HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Przełęcz Górska




 

Share
 

 Przełęcz Górska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyPon Sie 20 2012, 11:04

    Wąska ścieżka pędząca pod górą pomiędzy stokami. Jest tak ośnieżona że nie sposób się przez nią przedrzeć. Do tego zimno, wieje, zimno.... tak, niefajne warunki. Do tego po kilku kilometrach trzeba włazić na jakąś górę co by dostać się dalej. No, sankami lepiej tutaj nie jechać bo można zginąć pod śniegiem. Nic, tylko zacząć sprzedawać ten biały puch na wagę, można na tym zarobić krocie. Co więcej, lepiej zachować ciszę, wszak o lawinę tutaj wyjątkowo łatwo, a uciec może być ciężko.


_____________________
No więc nasza dzielna grupka ruszyła na północ gdzie śniegu jest więcej niż lodu. Albo tyle samo... ciężko stwierdzić, ale nie ważne. Ośmioosobowa ekipa miała teraz jeden cel - dostać się na drugi koniec przełęczy gdzie stoi chatka zarządcy owego terenu. Przed wami wąska ścieżka po której raczej nie pójdziecie, chyba że ją odśnieżycie ładne. No w sumie musicie, innej drogi w pobliżu nie ma. Co do warunków pogodowych, pada. Śnieg pada i jest niemała wichura. Uwaga na lawiny.



Każdy ma 24h na odpis. Jak nie odpisze, jest pomijany. No więc... powodzenia.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość



Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyCzw Sie 23 2012, 11:36

-Apsik- Mira podciągnęła nosem i rozejrzała się po okolicy co ją kurde podkusiło żeby przyjść tutaj na boso i w cienkiej czarnej szacie? Oj teraz ma nauczkę na przyszłość, ubieraj się cieplej dziewczyno! Niestety jak zawsze robiła wszystko po swojemu no i tak potem kończyła. Śnieg nie miło szczypał w stopy a zimny wiatr wdzierał się w każdą szczelinę jej ciała, wyciągając z niej powoli ciepło. W tym stanie nie pożyje tu za długo, musiała albo szybko dostać się do celu albo uzyskać pomoc od reszty w postaci ich magii/ciuchów. Niestety nasza dziewuszka była uparta i nie zamierzała o nic prosić dlatego też spojrzała na resztę magów jaka się tu pojawiła i nic nie mówiąc, czekała. Niech ktoś przejmie dowodzenie i szybko to załatwi, ona tu będzie robić za support i ofensywe. Bo w sumie jak by nie patrzeć porusza się najszybciej w tym gronie. Żeby było jej nieco cieplej postanowiła schować się między ludźmi, ich ciała jakoś chwilowo ochronią ją przed zimnem.
Powrót do góry Go down
Vee


Vee


Liczba postów : 10
Dołączył/a : 18/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyCzw Sie 23 2012, 12:01

'Co ja tutaj w ogóle robię..?' pomyślałam rozglądając się po twarzach zebranych tutaj magów. Z tego co wyliczyłam było nas ośmioro, a ja jedyna z mojej gildii. Akurat 4 dziewczyny i 4 chłopaków. Cóż za zbieg okoliczności. Czułam się trochę nieswojo, nie znałam tutaj nikogo, a naszym głównym zadaniem będzie współpraca. Ciekawa jestem jak nam to wyjdzie, skoro zapewne większość osób nie ufa nikomu z tutaj zebranych.
Złapałam się za ramiona, a nogi złączyłam razem. Poczułam jak włoski na moich rękach stają do góry. Było tutaj niemiłosiernie zimno, a ja stałam jak ten słup ubrana w spódniczkę i marynarkę. Mogłam chociaż wziąć jakiś szalik, ale niee.. Po co myśleć o takich rzeczach.
Stanęłam jak najbliżej całej gromadki by było mi cieplej. Przynajmniej ciepło wolniej ucieka. Rozmasowałam sobie delikatnie ramiona co dało chwilowo cieplejszy efekt, który po chwili przestał działać. Zrezygnowana postanowiłam myśleć o czymś innym. Może warto by było się przedstawić? W końcu nie chcę by wołali do mnie 'Ty z Death's Head Cacus!'
- Em.. Nazywam się Veronica, ale możecie do mnie mówić w skrócie Vee.. - mruknęłam z nadzieją, że nakłonię również pozostałych do powiedzenia chociażby słowa. Ciekawiło mnie też to, czy ktokolwiek ośmieli się wyjawić jaką magią się posługuje. Wiem jednak jedno.. Ja na razie takiego zamiaru nie mam, choćby nie wiem co, wciąż Ci ludzie są dla mnie jedną wielką zagadką..
Powrót do góry Go down
Hotaru


