HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote tostorożce - Winter 2013/2014




 

Share
 

 Złote tostorożce - Winter 2013/2014

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptySro Sty 01 2014, 21:32

Nadeszła zima, śnieg, tylko w teorii opatulił trawkę na ziemi, w praktyce zaś zbija bąki na grenlandii. Dlatego Tostorożce, dalej pasą się na Polach Fiore i czekają na szczęśliwców którzy posiądą swojego własnego, wspaniałego i oszałamiającego Tostorożca.

Kod:
[b]Najfajniejsza postać męska:[/b]
[b]Najfajniejsza postać żeńska:[/b]
[b]Najśmieszniejsza postać:[/b]
[b]Znienawidzona postać:[/b]
[b]Ulubiony exceed:[/b]  
[b]Najciekawsze posty:[/b]
[b]Najnudniejsze posty:[/b]
[b]Powieściopisarz:[/b] - najdłuższe posty  
[b]Najgorszy MG:[/b]  
[b]Najlepszy MG:[/b]
[b]SB motor:[/b]  - osoba napędzająca SB
[b]SB killer:[/b]
[b]Najlepszy pairing:[/b]  
[b]Najgorszy pairing:[/b]  
[b]Zuo kwartału:[/b]  - Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa (przynajmniej we własnych oczach bo nie bardzo jej idzie)
[b]Miszcz kwartału:[/b]  - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
[b]Teletubiś kwartału:[/b]  - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
[b]Najlepszy Avek:[/b]  
[b]Najlepsza sygna:[/b]  
[b]Król bezguścia:[/b]  - czyli najgorszy Av i sygna
[b]Najciekawszy Nick:[/b]  
[b]Największy zbok:[/b]  
[b]Niszczyciel czerepów:[/b]  - Najbardziej wojownicza postać (mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user)
[b]Potomek Pudziana:[/b]  - postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
[b]worek treningowy:[/b]  
[b]Najdziwniejsza magia:[/b]  
[b]Najciekawsza magia:[/b]  
[b]Najfajniejszy user:[/b]  
[b]Wilk w owczej skórze:[/b]  - Niby słodki a jednak...
[b]Najlepsze KP:[/b]
[b]Miss forum:[/b]  - Najładniejsza żeńska postać na forum
[b]Mister forum:[/b]  - Jak wyżej tylko męska
[b]Najlepsze cycki:[/b]
[b]Najlepszy Shota/Loli:[/b]
[b]Maskotka forum:[/b]  - Takie coś co się fajnie huga
[b]Najfajniejszy NPC:[/b]
[b]Ikona forum:[/b]  - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
[b]Spamer Offtopu:[/b]
[b]Najciekawsza misja/arc/event:[/b]  
[b]Najlepszy Team:[/b]
[b]Najaktywniejszy user:[/b]  - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
[b]Epic:[/b]  - najbardziej epicka rzecz związana z forum
[b]Fail:[/b]  - jak wyżej tylko największy fail
[b]Wasz pomysł:[/b] - Macie jakiś ciekawy pomysł na urozmaicenie/ulepszenie forum? To dobry moment by o tym napisać! Kto wie, może zwycięski pomysł zostanie wprowadzony w życie?
[b]Tostorożce:[/b] -Wybrać czy zostają jak jest(raz na kwartał) czy robimy raz na pół roku

Często pytacie o kilka rzeczy więc wyjaśnię je tu:
- Nie musicie głosować we wszystkich kategoriach
- Teoretycznie możecie zagłosować na samych siebie... ale to dziwne i dziwne
- Starczy napisać "Nick" osoby nominowanej, ale krótkie bądź dłuższe opisanie dlaczego ta a nie inna postać wygląda ładnie i jest ciekawsze.
- Edycja jest zabroniona, jeśli spiszę wyniki a po czasie ktoś edytuje, to ów edycja nie zostanie zaliczona.
- Termin wypełniania Tostów upływa 8 Stycznia o 22


Ostatnio zmieniony przez Baek Kel-Taek dnia Czw Sty 02 2014, 15:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Nori


Nori


Liczba postów : 463
Dołączył/a : 06/02/2013
Skąd : Katowice

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 11:35

Najfajniejsza postać męska: Gumiś.
Najfajniejsza postać żeńska: Nanaś.
Najśmieszniejsza postać: Daxełka
Znienawidzona postać: Lavi
Ulubiony exceed: Kuro
Najciekawsze posty: Kirino
Najnudniejsze posty: Asthor
Powieściopisarz: Asthor
Najgorszy MG: Brak zdania.
Najlepszy MG: Don, znaczy się Beak
SB motor: Sencia, zawsze, gdy wychodzi to SB umiera.
SB killer: Col
Najlepszy pairing: Brak zdania.
Najgorszy pairing: Laura i Nori
Zuo kwartału: Zenek
Miszcz kwartału: Takaś czołg ._.
Teletubiś kwartału: Brak zdania.
Najlepszy Avek: Asteria
Najlepsza sygna: Kirino
Król bezguścia: Lavi
Najciekawszy Nick: Beak
Największy zbok: Asthor
Niszczyciel czerepów: Zenek
Potomek Pudziana: Lavi
worek treningowy: Całe Koh
Najdziwniejsza magia: Brak.
Najciekawsza magia: Ushi no Koku Mairi od Miyu
Najfajniejszy user:
Wilk w owczej skórze: Hocia
Najlepsze KP: Kawka, Kawka i jeszcze raz Kawka!
Miss forum: Alv.
Mister forum: Dax
Najlepsze cycki: Kirino.
Najlepszy Shota/Loli: Finn/Nori
Maskotka forum: Kirino
Najfajniejszy NPC: Lord E
Ikona forum: Beak
Spamer Offtopu: Finn
Najciekawsza misja/arc/event: Hym @-@ Inkwizycja.
Najlepszy Team: Brak zdania.
Najaktywniejszy user: - Beak
Epic: Trening Takaś.
Fail: LN
Wasz pomysł: Nope.
Tostorożce: Raz na pół roku.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t983-nori#14522 https://ftpm.forumpolish.com/t604-nori https://ftpm.forumpolish.com/t632-norisiowe-info
Kazu


