HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Crow Fatum




 

Share
 

 Crow Fatum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Crow Fatum


Crow Fatum


Liczba postów : 4
Dołączył/a : 25/02/2016

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Crow Fatum   Crow Fatum EmptyCzw Lut 25 2016, 21:13

Imię: Crow

Pseudonim: Lokaj

Nazwisko: Fatalité

Płeć: Mężczyzna

Waga: 80 kg

Wzrost: 180 cm

Wiek: 30 lat

Gildia: Brak

Miejsce umieszczenia znaku gildii: Brak

Klasa Maga: 0

Wygląd: Crow wygląda na dużo młodszego niż tak naprawdę jest. Co najmniej o dziesięć lat. Wszystko dlatego iż jego proces starzenia się, opóźnia działanie magii, którą dzierży. Crow to mężczyzna o długich, sięgających aż do pasa, czerwonych włosów, który zwykle są splecione na plecach i w połowie owinięte materiałem, co powoduje iż druga część, spięta jest w luźny kucyk. Odznacza się też oczyma w kolorze swych włosów, która to zawsze ukazują niewzruszenie oraz pogardę do wszystkich innych, prócz swej pani. Mężczyzna odznacza się też wątłą budową ciała. Jest typowym chuderlakiem, dlatego też stara się stronić od walk w zwarciu. Drobna budowa, nie przeszkadza mu jednak, w wyglądaniu jak zimnej krwi zabójca. Na jego twarzy, rzadko kiedy widnieje uśmiech, gdyż jego umysł jest zbyt zajęty chłodną analizą otoczenia.

Charakter: Crow żywi niebywale wielką pogardę dla wszystkich ludzi, którzy próbują wejść w jakąkolwiek interakcję z jego osobą. Do każdej osoby, prócz Yume, której obiecał dozgonną lojalność. Facet odznacza się wysokim intelektem, elokwencją, taktem oraz obyciem w miejscach, które tego wymagają, takie jak pałace czy przybytki państwowe. Najgorszą cechą Crow'a jest sarkazm. Jest on prawdziwym mistrzem tej sztuki, czym w połączeniu ze swoją pogardą, często denerwuje inne osoby i przysparza kłopotów sobie oraz Yume. Mężczyzna doradza swojej pani w każdej kwestii, od miłosnych po pieniężne czy zdrowotne. Nie ma takiej rzeczy, w której nie potrafiłby jej pomóc. Jest on wielce oddany służbie Yume i gdyby tylko tego zachciała, pozbawiłby się dla niej życia bez mrugnięcia okiem. Mimo iż starałby się wszystkie konflikty rozwiązywać pokojowy gdyż jest pacyfistą, wie, że tak się nie da. Jest on jednak tylko i wyłącznie pomocą dla swej pani, gdyż sam nigdy nie potrzebuje atakować swoich oponentów. Również jego asortyment magiczny, mówi sam za siebie, gdyż nie posiada on zbyt wielu czarów atakujących. Jest dużo milszy i troskliwszy dla Yume, lecz nie zmienia się aż tak diametralnie, gdyż ogólnie rzadko kiedy się uśmiecha. Jest wyjątkowo nie czuły dla obcych ludzi, chyba, że jego duchowa partnerka rozkaże mu co innego. Nie może się jej sprzeciwić i tego nie robi. Nie interesuje go ludzka krzywda. Bez mrugnięcia okiem, czy zastanawiania się dwukrotnie, zabiłby człowieka, który zagrażałby życiu jego czy Yume.

