HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2




 

Share
 

 Złote tostorożce - Fall 2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyWto Paź 01 2013, 00:00

First topic message reminder :

Mija prawie rok od pierwszej edycji tostorożców. Znów nadeszła jesień, a Tostorożce szykują się do zimowego opierdalingu, tak jak i userzy. Kto tym razem dostanie tostorożca i poszerzy(losowe słowo - Mydło) swą hodowlę? Tego dowiemy się już za tydzień, teraz zaś, pora głosować.

Kod:
[b]Najfajniejsza postać męska:[/b]
[b]Najfajniejsza postać żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza postać:[/b]
[b]Znienawidzona postać:[/b]
[b]Ulubiony exceed:[/b] 
[b]Najciekawsze posty:[/b]
[b]Najnudniejsze posty:[/b]
[b]Powieściopisarz:[/b] - najdłuższe posty 
[b]Najgorszy MG:[/b] 
[b]Najlepszy MG:[/b]
[b]SB motor:[/b]  - osoba napędzająca SB
[b]SB killer:[/b]
[b]Najlepszy pairing:[/b] 
[b]Najgorszy pairing:[/b] 
[b]Zuo kwartału:[/b]  - Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa (przynajmniej we własnych oczach bo nie bardzo jej idzie)
[b]Miszcz kwartału:[/b]  - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
[b]Teletubiś kwartału:[/b]  - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avek:[/b] 
[b]Najlepsza sygna:[/b] 
[b]Król bezguścia:[/b]  - czyli najgorszy Av i sygna
[b]Najciekawszy Nick:[/b] 
[b]Największy zbok:[/b] 
[b]Niszczyciel czerepów:[/b]  - Najbardziej wojownicza postać (mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user)
[b]Potomek Pudziana:[/b]  - postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]worek treningowy:[/b] 
[b]Najdziwniejsza magia:[/b] 
[b]Najciekawsza magia:[/b] 
[b]Najfajniejszy user:[/b] 
[b]User nieprzyjemny:[/b]
[b]Wilk w owczej skórze:[/b]  - Niby słodki a jednak...
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss forum:[/b]  - Najładniejsza żeńska postać na forum
[b]Mister forum:[/b]  - Jak wyżej tylko męska
[b]Najlepsze cycki:[/b]
[b]Najlepszy Shota/Loli:[/b]
[b]Maskotka forum:[/b]  - Takie coś co się fajnie huga
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Ikona forum:[/b]  - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Najciekawsza misja/arc/event:[/b] 
[b]Najlepszy Team:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b]  - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
[b]Epic:[/b]  - najbardziej epicka rzecz związana z forum
[b]Fail:[/b]  - jak wyżej tylko największy fail
[b]Wasz pomysł:[/b] - Macie jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie/ulepszenie forum? To dobry moment by o tym napisać! Kto wie, może zwycięski pomysł zostanie wprowadzony w życie?
Często pytacie o kilka rzeczy więc wyjaśnię je tu:
- Nie musicie głosować we wszystkich kategoriach
- Teoretycznie możecie zagłosować na samych siebie... ale to dziwne i dziwne
- Starczy napisać "Nick" osoby nominowanej, ale krótkie bądź dłuższe opisanie dlaczego ta a nie inna postać wygląda ładnie i jest ciekawsze.
- Edycja jest zabroniona, jeśli spiszę wyniki a po czasie ktoś edytuje, to ów edycja nie zostanie zaliczona.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647

