HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Tadashi Yanagimoto




 

Share
 

 Tadashi Yanagimoto

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tadashi Yanagimoto


Tadashi Yanagimoto


Liczba postów : 16
Dołączył/a : 17/03/2014
Skąd : Gdynia

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyPon Mar 17 2014, 21:53

Imię: Tadashi
Pseudonim: "Ebon" / Rzeźnik z Tristan
( Drugi pseudonim jest znany jedynie postaciom powiązanym z wydarzeniami )
Nazwisko: Yanagimoto
Płeć: Mężczyzna
Waga: 102 kg
Wzrost: 200 cm
Wiek: 21 lat
Gildia: Fairy Tail
Miejsce umieszczenia znaku gildii: 10 cm na prawo od serca
Kolor Znaku Gildii : Szary
Staż w Gildii : Tydzień.
Klasa Maga: 0

Tadashi Yanagimoto  Fighter_by_anivorysoul-d5h6xgs

Na avatar potrzebuje jeszcze obróbki


Wygląd: Jeśli coś, można powiedzieć o wyglądzie Tadashiego to na pewno to, że wystaję z tłumu i to dosłownie. Dorzucając do tego dość dobrze rozwiniętą muskulaturę oraz liczne blizny zarówno na twarzy jak i ciele powstaje obraz osoby o aparycji dosłownie zbójeckiej, lecz jak powszechnie wiadomo pozory mylą. Yanagimoto zwany niekiedy "Ebon" posiada średniej długości kruczoczarne zmierzwione włosy spod których wesoło spoglądają na świat szare oczy. Na jego niewyparzonej gębie widnieje zazwyczaj kilkudniowy zarost, który jest wynikiem ogólnej niechęci wobec golenia.

Tadashi zazwyczaj jest ubrany w rozpięty szary płaszcz, prosty czarny T-shirt z długimi rękawami oraz czarne jeansowe spodnie, które dodatkowo są przyozdobione szerokim brązowym paskiem. Niektórzy wiele teorii snuli dlaczego przy jego pasie znajduje się wiele "zasobników", lecz żadna nie była prawidłowa. Ostatnią charakterystyczną częścią garderoby są czarne buty oficerskie, które wskazują jednoznacznie, że wiele widziały i wiele przeszły.

Charakter: Tadashi jest osobą, która przy pierwszym spotkaniu zazwyczaj wiele traci w oczach innych ze względu na swój wygląd. Od zawsze był stosunkowo nieśmiały i miał problemy z zawiązywaniem nowych znajomości, lecz jednego odmówić mu nie można, szczerego dobrego serca. Ebon od zawsze był porywczy i impulsywny często również stawał w obronie innych przyjmując za nich ciosy.

Oddany, waleczny, lojalny wobec swoich towarzyszy, a przede wszystkim kierujący się własnym honorem, lecz jak wiadomo każdy medal ma dwie strony. Wielkim, a zarazem nieświadomym problemem Tadashiego jest "uśpiona" stara osobowość Rzeźnika z Tristan, który był seryjnym najemnym mordercą bez żadnych skrupułów i pociągiem do mordu oraz "smaku krwi". Jedyną rzeczą, która obecnie ukrywa ów zwyrodnialca jest rozległa amnezja w wyniku której narodziła się nowa osobowość,a tym samym kompletnie inny człowiek.

Historia:

Dwa tygodnie minęły od momentu, gdy tutaj przybyłem, a tydzień od kiedy dołączyłem. Przeciągnął się Tadashi, a następnie pociągał spory łyk piwa z kufla. Sam nie wiedział czemu wie wiele rzeczy na temat kontroli własnej energii magicznej, lecz nie przeszkadzało mu to. Czuł, że jest to element łączący go z przeszłością, która podświadomie była mu obca. Przez chwilę przyglądał się swojej prawej dłoni z której ściągnięto mu dzisiaj ostatnie bandaże. Sztywna, bardzo sztywna pomyślał pogrążając się we własnych myślach ciągle starając się rozruszać swoją prawicę.

