HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Prolog
 

Zobacz posty bez odpowiedzi

Regulamin

Brak nowych postówRegulamin Walk
Sob Sie 11 2012, 10:10
Kot od Kostek Zobacz ostatni post
Zbiór praw i zasad obowiązujących na forum. Każdy użytkownik winien zapoznać się z nim przed rozpoczęciem zabawy na forum i chociaż zapewne na innych forach tego typu regulaminy wyglądają praktycznie tak samo, warto pamiętać, że mogą znaleźć się w nim zapiski ciut inne, charakterystyczne tylko dla Fairy Tail Path Magician. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia zaś z jego przestrzegania.


Ogłoszenia

Brak nowych postówPoszukiwania
Pią Sty 10 2020, 23:37
Adam Arclight Zobacz ostatni post
Dział czysto informacyjny służący do informowania graczy o wszelakich nowościach dziejących się na forum. Prócz tego znaleźć można tutaj dział do składania propozycji oraz skarg jak też i specjalny dział poświęcony głównie eventom mającym miejsce na forum.


Encyklopedia

Brak nowych postówFabuła po TSie
Nie Lis 03 2019, 18:18
Goomoonryong Zobacz ostatni post
Zbiór wszelakich informacji dotyczących zasad rozgrywki na forum. Można tu znaleźć wszystkie niezbędne tematy do napisania Karty Postaci oraz do rozpoczęcia i prowadzenia samej gry. O wszelakich zmianach jakie będą w nich zachodzić informacja znajdzie się w odpowiednim dziale z ogłoszeniami.


Kartoteka

Brak nowych postówMelody Lanely
Today at 01:44
Melody Zobacz ostatni post
To tutaj zaczyna się tak na prawdę cała przygoda - od stworzenia swej postaci, która przemierzać ma ten nowy i niebezpieczny świat. Znaleźć tutaj można Karty wszystkich obecnych graczy, zaś Karty graczy, którzy zaprzestali grać, przenoszone są po pewnym czasie do specjalnego archiwum.


Prolog Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.