HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Gotowe. chyba




 

Share
 

 Gotowe. chyba

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
DarkBlade


DarkBlade


Liczba postów : 3
Dołączył/a : 26/05/2014

Gotowe. chyba  Empty
PisanieTemat: Gotowe. chyba    Gotowe. chyba  EmptyPon Maj 26 2014, 21:10

Imię:  Atshu
Pseudonim:  Dark Blade
Nazwisko:
Płeć:  Męska
Waga: 60 kilo
Wzrost: 170 cm
Wiek: 16 lat
Gildia: Samotnik
Miejsce umieszczenia znaku gildii: ^
Klasa Maga: 0

Wygląd: Dark jest dość niski równo 170 centymetrów wzrostu co to jest? tyle co nim. Waga jest chyba normalna 60 kilo ale sporo tam mięśni. Ma grzywkę koloru czarnego.  Ma jego zdaniem bardzo ładny tatuaż są to czarne skrzydła zaraz pod nim jest wieczna rana zadana podczas jednego z testów. Gdyby nie to,ze jest samotnym wędrowcem pod tą raną miałby znak gildii do której chce dołączyć czyli FairyTail. Blade nie jest kimś na kogo nie zwraca się uwagi na ulicy. Co w nim takiego wyjątkowego? po pierwsze katana nigdzie się bez niej nie ruszy nawet do toalety. Dobra co do ubioru wiadomo każdy może się przebrać ale Atshu ma kilkanaście par takich samych ubrań w które się prawie zawsze ubiera poza specjalnymi okazjami takimi jak śluby i pogrzeby.  Dobra jak się zazwyczaj ubiera po pierwsze czarna koszulka na ramiączkach dzięki temu,że jest czarna bardziej rzuca się w oczy jego srebrny wisiorek.  To najzwyklejsze srebrne kółko zawieszone na łańcuchu. Dobra co do spodni są to jeansy najczęściej białe.  A nic nie wiadomo o kolorze oczu Darka są one zielone ale zawsze przykryte przez jego grzywkę. Przez co wygląda o wile straszniej.  
Charakter: Charakter Blada jest bardzo ale to bardzo dziwny.Jest typowym samotnikiem denerwuję go przebywanie wśród innych ludzi a tym bardziej wśród dzieci.  Nie lubi zawiązywać przyjaźni czy znajomości ale gdy takie coś się zdarzy to jest oddany przyjacielowi bez końca.  Nie jest chętny do pomagania innym chyba,że może wyniknąć z tego walka lub bójką do tego zawsze jest pierwszy. Nie zwraca uwagi na ludzi słabszych od niego jego motto to "jeżeli nie jesteś zdolny obronić swego życia to nie jesteś go wart".  Jeżeli chodzi o jedzenie nie lubi fast foodów je tylko zdrowe jedzenie.  Teraz przejdźmy do tego co lubi jest bardzo mało takich rzeczy jedną z nich są silni ludzie. Są to jedyne osoby,które mają szanse się z nim zaprzyjaźnić.  Uwielbia walki i bójki kocha to uczucie zbliżającej się śmierci oraz krzyki swoich ofiar.  Jego hobby to poniekąd sprawianie bólu i znęcanie się nad przeciwnikiem.  Ech teraz Atshu wgląda na drania bez serca no dobra sporo w tym prawdy ale ma także zalety. Przecież nie ma człowieka bez żadnej zalety. Wyobraźcie sobie,że Dark ma aż 2! zdziwieni co? jest szczery ale jest to też wada ponieważ jest szczery do bólu. Nie raz doprowadził kogoś do łez. Kolejną zaletą Blada jest to,że nie kłamię brzydzi się kłamstwem wprost go nie cierpi.  Tak w skrócie Atshu jest chamem bez serca ale jest za to szczery.
Historia:  Była sobie pewna mała wioska w lesie żyło się w niej spokojnie do czasu. Pewnego feralnego dnia do tej wioski przyjechała pewna rodzina otoczona złą sławą zabójców  tak zgadliście to rodzicie Atshu!. Pewnie sądzicie,że dzieciństwo takiego zabójcy jest straszne. To nie do końca prawda do 7 roku życia był normalnym dzieckiem. Lecz w swoje siódme urodziny został odprawiony rytuał przyjęcia jak on przebiegał? Był dość prosty dziecko zostało zabierane do zbrojowni w której broń wybierała swego właściciela. Darka wybrała katana zwana ostrzem łaknącym krwi. Pomimo tego,że nazwa wskazywała na to,ze powinna być koloru czerwonego bron ta była cała czarna. Właśnie dlatego został nazwany Dark Bladem.
Zaraz po wybraniu broni został poddany treningowi walki wręcz,bronią białą oraz sztuki zabijania. Inne aspekty zostały pominięte nie uczono go używać niczego innego poza kataną. W wieku 11 lat został poddany 3 testom: odwagi,siły i przetrwania. Pierwszy test był dość trudny musiał zabić pewnego zamożnego starca. Dostanie się do jego posiadłości było śmiesznie łatwe ponieważ Dark potrafi stawać się niewidzialnym. Lecz gdy stał nad starcem i miał go zabić wahał się gdy w końcu wbił mu broń w serca a ostrze zanurzyło się w krwi coś się aktywowało.  Zapytacie co? Demon ukryty w broni, każdy demon miał inne zdolności i charakter po aktywowaniu się go właściciel je przejmował.   Atshu wyzbył się litości i poprawił swoją szermierkę.  Kolejne testy zdał śpiewająco sparing z innymi kandydatami był łatwy tak samo jak test przetrwania w strasznym lesie.   Zaraz po powrocie z testów spotkała go niemiła niespodzianka. Gdy wszedł do wioski zobaczył jak płatni mordercy wybijają jego rodzinę oraz przyjaciół. Jedynymi ocalałymi byli on oraz jego nauczyciele,którzy kontrolowali jego trzy testy. Po tym wydarzeniu klan się rozpadł a ocaleni uciekli w różne zakątki świata. Nasz bohater zamieszkał w Magnolii podczas swojego długiego pobytu trwającego koło 3 lat bardzo zainteresował się gildią FairyTail,która według plotek które słyszał jest bardzo potężna. Chciał spróbować do nie dołączyć i tu właśnie zaczyna się  przygoda młodego Darka.  
Umiejętności:
Skrytobójca-1
Kontrola-1
Bezszelestny-1
Ekwipunek:
Katana z specjalną umiejętnością:
Pochłania krew przez co staję się na jakiś czas ostrzejsza i odnawia moc użytkownika.
Rodzaj Magii: Skrytobójcza
Pasywne Właściwości Magii
-Brak
Zaklęcia:
Zniknięcie- stajemy się na chwilę niewidzialni podczas tego zaklęcia stajemy się szybsi o 30%. Ranga C
Nie mam pomysłu na nazwę- broń na której zostanie użyte to zaklęcie staje się ostrzejsza oraz zadaję długo trwałe rany osłabiające poruszanie się i uniki oczywiście przeciwnika. Ranga C
Widmowa kopia-Atshu tworzy kopię swej katany. Można tego użyć w dwa sposoby. Prawdziwa katana jest widzialna tak samo jak kopia lub tylko kopia jest widzialna. Zastosowanie jest banalne: wróg blokuje cios widma a tu dostaje precyzyjne cięci prawdziwą. Albo ma opóźniony czas reakcji ponieważ nie wiem który atak zablokować. Rang C

