HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Hiroe Shinji




 

Share
 

 Hiroe Shinji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hiroe


Hiroe


Liczba postów : 18
Dołączył/a : 21/06/2015

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyPon Cze 22 2015, 22:44

Imię: Hiroe

Pseudonim: Hiro
Nazwisko: Shinji
Płeć: Mężczyzna
Waga: 65kg
Wzrost: 172cm
Wiek: 15lat
Gildia: w przyszłości planuje dolaczyc
Miejsce umieszczenia znaku gildii: gdy będę taki posiadał to na plecach
Klasa Maga: 0

Wygląd: Hiroe był przeciętnym chłopakiem, który niczym szczególnym sie nie wyróżniał na tle swoich rówieśników. Nie był specjalnie większy od nich, nie mógł również narzekać ze czegoś mu do nich brakuje. Jego ciało było proporcjonalne, nogi nie wyglądały jak długie szczudła, ręce tez nie sięgały aż do kolan. W barkach nie był az tak szeroki jakby chciał być. Kształt jego twarzy można określić jako okrągła  Miał średniej długości czarne szpiczaste włosy. Jego oczy były koloru niebieskiego. Wygląd przeciętnego chłopaka mógł sprawiać wrażenie nie zbyt atrakcyjnego jednak w tym przypadku było inaczej. Hiro nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Najczęściej ubiera się cały na czarno, czyli ma na sobie czarne spodnie, czarny t-shirt, czarne buty i skarpetki oraz czarny płaszcz sięgający aż do kolan.

Charakter: Hiroe jest na co dzień skryty, cichy i małomówny. Wydaje się typem samotnika choć tak na prawdę nim nie jest. Po prostu nie przeszkadza mu samotność, nie ma nic przeciwko niej, ani tez specjalnie do niej nie dąży. Nie szuka na sile towarzystwa innych osób, czasami chciałby z kimś porozmawiać, spędzić czas w gronie znajomych i wspólnie się z nimi bawić. Mimo ze jest raczej spokojny i zachowuje swoje zdanie dla siebie, potrafi wyrazić swoja opinie na dany temat, zwłaszcza gdy według niego ktoś zachowuje się chamsko i prostacko. Jest typem człowieka, który lubi pomagać innym i cieszyć się ich szczęściem i uśmiechem na twarzy. Stworzył własną hierarchie wartości, której jest niezwykle wierny. Posiada poczucie sprawiedliwości przez które często wpada w kłopoty. Nie cierpi wszelkiego rodzaju podziałów na lepszych i gorszych, silnych i słabych itp.