Historia: Crow od urodzenia, żył na dworze jednego z lordów, u którego od dawien dawna, służyła jego rodzina. Tak jak jego ojciec, tak i on od małego, szkolony był w sztuce savoir-vivre'u, czytaniu i pisaniu, etykiecie, muzyce oraz przeróżnej maści innych zagadnień, godnych doradcy. Tak, dobrze czytacie, doradcy. Bowiem przy jego narodzinach, była obecna nadworna wróżka, która wyczytała z gwiazd, iż będzie on duchowym partnerem córki władców dworu, w którym żyje. Od zawsze więc było mu wpajane to, iż będzie musiał dbać o swoją towarzyszkę, czy raczej panią, jak najlepiej tylko potrafi. Sprostać każdemu jej żądaniu, spełnić wszystkie zachcianki i jeśli trzeba, oddać za nią życie. No więc kiedy nastał czas narodzin owej dziewczynki, której nadano imię Yume, nikogo nie zdziwiło, że chłopak nie opuszczał jej nawet na moment i nie spuszczał z oka, chociażby na krótką sekundę. Był zawsze przy nie, czy tego chciała czy też nie. Nauczył się ignorować wszystkie inne, otaczające jej osoby, aby móc skupić się w stu procentach na niej i zapewnieniu jej bezpieczeństwa. Poprzysiągł sobie, że zawsze będzie jej służył dobrą radą, czy pomocną dłonią, obojętnie co by nie robiła. Towarzyszy jej do dziś dzień.

Umiejętności: Support lvl 1, Uzdrowiciel lvl 1, Ofiara lvl 1

Ekwipunek: 5k klejnotów

Rodzaj Magii: Accélération magie (Magia przyspieszenia) - jest to rodzaj magii, który wpływa bezpośrednio na organizmy oraz poniekąd na otaczający go świat. Można dzięki temu usprawnić bądź też upośledzić ciało swojego celu, lub jego magię. Przy odpowiednim użyciu czarów tego rodzaju, można nawet przyspieszyć regenerację ran/ciała.
 
Pasywne Właściwości Magii :

Czas płynie wolniej - spowolnione procesu starzenia, facet dłużej będzie wyglądać na młodszego, niż jego rówieśnicy

Szybsza reakcja - mężczyzna ma delikatnie krótszy czas reakcji, z racji na działanie jego magii

Wielozadaniowość - mózg Crow'a potrafi przetwarzać, w krótszym czasie więcej informacji niż normalna osoba, z racji iż jego magia, przyspiesza działanie jego organizmu. Wykształcił to w sobie przez wzgląd na fakt, że przez cały czas czas, był doradcą, myślicielem i taktykiem Yume, więc musiał być kilka kroków przed nią.

Zaklęcia:

Dieu Mode de Guerre[A] - jedno z najsilniejszych istniejących zaklęć wspomagających, w arsenale Crow'a. Spytacie jak ono działa. Przyspiesza ono wszelakie reakcje organizmu. Dzięki niemu bodźce dostarczane są do mózgu i przetwarzane w trybie natychmiastowym. Produkcja adrenaliny(z wiadomymi efektami jej działania), jest przyspieszona w horrendalnym stopniu. Wszystko to sprawia iż dana osoba staje się istną maszyną do zabijania, wydaje się niepokonana, stąd nazwa trybu boga wojny. Niestety mankament jest taki, iż przyspieszają się WSZYSTKIE reakcje organizmu, co za tym idzie, odczuwanie bólu. Nie jest to jednakże najgorsze... Uczucie bólu, podczas działania czaru jest kilkukrotnie spotęgowane. Krótko mówiąc, zaklęcie pozwala na szybsza reakcję, większą prędkość poruszania się oraz w trakcie trwania czaru, nie odczuwa się zmęczenia(spowodowane adrenaliną). Jednakże, monsieur Crow, może wybrać, który z aspektów organizmu chce usprawnić.

Décrépitude[A] - zniedołężnienie, jak sama nazwa mówi, ma jeden cel. Spowolnić działanie organizmu przeciwnika oraz odbieranie przez jego mózg bodźców i informacji, które są mu wysyłane. Crow może wybrać trzy aspekty, na które rzuci zniedołężnienie, co miałoby słabsze działanie, bądź jeden, na którym skupi cały efekt czaru.

Gloria Victis[B] - Gloria Victis, to czar z repertuaru zaklęć leczących. Nie działa ono jednak tak jak większość, gdyż po prostu, znacznie przyspiesza gojenie ran/obrażeń. Co najmniej dziesięciokrotnie szybciej niż w naturze. Jest to po prostu wariacja magi uzdrowicielskiej, która nie leczy natychmiast, jak typowe zaklęcia leczące, tylko przyspiesza [u]naturalne gojenie się ran[u].(Czyli zamiast dwóch sekund leczenia magią uzdrowicielską, leczy się najzwyczajniej w świecie szybciej [rana leczona uzdrowicielsko zamiast 10h, rana leczona tym zaklęcie, zamiast 10 godzin, leczy się w godzine]. Nie może uzdrowić brakujących kończyn i organów.

