IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Szczury

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 4754
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Szczury   Pią Mar 20, 2015 10:03 pm

Podstawowe informacje:

Oficjalnie nie jest to żadna gildia, ani nawet organizacja. Więc kim są? A no zwykłą grupą społeczną. Są to ludzie, którzy mieszkają w opuszczonych kanałach i tunelach pod miastem. Wbrew pozorom, nie składają się oni z żebraków, ba, nie są nawet biedni. Zostali po prostu odrzuceni przez społeczeństwo. Niektórzy nie znają magii, jeszcze inni wyznają dziwne religie, kilka osób cierpi na choroby psychiczne. Reszta to przestępcy, którzy po prostu się tu ukrywają, albo rodziny ze slamsów, którym władza odebrała dach nad głową. Kiedyś posiadali swoistą hierarchię. Po bitwie z Policją Magiczną są obecnie rozbitą grupką, przez co przypominają oni państwo w państwie.
Obecna sytuacja Szczurów:
 

Stosunek organizacji do innych gildii:

~FT~
Nie zadawać pytań, likwidować od razu.

~LS~
Nie zadawać pytań, likwidować od razu.

~DHC~
Bliżej nieokreślone.

~GH~
Neutralne, mogą z nimi współpracować, ale to nadal magowie.

~PM~
ZABIĆ.

~RM~
ZABIĆ.

Plusy fabularne wynikające z przynależności do organizacji:
- Będąc Szczurem posiadasz jednocześnie znajomości w tej gorszej części społeczeństwa, tak więc wszyscy skrytobójcy, wszelkiego rodzaju szumowiny - bardzo łatwo możesz się do kogoś takiego dostać i w trakcie rozmowy z nim możesz być pewny, że od razu nie rzuci Ci się do gardła.
- Każdy ze Szczurów może zostać jednokrotnie wyekwipowany w dwa przedmioty:
Pazur – przedmiot, który powinien posiadać prawie każdy członek Szczurów. Jest to narzędzie służące do wypalania czegoś co jest odpowiednikiem znaku gildii. Jednak wypalony zostaje on na ciałach tych, którzy zostali zlikwidowani przez Szczury.
Pisk – gwizdek w formie maski, który pozwala na wydawanie z siebie dźwięku, który naśladować ma szczurzy pisk. Jest to znak - sygnał Szczurów, bardzo często wykorzystywany.
- Szczury mogą korzystać z podziemnych kanałów przez co o wiele łatwiej przemieszać im się po miastach będąc niezauważonym. W dodatku znają także zatarte szlaki i jaskinie, przez co mogą przenosić się między miastami praktycznie bez wykrycia. Nawet szlaki, tunele bądź kanały do niektórych miejsc strategicznych znają.

Minusy fabularne wynikające z przynależności do organizacji:
- Jeśli złapie Cię Policja możesz mieć pewność, że trafisz do więzienia i zbyt prędko z niego nie wyjdziesz.
- Decyzje i rozkazy lidera nie podlegają żadnym dyskusjom, przez co Szczury są zdane na łaskę swojego przywódcy. Nieważne czego on będzie od nich wymagał wszelkie polecenia muszą być natychmiastowo spełnione. W razie niewykonania rozkazu czeka ich śmierć albo długie tortury, zależy od humoru przywódcy.
- Szczury są podzielone obecnie na różne frakcje. To, że ktoś należy do tej samej organizacji nie znaczy, że będzie pałał do ciebie sympatią lub chociaż nie próbował zabić.

Plus techniczny wynikający z przynależności do organizacji:
Szczurzy Immunitet – czasem zdarza się tak, iż wyrok śmierci wydawany jest na osobę, która jest niewinna, bądź jest ona dla kogoś bardzo ważna. I jak w takiej sytuacji uratować temu komuś życie? Bardzo prosto. Bowiem, każdemu Szczurowi przysługuje możliwość nadania immunitetu (Tylko jednego!), czyli jednorazowego odpuszczenia winy. Podobno jest to rodzaj magii, dlatego nikt nie użyje go dwa razy, natomiast każdy wiedzieć będzie o tym, iż ta osoba ów immunitet posiada.

Czy możliwe jest dołączenie do Szczurów przez zwykłych graczy?
Oczywiście. Dołączyć można fabularnie lub ewentualnie z poziomu Karty Postaci. Jedynym wymogiem jest jednak to, by takową chęć zgłosić do MG zajmującego się Szczurami (Torashiro) i to on ma ostateczne słowo w tej kwestii.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559 Online
 
Szczury
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Prolog :: Encyklopedia :: Gildie i Organizacje-
Cytat Lipca
"- Czy wszystkie moje alter ego muszą być spedalone?-spytał sam siebie w myślach."
~ Pheam
Layout autorstwa Frederici
Forum opartę o mangę & anime Fairy Tail autorstwa Hiro Mashimy.
Grafika (po uprzedniej obróbce), kody, skrypty jak i sama zawartość pod postacią postów należy do ich twórców i nie życzymy sobie kopiowania którychkolwiek z tych elementów bez zgody prawowitych autorów.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallows
Forumowy Team Speak!
Adres: 178.217.190.14:6300 | Nazwa serwera: Net-Speak.pl | Nazwa pokoju: ~~~~FTPM~~~~ (i wszystkie podpokoje)
HASŁA! FTPM: FTPM | Psychiatryk: nie | Cmentarz: nerf | Dom spokojnej starości: OP
FORUMOWY DISCORD