Znaleźli mnie zakrwawionego na przy swoich drzwiach gildii mamroczącego coś o Fairy Tail. Zalanego krwią z otwartą raną na głowie oraz licznymi ranami ciętymi na całym ciele. Zaopiekowali się mną zapewniając wikt i opiekę medyczną. Kto mnie znalazł ? Takkura ? Nie Takara się nazywa...




Dwa Tygodnie Wcześniej




Takara wracała przez miasto do Gildii marząc jedynie o swoim łóżku. Ziewając przeklinała zadanie, którego się podjęła co zmusiło ją do ciężkiej roboty przez całą noc. Wchodząc po schodach do Gildii naglę się poślizgnęła i straciła równowagę na moment by zauważyć, że spora część schodów jest skąpana we krwi ponad dwumetrowego człowieka, który ewidentnie wiele przeszedł. Jego ubrania były w strzępach wszędzie widoczne były rany kłute i sieczne. Takara nie czekając otworzyła drzwi i drąc o pomoc i medyka. Przez tajemniczego przybysza Dżek był zajęty przez prawie półtora dnia. Zszywając, nastawiając bandażując tą kupę mięsa. Początkowo sam mistrz gildii przyglądał się całości bo w końcu niecodziennie trafia się tego typu gość....

Ponoć 5 dni leżałem i dochodziłem do siebie. Od tego momentu idealnie pamiętam jak obudziłem się w nieznanym mi pokoju nic nie pamiętając, ani swego imienia, ani nazwiska. Jakby cała moja przeszłość została usunięta, cóż może i lepiej ? Tadashi zwany niekiedy w gildii "duży" wyrwał się z zamyślenia w wyniku ogólnej kłótni, która narodziła się z jakiegoś błahego powodu. Przez chwilę przyglądał się jej smętnie by następnie uśmiechnąć się pod nosem. Nagle jakby spod ziemi Takana Aio spytała się - Co cie tak bawi ? - obserwując kłótnie, która przerodziła się już w regularną bójkę. Po chwili "Duży" sam odpowiedział - Pozytywnie wpływa na mnie tutejsza atmosfera. Zapewne jeszcze z dwa dni i będę mógł się wziąć za coś - odpowiedział Tadashi starając się zmienić temat co rzecz jasna nie uciekło Mistrzyni - Dalej nic nie pamiętasz ze swojej przeszłości ? - rzekła spoglądając na niego. Tadashi nawet siedząc był wyższy od dużej części osób w gildii, wiec zmuszona była lekko zadrzeć głowę by spróbować nawiązać kontakt wzrokowy, którego najmłodszy członek nie unikał - Tak, dalej nic nie pamiętam, ale jestem przekonany, że jeśli były one istotne to powrócą z czasem do mnie - po czym znowu wrócił do piwa. Mistrzyni poklepała Tadashiego po plecach i bez słowa odeszła.

Umiejętności:
* Kumulacja Energii lvl 1
* Zapasy magiczne lvl 1
* Niszczyciel  lvl 1

Ekwipunek:
* Ubranie
Rodzaj Magii: Tenebrae Vestibulum
( w wolnym tłumaczeniu Mroczna Energia / Własna Energia / Energia Życiowa )

Tenebrae Vestibulum jest nie tyle co magią, a technika pozwalająca magowi w formie bezpośredniej korzystanie z własnej energii magicznej w czystej postaci co czyni ją niezwykle zabójczą, lecz również niezwykle kosztowną w użytkowaniu oraz niebezpieczną. Mag jest w stanie wykorzystywać nie tylko swoje pokłady energii magicznej, lecz również i życiowej co przy nierozważnym stosowaniu łatwo, może doprowadzić do śmierci.

