HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2




 

Share
 

 Złote tostorożce, winter 2012/2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyPon Gru 24 2012, 23:38

First topic message reminder :

Kolejna edycja złotych tostorożców. Dla nieobeznanych z zasadami, jest to forumowa gala "oscarów", ale że na forum nie mamy Oscara, a za to tostorożce, patatajtają po SB, to wyszło jak wyszło. Głosować można do ostatnich dni stycznia. Dokładny termin zostanie wybrany, jak już za bardzo głosy nie będą oddawane, ot co. A oto lista kategorii:

Kod:

Najfajniejsza postać męska
Najfajniejsza postać żeńska
Najśmieszniejsza postać
Najciekawsze posty
Najnudniejsze posty
Powieściopisarz - najdłuższe posty
Najgorszy MG
Najlepszy MG
Najlepszy pairing
Najgorszy pairing
SB motor - osoba napędzająca SB
Znienawidzona postać
Zuo roku - Postać ociekająca Mhrokiem i będącą wcieleniem zUa (przynajmniej we własnych oczach bo nie bardzo jej idzie)
Miszcz roku - Postać która rozwala... wszystkim w sobie. Nie ważne czy bije epickością czy komizmem. Ważne by niszczyła system
Teletubiś roku - Dla najbardziej abstrakcyjnej postaci, odbiegającej od wszelkich kanonów i rozwalającej swoją innością.
Najlepszy Avek
Najlepsza sygna
Król bezguścia - czyli najgorszy Av i sygna
Najciekawszy Nick
Największy zbok
Niszczyciel czerepów - Najbardziej wojownicza postać (mówiąc prościej najlepiej walczący na forum user)
Potomek pudziana - postać tendencyjnie najsilniejsza czyli najbardziej przekokszona, niekoniecznie umiejąca walczyć. 
worek treningowy
Najdziwniejsza magia
Najciekawsza magia
Objawienie roku - User po którym mało się spodziewano a jednak pokazał klasę, lub też rozwinął się w ostatnim czasie
Najfajniejszy user
User nieprzyjemny
Wilk w owczej skórze - Niby słodki a jednak...
Najlepsze KP
Miss forum
Mister forum
Maskotka forum - Takie coś co się fajnie huga
Najfajniejszy NPC
Ikona forum - Czyli najbardziej rozpoznawalna na forum osóbka
Najoryginalniejsza postać
Najoryginalniejsza Śmierć
Ulubiona postać z "Finnicji"
Najaktywniejszy user - Najwięcej robi na i dla forum, widoczny niemal wszędzie
Epic - najbardziej epicka rzecz związana z forum
Fail - jak wyżej tylko najbardziej failowata



Dono głosy:

