HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
W budowie




 

Share
 

 W budowie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hisoka


Hisoka


Liczba postów : 9
Dołączył/a : 31/12/2018

W budowie Empty
PisanieTemat: W budowie   W budowie EmptyPon Gru 31 2018, 14:56

Imię: Ashatoh
Pseudonim: Ashatoh
Nazwisko:Brak
Płeć: Mezska
Waga:100
Wzrost:195
Wiek:15
Gildia: fairy tail
Miejsce umieszczenia znaku gildii: ramie
Klasa Maga: 0

Wygląd:




Charakter: Jest bardzo ciepłą i przytulną osobą, człowiek bluza. Kocha zwierzęta i podróżuje z kotem. Lubi alkohol i często w karczmie podchodzi do ludzi pytając się czy może zagadać, przez co nigdy nie miał problemu ze znajomościami, i chwali sobie takie podejście.
Jest jednak pewien problem, chłopak widzi symbole we wszystkim co go otacza, uważa że wszechświat ma swój kod gry, jednak to tylko przypadłość geniusza. Widział w życiu zjawiska paranormalne. Tu zaczyna się ta kulawa cześć tej historii.
Chłopak jest szalony, co po nim widać i co reprezentuje. Często mówi otwarcie swoje związane z wierzeniami tezy, które są mocno błyskotliwe, jednak widać wtedy szaleństwo w oczach naszego bohatera.
Jego szaleństwo objawia się, też w jego charakterystycznym uśmiechu.

Jego charakterystyczną cechą jest podrywanie. Turla się bardzo. Podrywa dziewczyny obracjac swoim szaleństwem percepcję o 180°. Jest poryty w szaleństwo. Coś nie do opisania.





Historia: Pisanie tych dzienników to był zły pomysł, może czasem mogę powiedzieć coś szalonego, i sam zdaje sobie sprawę że to takie było ale wspominanie o moim szalonym wyrazie twarzy za każdym razem kiedy mi się to zdarzy będzie nadawać błędny obraz, bo to tik nerwowy od tych żartów co wspominałem "czasem mogę powiedzieć coś szalonego".

No ale dobra. Dzień pierwszy. Nazywam się Ashatoh. Pochodzę z małej wioski i całe życie zajmowałem się dziewczynami.

Zacznijmy od tego, że w swoim życiu widziałem zjawiska paranormalne. Było to wtedy kiedy optuliłem się w szaleństwo najbardziej i z pewnością byłem szalencem jednak stanąłem na nogi i pamiętam dokładnie to co widziałem.

Moja historia od tego momentu się zmieniła. Wcześniej dziewczyny za mną latały, od zmiany tak nie jest. Jestem geniuszem jednak to nic nie zmienia, bo kiedy mówię, czasami mówię o tym co wierzę choćby o normalnych sprawach. Wtedy wzrok dziewczyn się zmienia.

Dalej zajmuje się dziewczynami. Ktoś musi o nie dbać. Ale nic mi nie wychodzi. To już coś o ludzkich problemach a nie tylko zwykła historia. Jestem odrzuconym dzieckiem.

Oprócz tego incydentu w życiu miałem wiele hobbych. Lubiłem alkohol. Lubiłem dobra muzę.

Ale dziś jestem magiem. Wszystko się zmieniło kiedy przeniosło mnie do świata magow dołączyłem do gildii fairy tail.





Umiejętności fabularne:
Umiejętności:
Ekwipunek:

Rodzaj Magii:

Jest to odmiana pustynnego kruka. Zwierzę te posiada w pełni czaszkę na głowie, nie ma tam piór. Czaszka jest bardzo duża, i wytłumiona. Ten ptak potrafi latać jednak większość czasu spędza stojąc. Jego cialo przypomina nieco dodo, z powodu iż jest ciężkie. Zwierzę głównie zajmuje się zjadaniem mrówek.
Ten przypadek jest jednak nieco inny. Jest to bowiem odmiana dwóglowa. Dwu głowy pustynny kruk jest bardzo rzadki. Kolekcjonerzy biją się o takiego ponieważ jego w pełni czaszki na głowie bez piór nadają artyzmu całemu obrazowi.

Nasza postać odziedziczyła trofeum z takiego dwu głowego ptaka. I trenowała z jego aurą. Jako iż to przedmiot, jest przekaźnikiem aury zaklęcia związane z nim są związane z nim jak z artefaktem.

Jednak voodoo zrobiło swoje. Noszenie czaszek tych bardzo powiązanych z czaszkami ptaków, i to jeszcze hybrydy nie zdrowego ptaka spowodowało silne voodoo.  

Aura zaczęła się łączyć z duszą naszej postaci. Tak aura duszy czyli dusza a nie aura. Tak osoba odblokowala na stałe pierwiastek ów ptaka w swoim voodoo nie zależnie czy trzymał on przedmiot jednak sam przedmiot w rytualach voodoo również miał znaczenie jak to w voodoo. Jednak cała ta historia była nam potrzebna w opisaniu samego voodoo.

Samo voodoo tego osobnika było powiązane z czaszką którą ptak ma na zewnątrz czyli jego koscistą głową jako wielki symbol, oraz z szatanską magią wady genetycznej z której powodu ptak miał dwie głowy.

Aspekt z czaszkami jest łatwy. Chodzi legenda że zwierzęta te zakładają na głowę czaszkę swojej martwej matki. Legenda ta jest na tyle znaczącą iz aspekt czaszki mówi o tym że duch matki pomaga ptaku w życiu przez co mamy akcent już nekromancji a nie voodoo. Akcent czaszki daje nam władze nad duchami. bo niby zakladaja czaszki rodzicow dlatego maja je na glowie.
Jednak nie tylko bo standardowe rytuały również czaszki wykorzystują.
Pasywne Właściwości Magii
Zaklęcia:
Powrót do góry Go down
 
W budowie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [W BUDOWIE]
» Sam [W budowie]
» Malthael (W budowie)
» Shun [W Budowie]
» Besos [W BUDOWIE]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.