Kazu


Liczba postów : 34
Dołączył/a : 30/12/2013

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 14:19

Najfajniejsza postać męska: Nie wiem @-@
Najfajniejsza postać żeńska:Takara o/
Najśmieszniejsza postać: -
Znienawidzona postać: Laveth
Ulubiony exceed: NIENAWIDZĘ WSZYSTKICH EXCEEDÓW
Najciekawsze posty: Takara o/
Najnudniejsze posty: Asthor
Powieściopisarz: Asthor
Najgorszy MG:... Gomen, ale Asthor xD'
Najlepszy MG: Zrobię jak ostatnio, Don wie, że jest najlepszy, więc i tym razem dowartościuje jakiegoś innego MG. Tym razem to będzie Kiri.
SB motor:Kiri, Senka, Don, Takara
SB killer: -
Najlepszy pairing: Dax x Fem
Miszcz kwartału:Takara o/
Najlepszy Avek: Baek
Najciekawszy Nick: Reszka D:
Największy zbok: Asthor.
Niszczyciel czerepów: Takara o/
Potomek Pudziana: Takara
Worek treningowy: Takara XD
Najciekawsza magia: Wszystkie co Dax wymyśla.
Najfajniejszy user: Senka .w.
Wilk w owczej skórze: Senka .w.
Miss forum: Laura o/
Najlepszy Shota/Loli: Abigail
Maskotka forum: hm... Miyu, Shin
Najfajniejszy NPC: Erre
Ikona forum: Don
Najaktywniejszy user: Don/Col/Finn/Shin/Kiri/Senka
Epic: Don vs Fem
Fail: Don vs Fem
Tostorożce: Tak jak jest.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1835-tachibana-dousetsu
Snow


Snow


Liczba postów : 254
Dołączył/a : 21/08/2013

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 14:38

Najfajniejsza postać męska: ----
Najfajniejsza postać żeńska: Tasia
Najśmieszniejsza postać:Dax
Znienawidzona postać:----
Ulubiony exceed: Eustass
Najciekawsze posty: Colette
Najnudniejsze posty: Asthor
Powieściopisarz: - najdłuższe posty Asthor
Najgorszy MG: ----
Najlepszy MG: Nana
SB motor: -Tasia
SB killer: Dax
Najlepszy pairing: Dax x Fem
Najgorszy pairing: ----
Zuo kwartału: - ---
Miszcz kwartału: - Tasia
Teletubiś kwartału: -
Najlepszy Avek: Asteria
Najlepsza sygna: ----
Król bezguścia: - ----
Najciekawszy Nick: Wodospadowa Princessa
Największy zbok: Asthor
Niszczyciel czerepów: - Tasia
Potomek Pudziana: - Tasia 
worek treningowy: Don
Najdziwniejsza magia: -----
Najciekawsza magia: ----
Najfajniejszy user: ----
Wilk w owczej skórze: - Blood
Najlepsze KP: ----
Miss forum: - Randia
Mister forum: - Dax
Najlepsze cycki: Rozia
Najlepszy Shota/Loli: Dax
Maskotka forum: - Tasia
Najfajniejszy NPC: ----
Ikona forum: - Colette
Spamer Offtopu: Finny
Najaktywniejszy user: - Donl
Tostorożce: -Wybrać czy zostają jak jest czy robimy raz na pół roku. Nie wiem jaka jest różnica między tymi opcjami, więc niech zostaną :P
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1426-skarpeta-snow-a https://ftpm.forumpolish.com/t1392-patrick-snow-johnson
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 15:14

Najfajniejsza postać męska: Don - to taki mój sposób na uczczenie pamięci postaci Dona, której z nami już nie ma, ale jednocześnie też na pokazanie tego, że de facto lubię wszelkie postacie, które mają w sobie ten "pierwiastek zabawnej głupoty", którą Don niewątpliwie posiadał!
Najfajniejsza postać żeńska: Fireeeeeeeenzaaaaa~ Laura, znaczy się, bo ma najwięcej wspólnego z kwiatkami w ostatnim czasie moim skromnym zdaniem ]:->.
Najśmieszniejsza postać: Rena, bo kiedy ludzie na jej widok zaczynają drżeć i obawiać się tego co tym razem może wymyślić zdecydowanie zbyt aktywna dziewczyna, to chyba jest coś na rzeczy.
Ulubiony exceed: Kerupi/Aisee. Kerupi cały czas za to samo, czyli za fantastyczny charakter, nawet pomimo tego, że ostatnio go widzę mniej fabularnie. Aisee za ogólną słodkość postaci, bo pamiętam, że mi się bardzo podobała.
Najciekawsze posty: Zrobię tak: jako MG -> Baek, jako Gracz -> Arai. Po prostu w obu przypadkach posty często pociągają za sobą jakieś konkretne konsekwencje fabularne, a to ktoś umiera, a to ktoś prawie umiera, a to ktoś jest bliski śmierci! Różnorodność!
Powieściopisarz: Alezja, ponieważ kwartał w kwartał udowadnia mi, że można pisać niesamowite wieże tekstu bo tak, ot tak i dobrze!
Najlepszy MG: Baek, czasami się zastanawiam nad sensem istnienia tej kategorii. A skoro Pheam zapoczątkował taką fajną tradycję podawania i drugiego MG... to dodam także Nanayę, o!
SB motor: Ostatnio to faktycznie Senka cały czas nabija expa na SB i wspomaga w tym innych~
Najlepszy pairing: Alezja x Diarmuid - bo miło się obserwowało ich wspólne harce.
Zuo kwartału: Gumiś, rozkosznie zły i energiczny, kto wie czy przez niego jedna z misji nie spłonie, niemal dosłownie!
Miszcz kwartału: Dżek, czyli historia o tym jak łatwo i szybko można zmarnować kawałeczki szacunku w oczach jednej z bardziej wymagających policjantek.
Teletubiś kwartału: Finnian, czyli historia o tym jak bardzo można nie ogarniać, nie orientować się i nie wiedzieć o co chodzi.  
Najlepszy Avek: Takara, w sumie jako takie zbiorowe wyróżnienie, bo ostatnio każdy jej avek mi się podobał, co jeden to lepszy, a także Colette bo nowy avek mi się bardzo podoba.
Najlepsza sygna: Randia za "źródło krzyku" oraz Elizabeth bo Echo jest słodka.
Najciekawszy Nick: The Purple Piece of Cake. Jest ciekawy, a czy się komuś podoba to już inna sprawa~
Największy zbok: Asthor wraca na tron~!
Niszczyciel czerepów: Zenko, jako że on najbardziej kojarzy mi się z walką i dobrym jej odgrywaniem, to raczej nie musiałem się tutaj długo zastanawiać.
Potomek Pudziana: Takara, chcę zobaczyć jak po kolejnych treningach zamieni się w nierozłupywalny kamień, który będzie upadał swoim wrogom na głowy.
Worek treningowy: Will. To nie to, że faktycznie jest taki, że wszyscy mu mogą naklepać czy coś, ale takie wrażenie sprawia + pamiętam wciąż remis z turnieju.
Najdziwniejsza magia: Pierwiastków w stanie gazowym, jakoś tak ten koncept wciąż wywołuje u mnie dziwne reakcje (aczkolwiek pozytywne, wciąż dziwne).
Najciekawsza magia: Dziecięcej Gry, z jakiegoś powodu nagle wpadła mi w oko i tutaj pasuje.
Najfajniejszy user: Nie, tym razem tu nie zagłosuję. Musiałbym wypisać miliard osób, a to by się kompletnie minęło z jakąkolwiek ideą głosowania w tej kategorii <3.
Wilk w owczej skórze: Rena, a już się postaram by owcza skóra opadła z niej całkowicie ]:->.
Miss forum: Sophie Fourier/Elizabeth.
Najlepsze cycki: Hanzo, widziałem wystarczająco dużo artów z tą postacią, by wiedzieć~!
Najlepszy Shota/Loli: Loli -> Miyu, shota -> Blood!
Najfajniejszy NPC: Baltazar/Sophie Fourier.
Ikona forum: Colette/Don/Pheam!
Spamer Offtopu: Z tą kategorią chyba już zawsze kojarzyć mi się będzie Daxiu~
Najlepszy Team: Pheam i królik. Świetnie się dogadują, widać, że pomiędzy nimi wytworzyło się to specyficzne coś, są sobie bliscy jak nikt inny.
Najaktywniejszy user: Colette, bo wykonuje tytaniczną (a czasami niezbyt może widoczną na pierwszy rzut oka) robotę na forum i uważam, że należy ją docenić w ten sposób!
Epic: Don vs Pheam :P.
Fail: Sąd, z zastrzeżeniem, że mam świadomość, że Asth zrobił wszystko co potrafił i poszło mu całkiem okej, ale pominięcie niektórych procedur mnie boli do teraz ;).
Tostorożce: Tak jak jest teraz~
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Asthor