Accélérer[C] - magia pozwalający na dwukrotne zwiększenie prędkości, wybranego przez siebie obiektu. Można użyć TYLKO na obiektach nieożywionych i czarów(np pocisków, czy kul ognia)

Ralentir[C] - magia pozwalająca na dwukrotne zmniejszenie prędkości, wybranego przez siebie obiektu. Można użyć TYLKO na obiektach nieożywionych i czarów(np pocisków, czy kul ognia)
Powrót do góry Go down
Reiko


Reiko


Liczba postów : 481
Dołączył/a : 13/12/2014

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptyPią Lut 26 2016, 22:03

Będzie sprawdzane, tylko tak na pierwszy rzut oka... Niby magia przyśpieszania, a są dwa zaklęcia i jedna PWM o spowalnianiu. Zdecyduj się, a ja się powoli wezmę za ogarnianie części opisowej.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2541-rachunki-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t2531-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t4308-reiko
Crow Fatum


Crow Fatum


Liczba postów : 4
Dołączył/a : 25/02/2016

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptySob Lut 27 2016, 16:36

Nie rozumiem. Przyspieszenie może być zarówno dodatnie jak i ujemne. W tym toku rozumowania to mając magię lodu, nię mógłbym stworzyć śniegu, bo od tego jest magia śniegu? Proszę mieć to na uwadze podczas ponownego przyczepienia się do nazwy mojej magii :)
Powrót do góry Go down
Reiko


Reiko


Liczba postów : 481
Dołączył/a : 13/12/2014

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptySob Lut 27 2016, 18:33

Wygląd: Prawdę mówiąc, Crow ma trochę za dużo kilogramów jak na "chuderlaka". Byłoby dobrze jakoś to pogodzić. Chudy to ja jestem, przy prawie tym samym wzroście i 60kg.
4 linia - "włosach"
6 linia - "które"

Charakter: 12 linia - "pokojowo"
17 linia - "nieczuły"

Historia: 4 linia od końca - "otaczające ją". Linię wyżej literówka - "niej".

Rodzaj Magii: Nazwa nazwą, ale opis magii nie wspomina nic o spowalnianiu, tylko o "upośledzaniu", choć nie wiadomo w jaki sposób. Nie wydaje mi się niezrozumiałe, że potocznie każdy rozumie przyspieszenie jako przyspieszenie, a nie wektorową wielkość fizyczną przyjmującą wartości rzeczywiste. Dopisanie że może przyspieszać i spowalniać organizmy i obiekty to czysta formalność. Oprócz tego proszę wpisać, że Crow nie będzie mógł znacząco wpływać na funkcje życiowe innych organizmów bez ich zgody, tzn. spowalniać/przyspieszać przepływ krwi, oddech itp.

PWM:
Szybsza reakcja: "z uwagi na działanie"
Wielozadaniowość: Brakuje tylko magicznego słówka od PWMek, czyli "nieco / nieznacznie więcej informacji".

Zaklęcia:
Dieu Mode de Guerre (A): Fragment "mankament jest taki, iż przyspieszają się WSZYSTKIE reakcje organizmu" wydaje się sprzeczny z "monsieur Crow, może wybrać, który z aspektów organizmu chce usprawnić". Swoją drogą nie wiem co takiego strasznego w przyspieszaniu odczuwania bólu o jakiś ułamek sekundy, ale to nie jest problem techniczny.
Proponuję możliwość podniesienia ogólnej prędkości niemal dwukrotnie (ok. +80%) (um. Sprinter, Skrytobójca, Joker) na 3 posty, nie przekraczając jednak poziomu 4 tych umiejętności. Nawet uznając że kilkukrotne wzmocnienie odczuwania bólu jest pewną równowagą dla siły zaklęcia, i tak trzeba zaznaczyć że po ustąpieniu jego trwania osoba odczuje nagle pełne zmęczenie, które normalnie powinna była odczuwać i może to spowodować chwilowe zamroczenie, a w przypadku ogromnych przeciążeń nawet omdlenie. Nic się nie stanie jeśli oczywiście nic nie robiła podczas trwania buffa. Zasięg użycia zaklęcia 15m.
Podnosi percepcję tylko na tyle, na ile pozwala stopień rozwinięcia jej zmysłów. (patrz Umiejętności) Buffa nie można stackować.