Hotaru


Liczba postów : 756
Dołączył/a : 14/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyCzw Sie 23 2012, 16:09

Różowowłosa patrzyła po wszystkich z zaciekawieniem. Nikogo nie znała, ale co jej tam?! Pozna i będzie miała nowych przyjaciół? Hmm... Za pewnie z częścią się zaprzyjaźni, ale druga część lepiej nie gadać. Chyba nikt się z tej całej ósemki się nie znał. Mała ściskała mocno swój bialutki sweterek. Mimo, że była cieplutko ubrana sweterek, spodnie i trampki, było jej zimno. Założyła na siebie jeszcze wełnianą czapkę, rękawiczki i pod szyją szalik. Była ze zebranych chyba najmłodsza i najmniejsza. Chociaż jedna z dziewczyn mogła być niższa od niej. W sumie zapomnieliśmy o najważniejszym , a mianowicie słuchawkach, w których już leciała jakaś muzyka.
- Emm.. Nazywam się Hotaru, dla przyjaciół Ho-chan, lub Hotu i jestem magiem powietrza ... Eto... Będziemy razem współpracować przez najbliższy czas, więc chyba trzeba się poznać i zaufać sobie, bo bez tego nie będzie za miło . Mam nadzieję, że nasze współpraca będzie owocna i że będziemy to miło wspominać - powiedziała Pachirisu najbardziej słodkim i miłym głosem jakim potrafiła zrobić.
Zawsze mówiła tym samym głosem, le tym razem chciała na wszystkich wyrzec pierwsze dobre wrażenie. Może będzie ona mylne..
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t85-konto-hotarci https://ftpm.forumpolish.com/t3504-hotaru#66480 https://ftpm.forumpolish.com/t3639-hocia
Chen


Chen


Liczba postów : 39
Dołączył/a : 14/08/2012
Skąd : Włocławek

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyCzw Sie 23 2012, 17:26

Czy tylko mała kicia była ubrana przyzwoicie? To znaczy, nie wiedziała dokładnie co ją czeka, ale jako, że jest to jej pierwsza z większych tego typu misji, to też przygotowała się jak należy - wzięła to, co akurat było pod łapą. Białe spodenki, skarpetki, ciepłe buty, dziwna koszula w "szachownicę" oraz skórzana kurtka z czarnym puszkiem. No i obroża, bo jak tu o niej nie wspomnieć? Nieodłączny element garderoby.
Była tak zafascynowana białym puchem, że w ogóle nie zwracała uwagi na to, co mówią inni. Z rozdziawioną buźką stała i wpatrywała się w góry. Nigdy nie była w górach. Tam w dole było cieplutko i dupcię przypieka, a tu dupcię mrozi. Jednak kocie dziewczątko marudzić nie zamierzało. Od razu polubiła śnieg! I tak, widziała go już wcześniej, aż taka nienormalna nie jest!
Zaczęła trochę skakać w miejscu, słuchając jak śnieżek chrzęści pod jej buciorami. No, jeśli o buty chodzi, to śmiało można ją nazwać Kotem w Butach, bo były jakby za wielkie na kicię, acz pasowały. Przeskakiwała z jednej nogi na drugą, robiąc coraz to większe kroki. W końcu tuż przed nią pojawił się czyściutki śnieg, który prawdopodobnie mieli własnoręcznie (własnomagicznie?) unicestwić. Chen jak gdyby nigdy nic skoczyła w niego i... zniknęła! Magia, ludzie, magia! Po chwili pojawiła się główka dziewczątka, a włoski miała całe w puchu. Wyczołgała się, albo raczej przekopała do płytszego miejsca, by stanąć zaraz na równe nogi. Mały, koci bałwanek.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t74-kocia-skrytka https://ftpm.forumpolish.com/t2187-chen https://ftpm.forumpolish.com/t1636-chen-kocie-zuo#26565
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyCzw Sie 23 2012, 22:46

