HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3




 

Share
 

 CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Haku


Haku


Liczba postów : 44
Dołączył/a : 18/11/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyWto Lis 20 2012, 20:35

First topic message reminder :

No to ja wpadłem na pomysł by se zrobić Team do Lol'a.
BIORĘ MID'A :V
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Colette


Colette


Liczba postów : 1788
Dołączył/a : 13/08/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 19 2012, 09:24

Nie gram, ale może powinniście o czym wiedzieć w razie jakby coś się działo~
http://gry.interia.pl/pc/news/haker-planuje-atak-na-league-of-legends,1874010
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t99-konto-colette#260 https://ftpm.forumpolish.com/t78-colette-carter https://ftpm.forumpolish.com/t757-notatnik-colette#10600
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 19 2012, 14:31

Doradźcie mi...
Czy skoro zhakowali LoLa to warto odinstalować go z komputera? ^^
Powrót do góry Go down
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 19 2012, 17:04

Jeżeli celem ataku hackera była baza danych, a co za tym idzie wszelakie emaile, hasła, kody dostępu i tak dalej, to odinstalowanie LoLa nic już nie da - zakładając, że atak się powiódł i hacker jest już w posiadaniu Twoich informacji. W takim przypadku, jeżeli używasz podobnych albo takich samych haseł na różnych stronach internetowych (zwłaszcza bankowych, pieniężnych itp., ale też konto email, fora) lepiej byłoby gdybyś pozmieniała hasła i wszelkie kody dostępu, tak aby nie były one takie same jak w LoL (a najlepiej zdecydowanie różne). Odinstalowanie LoLa nic tu już raczej, a nawet na pewno, nie pomoże.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 19 2012, 17:07

Kirino napisał:
Jeżeli celem ataku hackera była baza danych, a co za tym idzie wszelakie emaile, hasła, kody dostępu i tak dalej, to odinstalowanie LoLa nic już nie da - zakładając, że atak się powiódł i hacker jest już w posiadaniu Twoich informacji. W takim przypadku, jeżeli używasz podobnych albo takich samych haseł na różnych stronach internetowych (zwłaszcza bankowych, pieniężnych itp., ale też konto email, fora) lepiej byłoby gdybyś pozmieniała hasła i wszelkie kody dostępu, tak aby nie były one takie same jak w LoL (a najlepiej zdecydowanie różne). Odinstalowanie LoLa nic tu już raczej, a nawet na pewno, nie pomoże.

Dzięki Kirino wielkie ^^
Przynajmniej wiem co się święci. Na całe szczęście mam inne hasła wszędzie, rzadko daję takie same.
Tam pisało, że atak na LoLa ma być 25 grudnia więc nie wiem czy jednak opłaca się odinstalować w LoLa. No cóż. Może Riot Games jakoś załatwi tę całą sprawę...
Powrót do góry Go down
Kirino


Kirino


Liczba postów : 3064
Dołączył/a : 14/11/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 19 2012, 17:20

Well...

Powiedzmy tak - jeżeli hacker będzie miał naprawdę WYSOKI poziom umiejętności, to będzie w stanie wprowadzić do gry jakiegoś robaczka, który w postaci kolejnego update'u do gry wprowadzi się do Twojego systemu i zacznie ściągać wszelkie dane, które uzna za przydatne hackerowi - i tu może pojawić się problem, bo wtedy ściągnie pewnie z historii przeglądania hasła itd. Ale szczerze, naprawdę szczerze, wątpię, by ten ewentualny hacker osiągnął coś aż tak dużego. Dużo bardziej zagrożone są właśnie hasła, kody i emaile, ewentualnie też wszelkie dane osobowe, prywatne, którymi dzieliłaś się w grze czy na forum gry. Ale skoro masz inne hasła wszędzie, możesz się czuć raczej bezpiecznie ^^. No i też zhackowanie gry to nie jest taka prosta sprawa, zwłaszcza, kiedy producenci gry zostali przed takim zabiegiem ostrzeżeni. Osobiście byłbym raczej spokojny.

I nie ma sprawy :).
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t355-konto-kirino https://ftpm.forumpolish.com/t341-kirino-ayame https://ftpm.forumpolish.com/t875-platki-kiri
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 19 2012, 17:41

Kirino napisał:
Well...