Asthor


Liczba postów : 1213
Dołączył/a : 01/09/2012
Skąd : Olkusz/Gliwice

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 18:24

Najfajniejsza postać męska: hmm... na facetów mało patrzę więc brak ;/
Najfajniejsza postać żeńska: Takaś chociaż jest płaska jak deska :c. Ale pewno jej jeszcze urosną, młoda jest.
Najśmieszniejsza postać: Takaś, zawsze bawi mnie poczucie humoru Shin w postach.
Znienawidzona postać: w sumie jeszcze brak. Nie zdążyłem nikogo znienawidzić.
Ulubiony exceed: też brak. Wolę kobiety od kotów.
Najciekawsze posty: Takaś, bo są zabawne
Najnudniejsze posty: moje :Dzagłosuję tutaj na siebie i już choć wiem, że nie wypada; p
Powieściopisarz: - Alezja? Na sądzie umierałem x_x
Najgorszy MG:  Don, tradycyjnie. Mimo wszystko nie mogę się dalej przekonać do jego sposobów prowadzenia. Choć za ilość ile prowadzi i wymyśloną fabułę pewnie wygrywałby to za sam sposób sędziowania, który jak dla mnie dąży po prostu do osiągnięcia celu wcześniej założonego przez siebie, a nie jest obiektywną oceną, znajduje się w tej kategorii. Może błędnie to odczuwam, ale wydaje mi się, że Don uznaje przed walką: gracz xxx mocno się rozwinął i naprawdę nauczył się nieźle walczyć. No pewnie wygra. A potem jakby walka się nie toczyła udowadnia, że miał rację dostosowując do tego ocenę postów.
Najlepszy MG: hmm... w walkach dałbym Pheama, w misjach chciałbym zobaczyć kiedyś Takaś, ale na razie dam Kiriego. Iść na niego na misję to cudo : D. Tylko wypatruję jego misji T/BT i od razu się zapiszę. Nic tylko czekam i idę bez wahania.
SB motor:  - Takasia
SB killer: - brak
Najlepszy pairing: - nie bawię się w to ;p  
Najgorszy pairing:  - patrz wyżej. I tak każda z kobiet na forum należy do mojego haremu ; p
Zuo kwartału:  - Hisashi, po KP?
Miszcz kwartału:  - Takara, wiadomo czemu
Teletubiś kwartału:  - nie mam idei.
Najlepszy Avek:  Humm... ostatnio się pogorszyły moim zdaniem więc wybieram Pheama. Przynajmniej pasuje do ostatnich wydarzeń, choć chyba pojawił się przed nimi
Najlepsza sygna:  Tutaj już całkiem nie patrzę.
Król bezguścia:  - Arai Daichi : D Nie kupuję tego.
Najciekawszy Nick: Chyba Diarmuid obecnie
Największy zbok: Kirino
Niszczyciel czerepów:  - hmm... Pheam ładnie walczył. Acz wielu podobno dobrych nie widziałem i ich nie potrafię ocenić. Nieźle walczył tez Diarmuid.. acz za mało, żebym oceniał
Potomek Pudziana:  - hmm... Nanaya? Nie mam pomysłów, aż tylu, a o Meliorze każdy wie.
worek treningowy:  Na sb, to na pewno ja ; d
Najdziwniejsza magia:  Pełno ich teraz x.x tak wiele, że nie umiem wybrać wszystko stało się normalne.
Najciekawsza magia: hmm... obecnie ciekawi mnie magia strzelecka.
Najfajniejszy user:  Wszystkie dziewczyny ;p
Wilk w owczej skórze:  - Finny, chyba.
Najlepsze KP: Yugata nadal nie pobita
Miss forum:  - Hmm... najchętniej umówiłbym się z Biancą chyba. I wcale nie chodzi tylko o piersi >.<
Mister forum:  - Kazać mi facetów oceniać... neee
Najlepsze cycki: Bianca
Najlepszy Shota/Loli: Norcia
Najfajniejszy NPC: Nie znam ich... no to... Abdul?
Ikona forum:  - Taś
Spamer Offtopu: hmm nie wiem.
Najciekawsza misja/arc/event:  Też byłem na zbyt małej ilości, a nie śledzę tak pilnie.
Najlepszy Team: -
Najaktywniejszy user:  - Baek/Don
Epic:  - Kilku nowych userek [userów też no], których poznałem po dość długiej nieobecności.
Fail:  - Podobało mi się po walce Pheam vs Don jak niektórzy skakali z 20m bandy na dół [ale tego nie brałem pod uwagę i chyba dobrze] oraz fakt ile spelli poszło w Huanga.
Wasz pomysł: - Hmm już kiedyś proponowałem to Takarze. Może jakiś mini event zorganizowany przez FT w formie festynu jak Fiesta z zaproszeniem Lamia Scale. Może poprawi to trochę stosunki między gildiami, które obecnie nie są najlepsze, a i tak są problemy na świecie. Ofc nie mówię o walkach raczej o czymś bezpiecznym jak wybory miss [Asth zgłasza się na fabularnego członka komisji oceniającej] czy zawody w piciu wódki między Ragną, a Takano.
Tostorożce: - co pół : 3
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2718p15-znowu-ten-asth#48053
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 21:57