Śnieg delikatnie i to chyba tylko dla mężczyzny delikatnie, muskał jego twarz, pozostawiając po sobie miłe, odświeżające uczucie zimna i świeżości. Tak Valas uwielbiał taki klimat jaki był teraz. Miejsca gdzie jest zimno i mokro, miejsca takie jak te góry dodawały mu energii ale też tak wewnętrznie wyciszały i uspakajały, no i do tego te widoki...
- Witam was wszystkich moi drodzy. Możecie nazywać mnie Havo i jestem magiem, który posługuje się lodem, wodą i dźwiękiem. Do tego tak samo jak wy zostałem wysłany w te piękne tereny aby wykonać zadanie, które zostanie nam powierzone. Dlatego na czas tej misji, proponuje abym został tymczasowym kapitanem naszej sporej drużyny. Oczywiście możecie się nie zgodzić, wszystko zależy od waszej decyzji... -powiedział i na chwilę zamilkł. Powodem chwilowej ciszy było walczenie z sobą, głównie chodziło o parę słów, które zapewne pomogą drużynie w dalszym etapie. Ale czy zostanie wybrany na kapitana, czy jednak nie? Jednak czy naprawdę posada jest aż tak ważna? Czy bez posady też nie może pomagać innym i również sobie? Tak, zapewne może! - Jednak nie ważne, czy mnie wybierzecie czy nie. Poprosił bym was o wskazanie waszej specjalizacji lub pozycji w drużynie oraz o powiedzenie nie tyle na czym polega wasza magia, a jedynie jakiejś jej ważniejsze punkty. Bo kto wie czy kiedyś nie będziemy przypadkowo wrogami? Jednak liczy się to co jest teraz, a dzięki temu będą większe szanse na przeżycie. -dodał i ogarnął wzrokiem całe to zbiorowisko, z którym teraz spędzie najbliższy czas, podczas którego wiele może się wydarzyć. Dlatego wolał zaskarbić sobie ich zaufanie i mieć pewność, że tak jak oni mogą polegać na nim tak on może polegać na nich. Bo o to właśnie chodziło w zadaniach drużynowych.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Saulo


Saulo


Liczba postów : 174
Dołączył/a : 14/08/2012
Skąd : Krk

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyPią Sie 24 2012, 01:14

(Damn to to się już zaczęło?XDD)

