli. Ale z shotowatych postaci to zagłosuje na Fina. Nie wydaje mi się, by wymagał ten wybór tłumaczenia.
Maskotka forum: ...Colcia ostatnimi czasy mnie rozhugała niesamowicie, ergo wybór znów jest bardzo prosty.
Najfajniejszy NPC: Baltazar, oczywiście! Więcej go i mam nadzieję, że przez niego Ayumu nie zginie bo jeśli go Sugito zabije to wtedy Ayumu umrze :O.
Ikona forum: Don. <tu wstaw właściwie to samo wytłumaczenie co przy wyborze najlepszego MG>
Spamer Offtopu: Dax mi się ostatnio rzucił w oczy, więc kolejny głos na niego.
Najciekawsza misja/arc/event: ...ostatnio uczestniczę w samych ciekawych misjach, więc nie wybiorę żadnej, a za to ogólnie powiem, że bardzo doceniam robotę wkładaną przez wszystkich MGów w forum.
Najaktywniejszy user: Blablabla, Don, blablabla.
Epic: Userzy. Ponieważ jesteście wszyscy wspaniali, jesteście wszyscy osobami, które naprawdę lubię i który zdążyły już zabrać niemały czas mojego życia ze sobą na zawsze. Naprawdę nie myślałem już, że gdziekolwiek zdarzy mi się tak bardzo zaangażować w internecie jak tutaj. A to tak naprawdę niekoniecznie tylko dzięki fajnym misjom, ciekawym arcom, przyjemnej rozgrywce, ale także dzięki, zwyczajnie, fajnych ludziach.
Fail: Ostatnimi czasy ja.
Wasz pomysł: Więcej akcji wychodzących od dowodzących gildią. Więcej interakcji między gildiami. Więcej rozwijania motywów z gildiami. Ogólnie więcej gildii. Nie w sensie liczby gildii, a w sensie motywów z nimi związanych.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Pheam


Pheam


Liczba postów : 2200
Dołączył/a : 15/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 10:15

... Eh.


Najfajniejsza postać męska: Wcześniej chyba zawsze omijałem to pole, więc teraz pora się wypowiedzieć. A więc za taką postać uważam Gumisia. Dalej jak dla mnie to najlepsza postać Dona, jakiej nowej postaci by nie zrobił. Chociaż czekam czym mnie jeszcze zaskoczy O:
Najfajniejsza postać żeńska: Na tym forum jest bardzo wiele postaci żeńskich, które bardzo lubię, głównie za wygląd, ale też za charakter. Do takich postaci należą m.i Nimue, Miyu, Roselie, Kirino, Keiko, Laura, Nori, Takara, Hazno, Makabra, Kawka, Ringo.... ale nawet ona, nie może pobić... swojej siostry, czyli Nanayi. Epickości co nie miara, szkoda tylko, że jest w GH i nie mam postaci, co by ją poderwać X:
Najśmieszniejsza postać: Szczerze - nie zbyt orientuje się w tej kwestii, bo nie wszystkie posty i misje czytam. Ale Laura jest śmiszna.
Znienawidzona postać: Finny.
Ulubiony exceed: Kerupi.
Najciekawsze posty: Najciekawsze posty... Szczerze, nie potrafię tego dobrze ocenić. Bardzo dużo ludzi pisze bardzo ładnie i ciekawie.
Najnudniejsze posty: To już nawet nie jest kwestia tego, że są nudne. Są takie posty, że po prostu nie potrafię ich przeczytać. Odpadam po przeczytaniu dwóch czy trzech zdań, a czasem - już po tym jak na nie popatrzę. Ja wiem, ja też super fajnie nie piszę, ale... Tutaj wpisuje wszystkie postacie Finnego, oprócz tej z GH. No i Asthora, tak już dla zasady.
Powieściopisarz: Ostatnimi czasy wszyscy piszą piękne, długie posty. Ale po prostu zadziwiają mnie pokłady weny Kiriego, który każdą swoją postacią potrafi napisać ścianowego posta. A ma ich sporo.
Najgorszy MG: Shin. A dlaczego? W sumie, dla mnie nie mam nikogo, kto jest najgorszym MG, każdy kto ma ten tytuł jest dobry, co prawda nie najlepszy, ale też nie najgorszy. Każdy ma dobre pomysły i na swój sposób misje prowadzi, czy też sędziuje walki. Więc dlaczego Shin? Dlatego, że nie ma MG, a wpycha się do sędziowania walk na turnieju, tylko dlatego, że ma admina. Ok, masz admina, niby masz też MG. Ale skoro masz też MG, to prowadź misje i sędziuj walki, rób to, co reszta MG robi. No i tak z lekkiego hejtu, ale wpisuje tutaj również siebie. Głównie dlatego, że za często słyszę od ludzi z moich misji "Nie wiem co odpisać". A to źle świadczy o samym MG.
Najlepszy MG: Jestem synem szatana i zostałem wychowany na zasadzie "co mainstreamowe jest złe". W tej chwili wpisanie tutaj Dona było by właśnie takim mainstreamem, z racji tego, że on tak czy siak dobrze wie, że jest najlepszym MG. Wie też, że lubię jego misje i fabułę i wszystko, więc nie będę mu już tak słodził. Trzeba połechtać ambicję komuś innemu. Mamy na forum bardzo wielu MG, może aż za wielu. Większość osób chodzi na misje Dona, więc reszta nie bardzo ma jak się rozwinąć i prowadzi misje dla zaledwie garstki. Jedną z takich osób jest Hotaru. Ale to nie jest jeszcze osoba, na która chce zagłosować. Nie które wątki w jej misjach mi się podobają, inne nie, ale sam fakt, że parę razy pomyślałem "Kurde, poszedłbym na jej misje" o czymś świadczy. Kto tam dalej... Asthor. Ostatnio prowadził event i z tego co wiem dalej prowadzi misję na tej wyspie... Ja tam nie wiem, ale osobiście nie mógłbym zdzierżyć takiego długiego czytania postów Asthora [bez urazy xD] ... Finn? W sumie to nie wiem, ale popatrzcie na moja nominacje do najnudniejszych postów... Kiri? Właśnie z Kiri jest tak jak z Hoś. Jego misje też są ciekawe i w ogóle, ale z racji tego, że dopiero zaczyna nie dam mu tej satysfakcji, niech się jeszcze pomęczy. Col? Prowadzi jedną misję, ale nawet jej nie czytam, ciekawe dlaczego. Sencia? Też reprezentuje wysoki poziom, w końcu jest asystenta  Dona, co mówi samo przez siebie. Więc kto? Ano... Nanaya.
SB motor: Kiri/Don/Elka/Dax/Sencia/Vinc
Najlepszy Avek:  Randia
Najlepsza sygna:  Maire
Potomek Pudziana: Melior
Worek treningowy:  CAŁE KOH
Najfajniejszy user:  Wszyscy jesteście fajni, oprócz paru osób.
User nieprzyjemny: Colette.
Najfajniejszy NPC: Komendant policji
Ikona forum: Don
Najaktywniejszy user: Don
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4715-pheam-darksworth
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 15:31