Historia: Historia Hiroe nie należy do ciekawych. W przeciągu jego całego życia nie wydarzyło się nic szczególnego. Prawie żadna sytuacja, która miała miejsce w jego przeszłości nie wpłynęła znacząco na jego charakter i osobowość z dnia dzisiejszego. Chłopak urodził się w zwykłej rodzinie, był oczkiem w głowie swojej matki i swojego ojca, dla których był pierwszym dzieckiem. Jego monopol na specjalne traktowanie skończył się wieku 5lat, wtedy właśnie na świat przyszedł jego młodszy brat. Przez myśl ze teraz zostanie odsunięty na boczny tor, nie chciał się nawet przywitać ze swoim braciszkiem. Mimo ze często przebywał przy mamie gdy ta była jeszcze w szpitalu, zawsze opuszczał pokój gdy do sali wnoszono jej drugie dziecko.
Sytuacja zmieniła się gdy wraz z babciami i dziadkami czekał na powrót rodziców do domu. Pierwsza do mieszkania weszła mama do której od razu pobiegł by się przytulic. Później podszedł do taty i mocno przytulił się do jego nogi. Gdy tylko jego ojciec przykucnął by pokazać mu braciszka ten od razu się odwrócił i zamknął się w swoim pokoju. Po samotnych 2 godzinach samotnej zabawy wyszedł w końcu z pokoju i poszedł do pokoju gdzie wszyscy razem cieszyli się z przybycia nowego członka rodziny. Chłopak stanął w drzwiach i patrzył jak reszta rodziny się uśmiecha. Po kilku sekundach bezruchu zawołała go mama, która przy okazji machnęła ręka pokazując by ten się do nich dołączył. Minęło parę minut nim chłopiec zorientował się ze nigdzie nie ma niemowlaka. Nie wiedział sam czemu czul wtedy niepokój, przecież nie chciał go oglądać wiec zaczął sobie zadawać pytania czemu mnie to tak dręczy, czy nic mu nie jest itp. Po chwili zasnął, a jego mama wzięła go na ręce i zaniosła do swojego pokoju. Po około 1,5h drzemce obudził się i niedowierzając ze tuz obok niego leży jego młodszy braciszek przecierał oczy ze zdumienia. Jednak nie wiedział czemu nie był zły widząc go, ani tez nie czul się w żaden sposób gorszy od niego. Zrozumiał wtedy ze tak na prawdę rodzice kochają ich obu tak samo i żadnego nie faworyzują. Gdy wstał i wrócił do pokoju gdzie zasnął, nikogo już w nim nie było. Był jedynie aparat ze z jego zdjęciem jak śpi z młodszym braciszkiem wtulonym w jego ciało. Wziął aparat i zaczął szukać mamy, znalazł ja w kuchni i pokazał jej to zdjęcie, dziękując przy tym za szczęście jakie go spotkało, mianowicie bycie starszym bratem. Minęły 4 lata podczas których 9 latek przeżył mnóstwo przygód jak na swój wiek, miedzy innym pierwszy pocałunek, który miał miejsce na kanapie po kocem by nikt nie widział jak ten całuję się z młodszą o 2 lata dziewczyna. Zdążył również rozbić sobie głowę podczas zabawy na placu zabaw, jak również połknąć szkło. Przeszedł w tym czasie 2 operacje, wycięcia wyrostka oraz migdałków. Dwukrotnie złamał rękę raz jedna potem druga. W wieku 10 lat przeprowadził się do większego miasta. Poznał w nim wielu nowych znajomych jak również spędzał czas nieco inaczej niż w poprzedniej miejscowości. Juz nie przebywał tak blisko brata, uznał ze dzięki temu znajdzie sobie więcej przyjaciół z  którymi będzie się bawił. Mieszkali w bloku na jednym z osiedli, gdzie były wiele boisk do rożnych gier sportowych, był ogromny plac zabaw i dużo miejsca do przeróżnych zabaw. Od tej pory Hiroe prawie każdą wolna chwile spędzał na podwórku. Grał w piłkę ze znajomymi, bawił się w chowanego z nimi czy ścigał się z nimi na rowerze. Tak minęły dwa szczęśliwe i pełne radości lata. Mając 12 lat pierwszy raz zobaczył nowa sąsiadkę, która była od niego 2 lata starsza. Mimo ze się już całował to wtedy nie czul się tak wspaniale jak w chwili gdy na nią patrzył. Szybko zrozumiał ze jest to miłość na cale życie. Nie wiedział jak zaimponować starszej koleżance wiec unikał kontaktu z nią. Bal się również ze nazwie go dziecinnym i niedojrzałym. W końcu wpadł na pomysł, który według niego był genialny. Poprosił starszych kolegów by ci kupili mu czasopismo dla dorosłych. Wiedział o co w nich chodzi, dzięki właśnie tym kolegom, którzy już dawno mu wyjaśnili skąd się biorą dzieci. Zaprosił swoja wybrankę do altanki znajdującej się na podwórku, wyciągnął gazetkę i zaczął opowiadać jak to się robię ze później z tego dzieci są. Myślał ze w ten sposób zaimponuje dziewczynie swoja dojrzałością. Dziewczyna była cala czerwona na twarzy i nie wiedziała jak się zachować. Po chwili zaczęła się głośno śmiać i bez słowa wyszła z altanki kierując się do swojego domu. Chłopak wiedział ze w oczach dziewczyny jest już skończony, i zrezygnował z dalszych prób poderwania jej. Wiedział już tez ze jego pomysł nie był genialny tylko beznadziejny. Przez jakiś czas starsi koledzy śmiali się z niego, jednak ten się nie zraził i dalej żył tak jak jakby nic się nie stało. Minął kolejny rok beztroskiego życia. Był to rok  przełomowy w jego życiu. Chłopak zaczął się interesować magia. Niestety jego rodzice nie byli magami, tylko zwyczajnymi ludźmi. Nie mógł wiec zapytać ich z czym to się je, dlatego zapytał czy wśród ich znajomych jest jakiś mag, który by mu wyjaśnił o co chodzi z ta magia. Okazało się ze maja w rodzinie dwóch magów, byli to dziadkowie młodzieńca. Od tej pory częściej odwiedzał swoich dziadków. Nadeszły wakacje, pierwszy miesiąc wolnego od szkoły chłopak spędził u dziadka ze strony taty. Zapytał o podstawy magii i jak z niej korzystać. Ten wytłumaczył mu o co chodzi i w ten sposób chłopak poznał tajniki magii. Hiroe był ciekawy, jakim magiem był jego dziadek, dlatego już 2 dnia wizyty u niego po prostu się go zapytał. Nie był on wielkim magiem, był jak tysiące innych magów którzy nic specjalnego nie osiągnęli a ich osiągnięcia nie zostały zapamiętane. Jego magia polegała na wzbogaceniu ciała mana, by w ten sposób zwiększyć swoja szybkość, sile ciosu, wytrzymałość itp. Młodzian poprosił by dziadek w jakiś sposób pomógł w zostaniu magiem. Ten przeprowadził mu specjalny trening, dzięki któremu nauczył się korzystać z broni miotanej, broni białej. Nadrobił również czas kiedy to zamiast coś trenować, po prostu się wygłupiał na dworze. Przybrał na sile, wytrzymałości, szybkości i tak dalej. Dzięki czemu jego dynamika, motoryka i siła była na tym samym poziomie co u innych dzieci w jego wieku. Chłopak osiągnął to wszystko dzięki specjalnemu treningowi, który przygotował jego dziadek. Sam później mu się przyznał ze przygotował ten trening już parę lat temu, czekając tylko na decyzje wnuka o zostaniu magiem. Po miesiącu treningu, nadszedł czas by odwiedzić drugiego z dziadków. Hiroe wiedział już jak używać broni typu miecze, kunai i senbon. Nie wiedział jednak jak korzystać z magii, dlatego postanowił ze nauczy się tego podczas wizyty u ojca swojej matki. Najpierw wyjaśnił co już wie i co już potrafi, jak w pierwszym przypadki zapytał się on swojego dziadka jakim magiem był. Okazało się ze był magiem tworzenia lodu. Chłopca bardzo zaciekawiło co oznacza bycie magiem tworzenia. Jego ciekawość od razu zaspokoił dziadek, który wyjaśnił na czym polega ta magia. Hiroe wiedział ze jest to magia jakiej chciałby używać. Poprosił wiec dziadka by ten nauczył go magii z której sam korzystał. Ten jednak odmówił, tłumacząc się ze skoro chce używać magii tworzenia sam powinien jakąś sobie wyobrazić a później ja stworzyć. Wtedy przypomniał sobie magie drugiego z ojców swoich rodziców i postanowił połączyć obie te magie. Pozostała jedynie kwestia używania magii, czego nie potrafił zrobić wnuk dwóch magów. Poprosił wiec dziadka by ten nauczył go korzystania magii i pierwszego źródła. Po miesiącu ciężkiego treningu udało mu się wreszcie stworzyć własna magie. Następne 2 lata swojego życia spędził na rozwijaniu swojej magii. Był tym tak pochłonięty ze zaniedbał swoich przyjaciół i większość relacji, które stworzył po prostu się rozpadły. Jedynymi osobami, które pozostały przy nim była rodzina.