Najfajniejsza postać męska - Jedna z kategorii w której wcale a wcale nie musiałem się zastanawiać nad zwycięzcą. Jakoś tak mam że jak komuś prowadzę misję to poznaję postać, styl odgrywania osoby... widzę czy dana postać ma kręgosłup. Z męskich postaci najbardziej wyraźny jest... Pheam
Najfajniejsza postać żeńska - Tu miałem już drobne problemy. Wiele postaci kobiecych okazało się w ostatnich tygodniach, niebywale ciekawymi. Myśląc nad Colette i Nocturne, która ostatnimi czasy nieco w moich oczach zyskała, zdecydowałem się jednak na Colette, do której moje podejście po misji, znacznie się zmieniło.
Najśmieszniejsza postać - Czy ktoś mnie tutaj bawi...? Mój humor jest chyba nieco "Czarny" dlatego śmieszy mnie chyba tylko Kagami
Najciekawsze posty - Rzadko kiedy posty chce mi się czytać, zwłaszcza jeśli to ściany. Aczkolwiek ściany dwóch osób, czyta mi się niezmiernie przyjemnie, są to ściany Nanayi i Muramasy. Jednakże w tej kategorii wygrywa Muramasa Kenshiro
Najnudniejsze posty - Błagamzabierzciegoodemniejaniechcejużwięcejtakomowaopostach Asthora
Powieściopisarz - Ast jak chce to przywali porządnym molochem. Ale wielki post nie znaczy dobry post. A niby powieść to ściana, ale powieść może być ciekawa, dlatego wygrywa Nanaya
Najgorszy MG - Od początku miałem trójkę kandydatów do tej roli. Hotaru, Asthora i Yoko. Mimo jednak że Hotaru pisze kiepsko, to jednak to robi i widocznie się stara. Asthor... fakt, ostatnio zawalił na całej linii, mimo to pamiętam że kiedyś mu jako MG ufałem, mimo faili, całego zaufania nie stracił, pewnie jest w ciąży czy coś. Nie skreślam go za kilka(naście) niepowodzeń. Za to Yoko... prowadził mi jedną misję i nie dość że wiała nudą to na dodatek odpisywał bardzo rzadko. Wiem, mógł mieć swoje powody ale jednak... Yoko jesteś najsłabszym ogniwem
Najlepszy MG - Tu także miałem trzech kandydatów. Finny... ledwo dostał MG a już wykazał się werwą do pracy, starał się robić dużo dobrego dla ogółu, na razie jednak nie mogę uznać go za najlepszego. Colette, prowadzi mi misję, odpisuje często a sama misja nie jest taka zła, zdarzały się jednak drobne zgrzyty na drodze ja - ona. Za to jest MG na forum, który nigdy mi nie prowadził misji. Jednak wykazał się tym że potrafi prosić o radę gdy jej potrzebuje i udzielić jej gdy potrzebuję jej ja. MG z którym miło mi się dyskutuje, omawia fabułę jak i poczynania graczy a także planujesz wszelkie zmiany no i wybiegi fabularne by umilić wam zabawę. niewątpliwie w moich oczach na ten tytuł zasłużył Laveth
Najlepszy Pairing - Chyba tylko mnie, Colette x Melior już znudziło. Zamiast tego za strasznie fajny i świeży, mogę uznać pairing Samantha x Villen Tylko czy to nie podpada pod zoofilie?
Najgorszy pairing - Nie ma na forum wielu pairingów, ale strasznie nie podoba mi się Pheam x Hotaru, nie wiem dla czego, ale jest jakiś dziwny... Pheam to bardziej z Macabrą
SB motor - W sumie nikogo nie zdziwi jak powiem że Finny prawda?
Znienawidzona postać - Przez Dona? To chyba NPC Colci... ale tak ogółem nie lubię postaci Nocturne. Mimo że jest ciekawa, to nie umiem jej polubić
Zuo roku - Hmmm... no i kogo by tu wybrać... kto mi ostatnio... o, wiem! Nanaya, bo mi mapkę kazała rysować!
Miszcz roku - Jako że jestę trollę to powiem Bloody za niesamowicie spektakularny zgon, Eienem.
Teletubiś roku - Huhuhuhu.... Macabraś jest taka Kawaii <3 Więc... Macabra
Najlepszy Avek - Ostatnio pojawiło się tyle epic avków że ciężko wybrać... ale... Beatrice... cycki...Nanaya!
Najlepsza sygna - A tu wciąż wygrywa Huang, sygne ma po prostu genialną.
Król bezguścia - Zauważyłem że strasznie tępicie bezguście, ale strasznie wam nie poszło w przypadku Playera, to razi moje oczy, szczerze mówiąc.
Najciekawszy nick - Ale za to tutaj, Player, pokazał klasę
Największy zbok - Będę mejnstrimem, Asthor, tyle w tym temacie.
Niszczyciel czerepów - W sumie ciężko takowego wyłonić, ale opierając się jedynie na przypuszczeniach, obstawiam... Victora. Chciałbym zobaczyć co faktycznie potrafi.
Potomek pudziana - W niektórych kategoriach, ciężko odejść od Mejnstrimu, a to jedna z nich, pozdro Melior
Worek treningowy - Może nie na fabule, ale na Sb fajnie mi się strzela do Finny'ego.
Najdziwniejsza magia - Ja tam ciągle mam jednego wielkiego mindfucka jak widzę magię Eriu. Co to urwa jest?
Najciekawsza magia - Mimo że nieco ją skopał, moim skromnym zdaniem, to jednak magia Cal'a jest zajebista.
Objawienie roku - Tym razem nie będzie dotyczyło umiejętności walki, czy poziomu postów. Nie, tym razem gracz, któremu zaufałem i nie tylko wywiązał się z zadania ale też zrobił więcej, niż się spodziewałem. Finny oby tak dalej.
Najfajniejszy user - Nie mógłbym tu nie dać dwóch osób. Bo jednak Nanaya jest wyborem wręcz pewnym. Jednak jeszcze jedna osoba zasługuje na ten tytuł i jest to Laveth
User nieprzyjemny - Mimo że nie lubię was wszystkich (<3) to jednak kilka osób, szczególnie zalazło mi za skórę. O dziwo, najbardziej, zalazła mi osoba, do której właściwie nic nie mam i nie lubię jej... bo tak! O.O I nie potrafię powiedzieć, dlaczego... gomene Yoshimaru
Wilk w owczej skórze - O dziwo, po misji, nie będzie to Nanaya. Osobą która tym razem pokazała pazurki, jest... Colette. Kto by się spodziewał?
Najlepsze KP - Dwie najlepsze, jakie wybrałem przy DSach to Diangen i Bianca. Ale żadna z nich nie wygrywa. Bowiem jedna KP, lepsza od tych, nie brała udziału. brawo, Laveth
Miss forum - Tu akurat nie mam co wybierać, Nanaya
Mister forum - Nie lubię wybierać samego siebie, nigdzie, a wybrać innego faceta to nie w moim stylu... co robić? Hmm... może... Goomoonryong. Nie ma to jak dyplomatyczne rozwiązania
Maskotka forum - Ja tam lubię hugać żonę, więc Nanaya
Najfajniejszy NPC - Nie wiem co większość widzi w Hunterze, naprawdę, on jest tak bardzo mało NPCtowaty... za to fajnym NPC zasługującym na moje uznanie jest... Ragna, znów.
Ikona forum - Aż szkoda to przyznać ale Asthor. Ledwo się kto zarejestruje i już leci "Uważaj na Asthora"
Najoryginalniejsza postać - W sumie mało tu oryginalnych postaci, ale gdybym miał jakąś wybrać, to wybrałbym Kirino. Ale to głównie przez KP, które ładnie pokazało postać. A jest ona dość nietypowa.
Najoryginalniejsza śmierć - Teraz nagroda wędruje do gracza czy do MG? A w sumie to partnerstwo więc powiem że Laveth i Angell. Kłótnia na SB była epicka <3
Ulubiona postać z Finnicji - Czyli jedna z Offtopowych rzeczy, którymi żyje ostatnio forum. A kogo z tego cyrku lubię najbardziej? Z postaci która pokazano, a jest ich nie wiele, to chyba Królową kier - Colette
Najaktywniejszy user - Jak już jednego wychwalam, to wychwalać będę. Finny, nie myśl że twoje starania i trud, nie są zauważane.
Epic - Zadziwiające szczęście jakie mieli Luxian i Hotaru na misji.
Fail - Na to zasługuje chyba tylko jedno. Jest to event Asthora
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647

