facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Stolarnia Nori - Page 2
 

Share | 
 

 Stolarnia Nori

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Eleonore Louise Marie de Blair
Wiek : 17
Wzrost/waga : 172 / 64
Rodzaj magii : Magia Luster
Gildia : Samotnik
Staż w gildii : 1 rok w GH, rok w FT (do x800)
Liczba postów : 463
Dołączył/a : 06/02/2013
Skąd : Katowice

PisanieTemat: Stolarnia Nori   Czw Lip 31 2014, 19:41

First topic message reminder :

Umiejętności

# Przedłużacz [2]
# Sprinter [1]
# Kocie uszy [1]
# Sokolooki [1]
# Percepcja [1]  
# Obszarowiec [1]

Posiadane Magie

Magia luster - Co tu wiele tłumaczyć? Dzięki swojej magii Nori jest w stanie tworzyć lustra o różnym rozmiarze, kształcie (a nie tylko mainstremowych kwadratowych) oraz właściwościach. Wbrew pozorom można wykorzystać ją na wiele sposobów. Oprócz tworzenia luster Nori może także nadawać różne właściwości z nimi związanymi (np. lustrzane odbicia).

Posiadane PWM

Lustro
Jest w stanie stworzyć normalnie w świecie lustro o dowolnym kształcie, które nie może być większe niżeli jej dłoń. Nie różni się niczym specjalnie od tych, które można kupić w sklepie. Istnieje przez jeden post.

Kontrola
Proste PWM dające dziewczynie możliwość o kontrolowania luster niemagicznego pochodzenia. Dziewczyna może dzięki temu np. podnieść lustro, obrócić je itp. Jednakże nie przesadzajmy - rzucać nim na 100 metrów nim nie będzie. Zasięg zaklęcia to 1 metr w promieniu od Nori.

Orbita
Nori może sprawić by lusterko (wytworzone przez nią lub niemagicznego pochodzenia nie większe niż jej dłoń) poruszało się ruchem krzywoliniowym (po okręgu)  i ma nad nim pełną kontrolę. Może nimi obracać, zmieniać kierunek lotu, jednakże lusterko nie może się od Norki oddalić na więcej niżeli na 50 cm, gdy się bardzo na tym skupi. Gdy przekroczy granicę - znika.

Lustronizacja
Nori ze szkła(zbite butelki, okna itp) jest w stanie zrobić lustro, jednakże są pewne ograniczenia, prawda? Wielkich powierzchni nie "zulustronizuje", jedynie kawałki nie większe niż jej dłoń. No i na dodatek z kawałka szkła 2x2 cm nie zrobi się nagle lustro 4x4 cm.

Zaklęcia D

---

Zaklęcia C

Lustrzana podłoga
Jak sama nazwa zaklęcia mówi, Nori tworzy podłogę z lustra o wielkości 2x2 metry. Po położeniu lustro pokazuje taki obraz, jaki sobie dziewczyna zażyczy. Osoba, która go dotknie zostaje uwięziona na okres posta. Zbicie zwierciadła zadaje osobie uwięzionej obrażenia rangi D i uwalniają go spod działania czaru. Lustrzaną podłogę zbijają zaklęcia od C wzwyż. Zaklęcie nie blokuje magii.  

Przeniesienie
Nori tworzy dwa lusterka w promieniu 10 metrów o średnicy 15 centymetrów. Służą one jako portale, jednakże są za małe by całe przeteleportować kogoś, mieści się w nich co najwyżej ręka albo noga.  Po włożeniu kończyny do jednego lustra, zostaje ona „przeniesiona” i wychodzi drugim, jednakże kończyna nie ulega defragmentacji. Dziewczyna może normalnie kończyną poruszać, ma nad nią całkowitą kontrolę. Nori może ustawiać lusterka w dowolnej pozycji (trzeba dokładnie określić w którą stronę zwrócona jest tafla zwierciadła) Oprócz Norki z lusterek mogą korzystać też inni. Można stworzyć maksymalnie dwie pary luster. Po stworzeniu trzeciej, pierwsza ulega zniszczeniu. Pary luster są ze sobą połączone i nie łączą się z innymi (Mamy lusterka A-B i C-D. Nori może przenieść rękę z lusterka A do B bądź B do A, z C do D bądź D do C, ale nie jest możliwe np. z A do C). Oprócz kończyny mogą zostać przeniesione rzeczy, które się zmieszczą w średnicy zwierciadła. Lusterka lewitują oczywiście nad ziemią. Portale utrzymuje się przez dwa posty, lecz może zostać wcześniej anulowane. W jednym poście można stworzyć tylko jedną parę luster.

