HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
DK online - Page 2




 

Share
 

 DK online

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Asthor


Asthor


Liczba postów : 1213
Dołączył/a : 01/09/2012
Skąd : Olkusz/Gliwice

DK online - Page 2 Empty
PisanieTemat: DK online   DK online - Page 2 EmptyPon Sty 14 2013, 15:27

First topic message reminder :

http://dkonline.aeriagames.com/

Może ma ktoś ochotę zagrać ze mną w tą grę. W skrócie jest to klasyczny mmorpg. System target, otwarty świat, cztery rasy do wyboru: ludzie, elfy, jakieś koty oraz rysie. Poza tym klasy również cztery, każda po dwie ścieżki rozwoju: warrior [attack i def], paladin [atack i tankowanie], shadowmage[leczenie i atak dot] oraz sorcerrer [atak dps i atak spowalniający wroga pod pvp]. Poza tym ciekawy jest system walki gildii o terytoria nad którymi po bitwach zyskują kontrolę i mogą nałożyć na owe ziemię podatki. Reszta raczej klasyczna. Więcej w linku. Jak ktoś miałby smaka niech piszę od razu kim zagra :3 ja w sumie kminie nad kilkoma więc wybiorę w zależności czy kim inni będą grać :3

PS. A jakby co gra rusza w środę.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t2718p15-znowu-ten-asth#48053

AutorWiadomość
Haizaki


Haizaki


Liczba postów : 50
Dołączył/a : 06/01/2013
Skąd : Magnolia

DK online - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DK online   DK online - Page 2 EmptySob Sty 19 2013, 19:10

Zagrałem parę minut więc jako takie już zdanie o grze mam. Jeszcze się zastanawiam nad paladynem, a wojownikiem. Obie postaci trochę wyleveluje więc prawdopodobnie będę nieco w tyle w porównaniu do reszty forum. No chyba, że paladyn od razu mi się nie spodoba, zobaczymy.
Póki co na temat samej gry powiem tak, wydaje się być niezła, ale nie które bugi są szalone. Proponuje nie mieszać w ustawieniach bo póki co latam w powietrzu i z każdym ruchem jestem co raz wyżej :D. Nie alt+tabujcie bo wam się obraz w prawo przesunie :D.

Nick: SwallowIt
Powrót do góry Go down
 
DK online
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Heroes 3 Online

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Rozmowy
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.