HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Przeredagujcie mi,




 

Share
 

 Przeredagujcie mi,

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gadomazu


Gadomazu


Liczba postów : 5
Dołączył/a : 29/03/2019

Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, EmptyPią Mar 29 2019, 17:54

Imię: Gadomozo
Pseudonim: Psycho
Nazwisko: brak
Płeć: koleś
Waga:95
Wzrost:190
Wiek:21
Gildia: Raiven Tail
Miejsce umieszczenia znaku gildii: łydka
Klasa Maga: 0

Wygląd: Ma charakterystyczne włosy. Boki wygolone a szeroka góra zostawiona i sterczy w formie kosmyków. Jest to na tyle szczęściarz ze wygląda tak jak napisałem i trzyma sie calkiem dobrze, co moze byc tez powodem dobrego krztaltu. Wlosy sa koloru szaro/lawendowego mimo iz ma 21 lat. Jest w miare ciezki bo wazy 95 kilo, wyglada wiec na masywnego chlopaka kolesia. Na sobie nosi koszulke z twardego materialu, jak by prymitywną. Ma jeszcze krótkie spodenki i zakryte buty z materialem w srodku.
Charakter:
Uwaza sie co mozna przeczytac w fragmencie o psycho mocach za boga, wiec posiada pewnosc siebie króla.


Ten 21 letni koleś jest święcie przekonany że wszelkie techniki powinno robić się od natury. Uważa że właśnie kroczenie w tym kierunku swoimi teoriami żeby tworzyć techniki jest trafne, bo moc w końcu powinniśmy czerpać od świata żeby była magiczna.

Jest szalony / mozna powiedziec ze dziwnie sie zachowuje poniewaz mowi ludziom o swoich teoriach, które nie sa jeszcze nawet technikami , nie może on tworzyć teorii jednak potrafi przerabiac artefakty na zasadzie pisania ksiąg magii wiec czasami mowi o jakis teoriach, bo uczy druidziego polaczenia mocy z natura i tak moze czytac artefakty z splotów druidzich.

Percepcja rozszerzona.

W momencie kiedy mamy kontakt z talentem psychicznym możemy opanować psycho moce.

Ta moc tu jest głównie związana z mechanizmem zapadkowym w rozmowie

Zacznijmy od tego że osoba z talentem inaczej używa takiej psycho power.
Jej moc objawia się inaczej, niż w przypadku osób wytrenowanych.
Dzieje się tak bo osoba z talentem sytuacyjnie używać będzie swojej mocy i nie potrzebuję zadnych technik.

Osoba wytrenowana jest skazana na techniki, ponieważ grono użyć będzie jej się kojarzyć z jakimś etapem życia i będza to już osobne techniki bo będą do siebie podobne, a osoba z talentem może nie przejmować się tym co używa bo wspiera ja jak by magia.

Sam mechanizm zapadkowy w rozmowie to też jakiś objaw talentu z tej mocy.

Ale ta moc potrzebuje jakiś wyjaśnień. Żeby wzmocnić efekt dodałem następujące wyjaśnienie całej mocy.

Zacznijmy od tego, że ma schizofrenię i to główny silnik napędowy ponieważ wokół widzenia znaków opiera się cała moc.
A schizofrenia tej przypadłości powoduje widzenie znaków.

Więc zaczynając od defektów na psychice można wykrztusic trochę i mi też się to przydało.
Brak pamięci spowodował, że chłopak jest stanem terazniejszym, powoduje to że chłopak może mówić o swoich znakach.

Dwa konkretne inne przypadki wzmacniają efekt. Pierwszym jest przyzwyczajenie o mówieniu o nich dzięki czemu częściej pojawiają się takie do mówienia o nich. Innym aspektem jest to że myśli że jest Bogiem i to powoduje że ma większą pewność do mówienia o swojej psycho mocy i ponownie jakość.

W połączeniu z talentem i tym mówieniem mechanizmem zapadkowym mamy już kawał horyzontu który wyjaśnia jakie sytuacyjne używanie jest,
Historia:

W wieku 9 lat odbył treningi psychiczne, okazało się że chłopak ma duży talent i nie potrzebował tych treningów aż tak, ponieważ jakiego talent się odsłonił, okazało się że może już przerwać treningi ponieważ jest lepszy od dorosłych. Nie miał jeszcze doświadczenia w walce nawet go nie interesowała, to jak stał się bojownikiem, to już historia która mówi o tym jak chłopak zakochał się w teoriach o naturze ponieważ czuł że rozumie bardziej świat, który cały jest pod panowaniem praw natury i może tworzyć techniki z siebie, w sensie wszystkie moce pochodza od swiata. Ta historia mówi o tym, że chłopak zakochał się w tworzeniu technik i tak postanowił w końcu zostać ich posiadaczem. Nastąpił jednak jeden mały problem ponieważ w pewnym momencie stracił, nie tą wrażliwość do natury a samą umiejętność tworzenia teorii z których tworzył by technikę, najśmieszniejsze jest to że doskonale wiedział jak tworzy się techniki jednak bez teorii nie mógł nic zrobić według jego stylu tworzenia.
Wiele kolejnych lat faktycznie nie myślał o tym żeby zostać bojownikiem kiedy nie mógł stworzyć żadnej techniki. Chłopaki jednak dzięki swojemu talentowi do percepcji wygrywał walki w samej rozmowie jednak nie mógł przejść do rękoczynów. Nie ujmowało mu to jednak ponieważ wszyscy wiedzieli że ma rację kiedy wygrywał psychicznie. To jak za chciał zostać w końcu bojownikiem to już to co go natchnęło, uznał że chce spotykać innych magow i widzieć ich techniki walki tylko po to żeby się na nich wzorować ponieważ myślał że może przekształcić technikę innej osoby i nie potrzebuję do tego teorii. Chłopak więc postanowił towarzyszyć innym magom a nie tylko skupiać się na tworzeniu technik.

