HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2




 

Share
 

 DU JU ŁONA FAJT!?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyCzw Sty 10 2013, 23:17

First topic message reminder :

Komórka Latających Vieprzy

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 2n7mq06

Dom Latających Vieprzy, tak obraźliwie nazywano pewien klan Ninja, który wywodziła się od zwykłych rolników (zaraz ale wszyscy Ninja to byli chłopi, ehh mniejsza o to...). Klan w prawdzie nazywał się Dom Stąpających po Wietrze, no podobnie brzmi i też łatwo było zmienić. Jednak główny punkt przezwiska odnosił się do odznaki domu, którą była metalowa klamra do szarfy, przypominająca świński ryjek ze skrzydłami oraz do wyglądu samych zabójców.
Niestety pomimo wielu starań klan wyginał prawie doszczętnie, a wraz z nim ich sekret stąpania po wietrze. Jednakże właśnie dzisiaj grupa sześciu śmiałków zmierzy się z legendą i żądni władzy będą walczyli o zdobycie sekretu, który podobno przepadł! Lecz nie martwcie się bo wszystko będziemy relacjonowali specjalnie dla was!


DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Ei13m8

Powoli roztapiający się śnieg leży wszędzie, czasami tworząc śliskie pułapki, a czasami przed takimi ratując. Ogólnie w powietrzu czuć wilgoć. Jednak w niektórych miejscach widać trawę, ziemię oraz inne elementy, które powoli niczym przebiśniegi wychodzą na powierzchnię. Domy zbudowane są w tradycyjnym stylu Japońskim, zaś cały obszar wygląda niczym mały dworek. Co jakiś czas można natrafić na iglaste drzewa rozrzucone po terenie. Ważnymi elementami są:
  1. Ogród, który wygląda niczym wielki gąszcz drzew oraz krzewów. Osoby z zewnątrz nie mogą zobaczyć co się dzieje w środku. Jest naprawdę gęsto, zielono i tego nie wie nikt, bo nikt w środku nie był...
  2. Mały dwupiętrowy domek na środku jeziora jest największym, a raczej najwyższym budynkiem w okolicy. Z uwagi na fakt, że kiedyś woda była głębsza, a teraz jakoś mniej jej jest... Parter to same drewniane fundamenty, pierwsze piętro to miesce do którego dochodzą mosty, drugie piętro oraz duży stromy dach.
  3. Mała budowla zachowana w dziwnym stylu, bo nie Japońskim ale bardziej chińskim. Dość zaniedbana kopuła, którą podtrzymują filary, w całości wykonana z kamienia, stoi pomiędzy drzewami.
  4. Duże schody prowadzące do wody, ostatnie 3 stopnie są już zanurzone w wodzie. Schody wykonane są z betonu już lekko popękane, lecz nadal nadają się do użytkowania.
  5. Druga część schodów lub po prostu dodatek do nich. Czyli betonowy pomost, jest mniej popękany niż schody, ale bardziej zniszczony przez czas. Widać, ze w barierce jest parę luk oraz, że kiedyś był wyższy niż teraz.

A teraz odrobina liczb, bo jesteśmy już po wstępie i opisach. Otóż arena jak widać jest dość spora, dokładnie to krawędź większa ma długość 120m (10piks=1m) a bok ma 70m. Łącznie daje nam to obszar o wielkości aż 8400 metrów kwadratwych. Czyli jest się czym popisać i jest gdzie powalczyć... Pogoda panująca na terenie jest wyśmienita, bowiem są właśnie roztopy! Dzięki czemu w niektórych miejscach jest mokro i ślisko a w innych sucho od ładnie grzejącego słońca. Tak temperatura w słońcu to nie byle jakie 15 stopni, poza słońcem już dramatycznie spada do 8, ale nadal jest ciepło. Woda w niektórych miejscach posiada jeszcze na tafli lód, lecz z uwagi na mętno błękitny kolor wody, ciężko stwierdzić jego grubość... No i skoro jest jeszcze na wodzie lód, to też za ciepła nie jest, ale w miejscach bez lodu i gdzie może padać światło jest bardziej nagrzana. Godzina o której zjawiacie się to 13 od 15 zaczyna się ściemniać a o 17 zapada już zmrok. Czyli macie jeszcze dwie godziny pięknego dnia.