Najfajniejsza postać męska: W sumie jest dużo fajnych postaci, ale prócz ich fajności ważne jest odgrywanie. Odgrywać charakter, często jest trudno, a jeszcze trudniej odgrywać w sposób całkiem naturalny i niemal codzienny, uszkodzenia postaci, co fenomenalnie robi Sethor, jak dla mnie odwala kawał świetnej roboty w odgrywaniu tej postaci.
Najfajniejsza postać żeńska: Też trudny wybór, bo właściwie naprawdę mamy wiele fajnych postaci na forum. Choć ostatnio chyba wszystkie zbiorowo przechodzą PMS. W zasadzie tym razem wpiszę tu Yugate, bo najwięcej z nią ostatnio postaciowo pisałem.
Najśmieszniejsza postać: Choroby umysłowe są śmieszne, przynajmniej niektóre. Sethor potrafi je jednak świetnie odgrywać
Znienawidzona postać: Jino usunięty i kogo hejcić teraz? O wiem, Ringo jest całkiem okropna. W sumie Kiri chyba lubi robić okropne z charakteru postaci...
Ulubiony exceed: Zdecydowanie nie lubię Exceedów, ale jak jakiś miałby mi się podobać to chyba Eustass, choć Belf też jest ok.
Najciekawsze posty: Uwielbiam czytać posty Nanayi, są przyjemne i miło się je czyta, nawet jeśli są ścianą.
Najnudniejsze posty: Mejnstrimowo bo mejnstrimowo ale Asthor umie przy nudzić.
Powieściopisarz: Przeraża mnie co za trening planuje Alezja a to coś znaczy...
Najgorszy MG: Yh ciężka decyzja... nawet bardzo ciężka. Ostatecznie Asthor bo tak jak jemu nie pasuje mój styl, tak mnie nie pasuje jego.
Najlepszy MG: Ciągle uświadamiam sobie, u jak nie wielu MG byłem na misji... dlatego dam Nanaye. Ale chcę jeszcze na misje do Kiriego, Nori, Randi, Meliora...
SB motor: Napędza SB... hmmm Kiri jak coś odwali, to rozmowa na SB leci pełną parą.
SB killer: W sumie wpisałbym siebie ale to lamerskie, więc niech będzie Dax bo tylko by zabijał.
Najlepszy pairing: Jarałem się już Bal x Nana, to teraz po jaram się Sugito x Nanaya bo też jest cute
Najgorszy pairing: HA! Oczywiście że Rena x Ayumu. Przez ten pairing trzeba czytać ich razem, a to... zabójcza rozrywka.
Zuo kwartału: Czytając ostatnie posty to Rolling Girl. Ten cyrk w więzieniu jest śmiechu wart.
Miszcz kwartału: Powiedziałbym że E, ale wolę wstawić tu gracza, to też dam Nanaye bo też mistrzuje graczom.
Teletubiś kwartału: Zasadniczo to w sumie Rena jest takim potworem.
Najlepszy Avek: Ah tak strasznie lubię avki Nanayi i duża zaleta tu nie tylko dla jej obsługi czegoś tam, ale też dla Beaci na Avkach
Najlepsza sygna: Kwiatki, wszędzie kwiatki ale sygna Kiriego taka ładna, wow.
Król bezguścia: To w sumie niech będzie Asthor, bo Alezja się poprawiła.
Najciekawszy Nick: Oczywiście że Wei Choe-Sang, uwielbiam Koreańsko brzmiące nicki. Chodź stawiam że to bardziej chiński niż koreański.
Największy zbok: Niby Asthor jest zboczony ale to Joaquin jest jakoś tak bardziej... wulgarny?
Niszczyciel czerepów: W sumie dam tu sobie Meliora, o bo też jest mocny.
Potomek Pudziana: Takaś? Czy Ja wiem? Jak dla mnie to bardziej Melior właśnie.
worek treningowy: Kogo zawsze biją? Daxa. Dlatego nie powinno się być dresem.
Najdziwniejsza magia: Odkopany staroć świetnie opisuje magię Alezji. A jest ona dość cudaczna
Najciekawsza magia: Uwielbiam motyw magii Sakaty. Dynie na magie są epic.
Najfajniejszy user: Asdvdfbdf, wpisuje Lavetha ale wielu z was mogłoby tu wylądować. Po prostu lubię wpisywać jedną osobę a wszyscy to nie osoba
Wilk w owczej skórze: Hmph... Hotaru, coś w tym jest.
Najlepsze KP: Oczywiście że Elysie, na razie zdania nie zmieniam.
Miss forum: Hohoho, zazwyczaj powiedziałbym że Nanaś, ale... Reschehedera. Zbyt podobna do Mavis...
Mister forum: Zagłosowałbym na siebie, ale to lamerskie, więc Belf jak zwykle.
Najlepsze cycki: A tu akurat wygrywa Nanaya bo w przypadku piersi o Reszce nie ma mowy.
Najlepszy Shota/Loli: Hoo... oczywiście że Reschehedera odbiła sobie za poprzednią konkurencję!
Maskotka forum: Powiedziałbym Nanaś, ale to moja szona, a nie dobro forumowe, więc Rosalie, w sumie córcia, ale za klejenie się do córci nie zabijam.
Najfajniejszy NPC: Uosh... NAPEWNOJUŻNIEJASKÓŁKA. I kogo teraz mam wybrać? A niech będzie Atatai, bo nie Jaskółka, phy.
Ikona forum: Hmm.. Asthor, powiedzmy że jest... rozpoznawalną personą na forum.
Spamer Offtopu: W sumie kilku mamy więc dam Pace bo ostatnio sporo spami.
Najciekawsza misja/arc/event: Nadal stwierdzam że Alchemia. Ogień, Ylesti, Jaskółka, mru.
Najlepszy Team: Najlepiej MGowało mi się Colette, Melior, Finny, Nanaya, Sethor, Affuro.. To była wspaniała drużyna i chciałbym więcej takich na misjach.
Najaktywniejszy user: zasadniczo to ostatnio Sencia zapierdziela jak mały traktorek, marudząc mi na GG.
Epic: Userzy niby też, ale co prócz tego... fabuła? Też... a coś pojedynczego... nowego... Mistrzowanie! Uwielbiam ten motyw.
Fail: Zasadniczo to całe WTM. Od początku wiedziałem, że coś się na nim stanie i będzie źle i nie fajnie.
Wasz pomysł: A może by tak... Mniej modów na SB? Bo sporo ich w zasadzie.
Tostorożce: oczywiście że tak jak jest. Bo tak jest dobrze.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyCzw Sty 02 2014, 22:18