AutorWiadomość
Alezja


Alezja


Liczba postów : 1210
Dołączył/a : 12/08/2012
Skąd : świat Pomiędzy

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 06 2013, 02:58

Najfajniejsza postać męska: Z jednej strony ma paskudny charakter i dużo postaci będzie mieć przez niego problemy (a przynajmniej takie są założenia). Z drugiej jednak strony rozwala mnie niemal w każdym poście, jest słodki na swój męski sposób, no i w końcu jakaś postać męska wyglądająca jak konkretny facet (Marian Cross <3 ) - Muto Zenko...
Najfajniejsza postać żeńska: Takara, Keiko, Colette, Cassandra, Andree (kolejność losowa)...
Najśmieszniejsza postać: Heia nie ma coś ostatnio. Za to przy postach Zenka podczas obrony Magnolii regularnie spadałam z krzesła xD ...
Znienawidzona postać: Aclaria zawsze i wszędzie xD ...
Ulubiony exceed: Kuro i Kerupi :D(kolejność losowa)...
Najciekawsze posty: Zenko, Keiko, Carlos (kolejność losowa)...
Najnudniejsze posty: ---
Powieściopisarz: Chyba Carlos...
Najgorszy MG: ---
Najlepszy MG: Don, Colette, Finny, Afuro (kolejność losowa)...
SB motor: Kirino xD ...
SB killer:
Najlepszy pairing: Colette x Melior, Finny x Keiko (kolejność losowa)...
Najgorszy pairing: Finny x całuśna żabka, Don x Asth (kolejność losowa)...
Zuo kwartału: Zenuś xD ...
Miszcz kwartału: Takara, Dżek, Keiko (kolejność losowa)...
Teletubiś kwartału: ---
Najlepszy Avek: Don, jako ten chibi-ludek siedzący w kapeluszu i rozkminiający *-* oraz Zenko, jako Marian Cross *-* (kolejność losowa)...
Najlepsza sygna: Ariel ^v^ ...
Król bezguścia:  ---
Najciekawszy Nick: Maire i Hanzo *^* (kolejność losowa)...
Największy zbok: ---
Niszczyciel czerepów: Zenko, Melior (kolejność losowa)...
Potomek Pudziana: ---
worek treningowy: Takara xD (i po obronie Magnolii w sumie Arturia, ale nie będę teraz głosować na swoją postać)...
Najdziwniejsza magia: Melior. Matma still kripi...
Najciekawsza magia: dalej Ksiąg...
Najfajniejszy user: (z góry piszę, że kolejność losowa, a poza tym zapewne kogoś pominę, więc lista jest zapewne niekompletna: ) Takara, Don, Colette, Fem, Finny, Melior, Heisher, Makbeć, Zenko, Nanaya, Kirino, Lacye, Afuro, Shinji, Dax, Taro, Asthor...
User nieprzyjemny: Huang, bo "wegetarianka na pół gwizdka" (i reszta sytuacji, mająca genezę mniej więcej w tym terminie) foreven in my heart <3 ...
Wilk w owczej skórze: FINNY :D...
Najlepsze KP: ---
Miss forum: Ariel
Mister forum: Lee (w wersji trzeźwej, żeby nie było) i Zenko (kolejność losowa)...
Najlepsze cycki: Komendant
Najlepszy Shota/Loli: ---
Maskotka forum: K.I.R.I.N.O. - skoro nawet ja mam czasem ochotę go przytulić, to już zuo wszeteczne xD ...
Najfajniejszy NPC: Norman a.k.a. Pan Życie...
Ikona forum: Takara, Colette, Kirino, Don (kolejność losowa)...
Spamer Offtopu: ---
Najciekawsza misja/arc/event: Inkwizycja do momentu walk w tronowej, a z misji to Biblioteka w Onibus...
Najlepszy Team: Zenko&Sheyla ^v^ ...
Najaktywniejszy user: Don
Epic: Kiri szalejący na SB, Radio Fiore, realizacja Wielkiego Turnieju Magicznego, podziemia FT (kolejność losowa)...
Fail: "współpraca" w sali tronowej. Ale co ja tam wiem. Jam tylko idiotą bez powodu rzucającym się na przeciwnika ^v^ ...
Wasz pomysł: ---


Na bank coś pokręciłam, coś miałam dać inaczej, kogoś gdzieś nie dopisałam, a powinnam. Trudno :|...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t91-konto-alezji https://ftpm.forumpolish.com/t90-gergovia-alezja https://ftpm.forumpolish.com/t907-kabaczek#13270
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 06 2013, 07:27

Nyah... I pora wziąć się za śniadanie, bo człek głodny~!

