facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Obóz Uniwersytetu Artail - Page 2
 

Share | 
 

 Obóz Uniwersytetu Artail

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Mag klasy S

avatar


Imię i nazwisko : Finnian Jerome
Wiek : 18/23(fizycznie)/444(to skomplikowane)
Wzrost/waga : 170 cm | 61 kg
Rodzaj magii : Grzechów
Gildia : Magiczna Policja
Staż w gildii : -
Liczba postów : 4052
Dołączył/a : 17/11/2012

PisanieTemat: Obóz Uniwersytetu Artail   Sob Cze 15 2013, 12:59

First topic message reminder :Obóz Uniwersytetu Artail


Położone w zachodniej części królestwa obozowisko badawcze. Ze względu na bliskość różnego rodzaju ruin i zabytków, jego rozmiary ograniczają się do ledwie kilku namiotów,
w których to mogą zachodzić dokładniejsze badania nad znaleziskami w przypadku niepogody. Co więcej, sam obóz znajduje się na polance w środku lasu toteż zwykle wymaga to odpowiedniego przewodnika, aby trafić na miejsce bez błąkania się po okolicy.

_________________

M a i n | L o v e | P i e r r o t | S c a p e g o a t | S t o r y | #d8b055

Zarobki policjanta są o 86 % większe, niż zwykłej osoby. Mag S+, Mecenas, Greed.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome http://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome http://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423 Online

AutorWiadomość

Mag klasy S

avatar


Imię i nazwisko : Finnian Jerome
Wiek : 18/23(fizycznie)/444(to skomplikowane)
Wzrost/waga : 170 cm | 61 kg
Rodzaj magii : Grzechów
Gildia : Magiczna Policja
Staż w gildii : -
Liczba postów : 4052
Dołączył/a : 17/11/2012

PisanieTemat: Re: Obóz Uniwersytetu Artail   Nie Maj 13 2018, 13:06

~~MG~~

Bez ryzyka nie ma zabawy. Mikoto miała jednak ten pech, że krzesła nie było w pobliżu. Do tego bolała ją delikatnie głowa, jakby pozostawało to efektem jej własnej wizji. Sama zaś kobieta westchnęła jedynie, jakby nie dowierzała tym wszystkim wizjom, albo zwyczajnie nie miała siły teraz się tym martwić. Pozostało im więc wyjść z namiotu, co też ów szefowa zasugerowała.
- W głównym budynku powinna być moja asystentka, zajmuje się odkodowaniem zasad, które pojawiły się podczas ostatniego wypadku. Reszta pewnie zależy od was... - dopowiedziała jeszcze, nakierowując je na jakiś cel. Jeśli zaś dziewczyny poszłyby do głównego kompleksu, dostrzegliby kobietę, która klęczała na podłodze. Na oko mogła mieć jakieś siedemnaście lat? Może osiemnaście. Ubrana była w szkolny mundurek, a sam strój zdawał się dość prestiżowy. Jakaś renomowana uczelnia? Cóż, może jakaś elita uniwersytetu Altair? Nie zwróciła na nich uwagi, aktualnie przyglądając się jakiejś kamiennej planszy, która znajdowała się pod sporą ilością tekstu w dziwnych, hieroglificznych znakach. Tuż za nią zaś znajdywał się niewielki filar, czy też słupek z kamienia o wysokości półtora metra. Na górze miał on wydrążony kulisty kształt i tam znajdowały się jakieś szklane odłamki, jednak... od czego one były?

Plansza
Tekst
//plus od teraz będę starał się odpisać max 72h od posta Primrose, bez żadnych przedłużań

_________________

M a i n | L o v e | P i e r r o t | S c a p e g o a t | S t o r y | #d8b055

Zarobki policjanta są o 86 % większe, niż zwykłej osoby. Mag S+, Mecenas, Greed.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome http://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome http://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423 Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Primrose i Cynthiss
Wiek : 15 lat
Wzrost/waga : 156cm/43kg
Rodzaj magii : Odbicie
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 56
Dołączył/a : 01/08/2014

