HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Reputacja postaci




 

Share
 

 Reputacja postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kira Ryu


Kira Ryu


Liczba postów : 17
Dołączył/a : 29/11/2012

Reputacja postaci Empty
PisanieTemat: Reputacja postaci   Reputacja postaci EmptyNie Maj 12 2013, 14:48

Wiem iż taki temat był już zakładany przez Nanaya, lecz mój dotyczy troszkę czegoś innego. Mianowicie reputacji samej postaci w grze. Coś na wzór reputacji gildii jednak z tym by było mniej roboty dla MG :P Lecz do rzeczy, co wy na to by wprowadzić taką reputację. MG po zakończeniu każdej misji dopisywał by dodatkowo ilość zdobytej reputacji. Np jeżeli postać przez cała misje zachowywała się jak Kuba rozpruwacz, to otrzymywała by złą renomę, natomiast gdyby zachowywała się jak aniołek otrzymała by dobrą renomę. Gracz w specjalnym oknie pod avatarem wpisywał by ilość sławy (tutaj administracja musiała by się wykazać i stworzyć dwa dodatkowe pola :D) a tu plusy i minusy każdej ze sław

Zła renoma
Plusy
-Możliwość uniknięcia walki z niektórymi przeciwnikami.
-Łatwiejsze zdobywanie informacji przez zastraszanie.
-Szansa na wyciągnięcie haraczu od różnych ludzi.
-Możliwość otrzymania pomocy w walce od ludzi wyjętych spod prawa

Minusy
-Możliwość wywiązania się walki z stróżami prawa
-mniejsza szansa na otrzymanie pomocy ze strony dobrych ludzi
-różne zamachy w celu pozbycia się osoby ze zła renomą

Dobra renoma
Plusy
-łatwiejsze zdobywanie informacji
-Pomoc stróżów prawa
-szansa na otrzymanie prezentu od mieszkańców miasta,wioski itp

Minusy
-Możliwość wywiązania się walki z przestępcami
-mniejsza szansa na otrzymanie pomocy ze strony złych ludzi

Co wy na to ? :P



Powrót do góry Go down
Laveth


Laveth


Liczba postów : 180
Dołączył/a : 19/10/2012

Reputacja postaci Empty
PisanieTemat: Re: Reputacja postaci   Reputacja postaci EmptyPon Maj 13 2013, 11:20

Jako twórca reputacji gildii (projekt lekko się przykurzył... ups) sądzę, że takie coś nie da nam zbyt dużo, a wręcz będzie się gryzło. Chyba, że skończymy na jednym systemie reputacji. Dlaczego? Powiedzmy, że Gildia ma złą renomę. Wszyscy się boją etc. etc. źli pomagają złym, policja tylko czeka... a tu nagle postać zaczyna łapać plusy jako "aniołek" to co się dzieje z ludźmi? "On jest od tych złych... ale to dobry chłopak?". Jak ma wtedy reagować przypuśćmy policja... wiedzą, że on jest z tych złych... ale ludzie go kochają... co robić?
Następnie powiedzmy, że jest taki dobry na misjach... czy nie będzie to pretekstem do wywalenia z gildii w końcu niszczy renomę gildii?

Mam nadzieje, że określenie "złych ludzi" określa ich przynależność do "złej" gildii a nie ich charakter? "Bo to zła kobieta była"
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t365-zelastwo-lav-a#3266
Kira Ryu


Kira Ryu


Liczba postów : 17
Dołączył/a : 29/11/2012

Reputacja postaci Empty
PisanieTemat: Re: Reputacja postaci   Reputacja postaci EmptyPon Maj 13 2013, 12:27

Nio właśnie ten mój pomysł jest zamiast reputacji gildii, bo z tego co przeczytałem ten projekt ma marne szansa na przejście, gdyż jak to ktoś napisał "MG miałbym dodatkową robotę,, :P Natomiast mój pomysł nie zwiększy roboty mistrzą gry :P

Co do tych złych ludzi, to chodzi mi nie tylko o osoby z mrocznych gildii, ale także zwykłych ludzi wyjętych spod prawa :P
Powrót do góry Go down
Torashiro


Torashiro


Liczba postów : 5599
Dołączył/a : 10/05/2013

Reputacja postaci Empty
PisanieTemat: Re: Reputacja postaci   Reputacja postaci EmptySob Cze 25 2016, 18:00

Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 https://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 https://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559
Sponsored content





Reputacja postaci Empty
PisanieTemat: Re: Reputacja postaci   Reputacja postaci Empty

Powrót do góry Go down
 
Reputacja postaci
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rezerwacja Postaci
» Rezerwowanie postaci
» DT restart postaci
» Pięć postaci
» Śmierć postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Pomysły oraz Sugestie :: Omówione propozycje
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.