HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Pyrkon 2013 - Page 3




 

Share
 

 Pyrkon 2013

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Jo


Jo


Liczba postów : 5542
Dołączył/a : 29/08/2012
Skąd : Poznań

Pyrkon 2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Pyrkon 2013   Pyrkon 2013 - Page 3 EmptyNie Sty 06 2013, 23:33

First topic message reminder :

Jak już zapewne pół forum wie, te aktywne na SB of course. Za... <patrzy w kalendarz> 3 miesiące, Pyrkon. No i teraz moje zapytanie kto będzie/chciałby być? Niby czasu jeszcze dużo ale co młodsi, mogą walczyć o zgodę z rodzicami, dobrze więc zapytać i zrobić ewentualną listę obecnych~

Pyrkon

Lista obecności:
*Don
*Asthor
*Laveth
*Simek [Spoza forum]
*Nanaya
*Makbet
*Alezja


Ostatnio zmieniony przez Don Vito Ferliczkoni dnia Pon Sty 07 2013, 00:39, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4013-to-cos-od-pd-jo#79641 https://ftpm.forumpolish.com/t3795-joseph https://ftpm.forumpolish.com/t4016-karta-zdrowia-jo#79647

AutorWiadomość
Layla


Layla


Liczba postów : 83
Dołączył/a : 07/02/2013

Pyrkon 2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pyrkon 2013   Pyrkon 2013 - Page 3 EmptyPon Mar 25 2013, 17:19

Nie wiem jak tutaj, ale u mnie zawsze się robiło podsumowanie :<

A więc serdecznie chciałabym wszystkim podziękować na 3 dni spędzone... na wszystkim właściwie, tylko nie na spaniu (którego chyba teraz każdy odczuwa braki). Tak cudownego wypadu nie miałam dawno. I teraz tak osobiście <3
Aff- który na zawsze pozostanie już w 1/4 Niemką <3 Za cudownego Brata Affa i Kolegę brata Affa, który ma fajnego króliczka ninja na czapce (czy jakoś tak). Często znikałeś z pola widzenia, więc nie będzie dużo, ale i tak dziękuję <3 (a jak brat nie będzie chciał odpisać, to go mną postrasz, że przyjadę do Opola nad morzem)
Czeko- która jak się okazało posiada futro z Pięciu Niedźwiedzi, za wspaniałe rozkminy nad magią i spacerki. Też mi znikałaś często, bo chodziłaś na (uwaga) PANELE, ale te chwile były wspaniałe :3
Hoś- która robiła hałas i okazała się niezwykle uroczą osoba. To YAAAY przy męskiej na zawsze pozostanie w mej pamięci. Czemu byłaś tak krótko? :<
TuTuś- za bycie uke i słodkim. I że dałeś się wyciągnąć do KFC <3
Seciu- aka Morcik. Stwierdzam, że byłeś za duży i nie dało się ciebie wygodnie hugać D: Ale tak poza tym... Co tam u mnichów? <3 Mam nadzieję, że za rok znowu będziesz
Alezja- której prawie nie widzieliśmy ;c; Ale była i miała fajną czapeczkę!
Finszyla- która bała się ode mnie odebrać telefon. I jak ja cię miałam znaleźć? Okazałas się tak słodki jak na cb <3 Zahugałabym cię na śmierć.
Nanaya- czyli ma mistrzyni. Dziękuje za zdradzenie wszelakich tajemnic kukuku <3 I za pilnowanie Dona
Don- który nie był wcale taki zły. Wręcz był kochany. (hahaha-) Tak Doniu, za tobą też będę tęsknić :< Mam nadzieję, że zjazd się uda!
Lavć- który robił dla mnie wszystko (łącznie z byciem poduszką). Nie będę się tu rozpisywać, bo i tak wszyscy wiedzę, jak to się skończyło D:
Asthor- którego nie było, ale z którym rozmawiałam przez telefon! xD Czemuuu? :<

A teraz ogólne fazy:
- szukanie miejsca do spania i kolejki <3
- YAAAAAY
- Jungle Speed i rany wojenne [*]
- Mnisi
- łażenie bez sensu
- bądź najdłużej, zalicz jeden panel i wiedzówkę!
- BIP przy wyjściu ;c;

A tu macie zdjęcia:
Hoś
Finszyla
Seciu
Torba Secia
Don i Simek i Cola Simka [*]
Llama
Niedziela rano...
Seth czyta
Makbeś
Reszta ma marną jakoś niestety :<
Powrót do góry Go down
 
Pyrkon 2013
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pyrkon 2014
» Pyrkon 2015
» Pyrkon 2016
» Pyrkon 2017
» Sylwester 2013

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Rozmowy
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.