Mały Belf zmierzał na spotkanie ze swoją drużyną, no nie do końca należała do niego,a z resztą wiecie o co chodzi.
Kotek był niemalże niewidoczny z powodu swoich małych rozmiarów i koloru futra. Ono go grzało, wliczając w to jeszcze jego czarny płaszcz dzięki któremu można było zobaczyć go z dalsza.
Jednak z śniegu cieszył się jak dziecko, wszędzie biało i można ulepić bałwana, jednak jeśli Belf szybko nie dojdzie do swoich sam stanie się małym ślicznym bałwankiem, tylko bez marchwiowego nosa i uśmiechu z węgla.
O wilkach mowa, Kociak był już blisko nich. Zaczął truchtać swoimi krótkimi nóżkami w ich stronę.
-Heyoooooo, tutaj jestem!!!- krzyknął do nich pędząc co raz szybciej próbując zwrócić na siebie uwagę grupy. W pewnym momencie jego mała postura zniknęła w warstwie grubszego śniegu, próbując się przekopać przez tony śniegu macał wszystko co popadło mu w łapki. Oszem mógł wylecieć przy pomocy swoich skrzydeł, jednak mógł zostać porwany przez wiatry. W końcu gdy znalazł się po środku grupy wyskoczył ze śniegu jak mała niespodzianka. Jego płaszcz był pokryty śniegiem, jednak dzięki futru to mu nie przeszkadzało.
-Bu!-krzyknął wyskakując -Jestem Belf Titinan, będę wam towarzyszył- powiedział Kotek rozglądając się i obserwując grupkę osób.
-Wiem to jest dziwne, jestem gadającym kotem- powiedział do wszystkich. Spojrzał na mężczyznę i powiedział -Magia duchów, tym się posługuje-odpowiedział mu. Raczej taki maluch jak on nie miał szans by zostać przywódcą grupy.
Więc nawet nie próbował nim się stać.
-A teraz mam nietypową prośbę, czy ktoś by mnie mógł wziąć na barana? Przysięgam ,że dużo nie ważę- powiedział do wszystkich kot

Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t3806-drobne-dla-grajka https://ftpm.forumpolish.com/t3803-saulo-fierro https://ftpm.forumpolish.com/t4436-the-fierro#92067
Pheam


Pheam


Liczba postów : 2200
Dołączył/a : 15/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyPią Sie 24 2012, 19:12

//Gomene, dopiero się dowiedziałem, że biorę udział w evencie.

Zimno, wieje wiatr, pada śnieg... Takie warunki nie są najlepsze do palenia papierosów. Więc, co do cholery, ja tu robię? Mi się chyba naprawdę nudzi w tej gildii. Mogłeś siedzieć na d*pie i miałbyś spokój. Rozejrzał się po okolicy i po swoich towarzyszach. Przełęcz nie napawała nadzieją - wszędzie było pełno śniegu, nie dawało się nawet zrobić kilku kroków. A najgorsze było to, że było mu cholernie zimno w stopy - miał przecież bardzo cienkie podeszwy, które raczej służyły do walki, a nie do łażenia po górach. Może chociaż tam gdzie idziemy będzie ciepło. Właściwie... gdzie my, kuźwa, idziemy?-zapytał sam siebie w myślach, trzęsąc się przy tym z zimna jak osika. Jego towarzysze byli bardzo rozmowni, toteż słuchał ich z uwagą, raz po raz kiwając głową, na znak, że zrozumiał co powiedzieli. Sam milczał przez dłuższy czas, analizując to, co usłyszał, oraz starając się zapamiętać imiona wszystkich. Jedną z osób, która mu towarzyszyła już znał - widział ją nie raz w gildii. Była to różowo-włosa dziewczyna, o imieniu - jak sama się przedstawiła- Hotaru. Fem trzymał się natomiast z tyłu, jednocześnie na tyle blisko, aby słyszeć wszelki rozmowy. W końcu zdecydował się, że i on zabierze głos.
-Jestem Pheam Darksworth..-mruknął obojętnym głosem, po czym po chwili przerwy dorzucił - Posługuje się magią dymu, walczę jednak w zwarciu - do tego przydaje się moja katana.
Po ostatnich słowach, odgarnął lekko swój płaszcz, tak aby wszyscy mogli zobaczyć wiszącą u pasa broń.
-Jest mi obojętne kto będzie kapitanem...-dorzucił jeszcze. Spojrzał na papierosa i westchnął, bo jego ulubiona używka zgasła już dawno i nie dała się znowu zapalić. Jeśli dalej tak pójdzie, to w walce nie na wiele się przyda.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4715-pheam-darksworth
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyPią Sie 24 2012, 19:53

No to tak. Jest przed wami ścieżka zasypana metrowym śniegiem. Nie jest ona jednak zasypana w tylko jednym miejscu, a na całej długości. To tak jakby ktoś nie zauważył. A przełęcz ma dobre kilka kilometrów. Ale luzik.