AutorWiadomość
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyNie Sty 06 2013, 15:45

Najfajniejsza postać męska: Ciężko to stwierdzić, ale chyba najoryginalniejszą, przez co dla mnie najciekawszą postacią jest Pheam...
Najfajniejsza postać żeńska: Acl
Najśmieszniejsza postać: Acl
Najciekawsze posty: Nie chce mi się prawie nigdy czytać cudzych postów, więc moje...
Najnudniejsze posty: Tradycja musi być moje... No chyba że nie mogę wtedy Dona, z uwagi na te wulgaryzmy i czasami za duże lanie wody. Oba czynniki bardzo zniechęcają mnie do czytania twoich postów a w trakcie męczą :<
Powieściopisarz: Moje najdłuższe posty...
Najgorszy MG: Hotaru bez dwóch zdań...
Najlepszy MG: Miałem styczność z dwoma nikt nie podołał...
Najlepszy pairing: Ops nie wiem :<
Najgorszy pairing: Don i Aria Oo wydałem na siebie wyrok, ale nie wiem jakoś nie mogę się przyzwyczaić, takie mam dziwne ciarki jak o tym pomyślę, wiecie takie brrrr...
SB motor: Nie lubię Finów, więc ja!
Znienawidzona postać: Hmm wszystkie kalki jakie są na forum, niech sczezną w piekle!
Zuo roku: Nie widziałem takiej.
Miszcz roku: Hmm, Belf, najsłabsze ogniwo, które myśli że jest silne, mnie niszczy <3
Teletubiś roku: Makbet
Najlepszy Avek: To samo co wyżej, bo naprawdę ładny jest ten aktualny *.*
Najlepsza sygna: Aktualnie Aito
Król bezguścia: Z uwagi, że parę osób nie ma przerobionych avków, które na serio rażą, to aktualnie jest jeden lider dla mnie w tej kategorii. Kagami...
Najciekawszy Nick: Villen
Największy zbok: Nie wiem dla mnie większość jest zboczona...
Niszczyciel czerepów: Nie widziałem, żadnej walki to nie typuję...
Potomek pudziana: Goomoonryong
Worek treningowy: Nie wiem...
Najdziwniejsza magia:Niebiański Demon
Najciekawsza magia: Nie czytałem ich za dużo, ale chyba Mel i Afuro
Objawienie roku: JA?
Najfajniejszy user: Nie ma takowego, wszyscy są sobie równi...
User nieprzyjemny: Pewna część forum bywa jak horda wilków, w momencie kiedy tylko naruszysz ich teren lub powiem coś nieodpowiedniego. W takim wypadku tracisz życie, wiem co piszę przekonałem się o tym TT.TT
Wilk w owczej skórze: Aria
Najlepsze KP: Prawdopodobnie wybrał bym Altansetseg, gdyby nie fakt że po części kalka, ale kp naprawdę ładna.
Miss forum: Spokojnie mogę stwierdzić, że Col z uwagi na szanowanie regulaminu i aktywne uczestniczenie w życiu forum.
Mister forum: Kiedyś miałbym problem nad wyborem Mela, Asta czy Lava. Aktualnie wszyscy trzej żadko siedzą na chat'cie oraz wydają mi się widmami. Dlatego wstrzymuję się od głosu...
Maskotka forum: brak.
Najfajniejszy NPC: Motyw Dżina najbardziej mnie urzekł, do tego nie nawidzę Abdula...
Ikona forum: Nie wiem, nie spotkałem się z kimś, kto by wytypował taką osobę na innym pbf'ie.
Najoryginalniejsza postać: Jeszcze raz Pheam!
Najoryginalniejsza Śmierć: Lav? W końcu jest dość oryginalną śmiercią.
Ulubiona postać z "Finnicji": Nie śledzę, więc nie wiem...
Najaktywniejszy user: Na sto procent Don, dzięki któremu to forum po większej części stoi i trzyma się w całości.
Epic: Nie brałem udziału w czymś takim...
Fail: Osobiście, uważam Dona za największe rozczarowanie tego roku. Niestety ale to już nie jest ten sam Don, którego poznałem ponad dwa i pół roku temu na VF. Cała świeżość oraz radość, którą sobą reprezentował rok temu teraz zniknęła. Możliwe, że powodem tego jest przepracowanie, bo nie oszukujmy się ale w ciągu tak krótkiego czasu wykonał więcej pracy niż wiele innych osób. Dlatego proszę was wszystkich abyście również mu dali czasami odetchnąć, bo to też człowiek. A samego Dona proszę aby nie obrażał się na mnie oraz nie denerwował z mojego powodu, po prostu widzę zmianę i to dość dużą...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Sethor Fiberos




