HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3




 

Share
 

 Herbaciarnia "Zielony Smok"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Basillus


Basillus


Liczba postów : 21
Dołączył/a : 27/12/2012

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyPią Gru 28 2012, 15:58

First topic message reminder :

Zielony Smok to cieszący się uznaniem klienteli, rodzinny lokal o długiej tradycji, położony na peryferiach miasta z dala od typowego zgiełku Hosenki, co pozwala klientom na niczym niezakłóconą chwilę relaksu nad filiżanką herbaty. Herbaciarnia mieści się w niewielkim, przysadzistym budynku, architektonicznie dopasowanym do orientalnego stylu miasta i ozdobionym dużym szyldem z nazwą, stylizowanym na - jakże by inaczej - zielonego smoka. Przytulne wnętrze wieczorem rozświetlone jest światłem papierowych latarni, przez co lokal tonie w przyjemnym półmroku. Podzielone jest ono na część wspólną oraz oddzielone papierowymi ścianami i wyłożone tatami boksy, podlegające rezerwacji - specjalnie dla tych, którzy chcą zakosztować odrobiny prywatności. Sam wystrój również robi wrażenie. Meble w lokalu - krzesła, stoły, jak i sam kontuar, za którym uwija się starszawy właściciel, pan Vitt - wykonane są z drogiego, ciemnego drewna wiśniowego, ściany zdobią zaś obrazy, namalowane ręką tego samego artysty oraz inne dzieła sztuki, jak zabytkowa katana oraz para rozłożystych wachlarzy. Prawdziwe wrażenie robi jednak karta napojów z oszałamiającą ilością różnorakich odmian i mieszanek herbaty oraz bogata oferta deserów i słodyczy. O dziwo, jak na tę klasę lokalu ceny są stosunkowo niskie i Zielony Smok cieszy się względną popularnością wśród mieszkańców Hosenki.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 15:13

Dziewczyna przysiadła się, podczas gdy energia wokół jej ciała zaczęła przybierać formę. Był to cień, magia pokrewna z tą stosowaną przez chłopaka, jednak o wiele bardziej uboższa w swym zastosowaniu.
Opanuj emocję. To ty kontrolujesz Magię a nie Magia Ciebie. Odparł, wyciągając rękę ku wężowi, by dotknąć jego powłoki. Był ciekawy jaki będzie w dotyku, czy goi sparzy podobnie jak jego własna magia, czy też będzie neutralny.
Nie mów do mnie per pan. No i nie wystraszysz mnie czymś takim. Dodał, przekręcając głowę na bok i obserwując jak wąż znika. No cóż miło było poznać.
Musisz się nauczyć kontroli nad swoją magią, mimo wszystko popadasz w depresje w związku z nią, a to sprawia że przytłacza Cie jeszcze bardziej... Notabene jestem Ast. Przedstawił się w końcu, spoglądając na nią znad kubka herbaty, z którego właśnie pił.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 15:22

- Mam na imię Natsumi. - powiedziała i uśmiechnęła się wreszcie.
Gdy uśmiechała się jej uśmiechał podkreślał kości policzkowe oraz ten delikatny rumieniec na twarzy. Dziewczyna postanowiła zamówić jeszcze raz tę samą herbatę i nie zamierzała wcale wywrócić filiżanki znów. Przez chwilę poczuła się szczęśliwa przy tym mężczyźnie, zastanawiała się dlaczego.
- Czasami nie panuję nad magią. To prawda - przyznała się - Myślę jednak, że niebawem się tego nauczę. Muszę!
Pojawiła się przed nią na stoliku filiżanka gorącej, pysznej herbaty. Tej samej co przedtem.
- Dlaczego tu przyszedłeś? Czekasz na kogoś? Ja chciałam trochę pobyć w samotności, ale moje plany się natychmiast zmieniły.
Napiła się herbaty.
- Wiesz co? Czasami bywam i w barach by coś porządnego się napić. Takiego naprawdę mocnego, a Ty? Lubisz takie miejsca?
Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 16:31

