HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Wieża Perintis Lagu - Page 4




 

Share
 

 Wieża Perintis Lagu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Leticia


Leticia


Liczba postów : 255
Dołączył/a : 09/10/2012
Skąd : Wypizdajów, który nazywa się Gnieznem ~

Wieża  Perintis Lagu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Wieża Perintis Lagu   Wieża  Perintis Lagu - Page 4 EmptySob Maj 11 2013, 16:54

First topic message reminder :

Tereny północne.. No cóż szybka wyglądu wokół wieży można się spodziewać. Typowe pustkowie, ani jednej duszy, a do wieżyczki prowadzi jedna droga. Wokół Perintis Lagu rosną roślinki iglaste, które gdzieniegdzie pokrywają porosty, ew. mchy. Wieża się niczym nie różni od zwykłych romańskich wieży w naszym świecie.. Wyróżnia ją, tylko to, że ma około 100m wysokości.. No duża. Na górze zaś jej świeci za zwyczaj dziwny fioletowy promień.


MG:

Przez dłuższy czas czekaliście na dworcu na pociąg. Wtedy też Chieri obdarzyła waszą dwójkę bagażem, ciepłymi ubraniami i wszystkim, co się może przydać na północy w tym każdy z was dostał sztylet z niebieską rękojeścią. Weszliście do waszego transportu i pojechaliście. Podróż nie można zaliczyć do najłatwiejszej, bowiem jechaliście dwie doby. Przez to, że pociąg miał drobną awarię podczas doby. Trwała ona cztery godziny. Zły omen? Możliwe. W każdym razie chwilowo wydawało się to wam po prostu normalne. Podróż mimo swojego czasu można było zaliczyć do obiadu. Pospaliście, najadaliście się. Normalnie żyć, nie umierać!~
W każdym razie w końcu po dwóch dobach jazdy musieliście wysiąść z pociągu. Wysiedliście w małej wiosce, gdzie spędziliście noc. Każdego z was męczyły dziwne zjawiska przez, które nie mogliście spać spokojnie. U Tetsuny były to dziwne krzyki nawiedzające jej głowę, a zaś Packa wrażenie, że jest obserwowany. Obudziliście się jednak wyspani do dalszej podróży. Czekała was bowiem jeszcze podróż przez śnieżny kanion za nim dojdziecie to waszego celu misji. Kolejne wasze kroki trwały osiem godzin. Szliście przez zaspy, mijaliście iglaste drzewa oraz zwierzęta lodowej pustyni.
W końcu jednak dotarliście do tego miejsca.. Do celu waszej misji - Wieży Perintis Lagu. Zdziwiliście się, bo wieża była dosyć spora, a do tego z samego czubka świeciło dziwne, fioletowe światło. Aż mieliście ochotę się uśmiechać, czując to. Mogliście się już domyślać, że ów światełko jednak posiada jakieś magiczne właściwości. Nie wiedzieliście jeszcze jakie. Chieri tajemniczo uśmiechnęła się pod nosem.
- Jesteście gotowi moi mili? - powiedziała tajemniczym tonem i sama ruszyła przez ścieżkę. Dziewczynka była strasznie poważna, co było widać po jej zachowaniu, zresztą tak jak i po mimice twarzy.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t3987-konto-leticii https://ftpm.forumpolish.com/t3826-leticia-villanueva https://ftpm.forumpolish.com/t4104-letty

AutorWiadomość
Pace


Pace


Liczba postów : 685
Dołączył/a : 04/01/2013

Wieża  Perintis Lagu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Perintis Lagu   Wieża  Perintis Lagu - Page 4 EmptyWto Sie 20 2013, 12:46