Umiejętności: Skrytobójca lvl1, Walka Wręcz lvl1 , Kreator lvl1, Kontrola Przepływu Magii lvl1, Joker lvl1, Zapasy Magiczne lvl1,
Ekwipunek: ubranie z opisu

Rodzaj Magii: Magia Manipulacji Moca Magiczna - ten rodzaj magii polega nadaniu i kontroli kształtu mocy magicznej. Magia pozwala tworzyć przeróżne rzeczy, jednak dopiero te powstałe dzięki danym zaklęcia mogą być wykorzystane podczas walki. Obiekty stworzone maja kolor niebieski.

Pasywne Właściwości Magii :

Twórca - materializacja swojej magicznej mocy w konkretny kształt i strukturę, maksymalnie rozmiaru dłoni, mogę stworzyć nóż jednak ten nie jest w stanie kogoś zranić. W przypadku próby wykorzystania go w walce po prostu rozpada się na cząsteczki w kontakcie z czymś twardszym np skora człowieka

Przemiana - zmiana kształtu i struktury wcześniej stworzonego obiektu, tak samo jak w pierwszym przypadku nie może być większe od dłoni, nie mogę tez zwiększyć rozmiaru obiektu tylko jego kształt, np zamienić nóż w widelec. Dotyczy tworów stworzonych za pomocą PWM.

