HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Powiedz coś o sobie - Page 2




 

Share
 

 Powiedz coś o sobie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 EmptySro Lis 07 2012, 15:35

First topic message reminder :

Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Ksywka:[/b] 
[b]Data urodzenia:[/b] 
[b]Miasto:[/b] 
[b]Cechy charakteru:[/b] 
[b]Zainteresowania:[/b] 
[b]Zdjęcie:[/b]  (jeśli ktoś chce)
[b]Wymarzony zawód i dlaczego taki:[/b] 
[b]Ulubiony kolor:[/b] 
[b]Ulubiona potrawa:[/b] 
[b]Ulubiona książka:[/b] 
[b]Lubię:[/b] 
[b]Kocham:[/b] 
[b]Nienawidzę:[/b] 
[b]Czemu tutaj grasz?:[/b]


Imię: Sebastian Janusz
Ksywka: Don
Data urodzenia: 15.10.1993
Miasto: Poznań
Cechy charakteru: Nie mnie to oceniać, ale jakby zebrać to co ludzie mówią to... zły, wredny, chamski, niemiły, zapominalski, zaborczy
Zainteresowania: PBF'y, Anime, wkurzanie ludzi, creepypasty i ogólnie horrory, osu
Zdjęcie: W sumie jest w temacie "Pokaż swoją twarz"
Wymarzony zawód i dlaczego taki: Coś co nie wymaga za dużo wysiłku i przynosi spore zyski
Ulubiony kolor: Czerń
Ulubiona potrawa: Pizza
Ulubiona książka: "Nekroskop" Briana Lumleya
Lubię: Zombie, Jeść, PBF'y, Większość z was, Fejsbóka, Trollować, Hejtować
Kocham: Spać, Anime, Książki, Horrory, Pewną jedną osóbkę <3
Nienawidzę: Wielu rzeczy... ale chyba najbardziej durnych 12-letnich "otaku" którzy po obejrzeniu serii takich jak kóroszitsudżi, naruto czy endżel bits sądzą że wszystko wiedzą i są znawcami anime. No Hejcić te pospólstwo.
Czemu tutaj grasz?: Głównie z powodu ludzi tu grających o:
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647

AutorWiadomość
Kyoki


Kyoki


Liczba postów : 104
Dołączył/a : 26/03/2013
Skąd : Syberia

Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 EmptyNie Lis 03 2013, 20:22

Imię: Katarzyna 'Kasia' Aneta Dżoanna
Ksywka: Mal, Frosh, o jeżu
Data urodzenia: 25 stycznia 1997
Miasto: Lubawa, zadupie w Warmińsko-Mazurskim, ale często jestem w Trójmieście
Cechy charakteru: Em, szczera, mówiąca to co myśli, walę prosto z mostu jak to się mówi, niecierpliwa, umiem dobrze słuchać, do tego mam podzielność uwagi <3 Ale z drugiej strony cholerykiem, strasznym cholerykiem. No i nie potrafię usiedzieć na miejscu długo. Jej~ Spóźniam się, zawsze, ludzie powoli przyzwyczajają się do tego i umawiają się ze mną jakieś dwadzieście minut przed dobrym czasem xD
Zainteresowania: Muzyka, granie na saksofonie, Anime, Manga, pisanie, czytanie książek, spanie, oglądanie filmów, granie w stare, dobre gry, PBF'y, historia, geografia, podróże
Zdjęcie: Taka tam brzydka ja~ Oślepiam, ostrzegam :3 Moja mina mnie boli xD
Wymarzony zawód i dlaczego taki: Stewardessa, dlaczego? Bo lubię podróżować, dlatego coś takiego mi jak najbardziej odpowiada, ale nie nadaję się ;_;
Ulubiony kolor: niebieski, zielony, biały, czarny, pomarańczowy, w sumie TENCIA!
Ulubiona potrawa: zupa serowa, żurek; ciasto: Rafaello, babeczki, krewetki... Omomom *-*
Ulubiona książka: 'Igrzyska Śmierci', 'Młody Samuraj', za dużo kocham książek ;_;
Lubię: obijać się, gotować, piec, szukać przepisów na ciasta, babeczki, sałatki, czy na co mam ochotę, śpiewać, jak nikt nie słyszy, chodzić na strzelnice, zakupy, na spacery... Lubię jeździć tramwajami, ooo.
Kocham: SPAĆ, mieć święty spokój, czytać książki, muzykę, gdy jest ciemno, wracać nocą do domu, pisać, swoje poduszki, mam ich dziewięć, tyyyle miłości <333
Nienawidzę: gdy coś nie idzie po mojej myśli, obłudy, udawania przyjaźni, wymieniania kogoś na 'lepszy model', niewysypiania się, opgadywania ludzi, gdy oni to widzą/słyszą, hipokryzji, ciszy, irytujących yaoistek, podkreślmy młodocianych, WF, gier zespołowych, samej siebie...
Czemu tutaj grasz?: bo SENCIA. Dokłaniej namówiła mnie mówiąc, że tu są fajni ludzie, nie ma tak często dram, fajnie się gra, no i miała rację <3 Dziękuję *-*
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1368-konto-blooda#20394 https://ftpm.forumpolish.com/t1357-blood#20390 https://ftpm.forumpolish.com/t1416-zbrojownia#21324
Snow