Décrépitude (A): Mam trochę ograniczoną wyobraźnię jak już zauważyłeś, możesz wymienić przykładowe aspekty które można osłabić? Bo mi przychodzi do głowy tylko szybkość poruszania się, sprawność myślenia oraz ewentualnie sprawność w korzystaniu z magii. Zasięg 15m i konieczność widzenia celu, czas trwania 3 posty. Debuffa nie można stackować.

Gloria Victis (B): Doświadczenie mi mówi, że MG mają problemy z określaniem czasu inaczej niż przez ilość postów. Co byś więc powiedział na pewną wariację klasycznych ram zaklęć, a mianowicie nałożenie na osobę buffa, który sprawia że przez siedem postów leczy się ona z prędkością rangi C. Co prawda nie wyleczy ran poziomu S, ale to nawet logiczne, bo z takimi obrażeniami organizm nawet przy ogromnym przyspieszeniu mógłby nie dać rady nigdy. Zaleta byłaby taka, że nawet gdyby otrzymać ranę kilka postów po rzuceniu zaklęcia, ona też zacznie się leczyć tak jakby właśnie w tym poście użyto na niej spella C, który jednak przestanie działać jeśli skończy się czas trwania Gloria Victis. Zasięg zaklęcia 10m.

Accélérer (C): "Magia pozwalająca", zasięg 20m i kontakt wzrokowy, w przypadku pocisków magicznych zadziała najwyżej na te rangi B, jednak z połową skuteczności. Zaklęcie nie przyspiesza czasu lecz zwiększa prędkość, zatem możliwe że zmieni się trajektoria lotu obiektu, np. poleci bardziej prosto niż powinien. "czarach" zamiast "czarów".

Ralentir (C): Analogicznie jak wyżej.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2541-rachunki-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t2531-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t4308-reiko
Crow Fatum


Crow Fatum


Liczba postów : 4
Dołączył/a : 25/02/2016

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptySob Lut 27 2016, 20:32

Cytat :
Oprócz tego proszę wpisać, że Crow nie będzie mógł znacząco wpływać na funkcje życiowe innych organizmów bez ich zgody, tzn. spowalniać/przyspieszać przepływ krwi, oddech itp.
Yyyy... Nie? To nie ma najmniejszego sensu? Czy mentalista pyta się o zgodę przypuszczając swój atak? Nie wydaje mi się. Argument kompletnie bez sensu i znaczenia. Nie zgadzam się na coś takiego. Co do samej formy, to luzik, poprawię opis i będzie wyjaśnione o co chodzi z magią przyspieszenia.

Co do zaklęcia rangi A, Tryb Boga Wojny. Nie chcę żeby to działało tylko na szybkość, z uwagi na to, że wzmagam produkcję adrenaliny. No a to, że dałem tam ból, to moja kwestia(jest tam, żeby zaklęcie nie było za silne), przy takiej wielkiej dawce adrenaliny, ból nie istnieje. Nie czuje się go po prostu, każdy kto miał kiedyś jakiś nawet najmniejszy wypadek, może powiedzieć, że nie od razu czuje się ból, tylko wtedy, kiedy przestanie działać adrenalina, a dzięki niej, człowiek jest w stanie nawet podnieść rzeczy, których normalnie nie dałby rady. To zaklęcia podnosi poziom adrenaliny w wielkim stopniu, dlatego działanie organizmu się usprawnia. No i tak, zapomniałem dodać, że po skończeniu się zaklęcia, organizm jest znacząco osłabiony, ponieważ przez krótką chwilę, osobnik, który znalazł się pod działaniem zaklęcia, wykorzystuje praktycznie wszystko co może ze swojego ciała, a co za tym idzie, za bardzo je męczy.