Przekaz - przekazanie swojej mocy magicznej, dzięki dotknięcie innego skupiska energii magicznej można przekazać mu część swojej magicznej mocy, niestety jest to długotrwały proces i podczas walki wydaje się być niemożliwy do wykonania, trwa mianowicie 5 postów, ilość magicznej energii jaka możemy przekazać komuś innemu tez jest niewielka żeby nie powiedzieć znikoma, mianowicie 1MM. Nie można również zwiększyć maksymalnej ilości mocy magicznej jaka zbiornik jest w stanie pomieścić, jeżeli maksymalnie źródło może pomieścić 100MM nie można podarować komuś energii dzięki której ilość jego magicznej mocy przekroczy 100MM, działa raz na 2 posty

Odcień- odcień każdego tworu może zostać zmieniony, nie mogę zmienić koloru tylko odcień danej barwy w tym przypadku niebieskiego

Anulowanie- każdy z tworów może zostać przeze mnie odwołany przez co przestaje istnieć, odwołanie wygląda jak pryśniecie banki mydlanej

Blask- każdy z tworów może zacząć świecić, nie jest w stanie oświetlić całej okolicy, efekt blasku przypomina działanie pałeczek świetlnych


Zaklęcia:

Rangi D

Mana Acute Hand - dzięki temu zaklęciu potrafię otoczyć swoje pięści mocą magicznej i stworzyć z niej ostrza o długości 50cm, szerokości 5cm, grubości 1cm, ostrza są w stanie przebić się przez ciało jednak to zależy od siły ciosu, dzięki tym ostrzom jestem w stanie się również bronic przed bronią białą. Czas trwania 2 posty.

Mana Flash/ - zaklęcie powoduje ze twory, które maja styczność z moim ciałem zaczynają świecić, blask posiada intensywność uciążliwą dla oczu, ciężko się w kierunku tego patrzy. Oślepić potrafi tylko z bardzo bliskiej odległości. Efekt przypomina świecenie komuś latarka po oczach. Zadziała oczywiście jeżeli będzie istniała fizyczna możliwość, jeżeli ktoś stoi plecami do światła to nie sposób by to zaklęcie na niego zadziałało. Czas trwania 2 posty, minimum 1 post przerwy miedzy kolejna aktywacja.

Rangi C

Mana CoaT - specjalny tryb, który polega na otoczeniu ciała/ubrania magiczna mocą. Zaklęcie objawia się dzięki otaczającemu moje ciało poświatę. Dzieki niej zwiększam wytrzymałość oraz szybkość z jaka moje twory "wychodzą" z ciała/ubrania. W żaden sposób spell nie wpływa na moje możliwości obronne.Czas trwania 3 posty. Wzmocnienie nie przekracza siłą rangi zaklęcia.

Mana Acute Body - specjalne zaklęcie dzięki któremu moja moc magiczna przybiera kształt ostrza miecza i "wychodzi" z dowolnej części mojego ciała/ubrania. Ostrze może mieć maksymalnie 70cm długości, 5cm szerokości, i 1cm grubości. W każdej chwili mogę wystrzelić ostrze ze swojego ciała w postaci kuli energii, ktora posiada sile zaklecia rangi D mogąca jedynie odrzucić. Oczywiście siła i celność zależy od moich umiejętności. Zasięg 10m. Po wystrzale zaklęcie się kończy. Maksymalnie 2 ostrza naraz. Ostrze miecza utrzymuje się 2 posty.