Snow


Liczba postów : 254
Dołączył/a : 21/08/2013

Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 EmptyCzw Lis 07 2013, 23:23

Imię: Ariel Michał Maksymilian
Ksywka: nie posiadam takowej, imię jest wystarczające xD
Data urodzenia: 22 grudnia 1990
Miasto: Rybnik, królestwo czarnym złotem i miodem płynące ;D Często bywam na wsi zwanej Kraków, może ktoś zna tą wieś?
Cechy charakteru: Na pewno uparty jestem jak cholera. Mówią że potrafię być miły, ale to tylko plotka. Lubię przygadać, zwykle jestem szczery. Z tych złych cech to tylko lubię pobałaganić, a jestem zbyt leniwy by to potem posprzątać.
Zainteresowania: Oczywiście nie pogardzę dobrym A&M, muzyka, gry kompjuterowe, jeździectwo, trolling.
Zdjęcie: Uno Dos Ja to ten kudłaty nieogolony.
Ulubiony kolor: Niebieski
Ulubiona potrawa: Kuchnia włoska oraz wszelakie ryże z kurczakiem itp itd.
Ulubiona książka: Trudno o jakiś konkretny wybór, ale w pamięci zapadł mi Temeraire
Lubię: Dobry trolling nie jest zły, prawda?
Kocham: Dobrze zjeść i futrzaki (4 psy, papugi, konie same się przypałętały serio!)
Nienawidzę: Fałszu, kłamstwa, zdrady.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1426-skarpeta-snow-a https://ftpm.forumpolish.com/t1392-patrick-snow-johnson
Shinra


Shinra


Liczba postów : 6
Dołączył/a : 14/12/2013
Skąd : Radom

Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 EmptyPon Gru 16 2013, 22:37

Jako, że jestem tu nowy, wypadałoby przybliżyć wam nieco moją osobę

Imię: Kacper
Ksywka: Skurwiel
Data urodzenia: 29.07.1993r
Miasto: Radom
Cechy charakteru: Leniwy, stuknięty, wstydliwy z zadatkami do atencjonowania się co jest absurdem.
Zainteresowania: Rysunek, grafika komputerowa, gry, kobiety, psychologia, piercing, tatuaże.
Zdjęcie: Niech pozostanie nutka tajemniczości, może kiedyś jak ktoś będzie nalegał w co wątpię.
Wymarzony zawód i dlaczego taki: Rysownik, grafik komputerowy, twórca modeli i konceptów do gier.
Ulubiony kolor: Czarny, ciemna czerwień.
Ulubiona potrawa: Spaghetti
Ulubiona książka:
Lubię: Większość znajduje się w zainteresowaniach, poza tym, lubię się obijać i spać.
Kocham: Siebie, przede wszystkim.
Nienawidzę: Zbyt wielu rzeczy, aby wszystkie wymieniać, chociaż pośród nich na pewno będzie głupoty.
Czemu tutaj grasz?: Mój koci brat mnie namówił.
Powrót do góry Go down
Xaki


Xaki


Liczba postów : 60
Dołączył/a : 11/01/2014

Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 EmptySob Sty 18 2014, 23:32

Imię: Bartek
Ksywka: Maratończyk, Baran, Pasterz
Data urodzenia: 09.07.1996r
Miasto: Koszalin
Cechy charakteru: Pomysłowy, zwariowany, miły, wyrozumiały, tolerancyjny, zabawny, otwarty, a i na pewno nie jestem wstydliwy
Zainteresowania: Windsurfin, tereny zieleni, ciekawe gatunki roślin, szydełkowanie
Zdjęcie: Tak jak obiecałem KLIK!
Wymarzony zawód i dlaczego taki: Dendrolog. Praca przyjemna, opłacalna, a poza tym rośliny są szalenie ciekawymi organizmami.
Ulubiony kolor: Amarant
Ulubiona książka: cykl Nieśmiertwlni Alyson Noël
Ulubiona potrawa: oj za dużo ich, żdeby wymieniać
Lubię: Pozytywnie pokręconych ludzi, mieć co robić, balety, dobrze się bawić itp.
Kocham: Moją dziewczynę Olę
Nienawidzę: Głównie nudy i nietolerancyjnych debili
Powrót do góry Go down
Taki


Taki


Liczba postów : 109
Dołączył/a : 16/07/2013

Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 EmptySro Kwi 23 2014, 23:53

Okej, pobawię się w archeologa i odkopię temat.