Co do dwóch C, spoko. Tu nie ulega wątpliwości, że tak będzie działało.


Co do drugiego zaklęcia A, mianowicie zniedołężnienia. To jak szybko obraz dostaje się do mózgu, a raczej bodźce, która odpowiadają za to co widzimy. Szybkość reakcji, człowiek czy zwierze czy w ogóle żywy organizm, będzie wolniej myślał. Prędkość rzucania czarów.

No i jeszcze kwestia Glorii Victis.... Nie znam za bardzo tutaj systemu, więc nie wiem jakby to działało, ale zaklęciem rangi B rany poziomu C a nie B? Wolałbym żeby tak nie było. Tym bardziej, że nie ma określonego czasu ile trwa Gloria, nie wiem ile mogłoby to działać... Może po prostu powinienem jeszcze raz przemyśleć to zaklęcie i wtedy dam znać. Pasuje tak?
Powrót do góry Go down
Reiko


Reiko


Liczba postów : 481
Dołączył/a : 13/12/2014

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptySob Lut 27 2016, 21:31

Rodzaj Magii: Argument nie jest bez sensu, bo jeszcze nie podałem żadnego argumentu tylko poleciłem wpisać. Teraz ci powiem dlaczego - i tak w życiu nikomu nie pozwolę żadnym zaklęciem po prostu spojrzeć na kogoś i go w ten sposób zabić. Człowiek od manipulacji prędkością wszechrzeczy nie może po prostu stwierdzić że "wiesz co... spowolnię ci oddychanie dziesięciokrotnie, miłego duszenia się", mimo że magia się do tego teoretycznie nadaje. To nie kwestia sensu tylko balansu, niestety coś takiego tutaj istnieje. Gdybyś kiedyś chciał robić takie zaklęcia, byłyby tak ostro nerfione, że już lepiej w ogóle ich nie tworzyć.

Dieu Mode de Guerre (A): Co chcesz przyspieszać prócz szybkości? Przypieszenie produkcji adrenaliny oznacza hektolitry adrenaliny. Adrenalina co robi... Pozwala dać z siebie wszystko, ewentualnie troszkę więcej, jakieś 110%, a potem i tak się trafi do szpitala. No ale sama adrenalina nie wystarczy żeby się nagle stać supersilnym, najwyżej podniesiesz kamień którego normalnie byś nie podniósł bo zabrakło odrobinki siły. Odrobinki.
Tak bardziej konkretnie - podnoszenie trzech umiejętności o taki procent to dobry buff, którego w dodatku Crow może używać nie tylko na sobie. Załóżmy... że można dopisać też jakieś zwiększenie siły ataków (szybciej bijesz to i mocniej bijesz), żeby MG brali to pod uwagę. Nawet zaryzykowałbym wpisanie że ataki należy traktować jak z umiejętnością na poziomie o jeden wyższym niż postać posiada.
Czyli z bólem chodzi o to, że nie jest "odraczany" przez adrenalinę. No o tym nie pomyślałem, dobrze.
Ale co jeszcze chciałbyś, żeby ten spell robił? Już robi bardzo dużo rzeczy i to tylko dlatego, że daje +500% bólu. Jeszcze się zastanowię nad cyferkami ale póki dyskutujemy - wyjaśnij, czego tutaj oczekujesz. Ostrzegam tylko, że uniwersalne zaklęcia są znacznie słabsze.

Décrépitude (A): No to... napisałeś tak, jak ja zrozumiałem. W takim razie są trzy kategorie: ruch, myślenie/postrzeganie/refleks oraz magia. Może być dwukrotne spowolnienie ruchu lub dwukrotne spowolnienie pozostałych dwóch kwestii naraz?