Najfajniejsza postać męska: Jest dużo fajnych, noo! Nie mniej, pozwolę sobie zagłosować na Gumisia \@w@
Najfajniejsza postać żeńska: Dalej twierdzę, że Alv niszczy, choć ubolewam strasznie, że nie widzę ostatnio dużo jej postów ;__; WYMARSZ Z AIONA, NOW! Q___Q
Najśmieszniejsza postać: Secik~!
Znienawidzona postać: Ostatnio żadna mi sie za specjalnie w oczy nie rzuca
Ulubiony exceed: NO OFC ŻE KURO! Jak czarny kociak będący yandere i robiąc za ostatnią deskę ratunku w sytuacjach śmiertelnych może nie być ulubionym!?
Najciekawsze posty: Alv
Najnudniejsze posty: Od momentu jak przebrnęłam przez Syzyfowe Prace, nawet posty Astha są znośne.
Powieściopisarz: - Kiriś~!
Najgorszy MG:
NIM ZAGŁOSUJĘ, Femie..
...:
NO, A TERAZ GŁOSUJĘ! xDDD A zagłosuję na Lava, o! Dlaczego? U Daxa ja przynajmniej widzę, że on jakąś misję prowadzi, a w przypadku naszej lamci ja mam rozminę, czy on wgl żyje (buhhahahha, joke <3)
Najlepszy MG: A ja powiem że i Nanaś i Don
SB motor:  - papa i Kiri
SB killer: - za masowy mord odpowiadają... dobra, nie wiem, ja i Elka to na bank xD
Najlepszy pairing: Drzwi i Framuga
Najgorszy pairing: Col i Mel... Ja się pytam gdzie jest ten paring ;__;
Zuo kwartału:  - Ayumu~! Wszyscy wiemy, że to takie tulaśne zwierzątko tylko sie nie przyznaje .__.
Miszcz kwartału:  a nie wiem
Teletubiś kwartału: Ten rudy kocur wyglądający jak zmutowana eklerka... Eustass
Najlepszy Avek: Dax
Najlepsza sygna: Nie rzuciła mi sie ostatnio jakaś epicka w oczy
Król bezguścia:  ... za to tutaj przed chwilą rzucił mi się Drako.
Najciekawszy Nick: Eeee, nie wiem
Największy zbok: Kiri ofc....
Niszczyciel czerepów:  - Papcio ofc
Potomek Pudziana:  - jak zawsze Mel... 
worek treningowy: tak..,
Najdziwniejsza magia: Nie przeglądam ostatnio
Najciekawsza magia:  też nie przeglądam
Najfajniejszy user: Alv
User nieprzyjemny: WSZYSTKICH BYM WAS HUGNĘŁA <3
Wilk w owczej skórze:  - Dax @__________________@
Najlepsze KP: też nie czytam
Ikona forum:  - Papcio
Spamer Offtopu: - Dax
Najciekawsza misja/arc/event: Za duży wybór i nie wiem na co głosowac x.x
Najlepszy Team:
Najaktywniejszy user:  -tesz papa
Fail:  - TAK, JA XD
Powrót do góry Go down
Randia