Lustrzana Eksplozja
Nori tworzy trzy lustra we formie kul (mają powierzchnię odbijającą z każdej strony), których wielkość przypomina piłkę do tenisa. Dziewczyna ma nad nimi pełną kontrolę i może dowolnie operować lustrzanymi kulami - przestawiać je w inne miejsca, obracać je. Unoszą się one nad ziemią. Dziewczyna w dowolnej chwili rzuca w stronę przeciwnika. Zgodnie z wolą Nori wybuchają. Dzięki sile wybuchu odłamki szkła wbijają się w skórę i przy tym ranią przeciwnika - są to zadrapania i płytkie rany. Zasięg wybuchu to 1,5 metra.

Zaklęcia B

Lustrzana tarcza
Nori maksymalnie może wytworzyć dwa lustra, które służą jako tarcza oraz mogą odbijać ataki z taką samą siłą, jaką zostały skierowane wobec niej. Dziewczyna jest w stanie nimi manipulować, zmieniać ich miejsce położenia. Jest możliwe, żeby skierować atak sojusznika poprze lustro (np. jakby nie był trafny, skierować go na prawidłowy lot). Lustra maksymalnie mogą mieć 2 metry wysokości i 3 metry szerokości. Ataki fizyczne raczej rozbiją lustro (zależne od MG), a w przypadku magii pojedyncze lustro odbije 1B/2C/3D, a w przypadku przyzwania dwóch luster 1C/2D i osłabia nieznacznie B. Lustra muszą być przyzwane w tym samym momencie. Odbite zaklęcie traci na sile - wynosi ona 75%.

Zaklęcia A

Soczewka lustrzana
Nori tworzy jedno lustro o rozmiarach 1,6mx0,5m. Jego działanie jest następujące. Jeżeli jakieś zaklęcie przejdzie przez nie jego siła jest zwiększona o rangę w górę (do B włącznie). Jednakże siła zaklęcia zostaje zwiększona jedynie wtedy, gdy osoba, która użyła danego spella, jest uważana przez Nori za sojusznika. Jeżeli wrogie zaklęcie przejdzie przez lustro jego działanie jest odwrotne – zmniejsza siłę zaklęcia o jedną rangę w dół. Zaklęcie tyczy się jedynie tworów, których nie da się uchwycić (typu światło, ogień itp). W przypadku cieczy zaklęcie podniesione/obniżone jest o pół rangi. W pełni materialne uderzą w soczewkę. Lustro utrzymuje się przez trzy posty, chyba że zostanie zniszczone wcześniej przez zaklęcie rangi B bądź obrażenia fizyczne o tej samej randze.

Zaakceptowane lecz nie wykupione

Płynne lustro (C)
Nori pokrywa swoje ciało cienką, lustrzaną warstwą, która odbija wszelkie dochodzące do niej światło, a co za tym idzie – sprawia, że jest ona niewidoczna dla osób trzecich. Te „wdzianko” nie krępuje żadnych ruchów dziewczyny, jednocześnie nie jest też nie wiadomo jaką zbroją, która jest ją w stanie uchronić przed poważnymi obrażeniami. Po ataku bądź spellu rangi D, znika, niwelując obrażenia, w przypadku rangi C, zmniejszając je o 10%. W przypadku obrażeń wyższych rang, nie jest żadną ochroną. W tym wcieleniu Nori jest w pełni fizyczna – można ją zranić rzeczami materialnymi takimi jak broń, czy choćby uderzenia częściami ciała. Trwa 1 post, umiejętność Sokolooki pozwala na przejrzenie niewidzialności Nori.

Lustrzany golem (B)
Nori tworzy golema, stworzonego z kawałeczków lustra, o ostrych krawędziach. Golem jest w pełni posłuszny dziewczynie i wypełnia wszelkie jej polecenia. Może robić równie dobrze za broń jak i za tarczę. Zadaje obrażenia fizyczne jak osoba z umiejętnością Łamacza kości LVL1, sam jednak jest w stanie przyjąć na siebie atak (fizyczny bądź magiczny) 1B/2C/3D. Odbite od golema zaklęcie wraca do jego użytkownika o zmniejszonej o połowie sile. Jego mankamentem jest szybkość i zwinność, które są poniżej przeciętnej zwykłego człowieka. Trwa przez 3 tury.