Najfajniejsza postać męska: Nie wierzę, że to piszę, ale Gumiś. Trochę przyzwyczajenia się i jest spoko~!
Najfajniejsza postać żeńska: Laura! Pani doktor <3
Najśmieszniejsza postać: Sethor, szybko zdania nie zmienię.
Znienawidzona postać: Postać... Hmm... Nie, nie mam takiej.
Najciekawsze posty: Hmm... Ciężko powiedzieć, bo ostatnio ilość czytanych przeze mnie postów wzrosła, ale jakbym miała wybierać to byłaby Trójka z Ylesti.
Najnudniejsze posty: Z ciężkim sercem, ale wciąż po prostu nie mogę przebrnąć przez posty fabularne Asthora.
Powieściopisarz: Kiri @_@ Jak walnie ścianą, to koniec, endo, finito @_@ I ten najazd na ambicję "No ja nie napisze podobnej?!"
Najgorszy MG: Wszyscy się ładnie zaktywizowali <3
Najlepszy MG: Hmm... Wymienię dwóch i dam wyróżnienie. A więc, statuetki idą do Dona i Fema. A wyróżnienie do Senci. Za zło, którego nikt nie widzi.
SB motor: Don, Don, Don, Don, Don Don, Don, Don Don~~ *fałszuje marsz imperialny*
Zuo kwartału: Zenek~! Za to cało WTM.
Najlepszy Avek: *kaszl* Gumiś *kaszl dalej*   
Największy zbok:  Trójca Kiri, Asth, Don.
Worek treningowy: Dax. Nigdy w życiu nie było mi tak żal gracza na misji.
Miss forum: Colcia~!
Maskotka forum: Miyuś, Elcia, Sencia, Mal >w<
Najfajniejszy NPC: Zaskakuję siebie, ze to mówię, ale Aren O.o
Najciekawsza misja/arc/event: Wampiry ;-; Tyle przegrać ;-;
Najlepszy Team: Team Ylesti~! Gumiś, Ringo, Belf.
Epic: Mistrzowanie~! I nowy gracze. Rly .w.
Fail:  WTM. Więcej nic nie muszę mówić w temacie.
Tostorożce: Na pół roku. Bo ostatnio coś mało się dzieje w te kwartały i nie ma na co głosować o/
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas https://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku https://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Laura


Laura


Liczba postów : 691
Dołączył/a : 11/04/2013

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyPią Sty 03 2014, 01:58

Najfajniejsza postać męska: Ostatnio zapulsował… Pheam! XD Za te jego głupie dyskusje w sądzie z samym sobą i gonienie królików <3
Najfajniejsza postać żeńska: W sumie nikt ostatnio mi się nie objawił, więc znowu zostawiam puste.
Najśmieszniejsza postać: Jeździec bez głowy! Don <3 Choć jest już martwy…
Znienawidzona postać: Ringo <3333
Ulubiony exceed: Brak
Najciekawsze posty: Miałabym dylemat miedzy postaciami, ale jestem na pewnej misji… i Pheama serio miło mi się czyta.
Najnudniejsze posty: Asthor x.x
Powieściopisarz: ALEZJA. [już nie tylko posty… opisy zaklęć D: ]
Najgorszy MG: Nie ma Lava, nie ma na kogo głosować :<
Najlepszy MG: Pisałam o misji? Więc znowu będzie monotematycznie. Pheam. Dona nie wpisuję, bo mu się te tosty już kurzą -3-
SB motor: Don.
SB killer: -
Najlepszy pairing: PheamxKrólik
Najgorszy pairing: CokolwiekxRingo >:[ Jak hejt, to hejt
Zuo kwartału: Albrecht XDD
Miszcz kwartału: -
Teletubiś kwartału: Blood. Wy nie znacie jeszcze prawdy x.x
Najlepszy Avek: NATH
Najlepsza sygna: Nanaś kiedyś miała ładną… ale nie pamiętam już kiedy…
Król bezguścia: Deszczowy I:
Najciekawszy Nick: Skowyt.
Największy zbok: Kirino cccc:
Niszczyciel czerepów: Mel za swoje czity
Potomek Pudziana: I znowu Mel za swoje czity
worek treningowy: Nie wiem .w.
Najdziwniejsza magia: -
Najciekawsza magia: -
Najfajniejszy user: -
Wilk w owczej skórze: -
Najlepsze KP: -
Miss forum: -
Mister forum: BELF
Najlepsze cycki: Laczek!
Najlepszy Shota/Loli: -
Maskotka forum: LACZEK!
Najfajniejszy NPC: … Marcepanek. |:
Ikona forum: DON
Spamer Offtopu: --
Najciekawsza misja/arc/event: --
Najlepszy Team: --
Najaktywniejszy user: Napisałabym Don, ale nie. Bo będzie gruby od tych tostów!
Epic: To, że to się nadal trzyma w kupie O.o
Fail: Jak zawsze. Organizacja.
Wasz pomysł: Ogarnąć się x.x
Tostorożce: Raz na kwartał.a
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t908-depozyt-laury https://ftpm.forumpolish.com/t888-tic-toc https://ftpm.forumpolish.com/t1092-kostnica#16327
Skowyt


Skowyt


Liczba postów : 24
Dołączył/a : 14/04/2013
Skąd : Piotrków Trybunalski.

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyPią Sty 03 2014, 11:09

Najfajniejsza postać męska: Fem.
Najfajniejsza postać żeńska: Elizabeth.
Najśmieszniejsza postać: Sethor.
Znienawidzona postać: Villen (xD).
Ulubiony exceed: ---.
Najciekawsze posty: Baek.
Powieściopisarz: Alezja.
Najgorszy MG: Dax.
Najlepszy MG: Asthor, bardzo ciekawe posty.
SB motor:  Kto jest zawsze?... Finny!
Najlepszy pairing:  DaxxYugata
Zuo kwartału:  Fem.
Miszcz kwartału:  - Baek
Teletubiś kwartału:  - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
Najlepszy Avek:  Rosalie.
Najlepsza sygna:  Kirino
Król bezguścia:  - Arai Daiichi
Najciekawszy Nick: Reschehedera 
Największy zbok:  Fem.
Niszczyciel czerepów:  -FEM ! <3 *^*
Potomek Pudziana:  - Baek. 
worek treningowy:  Dax.
Najdziwniejsza magia: Bardów.  
Najciekawsza magia: Jokerów.
Najfajniejszy user:  Dax.
Wilk w owczej skórze:  - HOTARU
Najlepsze KP:
Miss forum:  - Rosalie.
Mister forum:  - Heisher.
Najlepsze cycki: Fem.
Maskotka forum:  - Elcia.
Najfajniejszy NPC: Hunter
Ikona forum:  - Fem
Spamer Offtopu: Finny
Najaktywniejszy user:  - Baek.
Epic:  - Epicki jest to jak forum się utrzymuje.
Fail:  - WTM
Wasz pomysł: - Wojny gildii, jakieś ciekawe eventy związane z rywalizacją i chyba tyle.
Tostorożce: raz na pół
Powrót do góry Go down
Rosalie


Rosalie


Liczba postów : 395
Dołączył/a : 20/09/2012
Skąd : Twoje sny~?

