facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Soul Eater Crossover
 

Share | 
 

 Soul Eater Crossover

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Nakamura Yuichi
Wiek : 21 lat
Wzrost/waga : 188cm/75kg
Rodzaj magii : Blacksmith of Magic
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 202
Dołączył/a : 25/04/2018

PisanieTemat: Soul Eater Crossover   Nie Lip 22, 2018 5:07 pm


Event podzielony został na dwie części, w których można uczestniczyć jednocześnie.

Pierwszą częścią jest część fabularna, gdzie gracze zmierzą się z wiedźmami oraz złymi duszami, które opanowały ulice Fiore chcąc w Earthlandzie wskrzesić Kishina, najgorszą z dusz, która szerzyć miała zło i śmierć. Czy im sie to uda, dokonać tego w świecie, gdzie nie ma ich arcywrogów czyli władających i ich broni? Czy magowie również stawią im opór i powstrzymają trwający już rozlew krwi niewinnych?

Druga część jest pozafabularna, która towarzyszy części pierwszej i jest przeprowadzana w formie loterii, do której losy przyznawane są wykonanie specjalnych zadań.

Część fabularna:
Piątkowy wieczór, większość ludzi już smacznie spała, a na ulicach można było zobaczyć tylko funkcjonariuszy policji magicznej, kilku łobuziaków, przestępców oraz prowadzących nocne życie dorosłych. Wyjątkiem był tutaj młody Kise Sawatara, który założył się ze starszymi kolegami, że przyjdzie o północy do opuszczonej kuźni. Miał to być dla niego test odwagi, który miał udowodnić, że jest wart być ich kolegą, to tutaj mieli się spotkać wszyscy, aby wspólnie pożartować. Oczywiście rodzice nie zgodzili się na to wyjście wiedząc jakie zagrożenia mogą spotkać dziecko w jego wieku w nocy w mieście. Chcąc jednak za wszelką cenę znaleźć kolegów wśród starszych dzieci uciekł przez okno z domu tuż przed północą. Udało się wiec pobiegł w stronę kuźni, otworzył jej drzwi.
- Jestem już, to ja Kise, jesteście? - zapytał chłopak, ale odpowiedziało mu tylko echo odrapanych ścian budynku.
Po piętnastu minutach już miał iść do domu, gdy z pokoju obok usłyszał jakiś dźwięk, a myślać, że to jego koledzy udał się w tamtym kierunku. Otworzył drzwi, zamiast przyjaciół zobaczył jednak śliniącego się potwora, który zajmował pół pokoju. Jego białe kły oraz cztery pary oczu zerkały na niego, pierwszy raz widział takiego potwora, czy one w ogóle żyły w Fiore. Zanim znalazł odpowiedź na to pytanie został rozerwany jego kłami, a jego dusza została połknięta. Była to pierwsza ofiara złej duszy w Earthlandzie. Ale tej nocy zginęło kilkadziesiąt osób, a całe zdarzenie wyglądało dla policji na jakiś zorganizowany atak do tej pory nieznanej grupy terrorystycznej, wszystkie służby zostały natychmiast postawione na równe nogi.