Lustrzana kopuła (A)
Nori tworzy trzypiętrową kopułę z luster na planie koła o wysokości 2,5 metra. Cała kopuła składa się łącznie z 8 luster (4 na dole, 3 w drugim rzędzie i jedno na szczycie kopuły). Lustra unoszą się w powietrzu i pomimo przerw między nimi, osoba w niej zamknięta nie jest w stanie się z niej wydostać – niemożliwym też jest dostanie się do niej zewnątrz przez  kogokolwiek. Wszelkie próby wydostania się w taki sposób kończą się zderzeniem z niewidzialną ścianą. W jednym z luster znajduje się Nori, w pozostałych są jej odbicia, które naśladują każdy ruch dziewczyny, tak że osoba znajdująca się wewnątrz kopuły nie jest w stanie stwierdzić, w którym znajduje się Nori (wyjątkiem są osoby, które posiadają umiejętność Inteligencja na min. lvl 2, którzy mają możliwość wydedukować to na podstawie obserwacji lub osoby o dobrze wyostrzonych zmysłach, na min. lvl 2, przy czym w ich przypadku ważne są  też panujące warunki atmosferyczne). Dziewczyna może normalnie używać zaklęć, które są również kopiowane przez odbicia, przez co obrażanie zadawane z danego zaklęcia są podwyższone o 0,5 rangi – kumuluje się jednak tylko do rangi B włącznie. Lustra nie są niezniszczalne, jednakże są w stanie wytrzymać 1B/2C/ ataki magiczne. By zniszczyć lustro atakiem fizycznym potrzeba umiejętności na min. lvl 2 w danej kategorii (np. by zniszczyć lustro za pomocą miecza, potrzeba Szermierza na lvl 2). Zaklęcia rangi D nie  naruszają struktury lustra w żaden sposób. Ataki fizyczne poniżej lvl 2 umiejętności naruszają strukturę lustra.  Zniszczenie lustra powoduje zniknięcie danej kopii. Zniszczenie 4 luster powoduje zniknięcie ściany, uniemożliwiającej wejście do środka kopuły. Zaklęcie trwa 3 tury, bądź zniszczenia lustra, w którym znajduje się Nori.

Inne

+ 8 MM


Ostatnio zmieniony przez Nori dnia Pon Paź 31 2016, 22:35, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t983-nori#14522 http://ftpm.forumpolish.com/t604-nori http://ftpm.forumpolish.com/t632-norisiowe-info

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Eleonore Louise Marie de Blair
Wiek : 17
Wzrost/waga : 172 / 64
Rodzaj magii : Magia Luster
Gildia : Samotnik
Staż w gildii : 1 rok w GH, rok w FT (do x800)
Liczba postów : 463
Dołączył/a : 06/02/2013
Skąd : Katowice

PisanieTemat: Re: Stolarnia Nori   Pon Paź 31 2016, 19:27

1. Lustrzany golem [B]
Nori tworzy golema, stworzonego z kawałeczków lustra, o ostrych krawędziach. Golem jest w pełni posłuszny dziewczynie i wypełnia wszelkie jej polecenia. Może robić równie dobrze za broń jak i za tarczę. Zadaje obrażenia fizyczne jak osoba z umiejętnością Łamacza kości LVL1, sam jednak jest w stanie przyjąć na siebie atak (fizyczny bądź magiczny) 1B/2C/3D. Odbite od golema zaklęcie wraca do jego użytkownika o zmniejszonej o połowie sile. Jego mankamentem jest szybkość i zwinność, które są poniżej przeciętnej zwykłego człowieka. Trwa przez 3 tury.


2.
Lustrzana kopuła [A]
Nori tworzy trzypiętrową kopułę z luster na planie koła o wysokości 2,5 metra. Cała kopuła składa się łącznie z 8 luster (4 na dole, 3 w drugim rzędzie i jedno na szczycie kopuły). Lustra unoszą się w powietrzu i pomimo przerw między nimi, osoba w niej zamknięta nie jest w stanie się z niej wydostać – niemożliwym też jest dostanie się do niej zewnątrz przez  kogokolwiek. Wszelkie próby wydostania się w taki sposób kończą się zderzeniem z niewidzialną ścianą. W jednym z luster znajduje się Nori, w pozostałych są jej odbicia, które naśladują każdy ruch dziewczyny, tak że osoba znajdująca się wewnątrz kopuły nie jest w stanie stwierdzić, w którym znajduje się Nori (wyjątkiem są osoby, które posiadają umiejętność Inteligencja na min. lvl 2, którzy mają możliwość wydedukować to na podstawie obserwacji lub osoby o dobrze wyostrzonych zmysłach, na min. lvl 2, przy czym w ich przypadku ważne są  też panujące warunki atmosferyczne). Dziewczyna może normalnie używać zaklęć, które są również kopiowane przez odbicia, przez co obrażanie zadawane z danego zaklęcia są podwyższone o 0,5 rangi – kumuluje się jednak tylko do rangi B włącznie. Lustra nie są niezniszczalne, jednakże są w stanie wytrzymać 1B/2C/ ataki magiczne. By zniszczyć lustro atakiem fizycznym potrzeba umiejętności na min. lvl 2 w danej kategorii (np. by zniszczyć lustro za pomocą miecza, potrzeba Szermierza na lvl 2). Zaklęcia rangi D nie  naruszają struktury lustra w żaden sposób, tak samo ataki fizyczne do lvl 1 z daną umiejką włącznie.  Zniszczenie lustra powoduje zniknięcie danej kopii. Zniszczenie 4 luster powoduje zniknięcie ściany, uniemożliwiającej wejście do środka kopuły. Zaklęcie trwa 3 tury, bądź zniszczenia lustra, w którym znajduje się Nori.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t983-nori#14522 http://ftpm.forumpolish.com/t604-nori http://ftpm.forumpolish.com/t632-norisiowe-info