Najfajniejsza postać męska: Ayumu
Najfajniejsza postać żeńska: Hym Hym... Rena albo Lusia, ot co~!
Najśmieszniejsza postać: Combo Reni z Ayumu~!
Znienawidzona postać: Hoś, who noł łaj ten noł łaj
Ulubiony exceed: Hym... Na siebie głosować nie wypada, soł... Suri, bo przynajmniej z reszty Finnkowe~!
Najciekawsze posty: -
Najnudniejsze posty: -
Powieściopisarz: Kiri
Najgorszy MG: Może nie jego wina, ale no... Lav
Najlepszy MG: -
SB motor:  -
SB killer: każdy, zależy od chwili
Najlepszy pairing: Skrzynka x listy? Czekolada x żołądek? Nie wiem jakie tu bym mógł jeszcze wymieniać, ale dam dwa... Colette x Melior i Alezja x Andree
Najgorszy pairing: Hym... Też dwa typy, a więc majnstrimowo Don x Asth i chciałoby się powiedzieć, że KTOŚ X COKOLWIEK, ale nie od tego są tosty, a i trza zaprzeczyć bezczelnym plotkom, więc... Finn x Lav... Noł łej @@
Zuo kwartału:  No ba, że Janek! A tak tró... Pewnie wypadłby Ayumu.
Miszcz kwartału:  Nie wiem czemu... Ale jakoś pierwsza myśl... Keiko.
Teletubiś kwartału:  Phy... No pewne, że dam Suri, bo Exceed bez skrzydeł~!
Najlepszy Avek: Nie znam się, ale fajnie wygląda ten no...Krewkowy
Najlepsza sygna: Na moje Ariel~!
Król bezguścia:  - bo nie wypada mówić jak się nie zna
Najciekawszy Nick: taki kojarzący się i z krówką i jej właścicielem~! Mucio Zenek~!
Największy zbok: Pęcherze, ptaszki, jajka i wyobraźnia Kiriego~!
Niszczyciel czerepów:  Najlepiej walczący... No ba, że ja! A tak tru... Nie znam się, ale na moje chyba wypadałoby dać Bejna.
Potomek Pudziana:  Magia magii? Nołp... Chociaż może... Ale da się majnstrimowo Mela~!
worek treningowy: Ostatnio to nie ja, ale to tylko dlatego, że drugiej śledziony jedną postacią nie stracę~! Więc kto? Takara? Pewnie by i pasowała, ale jakoś drzwi jej jeszcze nie skopały za sytuacje w domku Sam, więc... Dax i historie z Snow Body ratującym skórę.
Najdziwniejsza magia: Ta Czikitowa... Sama nazwa powoduje u mnie jedno wielkie WTF
Najciekawsza magia: Twierdzę, iż jest to jedna z tych najbardziej zapomnianych... Magia ADOPCJI~! Kto nie wie ten na basha~! "Wszystkie dzieci nasze są~!"
Najfajniejszy user: Zdecydowanie dwie osóbki chyba się wyróżniają... Na moje przynajmniej, a więc Alezja i Kirino.
User nieprzyjemny: Oooooo... Lista mogłaby być długa, bo i ostatnio wnerwiające się zrobiły "#bul dupy" i inne takie u Fema, czy parę rzeczy sprawiło podskoczenie ciśnienia u kilku innych osób, aczkolwiek nadal będę też twierdził, że... Huang. Hrabia to bezsensu, skończysz pod mostem...=-= *Finnki nie zapominają*
Wilk w owczej skórze:  Ludki głosują na mnie :< Chociaż w sumie cem owieczkę, ale na siebie nie wypada, więc... Lusia! A może raczej Hymme.
Najlepsze KP: Na pewno nie żadna moja... Więc w sumie ostatnia co mi się bardziej podobała to Kawki.
Miss forum:  za dużo ich... Każda postać żeńska ma w sobie jakieś piękno, ne?
Mister forum:  Hym... Mam oceniać facetów? Chyba nołp...
Najlepsze cycki: Nie wiem jak tam inni, ale najczęściej wcześniej mówiło się o biuście Bianci, więc to i na nią zagłosuje.
Najlepszy Shota/Loli: *pacza po ludziach* =-= zostawię puste, ot co *kiw kiw*
Maskotka forum:  Dałbym Kiriego, ale Kiri jest baka i nie huga... Miyuś nie dam też - powód na dole będzie, a więc... Niech będzie... Lusia, bo kaczy festiwal.
Najfajniejszy NPC: Mr. P? Może... Chociaż i tak nie dorówna nigdy KOcykowi.
Ikona forum: Don
Spamer Offtopu: -
Najciekawsza misja/arc/event: Wampiry i... *kop Dona, bo wie, że będzie czytał* =-= za Zori! A miała być herbatka z Ignasiem. Więc teraz też i biblioteka~!
Najlepszy Team: Ayumu i Rena z takich aktualnych, a inne... to pewnie po turnieju się dowiemy~!
Najaktywniejszy user:  Niech będzie ten Don
Epic:  Radio, a i może inne cosie się by znalazły.
Fail:  Soł... Kącik hejtera? To może głównie jedna rzecz, która rzuca się w oczy ostatnio z powodu na moje nadmiernej częstości. TOSTY. Da... Chociaż może nie w samych tostach rzecz, a w sytuacjach pokroju, że ktoś chce dostać tosta, co ewidentnie egzaltuje niczym Werter swoje "uczucia" na sb, albo też i sam fakt, iż jakoś to wygląda ostatnimi czasy "kto namówi więcej osób by głosowano na niego". Dla mnie takie coś sensu nie ma, ale co zrobić? Zakazać takiego czegoś na sb? Dziwnie by wyglądało, a zakazać rozmów o tostach... To przesada. Soł... *wzrusza ramionami* Drugie coś, to na moje parę zbędnych kategorii, a może nie tyle zbędnych, co takich, które bardziej szkodzą niż pomagają, ale to już zależy głównie od osoby odpowiedzialnej za Tosty, jak będzie chciała taka persona się dowiedzieć jakie, to się dowie. *kmini co dalej, ale nie chce mu się już hejtu hejtować wszystkiego*
Ach tak... Przesiew na stołkach raz proszę~! Są mg co mają może po 1 misji, okej... Mają ją i załóżmy że odpisują. Są też tacy co mają ich po 3, 4 czy nawet 5 i też idzie, ale niektórych mg w ogóle nie widać, niektórzy modzi nie sprawdzali nic od... wooo. Soł... *skończyła mu się energia*
Wasz pomysł: Zacznijmy od paru propozycji... Myślę, że WIĘKSZOŚĆ mg odpowiedzialnych za gildie ma jakiś plan co robić i mam nadzieje, że to zrobią. Piszę większość, bo nie powiem, że wszyscy. Co do innych cosi... W sumie patrzeć te w fejlach, czyli może jakieś "świeże" mięso na stołku, czy coś... Pewnie dałoby się coś wymyślić, ale mi się nie chce.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 06 2013, 09:57