Mira
Postanowiła sobie porobić z człowieczków grzejniki. W sumie pomysł wcale nie głupi. Wlazła w większą grupkę. Tak też na razie jest ci trochę cieplej, co nie zmienia faktu że marzniesz. Się futro zakłada na taka pogodę.

Vee
Panienka z DHC postanowiła się przedstawić. Spoko... w sumie nie wiedziała co robi w taką pogodę w górach ubrana nie lepiej niż Mira, ale przedstawić się trzeba. Kultura wymaga...

Hotaru
W miarę ubrana, ale i tak marznie. Bywa... kolejna osoba która zamiast zając się zaspą woli postać i się przedstawić jak na cywilizowanego człowieka przystało. Spoko...

Chen
Koteczek sobie obserwował otoczenie. Nic niezwykłego nie wypatrzył przy zachwycaniem się widokami. No i jako jedyna nie stała bezczynnie... ale chyba powinna. Rzuciła się w śnieg i... no, gdzieś wam zniknęła. Uderzyła za to o ziemię kilka metrów niżej przebijając się przez warstewkę lodu i lądując gdzieś... nie wiadomo gdzie. Wyglądało na to że pod śniegiem jest jakieś przejście. Boli cię głowa, kości trochę też, do tego marzniesz mimo ciepłego ubioru. I jesteś mokra od śniegu. Po za tym, widziałaś ścieżkę biegnącą pod ścieżką. Choć czy leci dokładnie pod nią - tego nie wiesz.

Havo
Spec od waleni też nie chciał być gorszy. Nie dość, że się przedstawił to jeszcze chce być kapitanem. No, powiedział co, stoi... i chyba tyle..

Belf
Próbujesz zwrócić na siebie uwagę innych... i tyle. Do tego śnieg na kurtce (i futerku) stopniał i marzniesz...Co jak co, ale mokra sierść kiedy wieje zimny wiatr spokojnie ci zafunduje jakieś przeziębienie.

Pheam
Też nie wie co tu robi, zaś doszedł to dość trafnych wniosków - po jaką cholerę przyszedł w góry? Mniej wiesz, dłużej żyjesz, więc zostawiamy cie bez odpowiedzi, sam do niej dojdź. Do tego mało go interesowały rozmowy randomów obok. Spoko, nie dziwie się...

Tak też stoicie, żyjecie, coś tam gadacie, a Chen wam zniknęła z oczu. O ile nie chcecie resztę życia spędzić jako lodowe rzeźby to radzę ruszyć 4 litery i jakoś przetransportować swe zacne osoby na drugi koniec przełęczy. Zleceniodawca się pewnie niepokoi...

Ostatecznie Nishi wypada ze względu na brak odpisu, a że Mashi nie odpisał to wskakuje w jego miejsce Femik, tyle.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość



Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptySob Sie 25 2012, 16:03

Było jej nieco cieplej ale ciągle zimno, a to nie było dobre. Ludzie którzy ją otoczyli byli dość.. podobni? Jacie ile kobiet miał różowe włosy, kto by pomyślał. Bynajmniej ten największy chciał być dowódcą, świetnie jej to pasowało. Zażądał by każdy coś tam o sobie na bredził to też postanowiła podzielić się... drobnymi informacjami.
-Jestem Mira, specjalizuję się...-Tu zrobiła krótką pauzę by użyć swojego PWM i przenieść na barki "dowódcy" tutaj przynajmniej nóżki jej nie zmarzną.-...w poruszaniu, jak widzisz. A że nie mam bucików, to dopóty jest zimno ja zostanę tutaj.- Oznajmiła wielkoludowi, po czym przypatrzyła się z góry reszcie, niech lepiej zaczną kombinować i coś robić bo ona i jej magia się tutaj na wiele nie przydadzą. Belfa zignorowała cóż wygłupy kota bynajmniej jej nie interesowały, zaś zniknięcie laski z obrożą było co najmniej ciekawe, ale to wielkolud rządził i myślał, ona porobi za support i assasyna o.
Powrót do góry Go down
Vee