Liczba postów : 289
Dołączył/a : 17/11/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyPon Sty 07 2013, 22:45

Najfajniejsza postać męska: Niezbyt wiele ich widziałem, wybieram Makbeta.
Najfajniejsza postać żeńska: Nanaya :3
Najśmieszniejsza postać: Finny
Najciekawsze posty: Don, z tego co czytam :D
Najnudniejsze posty: nie czytam zbyt wielu, a jeśli już czytam, to na pewno mnie nie nudzą.
Powieściopisarz - najdłuższe posty- Nanaya pisze fajne ściany :)
Najgorszy MG - nie miałem styczności ze zbyt wieloma, ale na posty Afuro trzeba dość długo czekać XD
Najlepszy MG: Don Vito Ferliczkoni, za fajną misję w klasztorze.
Najlepszy pairing: W tym nie jestem zbyt dobry :(
Najgorszy pairing : jak wyżej.
SB motor - osoba napędzająca SB : Finny
Znienawidzona postać : bez przesady, chociaż wśród nielubianych dałbym Daxa Aito i Shagwella, bo mi alt konto od dziewczynki przezywają ;_;
Zuo roku - może Kagami? XD
Miszcz roku - nie wiem :(
Teletubiś roku - Panda, która nie doszła do skutku XD
Najlepszy Avek - Makbesiowy :3
Najlepsza sygna - żadna nie rzuciła mi się w oczy ;_;
Król bezguścia - czyli najgorszy Av i sygna - pas
Najciekawszy Nick - Altansetseg
Największy zbok - zbyt wielu by wybierać.
Niszczyciel czerepów - Nie widziałem zbyt wielu walk, gomene :P
Potomek pudziana -
Worek treningowy - nie mam pojęcia XD
Najdziwniejsza magia - Wieloryba
Najciekawsza magia - Barw i Farb :O ciekawe jak to może wyglądać w akcji.
Objawienie roku - User po którym mało się spodziewano a jednak pokazał klasę, lub też rozwinął się w ostatnim czasie
Najfajniejszy user -
User nieprzyjemny: Yoshi za tekst niemówiony w postach :D
Wilk w owczej skórze - Niby słodki a jednak...
Najlepsze KP- Lavethowa KP
Miss forum- Colcia :D
Mister forum - tu mam większy problem :P
Maskotka forum - Takie coś co się fajnie huga- Płomienna Cesarzowa Acl (*3*)
Najfajniejszy NPC- Hunter, bo nie boi się zabić kogoś :D
Ikona forum - może Villen? :D Tak mie się wydaje :P
Najoryginalniejsza postać:
Najoryginalniejsza Śmierć: Eien Yami? Jakoś tak :)
Ulubiona postać z "Finnicji": Kot, z tego co czytałem :D
Najaktywniejszy user - Finny, jest wszędzie.
Epic - nasza misja w Klasztorze
Fail - "Oszukać Przeznaczenie" w evencie Asthora :D
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t364-lokata-sethora https://ftpm.forumpolish.com/t356-sethor-fiberos https://ftpm.forumpolish.com/t678-sethor-i-jego-pierdolki
Haku