Pasywne Właściwości Magii

1.  Perfekcyjna kontrola energii magicznej

Mag potrafi świetnie posługiwać się energia magiczną. w wyniku tego jej użytkowanie nie jest dla niego tak męczące jak dla innych magów. Gdy przeciętny mag zbliża się do granicy 0% jest już zmęczony rzucaniem zaklęć, ciężko oddycha, a jego ruchy są wolniejsze i mniej sprawne. Jednak w tym samym czasie mag energii magicznej posługuję się nią delikatnie bez żadnych problemów. Nie powoduje to dzieki temu u niego zmęczenia. Jest mistrzem w kontroli swojej energii magicznej. W efekcie przy osiągnięciu 0% MM nie czuje tego zmęczenia, które powstaje w wyniku rzucania zaklęć.

2. Wyczuwanie skupisk energii magicznej oraz ich użytkowanie.

Mag jest w stanie wyczuć specjalne miejsca w których energia magiczna jest niemal skumulowana. Umiejętność jednak nie posiada dużego zasięgu zaledwie 80 metrów, lecz również pozwala na śledzenie innych magów oraz zaklęcia emanujące magią.

3. Kontrola własnego ciała

Przy pomocy własnej energii magicznej mag jest zdolny do uśmierzenia bólu pochodzącego nawet z najgorszych ran, lecz posiada i wady. Mag nie jest w stanie rzucać zaklęć przez 5 sekund w czasie uaktywnienia owej umiejętności.



Zaklęcia:

Tadashi Yanagimoto  Evil_Explosion
1. Magic Explosion ( Ranga zaklęcia  C )

Zaklęcie uruchamiane po przez przytknięcie dwóch złączonych palców do głowy i spojrzenie w miejsce docelowe wybuchu. W momencie wykonania prostego gestu w danym miejscu pojawia się na dwie sekundy przed wybuchem magiczny okrąg po czym następuje średnich rozmiarów wybuch energii magicznej maga.

Tadashi Yanagimoto  Images?q=tbn:ANd9GcSqaqxr-GLShbA11dcrtjXnCtYK3gIsI9G9iviyLHkt_EFsWc1T
2. Energetic Flames ( Ranga Zaklęcia C )

Zaklęcie jest aktywowane po przez wyciągnięcie przed siebie dwóch złączonych skrzyżowanych dłoni z których momentalnie wydostaje się energia magiczna, która spala wszystko an swej drodze. Zaklęcie obejmuje zasięg o średnim obszarze rażenia sięgającym około 8 metrów przed magiem.

Tadashi Yanagimoto  1t27gdviiokfmncbdgmg

3. Getsuga Tenshou ( Ranga Zaklęcia B )

Zaklęcie jest aktywowane po przez wymach ręki z której momentalnie wydobywa się czarno-czerwona ( Rolling Eyes ) energia  kształtująca się w półksiężyc, która na swej drodze przecina  większość rzeczy, lecz momencie niemożności spenetrowania celu dochodzi o sporych rozmiarów eksplozji.

Tadashi Yanagimoto  Light_Shield
4. Dark Shield ( Ranga Zaklęcia B )

Zaklęcie jest aktywowane po przez skrzyżowanie rąk w kierunku ataku. Z racji iż tarcza jest tworzona momentalnie z przodu maga z jego energii magicznej, dzięki czemu jej koszt jest proporcjonalny do wychwyconego ataku przez użytkownika.
Dark Shield, może przyjąć maksymalnie zaklęcia rangi B. Po uderzeniu ulega zniszczeniu.


Ostatnio zmieniony przez Tadashi Yanagimoto dnia Wto Mar 25 2014, 13:36, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1972-tadashi-yanagimoto
Tadashi Yanagimoto


Tadashi Yanagimoto


Liczba postów : 16
Dołączył/a : 17/03/2014
Skąd : Gdynia

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyPią Mar 21 2014, 22:59

Czekam na krytykę  :D 
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1972-tadashi-yanagimoto
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyNie Mar 23 2014, 14:23

Cytat :
Data urodzenia: 22.05.781
Cytat :
Wiek: 21 lat
Mamy rok 801, więc albo pomyliłeś datę urodzenia, albo postać powinna mieć lat 20.

Cytat :
wystaję z tłumu
Wystaje.

Cytat :
Jedyną rzeczą, która
Którą.

