HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać)




 

Share
 

 Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ari




Liczba postów : 1
Dołączył/a : 04/09/2012

Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać) Empty
PisanieTemat: Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać)   Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać) EmptyWto Wrz 04 2012, 18:15

Imię: Marina
Pseudonim: Ari
Nazwisko: -
Płeć: kobieta
Waga: 58 kg
Wzrost: 1,60
Wiek: 20 lat
Gildia: brak
Miejsce umieszczenia znaku gildii: Nie należy do żadnej gildii, jeśli będzie chciała do którejś dołączyć, wtedy pomyśli się o znaku.
Klasa Maga: 0

Wygląd:

Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać) Be69300a6a7bab3b56e5421db8bde030-d4ldy7x

Marina jest niewysoką, bo mierzącą zaledwie 1,6m kobietą. Jest szczęśliwą posiadaczką zielonych oczu, które w zależności od nastawienia i humor zmieniają barwę od bladego, pastelowego odcienia aż po jadowitą, soczystą zieleń. Oczy otaczają długie i gęste rzęsy. Pośrodku twarzy znajduje się mały, słodki nosek, a pod nim ładnie wykrojone usta, które Marina maluje na ciemny, wręcz śliwkowy kolor. Barwa ta pasuje do tej różowych włosów. Długie pukle są zazwyczaj niesforne i układają się tak, jak im się to podoba. Tak, z tego powodu Marina nosi krótką kurteczkę z kapturem obszytym futerkiem. Wystarczy, że założy go na głowę i włosy nie mają szans się dłużej burzyć. Kurteczka kończy się tuż pod pokaźnych rozmiarów biustem, który Marina całkowicie bezczelnie i z pełną premedytacją eksponuje. Nosi głębokie dekolty, gorsety i półgorsety. Zdarza się jej też przywdziewać prześwitujące luźne bluzki wtedy, kiedy pod spodem nic nie ma. Jej ulubione spodnie, to stare, znoszone, dżinsowe szorty, które odsłaniają pewną część pośladków. Dopełnieniem stroju są ciężkie buty i zakolanówki sięgające do połowy uda.

Charakter: Z jednej strony Marina jest osóbka skrytą w sobie, nieufną i całkowicie odizolowaną od społeczeństwa. Żyje we własnym świecie. Tak naprawdę interesuje ją niewiele poza muzyką. Zazwyczaj jest milcząca. Ludzi lekceważy i zdaje się ich nie zauważać dopóty, dopóki nie musi z nimi walczyć. Jeśli już się odezwie, z pewnością będzie kąśliwa, bo języczek to ma cięty i wyćwiczony...
Jeśli chodzi o muzykę, potrafi się w niej całkowicie zatracić, nie przejmując się otoczeniem, nie zwracając uwagi na przyziemne sprawy.

Z drugiej strony mamy Marinę, która zrobi wszystko co zostanie jej polecone przejmującym, męskim głosem. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy owe polecenia docierają bezpośrednio do jej ucha. Koniecznie muszą być wyszeptane. W takim wypadku dziewczyna jest całkowicie bezbronna i można zrobić z nią wszystko, co dusza zapragnie. Miała tak od zawsze, ale nie zdołała odkryć dlaczego tak się dzieje. Męskie głosy sprawiają, że z cichej i skrytej osoby wychodzi perwersyjna bestia bez zahamowań.

Historia:

Umiejętności:
- Kumulacja energii poziom 1
- Zapasy magiczne poziom 1
- Geniusz magiczny poziom 1

Ekwipunek:
- gitara
- sakiewka z pieniędzmi
- kilka kartek papieru i pióro

Rodzaj Magii: Magia Dźwięku
Pasywne Właściwości Magii
Marina ma wyczulony słuch. Słyszy szepty rozmów na dużą odległość, słyszy nawet bezszelestnie skradających się. Dzięki swojej magii może też ustalić położenie przedmiotów w ciemnościach. Tak, działa to tak jak echolokacja u nietoperzy. Marina wydaje ultradźwięki, które odbijają się od przeszkód i ukazują jej obraz otoczenia.
Dodatkowo muzyka której źródłem nie jest Marina, wzmacnia ją i przywraca siłę do walki (powiedzmy, że 2%MM na kolejkę)

Zaklęcia:
Powrót do góry Go down
 
Poszeptaj mi do uszka... (kp w budowie, jeszcze nie czytać)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bo pani nie zawsze musi być panem [budowa, nie czytać! >.<]
» Gra, z warunkiem (szkicownik jeszcze)
» Hilda Blaike (jeszcze nie)
» [W BUDOWIE]
» W budowie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka :: Niezaakceptowane
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.