HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
RebelAngel




 

Share
 

 RebelAngel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: RebelAngel   RebelAngel EmptyPią Gru 13 2013, 23:11

Imię: Arzais

Pseudonim: RebelAngel

Nazwisko: Norread

Płeć: Mężczyzna

Waga: 100

Wzrost: 189cm

Wiek: 19

Gildia: Fairy Tail

Miejsce umieszczenia znaku gildii: pod lewym okiem, na policzku, kolor Fioletowy.

Klasa Maga: Klasa 0

Wygląd: czarna szata spod której kiedy faluje można zauważyć jakiś blask, zbroję czarno-białą. Niebieskie  krótkie włosy, oraz rozbudowane barki i klatka piersiowa. Mizernie wyglądające nogi. Szata jest porwana, jakby skalały ją wcześniej płomienie. Twarz odkryta, na głowie kaptur. Przez jedno oko przechodzi szrama rozwalająca jego piękną twarz. Ma niebieskie lewe oko a prawe oko zielone. Grzywka z włosów zazwyczaj przesłania mu jego prawe oko, ze szramą. Miecz w pochwie przypiętej do paska pod szatą.

Charakter: Cichy, lecz kiedy przyjdzie co do czego potrafi krzyczeć jak mało kto. krwiożerczy oraz bezlitosny dla wrogów, przyjacielski oraz troskliwy o przyjaciół. Potrafi zachować zimną krew w sytuacjach tego wymagających. Jest pomocny oraz inteligentny. Kiedy obmyśli taktykę, lub jakiś plan działania zwykle wychodzi przy pierwszym podejściu ataku, lub zasadzki. Potrafi zachować powagę sytuacji, oraz nie lekceważy przeciwników. Dba podczas bitwy nie tylko o siebie, także o swoich przyjaciół. Nie poddaje się bez walki. Jego słabością są smoki. Straszliwie się ich boi.

Historia: Arzais został urodzony w budynku gildii Fairy Tail. Żył spokojnie od piątego roku życia, ucząc się magii błyskawicy. Z początku nie wychodziło mu to lecz po kilku latach treningu wyszło mu panowanie nad błyskawicami, nad fioletowymi błyskawicami. Pewnego dnia ćwicząc, jego piorun uderzył w budynek mieszkalny, Ojciec Arzaisa nie miał środków do zapłaty więc został zatrzymany za nieodpowiedzialność. Arzais z początku się załamał i płakał dniami i nocami w samotni. Pewnego dnia wyszedł z pokoju wziął pierwszą lepszą kartkę z tablicy zadań, na której była dobrze płatna praca i kładąc przed mistrzem gildii powiedział, iż to jest jego pierwsza misja, gdzie za nagrodę wydostanie ojca z magicznego więzienia. Misja poszła pomyślnie zgodnie z planem. Przed misją jednak młody Arzais dostał stempel gildii, pod lewym okiem na policzku. Na misji doznał ostrych ran, lecz ją wykonał. Miał wtedy złamaną nogę, oraz nacięcie na prawym oku, która pozostała po dziś dzień. Kiedy poszedł odebrać ojca z więzienia powiedzieli mu, iż nie żyje. Chłopak załamał się i zabrał ciało do budynku gildii. Po kilku dniach leczenia wyszedł na powietrze z osłoniętym bandażem okiem, i zaczął dzień w dzień trenować do perfekcji przywołanie błyskawicy, potem rzucanie jej lub stworzenia z niej czegoś, udało mu siętylko rzucanie oraz przywołanie, opanowując to do perfekcji. W między czasie chodził na misje by mieć na spłatę domu i za jedzenie. Jego matki nie było z nim, umarła na łożu porodu Arzaisa. Został sam, lecz nie płakał tak jak jego ojciec został zabrany. Po kilku latach ciężkiego treningu i misji zmężniał, nabrał sił i rozbudował ciało, lecz nie nogi. Miał je zawsze najsłabsze niestety. Z niego został tylko wrak, z nikim nie gadał, stał się cichy. Zaczął wchodzić wracając z misji i od razu biorąc nową wychodzi, i tak cały czas. Często jego przeciwnicy darli się przegrywając, iż jest on jakimś zbuntowanym aniołem, zesłanym by zabić wszystkich. Stąd wzięła się jego ksywa, RebelAngel. Na pewnej misji nie poradził sobie jednak. Do pokonania była bestia mająca jakieś dziesięć metrów.Bestia prawie go zabiła, gdyby nie tajemnicza postać której już nigdy nie zobaczył. Lecz zyskał na tej misji umiejętność kształcenia błyskawicy w co chce. Często odwiedzał grób ojca. Po jakimś czasie zaczął częściej wpadać do gildii świętując z innymi i dobrze się bawiąc. To trwa do dziś, co się stanie ? Trzeba będzie się przekonać. Nadal zastanawia się co to była za postać pomagająca mu wtedy przeżyć.

