HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Pozostałe niejasności na eventcie u Tory




 

Share
 

 Pozostałe niejasności na eventcie u Tory

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Adam Arclight


Adam Arclight


Liczba postów : 473
Dołączył/a : 30/01/2016

Pozostałe niejasności na eventcie u Tory Empty
PisanieTemat: Pozostałe niejasności na eventcie u Tory   Pozostałe niejasności na eventcie u Tory EmptyNie Sty 08 2017, 11:44

Jako, że poprzedni temat był przeznaczony pod pvp tutaj wklejam swoją wymiane zdań z Torą na temat tego co spotkało Adama na tym eventcie do wypowiedzenia się reszcie. Na razie kopiuję to co było w złym temacie

Ja napisałem
Spoiler:
Tora odpisał:
Spoiler:
Ja odpisałem:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4710-oltarz-arcligta#97979 https://ftpm.forumpolish.com/t4654-adam-arclight
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 4046
Dołączył/a : 22/10/2012

Pozostałe niejasności na eventcie u Tory Empty
PisanieTemat: Re: Pozostałe niejasności na eventcie u Tory   Pozostałe niejasności na eventcie u Tory EmptyNie Sty 08 2017, 12:17

Na rany Chytrusa i Jeża z Nazaretu. Borom niech będą dzięki że to tylko 4 strony tej Sciliory, bo przeczytałem co się tam odnintendaliło. I wiecie co? Boje się że dostanę raka oczu od Caps Locka i długich postów Asthora, a teraz co i jak było i co i jak widzę w tej walce.

Przede wszystkim, Asthor, Tora, bez butthurtu. Ogólnie największą kupą jest wasze zachowanie. Wasze zachowanie w prywatnym życiu, SB, GG i to wszystko bo się pokłóciliście o głupią grę tekstową w internecie. Czytanie waszych wymian zdań czy durnych uwag z obu stron, sprawiało że twój obiektywizm Tora, spadał. Sam czasem walnę głupią uwagą która stawia mnie w złym świetle, zdarza się każdemu, no ale pamiętajmy, trzeba tego unikać. Szkalowania akcji Asthora, czy sędziowania Tory. Niechodzi tutaj tylko o to by pielęgnować waszą wzajemną "przyjaźń" czy nie denerwować innych waszym dziecinnym zachowaniem, ale po prostu o fakt, że to bardzo negatywnie wygląda. Co mówicie na SB przekłada się na odbiór ogólnie tej walki. Tak jak do pewnego stopnia jak mówiłem każdy rzuca durnymi uwagami, tak u was po prostu pewna granica i to przestało przypominać niewinny żarcik, czy śmieszki z tematu, a taki spory ból dupy obojga co mogło przerodzić się we wszystko. Rzecz w tym że ty Tora, byłeś tam jako MG.

Teraz pomijając już obiektywizm walki przejdźmy do niej samej. Asthor, posty które w twojej ocenie były świetne, dla mnie były najwyżej średnie. Przestań zakładać, że wszystko co robisz jest idealne i bez zarzutu - bo nie jest. Ja również, jak Tora, za cholere nie dałbym ci kopnąć z partyzanta po wyskoku, bez umiejki. Co do nierównego czasu trwania tur, również Tora ma racje. Może ci skończyć turę po 5 metrach, a może po 100 metrach. Decyzja MG. Smutne ale prawdziwe. Zazwyczaj musi być czymś uwarunkowana, IMO tutaj było to umiarkowanie ok. Zażalenia o omnipotencje Evy i to że robiła RZECZY przez duże RZ no cóż... MG ma prawo dać ci cholernie silnego przeciwnika. Nigdzie nie było napisane, że nie będą oni potwornie silni.

ALE, Tora. Matko Boska Częstochowska Eva Adam i Zbyszek.
Całkowicie rozumiem butt hurt Asthora. Przeciwnik z jakim walczył był bardzo... bardzo mocny. Ciężko to ująć inaczej. Co do błędów w sędziowaniu, te są niemożliwe do wskazania przez magię przeciwniczki Adama(którą znam) i ogólnie to co zrobiła pod pewnym warunkami mogło by się jej udać... tylko czy przeciwnik Adama nie był dla niego za trudny? Ciężko ocenić. Ogólnie, czasem się zdarza Asth, że przeciwnik na którego się trafia jest dla nas o wiele, o wiele za silny. I chociaż się wysilasz i robisz wszystko by wygrać, to nie jesteś w stanie. I to nie kwestia MG pała, tylko taki NPC. NPC którego szanse na pokonanie już od początku były bardzo niskie. Taką samą sytuację miałem z Nanayą na misji. Mieliśmy przeciwnika tak ciężkiego że nie daliśmy mu rady, tyle. I nie ma butt hurtu, bo zdajemy sobie sprawę z tego że MG może dać nam przeciwnika ponad nasze siły, o ile bezsensownie nas nim nie zmasakruje i nie pozbawi postaci nawalając miliona negatywnych statusów - a Tora ci tego nie zrobił. No i rzecz jasna nagroda za taką walkę będzie odpowiednio wysoka. Bo walczyłeś ładnie, nie bardzo dobrze, ale ładnie. I na pewno Tora doceni ten fakt, oraz to jak silnego miałeś przeciwnika(Bo był on bardzo silny, Tora) i odpowiednio wynagrodzi cię PDkami.

Tak więc, nie. Sędziowanie tej walki przez Torę, nie było złe. Po prostu musisz Ast zrozumieć że istnieją przeciwnicy których nie pokonasz. Nie ważne że masz zaklęcie lecące 20m/s. Eva posiada jeden spell, jeden pieprzony OP spell który sprawiał, że w zasadzie mogłeś tym nie trafić nawet przykładając jej tą kulkę do klaty. I tak długo jak Tora nie używa tego NPCa by pozabijać wszelkich graczy czy zrobić im bardzo niedobre statusty, to jest to ok. Bo ją wciąż da się zabić. Co nie zmienia faktu że dla ciebie ten event to było takie... poziom Bardzo trudny. Po prostu dostałeś bardzo OP przeciwnika, do czego MG miał pełne prawo. Sama walka z obu stron prowadzona była dobrze. Z drobnymi potknięciami Tory, kiedy po prostu ja zasędziowałbym coś inaczej, ale raczej nic specjalnie nieprawidłowego. Skarga Asthor nie jest zasadna. Nie znasz zdolności przeciwnika i z góry zakładasz że to co zrobił jest niemożliwe. A ja znam i mówię inaczej. I nawet nie musiała być Bogiem, ani magiem czasu.

Ogólnie to się gubię teraz pisząc bo wiadomo masa kupy. Ale ujmę to tak. Sędziowanie Tory było ok. Asthor to że czegoś nie rozumiesz, nie oznacza że jest złe, starczyło poczekać do końca eventu i poprosić o dokładne wytłumaczenie. Przeciwnik był OP, tak OP że miałeś nie wielką możliwość wygranej, ale tak długo jak nie było to mocno wykorzystywane w celu udupenia twojej postaci, było OK. Dostaniesz za to na pewno odpowiednio dużą nagrodę. Więcej luzu oboje i mniej szkalowania drugiego. Wiesz jaki styl ma Tora i nie musiałeś iść na event, poszedłeś i spotkała cię walka z bardzo silnym przeciwnikiem. A że będzie bardzo silny można było się domyślić po fakcie, że wyzywasz coś zbliżonego siłą do Boga. No ale tak to bywa że czasem na takich przeciwników się trafia.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana https://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong https://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
 
Pozostałe niejasności na eventcie u Tory
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sylwester u Tory

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Skargi
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.