Vee


Liczba postów : 10
Dołączył/a : 18/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptySob Sie 25 2012, 17:41

Tyle tu osób, że aż głowa boli. Znalazł się duży osiłek, który postanowił nam przewodzić. Nie mając nic przeciwko temu, kiwnęłam mu głową na potwierdzenie mojej zgody. Mam tylko nadzieję, że będzie dobrym kapitanem i nie sprowadzi nas na łatwą i szybką śmierć. Jestem jeszcze młoda i mam całe życie przed sobą, ne?
Najbardziej zaintrygowała mnie dwójka osób, a dokładnie dziewczyna wyglądająca jak kot i.. sam kot. Do tego gadający. Nie mogąc oderwać od niego wzroku, bo był przesłodki i tak dalej, usłyszałam jak się nas pyta czy weźmie go ktoś na barana. Delikatny uśmiech pojawił się na mych ustach.
- Ja mogę.. Jeżeli chcesz. - odpowiedziałam i jeżeli Belf się zgodzi to biorę go na barana. Przynajmniej będzie ogrzewał mi szyję swoim futerkiem.
Havo, bo tak nazywał się nasz tymczasowy lider, nakłonił niektórych do wyjawienia swoich umiejętności. Gdy słysząc jak co poniektóre osoby zdradzają nam swoją magię, chwilę się zamyśliłam. W sumie to mają rację, musimy się jakoś poznać jeżeli mamy razem współpracować.
- Etto.. Ja posługuję się Magią Pyłu. Walczę w ofensywie, jednak i defensywy u mnie nie brakuje. - Mówiąc to wokół mnie pojawił się latający pył, który postanowiłam zatrzymać przez jakiś czas wokół siebie. Magią spróbowałam go troszkę podgrzać, żeby wydzielał lekkie i miłe ciepełko.
A tak poza tym, to patrząc po twarzach ludzi, zgubiłam gdzieś twarz dziewczyny wyglądającej jak kot. Trochę mnie to zaniepokoiło, więc postanowiłam zwrócić na to uwagę:
- Wie ktoś, gdzie podziała się ta dziewczyna z uszami?
Powrót do góry Go down
Hotaru


Hotaru


Liczba postów : 756
Dołączył/a : 14/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptySob Sie 25 2012, 22:22

- Ymm... Jestem magiem powietrza i specjalizuję się głównie w ofensywie i moje ataki są długodystansowe. Zostań przywódcą mi tam pasuję, a tak poza tym Pheam , co tu robisz? I czemu nie zauważyłam cię wcześniej, chociaż jedna znajoma twarz.
Nareszcie coś w tej misji ucieszyło dziewczynę będzie miała kolegę z gildii, ale czemu go dopiero teraz zauważyła? A nie ważne. Teraz przynajmniej jedna znajoma mordka w tym całym towarzystwie. Mamy przywódcę to nawet lepiej. Nie zwróciła na niego zbytnio uwagę według niej był chuderlakiem, ale każdy był według niej chuderlakiem, więc to nic nowego. Zmierzyła go całego nawet mógł być tym kapitanem i tak pewnie nie będzie go słuchać. Był z innej gildii to wystarczyło, żeby mu nie ufała. Nie zwróciła uwagi ani na gadającego kota, ani na dziewczynę z obrożą. Starała się unikać spojrzeń reszty ludzi, więc po prostu założyła kaptur. Cała gromadka wydawała się jej przypadkowymi ludźmi, więc powietrzna stwierdziła, że im nie zaufa.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t85-konto-hotarci https://ftpm.forumpolish.com/t3504-hotaru#66480 https://ftpm.forumpolish.com/t3639-hocia
Chen