W sobotę rano do gildii najemników w Magnolii zgłosiła się dziwnie ubrana dziewczynka o zielonych oczach oraz włosach w kolerze siana, miała może około 15 lat, raczej nie  więcej. Towarzyszył jej niski, groźnie wyglądający chłopak o rozczochranych białych włosach.
- Mówię Ci nie ma sensu prosić kogoś o pomoc sami się tym zajmiemy. - powiedział białowłosy
- Nie damy rady, poza tym będzie znacznie więcej ofiar. Poza tym pamiętaj, że jesteśmy tutaj tylko goścmi - odpowiedziała do niego dziewczyna, a potem zwróciła sie do osoby reprezentujacą gildię najemników - Nazywam się Maka Albarn i reprezentuję Shinigami- sama. Potrzebujemy pomocy. Antogoniści z naszego świata wiedźmy oraz złe dusze dostały sie do waszego świata, jeśli nie powstrzymamy ich przed zdobyciem niewinnych dusz odrodzi się tutaj Kishin, Bóg zniszczenia.
- Naprawdę? - powiedziała mało zainteresowana pani w gildii - Ile za to zapłacicie, takie dzieciaki jak wy mają w ogóle czym zapłacić najemnikom.
- Nie mamy pieniedzy, ale mamy rzadkie przedmioty z naszego świata.
- Mówicie o potworach z innego świata - wtrącił sie gruby, rudy mężczyzna w okularach szef gildii najemników - Słyszałem o incydencie dzisiejszej nocy na policji. Zapłata wystarczy. Zajmiemy się tym. Znacie lokalizację naszego wroga?
- Owszem.
- Zbierzemy drużynę.
- Będziemy walczyć razem z wami.
- Będzie to spora pomoc, nie jesteśmy w przeciwieństwie do was wyszkoleni do walki z nimi. Ile mamy czasu do ich kolejnego ataku. Zdążymy przeszkolić kilku najemników.
- Powinniśmy. - powiedziała dziewczyna po krótkim zastanowieniu, gdy białowłosy chłopak siedział na ławce znudzony.
- Przyjmujemy zlecenie! - krzyknął szef gildii najemników - Roześlijcie do wszystkich gildii, najemników, policji i rady informację o specjalnej misji o najwyższym priorytecie. Jutro chcę mieć przygotowanych najemników rozumiecie!!
W ten sposób przygotowane zostało ogłoszenie:
Spoiler:
 
Dodatkowe informacje:
1. Na część fabularną eventu można zgłaszać się od teraz do 5 sierpnia. Gracze zostaną podzieleni na kilka róznych, oddalonych od siebie lokacji, a pierwsze tematy mogą powstać nawet jutro, po zgłoszeniu się pierwszych czterech osób. Oczywiście im ktoś wcześniej zacznie tym na wiecej PD może liczyć.
2. Zapisywać można się pojedynczo lub parami. W ramach nagród za event będą specjalnie techniki, coś jak unison raid, które można wykonać tylko w drużynie ze swoim partnerem. Osoby, które zgłoszą się jako para mają zagwarantowane, że dostaną wspólną technikę, a ci co zgłoszą się pojedynczo dostaną tą technikę losowo z kimś innym, kto zgłosi się pojedynczo. Oczywiście postaram się uniknąć sytuacji, by członek GH miał wspólną technikę z kimś z Policji Magicznej.
3. Zapisujemy się w tym temacie, w tym temacie równiez pojawią się linki do lokalizacji z miejscem eventu.
4. Event potrwa maksymalnie 10 tygodni do 30 września.
5. W eventcie można wziąć udział maksymalnie jedną postacią. Nie można kilkoma multikontami.
6. Czas na odpis będzie wynosił 72h. Jeśli ktos zgłosi nieobecność wtedy nie stanie się jej na eventcie krzywda, ale też nie będę go stopował, a będzie trwał dalej. Muszę tak zrobić ze względu na konieczność zmieszczenia się z końcem eventu do końca września.
7. Event rozgrywa się na trzeciej linii fabularnej. Czyli można brać udział jednocześnie w fabule, misji i eventcie.

Część niefabularna:
Jest to loteria, gdzie losy dostajemy za:
1. Wykonanie zadania związanego z serią Soul Eater, które jest zmieniane raz na tydzień trwania eventu. Zadanie musi zostać wykonane w poście fabularnym i zostać zaakceptowane przez odpowiednią osobę w odpowiednim, stworzonym do tego temacie. Nowe zadania będą pojawiać się w każdy poniedziałek rano i trwać będą do końca niedzieli. Zadanie można wykonać tylko jedną postacią każdego gracza!
2. Za wykonanie dziesięciu zadań (czyli wszystkich) dostaje się bonusowo 3 bilety na loterię.
3. Każdy gracz może jednej ze swoich postaci za darmo przyznać 1 darmowy los.
Zadania będą pojawiać się w oddzielnym temacie. W tym samym temacie raportujemy ich zakończenie na zasadzie 1 zadanie - 1 post. Będę edytował posta przyznając za ich zaliczenie losy. Kolejne zadanie raportujemy w osobnym poście. Zadania będą aktualizowane w pierwszym poście, który będe co tydzień edytował, a także będę wstawiał nowego posta z informacją o nowym zadaniu.