Najfajniejsza postać męska: Ayumu
Najfajniejsza postać żeńska: Alezja
Najśmieszniejsza postać: Aff
Znienawidzona postać: Każda piąta postać Daxa...bo za dużo ich i ciągle są nowe...
Ulubiony exceed:  Kuro - jedyny kot co gra regularnie! Acz chciałabym w przyszłości zobaczyć Suri~ No, ale póki co głos na Kuro.
Najciekawsze posty: Ayumu
Najnudniejsze posty: -
Powieściopisarz: Kirino  
Najgorszy MG: Dax
Najlepszy MG: Don (i mała notka dla Fema - jest kilkoro innych mg, którzy prowadzą jedną misję i np. nie odpisują przez dłuższy czas, a misja się ciągnie i ciągnie. Ja prowadzę jedną misję, ale systematycznie, a poza tym w przeciwieństwie do ciebie sprawdzam KAŻDĄ kp, więc robię sporo. Ah, i trzymam się wszystkich moich postaci, więc mam co robić. Nie prowadzę więcej naraz by nie hamować nikogo na mych misjach, panie doskonały).
SB motor:  -
SB killer: -
Najlepszy pairing: Gumiś x Chikita - do boju Chi!
Najgorszy pairing: Don x Asth
Zuo kwartału:  Ayumu
Miszcz kwartału: Keiko
Teletubiś kwartału: Aff
Najlepszy Avek: Hmmm...Mejiro Shinji
Najlepsza sygna: -
Król bezguścia: -
Najciekawszy Nick: Hanzo - kojarzy mi się z 'Hanzel i Gretel'.
Największy zbok: Asthor
Niszczyciel czerepów: Muto Zenko
Potomek Pudziana: Melior
worek treningowy: Takara
Najdziwniejsza magia:  Równań (Melior)
Najciekawsza magia: -
Najfajniejszy user:  Bezsprzecznie ALEZJA. Zawsze jest miła, rozsądna i pomoże każdemu. Nawet jak pół forum było przeciw userowi, co już nie gra, to ona pozostawała tą 'dobrą'. Tak więc…jak zdenerwujesz Alv, będzie miała coś do Ciebie, nie będzie Cię lubić…to wiedz, że to źle i jesteś najgorszą osobą na świecie~…albowiem ona jest najmilszą i najfajniejszą osóbką na forum.
User nieprzyjemny: Pheam
Wilk w owczej skórze:  Ayumu
Najlepsze KP: Kawka
Miss forum: Alezja
Mister forum: -
Najlepsze cycki: -
Najlepszy Shota/Loli: Finn
Maskotka forum: Kirino
Najfajniejszy NPC: Baltazar
Ikona forum: -
Spamer Offtopu: -
Najciekawsza misja/arc/event:  Wampiry
Najlepszy Team: Zenek i Sheyla!
Najaktywniejszy user: Don
Epic: Radio Fiore!
Fail: Chciałam napisać poprzednia edycja tostorożców bo spora część osób sugerowała się wtedy baaaaardzo głosami Dona i było to strasznie widać...*głask Dona bo nie jego wina* Napiszę jednak ogólnie tostorożce bo są zdecydowanie zbyt często...
Wasz pomysł: -
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Lilianne


Lilianne


Liczba postów : 147
Dołączył/a : 24/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 06 2013, 13:37