Moglibyście mi zaproponować jakie zdolności pasywne mogłaby mieć moja magia? bo nie mam żadnego pomysłu i ta nazwa skila proszę
Powrót do góry Go down
Garvan


Garvan


Liczba postów : 41
Dołączył/a : 20/04/2014

Gotowe. chyba  Empty
PisanieTemat: Re: Gotowe. chyba    Gotowe. chyba  EmptyWto Maj 27 2014, 13:59

Umiejki: ok

Ekwipunek: Odpada

Magia: Rozpisz magię, potem sprawdzę spelle, bo sama nazwa mi nie wystarczy~~
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2083-garvan
DarkBlade


DarkBlade


Liczba postów : 3
Dołączył/a : 26/05/2014

Gotowe. chyba  Empty
PisanieTemat: Re: Gotowe. chyba    Gotowe. chyba  EmptyWto Maj 27 2014, 14:05

Ale to nie podchodzi pod żądną magie to techniki których nauczono go w wiosce. Mam jedno pytanie jeszcze skoro moja postać to skrytobójca to w pum mogę mieć skrytobójca poziom drugi? przecież przechodziłem trening. A zamiast tego skryto w umiejętnościach dać coś innego?
Powrót do góry Go down
Dax


Dax


Liczba postów : 1344
Dołączył/a : 20/10/2012
Skąd : Krakus

Gotowe. chyba  Empty
PisanieTemat: Re: Gotowe. chyba    Gotowe. chyba  EmptySro Maj 28 2014, 21:46

To jest magia, stawanie się niewidzialnym, wyostrzanie miecza i tworzenie kopii to dla mnie zaklęcia. Do tego nadałeś im rangi. Niestety u nas nie ma na forum czegoś takiego jak techniki jakiegoś tam epickiego cięcia lub znikanie od tak bez magii (chyba, że magiczny item, jednak to już nie moja działka i w KP się tego nie dostanie jeśli nie jest to związane z magią). Tutaj od tego mamy zaklęcia.
Przechodź sobie nawet i 10 treningów, ale to nie takie forum, gdzie piszesz, że byłeś 100 lat w zakonie czy gdzieś tam i jesteś nagle mistrzem w czymś tam i umiesz takie, a nie inne rzeczy. My mamy tutaj system i na start każdy jest równy. Umiejki to twoja sprawa, nie wiem co sobie dasz, bo to twój interes jak będziesz rozwijał tą postać.
Chyba dobrze to ująłem... Trochę może być pogmatwane, ale mam kilka problemów prywatnych i ciężko mi się skupić na pisaniu : P
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t451-bank-mroza https://ftpm.forumpolish.com/t4702-daxy https://ftpm.forumpolish.com/t780-dax-i-jego-zmiany
Sponsored content





Gotowe. chyba  Empty
PisanieTemat: Re: Gotowe. chyba    Gotowe. chyba  Empty

Powrót do góry Go down
 
Gotowe. chyba
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» To żyje! Chyba...
» coś z tego chyba będzie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Niezaakceptowane
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.