Umiejętności: Niszczyciel LVL 1, Walka wręcz LVL 1, Inteligencja LVL 1

Ekwipunek:
-Miecz Artema - Miecz jego ojca, który samemu wykuł. Za czasu wykucia był zaklęty w moc błyskawic, lecz moc zaczęła być niebezpieczna i samowolna, więc została zapieczętowana w mieczu, dlatego jest zabandażowany, ale ostrze jest odkryte. Miecz jest jednoręczny.
-Dwa bochenki chleba.
-Dwa upieczone spore kawałki wołowiny.
-Trzy bandaże.
-Sakiewka z kryształami.
-Czerwony śpiwór.

Rodzaj Magii: Magia Błyskawic - Pozwala na utworzenie ładunków elektrycznych oraz manipulację nim.

Pasywne Właściwości Magii

Manipulacja błyskawicą - Może przywołać i manipulować małą błyskawicą (maksymalnie 10centymetrową) oświetlając obszar wokół użytkownika.Ma zasięg 3m. Im dalej znajduje się błyskawica od osoby która wypowiedziała zaklęcie, tym jest słabsza. Nie zadaje obrażeń, ale kontakt jest wyczuwalny.

Zaklęcia:

Błyskawiczna pięść zniszczenia (B) - tworzy wokół pięści aurę z błyskawic zadając większe obrażenia. Razi cel ładunkiem elektrycznym, po uderzeniu znika. Przy randze B można zrobić to dwoma pięściami. Każda pięść ma jeden ładunek elektryczny, i nie da się go przenieść z jednej do drugiej ręki. Otoczka jest w odległości 1 cm od pięści.

Rozłam nieba (B) - Zaklęcie aktywuje się poprzez podniesienie rąk do góry. Opuszczenie rąk jest jednoznaczne z przerwaniem zaklęcia. Ładowanie zaklęcia trwa jedną sekundę. Podczas ładowania i w trakcie zaklęcia użytkownik zaklęcia zaczyna świecić się delikatnym białym światłem. Kiedy zaklęcie się skończy, użytkownik zaklęcia wraca do poprzednich kolorów. Jeden piorun ma siłę słabego uderzenia rangi C, co oznacza, że cały grad ładunków do wykorzystania ma siłę rangi B. Można oznaczyć dowolną ilość celi. Krąg znika po pięciu minutach, nawet jeśli błyskawica nie uderzy. Krąg barwy białej o promieniu 10cm.Wywołuje on mrowienie ciała.Jest 12 błyskawic.Podczas zaklęcia można przemieszczać się, ale powoli. Piorun może gonić ofiarę 10cm od miejsca gdzie miał uderzyć. Przerwy między błyskawicami zajmują 1 sekundę maksymalnie. Czas zesłania błyskawicy z nieba wynosi 0,2 sekundy. 1 grad na 1 turę ataku. Może być użyte w obronie poprzez nałożenie znaku. Technikę można stosować tylko na świeżym powietrzu. Można oznaczać organizmy żywe (pierwsze oznaczenie darmowe reszta kosztuje 1%mm) Lub nie żywe (zabiera 2%mm). Można zaatakować kilka celów. Błyskawice lecą w miarę pionowo. Zaklęcie ma zasięg 50 metrów. Znaki się nie zużywają, dzieli je jedynie ograniczenie czasowe. Oczywiście schronienie się pod jakimś dachem czy drzewem może osłonić przed atakiem, trzeba jednak wziąć pod uwagę trwałość osłony - może ona ulec zniszczeniu i trzeba szukać kolejnej. Osłona jest skuteczna, jeśli wygięcie pioruna o rzeczone 10 cm jest nieskuteczne.

