HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Przedmieścia Hargeonu - Page 3




 

Share
 

 Przedmieścia Hargeonu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Władca Kasztanów


Władca Kasztanów


Liczba postów : 480
Dołączył/a : 28/01/2015

Przedmieścia Hargeonu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Przedmieścia Hargeonu   Przedmieścia Hargeonu - Page 3 EmptyPon Mar 09 2015, 22:26

First topic message reminder :

Miejsce gdzie kończy się miasto Hargeon, a zaczyna się rozległa równina. Idąc wyboistą ścieżką, co parę kroków można dostrzec rosnące drzewko, drewniany domek, gospodarstwo lub pagórek. Ludzie, jeżeli już jacyś są to zazwyczaj wędrowni kupcy, albo kierowcy powozów. Równina jest kilka metrów nad poziomem morza i odwracając się można dostrzec ładny krajobraz miasta Hargeon oraz pięknego, lazurowego morza ciągnącego się w nieskończoność.



Dwójka Bohaterów opuściła miasto Hargeon, aby wyruszyć w podróż. A gdzie? Tego właśnie biedny Białowłosy nie wiedział, a mimo to, właśnie on był na przedzie. Pewnym, dumnym krokiem, z rękoma założonymi za głowę szedł w towarzystwie przybysza z Neverbeen. Chłopak co chwila się odwracał, żeby popatrzeć na morze.
-Łał! Jakie to morze jest wieeelkie! Super prawda?! – mówił za każdym razem, gdy na nie spojrzał.
Ej Kasza! Jak jest tam gdzieś, skąd to właśnie pochodzisz? Czy naprawdę są tam aż tak brzydkie dziewczyny, że musiałeś przypłynąć tutaj, żeby jakąś znaleźć? Właściwie to nie za wiele o sobie mówisz. Co właściwie robiłeś tam u siebie? – spytał gdy już oddalili się trochę od miasta, a ludzi dookoła było coraz mniej. Gonzales niewiele wiedział o swoim towarzyszu, oprócz tego, że był całkiem śmieszny. W końcu powinien coś o nim wiedzieć, skoro ma z nim podróżować i ratować go przed wszelkimi niebezpieczeństwami.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2681-pjenjanzki-gonza#45826 https://ftpm.forumpolish.com/t2665-gonzo https://ftpm.forumpolish.com/t2682-cos-gonza#45827

AutorWiadomość
Władca Kasztanów


Władca Kasztanów


Liczba postów : 480
Dołączył/a : 28/01/2015

Przedmieścia Hargeonu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przedmieścia Hargeonu   Przedmieścia Hargeonu - Page 3 EmptyWto Mar 31 2015, 22:17

Gonzek wysłuchał słów Kashimy. Gdy usłyszał o tym jak ważna jest walizka, a raczej przedmiot, który w niej się znajdywał, jego oczy niebezpiecznie zabłysnęły, a na twarzy pojawił się drobny uśmieszek.
Naprawdę, szkoda by było, gdyby ta rzecz wypadła z walizki i wciąż byłaby w krzakach, a Ryotaro zorientowałby się dopiero w Magnolii… - Ta myśl była tak przerażająca, a tak samo śmieszna, że Gonzek z miejsca wybuchnął głośnym śmiechem. Śmiał się tak przez parę minut, a gdy się już w końcu opanował, pobiegł w krzaki sprawdzić czy Kashima faktycznie niczego nie zostawił. Ten żart był tak śmieszny, że Gonzalesowi wystarczyła wyłącznie myśl o nim do radości. W rzeczywistości, nawet u niego jest granica okrucieństwa humoru.  
-Pomyślałem o bardzo śmiesznym żarcie – uprzedził pytanie Kashimy. – Nie przejmuj się. Idź za mną.
I w ten sposób bohaterowie ruszyli dalej. Prowadzeni intuicją Gonza być może dwa razy przeszli to samo miejsce, ale w końcu dotarli do ścieżki, którą ruszyli. Nie mięli zielonego pojęcia gdzie się znajdowali. Nigdzie nie było widać śladu ludzi, domów, drzew. Wszędzie trawa. Jedynie ścieżka przed nimi wyróżniała się w krajobrazie. I wtedy, w najmniej spodziewanym momencie, zobaczyli drogowskaz a na nim literami pięknymi było wypisane:
Magnolia 3km
-Haha… Wiedziałem, że to dobra droga! – krzyknął uradowany Gonzo.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2681-pjenjanzki-gonza#45826 https://ftpm.forumpolish.com/t2665-gonzo https://ftpm.forumpolish.com/t2682-cos-gonza#45827
Kashima


Kashima


Liczba postów : 184
Dołączył/a : 09/02/2015
Skąd : -

Przedmieścia Hargeonu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przedmieścia Hargeonu   Przedmieścia Hargeonu - Page 3 EmptyPon Kwi 06 2015, 16:31

Uradowany z końca podróży, przyspieszyłem kroku mimo zmęczenia. Tak, wreszcie! Już tak blisko!
Nie wiedziałem jeszcze co mnie czeka w Magnolii, ani też, że nie będę miał czasu na rzeczy, które tu planowałem.
Wszystko za sprawą zadania, które przyniesie mi mój towarzysz niedługo po dotarciu do budynku swojej gildii. Tak właśnie zaczynie się właściwa część przygody.
- Chodźmy Gick, skoro to już nie daleko, to jakoś się doczołgamy!

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedmieścia Hargeonu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przedmieścia Hargeonu   Przedmieścia Hargeonu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przedmieścia Hargeonu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zaułki Hargeonu
» Wieś koło Hargeonu
» Przedmieścia
» Przedmieścia Ne'Rea
» Przedmieścia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Wschodnie wybrzeże :: Hargeon
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.