Kolejka zostanie ustalona poprzez losowanie, dlatego proszę wszystkich walczących aby napisali do mnie na pw w tej sprawie. Ale to nie koniec tajemnic. Otóż wszyscy startujecie z ukrytych pozycji. Znaczy wasze pozycje będą ukryte jeżeli nie będziecie startowali z tego samego miejsca. Dlatego w pierwszym poście możecie opisać co chcecie (przygotowanie do walki, eksplorację terenu, ukrycie się itp.) Co ważne nie możecie startować z pozycji oznaczonych cyframi oraz z obszarów wokół nich. Waszą lokalizacje wysyłacie mi na pw tak samo jak wszelkie ukryte ruchy, a kopię tego Finniemu (jest moim pomocnikiem). Co ważne dopóki nie dojdzie do starcia pomiędzy graczami, powinniście pisać w stylu ukrytych ruchów. Czyli wasz błąd, spowoduje wykrycie waszej pozycji, przez gracza. A nie mogę zabronić ludziom pójścia w dane miejsce. Ani jeżeli może zawiąże się jakiś sojusz mający na celu wyeliminowanie jednego gracza... Wszystkie chwyty są dozwolone, dlatego walki mogą być ciekawe i strategiczne!

Na całej arenie jest 3 npc, z czego dwóch ma dla was zadania wraz z nagrodami, a jeden jest przeszkadzajką. Do tego na arenie jest jedno ukryte zadanie, za które również jest nagroda. No i oczywiście główna nagroda spotkania umieszczona jest gdzieś na arenie. Kto ją zdobędzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale jeżeli osoba, która ją znajdzie i będzie miała przy sobie kiedy zostanie pokonana, wtedy nagroda przechodzi na zwycięzce, lecz jeśli przegrany wcześniej ją ukryje nagroda pozostaje jego dopóki się nie odnajdzie (czas szukania nagrody to 3 posty po zakończeniu wszystkich walk, przysługuje tylko ostatniej osobie jaka pozostanie na arenie). Co ważne PD liczone są za każdą odbytą ukończoną walkę oraz za uczestnictwo każdy z was dostaje już 10 PD (no chyba, że Huang i Houjin wydadzą swoje PD wtedy pula podskoczy do 11 pewnych PD).


Nr.
Gracz
MM
Stan
1.
Houijn
56%
Zostało ci 18 naboi.
2.
Dax
-
ODPADŁ
3.
Huang
-
ODPADŁ
4.
Goomoonryong
-
ODPADŁ
5.
Pheam
-
ODPADŁ
6.
Takara
28%
Jesteś bardzo wyczerpa fizycznie. Powoli tracisz siły, do tego z uwagi na duży wysiłek rana dała o sobie znać i zaczęła lekko krwawić. Jednak jeszcze możesz stać na nogach. Oczywiście jest ci zimno bo jesteś cała przemoczona.


Ostatnio zmieniony przez Bane Wakamano dnia Pią Kwi 05 2013, 14:38, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano

AutorWiadomość
Houjin Kyouma


Houjin Kyouma


Liczba postów : 86
Dołączył/a : 08/09/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyNie Sty 20 2013, 09:33

// sorki za czas odpisu x . x Uznajcie to za jednorazową wpadkę.