Chen


Liczba postów : 39
Dołączył/a : 14/08/2012
Skąd : Włocławek

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyNie Sie 26 2012, 21:28

Wybryk ten świadczył o jakże niewielkiej inteligencji małego kociaczka, choć podobno doświadczenie, jak i wiedzę zdobywa się z wiekiem, a mała Chen taka stara nie jest, by wszystko wiedzieć, nawet to, że nie powinno się wskakiwać w śnieg tuż nad przełęczą nie mając zielonego pojęcia jak daleko pod powierzchnią jest twarda ziemia. A w tej chwili, ów matka ziemia była bardzo brutalna wobec kici. Obolała i zmarznięta rozejrzała się dookoła nieco zdezorientowana. Ale chyba coś odkryła... Ale coś fajnego? Bo jak nie ma tam czekolady, to po cholerę skakać jej było?
- Nya, znalazłam coś! - wydarła się jak kogut o świcie, tak by ją na pewno słychać było. Możliwe, że popełniła drugi błąd - lawina spadnie, czy nie spadnie? O to jest, diabli, pytanie.
Kucnęła, by nieco odpocząć. Co jak co, ale bólu nie znosiła. Na szczęście nie był on jakiś wielki i okrutny, dało się przeżyć.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t74-kocia-skrytka https://ftpm.forumpolish.com/t2187-chen https://ftpm.forumpolish.com/t1636-chen-kocie-zuo#26565
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyPon Sie 27 2012, 00:04

Havo stał i czekał na odpowiedzi zgromadzonych ludzi. Pierwszy zaczął gadający kot, a takich cudów nie widzi się na co dzień. Kiedyś podobno po Fiore chodziły takie koty i zazwyczaj one były towarzyszami smoczych zabójców. Jednak ten był tutaj sam, ale nawet skoro był sam to chyba robiło z niego jeszcze rzadszy okaz. Kolejną, a raczej pierwszą osobą był mag dymu Pheam, który potrafił posługiwać się kataną. Mężczyzna ucieszył się z faktu iż nie będzie musiał stać sam w pierwszej linii, dlatego też kiwnął głową w stronę cienistego. Wtem po nim odezwała się mała różowo włosa dziewczynka, która nagle zniknęła.
- Ohh, no skoro taka urocza, młoda dama prosi to naprawdę ciężko jest powiedzieć nie. -powiedział do Mirki, po czym powrócił do obserwacji reszty, która mu jeszcze została. Trzecią osobą z kolejki była kolejna dziewczyna, która jak się okazało posiadała magię pyłu. A taka magia mimo wszystko idealnie nadawała się do warunków takich jak te. Hotaru kolejna płeć piękna w naszym jakże to milutkim timie. Dziewczyna władała magią powietrza i w dodatku znała tego chłopaka Pheama, czyli jednak niektórzy się znają... A natomiast ostatnią osobą była, zaraz gdzie to coś jest? Tak coś jest w sumie nie tak, bo przecież Havo nie miał zwidów, zaś Vee potwierdziła, że była tutaj jeszcze jedna mała dziewczynka, która gdzieś zniknęła...
Krzyk, który nagle dobiegł gdzieś z dołu, sprawił iż Havo zacisnął mocniej zęby. Bowiem wszystkie puzzle powoli zaczynały do siebie pasować. Jednak pomimo tego i tak wynik nie zadowalał mężczyzny.
- Zdaje się, że nasza nowa koleżanka wpadła w jakieś kłopoty. -powiedział, po czym przyłożył palec wskazujący prawej reki do ust i zaczął nim rytmicznie uderzać w swoje wargi. Dość dziwny sposób myślenia, ale cóż na to poradzić w sumie jest to już jego nawyk. Po dość krótkiej chwili myślenia Havo spojrzał w górę i się uśmiechnął. - Mówiłaś, że specjalizujesz się w poruszaniu, tak? A czy dałabyś radę zejść tam na dół i zobaczyć co się stało, a następnie tu wrócić i opowiedzieć nam co tam znalazła nasza koleżanka? -zapytał się dziewczynki, która siedziała na jego ramionach, po czym spojrzał na resztę timu. - My natomiast poczekamy na nowinki z dołu. Jeżeli okaże się, że droga na dole jest bardziej przystępna postaramy się zejść na dół. Ale gdyby okazało się, że nasza obecna sytuacja jest lepsza, wtedy pójdziemy tędy. Jednak wcześniej miałbym dwa pytania. Otóż Hotaru, czy potrafisz zrobić dla nas ścieżkę, poprzez wykorzystanie swojej magi oraz Vee czy będziesz w stanie wytworzyć tyle pyłu abyśmy mogli go wykorzystać jak piasek? -zakończył i ponownie powrócił do swojej pozycji myślącej, jednak tym razem wzrok był skierowany na dwie panie, których odpowiedzi wyczekiwał.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Pheam