Najfajniejsza postać męska:  Jak dla mnie najlepszą postacią męską na forum jest Don i Antoś~
Najfajniejsza postać żeńska: A z kobietek to najbardziej mi się rzuciła w oczy Rosalie, poza nią to na pewno jeszcze Laura i Cassandra...
Najśmieszniejsza postać:  Jak dla mnie dalej Donek, nie ma konkurencji jak dla mnie D :
Znienawidzona postać: Jeju, nie wiem.. Nikt ostatnio mnie na tyle nie zirytował mnie, ani mojej postaci.. Ale jak wszystko wypełniam to.. A w sumie niech będzie Hoś D: ~ * zaciesza bo będzie miała tosta*
Ulubiony exceed:  A żem powiem że Kuro, bo dawno mnie nie denerwował~
Najciekawsze posty: Ostatnio dobrze mi się czyta posty Antosia, a poza nimi to jeszcze kilku osób.
Najnudniejsze posty: Dalej Finn i wszystkie jego postacie.
Powieściopisarz: - Jak pisałam z Sethem to strasznie rzuciły mi się długie posty Ayumu.
Najgorszy MG:  Lav, bo nic nie robi.
Najlepszy MG: A ja dam Nane, bo babcia zasłużyła~
SB motor:  - Miyuś bynajmniej  dla mnie.
SB killer: Dam Setha, bo nie wiem kogo dać ~
Najlepszy pairing:  Cały czas będę mówić, że AntośxAlfredzia, tak ładnie odebrała mu w końcu masochizm..
Najgorszy pairing:  A dam  CalxElizabeth...
Zuo kwartału:  - Senka.
Miszcz kwartału:  - Tak w sumie to Dżek..
Teletubiś kwartału:  - Jak dla mnie dalej Eustass.
Najlepszy Avek:  Avek Laury mi się podoba..
Najlepsza sygna:  Mejiro Shinji
Król bezguścia:  - Nie podoba mi się avek Laviego i nie, że obróbka, a sam art...
Najciekawszy Nick:  A dam Ringo Byakushitsune.....
Największy zbok:  Kiriś.. Nie mam innych typów jak tatuś...
Niszczyciel czerepów:  - Najlepiej chyba walczy Gumiś, no nie?
Potomek Pudziana:  - Zawsze, zawsze jak dla mnie tu będzie Melciu...
worek treningowy: Nie wiem, czemu ale jakoś tak nasuwa mi się Takaś.. Ale nie wiem czemu..
Najdziwniejsza magia:  Ta.. Magia administratora umysłów......
Najciekawsza magia:  Jak dla mnie magia masek..
Najfajniejszy user:  Wszystkich was kocham!~ Oprócz kilku osobników...
User nieprzyjemny: Przecież wszyscy jesteście fajni..
Wilk w owczej skórze:  - Niby słodka, ale Nanaya wydaję mi się takim wilkiem..
Najlepsze KP: Historia Natha mnie ruszyła~
Miss forum:  - A dam Wild, bo ma ogonek..
Mister forum:  - Dam Theta, bo G...
Najlepsze cycki: Nori, bo ich brak.
Najlepszy Shota/Loli: Keiko~
Maskotka forum:  - całe forum~
Najfajniejszy NPC: Ohohohoho, a ja polubiłam Arena :3
Ikona forum:  - Dziadzio i babcia, czyli Don i Nanaś
Spamer Offtopu: Chyba Dax, no nee?~
Najciekawsza misja/arc/event:  wampiry...
Najlepszy Team: Nath i Nimuś.
Najaktywniejszy user:  - Najwięcej robi Don, ale przebłyskami widać też Nanaś, a trochę mniej Fina.
Epic:  - całe forum ~<3
Fail:  - LN, nie muszę chyba, nawet tłumaczyć mojego wyboru oraz ludzie z stanowiskami, którzy nic nie robią.
Wasz pomysł: - Przesiewy na stanowiskach.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1509-bank-natury#23603 https://ftpm.forumpolish.com/t123-lilli-i-milli-czyli-dwa-w-jednym
Melior


Melior


Liczba postów : 791
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 06 2013, 16:11

