facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Wody nieopodal Purchet - Page 4
 

Share | 
 

 Wody nieopodal Purchet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5424
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Wody nieopodal Purchet   Sro Sie 16 2017, 23:36

First topic message reminder :

Spokojne i płytkie wody, które ciągną się na wiele mil morskich zaraz za Fornat i archipelagiem nieprzyjaznych skał, mają swoje zakończenie właśnie w okolicy Purchet. Wyspa ta, przypominająca kształtem półksiężyc stanowiła swoiste centrum Archipelagu Morgan. W jej okolicy znajduje się wiele szlaków migracyjnych dla niewielkich stworzeń morskich, a roślinność istniejąca na wyspie sprawia, że całość może przypominać niektórym dziki raj. Problemem jedynym jest tu brak fal, przez co trzeba liczyć albo na siłę wioślarzy, albo na wiatr, który pozwoli okrętowi ruszyć.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MG:

Purchet, poza naturalnym bogactwem, które wręcz sprawiało, że wyspa byłaby samowystarczalną bazą, której nie groziłoby utrata zapasów żywności czy wody. Do tego, jej lokalizacja w centrum rozległego archipelagu była bardzo kluczowa, pozwalając z łatwością kontrolować wszelakie okręty przezeń się poruszające.

Midi:
Flota 5 Galer i 3 transportowców. Tyle jednostek wysłało Midi na zabezpieczenie okolicznych wód i rozpoczęcie budowy fort na Purchet. I choć nie wszystkie okręty posiadały pełen komplet załogi, była ona wystarczająca, by na krótki moment ukazać pełną efektywność bojową. Siła Midi zdecydowanie leżała w tym, że po ostatnich wydarzeniach na Marnad, nie stracili oni znaczącej części swoich jednostek, co postanowili wykorzystać silnym ruchem chcąc zagarnąć wyspę.

Minstrel:
Flota 3 Galer, 4 transportowców i jeden mały okręt bojowy. Minstrel niestety miał pecha. Po wydarzeniach w cieśninie Fornat jeden z ich okrętów dostatecznie ucierpiał, by utrudnić transport jednostek przez zdradziecki nurt. Dodatkowo, większość swojej siły zdecydowano zainwestować w fortyfikację Marnad, toteż przez cieśninę na czas zdołano przetransportować tylko te niewielkie siły. Celem wiadomo - było zwycięstwo, jednak z ograniczonymi zasobami ludzkimi najważniejsze było spowolnienie i zadania jak największych strat przeciwnej stronie.

Ogólnie to możecie ustalić czy chcecie być na jednym okręcie, na różnym, a także macie teraz taką turę... "wstępu". Możecie pogadać z kapitanami etc. etc.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Laen Nightsky
Wiek : 21 lat
Wzrost/waga : 188cm / 75 kg
Rodzaj magii : Magia Szybkości
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 09/08/2017

PisanieTemat: Re: Wody nieopodal Purchet   Nie Paź 08 2017, 00:22

Chłopak splunął na bok krwią, po tym jak dostał od pana młota. Serio, musiał mu się akurat ktoś myślący trafić? W dodatku niezłej postury. Mimo wszystko, niewielu żołnierzy było na tyle potężnych by tak po prostu wzruszyć ramionami na jego próbę uwolnienia się. Cóż... w każdym razie, to nie było ważne. Został po prostu zmuszony do działania bardziej kosztownego.

1. Chłopak użyłby Pure Speed (C), by wykonać szarżę przed siebie i tym samym wyrwać się z rąk żołnierzy. Korzystając z okazji, wpadłby z tym rozpędem w pana młota, oraz równocześnie wbił w niego ostrzejszy mieczyk, by potem z całej siły się zamachnąć i przepołowić swojego wroga. A jak nie udałoby się wbić z powodu zbroi, to celowałby w gardło, żeby go po prostu wyeliminować.

Niezależnie od tego, czy udałoby się mu czy nie, zacząłby z kolejnym Pure Speed (C) wycofywanie się na sojuszniczy statek. Tym razem olewając mordowanie przechodniów i po prostu jak najszybsze cofnięcie się na statek, który najpewniej już zaczynał się wycofywać. Nadchodzących ataków, rzecz jasna by unikał. W końcu, znał sygnały jakich używała armia u której pracował. W końcu wyruszył na przygodę w miarę przygotowany. Jeśli dostałby się na sojuszniczy statek, zatrzymałby się w miejscu gdzie mógłby widzieć dobrze sytuację i w razie czego uniknąć prób uszkodzenia go. W końcu, misję już wykonał, to nie miał potrzeby mordowania okolicznych osób.

2. W przypadku, gdyby jakoś osoba uszkodziła poważnie statek który był bo jego stronie, postarałby się znaleźć jakieś mniejsze łódki w pobliżu lub coś w tym stylu, by móc jednak wycofać się z pola bitwy. Co jak co, ale on nie był jeszcze na tyle op żeby wybić całą armię. Tego był świadomy.