Nagle pojawił się huk, po którym zniknąłem w odmętach białego dymu. Jak to się stało? Ano nie powiem, powiem jedynie to, że znalazłem się w dziwnym miejscu. Jeżeli widziałem to, co się stało mojemu sojusznikowi... To w sumie nie żałowałem go... Nie wiem kto go zaatakował, w jaki sposób i gdzie się znajdował. Pewnie bardziej bym się wystraszył, gdybym pozostał w tamtym miejscu. Jak jednak wspomniałem zostałem przeniesiony w świat niczym z Alicji w krainie czarów, gdzie wróg prawdopodobnie nie mógł mnie dosięgnąć. Co prawda byłem tam bez sojusznika, no ale... po co był mi słaby, ranny sojusznik? Gdybym tam został i pokonał przeciwnika, który nas zaatakował pewnie porachowałbym się osobiście z towarzyszem. Słaby sojusznik nie był dobry. Ryzyko, że zdradzi było większe niż możliwość wykorzystania go w walce. Jego zdolności były teraz osłabione, a walka raczej nie należy do gatunku shonen, aby w kilka chwil rany przeciwnika się zasklepiły. Tak jak wspomniałem towarzysz był teraz ranny i stracił swoje znaczenie. Teraz zapewne zakwalifikowałbym go jako łatwy cel niż potencjalnego sojusznika i dokonał na nim egzekucji. Niestety nie mogłem.. bo jak pisałem zostałem puffnięty w inne miejsce. Może ktoś inny go dobije... To co działo się w miejscu, w którym się znalazłem będzie tajnym ruchem.
Powrót do góry Go down
Dax


Dax


Liczba postów : 1344
Dołączył/a : 20/10/2012
Skąd : Krakus

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyWto Sty 22 2013, 01:18

Jest źle i to bardzo, wiem tyle, że boli mnie dupa i plecy, chyba nie zostałem zgwałcony przez lecącego 1000 km/h supermana, co? No przynajmniej mam taką nadzieje, chociaż gdyby to zrobił to pewnie zamiast tyłka miałbym sito, ale dzięki Bogu to na pewno nie był on, gdyż pierw usłyszałem huk, wiem tyle że tego skurw*syna tutaj niema, najwidoczniej mnie zostawił, ale coś tak czuje że to on ma związek z moim obecnym stanem, gdy go spotkam po raz kolejny, to zrobię mu z dupy jesień średniowiecza, albo mielonego, chociaż gdzie ja tutaj znajdę tłuczek do mięsa? Ech… trzeba było go wziąć z domu, a nie teraz bawić się tutaj w podchody i szukanie jakiegoś narzędzia rolniczego, które mogli zostawić poprzedni mieszkańcy tego domostwa, chyba najlepszym rozwiązaniem, będzie zabranie się stąd nim ktoś zauważy moją obecność i mnie zabije. Cholernie mnie boli, nie wiem czy dam radę uciekać przed innymi, następnym razem, jeśli przyjdzie mi z kimś zawiązać sojusz, to przysięgam, że wręczmy mu pierw do ręki test na 100000 punktów, z czego będzie musiał zdobyć przynajmniej 99,9%, by zostać moim partnerem w tej potwornej grze. Nie ma, co się tutaj wylegiwać, trzeba się stąd jak najszybciej ewakuować… Bez zbędnych ceregieli po prostu wstałem i poszedłem gdzieś… tylko ja wiem gdzie mhahahah… no i nie licząc jeszcze tamtych, czo… człowieków, o których nie będę tutaj wspominał… Jak ja kocham śnieg…
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t451-bank-mroza https://ftpm.forumpolish.com/t4702-daxy https://ftpm.forumpolish.com/t780-dax-i-jego-zmiany
Huang Zhen


Huang Zhen


Liczba postów : 235
Dołączył/a : 28/09/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyCzw Sty 24 2013, 20:07

Ludzie to dziwne stworzenia prawda? Niby samodzielne lecz jednak potrzebują tej grupy, bez niej czują się beznadziejnie, bez niej ich produktywność i przydatność spada na łeb na szyję. Każdy ma prawo do akceptacji i poczucia, że jest częścią czegoś więcej. Dlatego ludzie łączą się w grupy to nasz instynkt, który został nam jeszcze z zezwierzęcenia. To on mówi nam, że w grupie mamy większe szanse na przetrwanie, że w grupie łatwiej będzie pokonać przeciwności losu. Co więc z ludźmi, którzy mają ten gen judasza? Ci, którzy wiedząc, że mogą wyrządzić Ci tą największą krzywdę mimo to czynią "bliźniemu co im nie miłe". Na takich czeka już miejsce w piekle, bowiem oni czynią źle z premedytacją. Wiadomo, że każdy może zboczyć z drogi dobra, lecz premedytacja robi z nich ludzi złych, którzy nie mogą zostać zbawieni, czeka ich więc wieczne potępienie w czeluściach piekielnych. Ludziom tego pokroju się nie wybacza musza oni zostać oczyszczeni, powszechnie wiadomo, że katharsis można najłatwiej uzyskać przez śmierć, dlatego też często mamy do czynienia z rytualnymi jak najbardziej epicko- krwawymi mordami..
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t239-mnichowe-konto https://ftpm.forumpolish.com/t208-mnich-z-bardzo-daleka
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 4046
Dołączył/a : 22/10/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPią Sty 25 2013, 21:06