Najfajniejsza postać żeńska: Colcia
Najśmieszniejsza postać: Don
Ulubiony exceed: Kuro
Najciekawsze posty:Alezja
Powieściopisarz: Asthor
Najlepszy MG: Don
SB motor: Fin
Najlepszy pairing:
Najgorszy pairing: Ast i Don
Miszcz kwartału: Don
Teletubiś kwartału: Eustass
Najlepszy Avek: Huang
Najlepsza sygna: Ariel
Najciekawszy Nick: Feline Fortuna
Największy zbok: Ast
Niszczyciel czerepów: Bane
Potomek Pudziana: Laveth 
worek treningowy: Dax
Najdziwniejsza magia: Magia Technologiczno-Zbrojeniowa (Thetmayer)
Najciekawsza magia: Lavi (alchemii)
Najfajniejszy user: Każdy jest fajny
Wilk w owczej skórze: Colcia
Miss forum: Col
Najlepsze cycki: Bianca
Maskotka forum: Eustass
Ikona forum: Don
Najaktywniejszy user: Don
Fail: Tostorożce - Ich częstość zaczyna być upierdliwa. Poza tym ludzie, którzy chętnie darowali by se głosowanie w tym czasem są zmuszani do głosowania przez hejterów, którzy notorycznie głosują na nich w negatywnych punktach. Indywidualności tu zbytniej też nie ma, bo połowa małpuje bo znajomych.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t71-konto-meliora https://ftpm.forumpolish.com/t64-melior-von-terks https://ftpm.forumpolish.com/t1202-grande-equazione-ksiega-czarow-meliora
Maire


Maire


Liczba postów : 14
Dołączył/a : 24/08/2013

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 06 2013, 23:21

Don (w sumie i Mel i może jeszcze ktoś, kto na to narzekał, nie wczytuję się w kategorię jeśli mnie nie dotyczy, hue hue hue) - taka jest raczej natura ludzka, że raczej sugeruje się, a nie małpuje opinie innych. Bo np. ja tak nie raz miałam, jak ktoś mówił 'o, zagłosuje na tego i tamtego, ta osoba ma faktycznie rację, kompletnie zapomniałam'. Aby tego uniknąć, musielibyście utajnić wybory, co jest raczej bez sensu.
A brak edycji ssie :C. *ból_zadziądka*