Randia


Liczba postów : 607
Dołączył/a : 01/10/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 16:06

Najfajniejsza postać męska: Fem
Najfajniejsza postać żeńska: Nanaya
Najśmieszniejsza postać: Rena
Znienawidzona postać: Jamie... @-@
Ulubiony exceed: Kerupi
Najciekawsze posty:
Najnudniejsze posty:
Powieściopisarz: Kiri
Najgorszy MG:-
Najlepszy MG: Don
SB motor: Constantine, Nanaya
SB killer:
Najlepszy pairing:  
Najgorszy pairing: ColxMel
Zuo kwartału:  
Miszcz kwartału: Don
Teletubiś kwartału:
Najlepszy Avek: Mejiro Shinji
Najlepsza sygna: Laura
Król bezguścia:
Najciekawszy Nick: Deszczowy Tancerz
Największy zbok:
Niszczyciel czerepów: Don
Potomek Pudziana:
Worek treningowy:  
Najdziwniejsza magia: Dyniowa
Najciekawsza magia: Ksiąg
Najfajniejszy user: Kiri
User nieprzyjemny: Colette
Wilk w owczej skórze: Ayumu
Najlepsze KP:
Miss forum: Takaś
Mister forum: Fem
Najlepsze cycki: Rosalie
Najlepszy Shota/Loli:
Maskotka forum: Elizabeth
Najfajniejszy NPC:
Ikona forum:  Don, Fem, Takaś
Spamer Offtopu: Dax
Najciekawsza misja/arc/event:  
Najlepszy Team:
Najaktywniejszy user: Don
Epic:
Fail:
Wasz pomysł:
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1224-konto-ran#17885 https://ftpm.forumpolish.com/t4185-randia https://ftpm.forumpolish.com/t1521-opisy-ran#23822
Kyoki


Kyoki


Liczba postów : 104
Dołączył/a : 26/03/2013
Skąd : Syberia

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 16:20

Bo mnie Dax i Sencia zmusili ;_;

Najfajniejsza postać męska: Lubię Affcia za całokształt
Najfajniejsza postać żeńska: Hm... Laura i Rosia.
Najśmieszniejsza postać: DAX
Znienawidzona postać: Jeszcze takiej nie mam.
Ulubiony exceed: Hm, hm, hm. Wybieram Kuro, bo jest uroczy
Najciekawsze posty: Nie znam się jeszcze na tym ;<
Najnudniejsze posty: Dla mnie nic nie jest nudne \o/
Powieściopisarz: Ścian jeszcze tak wielkiej ilości nie widziałam
Najgorszy MG: Nie wiem ;_;
Najlepszy MG: Myślę, że Don
SB motor: VINC!
SB killer: Nie wiem, rzadko bywam na sb ;<
Najlepszy pairing: Mak i Kiriś
Najgorszy pairing: Nie wiem, znowu ;_; 
Zuo kwartału:  -
Miszcz kwartału:  -
Teletubiś kwartału:  -
Najlepszy Avek: Uwielbiam nowego avka Finna <3 Jestem jego fanką! <3
Najlepsza sygna: Laucia z koroną <3
Król bezguścia:  Nie wiem ;_; Może Hibari?
Najciekawszy Nick:  Gelassen
Największy zbok: VINC
Niszczyciel czerepów: Eee Mleko?
Potomek Pudziana:  Eee Płatki? 
worek treningowy:  Herbata?
Najdziwniejsza magia: Dyniowa
Najciekawsza magia: Mitologiczna
Najfajniejszy user: Lubię każdego, nie mogę wybrać ;<
User nieprzyjemny: Nie mam takiego jeszcze.
Wilk w owczej skórze: Nie wiem ;<
Najlepsze KP: Dawno nie czytałam żadnej...
Miss forum: Nanaś!
Mister forum: Seth!
Najlepsze cycki: Elcia
Najlepszy Shota/Loli: Finny
Maskotka forum:  Miyu~
Najfajniejszy NPC: Nie znam się jeszcze ;<
Ikona forum:  - Don, bo to Don.
Spamer Offtopu: -
Najciekawsza misja/arc/event: -
Najlepszy Team: -
Najaktywniejszy user: DON
Epic: Ludzie <3 Kocham was wszystkich <3
Fail: Nie mam na nic pomysłu ;<
Wasz pomysł: -
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1368-konto-blooda#20394 https://ftpm.forumpolish.com/t1357-blood#20390 https://ftpm.forumpolish.com/t1416-zbrojownia#21324
Suri


Suri


Liczba postów : 98
Dołączył/a : 18/08/2013
Skąd : Edolas~!