Gumiś zwiedzał sobie tę zadziwiającą krainę niczym włóczykij. A podobieństw było więcej! W nim też się bujały dziewczyny, z tą różnicą że w nim te starsze niż we włóczykiju. Tak czy siak po tym jak jego plan A nie wypalił z przyczyn czysto technicznych przeszedł do planu B. Plan B oczywiście łączył się z planem A tylko miał być wykonany po nim, niestety wbrew temu co chciał Gumiś, plany musiały się zmienić. Nowe otoczenie, przyjaciele i miejsce zabaw. Czuł się zupełnie jak podczas przeprowadzki. Z tą różnicę że tuta jego dobytek był dość skromny a nowe lokum co tu dużo mówić dość ubogie. Tak czy siak Gumiś zraz zaczął zwiedzanie bo cóż innego mógł zrobić w tej sytuacji? Tak, poznać nowe lokum, nowych przyjaciół... może jeszcze kibel znajdzie to się wysra.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana https://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong https://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Pheam


Pheam


Liczba postów : 2200
Dołączył/a : 15/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptySob Sty 26 2013, 20:12

Chłopak usłyszał HUK i instynktownie rozejrzał się po okolicy. I wtedy zobaczył to. I wiedział już skąd ten HUK pochodził i kto był jego sprawcą. Widział nawet więcej. I poznał kolejnych swoich przeciwników i mniej więcej ich umiejętności. Więc postanowił przez chwilę przyjrzeć się temu, co wywołało HUK. A widział wszystko dokładnie. Jednak zaraz zrezygnował i wrócił do ciekawszych zajęć. Nie miał żadnego planu, po prostu postanowił zrobić to, co każdy normalny człowiek w takiej sytuacji by zrobił. Oprócz tego, zapalił papierosa. Tak, papieros to podstawa. Bez niego nie miał co się ruszać. W ogóle nie potrafił sobie wyobrazić walki bez tej używki. Westchnął i przetarł twarz dłonią, odchodząc z miejsca, gdzie świetnie mógł obserwować sprawców HUK'u.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4715-pheam-darksworth
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPon Sty 28 2013, 10:52

A Takarcia miała ten cały HUK gdzieś... Takarcia miała na głowie ważniejsze sprawy czyli rozkminy na temat ludzików i ich pokrętnego sposobu myślenia. Normalnie powinna zostać psychologiem czy innym psychiatrą... Albo może nie, bo po kilku chwilach uznała to po prostu za... nudne. Tak, strasznie nudne i wróciła do tego, co miała robić wcześniej a co wcześniej zostało jej przerwane przez ludzika który właśnie jej uciekł. Szpoko... Jak widać nie każdy jest w stanie wytrzymać z Takarcią. Lajf...
Powrót do góry Go down
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPon Sty 28 2013, 12:53

Split push, tak spokojnie można by było nazwać tą rudne. Jednakże moi drodzy widzowie, dokładnie o co mi chodziło dowiecie się później. Aktualnie nie mam za wiele do gadania, bo wszyscy magowie pochowali się jak myszki i ani jeden nie zamierza się wychylić, przynajmniej teraz, nawet nie próbował. Lecz kto wie? Może w następnej rundzie coś się zmieni? Może ktoś wykona jakiś odważny ruch, może coś się będzie w końcu działo?To niestety są tylko moje przypuszczenia oraz oczekiwania...