Haku


Liczba postów : 44
Dołączył/a : 18/11/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyWto Sty 08 2013, 15:05

Najfajniejsza postać męska x
Najfajniejsza postać żeńska Colette
Najśmieszniejsza postać x
Najciekawsze posty x
Najnudniejsze posty x
Powieściopisarz - PHEAM
Najgorszy MG Hotaru
Najlepszy MG Don
Najlepszy pairing Colette x Melior :3
Najgorszy pairing Nie wiem. Podłoga x Krzesło
SB motor - FINNY
Znienawidzona postać - Jeszcze takowej nie posiadam
Zuo roku - Płomienna
Miszcz roku - Tak.
Teletubiś roku - /)Haku(\
Najlepszy Avek Kawka *^*
Najlepsza sygna Kirno
Król bezguścia - Przykre, ale Ray
Najciekawszy Nick Goomoonryong
Największy zbok - Asthor?
Niszczyciel czerepów -
Potomek pudziana -
worek treningowy -
Najdziwniejsza magia ZBOCZENIA SEKSUALNEGO
Najciekawsza magia - Meliorowa
Objawienie roku -
Najfajniejszy user - Też nie wiem ._.
User nieprzyjemny - Nieprzyjemny? No nie wiem .-.
Wilk w owczej skórze - @.@
Najlepsze KP Laveth
Miss forum - Colette, albo Nanya
Mister forum - Nie mi to typować o:
Maskotka forum - Shin
Najfajniejszy NPC Nie mam o:
Ikona forum - Shin albo Don
Najoryginalniejsza postać Macabra
Najoryginalniejsza Śmierć Nie mam zdania, NA PEWNO NIE ANGELL
Ulubiona postać z "Finnicji" Nie czytam o:
Najaktywniejszy user - Czy dla forum to bym się sprzeczał, ale wszędzie to jest Aki
Epic - Twarożek
Fail - Nie wiem @.@
Powrót do góry Go down
Akane


Akane


Liczba postów : 295
Dołączył/a : 12/08/2012
Skąd : ś tam

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyWto Sty 08 2013, 18:10

Najfajniejsza postać męska Femik
Najfajniejsza postać żeńska Colcia
Najśmieszniejsza postać hmm.... em... Don! xD kiedy nagle stał się jakoś strasznie miły @___@
Najciekawsze posty bo ja wiem? a dam Donka
Najnudniejsze posty ...
Powieściopisarz Asth x.x
Najgorszy MG ...
Najlepszy MG Don
Najlepszy pairing Colcia i Melcio
Najgorszy pairing Asth i wszyscy
SB motor Takarcia
Znienawidzona postać Asth
Zuo roku Kagaś xDD
Miszcz rok Don
Teletubiś roku Finny.. nie wiem czemu ale tak jakoś c:
Najlepszy Avek Fem
Najlepsza sygna Envy
Król bezguścia ...
Najciekawszy Nick Gumiaaczek :3
Największy zbok Asth
Niszczyciel czerepów Płomienna Cesarzowa Acl! @.@
Potomek pudziana Gumiś
worek treningowy Asth xD
Najdziwniejsza magia magia Alv
Najciekawsza magia Aito
Objawienie roku Kagaś
Najfajniejszy user Takarcia
User nieprzyjemny Asth @.@
Wilk w owczej skórze Nanaś
Najlepsze KP Papcio.. znaczy Lavcio - o zrymowalo się :D
Miss forum Nanaś
Mister forum <zerka na avki> hm... Bane
Maskotka forum Hotacia
Najfajniejszy NPC Hunter!
Ikona forum Don
Najoryginalniejsza postać Haku
Najoryginalniejsza Śmierć przecież Papcio jest śmiercią!
Ulubiona postać z "Finnicji" nie czytam ; d
Najaktywniejszy user Finny
Epic SB!
Fail Event Astha
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t953-akasiowe-smiecie#14092
Asthor