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 16:31

Najfajniejsza postać męska: Dość długo się nad tym zastanawiałam. Jest wiele fajnych facetów. Jednakże mój ostateczny wybór padł na Fema.
Najfajniejsza postać żeńska: Jak dla mnie Kiri rządzi i kropka, więc dla niej statuetka.
Znienawidzona postać: Nie przepadam za Hotaru... denerwuje mnie ta nadmierna słodkość.
Ulubiony exceed: Będę samolubna i zagłosuję na siebie- czyli Suri.
Najciekawsze posty: Mimo, że Kiri pisze długie posty, to są one naprawdę ciekawe!
Najnudniejsze posty: W tej kategorii nadal wygrywa Asth.
Powieściopisarz: Sytuacja z rozdziałami w poście mówi sama za siebie- takie rzeczy tylko i wyłącznie u Astha.
Najlepszy MG: Pewnie ludzie się zdziwią, ale dam Finna. Jego misje podobają mi się i tyle.
SB motor: Przez jakiś czas zastanawiałam się, kto tak cały czas siedzi na tym sb i napędza je. No i wyszło, że Don.  
Najlepszy pairing: Tu pokieruję się dość... ciekawymi zawirowaniami dziejowymi. Uważam że moja deska (czytaj: Nori) i Shinji idealnie by do siebie pasowali, cytując tu Finna: "Srebrnowłosy surfer wołający: 'Do mnie, moja desko!'"
Najgorszy pairing: DonxKiri... wiem, że nie spotykane, ale zdecydowanie do siebie nie pasują x:.  
Zuo kwartału: Playera już niestety nie ma, za to Zenek wydaje się być zUy...
Miszcz kwartału: Jednym słowem- DON
Najlepszy Avek: Kiri <3
Najlepsza sygna: Yugata, strasznie mi się podoba *o*  
Król bezguścia:  Drako...
Najciekawszy Nick: Deszczowy Tancerz, będący tak naprawdę tancerką...  
Największy zbok: Asth.  
Niszczyciel czerepów: Finn. Wszyscy w Koh w fatalnym stanie, Takaś fajci na siedząco, a postać Finna... całą i zdrowa.
Potomek Pudziana: Nori- powód znam ja, Mel i Nate xD.
Worek treningowy: Takara, nic nowego.
Najdziwniejsza magia: Dyniowa.  
Najciekawsza magia: Diamentowej transmutacji od Jamiego :3
Najfajniejszy user: Wszyscy jesteście fajni <3. Każdemu statuetkę!
Najlepsze KP: 4ever Kawka.
Miss forum:  Nanaś.
Mister forum:  Wstrzymam się od głosu... jestem nieobiektywna xD
Najlepsze cycki: NORI
Najlepszy Shota/Loli: J.w
Maskotka forum: Hm... Kirisia się fajnie huga x:
Ikona forum:  Fem.
Spamer Offtopu: Żelek
Najciekawsza misja/arc/event: No z Inkwizycją. Gdzie Lorie nerkę straciła.
Epic: Inkwizycja, brak nerki Lorie i ucięta noga serka. A potem Jafar. I jego dźganie ołówkiem czy tam długopisem.
Fail: LN. Dlaczego? MC i VP się rozwijają, a LN stoi... a mistrz gildii jest martwy.
Wasz pomysł: - Więcej interakcji między gildiami. I więcej niespodziewanych akcji MG~! Otwórzcie rekrutację... ;-;
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1465-surisiowe-konto-bankowe#22563 https://ftpm.forumpolish.com/t1372-suri https://ftpm.forumpolish.com/t1664-surisiowa-przestrzen#27512
Yugata


Yugata


Liczba postów : 558
Dołączył/a : 11/11/2012
Skąd : To nie ma znaczenia, skoro miejsce, z którego pochodzi, już nie istnieje

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyWto Paź 01 2013, 23:48


No to... Czas pierwszy raz zagłosować w tostach. Och, jakże ciężka to była decyzja.