Mana Hand Body - specjalne zaklęcie dzięki któremu moja moc magiczna przybiera kształt reki bądź nogi i wychodzi z dowolnej części mojego ciała/ubrania. Dana kończyna może mieć maksymalnie rozmiar mojej reki albo nogi. Oczywiście dzięki ręce mogę coś złapać, trzymać, złożyć dłoń w pieść i uderzyć, złapać kogoś, albo dzierżyć w niej bron. Noga mogę w sumie kopnąć skoczyć itp. Cos w rodzaju dodatkowych rak i nóg. To co potrafię nimi zrobić jest zależne od moich umiejętności, siła ciosu, celność rzutu itp. Kończyny nie da się wystrzelić. Kończyna utrzymuje się przez 2 posty. Maksymalnie 2 dodatkowe kończyny.[/b]


Ostatnio zmieniony przez Hiroe dnia Wto Cze 30 2015, 12:18, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2894-hiroe-shinji https://ftpm.forumpolish.com/t2888-hiroe-shinji?nid=3#49908 https://ftpm.forumpolish.com/t2895-hiroe-shinji
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyWto Cze 23 2015, 21:47

Co do części opisowej - nadal są braki w literkach i znaczkach, ale to tam szczegół, a poza tym - postać którą masz na avatarze już ma ktoś zarezerwowaną o/

Co do części technicznej, a dokładniej magii... Na moje za bardzo przypomina łuk ucieleśnienia. Aktualnie możesz stworzyć sobie wszystko o czym pomyślisz i to ma właściwości danego tworu w wersji rzeczywistej @.@
http://pl.fairytail.wikia.com/wiki/%C5%81uk_Uciele%C5%9Bnienia
P.S. tak, łuk ucieleśnienia jest magią zakazaną
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Hiroe


Hiroe


Liczba postów : 18
Dołączył/a : 21/06/2015

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyWto Cze 23 2015, 22:46

w sumie masz racje, mi chodziło z tymi właściwościami o te ze miecz służy do przecinania, wbijanie itp tarcza do obrony, jednak za pomocą tej mocy nie stworze sobie lustra które będzie pokazywać odbicie aż tak to nie chciałem przedobrzyć. Nie ze wyobrażam sobie legendarny artefakt który ma jego jakieś tam moce itp i go z dupy nagle mam, tylko ze jasnoniebieski. w sumie źle to opisałem ale cały dzień robiłem to kp z ta historia wyglądem czego nie lubię pisać aż tyle i to może dlatego nie końca jasno wytłumaczyłem. mój błąd za co przepraszam.

Moze dobrym pomysłem byłoby ograniczenie tego do zbroi i mieczy, po prostu broni(ewentualnie jeszcze kończyn, ręka noga, w przyszłości planuje ogon i skrzydła dodatkowo jako osobne techniki.), jednak bez tworzenia zwierząt.
twór musi mięć styczność z moim ciałem, mogę tym rzucić jednak nie mogę tego tworzyć nagle nad głowa przeciwnika czy tez za jego plecami
chciałbym tez ograniczyć ze to co tworze nie może być większe od dorosłego człowieka
Jeszcze chciałbym coś w rodzaju promienia mocy magicznej, kula mocy magicznej w ręce, czy tez zaklęcie obronne ściana mm czegoś takiego ale to chciałem stworzyć jako osobne zaklęcia. Jednak wiem ze nie jest raczej magia tworzenia dlatego mogę jakoś zmienić magie tylko czy to co planuje zmienić ma szanse przejść
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2894-hiroe-shinji https://ftpm.forumpolish.com/t2888-hiroe-shinji?nid=3#49908 https://ftpm.forumpolish.com/t2895-hiroe-shinji
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptySro Cze 24 2015, 11:00

W dalszym ciągu nie widzę reakcji na informacje o tym, iż niezbyt możesz mieć tę postać na avku, bo ktoś inny już sobie zarezerwował o/

Co do technicznej - opis brzmi trochę lepiej teraz, acz przeredagowałbym go na taki ciut mniej em... osobowy @.@ gomen za czepliwość plus jeśli chcesz to starczy, że będziesz wzorował się mniej więcej tym
Torashiro napisał:
Rodzaj Magii: Magiczna/Energetyczna Kreacja – specyficzny, pierwotny rodzaj magii Kreacji. Polega on bowiem na tworzeniu obiektów z czystej energii magicznej oraz kontroli jej przepływów. Użytkownicy tej dawnej magii są w stanie wykonać również wybuchy energii magicznej i coś na kształt laserów.

Poza tym sugerowałbym rozpisać dokładniej zaklęcia plus z góry mówię, iż jeśli zaklęcie ma więcej możliwości to będzie zapewne słabsze. W stylu inaczej się spojrzy na zaklęcie które tworzy miecz, a inaczej na zaklęcie które tworzy dowolną broń od mieczy przez topory po łuki i broń miotną.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Hiroe


Hiroe


Liczba postów : 18
Dołączył/a : 21/06/2015

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptySro Cze 24 2015, 14:08

Pozmienialem mam nadzieje ze juz jest ok.