Umiejętności fabularne:
Umiejętności: Geniusz magiczny
Ekwipunek:


Rodzaj Magii:

Jest to organiczny, roślino podobny kombinezon z inteligencjom sztucznego życia.
Taki pancerz został podłączony do świętego pomnika z drewna.

Pomnik był ciałem demona, którego duch został rozłączony na kilka części dzięki splotom druidzim, tak żeby mógł istnieć na tym świecie, zajmowała się tym organizacja która pilnowała bezpieczeństwa nie tylko swojego kraju.

Dzięki połączeniu z pomnikiem sztuczne życie opanowało czakrę oryginalnego demona, bo ta była w ciele.

Jednak przejdźmy do konkretów ponieważ te sztuczne życie zaszło w syntezę z tym pomnikiem. Zaczęło uczyć się jego konstrukcji splotow druidzich, w efekcie synteza zaszla do tego stopnia że kombinezon opracował w sobie wersję na człowieka.

Tak powstał ten artefakt.


Mechanika.


1. Splot druidzi
"Światło błogosławiona może być wytwarzane z aury elementli natury ponieważ światło jest zgodne z prawami natury

2. Maski elementarne  
Dzięki mocy manipulacja pogodą,teoria mowi ze emocje wplywaja na przeplyw chakry/energii, tu wplywaja na pogode przez co w przeplywie energii są zywioły, ktore pobudzaja druidzi splot zlotej maski.

Maski
Moja postać ma takie elemntale pod swoimi maskami

1. Deszcz - Dusza / wiedza.    mówienie o druidzich splotach
2. Pioruny - Ciało /  mówienie o tym że jest się królem.
3. Śnieg - duch /mówienie o swoich psycho mocach

Maska światła - podrywanie dziewczyn

Maska światła to uzbierana energia światła poprzez uzywanie elementalnych masek wytworzona. Może być taki ogon wchloniety. Przeiot mozna ładować fabułą i uruchomić parę na raz.

b]Pasywne Właściwości Magii [/b]
-Pancerz posiada jak to wysokie sztuczne zycie dalej jakas energie,tu tego demona.
-Pancerz zna sie na splotach druidzich bo sam sie stworzyl na wzor pomnika. (moze tak wchlaniac umiejetnosci passywne artefaktow)
-Ladowanie energi swiatla maskami
-Transformacja biologicznej tkanki pancerza
-moc manipulacji pogodą



Zaklęcia:


Ostatnio zmieniony przez Gadomazu dnia Sob Kwi 20 2019, 22:18, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 4046
Dołączył/a : 22/10/2012

Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Re: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, EmptyPon Kwi 01 2019, 21:10

Matko Boska jaka ta kape jest dobra, jaka wspaniała i cudowna. Nigdy nie czytałem czegoś tak głębokiego, pełnego przesłanek i odniesień do romantyzmu Polskiego. Widzę w twoim dziele wpływ takich wielkich twórców jak Goethe czy Freud, mam rację? Widać w tej karcie, że jesteś niebanalną osobą, która zdecydowanie czerpie garściami z dorobku kulturalnego ludzkości i wnosi powiew jakiejś takiej świeżości do naszego, rzekłbym rutynowego, stylu pisania. Akcept z miejsca, czapki z głów, dostajesz na start za tak dobrą KaPe w bonusie: Rangę SSS, tytuł arcymistrza wszystkich gildii magicznych, milion klejnotów, tysiąc PD, wille z basenem w Akane resort, dług publiczny Polski do spłacenia oraz armię Emu. Miłej gry




Żartowałem. Brak akceptu. Popraw kartę
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana https://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong https://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Gadomazu


Gadomazu


Liczba postów : 5
Dołączył/a : 29/03/2019

Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Re: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, EmptySob Kwi 20 2019, 00:56

edytowane
Powrót do góry Go down
Gadomazu


Gadomazu


Liczba postów : 5
Dołączył/a : 29/03/2019

Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Re: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, EmptySob Kwi 20 2019, 22:20

Jest opcja transferu bo na jednym forum mialem 600 postow po 5 linijek
Powrót do góry Go down
Gadomazu


Gadomazu


Liczba postów : 5
Dołączył/a : 29/03/2019

Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Re: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, EmptySob Kwi 20 2019, 22:31

wiem ze ksiazki nie napisze ale moge sie pobujac jak gracz
Powrót do góry Go down
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 4046
Dołączył/a : 22/10/2012

Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Re: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, EmptyPią Kwi 26 2019, 10:50

Nie możesz przenieść karty postaci a ta dalej nie ma akcepta. Przeczytaj ze zrozumieniem encyklopedie albo kartę innego gracza by zobaczyć jak wygląda karta postaci bo ten twój fan ficzek się niestety nie kwalifikuje

Brak akceptu. Jak zwykle.

Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana https://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong https://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Sponsored content





Przeredagujcie mi, Empty
PisanieTemat: Re: Przeredagujcie mi,   Przeredagujcie mi, Empty

Powrót do góry Go down
 
Przeredagujcie mi,
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Kartoteka
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.