HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Zły temat.




 

Share
 

 Zły temat.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Zły temat. Empty
PisanieTemat: Zły temat.   Zły temat. EmptyPon Lut 16 2015, 02:34

Złe tematy są... generalnie rzecz biorąc złe. I na naszym forum też jest kilka złych tematów, których najlepiej nie czytać nigdy (więcej). Ku pamięci i przestrodze oto historia jednego takiego... Imiona zostały celowo pominięte.

Nanaś =czerwony
Tora = fiolet
pogrubienie = dialog
Cytaty zachowały oryginalną pisownię.

Strona pierwsza

"W sumie to tam nie jestem jakoś przygnębiony czy coś, dwa, moze trzy razy spotkałem tą osobę, martwi mnie to ze spotkam tam swoją rodzinę, o ile będą, w sumie nie wiem co tam zastane."
W pierwszym poście dowiadujemy się, że bohaterowi umarła babcia. Później babcia staje się "tą osobą" a jej rodzina zdaje się mieć ją gdzieś. Biedna babcia :<

"Nie idzie z tych dwóch zrobić jednego! To straszne, bedzie nam ciasno ale jak wejdziesz na mnie to jakoś będzie."
Totaly not suspicious
Chodzi o łóżka w pociągu, tak by the way...

"XXY tymczasem kombinwał na temat miejsc sypialnych,"
O wałach ziemnych żem słyszał, ale wałach w kombi? o.0

"Sam wziął wafelka i za chrupał , głośno chyba celowo. Tym chrupnięciem dał znać na "tak", że go interesuje jej rodzina. "
Gramatyka i ortografia tymczasem udały się innym pociągiem

Szczerze, post z wafelkami jest tak pełen wszystkiego, że nie wiem, za co się wziąć @_@

"Ta, on mnie obraził, a ty dalej mu pytania zadawać, przez moment myślałem że z nim flirtujesz i mnie porzucisz bo jestem dziwadło. A on ma takie super szklanki po wojnie."
Kontekst - bohaterowie byli poprzednio na misji, która wymagała odrobiny pomocy dla NPCta no i zadawania mu wielu pytań... wielu, ciekawych pytań...
... KOBIETO, ON MA SZKLANKI, GO FOR IT!


"Mijali cały czas obszary słabo zamieszkaje, a pierwsze większe miasto, w sumie ogólnie miasto ujrzą około godziny dwudziestej trzecej."
Skoro miasto ujrzą koło północy, to po co łóżka?

"no i treż"
OP support jak widzę.

"Taka piękna kobieta podróżuje samotnie
Ta Anulej pewnienie nie znią, a ten dalej uśmiech i oparł się o ścianę tak nad nią. W sumie hak jesteś z kimś w przedziale to nie oznacza że się znacie.
Mogę załaywić ci lepszy wagon jak chcesz
Grzecznie miło zapytał"
Woho, konduktor na horyzoncie, kryć kobiety pod siedzenia!
Łowienie zostaw zawodowcom ;-;

"Niestety, ja jeszcze nie mam pomysłów, będę musiała przygotować się..."
Będziesz wymyślać zboczone pomysły do gry czy się na nie przygotowywać?

"dzuwna [...] ramtemu zribił..."
widzę, że posty wielojęzyczne, to się ceni, szkoda, że nie dostałem ostrzeżenia, że wymagają obcych języków/dialektów
"[...]ztobi"
"[...]łaoke"
"[...]nagię"
;-;
Boduken!


"pociągającaobieta"
achteobietnice,któresątakpociągające

"naszochany szarmanckiospokarz"
Zatrudnię tłumacza
"Nekozumańaazie tylkobsiedzi ivminuta wćiszy mija."
W sumie tu też

"kolejne sprawdzanie biletów jutro punkt ósma, w sumie nie spodziewam się was nakryć w żadnej sytuacji, frendzone
W końcu, nareszcie sobie poszednł, a XXY milczał dalej tak teraz to naprawde ma podły humor i też może znów to jego... "nie zachowałem się jak mężczyzna, trza było go zwyzwać i na solo""
Konduktor wyrywa bohaterkę, po czym gdy odmawia, rzuca tekstem niczym... teściowa? znajomy? pierwszy hejter naczelny? Brakuje mi tylko tyldy i tekstu "hope you'll have a good night tonight~~". Co ja czytam... Trzeba było go zwyzywać i na solo. Dax, szykuj bejsa.

"już miała ciętą odpowiedź na złośliwość blondyna, ale ten zapewne obawiając się niszczących słów dziewczyny, czym prędzej znikł im z oczu."
Złotko, obawiam się, że twoje niszczące słowa będą miały taką samą siłę zniszczenia jak hug od Lulu.

"Tylko trukotanie kół obojętne ją łamało, jakby zajście nie miało żadnego znaczenia."
... co?
bo to jeno łamanie kołem było

"A miało [znaczenie]? Brunetka zastanowiła się na chwilę. W sumie nie. Nie było to nic ważnego."
... CO?

Pierwsza strona za nami. Mamy nadzieję, że wam się podoba.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas https://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku https://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Chain


Chain


Liczba postów : 470
Dołączył/a : 06/12/2014

Zły temat. Empty
PisanieTemat: Re: Zły temat.   Zły temat. EmptyWto Lut 24 2015, 00:06

Żeby było śmiesznie, to ja też wrzucę swoje 3 grosze xD

~Kiedy siedziała w wozie siedziała z maską objętości na twarzy. Widocznie miała jeszcze dwójkę towarzyszy do tejże misji i może się to okazać całkiem interesująca misja. Z resztą miała przy sobie tylko miecz i kilka drobnych na pieniądze.~
Maska objętości? Chciałbym taką zobaczyć xD Że niby co, puchnie twarz? Robi się większa? Przybiera na objętości?
No i drobne na pieniądze. Nigdy nie ruszam się z domu bez drobnych... w końcu za co kupiłbym pieniądze, żeby móc kupić sobie jedzenie?
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2512-szkatulka-chain#43318 https://ftpm.forumpolish.com/t2504-chain-crono https://ftpm.forumpolish.com/t2513-opisy-chain#43319
 
Zły temat.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dopasuj Temat
» Temat z przemyśleniami
» Możliwe, że ostatni temat.
» Legitniejszy temat o Gild Łorsie
» Biesiady - dział w ot czy każdy temat w strafie tylko dla danych graczy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Rozmowy
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.