A więc miała na imię Natsumi. No cóż, imie jak każde inne, chociaż było widać po jej twarzy że jest zadowolona z poznania nowych osób, o czym świadczył uśmiech zdobiący jej oblicze. Ast mimo wolnie uniósł kącik wargi, jednak po chwili jego mina wróciła do normalności.
A ja zamówie kawę. Dodał mimochodem. No tak, hebrata i kawa jednocześnie to średnie połączenie, a na pewno moczopędne, lecz którz miałby kontrolować jego dosyć nieciekawe nawyki żywieniowe?
Te twoje kiedyś może zamienić się w w nigdy, a to może sprawić problemy. Nie tylko ludziom dookoła, ale przedewszystkim Tobie. Wzruszył ramionami, przeglądając menu i szukając jakiegoś ciekawego dania, które zapełniło by jego pusty żołądek.
Nie robie nic specjalnego, ot włócze się. Kiedy się chodzi zbyt dużo w słońcu chyba oczywistym jest że chce sie pić, a jakoś osobiście lubie spędzać czas w jakichś miejscach z klasą wyższą niż fastfood... Chociaż tam też często bywam... Co do picia, chętnie. W sumie dość czesto, co raczej nie jest świetnym pomysłem. Ale jak się bawić to się bawić. Usmiechnął się pod nosem, przypominając sobie ostatnie picie w towarzystwie muzyki.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 19:43

- Nie umiem tańczyć.
Przyznała się bez bicia. Dziewczynie znienacka głośno zaburczało w brzuchu przez co głupio się jej zrobiło przez chwilę, miała nadzieję, że nikt tego nie zauważy. Musi sobie coś zamówić więc również sięgnęła po menu i przeglądała przez chwilę kartę. Cóż. Nic specjalnego, ale zamówiła sobie jednak coś, musiała jeśli chciała dożyć następnego dnia. Co prawda to nie będzie ulubiony posiłek, ale zawsze coś.
- I nigdy nie tańczyłam z nikim. - stwierdziła smutnie - Przepraszam, że musisz mnie słuchać, moich zażaleń do całego świata. Czasem nie mam się komu wyżalić i tego najbardziej nie cierpię – mówiła.
Wyglądała na słodką, niewinną, tajemniczą istotę. Bała się tego świata i miała rację. Upiła trochę jeszcze ciepłej herbaty, nie wystygła do końca, a zaraz przyniosą posiłek. Ciekawe czy tutaj jej posmakuje.
- Też zamówiłam sobie coś. Nie jadłam nic od rana. Czasami więcej piję niż jem.
Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 19:50

To nic trudnego. Zwykła synchronizacja ruchów bioder nóg, oraz postawa w ramionach. Oczywiście mowa tutaj o tańcu typowo balowym. Odparł, machając ręką na kelnerke by złożyć zamówienie. Oczywiście nie kupił nic specjalnego, ot zwykłe męskie danie schabowy z frytkami i surówką (aż mam ochote ._.). Kiedy skończył, spojrzał wyczekująco na dziewczyne, której wcześniejsze wydawane dźwięki przez ciało, świadczyły o tym że i ona jest głodna.
Zażalenia są ok. Czasem każdy musi coś powiedzieć, bynajmniej uważam że nie powinno się tego robić każdemu... A co do tańca to ja tańczyłem... Troche. No nic. A co do Twojego picia, to uważaj bo w końcu ktoś wykorzysta ten fakt włącznie z Tobą samą. Przestrzegł, celując w nią oskarżycielsko widelcem niczym w jakimś programie telewizyjnym.
Jesteś z gildii prawda? Kojarze ten symbol. I znowu widelec został wycelowany w jej strone, teraz jednak pokazując jej prawe ramie na którym znajdował się fioletowy symbol.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 20:04

''Wiedziałam, że Cię skądś kojarzę.'' - pomyślała przez chwilkę i zagryzła mocno zęby.
Jednakże jej plany zniszczyła kelnerka, która podała zamówione danie. Popatrzyła na swoje jedzenie i zastanowiła się co mogła w tej chwili odpowiedzieć temu przystojniakowi. Zaraz, zaraz, zaraz co ona plecie? On wcale się jej nie podoba, nie leci na niego. To tylko mała, głupia myśl! O własnie tak.
''Ciekawe kiedy mi zdradzisz swoje imię.''
''O czym myślisz teraz? Tylko o gildii?''
Takie właśnie miała myśli. Przełknęła głośno ślinę i odpowiedziała głośno wreszcie:
- Tak. Jestem z gildii Death Head Caucus. Mam nadzieję, że to cię nie zrazi do...
I w tej chwili zagryzła język. Tak dziwnie się teraz poczuła, zrobiła głupi błąd. Zrobiła się bardzo czerwona na twarzy, aż odwróciła głowę na bok. Czarne kosmyki włosów opadły jej na policzki...
Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyNie Kwi 20 2014, 20:12