Asthor


Liczba postów : 1213
Dołączył/a : 01/09/2012
Skąd : Olkusz/Gliwice

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyCzw Sty 10 2013, 11:01

Najfajniejsza postać męska: hmm ciężko kogoś wskazać...
Najfajniejsza postać żeńska: A tutaj już mogę więcej powiedzieć. Lubiłem postać Nocki szkoda, że umarła, a teraz... Nanaya
Najśmieszniejsza postać: jednak Don
Najciekawsze posty: kiedyś Ś.P. Nocka, teraz Don
Najnudniejsze posty: chyba moje : D
Powieściopisarz - tutaj też mam sporej długości posty...
Najgorszy MG: coś czuję, że tu wygram, ale zagłosuję na Dona. Ciągle nie ogarniam wyniku walki w cukierni i jak dla mnie MG w zbyt wielu kwestiach wsparł wroga zmieniając nawet jego atak po mojej obronie.
Najlepszy MG: Colette?
Najlepszy pairing: huh ostatnio rzadko na sb jestem więc nie wiem kto z kim teraz kręci : D
Najgorszy pairing: patrz wyżej
SB motor - osoba napędzająca SB: Finny'ego często widzę
Znienawidzona postać: w sumie to brak
Zuo roku - Ryuichi : D
Miszcz roku - brakk typu
Teletubiś roku - również brak
Najlepszy Avek: Ten nowy Miyu jest fajny
Najlepsza sygna: znowu mnich
Król bezguścia - Dax... nigdy do mnie to nie przemówi
Najciekawszy Nick: Alta
Największy zbok: Akane!! Ja ciągle wam powtarzam, że wy jeszcze nie znacie jej natury...
Niszczyciel czerepów - w sumie też brak... chyba, że Don w wersji atakujących wszystkich i zabijających npctwów w MG wersji.
Potomek pudziana - Melior
worek treningowy: brak typu
Najdziwniejsza magia: w sumie jak dla mnie brak obecnie
Najciekawsza magia: ta od Frieda.
Objawienie roku - Finny?
Najfajniejszy user: w sumie sporo ich : D
User nieprzyjemny: a ich znowu brak, choć czasami mnie ktoś zezłości to nie mam kogoś kogo mógłbym tutaj wrzucić.
Wilk w owczej skórze - Ryuichi
Najlepsze KP: Yugata... KP genialne.
Miss forum: Akaś
Mister forum: oj ja tam się nie wypowiadam x.x
Maskotka forum - no jeżeli chodzi o huganie to chyba głos na Ryuthię muszę oddać, bo łeb by mi ukręciła x.x
Najfajniejszy NPC: Abdul
Ikona forum - a bo ja wiem x.x Ciężko mi się wypowiedzieć jak chyba wszystkich znam...
Najoryginalniejsza postać: Kira Ryu.. choć niedokończone ;/
Najoryginalniejsza Śmierć: a bo ja wiem x.x wolę życie niż Lava...
Ulubiona postać z "Finnicji": nie czytam
Najaktywniejszy user - Shinek
Epic - w sumie to co zawsze x.x
Fail - dla mnie walka w cukierni i mówcie co chcecie... Jam uparty
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2718p15-znowu-ten-asth#48053
Gość

Gość



Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptySob Sty 12 2013, 02:59

Najfajniejsza postać męska : Don
Najfajniejsza postać żeńska : Finn
Najśmieszniejsza postać : Kagaś
Najciekawsze posty : Nie wiem
Najnudniejsze posty : Nie wiem
Powieściopisarz : Don
Najgorszy MG : Nie wiem
Najlepszy MG : Finn
Najlepszy pairing : Don x Nanaś
Najgorszy pairing : nie wiem
SB motor : Nie wiem
Znienawidzona postać : Nie wiem
Zuo roku : Don
Miszcz roku : Don
Teletubiś roku. : Don xD
Najlepszy Avek : Haku
Najlepsza sygna : Nie wiem
Król bezguścia : Ja?
Najciekawszy Nick : Nocka
Największy zbok : Asthor
Niszczyciel czerepów :Don
Potomek pudziana :Don
worek treningowy : Finn
Najdziwniejsza magia : Nie wiem
Najciekawsza magia : Nie wiem
Objawienie roku : Kagaś
Najfajniejszy user :Kagaś
User nieprzyjemny : Nie wiem
Wilk w owczej skórze : Kagaś
Najlepsze KP: O tej pandzie w kosmosie
Miss forum: Finn xD
Mister forum: Kagaś xD
Maskotka forum : Don xD
Najfajniejszy NPC : Nie wiem
Ikona forum : Nie wiem
Najoryginalniejsza Śmierć:Nie wiem
Ulubiona postać z "Finnicji":
Najaktywniejszy user :Finn
Epic : Nie wiem
Fail :Nie wiem
Powrót do góry Go down
Hotaru


Hotaru


Liczba postów : 756
Dołączył/a : 14/08/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyWto Sty 15 2013, 13:26