Houjin – byłeś jak to opisałeś w innym świecie. No cóż, może ty masz jakiś inny świat, lecz nie wiem gdzie on jest. A tak poza tym wykonałeś robotę, którą miałeś wykonać, a polowanie znów się zaczęło...

Dax – dopiero jak wstałeś zauważyłeś, że śnieg zabarwił się na czerwono. Bolało i to bardzo, w sumie teraz jeszcze bardziej, bo poruszałeś się. No ale to co chciałeś zrobić zrobiłeś.

Huang – ruszyłeś dalej, przed siebie, tak oby tylko dalej i szybciej. No ale coś chyba nie poszło po twojej myśli, w sumie dwa cosie, ale kto by tam się przejmował szczegółami. Ważne, że większość poszła po twojej myśli, a no i zapomniałeś o dwóch małych sprawach, czyli łącznie mamy cztery cosie, ale nie ma co się przejmować błahostkami...

Goomoonryong – wszystko wyglądało tak samo. Znaczy dla ciebie, wszystko wyglądało tak samo. Czyli chodziłeś sobie i sobie oglądałeś, raz spojrzałeś w lewo raz w prawo. No ale nic ci to nie dało, bo to było to samo. Chociaż czasami znalazłeś różnicę, ale jakąś niewielką...

Pheam – troszeczkę jak zboczeniec obserwowałeś i też przebywałeś w takim miejscu, co do zboczeńców jest idealne. Ehh, no nie dość, że wychudzony to jeszcze w pakiecie jakiś taki dziwny podglądacz...

Takara – nasz pulpecik, bo chyba to lepiej brzmi niż kwiatuszek, przemieszczał się w sobie tylko znanym celu. Jak gdyby nigdy nic, hasała sobie radosna sarenka.

Nr.GraczMMStan
1.Houijn94%-
2.Dax100%Dolna część pleców oraz górna część tyłka bolę niesamowicie. Jak się poruszasz to zaczyna boleć jeszcze bardziej ogólnie stan jest ciężki, no i krwawisz, z czego z każdym większym ruchem krwawisz obficiej.
3.Huang100%-
4.Goomoonryong100%-
5.Pheam100%-
6.Takara100%-
Czas na odpis macie do 1 lutego do godziny 13.

OD TERAZ KAŻDY GRACZ MA 96H (4 DNI) NA ODPIS, ALE OD MOJEGO POSTU. ABY NIE BYŁO ZAMIESZANIA KOLEJKA NIE OBOWIĄZUJE. LECZ KIEDY DOJDZIE DO KONFRONTACJI POMIĘDZY GRACZAMI, OSOBA KTÓREJ NUMER W KOLEJCE JEST MNIEJSZY PISZE JAKO PIERWSZA. CO WAŻNE, PODCZAS WALKI KAŻDY GRACZ MA TAKI SAM CZAS NA OPIS (2 GRACZY 48H, 3 GRACZY 32H, 4 GRACZY 24H, 5 GRACZY 19H, 6 GRACZY 16H), JEŻELI KTOŚ PRZECIĄGNIE SWOJĄ KOLEJKĘ, JEGO DOPIS NIE BĘDZIE LICZONY!
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyCzw Sty 31 2013, 17:48

Takarcie powinni cofnąć do podstawówki, bo ta niemota jak zwykle musiała strzelić faila. Miło pomylić kierunki, nie ma co. Tak też znalazła się nie bardzo tam gdzie chciała, ale trudno, żyje się dalej. Nie zostaje nic innego jak przystosować się do sytuacji, niczym prawdziwy Rambo w buszu. Tylko sobie strzelić barwy wojenne na twarz, uzbroić się w gałąź lub najlepiej C4, wcisnąć na siebie spodnie moro i możemy bawić się w komandosów.
Powrót do góry Go down
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 4046
Dołączył/a : 22/10/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyCzw Sty 31 2013, 21:28