Rzut błyskawicy (B) - Tworzy w dłoni błyskawicę, którą można rzucić w przeciwnika, lecąca z dużą prędkością, ale znacznie mniejszą od prędkości błyskawicy


Ostatnio zmieniony przez RebelAngel dnia Nie Gru 15 2013, 14:34, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptyPią Gru 13 2013, 23:52

Cytat :
Wygląd
Wymagana minimalna ilość słów to 70, Ty masz mniej, więc dopisz więcej. Poza tym nie masz napisanego koloru oczu.

Cytat :
Charakter
Wymagana minimalna ilość słów to 70, Ty masz mniej, więc dopisz więcej.

Cytat :
kaptur. przez
Po kropce ZAWSZE zaczynamy z dużej litery zdanie. Piszę o tym bo widzę, że jest takich zdań kilka...gdzie zaczynasz od małej, a po kropce ZAWSZE wielka litera.

Cytat :
Żył spokojnie od piątego roku życia ucząc się magii błyskawicy
To brzmi tak jakby żył spokojnie dopiero od piątego roku życia...Wiem, że pewnie chodziło, iż dopiero od wtedy uczył się magii, więc należałoby rozdzielić to z 'żył spokojnie' przynajmniej przecinkiem.

Cytat :
ucząc się magii błyskawicy, z początku nie wychodziło
Tu powinna być kropka zamiast przecinka.

Cytat :
Pewnego dnia ćwicząc jego piorun uderzył
Przed 'jego' powinien być przecinek.

Cytat :
jego piorun uderzył w budynek mieszkalny, jego
Powtórzenie.

Cytat :
i kładąc przed mistrzem gildii
Kładąc? Co kładąc? Bo z reszty zdania nie wynika by coś kładł.

Cytat :
ojca z więzienia powiedzieli mu, iż jego ojciec
Powtórzenie.

Cytat :
Data urodzenia: 03-11-1999

W profilu 'data urodzenia' to data urodzenia postaci, więc nie może być Twoja. Nie musisz jednak liczyć i 'bawić' się z rokami. Jak chcesz możesz po prostu usunąć '1999' i zostawić trzeci listopad.



Błędy masz w każdym zdaniu i to po kilka - tak więc wiedz, że nie wypisałam nawet dwudziestu procent tego co masz źle...Nie mniej nie każę poprawiać wszystkiego. By dostać akcept części opisowej, musisz poprawić to co jest na czerwono. Póki co brak akceptu.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 00:08

Wszystko wyznaczone do poprawy zostało poprawione.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 00:34

Cytat :
Staż w gildii: żaden
Według historii jesteś w gildii...nie wiem ile, ale ileś jesteś, więc wpisz w profilu jaki masz staż.

Poza tym zauważyłam, że dałeś obrazek do avatarnii, więc...Nie wiem czy wiesz, dlatego wiedz, że wygląd na avatarze musi być ten same co jest napisany w kp. W kp masz chłopaka i niebieskich włosach, a na tamtych obrazku jest dziewczyna o blond włosach, więc już sama płeć jest nie ta co powinna. Dlatego...zajdź obrazek pasujący do wyglądu, albo znajdź inny obrazek i zmień wygląd w kp.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 10:40

Już poprawiłem, zmieniłem obrazek oraz staż w gildii dałem 13 lat, od szóstego roku życia, od kiedy otrzymałem znak.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 14:08

...Akcept części opisowej.
Magię sprawdzi ktoś inny.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 19:11

Umiejętności: Ok
Ekwipunek: Miecz musi być zaklęty w sposób magiczny. Odblokowanie jego możliwości może mieć miejsce podczas fabularnej misji – tak jakbyś zdobywał nowy magiczny przedmiot. Nie będzie od jednak potężniejszy od normalnego fantu zdobytego na misji, a aktualnie to zwykły miecz, nie ma żadnych magicznych zastosowań – po prostu daję Ci możliwości fabularne z nim związane. Cena, 1250 kryształów. Przy założeniu, że jest jednoręcznym mieczem. Nie kataną itp.
Reszta, ok.