Najfajniejsza postać męska - Feeemik <3
Najfajniejsza postać żeńska - Macabraś!
Najśmieszniejsza postać - Etto... Tsukiko ;o
Najciekawsze posty - Collcia
Najnudniejsze posty - Asthor x.x
Powieściopisarz - FEM!
Najgorszy MG - ...
Najlepszy MG - Doniak, eveeer! Chociaż możesz wrócić bez ręki X.x
Najlepszy pairing - Mama i tata!
Najgorszy pairing - DonxAsth
SB motor - Fin
Znienawidzona postać- nikt ;o
Zuo roku - Nocka ;o
Miszcz roku - Melcio!
Teletubiś roku -Macabraś
Najlepszy Avek - Sam
Najlepsza sygna - Eli
Król bezguścia - Ray
Najciekawszy Nick - Kawka
Największy zbok - Asth!
Niszczyciel czerepów - Tatko!
Potomek pudziana - nie wiem
worek treningowy - Etto.. Ja?
Najdziwniejsza magia - Magia Eriu ;o
Najciekawsza magia - Ksiąg
Objawienie roku - Nieee wieeem
Najfajniejszy user - Shinek
User nieprzyjemny - Asth X.X jak mówi cały czas " zboczona dziewczynko"
Wilk w owczej skórze - Coll?
Najlepsze KP- niee wiem X.x
Miss forum- Nana!
Mister forum- Fem?
Maskotka forum - Akaś
Najfajniejszy NPC- Tsuuu~
Ikona forum - Asth...
Najoryginalniejsza postać - Nie wiem X,X
Najoryginalniejsza Śmierć- Nie czytałam ich xD
Ulubiona postać z "Finnicji" - Finny
Najaktywniejszy user -Fin ;o
Epic -Moje szczęście i Luxa, tudzież " To jak Lux popsuł Hotarci tętnicę"
Fail - ...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t85-konto-hotarci https://ftpm.forumpolish.com/t3504-hotaru#66480 https://ftpm.forumpolish.com/t3639-hocia
Senka


Senka


Liczba postów : 168
Dołączył/a : 24/09/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyPią Sty 18 2013, 14:08

Najlepszy pairing- MelxCol!
SB motor - Finny
Miszcz roku - Dooon D:
Największy zbok - ASTHOR
Wilk w owczej skórze - Colcia .__.
Miss forum- Colcia xD
Mister forum- i Mel!
Maskotka forum - Llamuś ;c;
Najfajniejszy NPC- Sprzedawca w sklepie magicznym... Abdul?
Ikona forum - Don *drama button*
Ulubiona postać z "Finnicji"- Królowa
Epic - To że nie ma aż tyle dramy .__.
Fail - BRAK
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t308-konto-senki https://ftpm.forumpolish.com/t292-regina-regit-colorem https://ftpm.forumpolish.com/t527-reszta-pionkow
Aff-chan


Aff-chan


Liczba postów : 634
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptySob Sty 19 2013, 21:33

Najfajniejsza postać męska: Na chwile obecną.... Kuro
Najfajniejsza postać żeńska: Kawka... choc jeszcze jej nie ma xD
Najśmieszniejsza postać: Albo ostatnio nie mam humoru, albo.. nie wiem, ale zostawię to pole puste.
Najciekawsze posty: Nana
Najnudniejsze posty: x
Powieściopisarz - najdłuższe posty
Najgorszy MG: x
Najlepszy MG: x
Najlepszy pairing: To raczej nie paring... ale... Kuro and Takaś!
Najgorszy pairing: Kuro i piesiu Lav?
SB motor - Finny
Znienawidzona postać - Eee.....
Zuo roku - Don
Miszcz roku - x
Teletubiś roku - x
Najlepszy Avek - Obecny chibi Don?
Najlepsza sygna - x
Król bezguścia - czyli najgorszy Av i sygna x
Najciekawszy Nick x
Największy zbok Kagami
Niszczyciel czerepów - x
Potomek pudziana - Player? Nie chce mi się patrzec na tą magię...
worek treningowy - x
Najdziwniejsza magia - x
Najciekawsza magia - x
Objawienie roku - x
Najfajniejszy user - Finny
User nieprzyjemny - x
Wilk w owczej skórze - Colette
Najlepsze KP - Kawka
Miss forum - Nana
Mister forum - Finny
Maskotka forum - Envy
Najfajniejszy NPC - Tsu
Ikona forum - Asth?
Najoryginalniejsza postać:
Najoryginalniejsza Śmierć: x
Ulubiona postać z "Finnicji": Finnicja
Najaktywniejszy user - x
Epic - najbardziej epicka rzecz związana z forum - Finnicja z Kariny Czarów
Fail - jak wyżej tylko najbardziej failowata -x
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4733-wiedzmakowy-painpal#98364 https://ftpm.forumpolish.com/t4672-true-passion-never-dies
Melior


Melior


Liczba postów : 791
Dołączył/a : 12/08/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyNie Sty 20 2013, 01:16