Kto by się spodziewał że miejsce w które Gumiś trafi będzie takie nudne i monotonne? Że już o jego wielkości nie wspominając. Tak więc Gumiś jakoś musiał z obecnej, dość patowej sytuacji wybrnąć, tylko jak? Problem jak zawsze leżał w braku itemów. Brak itemów był bardzo poważnym problemem, no zwłaszcza teraz, bo jakiś mieczaj czy coś by się Gumisiowi przydały... aż pożałował że nie zabrał więcej fantów. Chociaż pamiętając co stało się z poprzednimi, wolałby nie wiedzieć co by się stało gdyby wziął co innego. Tak czy siak chłopak znalazł się przed problemem który nie łatwo było rozwiązać oj nie, ale co tam coś się wymyśli. W myśl tej zasady Gumiś usiadł na ziemi i zamknął oczy. Posiedział tak chwile i wiedząc już co robić ruszył....
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana https://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong https://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Pheam


Pheam


Liczba postów : 2200
Dołączył/a : 15/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyCzw Sty 31 2013, 22:01

Chłopak zaczaił się i patrzył. Niestety, pomimo tego, że zaczaił się w tak idealnym do podglądaniu miejscu, nic ciekawego nie zauważył. Stwierdził więc, że to wystarczy i ruszył dalej. Okolica wydawała mu się dość ciekawa, jednak nudnawa. Wstał więc, ostatnio raz się rozejrzał i ruszył w dalszą drogę. Spacer po całym tym terenie był bardzo ciekawym i pouczającym przedsięwzięciem, jednak w dalszym ciągu nie znalazł w sobie woli walki. Dlatego ograniczał się po prostu do zwiedzania. Z zadartą głową i papierosem w ustach ruszył dalej na przemierzanie świata. Normalnie czuł się jak podróżnik. Dziiiwne.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t4715-pheam-darksworth
Huang Zhen


Huang Zhen


Liczba postów : 235
Dołączył/a : 28/09/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPią Lut 01 2013, 13:00

Po filozoficznym pie....doleniu czas na działanie. Teraz trzeba uczyć się o zwierzętach. O tak wiedza jest bardzo ważna. Dobrze jest rozróżniać słonia od owcy i konia od pchły. Niestety czasami spotykamy się z dziwnymi zwierzętami, których nawet nie wiadomo jak sklasyfikować. Wtedy stajemy przed istną ścianą, która jest spowodowana albo naszym brakiem wiedzy albo tym , że ktoś jest na tyle chory by mieszać w genach biednych zwierzątek, tworząc jakieś dziwne chimery. Miejmy nadzieje, że nie mamy do czynienia z jakimś szalonym naukowcem..
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t239-mnichowe-konto https://ftpm.forumpolish.com/t208-mnich-z-bardzo-daleka
Bane Wakamano


Bane Wakamano


Liczba postów : 510
Dołączył/a : 12/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPią Lut 01 2013, 13:01

Czasami ludzie postanawiają wziąć los w swoje ręce i rozpoczynają podróż. To właśnie tyczy się naszych uczestników, którzy postanowili pójść w nieznane. Jednak czy takie wycieczki wyjdą im na plus? Czy podczas nich wydarzy się coś ciekawego? Czy podejmą wyzwanie, przezwyciężą strach lub zginą? Kto wie, co się wydarzy, skoro nie wiemy co się czai za zakrętem...
Wstrzymany: Stan, w którym postać niby zapada w sen. Jednak ważniejsze jest to, że po prostu sobie wegetuje. Nic nie słyszy, nic nie widzi, nic nie czuje. Taka jest oto cena za nie napisanie posta, nawet maluczkiego.

Houjin - wstrzymany

Dax - wstrzymany

Huang - było blisko za blisko! Cały czas koło ciebie. Czy to pech? Kto to wie, ale na pewno dzisiaj nie był twój szczęśliwy dzień. Nie oszukujmy się mogło być lepiej.

Goomoonryong - miałeś jeden wielki problem z oczami. A raczej z tym co one widziały i przekazywały do mózgu. Tak problem ten był ogromny, bo nie mogłeś uwierzyć własnym oczętom. Przykre ale prawdziwe.