Gloria Victis (B): Spieszę z wyjaśnieniem - wspominałem o odniesieniu do "luźnych ram zaklęć" które są w temacie o magii oraz "leczeniu rangi C". W owych "ramach" jest napisane, że takie typowe, bardzo sztampowe zaklęcie leczące rangi C leczy: "Maksymalnie rany rangi A. Rany rangi C goją się przez post każde następne o 2 tury więcej." Czyli proponowałem ci by Gloria trwała 7 postów, podczas których dana osoba w każdym momencie leczy się z taką właśnie prędkością. Przykładowo jeśli miałaby ranę B w chwili użycia Glorii, wyleczyłaby ją w 3 posty. Gdyby otrzymała w drugim poście obrażenia A, wyleczyłyby się w szóstym poście. Gdyby oberwała z siłą B w piątym poście, obrażenia zdążyłyby się znacznie, lecz nie w pełni zagoić, bo skończy się czas trwania zaklęcia.
Oczywiście że możesz jeszcze to przemyśleć. W dowolnym momencie możesz zmieniać koncepcje odnośnie wszystkiego w tej KP.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2541-rachunki-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t2531-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t4308-reiko
Crow Fatum


Crow Fatum


Liczba postów : 4
Dołączył/a : 25/02/2016

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptySob Lut 27 2016, 22:10

Rodzaj magii: Chłopie... cytat odnosił się głównie do fragmentu słów "bez zgody", co jest absurdalne w każdej formie tego.. khem.. zamysłu. W zaklęciach jak widać zawsze mam opisane na co mogę wpływać i w okrojonej formie z jaką siłą, dlatego nie widzę żadnego powiązania do tego Twojego całego oddychania, co też jest jakąś rzeczą wyssaną z palca, nijak mającą się do mojej magii i zaklęć już widniejących w KP. Nikt nie przepuści spowolnienia oddychania? A ja się jakkolwiek o to staram?? XD Funkcje, które są zawarte w moich zaklęciach nijak mają się do tak ważnych, jaką Ty wymieniłeś. Wracając jednak do tego absurdalnego "pozwalania" spowalniania:
"Dzień dobry... mam takie.. niecodzienne pytanie. Bo... w sumie mam taką magię.. że... no chciałbym pana spowooolnić, ale nie wiem czy mogę... Byłby pan o tyle miły i zgodził się?"
"W sumie... to nie baardzo... wiesz, nic do Ciebie nie mam, ale nie na rękę mi to tak troszkę."
"A... no to okeeej, rozumiem. Pójdę sobie."

Zaklęcie z podnoszeniem statów. Tutaj chodzi, o to, żeby właśnie podnieść staty, które dzięki adrenalinie właśnie można zrobić. Percepcja/postrzeganie otoczenia/czas reakcji(nazwij to jak chcesz xD), szybkość oraz siłę. Co za tym idzie, dla mojej postaci kompletnie bezużyteczne, jak to wychodzi z charakteru Crow'a i tego jak jest zbudowany. Nie oszukujmy się, jego ciało by tego nie wytrzymało xD Zakładałem to jako wzmocnienie dla towarzysza, które jest ostatecznością, bo jest strasznie ryzykowne jeśli ktoś zrani taką osobę, ba! Jeżeli urwie jakąś kończynę to już w ogóle śmierć, ponieważ momentalnie taka osoba by się wykrwawiła. A w większości przypadków, MG tak czy siak, najpewniej określi, że użytkownik tego, nie będzie w stanie się ruszać. Chcę żeby to zaklęcie wzmacniało te trzy aspekty(szybkość, siłę, percepcję) w mniejszym stopniu, bądź w większym jeden z nich. Zależy od tego, jak sobie wybiorę. Oczywiście, usprawnienie jednego, miałoby gorsze efekty po, ponieważ bardziej wymęczy. Kwestia dogadania się, jakby to zbalansować.

Zniedołężnienie. Słabszy efekt na dwie rzeczy, bądź silniejszy(aczkolwiek nie dwukrotny) na pojedynczą. Nie nie może być dwukrotne zmniejszenie, ponieważ nie mogę dwukrotnie na jedną osobę rzucić, ewentualnie jakimiś zdolnościami przedłużyć działanie.