Najfajniejsza postać męska: Nikt mi nie wpadł na myśl od razu, więc szukamy po nickach... hmm hmm... Myślę, że Ayumu jest bardzo ciekawą postacią. TAKBARDZOCHCĘTAKICHWIĘCEJ.
Najfajniejsza postać żeńska: Tak samo jak z męską, idziemy szukać. Yhym, i to będzie raczej Laura.
Najśmieszniejsza postać: Nie jestem pewna czy Lalya, czy Don, czy Seth, bo cała trójka niszczy system /@_@\. Ale chyba najbardziej chyba Seth, szczególnie chowający się za Chow-Chowem przed Huangiem. Btw, muszę tam odpisać... =-=...
Znienawidzona postać: Moje zdanie od ostatnich tostów nie zmieniło się, a jak ktoś powie, że małpuję - to coś urwę C:. Hot, od czasu egzaminu na maga klasy S Ulubiony exceed:  Tak bardzo słodki, moe moe moe Kerupiś <333333.
Najciekawsze posty: O ile posty postaci są takie sobie - przynajmniej gdy pisze Donem, tu się za bardzo nie ma czym wykazać - to posty MG Dona są na bardzo wysokim poziomie. Czyta się je lekko, łatwo, dobrze opisuje świat przedstawiony i emocje postaci. Nawet gdy post jest ścianą, nim się spostrzeżesz - kończy się! Don, napisz jakieś opowiadanie, plz :C
Najnudniejsze posty: Tu ocena może być bardzo niesprawiedliwa, ale jednak... Z tych, co ostatnio jestem zmuszona czytać... To głównie Zori. Posty MG przeczytane od dechy do dechy, Nanaś prawie całe, ale za to z reguły czytam tylko dialogi od Caro i Wild. Jednakże, jakoś ciężko się przebrnąć przez posty Wild. Nawet, gdy są z 3 razy krótsze od postów Nanaś. Ale to chyba moja wina, że jestem leniem :C.
Powieściopisarz: NANAŚ. Ta ilość mnie przytłacza Q_Q. Mimo, że pisze na temat to i tak Q_Q.
Najgorszy MG: Serio? Tu można wymienić ponad połowę osób, którym zostało powierzone to stanowisko. (I hejciłam na ten temat już dawno, rzucając zignorowanymi propozycjami wypie<3dolenia połowy kadry MG na zbity.. miau. Zarzućcie mi małpowanie, to ubiję =-=). Z MG.. Widać tylko Dona z masą arców, Nanaś, Fema i Finna. Widzę też Cole prowadzącą sumiennie jedną misję i może jeszcze jest tam ktoś (Kiri? Aff?), kto nie rzucił mi się w oczy. Ale ile osób ma MG i zajmuje miejsce nowym, świeżym umysłom? Bo rekrutacja na MG zamknięta, bo jest dużo MG. Ale prowadzić misje, to już nie ma kto, bo powiedzmy, że statystyczny MG jest w stanie prowadzić jedną-dwie misje max (Don się nie liczy. Don jest robotem). Jeśli jednak MG wie, że ostatnio nie ma czasu na posty, nie ma pomysłów... może warto byłoby odpuścić? Kto wie, może ktoś z tych nieznanych nikomu userów są prawdziwą perłą. Bo obecnie wygląda, jakby miejsca MG były trzymane dla tylko stałych, sprawdzonych (alboinie) userów, które mają profity bo znają administrację. TAK TO WYGLĄDA, nie mówię, że tak jest. Naprawdę pożądam świeżej krwi, i nie mówię tego jako wampir o:.
Najlepszy MG: Don. I już nie chodzi o ilość, jest robotem i tyle. Ostatnio chodzi o jakość postów, ciągle nowe pomysły, fabuła. Możnaby było powiedzieć "takich MG więcej!", ale co za dużo, to nie zdrowo, jeden taki epic MG na frm wystarczy. 
SB motor: Jest tak, że jeśli robię coś poza SB, i zerkam na niego od czasu do czasu, a wejdzie na niego Kiri, to nagle wychodzą takie rozmowy, że już nie ogarniam :C. No i zawsze z tobą pogada, na prawie każdy temat, porobi dramę, pomuczy. Miło z Kirisiem jest i tyle~.
SB killer: Można by było rzec, że Fem, gdy wchodzi czasem na SB, a ono milknie xDDD. Ale to takie dziwne zbiegi okoliczności, jeśli ktoś stara się prowadzić konwersację, to nie nazwę go killerem. TAK. Nazwę killerem Colcię i Finna, w sumie Finna ostatnio chyba mniej, bo zaczął coś więcej gadać. Chodzi mi o te kropki i fakt, że odzywają się tylko, jak pójdzie coś konkretnie w ich strone, albo wejdzie 'wybrana' osoba. Jakoś to tak... nie lubię tych kropek, wolałabym, aby Colcia z Finnem też brali udział w tych czasem idiotycznych rozmowach, nakręcali je :<. Tak jak wczoraj o pęcherzu <3.
Najlepszy pairing:  niewiemniweiemniweiem, ale dajmy LauraXGumiś (kolejność nigdy nie jest przypadkowa!)
Najgorszy pairing:  DonXAsth. Foreva in my <3
Zuo kwartału: Don bo Aren =-=. I trap Arena. Na misji średniej. Ty.. vsdkjvnkjlvnjknrqevrev =-=
Miszcz kwartału: Alezja. Zawsze. Będzie niszczyć mój mózg swoimi skojarzeniami <333.
Teletubiś kwartału: W sumie to nie wiem @_@.
Najlepszy Avek:  Randia <3. Jest cudny <33. Ciągle urzeka mnie avek Dżeka (człowiek nie czuje, kiedy rymuje). Na pochwałę zasługują także avki Finna i Ayumu. 
Najlepsza sygna:  Ładna jest sygna Finna i Hanzo (cyckii @q@). Ciągle podoba mi się sygnatura Kiriś. Ale najlepsza z nich wszystkich jest grafika w podpisie Ayano =w=.
Król bezguścia:  Asteria, jakoś tak...
Najciekawszy Nick: Deszczowy Tancerz. Takie liryczne wręcz brzmienie <3.
Największy zbok: Brwfdgdg, Sencia i Kiri, nie wiem kogo się bardziej bać QwQ.
Niszczyciel czerepów:  W sumie ostatnio nie czytałam żadnych walk @,@.
Potomek Pudziana:  Mel I<.
Worek treningowy:  Seth, taaaaaaa.
Najdziwniejsza magia:  Nie jestem na bieżąco z magią.
Najciekawsza magia:  Nie jestem na bieżąco z magią.
Najfajniejszy user:  Alezja i Kiri. Bo zawsze miło z tobą porozmawiają <3.
User nieprzyjemny: W sumie ostatnio było pare tam utarczek, ale nic poważnego. W sumie najbardziej nieprzyjemna jestem ja, ale to tylko PMS, wybaczcie o:
Wilk w owczej skórze: A ja wam powiem, że milusie zlecenie na misję w Zori, które okazało się trapem. Miała być owieczka, wylazł Aren =-=.
Najlepsze KP: Hm. A tym razem ocenię grafikę, nie treść (nikt mi nie zabroni o:) i wrzucę Hanzo.
Miss forum:  Mejiro, ładna z niego Roszpunka.
Mister forum: Cross Marian <3. Czyli Muto Zenko <3.
Najlepsze cycki: NANAŚ Q3Q. *tulitul*
Najlepszy Shota/Loli: GUMIŚ. Jako loli D:<
Maskotka forum:  Finn i jego pęcherz <3.
Najfajniejszy NPC:  Aren, bo jest kawaii. ŻARTOWAŁAM Q3Q. Niech umszy >C. Zagłosuję na kogoś, kogo chciałam kiedyś, mianowicie Edward z Szczurków. 
Ikona forum:  JA. Czyja morda jest tu?! MOJA.
Spamer Offtopu: W sumie to ostanio Hocia jakoś @@.
Najciekawsza misja/arc/event:  WAMPIRY. Mimo, że trap ;c;
Najlepszy Team: Layla-Don-Seth, chryste ;c;
Najaktywniejszy user: Don je fszendzie, fakt @#@
Epic:  Epic są rozmowy na SB, piosenki Kiri, pęcherz Finna, skojarzenia Alezji, forumowe granie w gry, Nayashe, kaczy ivent... Ale i tak najbardziej epic są userzy <3. Ale i tak was nienawidzę <3.
Fail:  Organizacja: MG głównie, ale przydało by się rozdzielić też MG od Moda pilnującego porządku. Ew. powołać jakiegoś J.Admina, ale to luźne propozycje. I ogarnąć niektóre tematy. Może też przerobić regulamin, brakuje bodajże ważnego pkt o wzajemnym szacunku @.@. Nie wiem, ale Takaś na bank sama nie ogarnie...
Wasz pomysł:  W sumie jest w kategoriach innych... miau.
Powrót do góry Go down
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyWto Paź 08 2013, 17:35