Pheam - nie dość że mag dymu, to jeszcze ninja? Połączenie mogło się wydawać zabójcze. Ale to właśnie nasz chudy chłopczyk, który chyba od niemowlaka był szkolony w tajnych technikach rolników. Jednak ważny jest efekt, no i pełne portki.

Takara - nasza maskotka kochaniutka. Tak samo jak reszta niestrudzenie przemierzała niezbadane szlaki. Była tu i była też tam, co chwile coś ją zaskakiwało, teraz nie było inaczej, ale chyba coś się nie zgadzało.

Nr.GraczMMStan
1.Houijn94%-
2.Dax100%Dolna część pleców oraz górna część tyłka bolę niesamowicie. Jak się poruszasz to zaczyna boleć jeszcze bardziej ogólnie stan jest ciężki, no i krwawisz, z czego z każdym większym ruchem krwawisz obficiej.
3.Huang100%-
4.Goomoonryong100%-
5.Pheam100%-
6.Takara100%-
Czas na odpis macie do 5 lutego do godziny 16.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t546-skarbiec-pana-wakamano
Houjin Kyouma


Houjin Kyouma


Liczba postów : 86
Dołączył/a : 08/09/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPon Lut 04 2013, 17:21

Będąc w innym świecie dalej przemierzałem swoje bezdroża nie zdradzając nikomu tego co widziałem przy tej dziwnej okazji. A droga była naprawdę ciekawa. Raz działo się to, a raz tamto. Ogólnie wszystko stawało się tajne niemalże jak w postach Takary. Aż dziw bierze, że aż tyle tajemniczości mogło być w moich ruchach. Każdy mój krok był przemyślany mądry i wierzyłem szczerze, że prowadzi mnie do celu. Choć mogło to być tylko złudzenie. Tak czy inaczej miałem nadzieję, że szybko odnajdę ukrytą tutaj tajemnice.
Powrót do góry Go down
Dax


Dax


Liczba postów : 1344
Dołączył/a : 20/10/2012
Skąd : Krakus

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyPon Lut 04 2013, 22:33

Dobra jestem… tu gdzie jestem, dlatego jeszcze chyba żyje, zapewne większość ludzi poszła do miejsca, w którym był ten huk, ba… zapewne, że się tam udali! Powiem wam, że jak dorwę tego gnoja to mu powyrywam nogi z dupy… Mam to głęboko w moim poważaniu, boli mnie wszystko i krwawię, więc z tego powodu szczęśliwy nie jestem, wręcz wolałbym, żeby to wydarzyło się później, niż wcześniej, bo miałbym większe szanse na przetrwanie i tego typu pierdoły… Eh… tracę krew… czuje jak ciepła ciecz gromadzi się pod miejscem, na którym teraz leżę, trzeba coś z tym zrobić… pytanie tylko co…
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t451-bank-mroza https://ftpm.forumpolish.com/t4702-daxy https://ftpm.forumpolish.com/t780-dax-i-jego-zmiany
Kot od Kostek


Kot od Kostek


Liczba postów : 1148
Dołączył/a : 10/08/2012

DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 EmptyWto Lut 05 2013, 10:00

Takarcia może się właśnie przekonać, że nie da się być do końca martwym. No cóż... na dłuższą metę wydaje się to nawet pocieszające. Niby jesteś, potem cię nie ma ale suprise, bo jednak jesteś i już nie wiesz czy jesteś, czy cię nie ma. A jakie zaskoczenie dla przeciwników. Myślą, że już skaczesz przez łąki tam po drugiej stronie, a tu nie, cholera jeszcze trzyma się na nogach... W przenośni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DU JU ŁONA FAJT!?   DU JU ŁONA FAJT!? - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
DU JU ŁONA FAJT!?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» DU JU ŁONA FAJT!?
» DU JU ŁONA FAJT!?
» DU JU ŁONA FAJT!?
» DU JU ŁONA FAJT!?
» DU JU ŁONA FAJT!?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Wydarzenia Offtopowe :: DU JU ŁONA FAJT!?
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.