PisanieTemat: Re: Obóz Uniwersytetu Artail   Pon Maj 14 2018, 11:54

- Sobowtór? Walka? ktoś z-zginie? - nastoletnia czarownica powtórzyła kilka najistotniejszych słów z wypowiedzi Mikoto. Wyglądała przy tym na nieźle zdezorientowaną co raczej nie było dziwne skoro nawet sama wieszczka nie do końca rozumiała swoją wizję. W każdym razie nie można było zignorować tego co powiedziała Mikoto i Cynthiss spoglądała na nią pytająco licząc na jakieś wyjaśnienie. Trzeba było zrobić coś, aby zapobiec tej wizji i Prim od razu zaczęła się zastanawiać jak to zrobić. Przez myśl jej nie przeszło, że jej towarzyszka mogła kłamać czy coś źle zinterpretować.
- C-co powinnyśmy zrobić z tą wizją? - zapytała swoje towarzyszki, bo wyglądało na to, że sama szefowa badań, która była w centrum tej wizji zupełnie ją zignorowała. - Może jedna z nas powinna z panią? - zapytała pracodawczynię, aby zaraz zwrócić do Mikoto i Yukiko. - Nie bardzo rozumiem, ale jeśli coś takiego ma się wydarzyć to ktoś powinien mieć mieć oko na naszą szefową. Jak myślicie? - zapytała. - Mam na myśli którąś z was. Wydaje mi się, że ja się do tego nie nadam więc powinnam skupić się na naszym zadaniu... - powiedziała nieco przybita faktem swojej bezsilności. Jedyne co mogła zrobić to zaopatrywać wykopaliska w energię magiczną co było ich głównym zadaniem i spróbować pomóc w odszyfrowaniu. Jednak i to będzie niemożliwe jeśli nikt nie będzie czuwał nad ich zleceniodawczynią. Wtedy nie mogłaby się na niczym skupić ciągle myśląc o tym co miało się wydarzyć. Spoglądała to na kobietę w fartuchu to na swoje towarzyszki. W końcu jednak trzeba było zająć się tym do czego zostały wynajęte dlatego niechętnie ruszyła w kierunku wskazanym przez ich zleceniodawczynie. Robiła to wyjątkowo niechętnie jeśli skończyłoby się na tym, że nikt nie będzie kobiety pilnował.
- Mogę jakoś pomóc? - zapytała dziewczyny, która wyglądała na niewiele starszą od niej. Spojrzała tylko przelotnie na tablice i pisma. Brak w niej było entuzjazmu i chęci do działania sprzed jeszcze kilku minut. W głowie wciąż miała słowa Mikoto przez co nie mogła się skupić na tym na czym aktualnie powinna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4194-tobolek-prim#84806 http://ftpm.forumpolish.com/t4181-primrose#84451 http://ftpm.forumpolish.com/t4195-o-malej-czarownicy#84807

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Mikoto Akihito
Wiek : 31 lat
Wzrost/waga : 179 cm/71 kg
Rodzaj magii : -
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 53
Dołączył/a : 12/11/2016