Nagrody wymieniać będziemy w osobnym temacie pisząc ile losów chcemy wymienić. Oto lista nagród.
Spoiler:
 

Tytuły wylosowane w loterii nie łączą się ze sobą, nie można posiadać też więcej niż jednego tytułu, choć nic nie broni wymienić gorszy tytuł na lepszy. Kolejne wylosowane tytuły/te wymienione dają:
- Czeladnik - 5k klejnotów i 1 PD
- Mecenas - 10k klejnotów
- Wojownik - 3 PD

Kolejne trafienie SR po pierwszym, daje 10% zniżkę w sklepie magicznym. Zniżka ta nie kumuluje się z innymi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4473-konto-nakamury-san#93085 http://ftpm.forumpolish.com/t4460-nakamura-yuichi

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ezra Al Sorna.
Wiek : 26 lat.
Wzrost/waga : 170/63.
Rodzaj magii : Tenebris Cor.
Gildia : Grimoire Heart.
Staż w gildii : 4 lata.
Liczba postów : 606
Dołączył/a : 22/11/2015

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Pon Lip 23, 2018 1:33 am

Ezra Al Sorna.

Co prawda bliżej mu do Kishina niż łowcy demonów ale trudno xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3310-konto-ezry http://ftpm.forumpolish.com/t3264-ezra-al-sorna Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Sadaharu Nagaizumi
Wiek : 428 lat
Wzrost/waga : 180cm/80kg
Rodzaj magii : Postać Ducha
Gildia : Death Head Caucus
Staż w gildii : Kilka dni
Liczba postów : 156
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Pon Lip 23, 2018 9:26 am

Sadaharu Nagaizumi z przyjemnością dołączy do wydarzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2904-konto-bankowe-sadaharu http://ftpm.forumpolish.com/t2499-sadaharu

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Kei Ivashkov
Wiek : 10
Wzrost/waga : 140/40
Rodzaj magii : Początkujący Zabójca Bogów Ognia
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 370
Dołączył/a : 16/05/2017

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Pon Lip 23, 2018 6:50 pm

Kei wraz z Kii-chanem (Kiirobara) zapisują się jako duet. A raczej trio, bo w końcu jeszcze Qilinek!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4061-kei http://ftpm.forumpolish.com/t3990-kei http://ftpm.forumpolish.com/t4391-kei#90637

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Nakamura Yuichi
Wiek : 21 lat
Wzrost/waga : 188cm/75kg
Rodzaj magii : Blacksmith of Magic
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 202
Dołączył/a : 25/04/2018

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Wto Lip 24, 2018 10:46 am

1sza grupa:
Kei, Kiirobara, Sadaharu, Ezra.

skaczcie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4473-konto-nakamury-san#93085 http://ftpm.forumpolish.com/t4460-nakamura-yuichi

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Amney G.
Wiek : 18 lat
Wzrost/waga : 164.2 cm 56.6 kg
Rodzaj magii : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 645
Dołączył/a : 24/08/2016
Skąd : Spod harnasiowego tronu

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Wto Lip 24, 2018 12:20 pm

Terrenco. Z jakimiś panienkami byłoby najlepiej ;)

_________________


theme  |  voice
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3461-amneyowe-cos http://ftpm.forumpolish.com/t3457-amney-do-oceny http://ftpm.forumpolish.com/t4116-amney Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Nakamura Yuichi
Wiek : 21 lat
Wzrost/waga : 188cm/75kg
Rodzaj magii : Blacksmith of Magic
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 202
Dołączył/a : 25/04/2018

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Czw Lip 26, 2018 6:26 am

Nakamura Yuichi -zapis do drugiej grupy, skoro otrzymałem pomoc w eventcie ;3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4473-konto-nakamury-san#93085 http://ftpm.forumpolish.com/t4460-nakamura-yuichi

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Amney G.
Wiek : 18 lat
Wzrost/waga : 164.2 cm 56.6 kg
Rodzaj magii : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 645
Dołączył/a : 24/08/2016
Skąd : Spod harnasiowego tronu