Imię: Maciek
Ksywka: W sumie to brak, ale wszyscy nie mówią na mnie "Maciek", a "Maćko", więc chyba się liczy? Dresy widząc mnie czasami krzyczą "Jezus", a kumpel woła "Slay" - przyzwyczaił się z gry.
Data urodzenia:  09.08.1995
Miasto: Mieszkam w małej wsi, ale często jestem w Stalowej Woli.
Cechy charakteru: W sumie to raczej ciężko ocenić samemu. Słabo u ludzi z obiektywizmem, ale mogę napisać kilka spostrzeżeń, które zauważyłem na swój temat. Ogólnie to sam siebie nie znam. No tak zwyczajnie, zawsze reaguję inaczej i rzadko zachowuje się podobnie dwukrotnie. Taki kalejdoskop ze mnie trochę. Najciekawsze jest to, że mam w sobie PEŁNO sprzeczności, dlatego przyjaciółka lubi nazywać mnie "absurd". W sumie to też mógłbym dać do ksywek... Wracając do tematu - bywam miły, bywam wredny, spokojny i cichy, a za chwilę drę mordę oraz zachowuję się jak totalny idiota. Czasami poważny, chociaż zazwyczaj zabawny. Na pewno jestem wyluzowany, niesamowicie wyluzowany. Znajomi zawsze mówią, że ja to mam "wieczny Chillout", bo używam tego słowa często. Nie umiem się zdenerwować i nie da się. Oho? Challenge Accepted? Możecie próbować, wielu próbowało ^ ^. Mam NIEZIEMSKO duży dystans do siebie. Można po mnie cisnąć, wyzywać, a ja się nie przejmę, dlatego wy też tego nie róbcie. Ogólnie to lubię żartować sam z siebie i udawać osoby, którymi nie jestem.
Zainteresowania: Standardowo muzyka - dosłownie każda. Słucham wszystkiego chociaż najbliżej serca mam metal. Ostatnio fazę mam na rytualny rap (jakkolwiek ten gatunek dziwnie nie brzmi). Anime i manga to również moje zainteresowanie, chociaż raczej traktuję to jako miłe spędzanie czasu. Trochę interesuję się kulturą japońską, lecz tą dawną bardziej związaną z Samurajami i ogólnie okresem, w którym żyli. Sam dosłownie KOCHAM wszelkiego rodzaju miecze i mam na tym punkcie bzika. Trenuję sobie Bokkenem samodzielnie i czasem z przyjacielem, gdyż nie mam w pobliżu żadnego Dojo, by ćwiczyć Iaido czy Kendo. Fantastyka mnie interesuje również, komiks tak samo. Interesuje się sportami ekstremalnymi oraz boksem. W sumie to wciąga mnie często biologia, geografia, a szczególnie kosmos - to mnie pochłania.
Zdjęcie: Nie mam aktualnych, same co mają prawie dwa lata(?) 1. >KLIK< 2. >TakJaToTenJezus<
Wymarzony zawód i dlaczego taki: W dzieciństwie marzyłem żeby zostać psem... zwyczajnym zwierzakiem. XD Później postanowiłem zostać rycerzem, rajdowcem, żołnierzem, bokserem itd. Jednak teraz nie wiem nawet na jakie studia chcę iść.
Ulubiony kolor: Pomarańczowy oraz zielony.
Ulubiona potrawa: Hmm... ciężko wybrać. Lubię kuchnię włoską, a z potraw to ostatnio pożeram w wielkich ilościach naleśniki ze skórką pomarańczy nadziewane sosem z piersią kurczaka.
Ulubiona książka: Hym, hym, hym. Niestety nie przeczytałem wiele dlatego ciężko mi wybrać jakąś ulubioną. Zbyt skąpa moja biblioteczka, by odpowiedzieć.
Lubię: Biegać, jeździć na rowerze, oglądać anime, czytać mangę, czytać komiksy, oglądać i słuchać AMV.
Kocham: Oglądać nocne niebo, ćwiczyć z Bokkenem, ostre potrawy, adrenalinę, uczucie spadania/lotu, słuchać dobrą muzykę, wiosnę, burze, ciche ulewy, absurdalny humor.
Nienawidzę: Zabawy uczuciami, kłamstw, mody, subkultur i kiku innych rzeczy.
Czemu tutaj grasz?: Bo to dobre forum... I guess...
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t1289-skryteczka-taki-ego-haha https://ftpm.forumpolish.com/t1285-taki-karasuma#18948
Sponsored content





Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Powiedz coś o sobie   Powiedz coś o sobie - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Powiedz coś o sobie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Był sobie raz superbohater...
» Jin taki sobie do sprawdzenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Rozmowy
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.