Rodzaj magii: Raczej "Magia błyskawic". Mi to tam wszystko jedno, bo wiadomo, czym jest ta magia, ale możesz dopisać np. "Pozwala na wytwarzanie ładunków elektrycznym i manipulację nimi." czy coś takiego.

PWM: W zasadzie wszystko odpada.
Z rzeczy przypominających to, co opisałeś, możesz sobie tworzyć niewielki "błyskawice" między dłońmi. Jednak nie uzyskasz napięcia ani natężenia, które komuś by zagrażało. Najwyżej możesz kogoś lekko porazić, ale nie sprowadzi to na cel ani większego bólu ani żadnych ran.

Zaklęcia:
Błyskawiczna pięść zniszczenia – Jak "aura z błyskawic" miałaby przekładać się na szybkość uderzenia? Możemy zostać przy tym, że przy uderzeniu razisz cel ładunkiem otaczającym jedną łapę – wtedy otoczka znika. Jestem skłonny zgodzić się na to, że, zadając obrażenia stosowne do zaklęcia tej rangi, będziesz mógł otoczyć obie ręce tym zaklęciem. Innymi słowy, masz błyskawice wokół obu łap i każda ma jeden "ładunek". Nie można przenosić ładunków z jednej ręki na drugą. Na wykorzystanie ich masz 2 tury.


Rozłam nieba – Jak wygląda owo "naznaczenie"? Co najmniej 0,2 sekundy (jeszcze pomyślę) jakiegoś sygnału, że w dane miejsce zaraz walnie piorun. Zaproponuj coś, ja ocenię, czy jest ok.

Rzut błyskawicy – Oczywiście nie leci z prędkością, z którą normalnie leciałaby błyskawica. Poza tym przypala w miejscu uderzenia i wywołuje dezorientację. Jak widzisz, "graficznie" i fizycznie, to przeszywanie na wylot?
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 19:32

Miecz tak jak mówisz, może mieć jedynie miejsce w wątku fabularnym, i jest to broń jednoręczne nie żadna katana i nic z tych rzeczy. co do PWM nie chodzi mi o to, że rozetnie nogę czy cokolwiek zrobi, po prostu źle napisałem, błędy bo pisałem pod wieczór. Zaraz poprawie, w zasadzie to PWM jest tylko by manipulować małą błyskawicą, nie jest niczym specjalnym. co do błyskawicznej pięści zniszczenia jestem zgodny, jak pisałem wcześniej źle to napisałem, zaraz poprawię. Rozłam nieba polega na tym, iż naznaczyć, poprzez dotyk fizyczny (uderzenie, uścisk dłoni itp. itd.) naznacza się osobę którą ma trafić to zaklęcie. Rzut błyskawicy nie jest wielce szybka jest szybkością normalną, nie wiem jak opisać ale nie pędzi z szybkością pioruna. przeszywanie na wylot także było czymś czego napisać nie chciałem ale napisałem pod wpływem zmęczenia z całego dnia, chodziło mi o normalne defensywne uderzenie jakby magiczny pocisk coś w ten deseń. rodzaj magii napiszę jak zostało wypisane. Tak więc ja tak to widzę.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 20:27

Rodzaj magii: Napisałeś o ładunku w liczbie pojedynczej, co może komplikować sprawy. Znaczy może nikt się do tego nie przyczepi, ale zmień to.

PWM:
W takim razie nie zadaje obrażeń. Znaczy już w ogóle. Ale możesz kogoś lekko "pyknąć". Możesz wytwarzać małą "błyskawicę" (do 10 cm... w zasadzie to je bullshit, ale niech będzie), która będzie lekko oświetlać swoją okolicę. Zasięg do 3m. Im dalej, tym mniejsza. Niestety PWMki są malutkie.