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Sro Sie 01, 2018 6:15 pm

Kiedy druga grupa rusza? Czy już ruszyła a ja zaspałem? >.<

_________________


theme  |  voice
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3461-amneyowe-cos http://ftpm.forumpolish.com/t3457-amney-do-oceny http://ftpm.forumpolish.com/t4116-amney Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Nakamura Yuichi
Wiek : 21 lat
Wzrost/waga : 188cm/75kg
Rodzaj magii : Blacksmith of Magic
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 202
Dołączył/a : 25/04/2018

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Sro Sie 01, 2018 6:16 pm

Jeszcze nie ;D Druga grupa rusza, gdy zbiorą się 4 osoby, albo nastanie 5 sierpnia :3 czyli ostatni dzień zapisów ;3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4473-konto-nakamury-san#93085 http://ftpm.forumpolish.com/t4460-nakamura-yuichi

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Regovitch Voger
Wiek : 18
Wzrost/waga : 176/70
Rodzaj magii : Wzmocnienie Ciała
Gildia : Lamia Scale
Staż w gildii : Cztery Miesiące
Liczba postów : 161
Dołączył/a : 18/12/2015

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Sro Sie 01, 2018 9:02 pm

R'ka pójdzie gdziekolwiek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3231-rrrrrrrr http://ftpm.forumpolish.com/t3190-the-r http://ftpm.forumpolish.com/t3271-rrrrrrrrrrrr

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Anastasia 'Persephone' Blausteiner
Wiek : 1000 lat | Wizualnie 12
Wzrost/waga : 152 cm | 44 kg
Rodzaj magii : Seryjnego Samobójcy
Staż w gildii : Brak.
Liczba postów : 22
Dołączył/a : 07/12/2017

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Czw Sie 02, 2018 3:48 pm

Persefona. Tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4329-ostatnia-wola#88653 http://ftpm.forumpolish.com/t4306-seryjny-samobojca

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Raekwon 'Ill' Spinebreaker
Wiek : 18
Wzrost/waga : 175/50
Rodzaj magii : Wybuchu
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 530
Dołączył/a : 21/06/2013

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Czw Sie 02, 2018 5:30 pm

+1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1265-skrzynka-raekwona http://ftpm.forumpolish.com/t1117-raekwon-ill-spinebreaker http://ftpm.forumpolish.com/t2275-ill#39356

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Sariel
Rodzaj magii : Memory Make
Gildia : Lamia Scale
Staż w gildii : 0
Liczba postów : 30
Dołączył/a : 26/08/2016

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Czw Sie 02, 2018 10:00 pm

Zmiana pracy pozwoliła wrócić na forum :D
Zgłaszam się!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3464-sariel?highlight=sariel http://ftpm.forumpolish.com/t3458-sariel

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Lindow Amamiya
Wiek : 22
Wzrost/waga : 170cm/60kg
Rodzaj magii : Bakudo
Gildia : Lamia Scale
Staż w gildii : Rok
Liczba postów : 284
Dołączył/a : 21/08/2013

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Sob Sie 04, 2018 8:36 pm

Biorę Terrenco, Nakamurę, R i Persephone. Wątek pojawi się jutro.

_________________


Mecenas - Zapewnia +3% klejnotów za misję.
Bycie w LS oznacza -5% klejnotów za misję więc obecnie otrzymuje -2% klejnotów za misje.

Demon Spectre - Płacąc koszt 5mm Lindow jest w stanie wyczuć demony w zasięgu tematu w którym się znajduje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2722-konto-bankowe-lindow-amamiya#51294 http://ftpm.forumpolish.com/t1387-lindow-amamiya Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Eshosho Mafuro
Wiek : 12 lat
Wzrost/waga : 142 centymetry | 40 kilogramów
Rodzaj magii : Pâtisserie
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 22
Dołączył/a : 13/07/2018

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   Sob Sie 04, 2018 11:27 pm

Mam akcepta, idem na eventa!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4508-blooming-crystal-of-dreams
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Soul Eater Crossover   

Powrót do góry Go down
 
Soul Eater Crossover
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail Path Magician - Zagłęb się w świat magii :: 
Prolog
 :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.