HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Mieszkanie Kurana - Page 5




 

Share
 

 Mieszkanie Kurana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Kuran


Kuran


Liczba postów : 134
Dołączył/a : 25/11/2012

Mieszkanie Kurana - Page 5 Empty
PisanieTemat: Mieszkanie Kurana   Mieszkanie Kurana - Page 5 EmptySro Lut 20 2013, 20:54

First topic message reminder :

Jest to zwykłe mieszkanie, bardziej kawalerka nawet. Stosunkowo niewielkie. Znajduje się tu kuchnia z pełnym wyposażeniem, połączona z dużym pokojem, łazienka z wanną, jedna sypialnia, w której mężczyzna ma swoje łóżko, biurko, kilka szaf i inne potrzebne mu rzeczy. W dużym pokoju jest jedna kanapa, dwa fotele, stół. W kuchni zaś znajduje się całe niezbędne wyposażenie, lodówka rzadko jest pusta, a przy ściance dzielącą ją z dużym pokojem stoi niewielki stół.

//Może coś jeszcze dopiszę przy okazji.//
--------------------------------------------------
Mężczyzna wprowadził Sayakę do środka i oprowadził po niewielkim mieszkanku.
-Czuj się jak u siebie.
Powiedział i poszedł przygotować coś do jedzenia. Po chwili wrócił i dał dziewczynie talerz z posiłkiem i herbatę. Usiadł i powiedział przy posiłku:
-Mogę spać na kanapie, a ty na łóżku.
Uśmiechnął się i czekał co powie.


Ostatnio zmieniony przez Kuran dnia Sob Mar 09 2013, 01:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Sayaka


Sayaka


Liczba postów : 101
Dołączył/a : 23/01/2013
Skąd : Wioska niedaleko Hosenki

Mieszkanie Kurana - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Kurana   Mieszkanie Kurana - Page 5 EmptySob Mar 16 2013, 09:59

Sayaka westchnęła na to wszystko i wstała... Spojrzała na Kurana z głupim uśmiechem.
-Nie miej mi tego za złe Kuran ale muszę na jakiś czas opuścić to miejsce, mam parę spraw do załatwienia, ale dzięki zwierzakom będziemy świadomi w jakim stanie się znajdujemy.. Innymi słowami będę wiedzieć jak mnie zdradzisz. Ostatnie słowa padły z jadowitym uśmiechem.
Jeśli Kuran zaakceptował to że dziewczyna musi odejść na jakiś czas, Sayaka nie bacząc na nic dłużej idzie do łazienki biorąc prysznic, ubiera się w bojowy strój, zawija się szczelnie w płaszcz zakładając kołczan na plecy i biorąc rózgę w rękę.. Kyu bez wachania bierze klejnot do pyszczka i podaje go właścicielce, która wkłada go na swoje miejsce.
Żegna Kurana pocałunkiem w usta a Kyo podrapaniem za uszkiem.
Z szerokim uśmiechem wyrusza w poszukiwanie lekarstwa dla Kurana, co chciała zrobić już od dawna.

Jeśli Kuran tego nie zaakceptuje to trudno, ale Sayaka na upartego wyjdzie przy okazji pewnie pokłóci się z chłopakiem.

//Tymczasowe zakończenie tematu <3
Powrót do góry Go down
Kuran


Kuran


Liczba postów : 134
Dołączył/a : 25/11/2012

Mieszkanie Kurana - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Kurana   Mieszkanie Kurana - Page 5 EmptySob Mar 16 2013, 10:08

Kuran na słowa Sayaki tylko spojrzał zaciekawiony i podniósł z łózka.
-Raczej nigdzie się stąd nie ruszam. W razie co wiesz gdzie mnie szukać. Rozumiem też, że i ja będę wiedział, jak ty mnie zdradzisz.
Zastanawiał się, czy w tym czasie też gdzieś nie wyruszyć, przecież nie lubi siedzieć bezczynnie w miejscu. Na pocałunek na pożegnanie Sayaki , odpowiada tym samym oraz przytula ją mocno. Poklepuje Kyu po główce i bierze Kyo na ręce. Zbiera jeszcze wokół siebie liście i tworzy z nich różę, którą wkłada w włosy dziewczyny.
-Dzięki temu o mnie nie zapomnisz.
Powiedział, wytknął język i uśmiechnął się jeszcze szeroko przed wyjściem dziewczyny. Miał nadzieję, że szybko wróci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mieszkanie Kurana - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Mieszkanie Kurana   Mieszkanie Kurana - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mieszkanie Kurana
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Drobne zmiany Kurana
» Mieszkanie Sei'a
» Mieszkanie Samanthy
» Mieszkanie Kirino
» Mieszkanie Leny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.