Cytat :
Znaleźli mnie zakrwawionego na przy swoich drzwiach
Albo 'na' albo 'przy'.

Cytat :
naglę
Nagle.


Znalazłam więcej błędów, ale nie wypisywałam. BRAK AKCEPTU części opisowej. Popraw to co na czerwono.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Tadashi Yanagimoto


Tadashi Yanagimoto


Liczba postów : 16
Dołączył/a : 17/03/2014
Skąd : Gdynia

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyNie Mar 23 2014, 15:09

Wiedziałem, że przy zmianie wieku coś przegapiłem, w każdym razie tekst postaram się jeszcze poprawić w celu poprawy błędów, które mi wytknęłaś, lecz to co na czerwono obecnie się już zgadza.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1972-tadashi-yanagimoto
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyNie Mar 23 2014, 15:11

Akcept części opisowej.
Magię sprawdzi ktoś inny.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Asthor


Asthor


Liczba postów : 1213
Dołączył/a : 01/09/2012
Skąd : Olkusz/Gliwice

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyPon Mar 24 2014, 17:44

Masz na start 5.000 :klejnotów:skoro nic nie kupujesz.

PWM.
1. Generalnie mag zna swoje pokłady Magicznej mocy zawsze. wie ile jeszcze jej posiada nawet bez tego PWM.
2. Niestety odpada. Odnowa MM jest dostępna tylko dla smoczych i boskich zabójców.
3. Też się nie zgadzam. Osiągnięcie 0% MM w mojej ocenie jako MG jest przegranie pojedynku w wyniku wyczerpania magicznej mocy i utracie przytomności. Sprowadzenie przeciwnika do 0% MM jest dla mnie jednym ze sposobów wygrania walki. Więc twoja wersja musi odpaść.
4. Okej poza regeneracja swojej magii powód patrz punkt 2.
5. hmm uśmierzanie bólu to maksimum z zaklęć leczących na PWM. Ponieważ jest to zdolność niebezpośrednio związana z twoją magią muszę to jeszcze jakoś ograniczyć skoro to PWM. Więc jeśli chcesz to może być uśmierzanie bólu, ale wtedy przez 5s nie możesz używać magii.

Zaklęcia:
1. Samo spojrzenie to za dużo. Ale możesz wystrzelić taką kulę, która wybuchnie przy zderzeniu. Siłę ustala MG.
2. Po pierwsze nie niebieski ogień, a strumień czystej energii brzmi o wiele lepiej, a efekt ten sam. Po drugie siłę ustala MG. Zapewne promień rażenia będzie mniejszy niż na obrazku, ale to już ocena MG.
3. okej
4. Tarcza ma promień metra. Paruje tylko ataki, które można przyjąć na tarczę (kontroli umysłu nie przejmie, ale strumień ognia oczywiście). Działą na zaklęcia maksymalnie rangi B. Po uderzeniu ulega zniszczeniu.

PS. a i obrazki wszystkie uważam za poglądowe tylko. Rozumiem, ze wszystko ma postać czystej energii.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2718p15-znowu-ten-asth#48053
Tadashi Yanagimoto


Tadashi Yanagimoto


Liczba postów : 16
Dołączył/a : 17/03/2014
Skąd : Gdynia

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptyPon Mar 24 2014, 21:53

Oczywiście obrazki są poglądowe :P. Odnośnie dalszych zmian to czekam na kontakt :P Wszelkie zmiany jakie omówiliśmy uwzględniłem :P
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1972-tadashi-yanagimoto
Asthor


Asthor


Liczba postów : 1213
Dołączył/a : 01/09/2012
Skąd : Olkusz/Gliwice

Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  EmptySro Mar 26 2014, 13:10

AKCEPT
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2718p15-znowu-ten-asth#48053
Sponsored content





Tadashi Yanagimoto  Empty
PisanieTemat: Re: Tadashi Yanagimoto    Tadashi Yanagimoto  Empty

Powrót do góry Go down
 
Tadashi Yanagimoto
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Martwe/Porzucone
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.