Chłopak wzruszył ramionami, krojąc właśnie schabowego, który został przyniosiony przez uroczą kelnerkę. Ast nie omieszkał posłać jej delikatnego uśmiechu w podzięce za wysiłek, po czym zabrał się właśnie do krojenia.
Nic mi to nie mówi. Nie jestem stąd, pochodze z... Mniejsza. Nie stąd. Nie znam żadnej gildii nie licząc Fairy Taill z nazwy. Pewnie dlatego żę jest najpopularniejsza... W każdym bądź razie nie znam tego Death coś tam. Odparł, wkładając po tym kawałek mięsa do ust. Było całkiem smaczne.
Póki co raczej niczym mnie nie zraziłaś, chyba że twoje cienie postanowią mnie zaatakować. Wtedy będę musiał się bronić i tyle... Notabene jeszcze gildii... Nie rozumiem o co w tym chodzi. Nigdy w żadnej nie byłem, nie było mi to potrzebne. Jak była potrzebna jakaś robota to ją wykonywałem. Brudna, czy czysta wszystko jedno, byle by przeżyć. No i jakoś tak sobie mieszkam i żyje. Może kiedyś~ Zaakcentował ostatnie słowo na znak, że najprawdopodobniej dużo o tym myślał, jednak pewnie nie przekonał się póki co do żadnej ze stron.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyPon Kwi 21 2014, 13:43

Dziewczyna zauważyła kelnerkę i nawet to, że on do niej się uśmiecha, a więc... ona się nie liczy, zresztą na co liczyła?
Pewnie znowu wieczorem pójdzie do baru się upić, znowu poczuła się źle, musi zabić swe smutki. Ona również powoli spożywała swój posiłek, nawet jej smakował. W sumie czy musiała o opowiadać o swoim życiu? Skoro on zaczął to ona powinna to skończyć.
- Moje miasto to Hosenka, tam mieszka też moja matka, która na samym początku chciała mnie oddać... Miałam być Gwiezdnym Magiem, ale... tu pojawiła się moja moc, ochroniła mnie przed własną matką jak mnie chciała zabrać z kołyski. Moje życie mogło być lepsze lub gorsze, ale cieszę się, że jest jakie jest. Jestem nawet szczęśliwa tylko chciałabym być trochę silniejsza i mieć drużynę, z kimś pracować. Nie czułabym się wtedy taka sama...
Zjadła to co zostało jej na talerzu, smakowało to danie, nie było takie złe, ale jadła i lepsze dania w sumie. Spojrzała na chłopaka znów.
- A ty jaką władasz magią? Pewnie zauważyłeś iż moja magia to magia cienia - wyznała.
Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyPon Kwi 21 2014, 16:14

No cóż nie każdy ma szczęśliwe dziecińśtwo i niestety takie jest życie. Jednak jeżeli mgia jest z tobą i broni cie to dobrze, nie wszyscy mają ten dar. Tym razem uśmiechnął się delikatnie również w jej stronę po czym dodał.
Każdy z nas chce być silniejszy. Ale ty nie jesteś sama. Masz przecież gildie, znajomych... Po prostu musisz ich poznać i im zaufać, jeżeli tego naprawde chcesz. Kiedy skończył wypowiedź obydwoje zajeli się jedzeniem. Strawa dość szybko zniknęła z ich talerzy, a wtedy to nowo poznana koleżanka postanowiła zapytać Asta o kolejną rzecz.
Nie wszyscy rodzą się z talentem magicznym. Niestety. Zaśmiał się niepewny w swoim głosie i spojrzenie skierował gdzieś w bok, zupełnie jakby to pytanie go podłamało, jakby czuł się gorszy.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyPon Kwi 21 2014, 19:15