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptyPią Sty 03 2014, 11:39

Najfajniejsza postać męska: Ha, subiektywnie bo subiektywnie, ale bardzo przypadło mi do gustu granie szaleńca przez Skowyta ~.
Najfajniejsza postać żeńska: Będę mainsteamem, ale Nanaya. Serio, żadna inna nie jest tak epic @.@
Najśmieszniejsza postać: Pani Doktor Laura .w.
Znienawidzona postać: Ayumu D: Uduszę go Nathem, jak Lus-... Taranisa kocham~! >C
Ulubiony exceed:  Kuro, za rozkwit osobowości, że tak to ujmę~.
Najciekawsze posty: Ciągle, posty Dona/Baeka jako MG. KOCHAM QwQ.
Najnudniejsze posty: W sumie... nie narzekam @_@. Na nikogo.
Powieściopisarz: ALEZJA ;w; *macha krzyżem przed sobą*
Najgorszy MG: Jestę miłę, nie głosuję na nikogo .3. A tak serio, to nie wiem @@.
Najlepszy MG: Don wie, że jest epic... Więc oddaję głos na Kiri, psychiatryk rlz @.@ No i przyjemnie się czyta~.
SB motor:  Don (+ gościnnie Nanaś .3.). To, co się działo, jak go nie było, było straszne D:
SB killer: Ja ; w ;
Najlepszy pairing:  MAL X DAX. >C
Najgorszy pairing:  Przeraża mnie wizja Nath x Rena D: Dalej ; 3 ; Mamo ; 3 ;
Zuo kwartału:  ARTEM XD. Albo Baek @_@. Łotewa, to prowokowanie się xDDD.
Miszcz kwartału:  Takaś. Serio? Sędzia XD? A MIAŁAŚ BYĆ GRZECZNA.
Teletubiś kwartału:  Blood @.@. Ale słodkie to <3. Czymkolwiek jest <3.
Najlepszy Avek:  Byłby Skowyt, gdyby gupi pieseł nie zmienił, to daje Wei Cośtam-Sanga. Kanda *q*... Ni mo lepszego arta z Kandą. NI MO. Sprowdzołom D: No i obróbka na wysokim poziomie!
Najlepsza sygna: Uh. Nic specjalnego, długo przeglądałam profile. Ostatecznie, wybrałam sobie podium~: Kiriś trzecia, potem sygna Nori... No i obecnie najlepsza na forum: Yukiko.
Król bezguścia:  Rolling Girl. X:
Najciekawszy Nick: Skowyt .w. Piesełek .w.
Największy zbok:  FINN. DDDD:
Niszczyciel czerepów: Najlepiej walcząca... Fem? Dednął nam Dona ;w; Pamiętamy [*].
Potomek Pudziana: *odsuwa się od Mela na bezpieczną odległość. Ale on i tak ma Mobiusy i inne creepy zaklęcia*
worek treningowy:  Takaś, zawsze. To już jest jej kategoria i tyle.
Najdziwniejsza magia:  QUE. #Tarka i jego magia konstelacji, gwiazd. WGL NIE PRZYPOMINA JAKIEJŚ ZNANEJ. W OGÓLE. 
Najciekawsza magia:  A jakoś zaczęłam doceniać magię Alezji~.
Najfajniejszy user:  NIENAWIDZĘ WAS WSZYSTKICH. Znaczy, kocham. Tak. Kocham was .w. Ale dam Miyuś, bo Miyuś... to Miyuś~!
Wilk w owczej skórze:  FINN DDDDDDDDDDDDDDD: 
Najlepsze KP: ..mlask.. Kawka. Dalej.
Miss forum:  CASSANDRA
Mister forum: JANEK. A jeśli nie można tak, to Wei Cośtam-Seng. I koniecznie Rei <3. Gilgamesh <33. Kanda <33. Tatara <33. God, nie umiem się zdecydować .______.
Najlepsze cycki: CASSANDRA.
Najlepszy Shota/Loli: Finnek .w. *cap*. Co z tego, że nie jest już shotą D: W moich oczach dalej jest chibisiem ;w;
Maskotka forum:  Miyuś, Mal, Finn~! Tak, moje przytulanki >3.
Najfajniejszy NPC: Sugito~!
Ikona forum: Doniałke aka Baek. Bez niego frm nie ma.
Spamer Offtopu: ....#Tarka
Najciekawsza misja/arc/event:  The Liar Must Die~! Powtórkę chcę D: I byle trwała dłużej.
Najlepszy Team: DHC idące na pustynie. Tak bardzo zgrane. 'Lider' taki obecny </3.
Najaktywniejszy user: Jakoś ostatnio ciągle widzę Kiri @.@
Epic:  Psychiatryk ~~ <3. No i rozmowy na SB o smarkaniu. I wgl wszystkim <3.
Fail:  WTM. Regulamin a jego przestrzeganie. D: I wszechobecny burdel
Wasz pomysł: Dajcie mi ciasteczko. Tak.
Tostorożce: Pół roku... x-x.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t256-szkatulka-rozalindy#1526 https://ftpm.forumpolish.com/t231-rosalie-dorothe-marie-de-la-ciel https://ftpm.forumpolish.com/t1373-opisy-dodatkowe#20447
Thetmayer


Thetmayer


Liczba postów : 66
Dołączył/a : 02/06/2013
Skąd : Poznań

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptySob Sty 04 2014, 13:30

Najfajniejsza postać męska: -
Najfajniejsza postać żeńska: -
Najśmieszniejsza postać: -
Znienawidzona postać: -
Ulubiony exceed: ŻODYN
Najciekawsze posty: Baek
Najnudniejsze posty: Ro Black
Powieściopisarz: - Asthor
Najgorszy MG: -
Najlepszy MG: Baek
SB motor: -
SB killer: -
Najlepszy pairing: -
Najgorszy pairing: -
Zuo kwartału: -
Miszcz kwartału: -
Teletubiś kwartału: -
Najlepszy Avek: -
Najlepsza sygna: -
Król bezguścia: -
Najciekawszy Nick: Reschehedera
Największy zbok: -
Niszczyciel czerepów: -
Potomek Pudziana: Artie
Worek treningowy: -
Najdziwniejsza magia: -
Najciekawsza magia: -
Najfajniejszy user: -
Wilk w owczej skórze: -
Najlepsze KP: -
Miss forum: - Nimuś
Mister forum: -
Najlepsze cycki: @_@
Najlepszy Shota/Loli: Lilcia <3
Maskotka forum: - Miyuś
Najfajniejszy NPC:
Ikona forum: - Baek
Spamer Offtopu: -
Najciekawsza misja/arc/event: -
Najlepszy Team: -
Najaktywniejszy user: - Baek
Epic: -
Fail: - reforma z broniami palnymi
Wasz pomysł: -
Tostorożce: - raz na pół roku
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1411-konto-casimirro#21073 https://ftpm.forumpolish.com/t1374-casimirro-thetmayer
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptySob Sty 04 2014, 18:37