PisanieTemat: Re: Obóz Uniwersytetu Artail   Sro Maj 16 2018, 10:16

Nie po raz pierwszy została zignorowana za swoje wizję. To było już dla niej chlebem powszednim, dlatego większość z nich nie wychodziły z jej głowy na światło dzienne. Z tym nie mogła tego zrobić, chodziło tu o śmierć człowieka. Nie jest jeszcze na tyle bezduszna by się tym nie przejąć. Misja jednak trwała nadal i szefostwo domagało się by coś z tym zrobić. A jeśli miała zamiar coś jutro zjeść, to powinna wziąć się do roboty. Nie ważne jak okropne rzeczy widzi. Poza tym trzeba było odprężyć Prim bo zbyt bardzo wzięła sobie do serca jej słowa. Wstała z pod ściany i położyła rękę na ramieniu dziewczyny.
- Możemy spełnić cel naszej misji i liczyć, że wykonanie jej zmieni bieg przyszłośći. - Odpowiedziała czarodziejce na pytanie. Rzadko kiedy mogła zmienić bieg przyszłości, parodialnie najczęściej jej wizje spełniały się kiedy chciała nim zapobiec. Dlatego biorąc pod uwagę, że naukowiec nie chciał ich pomocy, trzeba było się skupić na czymś innym innaczej wszyscy będą się tym zadręczać. A wystarczy, że ona już za mocno się tym zdręcza.
Kiedy dotarli do placu zaczęła zastanawiać się co może zrobić skoro nie ma mocy magicznej. Musiała rozegrać to jakoś tak, żeby nikt nie zorientował się. Czyli musiała skupić się na czymś innym na przykład... tym całym języku. Spojrzała sie kobietę w mundurku, a potem na hieroglify, które próbowała "rozgryść".
- Pozwól, że pomogę. - Powiedziała klękając obok i zabierając sobie kartkę z rozszyfrowanymi znakami, którą miała Primrose i zaczęła myśleć nad tym. Mamy znaną część symboli. Przydałoby się je zapisać względem tej tablicy. Sięgnęła do torby po kartkę i długopis, ale wtedy zorientowała się, że nie ma nic takiego. Nawet ołówka nie miała. Więc postanowiła się przenieść gdzieś gdzie mogła narysować sobie te hieroglify całe na ziemi lub piasku i tak też zrobiła. Zaczęła myśleć i to intensywnie. Aż zaczęła ją głowa boleć i sobie łyknęła z torby bimbru. Jak zwykle dobry, w końcu własnej roboty. Jednak pomysłów wciąż brak. To jeszcze jeden. I jeszcze jeden. Do trzech razy sztuka. No jeszcze jeden nie zaszko...
Przerwała w połowie czwartego łyku, a jej oczy rozszerzyły się patrząc na narysowane na piasku pismo. Pomału odłożyła butelkę obok i napisała pierwsze słowo.
"WYZNACZ"
Pasowało. O cholera pasowało. To oznaczało, że mielie nowe litery i mogli je wykorzystać. Szybko zaaktualizowała tekst dopisując nowopoznane litery nad znakami. Jakie jest to następne słowo? Nic nie przychodziło jej do głowy, a jej wokabulariusz słowny nie pomagał jej w odgadnięciu. Pominęła i przeszła dalej. To pojedyńcze to symbol znaczący "A". Banał. Dalej. Obserwowała czwarte słowo wytężając mocno szare komórki i marszcząc mocno czoło w zamyśleniu. Gdyby tylko mogła otworzyć sobie głowę i wybrać te myśli, które mogłyby jej pomóc.... zaraz.
"OTWORZYSZ"
JEST! Pasuje! I miała literkę do drugiego słowa, więc może teraz będzie łatwiej. Zaktualizowała litery i po chwili klasnęła w dłonie z uśmiechem na twarzy.
"ZAKRES"
To pasowało i póki co, jej odgadnięcia pokrywały się z jakimś sensem. Zaktualizowała pośpiesznie zdobyte litery, a ponieważ trochę nabazgrała na tym piasku to musiała narysować go jeszcze raz i kiedy to robiła załapała ostatnie słowo pierwszej części.
Ostatecznie stwierdziła, że bazgranie się na piasku ją wkurza, więc pobiegła do jakiegoś naukowca by zakosić mu ołówek i cokolwiek czystego do pisania. Następnie wzięła się ostro do pracy, opróżniając przy okazji połowę szklanej zawartości torby. Bo jakolwiek dla innych to dziwnie wyglądało, to po pijaku radziła sobie zaaaacznie lepiej.
Po znacznie dłuższej chwili, zgadywania, odgadywania, picia oraz aktualizowania alfabetu w końcu udało jej się odczytać całość. Wtedy też wstała z ziemi spoglądając na wszystkich z powagą, czując cudowne rozluźnienie od ilości którą wypiła i przeczytała co miała.
- Dobra panie i panowie, to idzie jakoś tak! "Wyznacz Zakres A Otworzysz Skarbiec. Wykorzystaj Kolejne Pola.
Przecinanie Jest Zabronione.
Linia Przechodzi Przez Wyznaczone Sekcje Raz i Do Nich Nie Wraca.
W Sekcji Przechodzi Przez Wszystkie Pola Luny Lub Wszystkie Pola Heliosa Nigdy Przez Oba.
Po Sekcji Z Polami Luny Przechodzi Przez Sekcje Z Polami Heliosa I Vice Versa" I to chyba tyle.
- Powiedzała zaskakująco wyraźnie jak na jej upojenie po czym rzuciła kartkę na bok i padła jak kłoda na ziemię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3999-mikoto#79325 http://ftpm.forumpolish.com/t3946-wrozbitka?nid=6#79319
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Obóz Uniwersytetu Artail   

Powrót do góry Go down
 
Obóz Uniwersytetu Artail
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Zachodnie Fiore
 :: Ruiny
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.