IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Władza forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

Imię i nazwisko : Wielki Kot.
Wzrost/waga : Kocia.
Rodzaj magii : Panel Administracyjny.
Gildia : Gildia Administracyjna.
Staż w gildii : Od zawsze.
Liczba postów : 1106
Dołączył/a : 10/08/2012

PisanieTemat: Władza forum   Sob Sie 11, 2012 9:33 am

Forum jest zarządzane przez osoby do tego powołane przez administrację. Obowiązuje podział osób sprawujących władzę na forum wedle określonej przez administrację hierarchii. Wyróżnia się:

ADMINISTRACJA
Obecny skład administracji: Frederica
Zakres władzy:
- Dostęp do Panelu Administracyjnego (za czym idzie zmiana nicków, nadawanie kolorów grup, kasowanie kont, tworzenie nowych działów etc.)
- Dostęp do Centrum Dowodzenia
- Możliwość nadawania/odbierania innym uprawnień
- Piecza nad pozostałymi osobami sprawującymi jakąkolwiek władzę na forum
- Możliwość dawania ostów i banów oraz innych przewidzianych przed administrację kar
- Decydujący głos w każdej sprawie
- Możliwość prowadzenia misji, eventów oraz zdarzeń fabularnych
- Ingerencja w regulamin
- Możliwość prowadzenia NPC
- ... a w zasadzie, to może wszystko

Zarządca:
Obecny skład zarządców: Goomoonryong (MG), Torashiro (Moderatorzy techniczni, Tematy ogólne)
Zakres władzy:
Ogólne:
- Możliwość dawania ostów i banów oraz innych przewidzianych przed administrację kar
Zarządca MG:
- Piecza nad ogólną fabułą forum
- Możliwość nadawania/odbierania innym Mistrzom Gry uprawnień
- Piecza nad pozostałymi osobami sprawującymi władzę jako Mistrzowie Gry
Zarządca moderatorów technicznych:
- Piecza nad ogólną częścią techniczną forum
- Piecza nad osobami sprawującymi funkcje moderatorów technicznych
- Możliwość sprawdzania Kart Postaci graczy (część opisową jak i techniczną, głównie techniczną)
- Możliwość sprawdzania nowych zaklęć w dziale "Zaklęcia"
Zarządca tematów ogólnych:
- Dostęp do Panelu Administracyjnego
- Piecza nad aktualnością tematów na forum oraz ich lokalizacją
- Zarządzanie uprawnieniami oraz grupami użytkowników
- Zarządzanie aktualnościami, dostępnymi misjami i trwającymi arcami

MISTRZ GRY
Obecny skład mistrzów mistrzów gry: Frederica, Torashiro, Goomoonryong, Ejji, Abri, Adam Arclight, Kyouma, Ryudogon, Nanaya,Pheam, Finny, Melody, Heisher, Kirino

Zakres władzy:
- Możliwość dawania ostów i banów oraz innych przewidzianych przed administrację kar za wykroczenia w postach fabularnych graczy przeciw regulaminowi

MODERATOR TECHNICZNY
Obecny skład moderatorów technicznych:  Torashiro, Shiyume, Nanaya Byakushitsune, Goomoonryong
Zakres władzy:
- Możliwość sprawdzania Kart Postaci graczy (część opisową jak i techniczną, głównie techniczną)
- Możliwość sprawdzania nowych zaklęć w dziale "Zaklęcia"
- Decydujący głos w sprawach technicznych

MODERATOR CHATBOXA
Obecny skład moderatorów chatboxa: Frederica, Torashiro, Finny, Nanaya,
Zakres władzy:
- Możliwość dawania ostów i banów oraz innych przewidzianych przed administrację kar za wykroczenia na Chatboxie przeciw regulaminowi (poprzez poinformowanie odpowiednich osób o zaistniałej sytuacji)

MODERATOR POGODOWY
Obecny skład moderatorów pogodowych: Alezja
Zakres władzy:
- Dostęp do Panelu Administracyjnego
- Moc zmieniania pogody w opisach działów

MODERATOR SKLEPOWY
Obecny skład moderatorów sklepowych: Finny (Clover)
Zakres władzy:
- Moc prowadzenia NPC w sklepie, nad którym sprawuje pieczę oraz sprzedawanie jego asortymentu za określoną przez siebie kwotę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mag klasy 0

Imię i nazwisko : Frederica/Takara Kikuta.
Wzrost/waga : 174/60.
Rodzaj magii : Earth & Lightning God Slayer Magic
Staż w gildii : Ok 4 lat w Fairy Tail.
Liczba postów : 2193
Dołączył/a : 14/02/2014

PisanieTemat: Re: Władza forum   Nie Lut 19, 2017 1:31 pm

AUTOREKLAMA MISTRZÓW GRY
Kilku Mistrzów Gry postanowiło powiedzieć nieco o sobie, ku uciesze graczy (zwłaszcza tych nowych) oraz o prowadzonych przez siebie misjach/eventach/fabułach. Kto wie, może komuś z Was przypadnie któryś z nich do gustu i wybierze się do nich na misję?

Shiyume
Jestem jednym z najmniej doświadczonych MG, więc trzeba mieć do mnie trochę cierpliwości. Mimo to staram się odpisywać szybko, chyba, że całkiem znikam z forum z powodów zdrowotnych. Ale to mi się zdarza rzadko. Jak ktoś potrafi przymknąć oko na miejscami może drętwą fabułę (wciąż jestem początkującym @_@) na rzecz szybkich odpisów i ogólnie sprawnej misji, to może przyjść do mnie. Co lubię robić na misjach? Lubię dawać graczom dziwne nagrody. Chyba mogę się polecić początkującym graczom.

Samael
Jako MG tutaj nie mam jakoś dużego doświadczenia, są tutaj osoby do których nie mam nawet startu, jednaj najgorzej to chyba nie jest. W przeszłości zdarzało mi się znikać, czasami na dłuższy okres, jednak pewnego czasu jest z tym znacznie lepiej. Kilka razy podejmowałem się tej funkcji jak i kilka razy z niej musiałem zrezygnować z różnych powodów i wszystko wskazuje na to, że nadal będę MG przynajmniej przez jakiś czas. Staram się w miarę szybko odpisywać, najczęściej to robie w późnych godzinach, gdy mam na to więcej czasu. Co do samych prowadzonych przeze misji, staram się urozmaicać, chociaż zdaje sobie sprawę, że różnie to bywa. Wydaje mi się, że moją specjalizacją są misję dla 1-2 graczy jak i prowadzenie fabuły. W tym drugim wydaje mi się, że mam już pewne doświadczenie (W razie chęci dowiedzenia się na ten temat czegoś więcej, pytać się Tory lub/i Nevera).

Ejji
Dobra... Więc otóż jako MG, to zaczynałem tutaj, tutaj się rozwijałem i tutaj wciąż działam. Choć ostatnio MG'mowanie tak średnio u mnie idzie, jeśli chodzi o chęci, to jednak zazwyczaj mam co do tego więcej zapału. A co jeśli chodzi o rzeczy, które robię? Uwielbiam krew, flaki, potworki, epickie starcia i tego typu rzeczy, ale nie zawsze lubią to gracze. Dla tych też znajduje się rozwiązanie w misjach dziwnych, z zazwyczaj nietypowymi rozwiązaniami, bądź problemami pokroju moralnego, któryż wybór będzie tym najlepszym :3 Chyba tak... I bywam bezlitosny, jak kto na to zasługuje.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3201-czolg#58835 http://ftpm.forumpolish.com/t505-takara http://ftpm.forumpolish.com/t1923-z-notatek-t28 Online

Władza forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1