Najfajniejsza postać męska: Chyba najbardziej lubię... Makbeta. Tak, chyba tak :I
Najfajniejsza postać żeńska: A tu niech będzie Kiri, o.
Najśmieszniejsza postać: Seth mnie śmieszy najbardziej.
Znienawidzona postać: Nie przepadam za Hoś. Za słodko, za słodko.
Ulubiony exceed: Suri. Choć odrobinę mniej słodkości by nie zaszkodziło :3
Najciekawsze posty: YYYY, TRUDNE PYTANIE. Ostatnio nie mam za bardzo czasu wgl pisać, a co dopiero czytać cudze posty - zwykle więc poprzestaję na dialogach - ale chyba Nanaś.
Najnudniejsze posty: Dax? Jest za dużo chrzanienia o niczym. Z resztą podobnie u Kuro.
Powieściopisarz: ZDECYDOWANIE Kiri i wszelkie posty jego pozostałych postaci. Zawsze mi źle z tym, że piszę tak mało, jak patrzę na te ściany ._."
Najgorszy MG:  Lav? Osobiście nie zauważyłam, by kiedykolwiek prowadził jakąś misję/event/walkę.
Najlepszy MG: Don. Majnstrimowo, ale udziela się najbardziej.
SB motor: Nanaya, jak na mój gust. Ale rzadko bywam na sb.
SB killer: Ja? D: Nie, może bez przesady. Taka osoba nie rzuciła mi się szczególnie w oczy.
Najlepszy pairing: Kiri i Mak. Yhym, właśnie tak. Są tacy... Hm. Inni? xD"
Najgorszy pairing: Gumiś i Lau. Nie przemawiają do mnie.
Zuo kwartału: Wszyscy wiemy, że Gumiś to tak naprawdę słodziak~ Nazwałabym go szalonym pączkiem <3
Miszcz kwartału: Nikt taki szczególnie nie zwrócił mojej uwagi.
Teletubiś kwartału: Jak wyżej.
Najlepszy Avek: Fem. Mam słabość do tego artu *^*
Najlepsza sygna: TARO
Król bezguścia: Ląduje u Tancerza.
Najciekawszy Nick: Feline Fortuna
Największy zbok: Kiri. I bym na siebie zagłosowała, ale nie wypada, bo mimo wszystko nie ujawniam aż tak mojego zboczenia C:
Niszczyciel czerepów: Ych, nie znam się. Don może?
Potomek Pudziana: I have no idea.
Worek treningowy: Zdecydowanie Kiri + Dax.
Najdziwniejsza magia: Administrator Umysłów
Najciekawsza magia: Tygrysi Szamanizm
Najfajniejszy user: Ojej, wszyscy jesteście zarąbiści~
User nieprzyjemny: Neguję stwierdzenie.
Wilk w owczej skórze: Finian.
Najlepsze KP: Etto... Lubię KP Elysi.
Miss forum: Hym, hym, hym... Rosalie.
Mister forum: Na pewno Mejiro. I może być Gumiś do tego.
Najlepsze cycki: Elcia.
Najlepszy Shota/Loli: Cal.
Maskotka forum: Kirino. I Elcia.
Najfajniejszy NPC: Vivien Theophile.
Ikona forum: Don i Nanaś ofkors. Jedyne takie małżeństwo.
Spamer Offtopu: Daxio.
Najciekawsza misja/arc/event: Inkwizycyja.
Najlepszy Team: Hym, nie mam zielonego pojęcia.
Najaktywniejszy user: Don?
Epic: Wszstko, zwłaszcza Radio Fiore <3
Fail: Nie ma czegoś, co by mi bardzo przeszkadzało.
Wasz pomysł: Więcej w obrębie pojedynczych gildii! Dla złych zlecenia  na uprowadzenia, dla dobrych na ochronę. Byleby dla każdej gildii było coś fajnego~ Więcej FN i Radia <3
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4691-pokaz-kotku-co-masz-w-srodku#97803 https://ftpm.forumpolish.com/t4653-yukitora-yugata https://ftpm.forumpolish.com/t913-takie-tam#13434
Muto Zenko


Muto Zenko


Liczba postów : 358
Dołączył/a : 03/07/2013

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptySro Paź 02 2013, 09:01

Najfajniejsza postać żeńska: Alezja.
Znienawidzona postać: Na tą chwile Nate, bo gówno pomaga w misji ;-;
Ulubiony exceed: Kuro - za jego nyahy i ahy.
Najciekawsze posty: Alezja&Nana.
Najnudniejsze posty: Don.
Powieściopisarz: Bo ja wiem.. Asthor&Alezja.
Najlepszy MG: Nana.
SB motor: Dax.
Zuo kwartału: Chciałbym Zenka, ale jak na razie jest na początku ścieżki mroku, więc NIKT.
Najlepszy Avek: Bane&Cassandra.
Najciekawszy Nick: Deszczowy Tancerz.
Największy zbok: Kirino?
Potomek Pudziana: Mel xd bo koks magia.
Najdziwniejsza magia:Papuziej Nawigatorki.
Najciekawsza magia: Mel.
Najfajniejszy user: Wszyscy?
Wilk w owczej skórze: Tu pełno trapów jest >> wszyscy, co są facetami, a mają damską postać.
Miss forum: Sheyla! <3
Mister forum: Zenek.
Najlepsze cycki: Sheyla! <3
Maskotka forum: Miyuś/Akane.
Najfajniejszy NPC: Sheyla! <3
Ikona forum: Don.
Najlepszy Team: Zenek&Sheyla! <3
Najaktywniejszy user: Don&Nana.
Fail: Atak Inkwizycji na Kardie.
Wasz pomysł: Mniej misji offtopowych, zdecydowanie mniej. Najlepiej jakby ograniczyć je do niezbędnego minimum i w ogól, dobrze by było, jakby ogólnie misje i eventy zostały przystopowane, by więcej fabuły się działo. A przede wszystkim interakcji między gildiami (misja - dobra gildia broni, zła atakuje etc).
Powrót do góry Go down
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptySro Paź 02 2013, 19:40

