HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Earthland
 

Zobacz posty bez odpowiedzi

Królestwo Kornu

Brak nowych postówGóry Ołowiane.
Today at 09:06
Adam Arclight Zobacz ostatni post
Największa Wyspa i jednocześnie największa militarna siła nowego świata. Bardzo mocno zarówno kulturą jak i prawem przypomina stare Fiore. Geograficznie również. Jest to duża wyspa, pokryta łąkami, lasami i niewysokimi górami. Miasto znajduje się w jej centrum, przepływa też przez nie rzeka. Jest to siedziba starej gildii magów „Fairy Tail”, teraz jako że każdy jest magiem, traktowani są raczej jako gildia nieszkodliwych łowców przygód, którzy za odpowiednią opłatą, zrobią co trzeba.


Desoria

Brak nowych postówBar Mleczny Krzyw...
Sob Sty 11 2020, 09:56
Dax Zobacz ostatni post
Pustynna wyspa, wypełniona od brzegu do brzegu piaskiem i kamieniami. Cenne miejsce ze względu na wydobywane tutaj drogocenne kruszce. Jest to też miejsce w które zsyła się pomniejszym i słabszych przestępców do odrobienia wyroku w kopalniach. Cała wyspa jest więzieniem, w którym prócz brutalnych strażników, na więźniów czyha jeszcze pustynny klimat i niebezpieczna fauna i flora.


Gia

Brak nowych postówRezydencja
Czw Sty 16 2020, 23:38
Winter Zobacz ostatni post
Niewielka wyspa, znajdująca się na południowy-zachód pod Kornem. Porasta ją las ludzkich dzieci, a w samym centrum tryska krwawy gejzer. Jest to piękne miejsce, które jednak przez dość dziwną scenerię przypomina las wyjęty ze snów narkomana i posiada dość krwawe nazwy. Woda w gejzerze jest czerwona, ze względu na dużą zawartość many i miedzi w podłożu. Drzewa natomiast rodzą owoce, przypominające nieco główki małych dzieci.


Lambda

Brak nowych postówPod Dziurawym Kuf...
Czw Sty 16 2020, 17:43
Irina Zobacz ostatni post
Wyspa znajdująca się bardzo blisko jądra. Ruchliwa metropolia pełna ludzi pragnących mocnych wrażeń. Łowcy przygód, kapitanowie szukający załogi do rejsu w nieznane, przestępcy i szmuglerzy. Jeśli ktoś kiedyś zastanawiał się jak by wyglądała wyspa piratów w nowoczesnym społeczeństwie, Lambda jest odpowiedzią na ich oczekiwania.


Ran Vagra

Brak nowych postów
Surowe klify na których nie wyrosła nawet jedna roślina, rzeki płynnej soli i trzaskający deszcz opiłków żelaza, to surowe krajobrazy Ran Vagry. By tu żyć, by tu przebywać, potrzeba nie lada magii lub sztuczki, która znana jest jedynie nielicznym mieszkańcom tej wyspy. Ze względu na te ekstremalne warunki, tylko niesamowici magowie mogą się tu dostać, lub ci których chroni władca tej wyspy.


Niezbadane Ziemie

Brak nowych postówWyspa 001
Sro Sty 15 2020, 14:48
Frederica Zobacz ostatni post
W skład niezbadanych ziem wchodzą wszystkie wyspy i tereny, których jeszcze ludzie nie zdołali odkryć i są spowite tajemnicą. Ich ogromna ilość wpływa na dość spowolniony proces ich eksploracji i zapewne nigdy nie będzie sytuacji, gdzie ludzkość będzie mieć pewność, że odkryła wszystkie zakamarki i tajemnice kryjące się wśród tych nieznanych rubieży.


Inne

Brak nowych postówObrzeża lasu
Yesterday at 14:04
Kirino Zobacz ostatni postEarthland Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.