A niech toż kurwa, ja pierdyle! Spoko, gdyby ktoś mi ten palec w bitwie upieprzył ale że tak sam? Może jednak pogram trochę na zwłokę
-Etto... a ten tego... nie ma trzeciej opcji, gdzie wiesz... mógłbym zyskać Wielką Moc i uratować dziewoję? Bo tak głupio mi się pozbyć tego palca, bo się do niego z lekka przywiązałem...-
Rozrachunek jednak był prosty. Polec to nic w porównaniu do ludzkiego życia i nie mógłbym zostawić tej dziewczynki tutaj, na śmierć... I chyba głos mówił że sam miałbym ją zabić... O nieee... tak siem bawić nie będziemy...
Damn... jak ja mogę być tak spokojny. Spojrzałem na swoje ręce i zobaczyłem, że one myślą sobie trochę inaczej, bowiem całe się trzęsły.
-Dobra kochane. I na was przyszła pora...-
Stanąłem pewnie na środku pokoju i powiedziałem najgłośniej jak umiałem
-Wybieram poświęcenie! Utnę sobie palec, by uratować tą dziewczynkę, którą trzymacie w męczarniach-
Poszukałem jakiegoś kołka, kawałka grubego materiału, cokolwiek na czym mógłbym zacisnąć zęby oraz kawałek czegoś, czym mógłbym owinąć sobie kikuta po ucięciu.
Wyciągnąłem kunaia i przystawiłem go sobie do małego palca lewej ręki. To będzie najmniejsza strata...
Poczekałem jeszcze chwilę na reakcję... tego czegoś co do mnie mówi, i jeśli nic nie odpowie, po prostu mocno zaciskam ręcę, biorę głęboki oddech i tnę...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4712-skarbiec-lodowego-krola https://ftpm.forumpolish.com/t4662-pace
Nimue


Nimue


Liczba postów : 194
Dołączył/a : 05/03/2013
Skąd : Gniezno.

Wieża  Perintis Lagu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Perintis Lagu   Wieża  Perintis Lagu - Page 4 EmptySro Sie 21 2013, 00:18

MG:

Tesuna: Blondynka zaczęła szukać informacji. To i owo znalazła. Albowiem dowiedziała się, że ów wieża jest twierdzą tak jak mówiła wcześniej Chieri. Poza tym każde wątpliwości w zamku są surowo zabronione i zamieniają ludzi w potwory. Głównie dlatego żaden człowiek jeszcze nie zdobył melodii. Kiedy zasięgała już za jedną z ksiąg, nagle znalazła się w szpitalu w Hosence. W rękach zaś trzymała księgę, którą akurat przed chwilą czytała. Na łóżku zaś leżała sakiewka z klejnotami.

Pace: Pacek zrobił coś, co musiał. O dziwo po chwili palec mu odrósł, a sceneria znowu się zmieniła. Tym razem stał przed wielkim tronem na którym siedział stary król, jak ten w wyobrażeniach dzieci. Na jego kolanach zaś laleczkach, którą Pace widział jeszcze kilka chwil temu. Po chwili chłopaka oświetliło pomarańczowe światło, które odbijało się o ściany. Znowu ta melodia, którą jeszcze niedawno jak Pace był jeszcze z Tesuną zabrzmiała. W każdym razie lalka rzuciła w stronę Packa pierścień z niebieskim klejnotem. Zaraz po tym nastąpił kolejny błysk, a chłopak znalazł się koło swojej towarzyszki w szpitalu.


Podsumowanie:


Tesuna: 5 PD, 10,000:klejnotów:  + książka na temat twierdzy Perintis lagu jak coś będziesz chciała więcej o niej wiedzieć to pw. Poza tym to pięć dni w szpitalu i dwa na fabule.
Pace:10 PD, 10,000:klejnotów:, 2 dni na fabule + pierścień, którego działania nie znasz, aczkolwiek poznasz kiedy będziesz w potrzebie~

No i to chyba tyle dziękuję za misję, nawet czasami za te braki odpisów~~
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t705-pamietniczek-poczatek
Sponsored content





Wieża  Perintis Lagu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Perintis Lagu   Wieża  Perintis Lagu - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Perintis Lagu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Wieża
» Nieskończona wieża
» Wieża Zegarowa
» Opuszczona wieża
» Grupa III - Wieża do nieba!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: 
Tereny północne
 :: Północne Pustkowia
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.