Gloria Victis mi pasuje w takim stanie. Tylko kilka doprecyzowań bym potrzebował. Nawet na oko. Jak to jest z ranami np... od łuku czy jakieś cięte? Np. płytka rana cięta, do mięśni, do kości - ile to by się regenerowało? Bo do obrażeń z zaklęć do już wiem.
Powrót do góry Go down
Reiko


Reiko


Liczba postów : 481
Dołączył/a : 13/12/2014

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptySob Lut 27 2016, 22:40

Rodzaj Magii: Napisałem "nie będzie mógł znacząco wpływać na funkcje życiowe" <- życiowe. Takie fundamentalne, niezbędne do życia. Właśnie chcę żebyś spowalniał sobie ruchy przeciwnika czy jego szybkość reakcji, ale nie żeby mu krew w żyłach stanęła, bo to by było zbyt evil. Nie to nie, nie wpisuj tego fragmentu - nie jest to konieczne. Skoro nie masz zamiaru tworzyć takich zaklęć, mogę spać spokojnie, a nawet gdyby ci przyszło do głowy, wierzę że spotkają się z solidnym oporem sprawdzających.

Dieu Mode de Guerre (A): To chyba rozumiem i widzę, że chcesz się trzymać praw fizyki przez co osoba pod wpływem zaklęcia poniesie wszelkie konsekwencje związane z ciśnieniem podniesionym do absurdalnego poziomu - fontanna krwi z byle zadrapania. Nadal jednak trudno mi sobie wyobrazić znaczne zwiększenie siły pod wpływem adrenaliny. Załóżmy że miałbyś 6 "poziomów" umiejętności do rozdania przy tym buffie, mogąc je rozdzielić na Sprintera, Skrytobójcę, Jokera oraz Percepcję na czas 3 postów. Z tego mógłbyś wybrać jeszcze jeden poziom dla Siłacza, Łamacza kości lub Mocarza. Ograniczenia umiejętności byłyby ignorowane (np. wymagania Percepcji albo Mocarza) ale nie można przekroczyć 3 poziomu. Po zakończeniu działania taka osoba byłaby znacznie osłabiona z powodu zmian ciśnienia, zależnie od tego co wyprawiała pod wpływem buffa oraz jej "początkowych" umiejętności mogłaby dochodzić do siebie przez parę postów lub nawet zemdleć.

Décrépitude (A): Nie rozumiem problemu z dwukrotnym zmniejszeniem. Za mało? Za dużo? Mi się wydaje, że dużo. Na dwie wybrane z tych trzech byłoby to po spowolnienie o jakieś 60%. Przedłużyć działanie możesz po prostu rzucając ponownie zaklęcie tuż po jego ustąpieniu.

Co do rang obrażeń - ten system D, C, B itp. jest trochę niejasny, ale jednak prostszy do ogarnięcia niż określanie za każdym razem "poparzenia drugiego stopnia" tudzież "rana cięta o długości 7 centymetrów, uszkodzona skóra właściwa, mięsień dwugłowy nacięty na 4 milimetry...". Z tego powodu obrażenia od bicia w ryj lub broni też często porównuje się do tych literek, tak jakby to były zaklęcia. Rąbnięcie kogoś toporem tak, że delikwent jest w dwóch połowach to na przykład obrażenia rangi A. Urwana ręka to chyba B... Podobnie jak strzała czy bełt w brzuchu, acz to zależy gdzie się wbiją. MG jakoś to oceniają, ja dokładnie niestety nie wiem. Jest to problematyczne, nie jesteśmy specjalistami.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2541-rachunki-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t2531-lilin https://ftpm.forumpolish.com/t4308-reiko
Torashiro


Torashiro


Liczba postów : 5599
Dołączył/a : 10/05/2013

Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum EmptyPon Sie 29 2016, 19:41

Proszę o potwierdzenie w przeciągu tygodnia, czy to KP będzie jeszcze kończone, czy nie. Jeśli nie otrzymam odpowiedzi, zostanie ono zablokowane i przeniesione do archiwum KP (Klik)

W przypadku chęci powrotu do gry, wystarczy odezwać się do moderatorów lub adminów, by przywrócili KP.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 https://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 https://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559
Sponsored content





Crow Fatum Empty
PisanieTemat: Re: Crow Fatum   Crow Fatum Empty

Powrót do góry Go down
 
Crow Fatum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grrid "Crow" Blaidd

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Niezaakceptowane
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.