facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Profil - Hotaru
 

Visitor messages | Profil | Statistics | Friends | Contact

Wszystko o Hotaru

Imię i nazwisko :
Hotaru Gordwig
 
Wiek :
19lat
 
Wzrost/waga :
169 cm / 54g
 
Rodzaj magii :
Magia powietrza ♥
 
Gildia :
Fairy Tail
 
Staż w gildii :
5,5 roku~
 
Female
 
Liczba postów :
756
 
Urodziny :
23/05/1997
 
Dołączył/a :
14/08/2012
 
Hotaru
avatar
Rank:
Mag klasy 0
Hotaru friends
avatar
Jo

Offline Offline
avatar
Pheam

Offline Offline
avatar
Wielki Kot

Offline Offline
See all friends (3)

Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.