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Stolarnia Nori   Pon Paź 31 2016, 19:58

Ataki z jakimkolwiek poziomem umiejki będą naruszały strukturę luster w tym zaklęciu A. Dopisz i będzie Akcept.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Eleonore Louise Marie de Blair
Wiek : 17
Wzrost/waga : 172 / 64
Rodzaj magii : Magia Luster
Gildia : Samotnik
Staż w gildii : 1 rok w GH, rok w FT (do x800)
Liczba postów : 463
Dołączył/a : 06/02/2013
Skąd : Katowice

PisanieTemat: Re: Stolarnia Nori   Pon Paź 31 2016, 20:00

Lustrzana kopuła [A]
Nori tworzy trzypiętrową kopułę z luster na planie koła o wysokości 2,5 metra. Cała kopuła składa się łącznie z 8 luster (4 na dole, 3 w drugim rzędzie i jedno na szczycie kopuły). Lustra unoszą się w powietrzu i pomimo przerw między nimi, osoba w niej zamknięta nie jest w stanie się z niej wydostać – niemożliwym też jest dostanie się do niej zewnątrz przez  kogokolwiek. Wszelkie próby wydostania się w taki sposób kończą się zderzeniem z niewidzialną ścianą. W jednym z luster znajduje się Nori, w pozostałych są jej odbicia, które naśladują każdy ruch dziewczyny, tak że osoba znajdująca się wewnątrz kopuły nie jest w stanie stwierdzić, w którym znajduje się Nori (wyjątkiem są osoby, które posiadają umiejętność Inteligencja na min. lvl 2, którzy mają możliwość wydedukować to na podstawie obserwacji lub osoby o dobrze wyostrzonych zmysłach, na min. lvl 2, przy czym w ich przypadku ważne są  też panujące warunki atmosferyczne). Dziewczyna może normalnie używać zaklęć, które są również kopiowane przez odbicia, przez co obrażanie zadawane z danego zaklęcia są podwyższone o 0,5 rangi – kumuluje się jednak tylko do rangi B włącznie. Lustra nie są niezniszczalne, jednakże są w stanie wytrzymać 1B/2C/ ataki magiczne. By zniszczyć lustro atakiem fizycznym potrzeba umiejętności na min. lvl 2 w danej kategorii (np. by zniszczyć lustro za pomocą miecza, potrzeba Szermierza na lvl 2). Zaklęcia rangi D nie  naruszają struktury lustra w żaden sposób. Ataki fizyczne poniżej lvl 2 umiejętności naruszają strukturę lustra.  Zniszczenie lustra powoduje zniknięcie danej kopii. Zniszczenie 4 luster powoduje zniknięcie ściany, uniemożliwiającej wejście do środka kopuły. Zaklęcie trwa 3 tury, bądź zniszczenia lustra, w którym znajduje się Nori.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t983-nori#14522 http://ftpm.forumpolish.com/t604-nori http://ftpm.forumpolish.com/t632-norisiowe-info

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Shiyume Hagane (Byakuton)
Wiek : 426 lat, biologicznie i psychicznie 17
Wzrost/waga : 180 cm / 60kg
Rodzaj magii : Nekromancja
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 454
Dołączył/a : 18/09/2016
Skąd : Zaświaty

PisanieTemat: Re: Stolarnia Nori   Pon Paź 31 2016, 20:02

Akcept.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3519-przeklete-piniazki#66853 http://ftpm.forumpolish.com/t3493-shiyume-hagane http://ftpm.forumpolish.com/t3557-necronoimcon-masayoshi-ego-czesc-2
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stolarnia Nori   

Powrót do góry Go down
 
Stolarnia Nori
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Prolog
 :: Kartoteka :: Zaklęcia :: Martwi/Porzuceni
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.