Najfajniejsza postać męska: Dużo myślenia tu w sumie było bo jest wiele fajnych postaci ale ostatecznie mój głos wędruje do Ayumu który jest prawdziwie złą postacią, a nie podróbą której zło objawia się przez "Zabijanie", "Bicie", "Rozwalanie".
Najfajniejsza postać żeńska: Dlaczego musi być tyle ciekawych postaci na forum? Ciężko przez to wybrać coś takiego mhyhyhy. Ale ostatecznie głos leci dla Yugaty która strasznie kojarzy mi się z Taigą. A wiadomo, Taiga jest epic.
Najśmieszniejsza postać: Tu w sumie nie ma dużo do myślenia bo Sethor gniecie system.
Znienawidzona postać: JinoJinoJinoJinoJinoJinoJinoJinoJinoJinoJino(Pełen hejt)
Ulubiony exceed: Najbardziej garfieldowaty kot na forum czyli Eustass bo ofc. Garfield to powinna być definicja kota.
Najciekawsze posty: W sumie to najlepiej zawsze mi się czytało post Nanayi po prostu je lubię i wręcz uwielbiam jak daje ściany.
Najnudniejsze posty: Jest kilka osób piszących mdłe posty, ale ostatnio rzuciły mi się w oczy pierwszoosobowe posty Pace'a które mi się nieprzyjemnie czyta.
Powieściopisarz: Niby Ast pisał ściany, ale właśnie pisał, a teraz są nieco mniejsze, za to ostatnio muszę użerać się ze ścianami Kirino. Są ok, o ile nie są techniczne, ale to nadal ściany.
Najgorszy MG: W sumie co tu dużo mówić, osoba która nie bardzo jako MG się nawet pokazuje czyli Dax
Najlepszy MG: Nadal nie byłem na misji u sporej liczby MG u których bym chciał. Ale z tych co byłem nadal najlepiej bawię się na misjach Nanayi
SB motor: W sumie dużo osób jest takich które napędzają osoby na SB w tym Kirino który jak tylko się pojawi to spamuje postami a poza tym Nanaya która swoim pojawieniem zmusza mnie do aktywności na SB.
SB killer: W sumie nie przyuważyłem nikogo tak specjalnie, ale może Miyu
Najlepszy pairing: Twardo będę stał przy Nanaya x Baltazar który mi się fabularnie podoba bo jest epic i tyle.
Najgorszy pairing: Większość pairingów! Naprawdę nie trawię większości, sam nie wiem dlaczego, ale tym razem dam Kirino x Makbet bo się nim ostatnio ludzie jarajo, o.
Zuo kwartału: Zuo, Zuo, Zuo... w sumie Ayumu pasuje jak ulał, mam go na misji i obserwuje!
Miszcz kwartału: Rosalie! sadzi się na lorda wampirów, strasznie mnie to bawi.
Teletubiś kwartału: Afuro strasznie mnie bawiło jak sobie wyobrażałem, panikę w Hallu w Os kelebrin i olewającego to Affa, pełznącego by otworzyć drzwi wampirom.
Najlepszy Avek: Nowy avek Laury jest świetny o/
Najlepsza sygna: Kirino naprawdę ładny, podoba mi się!
Król bezguścia: Tak... to będzie definitywnie Drako
Najciekawszy Nick: Deszczowy tancerz fajnie brzmi. Tak... inaczej
Największy zbok: Kurcze no, tutaj na forum mamy naprawdę dużą konkurencję ale ja dobrze wiem, że Nanaya!
Niszczyciel czerepów: Z walczącymi ludkami mam sporo do czynienia i w sumie nadal nikt nie przebija Zenko
Potomek Pudziana: Mel? A gdzie tam. Levi! Ale za to też, dzęki Mel
worek treningowy: Takara niby jest bita, okładana, poniewierana, maltretowana, doprowadzana do stanu agonalnego etc. etc. ale prawdziwszym workiem jest Dax. Bo Takara odda mocno, a worek nie koniecznie.
Najdziwniejsza magia: Pierwiastków w stanie gazowym to jest chore, serio.
Najciekawsza magia: Dyniowa Ale to dlatego że uwielbiam motyw dyń, strachów na wróble i w ogóle. Takie Halloweenowe i słodkie to.
Najfajniejszy user: Laveth Niezmiennie, bo to je Lavciu. Jak można go nie lubić?
User nieprzyjemny: Nie lubię zostawiać pustych miejsc, a że Astarotha już nie ma to kto prócz mnie na forum jest "zuem"? Dax się synek szybko uczy.
Wilk w owczej skórze: W sumie... tak. Finn coś w tym jest
Najlepsze KP: Mnie się tam nadal podoba KP Elysii. Nic lepszego ostatnio w każdym razie nie czytałem.
Miss forum: Nanaya Bo ja po prostu uwielbiam Beatrice a nic lepszego ostatnio nie ma.
Mister forum: Belf A bo to je kot Gumisia, musi być tak przystojny jak jego pan, a na Gumisia nie zagłosuje bo głosowanie na samego siebie jest dziwne.
Najlepsze cycki: Oczywiście że Nanaya. 2 razy widziało je oko opatrzności MG na misji (za każdym razem gracz rozebrał się dobrowolnie)
Najlepszy Shota/Loli: Drugiej takiej dechy jak Yugata to chyba nie ma.
Maskotka forum: Jest z nami od... września? Chyba tak, zeszłego roku oczywiście! A dalej nie ma KP, wchodzi by po tulać na SB i z nami posiedzieć, jak maskotka. Feline fortuna
Najfajniejszy NPC: Zrobić wyliczankę... nie, w sumie to Jaskółka Ją nadal lubię najbardziej.
Ikona forum: Mówcie co chcecie ale Colette rzuca się w oczy. W tym przez kolorek.
Spamer Offtopu: Ostatnio coś dużo Daxa tak się stara chłopak...
Najciekawsza misja/arc/event: Oczywiście że Alchemia
Najlepszy Team: Hmm... kurcze... Colette, Nanaya, Afuro, Melior, Sethor, Finn Ta szóstka razem zapewnia mi wiele rozrywki i postów na poziomie
Najaktywniejszy user: Takara bo w końcu to admin jest.
Epic: Userzy bo gram tu w sumie tylko dla nich!
Fail: Zastoje w pracach. Niby coś zaczynamy, niby robimy, ale nie zawsze kończymy, oj nieładnie.
Wasz pomysł: Przesiew na stanowiskach Nie oszukujmy się są MG i modzi którzy nie robią prawie nic. To po co zajmują stanowisko jak może znajdzie się ktoś lepszy i aktywniejszy od nich?
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Sethor Fiberos