Najfajniejsza postać męska - Nie mi o tym decydować
Najfajniejsza postać żeńska - Col ^^
Najśmieszniejsza postać - Brak pomysłu
Najciekawsze posty - Nie wiem niech będzie Danonek
Najnudniejsze posty -
Powieściopisarz - Ast
Najgorszy MG - Shin ma jeszcze mg?
Najlepszy MG - Danonek
Najlepszy pairing - Ja i Col, ale na siebie głosować nie można, więc może Fem i Hot XD
Najgorszy pairing -
SB motor - Fin
Znienawidzona postać -
Zuo roku - Don
Miszcz roku -
Teletubiś roku - Af
Najlepszy Avek - Huang
Najlepsza sygna - Nan
Król bezguścia - Af
Najciekawszy Nick - Huang
Największy zbok - Ast
Niszczyciel czerepów - niech będzie Danio
Potomek pudziana - Phantom (to w dobrym znaczeniu więc się nie obrażaj XD)
worek treningowy - Hmm, nie wiem ostatnio Fin dał sięzłapać więc niech będzie.
Najdziwniejsza magia -
Najciekawsza magia - Playerowa
Objawienie roku -
Najfajniejszy user - A bo ja wiem może Fin bo zawsze mnie wita, dałbym też Daxa, ale za to że drażnił Cole to nie dostanie.
User nieprzyjemny -
Wilk w owczej skórze - Col
Najlepsze KP -
Miss forum - Col
Mister forum - Nie mi wybierać
Maskotka forum - Kuro
Najfajniejszy NPC -
Ikona forum - Danonek
Najoryginalniejsza postać - Makbet
Najoryginalniejsza Śmierć - Kagami i jego złoty strzał
Ulubiona postać z "Finnicji" - król kier a jakże nie mogę się doczekać obrazka XD
Najaktywniejszy user - Danonek
Epic - Finicja
Fail - Ród von Terksów Odnoszę wrażenie wrażenie że każdy "krewny" jest dla mnie zagrożeniem XD
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t71-konto-meliora https://ftpm.forumpolish.com/t64-melior-von-terks https://ftpm.forumpolish.com/t1202-grande-equazione-ksiega-czarow-meliora
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyWto Sty 22 2013, 18:35

WYNIKI


Najfajniejsza postać męska - Pheam
Najfajniejsza postać żeńska - Nanaya
Najśmieszniejsza postać - Don
Najciekawsze posty - Don
Najnudniejsze posty - Asthor
Powieściopisarz - Asthor
Najgorszy MG - Hotaru
Najlepszy MG - Don
Najlepszy pairing - Colette x Melior
Najgorszy pairing - Don x Asthor
SB motor - Finny
Znienawidzona postać - Asthor
Zuo roku - Don
Miszcz roku - Don
Teletubiś roku - Macabra
Najlepszy Avek - Pheam
Najlepsza sygna - Huang & Makbet
Król bezguścia - Ray
Najciekawszy Nick - Varcignetorix, Altansetseg & Goomoonryong
Największy zbok - Asthor
Niszczyciel czerepów - Don
Potomek pudziana - Melior
worek treningowy - Finny
Najdziwniejsza magia - Eriu
Najciekawsza magia - Melior & Cal
Objawienie roku - Finny
Najfajniejszy user - Finny & Takara
User nieprzyjemny - Yoshimaru
Wilk w owczej skórze - Colette
Najlepsze KP - Laveth
Miss forum - Nanaya
Mister forum - Pheam
Maskotka forum - Envy & Finny
Najfajniejszy NPC - Jafar
Ikona forum - Don & Asthor
Najoryginalniejsza postać - Eriu & Makbet
Najoryginalniejsza Śmierć - Eien
Ulubiona postać z "Finnicji" - Finnicja & Cheshire
Najaktywniejszy user - Don
Epic - Finnicja
Fail - Event Asthora

Statuetki będą... Jak się znajdzie ktoś kto zrobi O:
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 EmptyNie Sty 27 2013, 16:28

"...A czwartego dnia o świcie, gdy nad Helmowym Jarem pogrążonym w wojnie zaczął wstawać świt, Aragorn spojrzał za wschód, gdzie zamiast ujrzeć Gandalfa Białego, dostrzegł Takarę na czele złotych tostorożców, które to zaczęły pędzić w stronę armii orków..."
Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T110 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T210 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T310 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T411 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T510 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T610 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T710 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T810 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T910 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1010 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1110 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1210 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1310 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1410 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1510 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1610 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1710 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1810 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T1910 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2010 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2110 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2210 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2310 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2410
Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2510 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2610 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2710
Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2810 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T2910 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3010 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3110 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3210 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3310 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3410 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3510 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3610 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3710 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3810 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T3910 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4010 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4110 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4210 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4310 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4410 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4510 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4610 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T4710 Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 T48
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Złote tostorożce, winter 2012/2013   Złote tostorożce, winter 2012/2013 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Złote tostorożce, winter 2012/2013
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Złote tostorożce - Winter 2013/2014
» Złote Tostorożce - Winter 2016/2017
» Złote tostorożce Winter 2017/2018
» Złote Tostorożce Winter Edition 2015/2016
» Złote tostorożce! Fall 2012 edition

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Eventy :: Złote Tostorożce
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.