Pheam


Liczba postów : 2200
Dołączył/a : 15/08/2012

Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska EmptyPon Sie 27 2012, 02:21

Fem przyjrzał się swojej znajomej. Najwidoczniej ona była przygotowana na wyjście w góry, bo ubrała się.. trochę cieplej? Może chociaż ona wiedziała co tu się dzieje? Wątpię... Gdyby tak było, nie zadawała by Ci tych pytań, co nie?-powiedział sam do siebie w myślach. Mimo wszystko najgorszym zmartwieniem w tej chwili było zimno.
-Żebym ja to jeszcze wiedział. Myślałem, że ty mi powiesz. A czego nie widziałaś mnie wcześniej, może przez tą moją bladą twarz, wtapiam się za bardzo w śnieg?-odpowiedział, podchodząc do niej bliżej. Fakt, dobrze mieć znajomych w tak dużym teamie, przynajmniej będzie mu raźniej. Tym czasem, okazało się, że jedna osoba zniknęła. Jego to... oczywiście, że obchodzi! Inaczej nie mógłby nazywać się dżentelmenem. Bo z tego co usłyszał, zaginiona osoba to była kobieta. Z kocimi uszkami. Na samą myśl zrobiło mu się cieplej.
-Hotaru, przytul mnie, bo zaraz zamarznę...-mruknął pod nosem Fem, szczękają zębami i tuląc się do dziewczyny. Najwyżej dostanie w twarz, a co. Zresztą i tak nie miał co robić - wiatr uniemożliwiał mu zapalenie papierosa, a mieczem śniegu przecież nie przerzuci, tak? A ich lider nie zadał mu żadnego pytania, ani nie wydał ani jednego rozkazu. Mruknął coś cicho pod nosem, tak że tylko Hotaru mogła to usłyszeć.
-Nie ufaj im... jedyną osobą, której możesz zaufać jestem ja. Pamiętaj, i trzymaj się blisko mnie o ile to możliwe.
Po tych słowach przestał się przytulać, odwrócił się i ruszył kilka kroków w stronę przejścia. Istotnie, było zablokowane. Ale czy na pewno nie dało się przez nie całkowicie przejść? Zaczął się rozglądać, uważając jednak, co by nie wejść w jakąś głęboką zaspę.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4715-pheam-darksworth
Sponsored content





Przełęcz Górska Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Górska   Przełęcz Górska Empty

Powrót do góry Go down
 
Przełęcz Górska
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Przełęcz górska
» Górska wioska
» Dolina górska
» Górska ścieżka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: 
Tereny północne
 :: Północne Pustkowia
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.