Liczba postów : 289
Dołączył/a : 17/11/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptyCzw Paź 03 2013, 15:16

Najfajniejsza postać męska: Ciężki wybór, bo raczej o żadnej postaci męskiej nie mogę powiedzieć że jest epic i chce mi się czytać jej posty. Jednak najbliżej do najfajniejszości jest Donowi
Najfajniejsza postać żeńska: Tutaj dam Nanayę @o@
Najśmieszniejsza postać: Druga połówka dueto komiczno-LSowego, czyli Don
Znienawidzona postać: hmm hmm, nie użyłbym słowa "znienawidzona", ale nie lubię Finny'ego
Ulubiony exceed: nie lubię koto-postaci, wszystkie mnie irytują :I
Najciekawsze posty: Wybór pada na MG, który aktualnie prowadzi mi misję OT, czyli Nanaś , bo mi się fajnie czyta posty od dawna, a teraz czytam w tempie superszybkim nawet opis ciemnej jaskini.
Najnudniejsze posty: Ciężko wybrać, bo naprawdę rzadko czyje posty czytam do końca z przyjemnością.
Powieściopisarz: - Tu dam Ayumu, bo ostatnio widziałem jego posty na Plaży w Hosence i jakoś mi się rzuciły w oczy.
Najgorszy MG: - jeśli to wciąż MG, to dam Lavcia, bo już daaawno go nie ujrzałem ;w;
Najlepszy MG: - Don, przez swoje arc'i i misje xd
SB motor: - Tu również Don, bo ostatnio bardzo często siedzi i pisze
Najlepszy pairing: Nanaya x Baltazar
Najgorszy pairing: Jako iż nie śledzę fabuły forum, ani nie jestem na bieżąco z chatboxami, związkami, pairingami, dam to, co dałem ostatnio, czyli Colette x Melior
Zuo kwartału: - Muto Zenko
Najlepszy Avek: Avek Nanayi
Król bezguścia: - nie krytykuję bo sam lepiej nie zrobię xd
Najciekawszy Nick: Ringo Byakushitsune, za owocek~
Największy zbok: Kiriś
Niszczyciel czerepów: - z tego co wyczuwam i widzę to Gumiś
Potomek Pudziana: - Lavi za magię alchemii, przepuszczoną w takiej formie [*]
Worek treningowy: Sethor- bo mnie to bije wszystko, nawet jaskinie ;_;
Najdziwniejsza magia: magia Administratora Umysłów @@
Najciekawsza magia: Kodomo no gemu Zenka.
Najfajniejszy user: Ayaś >w< choć wszyscy żeście fajni.
User nieprzyjemny: Nikogo takiego nie widuję :3
Wilk w owczej skórze: - Finny
Miss forum: - Oczywiście że Ayano~
Najlepsze cycki: Miyuś
Najlepszy Shota/Loli: Ayano <3
Maskotka forum: - ostatnimi czasy to moja mamcia Takaś.
Najfajniejszy NPC: Baltazar, bo fajnie mi się z nim pisało w Os Kelebrin :3
Ikona forum: - Don
Spamer Offtopu: a czo tam, dam Yugiś :3
Najciekawsza misja/arc/event: Wampiry wciąż i nadal
Najlepszy Team: Don Seth Layla, oczywiście \o/
Najaktywniejszy user: - Również Don
Epic: - fabuła \o/
Fail: - skład osobowy teamu MG :I
Wasz pomysł: - jeszcze więcej epickości w tej epickości!~
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t364-lokata-sethora https://ftpm.forumpolish.com/t356-sethor-fiberos https://ftpm.forumpolish.com/t678-sethor-i-jego-pierdolki
Aff-chan


