HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Jak ożywić forum - Page 3




 

Share
 

 Jak ożywić forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Vibi


Vibi


Liczba postów : 10
Dołączył/a : 15/09/2018

Jak ożywić forum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Jak ożywić forum   Jak ożywić forum - Page 3 EmptySro Lis 07 2018, 16:55

First topic message reminder :

Postanowiłem zainteresować się spadkiem aktywności forum. Mam pomysł jak ożywić nasze forum. Po pierwsze to gra więc przydał by się exp, doświadczenie do wydawania na statystyki nie umki. Statystyki powinny pomóc do tego mam pomysł na poziomy magii.
Dłuższą rozgrywka można się bawić jak w grze.

1-poczatek panowania nad mocą, poziom ten jest domyślny dla każdego początkującego, a siłę tej rangi można określić poziomem telekinezy przysuniecia do siebie szklanki whisky w barze bo blacie.
2- Poziom ten jest dostępny od x doświadczenia zebranego przez naszą postać. Poziom ten dla magii materializacji to już fale pocisków i jest to poziom najbardziej powszechny.
3- mistrzowski poziom odpowiadający liderów gildii. Umiejętnościami tych magów można niszczyć miasta, czy też zabić odrazu osoby o niskim progu statystyk.



Umiejętności są zbyt obszerne, nie lepiej dodać parę i statystykę zręczność, od walki w zwarciu?
Dodatkowo zamiast many był bym za 2 na 3 posty użycia magii. Czyli jeśli nie użyjemy w pierwszej turze mamy dwie tury walki i znów przerwa bo się resetuje nowe 3 więc nie można 3 pod rząd. Albo 2 na 4 i to też dobry system. Dajcie umke fechtunek i powinno starczyć.


Jestem gotów zostać modem technicznym i to ustawić jeśli forum ma paść ja pomogę. Dajcie mi znać.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Frederica

Wytrwała Pierepałka

Frederica


Liczba postów : 2947
Dołączył/a : 14/02/2014

Jak ożywić forum - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jak ożywić forum   Jak ożywić forum - Page 3 EmptySob Sty 12 2019, 12:58

O rety rety. Pomijając fakt, że usuwanie kont ssie (ale widzę, że chyba odeszliście od tego poronionego pomysłu, to dobrze) to zdradzę wam pewien trik, pewnie dość legendarny dla graczy nowych albo niewiele piszących: forum tworzą gracze. Jeżeli chcecie "ożywić" forum, zwyczajnie na nim grajcie i nie zrzucajcie winy, że MG nic nie prowadzą, bo zabawa z MG to tylko jedna z opcji. Macie udostępnione miliony lokacji, co najmniej kilkanaście państw i absolutną dowolność (no, powiedzmy) co do tego, gdzie i z kim chcecie się bawić. Bo tak - nie da się grać w pbfy samemu. Samemu to można ale fanfick napisać.
Jak ktoś z kolei woli grać pod wodzą MG, to niedługo będzie TS, będą jakieś rzeczy i pewnie będzie okazja, by pograć w ten sposób. Ale narzekając, że nie ma co robić nie sprawi, że prace nad nim będą szybsze. Znaczy może i będą, ale wiadomo: im szybciej coś się robi tym jakość spada.

Jak zajmiecie się powyższym, to i sb ożyje (w sumie to już jest dość żywe, nie oszukujmy się) i Discord zacznie znowu działać. Also chyba wszystko jest w miarę aktualne. Co prawda kilka rzeczy wymagałoby przejrzenia czy trzyma się kupy (pozdro dla opisu samotnego wilka). Jeśli wam wadzi nieaktualny spis magii to nie wiem... możecie go nawet wyrzucić. Albo cokolwiek bo w sumie nie sadzę, by komuś chciało sie go teraz uzupełniać. Istotny temat to to nie jest.

A ja tymczasem wracam grać, miłej zabawy życzę!
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4675-tobolek-fretki#97655 https://ftpm.forumpolish.com/t4652-frederica-kikuta https://ftpm.forumpolish.com/t4677-there-s-something-odd-about-that-place#97660
 
Jak ożywić forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Lay forum~~
» Władza forum
» Podział forum
» 5. Urodziny Forum
» Regulamin Forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie :: Pomysły oraz Sugestie
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.