Znaki już powstawiałem tam gdzie moglem. Wiesz moze dlaczego nie moge uzywac polskich znakow ? ani w wordzie ani na face po prostu nigdzie :/ musze kliknac prawym myszki i dopiero wtedy zmienic

Avatar zmienie no problem, tylko jeszcze nie zaczalem gry wiec nie jest to na pierwszy miejscu do zrobienia, pierw chce miec zaakceptowane kp
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2894-hiroe-shinji https://ftpm.forumpolish.com/t2888-hiroe-shinji?nid=3#49908 https://ftpm.forumpolish.com/t2895-hiroe-shinji
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyCzw Cze 25 2015, 01:37

Z góry przepraszam za osobistą czepliwość, ale ;-;
PWM - wolałbym byś nadał nazwy pwmką, nawet w stylu 'Świetlistość' - twory mogą świecić. Często wychodzi to praktyczniejsze w pisaniu postów potem, a i łatwiej jest później mg odnaleźć daną własność. Co do wyjątków to właśnie możesz rozpisać w opisie magii, że pozwala na ogólne twory, jednak dopiero te z poziomu zaklęć mogą zdziałać coś w walce, czy coś w tym stylu, zamiast dodawać przy każdym pwm tę adnotację. Poza tym w opisie magii możesz też podać np kolor twojej energii o/ Co zaś do oceny poszczególnych:
1. twory wielkości dłoni, a do tego są one jakby to ująć 'kruche' czy też raczej - połowicznie materialne. Czyt. możesz przyzwać nawet i nóż, a może nawet zrobiłbyś nim dziurę w kartce, ale nie przebijesz już nim np człowieka, bo ostrze by się zdematerializowało.
2. tylko tych z poziomu pwm, bądź w stopniu nieznacznym, by nie było, że nagle zmieniasz ścianę 5x5 w ścianę o rozmiarach 25x1
3. meh... aż sam zadziwię się, ale w sumie nawet pozwolę ci to ciut zboostować @.@ z możliwością raz na dwa posty przekazania danej osobie 1MM @.@ w sensie 1/2/3/4/5 postów trwania misji to mogłeś przekazać w 1, 3 i 5
4. nie wiem, czy to jest potrzebne. Wytrzymałość obiektów zwykle zależy od rangi zaklęcia, a umiejętność ją wspomaga. Poza tym szybkość tworzenia zależy bodajże od przepływu magii oraz rozmiaru tworu więc to pwm na moje jest ciut bezsensowne, gomen - po prostu nie widze potrzeby podkreślania tego, bo na moje to oczywiste
5. może zostać to tutaj, ale równie dobrze możesz dać to w opis dodając że twory są jasnoniebieskie, a na pwm dać jakąś modyfikacje kolorów w sensie, że będziesz mógł np zmienić je w błękitne, czy przyciemnić do głębszych odcieni niebieskiego
6. po prostu z końcem działania rozpadają się, acz to nie tyle przypomina jakiś wybuch, co hm... pryśnięcie bańki? No może nieco bardziej widoczne, ale wiesz o co mi chodzi, nie?
7. nie będą świeciły na tyle mocnym światłem, aby oświetlić okolice. Ot poświata oświetlająca kilkanaście centymetrów dookoła obiektu. Takie coś jak np te pałeczki świetlne, etc. @.@

Zaklęcia:
1. zmniejszyłbym grubość ostrzy do 2-3 centymetrów i wtedy mogą być 2 posty trwania @.@
2. może nazwij to coś w rodzaju aktywacją trybu, który objawia się przez otaczającą twoją postawę poświatę. Podczas działania tego trybu twoje zaklęcia są nieznacznie szybsze, zaś twory nieco wytrzymalsze. Zaklęcie utrzymuje się przez okres 3 postów i nie wpływa na parametry obronne użytkownika.
3. rozpisz to dokładniej, plus radziłbym się zastanowić, czy wolisz ostrze, czy może jakiś promień energetyczny
4. wychodzi, ale... ile się utrzymuje? Jakie ma to zastosowania? Siła jak twoja własna, czy przeciętnego człowieka? (pytanie z myślą, że możesz kiedyś kupić siłacza, czy łamacza kości), etc. etc. rozpisać dokładniej