Aff-chan


Liczba postów : 634
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 EmptySob Paź 05 2013, 04:55

Najfajniejsza postać męska: Mamy na forum wiele ciekawych, męskich postaci, a tylko dwie rubryki by kogoś uhonorować~ Z kilku moich naj kandydatów wybieram: Ayumu
Najfajniejsza postać żeńska: Alezja~!
Najśmieszniejsza postać: Duet: Ayumu i Rena
Znienawidzona postać: Buh, bez komentarza
Ulubiony exceed: Nie mam takiego, wolę pieski D:
Najciekawsze posty: Ostatnimi czasy najmilej czyta mi się: posty Carlosa
Najnudniejsze posty: Łeh, bez komentarza.
Powieściopisarz: - najdłuższe posty  
Najgorszy MG:  Sam sie zaliczam do tych mniej aktywnych mg wiec nie mam prawa się w tym temacie wypowiadać D:
Najlepszy MG: Kurczę... wiele osób się powinno się tu znaleźć... niech będzie: Nanaś
SB motor:  Rzadko bywam na sb, wiec niezbyt mogę powiedzieć
SB killer: Jak wyżej... chyba, że ja? @_@ Neee... chyba....
Najlepszy pairing:  Ringo i Laura siedzą na drzewie, obściskują się a Gumiś idzie z Chikim~.
Najgorszy pairing: Don i Ast?
Zuo kwartału:  ...?
Miszcz kwartału:  Rena~.
Teletubiś kwartału: Nie wiem... może.. nie....
Najlepszy Avek:  Tak dość randomowo rzucę Dax'a bo jego postać ładnie na nim się prezentuje~
Najlepsza sygna:  Ariel, lubie ten motyw sygnatur.
Król bezguścia:  Brak komentarza
Najciekawszy Nick:  Podoba mi się nick Zenka(Muto Zenko)
Największy zbok:  Senka!
Niszczyciel czerepów:  Nie znam się. - Nie interesuję się.
Potomek Pudziana:   Nie znam się. - Nie interesuję się.
worek treningowy:   Nie znam się. - Nie interesuję się.
Najdziwniejsza magia:  Nie znam się. - Nie interesuję się.
Najciekawsza magia:  Nie znam się. - Nie interesuję się.
Najfajniejszy user:  Ja, ja, ja, ja! ...Alezja
User nieprzyjemny: Nie znam się. - Nie chcę wiedzieć.
Wilk w owczej skórze:  - Col~
Najlepsze KP: Nie przyglądałem się ostatnio kp
Miss forum:  Nanaś
Mister forum:  Carlos! Dżentelmen aż do bólu!
Najlepsze cycki: Takara, o. Jestę hipsterę
Najlepszy Shota/Loli: Nathaniel - NPC!
Maskotka forum:  Nie znam się D:
Najfajniejszy NPC: P ostatnio miło kwaczy.
Ikona forum:  Również się nie znam.
Spamer Offtopu: Dalej się nie znam się D:
Najciekawsza misja/arc/event:  Os!
Najlepszy Team: Rencia i Ayumu
Najaktywniejszy user: Spojrzę w lewo - Don, spojrzę w prawo - Don, zerknę za okno - Don, zajrzę pod łóżko - Ej Guma co ty tam robisz?! Ale Gumiś to też Don....
Epic: Radio Fiore ♥!
Fail:  Zostawię to dla siebie~.
Wasz pomysł: - Jak już była mowa parę razy. Gildie powinny spiąć poślady i zaszaleć!(To się tyczy też moich kuców >o<)
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4733-wiedzmakowy-painpal#98364 https://ftpm.forumpolish.com/t4672-true-passion-never-dies
Sponsored content





Złote tostorożce - Fall 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote tostorożce - Fall 2013
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Złote tostorożce! Fall 2012 edition
» Złote tostorożce - Spring 2013
» Złote tostorożce - Winter 2013/2014
» Złote tostorożce, winter 2012/2013
» Tostorożce fall 2015

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.