Najfajniejsza postać męska: Alezja A nie mówiłem?! Mówiłem!
Najfajniejsza postać żeńska: Tu... Hem hem... Niech będzie, że Lusia.
Najśmieszniejsza postać: Na npc nie wypada chyba tutaj głosować, więc pozostaje zagłosować na Dona, że Dona, nie Baek'a.
Ulubiony exceed: Suri
Najciekawsze posty: Fajnie się czytało i fajnie się czyta posty Kiriego, chociaż...
Powieściopisarz: ...ich długość czasem przeraża. Więc tu też Kiri.
Najnudniejsze posty: Tu to nikogo osobiście, bo ogółem drażni mnie pierwszoosobowy styl pisania w postach, acz czy to od razu jest nudne? Nie zawsze. Ot po prostu gorzej mi się czyta.
Najlepszy MG: Donek zawsze wygrywa, więc niech chociaż teraz wygra ktoś inny i może niech to będzie hym... hym... *kryptoreklama przełożonych* Nanaś o/ Bidna, co jej gracze nie odpisują :<
SB motor: Tu, jak chyba... ostatnio?... zagłosuję na Donka. Donek znika i zwykle sb obumiera. Acz wszyscy je w sumie napędzamy, a nie tylko jedna osoba.
SB killer: Każdy po trochu i nikt zarazem o/
Najlepszy pairing: Wiele się takich pojawiło, bo chociażby na wyróżnienie zasługiwałoby Alv x Dia, czy Sheyla x Zenek, czy też nawet Dax x Fem, ale zagłosuję na... Laura x Ringo o/ Ot co!
Zuo kwartału: Dalej na moje Ayumu, a przynajmniej nie widziałem nikogo innego *patrzy zgodnie z opisem*
Miszcz kwartału: Rena... Czemu? Przed kim innym cała gildia chowa się po kątach? Wszyscy chcieliby zrobić wszystko, by została przy kapitanie, a podczas odwiedzin pewnie wyruszyliby nagle na misje, chociażby ściągania kota z drzewa? Ta relacja Reny i sporej części DHC~<3
Teletubiś kwartału: Inność... W sumie pierwsze i szczere skojarzenie to Aff. Pewnie temu, że jedyny na fabule zwampierzony pijawką.
Najlepszy Avek: Ostatnio rzucił mi się chyba avek Cass, ale ten jeden z wcześniejszych.
Najciekawszy Nick: Diar i jakoś mu tam dalej było
Niszczyciel czerepów: Mel
Potomek Pudziana: Still Mel 
worek treningowy: Taś
Najdziwniejsza magia: Coś z gazowymi pierwiastkami
Najciekawsza magia: Alvusiowa, acz... dopsz że nie muszę czytać [*]
Najfajniejszy user: Za dużo by wybrać jednego.
Wilk w owczej skórze: Niech będzie, że... Kiri.
Najlepsze KP: W dalszym ciągu - Kawka
Miss forum: Niech będzie Cass, o!
Najlepsze cycki: Żebyście wiedzieli, że tak zagłosuję =-=... TAKARA, HA!
Najfajniejszy NPC: Ignaś, bo jest strasznie miłą i troskliwą osóbką, o! Martwi się, żeby goście za bardzo nie zmęczyli się słowami i w ogóle!
Ikona forum: Colcia
Najciekawsza misja/arc/event: Ciągle, dalej foreva wampierze.
Najlepszy Team: I tu w sumie racja z teamem co dał Donek o/ Fajnie byłoby tamtą szóstkę zebrać znów, czyli Nanaś, Colcia, Finnek, Mel, Aff i Sethor.
Najaktywniejszy user: Don
Epic: Pewnie sporo rzeczy, acz z tych ostatnich to to, że jednak mimo PARU sprzeczek, niedopowiedzeń etc, nadal się to trzyma
Fail: Więc... pewnie WTM, a dokładniej part z pewnym cosiem, który streszczę do: "A nie mówiłem?". Poza tym momentami niedomówienia, niedopowiedzenia, wyjebanizm na regulamin i podobne hasła, to że osoby które uczestniczyły w tworzeniu, redagowaniu, czy podpisują się też pod danym regulaminem, szukają sposobów, żeby go obejść zamiast pilnować. Tak... To tak z grubsza, acz czasami jeszcze atmosfera, która się pojawia z bliżej nieokreślonych przyczyn, a pewnie oparta na spięciach pomiędzy poszczególnymi jednostkami, etc. Co w sumie zgodnie z tym co ktoś mi tam kiedyś poradził o/ Najlepiej żeby takie osóbki siadły, wyjaśniły sobie wszystko, acz na gg/pw. Nie wszyscy muszą być zamieszani, nie każdy musi lubić słuchać prywatnych spraw pomiędzy poszczególnymi osobami.
Wasz pomysł: Główny pomysł, a raczej sugestia... Spróbujmy nie zniechęcać jakoś nowych userów, bo może to i przypadek, a może coś innego, ale w jakiś sposób przeważnie nowe osóbki utrzymują się w niewielkich ilościach. Pojawi się z 15 nowych twarzy, a zostanie z nich na dłużej tylko z 3. Poza tym niektórzy - w tym ja - mogliby się spiąć w końcu i porobić to co mieli, a nie robota nadal leży walnięta gdzieś w kąt. Coś chyba jeszcze ale nie będę na siłę teraz wymyślał...
Tostorożce: Pół roku.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptySob Sty 04 2014, 19:52