35/100PD wydane, więc możesz wydać jeszcze 65 PD - czy to na zaklęcia, czy ulepszenie umiejętności, czy kupno innych.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Hiroe


Hiroe


Liczba postów : 18
Dołączył/a : 21/06/2015

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyCzw Cze 25 2015, 20:26

poprawilem to co chciales
dokupilen nowe um na poziomie 1
dodalem nowe zaklecie rangi D
dodalem dodatkowa opcje do mana acute body w postaci wystrzelenia ostrza.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2894-hiroe-shinji https://ftpm.forumpolish.com/t2888-hiroe-shinji?nid=3#49908 https://ftpm.forumpolish.com/t2895-hiroe-shinji
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyPią Cze 26 2015, 16:31

PWM:
Przekaz - zmieniłbym adnotacje, iż nie może przekroczyć pełnej pojemności mocy magicznej. Wiesz - niektórzy mają np 150MM, czy 200MM i wtedy twoje pwm mogłoby im dać te 1MM jak mają 100 bo ich pojemność jest wyższa.

Zaklęcia - spsuło ci się kodowanie:
1. k
2. na tej randze światło co najwyżej będzie miało intensywność uciążliwą dla oczu. Ciężko się w kierunku tego patrzy, skupia swoją uwagę, przesłaniając to co za źródłem światła, ale nie oślepi chyba że z naprawdę bliskiej odległości. Jakby przyrównać... hm... jakby świecić komuś lampką po oczach. Trwa to zaklęcie - i tutaj do wyboru - 1 post, albo 2 posty i 1 post przerwy między użyciami po zakończeniu działania.
3. dopisz, że owe wzmocnienie nie przekracza siłą rangi zaklęcia
4. czyli... po prostu dłuższe ostrze, które możesz wystrzelić tak? Niech będzie, acz - zasięg max. wystrzału to 10 metrów, zaś po wystrzeleniu kończy się zaklęcie. 1 użycie zaklęcia = 1 ostrze i maksymalnie możesz przyzwać/utrzymać 2 ostrza na raz.
5. ograniczenia takie jak w wyższym zaklęciu, aż bez wystrzeliwania kończyn i kończyna zamiast ostrza.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Hiroe


Hiroe


Liczba postów : 18
Dołączył/a : 21/06/2015

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyPią Cze 26 2015, 17:12

zrobione tak jak chciales :)
niedaloby rade zwiekszyc liczby ostrzy/konczyn do 3 ?
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2894-hiroe-shinji https://ftpm.forumpolish.com/t2888-hiroe-shinji?nid=3#49908 https://ftpm.forumpolish.com/t2895-hiroe-shinji
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyWto Cze 30 2015, 10:44

Meh... po konsultacji z innym moderatorem technicznym i uświadomieniu sobie dzięki temu pewnej rzeczy (gomen) - zaklęcia:

1. Zmniejsz wymiary do 50cm długości, 5cm szerokości i 1cm grubości, bliższe wymiarom katany.
2. ok
3. ok
4. Zmniejsz długość do 70cm, szerokość tak jak w pierwszym zaklęciu i niech będą 2cm grubości. Maks. 2 miecze, a do tego wystrzelenie ich nie odbywa się pod postacią miecza, a kuli energii, która odepchnie z siłą zaklęcia rangi D, więc nie będzie przy tym żadnych cięć.
5. ok i ilość = 2 max.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Hiroe


Hiroe


Liczba postów : 18
Dołączył/a : 21/06/2015

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyWto Cze 30 2015, 12:19

poprawione :)

avatar moze byc ?
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2894-hiroe-shinji https://ftpm.forumpolish.com/t2888-hiroe-shinji?nid=3#49908 https://ftpm.forumpolish.com/t2895-hiroe-shinji
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji EmptyWto Cze 30 2015, 12:40

Akcept - po kolorek napisz do kogoś, kto może go dać o/
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome https://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Sponsored content





Hiroe Shinji Empty
PisanieTemat: Re: Hiroe Shinji   Hiroe Shinji Empty

Powrót do góry Go down
 
Hiroe Shinji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hiroe Shinji
» Hiroe Shinji
» Hiroe Shinji
» Mejiro Shinji
» Mejiro Shinji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Martwe/Porzucone
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.