*Cóż, jeśli w jakiś sposób chłopak był na tyle zlagowany, że pewna dziewczyna faktycznie do niego dotarła, to przyjąłby oczywiście inną akcję. Fakt, że w końcu znalazł osobę którą szukał odłożył by na chwilę na bok. Nie miał teraz czasu na rozmyślanie nad tym. W tym przypadku również użyłby Pure Speed, ale nie próbowałby szarżą trafić w pana młota, tylko w Hoshi. I wykorzystując swoją pozostałą szybkość, pustą dłonią popchnąłby do przodu by poleciała trochę i może się przewaliła. Lub, żeby chociaż na chwilę to ogłuszyło.
-Uważaj na siebie siostrzyczko. - wyszeptałby w tym raczej krótkim spotkaniu i wracając do wcześniejszego planu, pobiegł w stronę najbliższego krańca statku i zeskoczył z niego. Nim jednak zanurzyłby się w wodzie, spróbowałby wbić swoją ostrzejszą broń w burtę, bliżej wody. Tak, żeby jakby go zauważyli móc zeskoczyć do wody. I rozejrzałby się, czy nie ma w pobliżu może jakiej łódki. Tak zrobiłby, gdyby jego siostra nie trafiła go z liścia.

Gdyby jednak to zrobiła, to stałby tak trochę zszokowany, że pierwszą interakcją z nią jest dostanie od niej z liścia. Serio? Nawet dodatkowy ciężar nie zrobił na nim zbytniego wrażenia. Już w tym momencie puściłby miecz, bo bez szybkości to średnio by sobie poradził w tym momencie. Gdyby był w pełni sił, może. Tak to raczej nie.
-Tooo... co teraz? - zapytałby się wszystkich wokół pytającym wzrokiem, całkowicie nie przejęty. Po takiej walce jego emocje były trochę przytępione, dlatego na razie nie krążyły jego myśli wokół tego że spotkał w końcu swoją młodszą siostrę.

** Wychodzi na to, że wszyscy nagle uznali żeby z nim pogadać. No po prostu świetnie, jakby był jedynym przeciwnikiem. W każdym razie, nie chciało mu się ani trochę męczyć z dwoma magami na raz, dlatego właściwie nie ruszałby się zbytnio. Uniósłby tylko brew na pół-demona, przynajmniej według Laen'a. Wątpił, żeby pełnoprawny demon bawił się w takie ludzkie wojenki.
- Gdybyś miał głowę, to domyśliłbyś się że jestem raptem najemnikiem. Nie dziwi mnie jednak, że komuś bawiącemu się z demonami czegoś brakuje. - odpowiedział na zaczępkę, wzruszając ramionami na tyle na ile mógł. Miał jego słowa gdzieś, bo tępa katana była raczej pamiątką, i to wytrzymałą. Poza tym, co go jakiś nikt obchodzi? -I nie zabronisz mi się bawić. To dobre zabicie czasu, panie straszny demonie. - dodał, patrząc na to jak dociska kolec. Co prawda, coś tam czuł, ale znowu, to był lodowy kolec. Pewnie miał już na tyle zmrożoną rękę, że wiele po prostu nie czuł. To, i jego odporność na ból pewnie też miało jakieś znaczenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4175-swiat-bogactw-en-a#84318 http://ftpm.forumpolish.com/t4170-en-nightsky http://ftpm.forumpolish.com/t4184-en

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5424
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Wody nieopodal Purchet   Pon Paź 16 2017, 23:46

MG:

Wszyscy:
Problem był jeden. Pole bitwy było stosunkowo rozległe. Nim Rin czy Ezra dostali się na tamten statek - Laen zdążył na spokojnie znaleźć się na swoim, wycofującym się okręcie. Rin jeszcze trochę go obiła, ale kilku obecnych tam magów zniwelowało choć część obrażeń, przez co dało się na spokojnie odpłynąć. I w ten oto sposób nie mieli nawet jak złapać maga, który zwyczajnie był szybszy w uciekaniu. Niestety, wycofujące się siły Minstrelu nie zdołały zgarnąć wszystkich, pływających w morzu, nieprzytomnych żołnierzy, przez co ci, dostali się do Midijskiej niewoli...

Info od MG:
Ezra: 0/0/0 + 30k klejnotów, + 35PD, +12k :klejnotów za tytuł S
Leticia: 0/1/4 + Jeniec wojenny, + 10PD + 2 PD z asyst
Amney: 4/1/3 + 30k klejnotów, + 25PD + 5 PD z zabójstw i asyst
Rin: 4/0/3 + 30k klejnotów, + 30PD + 5 PD z zabójstw i asyst
Laen: 7/0/3, + 20PD, + 30k klejnotów + 8 PD z zabójstw i asyst + 900 klejnotów za mecenasa
Ryukehoshi: 0/1/0 + Jeniec wojenny, + 15PD

Jeżeli ktoś ma tytuł z loterii - niech da znać, to podliczę

Jeniec wojenny:
 

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wody nieopodal Purchet   

Powrót do góry Go down
 
Wody nieopodal Purchet
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Inne tereny
 :: Morza i oceany :: Archipelag Morgan
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.