Błyskawiczna pięść zniszczenia - Opis ma być zgodny z tym, co napisałem. Wtedy będzie ok. Albo w sumie jeszcze sprecyzuję. Owa aura jest oddalona i 1 cm od Twoich pięści i można uznać, że jest powierzchnią nieskończenie małej grubości.

Rozłam nieba - O tym musimy chwilę podyskutować
-Błyskawicy przejście od chmury do celu zajmuje 0,3 sekundy.
-Celują w miejsce, w którym ofiara stoi w miejscu wystrzelenia.
-Jeżeli ma być grad, sprecyzuj, ile mniej więcej to dla Ciebie grad, bo to ma duże znaczenie. Im mniej, tym będą mocniejsze i będą zadawać większe obrażenia. Ogólnie rzecz biorąc suma obrażeń, które byłyby zadane przez całe zaklęcie, jeśli wszystko by trafiło, będzie podobna.
-W jakim odstępie czasowym spadają? Czy lecą w jeden punkt, czy jakiś obszar?
-Jeżeli w odstępie czasowym, może być tak, że w czasie działania spella będziesz miał ograniczone możliwości ruchu/używania magii. Zależy, jak to rozwiążesz. Ale można to dogadać, więc spokojnie.

Rzut błyskawicy - zmień tą "normalną" prędkość na "dużą, ale znacznie mniejszą od prędkości błyskawicy" czy coś takiego. Będzie mniej dwuznacznie. Może lecieć trochę szybciej, niż fajerballe i inne takie.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptySob Gru 14 2013, 20:45

Co do tego rozłamu nieba jest znikomy obszar poruszania się, dlatego iż zaklęcie jest wykonywane dwoma rękoma i by dobrze celować nie można biegać, więc jest ono podczas stania. Myślę, że jakichś tuzin przy randze B będzie ich spadać z nieba. co do czasu w jakim zaklęcie zaczyna działać, tra przygotowanie i już samo uderzenie około trzech/czterech sekund na uderzenie i celem jest obszar naznaczonej kontaktem fizycznym. Co do błyskawicznego uderzenia zniszczenia to tak, napiszę iż aura jest oddalona 1 cm od pięści. rzut błyskawicy zmieniam bez dwóch zdań w takim razie a co do PWM to dobry pomysł z oświetleniem, nawet o tym nie pomyślałem, już dopisuję xd
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptyNie Gru 15 2013, 11:20

To zrobimy tak:
PWM: Dopisz tylko, że nie zadaje obrażeń, ale kontakt z nią jest wyczuwalny. Uwierz mi, chcesz tego.

Rozłam nieba (zmień, żeby było tak, jak napiszę. Będzie to dla Ciebie korzystne i jasno określone):
-Ręce podnosisz do góry, nie celujesz nimi w przeciwnika. Opuszczenie ich jest jednoznaczne z przerwaniem zaklęcia - pozostałe "ładunki" przepadają.
-"Ładowanie" spella trwa 1 sekundę. Zaczynasz wtedy świecić delikatnym, białym światłem. Trwa to do momentu zakończenia gradobicia.
-Pojedynczy piorun ma siłę słabego zaklęcia rangi C tak, by suma uderzeń dała przeciętnej mocy rangę B.
-Możesz oznaczyć dowolną ilość celów. Znak znika po pięciu minutach (tylko największe walki będą trwały dłużej. Takie NAJWIĘKSZE).
-Oznaczenie jest barwy białej. Musi być na tyle duże, by można w nie było wpisać koło o promieniu 10 cm. Wybierz, jak ma wyglądać. Pozostawione na organizmie żywym lub jego odzieniu wywołuje mrowienie w owym miejscu.
-Możesz jednocześnie razić kilka celów. Niemniej jednak każdy kolejny cel to oczywiście zużyta błyskawica z puli.
-W jednym "zesłaniu" jedna błyskawica na jeden znak. Jeśli chcesz więcej błyskawic, wal więcej znaków.
-Możesz przemieszczać się w czasie ściągania błyskawic, ale powoli.
-Błyskawice uderzają w miarę pionowo (choć są trochę powyginane gdzieś tam wysoko). Możesz celować nimi w promieniu 1 m od oznaczonego miejsca z zaznaczeniem. W razie przesunięcia się celu, piorun może "gonić" ofiarę o 10 cm od miejsca, w które miał uderzyć.
-Możesz robić przerwy między kolejnymi błyskawicami. Do 1 s.
-Czas zejścia błyskawicy z nieba skracam do 0,2 s.
-Musisz znajdować się pod otwartym niebem.
-Możesz oznaczyć osobę w kilku miejscach lub wiele osób (jedno oznaczenie jest darmowe - każde kolejne to dodatkowy wydatek 1% mm).
-Możesz oznaczyć rzeczy, które nie są organizmami żywimy. Kosztuje Cię to jednak 2% mm za każde takie oznaczenie (siłą rzeczy - możesz walić błyskawicami w otoczenie).
-Oczywiście technika do stosowania "na powietrzu".
-1 grad na 1 turę ataku.
-Możesz oznaczać w turze obrony.


