facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Profil - Jo
 

Visitor messages | Profil | Statistics | Friends | Contact

Wszystko o Jo

Imię i nazwisko :
Joseph
 
Wiek :
26
 
Wzrost/waga :
1,82m/77kg
 
Rodzaj magii :
Biblioteka DNA
 
Gildia :
DHC
 
Staż w gildii :
od Marca x802
 
Male
 
Liczba postów :
5542
 
Urodziny :
15/10/1993
 
Dołączył/a :
29/08/2012
 
Skąd :
Poznań
 
Job/hobbies :
Nerfing
 
Jo
avatar
Rank:
Mag klasy 0
Jo friends
avatar
Hotaru

Offline Offline
See all friends (1)

Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.