facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Profil - Ejji
 

Visitor messages | Profil | Statistics | Friends | Contact

Wszystko o Ejji

Imię i nazwisko :
Ejji Whitemoon
 
Wiek :
17
 
Wzrost/waga :
162cm/48kg
 
Rodzaj magii :
Tryb bojowy, Zabójca Magów
 
Gildia :
DHC
 
Staż w gildii :
10 lat
 
Male
 
Liczba postów :
1990
 
Dołączył/a :
26/12/2014
 
Job/hobbies :
Gra na pianinie, podróże, miecze
 
Ejji
avatar
Rank:
Mag klasy 0
Ejji friends
avatar
Shiyume

Offline Offline
avatar
Kei

Offline Offline
See all friends (2)

Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.