WYNIKI

Najfajniejsza postać męska: Ayumu
Najfajniejsza postać żeńska: Laura
Najśmieszniejsza postać: Seth
Znienawidzona postać: Hotaru
Ulubiony exceed: Kuro
Najciekawsze posty: Don Vito Ferliczkoni, Nanaya Byakushitsune, Kirino
Najnudniejsze posty: Asthor
Powieściopisarz: Kirino
Najgorszy MG: Laveth
Najlepszy MG: Don Vito Ferliczkoni
SB motor: Kirino, Don Vito Ferliczkoni
SB killer: Takara, Elizabeth, Dax
Najlepszy pairing: Nanaya Byakushitsune x Baltazar  
Najgorszy pairing: Don Vito Ferliczkoni x Asthor
Zuo kwartału: Ayumu
Miszcz kwartału: Don Vito Ferliczkoni
Teletubiś kwartału: Eustass
Najlepszy Avek: Randia, Dax, Shinji, Laura
Najlepsza sygna: Ariel
Król bezguścia: Drako
Najciekawszy Nick: Deszczowy tancerz
Największy zbok: Kirino
Niszczyciel czerepów: Don Vito Ferliczkoni
Potomek Pudziana: Melior
worek treningowy: Takara
Najdziwniejsza magia: Dyniowa, Administrator umysłów
Najciekawsza magia: Ksiąg
Najfajniejszy user: Alezja, Wszyscy
User nieprzyjemny: Colette
Wilk w owczej skórze: Finny
Najlepsze KP: Kawka
Miss forum: Nanaya Byakushitsune
Mister forum: Arai Daiichi
Najlepsze cycki: Bianca
Najlepszy Shota/Loli: Goomoonryong
Maskotka forum: Kirino
Najfajniejszy NPC: Baltazar
Ikona forum: Don Vito Ferliczkoni
Spamer Offtopu: Dax
Najciekawsza misja/arc/event: Vampire diares arc
Najlepszy Team: ~Don Vito Ferliczkoni, Layla, Sethor Fiberos~, ~Arai Daiichi, Sheyla~
Najaktywniejszy user: Don Vito Ferliczkoni
Epic: Userzy, Radio Fiore
Fail: Tempo prac na forum, Tostorożce, Luminos Night
Wasz pomysł: Więcej motywów gildyjnych
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Rosalie


Rosalie


Liczba postów : 395
Dołączył/a : 20/09/2012
Skąd : Twoje sny~?

Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 EmptyNie Paź 13 2013, 23:33

Miau, miau, tym razem nie będę podawać wam kodu i obrazka, bom LEŃ.

Macie FOLDER to sobie z niego wygrzebać. Po prawej direct link i tylko ino z tego korzystamy, reszta dla mundrych.
Jakbym miała zrobić do jeszcze jakiejś kategorii - mówić.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t256-szkatulka-rozalindy#1526 https://ftpm.forumpolish.com/t231-rosalie-dorothe-marie-de-la-ciel https://ftpm.forumpolish.com/t1373-opisy-dodatkowe#20447
Sponsored content





Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Fall 2013   Złote tostorożce - Fall 2013 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote tostorożce - Fall 2013
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Złote tostorożce! Fall 2012 edition
» Złote tostorożce - Spring 2013
» Złote tostorożce - Winter 2013/2014
» Złote tostorożce, winter 2012/2013
» Tostorożce fall 2015

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.