Tym samym oddaję w Twoje ręce dosyć elastyczną technikę o stosunkowo szerokim zastosowaniu. Zmień PWM i napisz, co myślisz o moich propozycjach. Jeśli się zgadzasz, wklej moje zastrzeżenia do opisu techniki i usuń z Twojego opisu to, co jest sprzeczna z zaleceniami. W każdym razie napisz, czy wszystko Ci odpowiada itp. Jak co, mogę jeszcze zmienić zdanie albo może mi się coś przypomnieć, ale jeśli już, to nie będą to wielkie zmiany.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptyNie Gru 15 2013, 11:48

Wszystko pasuje mi... Już zedytowałem.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptyNie Gru 15 2013, 12:32

-Znak znika po pięciu minutach nawet, jeśli nie walnie piorun.
-Nie napisałeś, że wywołuje mrowienie.
-"Znak, w którym obszarze 1 metra uderza grad błyskawic znika po pięciu minutach." Szczerze mówiąc - nieczytelne.
-Nie ma o tym, że można walnąć kilka celów. Wolę nie pozostawiać niedopowiedzeń.
-Nadal masz 12 błyskawic na jedno użycie, a w jeden znak może walnąć wszystkie 12 piorunów, ale po prostu nie jednocześnie - jedna po drugiej. Jeśli np. 3 jednocześnie, potrzebne są 3 znaki.
-Znaki nie zużywają się po użyciu spella. Ograniczenie jest tylko czasowe.
-Oczywiście schronienie się pod jakimś dachem czy drzewem może osłonić przed atakiem - trzeba jednak wziąć pod uwagę trwałość osłony - może ona ulec zniszczeniu i trzeba szukać kolejnej. Osłona jest skuteczna, jeśli wygięcie pioruna o rzeczone 10 cm jest nieskuteczne.
-Dopisz, że błyskawice lecą w miarę pionowo - to stosunkowo ważne.
-Dopisz, że zasięg to 50m.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
RebelAngel


RebelAngel


Liczba postów : 23
Dołączył/a : 13/12/2013
Skąd : Z Nieba wygnany...

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptyNie Gru 15 2013, 12:49

Wszystko już zedytowane, a co do tego, że nie napisałem, że można zaatakować kilka celów, to tutaj cytat mam:
RebelAngel napisał:
Można zaatakować kilka celów.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1772-rebelangel
Heisher


Heisher


Liczba postów : 241
Dołączył/a : 26/09/2012

RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel EmptyNie Gru 15 2013, 13:02

"Może także służyć jako obrona" Oznaczenie może być użyte w obronie, nie błyskawice. Napisz to tak, żeby było jednoznacznie wiadomo. Co do 12 błyskawic - napisałem to, bo usunąłeś wzmiankę o tuzinie. Popraw te szczegóły i już będzie akcept.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t493-zasoby-korupcyjne-heishera https://ftpm.forumpolish.com/t481-heisher
Sponsored content





RebelAngel Empty
PisanieTemat: Re: RebelAngel   RebelAngel Empty

Powrót do góry Go down
 
RebelAngel
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Martwe/Porzucone
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.