Powiedzmy tak - jeżeli hacker będzie miał naprawdę WYSOKI poziom umiejętności, to będzie w stanie wprowadzić do gry jakiegoś robaczka, który w postaci kolejnego update'u do gry wprowadzi się do Twojego systemu i zacznie ściągać wszelkie dane, które uzna za przydatne hackerowi - i tu może pojawić się problem, bo wtedy ściągnie pewnie z historii przeglądania hasła itd. Ale szczerze, naprawdę szczerze, wątpię, by ten ewentualny hacker osiągnął coś aż tak dużego. Dużo bardziej zagrożone są właśnie hasła, kody i emaile, ewentualnie też wszelkie dane osobowe, prywatne, którymi dzieliłaś się w grze czy na forum gry. Ale skoro masz inne hasła wszędzie, możesz się czuć raczej bezpiecznie ^^. No i też zhackowanie gry to nie jest taka prosta sprawa, zwłaszcza, kiedy producenci gry zostali przed takim zabiegiem ostrzeżeni. Osobiście byłbym raczej spokojny.

I nie ma sprawy :).

Kirino dzięki wielkie, że mnie uspokoiłeś. Na żadnym forum gry nie przebywałam, nie ujawniałam żadnych danych na całe szczęście. Ale w razie czego odinstalowałam LoLa... myślę, że na jakiś czas poza tym zrobię sobie przerwę. Nic mi się nie stanie. I niestety myślę, że ten haker może być zdolny aby zhakować LoLa gdyż już inną grę tak zaatakował. No, ale cóż... Tacy są ludzie.
Kirino dzięki wielkie jeszcze raz ^^ :*
Powrót do góry Go down
Villen


Villen


Liczba postów : 330
Dołączył/a : 18/08/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 26 2012, 12:58

Już chyba kiedyś był lekki włam na LoL'a. Na 25 był zaplanowany kolejny atak na HoN'a, a dopiero później jak sam haker twierdzi zamierza zaatakować LoL'a. No cóż, trochę to niebezpieczne, ale sądzę że ekipa z Riotu da jakoś radę :D
Powrót do góry Go down
Aito


Aito


Liczba postów : 28
Dołączył/a : 23/12/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 26 2012, 13:31

Śmierć Riotowi i graczą z elo poniżej 1400. Dałem drugie konto kumplowi, wbijam parę dni temu bo mam bana na swoim i widzę, że mi zjechał z 1450+ na 1100. Same gry typu 0-5 tristaną 1-5 nunu itp. Próbowałem wrócić na w miarę ogarnięty poziom ale te pipki mi na to nie pozwalają. Nienawiść do elohellu tak zostałem wychowany!

A co do hacknięcia systemu wątpię :D. Skoro jest to ogólnie wiadome na pewno jakieś kroki podjęto żeby temu zapobiec. Za szybko rozwijająca się instytucja by można było jej struktury obronne obejść w trymiga.
Powrót do góry Go down
Villen


Villen


Liczba postów : 330
Dołączył/a : 18/08/2012

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptySro Gru 26 2012, 14:30

Śmierć elohellu xd

A co do Riotu, to pewno zastosują coś na wzór Blitzkriegu! Tylko w obronie xD
Powrót do góry Go down
Itai


Itai


Liczba postów : 40
Dołączył/a : 26/01/2013
Skąd : Racibórz

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyNie Sty 27 2013, 12:10

Moim zdaniem takie zapowiadane ataki i inne tego typu rzeczy to ściema, stworzona tylko po to aby zmniejszyć popularność LoL'a. Zacznie się odinstalowywnie itd. a tak naprawdę nic się nie stanie. Też gram ok. 2 lata, na trzech kontach będę miał ok 1000 winów. Aktualne ELO 1260, top rating 1447. Ulubiona pozycja, to top i support, jednak kiedy mam wybierać między junglą amumu a którąś z nich to amumu wygrywa. Jestem wstanie zagrać na każdej pozycji. Nick w grze K05tek Ostatnio gram coraz mniej bo stwierdziłem że się uzależniam, ale pozwalam sobie na 2 mecze dziennie.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com
TuTuś


TuTuś


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 16/01/2013
Skąd : Poznań

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyNie Sty 27 2013, 12:25

Aito napisał:
Śmierć Riotowi i graczą z elo poniżej 1400. Dałem drugie konto kumplowi, wbijam parę dni temu bo mam bana na swoim i widzę, że mi zjechał z 1450+ na 1100. Same gry typu 0-5 tristaną 1-5 nunu itp. Próbowałem wrócić na w miarę ogarnięty poziom ale te pipki mi na to nie pozwalają. Nienawiść do elohellu tak zostałem wychowany!

A co do hacknięcia systemu wątpię :D. Skoro jest to ogólnie wiadome na pewno jakieś kroki podjęto żeby temu zapobiec. Za szybko rozwijająca się instytucja by można było jej struktury obronne obejść w trymiga.