Najfajniejsza postać męska: Stwierdzam króliki, Fema, lecące głowy i psychiatryki...
Najfajniejsza postać żeńska: Nie wiem @w@/
Najśmieszniejsza postać: Właściwie to posty Alv jak dla mnie dalej wiodą prym w tej kategorii.
Znienawidzona postać: Dałabym Zenka, ale jest zbyt zabawny żebym go jako gracz znienawidziła. Gomene ;-: Na NPC nie będę głosować, NPC nie wstawi sobie posta w profila. Suma sumarum wychodzi, że nie mam na kogo oddać głosa .-.
Ulubiony exceed: Najbardziej chyba poturbowany przez fabułę koteł. Co jak co, ale jednak Kuro dla mnie zasługuje na tosta, chociażby za tą kocią wytrwałość xD
Najciekawsze posty: Tutaj po raz kolejny Alv mi udowadnia, że może pisać lepiej xD
Najnudniejsze posty: Zagłosowałabym na Astha, ale byłby to już powoli mainstream. Na widok "iż" w postach pewnej osoby mam rozkminę, czy nie rzucić mikrofalą o ścianę. Ale jest jeszcze trzeci ludek. Najbardziej nużą mnie posty Huanga i jego pisanie w pierwszej osobie...
Powieściopisarz: Alezja nie pisze postów. Ba, nie pisze długich postów. To nawet nie ściany. Nawet nie wodospady. To nawet nie Niagara nie jest. To są wieloksięgi na które składają się trylogie wielkości osobnych wieloksięgów i tomów objętością dorównującym przeciętnej ścianie w bloku w obszarze huraganów.
Najlepszy MG: Don wie, że jest najlepszy. Nanaś jest dobrym MG, jednak jak patrzę na psychiaryk, to boję się, co jeszcze Kiri ma przygotowane xD
SB motor:  Lau i Don. Reguła jest często taka ze jak oni są, to jest i ruch. No i jak jest też Kiri tp tyż jest często.
SB killer: Będę mało skromna... ja C:
Najlepszy pairing:  Jak dla mnie Alv x Diar xDDDD
Zuo kwartału:  Zagłosowałabym na Acl, ale że nie wypada to rzucam tostem w Zenka. Jak nie próba urąbanie łba Taśce, to dekapitacja Devana... .-.
Miszcz kwartału: Ostatnio jako postać system niszczy Fem, zwłaszcza jeżeli chodzi o psychiatryk.
Teletubiś kwartału:  Jedno słowo - Secik. Nie muszę chyba pisać, dlaczego xD
Najlepszy Avek: Kiriś i ten av <333333333333333333333
Najlepsza sygna: Kiriś ma zawsze spoko sygnę...
Król bezguścia:  Nie starczyłoby mi znaków w poście by wszystkich wypisać @__@
Najciekawszy Nick:  Aż skopiuję: Reschehedera
Największy zbok:  Tutaj wszyscy są zboczeni Q___Q W mniejszym lub większym stopniu, ale zawsze TT^TT Ofc ja mam łapki czyste~
Niszczyciel czerepów:  Łe, nie wiem. Don umrzył, no cóż... Miej Zenku tosta.
Potomek Pudziana: Przekoszona? Mel. Tutaj nie ma co dyskutować.
Worek treningowy: Na siebie nie zagłosuję, bo nie poczuwam się (a przynajmniej nie chcę .-.) do bycia workiem. Fin... Nope, nie Fin. Za to jak dla mnie workiem kwartału zostaje Sakata!  
Najdziwniejsza magia:  Kontrola pierwiastków w stanie gazowym kontrola pierwiastków w stanie gazowym, ale magia Wytrwałości  Ray Allena mnie rozwaliła xDDDD
Najciekawsza magia:  Magia Alv @___@ Ofiara akwatyczna.... Na SS wioska wikingów z pełnym martwym i żywym zaopatrzeniem @_________@
Najfajniejszy user: Wszyscy są fajni :C
Wilk w owczej skórze: A ja wam powiem że Rena! Wydaje się taka słodka i nie groźna a mam dziwne wrażenie, że nawet E by z nią długo nie wytrzymał D: A wytrzymał dwa miechy z Taśką, a to coś już oznacza*!
Najlepsze KP: *rzuca tostem w Hisashiego*
Najlepsze cycki: Nie patrzę babom na biust :C
Najlepszy Shota/Loli: Fin/Abi xD
Maskotka forum:  Najfajniej to się Fema huga.
Najfajniejszy NPC: Bezsprzecznie E xD Do tej pory mnie rozwala próba wychowywania Taśki xDDD
Ikona forum: OFC że Don. Co chwilę ktoś go woła na sb, jak może nie być rozpoznawalny? Jest bardziej sławny niż Bieber w Południowej Afryce!
Spamer Offtopu: Jak dla mnie Daxik, ot, pierwsze skojarzenie.
Najciekawsza misja/arc/event: Stwierdzam Inkwizycję. I stwierdzam też, że umrzyli... :C
Najlepszy Team: Po tym co zasłyszałam, co się w Ylestii dzieje - Gumiś, Ringo, Belf.
Najaktywniejszy user: Prowadzi pierdyliad arców, misji, sędziuje i jeszcze pewnie coś... Don.
Epic:  Najbardziej epic... Nie, dobra, całe forum jest epic. Ludzie są epic, fabuła epic, a że czasem są jakieś zgrzyty to tam...~
Fail:  Waham się pomiędzy całym WTM a prowadzeniem rozprawy która... no, coś z niej wyniknęło ale forma dalej mnie boli x.x
Wasz pomysł: Jak będę miała to go wprowadzę xD I still have power here...
Tostorożce: Mi tam rybka...

*Szczególnie jak sędzia miał jej dosyć po... 6? 7 minutach?
Powrót do góry Go down
Abel


Abel


Liczba postów : 1137
Dołączył/a : 09/09/2012
Skąd : Dunno.

Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 EmptySob Sty 04 2014, 19:59

Nie czytam was ostatnio za bardzo, więc raczej wypowiem się w kwestiach niefabularnych o:

SB motor: Kiri :3
Najciekawszy Nick: Thetmayer, bo Kazimierz Przerwa <3
Największy zbok: KIRI
Najfajniejszy user: Wszyscy xP
Miss forum: Rosalie
Mister forum: Fem Laughing
Najlepsze cycki: MĘSKIE Cool
Maskotka forum: ALV <3
Ikona forum: Finn/Colcia
Najaktywniejszy user: DĄ <3
Epic: Wy, moi drodzy : D
Tostorożce: Niech będzie i co kwartał o:
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t183-za-pazucha-makbeta https://ftpm.forumpolish.com/t169-makbet-tragiczny-morderca#701 https://ftpm.forumpolish.com/t686-kochany-pamietniczku
Sponsored content





Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce - Winter 2013/2014   Złote tostorożce - Winter 2013/2014 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote tostorożce - Winter 2013/2014
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Złote tostorożce, winter 2012/2013
» Złote Tostorożce - Winter 2016/2017
» Złote tostorożce Winter 2017/2018
» Złote Tostorożce Winter Edition 2015/2016
» Złote Tostorożce - Summer 2014

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.