Bo ja wiem, nie jest tak źle na elo 1100, sam tam jestem i jakoś na tych złych graczy nie trafiam. Po za tym weź pod uwagę statystyki, skoro sam masz 1400 elo, to znaczy że jesteś lepszy od ludzi na 1100, czyli może Ci dobrać 4 słabych graczy, albo 4 dobrych, oraz wszelkie kombinacje pomiędzy, a w drużynie przeciwnej może dobrać aż 5 słabych graczy, innymi słowy szansa na to że oni wylosują większą ilość słabych graczy jest większa. Po za tym, jest niewiele gier których nie idzie wygrać, jeśli się zajęło odpowiednią pozycję, albo wybrało odpowiedniego chempiona oraz pomaga się graczom na innych liniach.
Powrót do góry Go down
Yumoou


Yumoou


Liczba postów : 21
Dołączył/a : 10/10/2012
Skąd : ja mam to wiedzieć?

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyPon Sty 28 2013, 23:28

Powiem tyle w tym temacie, na niskim elo sam meczu nie wy-carry'ujesz. Poza tym jest mnóstwo graczy, którzy robią coś w stylu [rozpoczyna się championselect a oni automatic: me top olaf] - to był przykład. Ale takich osób jest dość sporo, nie wytłumaczysz im podczas kilki minut wyboru postaci, że tu chodzi o to, aby skontrować przeciwnika, on tak czy siak pick'nie olafa, bo taki ma humor. No to ty idziesz na swoją linię, dajesz sobie rade [zazwyczaj jestem last pickiem, to kontruję] ciśniesz swojego lane'a, ale co z tego, na olafa pick'nęli Vi i chłop ma po grze, takim oto sposobem feeduje się laner, który po killing spree schodzi na inną linię, aby pomóc, przez co wspiera kolegę z drugiej linii i śmiało można pisać gg wp.
Tak wygląda większość gier na tym elo. Aby wygrać, trzeba mieć farta do ludzi. Jeden troll w drużynie jest gorszy niż gra 4 vs 5. Uroki elohell
Tyle ode mnie :)
Powrót do góry Go down
TuTuś


TuTuś


Liczba postów : 61
Dołączył/a : 16/01/2013
Skąd : Poznań

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyWto Sty 29 2013, 14:23

https://www.youtube.com/watch?v=bkv2XhN4WAE&list=ELkNewXkcmQaY&index=33 EloHell nie istnieje, tu masz w sumie dowód :3
Powrót do góry Go down
Haizaki


Haizaki


Liczba postów : 50
Dołączył/a : 06/01/2013
Skąd : Magnolia

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyWto Sty 29 2013, 19:25

Tutuś:
To tak nie działa. Dobrze grasz to gre carrujesz. Lol to gra drużynowa nie solo. Możesz być nawet najlepszym graczem eva, ale jak masz złą drużynę to przykro mi bardzo, kisisz w elo hellu. Przyjmijmy main lane top nasus. Nawet jak masz teleporta to używasz go tylko do zgarniania farmy, teamowi raczej nie pomagasz. Linie wygrywasz, late carrujesz. Ale, jest możliwość a raczej niemalże pewność. Że jeden z graczy z twojej drużyny albo się obrazi, albo afkuje, albo problemy z siecią albo po prostu feed bo mu nie poszło. Poza tym jak widzę po każdym first bloodie "omg gg report x", to aż mnie krew zalewa.

Yum:
Nie zgodzę się. Jest jedna zasada na wyjście z hellu. Grasz jedną postac, non toper. Czasem jest to trudne bo ludzie trollują, nie pozwalają Ci grać swoją rolę "bo tak". Moi znajomi, którzy mają rzeczywiście ciekawe elo(1800-2000) radzą zawsze to samo. Jak wchodzę na ich tablice to widzę 10 gejmów z rzędu tą samą postacią z czego np. 7-9 winów.
Powrót do góry Go down
Itai


Itai


Liczba postów : 40
Dołączył/a : 26/01/2013
Skąd : Racibórz

CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 EmptyWto Sty 29 2013, 21:15

Niestety muszę się nie zgodzić...

1. Zauważ, że w przeciwnej drużynie jest taki sam poziom jak w twojej, a jeżeli ty jesteś ogarnięty i nie failujesz, nie feedujesz, afkujesz itd. to szansa na słabego gracza w twojej drużynie jest mniejsza od przeciwnej, jeżeli będziesz grał dużo rankedów, to prędzej czy później wyjdziesz z niższego ELO. Zakładając że jesteś lepszy niż twoje ELO pokazuje...

2. Granie jedną i tą samą postacią? Wciskanie się na swoją pozycje czy twój team tego chce czy nie? A co jeżeli Ci podpickną pozycję wychodzisz? Proszę Cię, lubisz grać z kimś kto nie słucha teamu tylko ryje się tam gdzie chce?
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com
Sponsored content





CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA   CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
CZIPSY KOLA GRAMY W LOLA
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» CZIPSY KOLA GRAMY W GW2.
» Chipsy-Cola, gramy w lola!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Rozmowy
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.