Ona to wyczuła iż go uraziła.
- Przepraszam. Nie chciałam.
Wpatrywała się w pusty talerz, który później zaniosła kelnerka. Chciała by poznać bliżej tego osobnika, ale nie wiedziała czy on pozwoli, czy da szansę. Bała się spytać.
- Chcę się od Ciebie uczyć. Proszę ! Pomóż mi się stać silniejszą!
Powiedziała na głos i zamknęła mocno oczy. Nie przejmowała się tym, że bardzo się zarumieniła. Cóż, najwyżej odgadnie, że jej się podoba po prostu. Miała nadzieję, że młody mężczyzna się zgodzi... przecież to nie brzmiały jak oświadczyny czy coś w tym stylu. Chce być lepszym magiem. Tylko tyle.
- Wiem, że mało się znamy, zaledwie parę sekund, ale wydajesz mi się bardziej doświadczony i lepszy, a ja mam powód, aby stać się taka. Muszę... chronić matkę. Rodzinę i siebie.
Natsumi przymknęła oczy, a nad rękami zaczął unosić się dziwne cienie. To magia. Prawdopodobnie robiła to sama dziewczyna, czy świadomie czy nie nie wiadomo. Nie chciała skrzywdzić na pewno.
Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyWto Kwi 22 2014, 02:44

Nie, spoko. Może kiedyś coś się dla mnie znajdzie, ale szczerze mówiąc odpowiada mi tak jak jest. Odparł z niepewnym uśmiechem, chcąc pokazać dziewczynie że nic się nie stało ale powinni już zakończyć ten temat. Nagle ta jednak wyskoczyła z czymś co nieźle go zdziwiło. Jedna jego brew się uniosła w niemym zapytaniu, zanim wydukał odpowiedź.
Ale... Ja nie wiem co mółym cię nauczyć. Znam teorię, ale praktyki musisz się nauczyć sama. Widziałęm wielu czarodzieji, ale rzadko który z nich miał kłopoty z własną magią... No i weź pow uwagę to że nie jestem zbyt silny. Westchnął cicho i zwruszył ramionami, przypatrując się reakcji czarnowłosej. Jej mimiki twarzy, układu ramion oraz torsu. Patrzył na wszystko co mogło by mu pokazać reakcję niewerbalną czarodziejki... No i czasem doceniał wzrokiem jej kształty. (musiałem)
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyWto Kwi 22 2014, 15:40

- Rozumiem. - wyszeptała - Ty też pewnie wiele się w życiu nauczyłeś, na każdego przyjdzie czas.
- Znasz może kogoś kto mógłby mnie nauczyć? Jakiegoś dobrego nauczyciela?
Naprawdę jej zależało. Chciałaby wychodzić na lepsze misje i nie zginąć za pierwszym razem, a sama za bardzo się nie nauczy - ktoś rozsądny i inteligenty musiałby ją pokierować. Trochę posmutniała, ale rozumiała go. Miała przynajmniej taką nadzieję.
- Przynajmniej mnie rozumiesz.
Rozmawiali ze sobą jakby znali się od zawsze, a nie od paru minut. Mogłaby z nim rozmawiać, dyskutować bez końca, świat zatrzymał się dla niej. Co prawda wydawał się bardzo tajemniczy, ale nie przeszkadzało to jej. Wcale.
Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyWto Kwi 22 2014, 19:17

Magie trzeba zrozumieć i poznać, a to najlepiej robić samemu. Ty sama musisz poznać swoją moc i kontrolować ją, nikt za ciebie tego nie zrobi. Wiele magii jest innych, toteż jeżeli chcesz wzmocnić ją zaklęciami, również musisz sama temu podołać a może kiedyś dorównasz legendom. Madara wzruszył ramionami i ułożył się wygodnie na krześle po zjedzonym posiłku. Teraz niech się w brzuchu wszystko ułoży.
Znam kilka osób, ale nie tutaj toteż niewiele ci to pomoże. Kwestia jest jedna, musisz zaakceptować swoją moc i nie dać się jej pochłonąć. To tyle. Inaczej będziesz mogła stracić albo ją albo życie. W końcu kelnerka zabrała talerze i wystawiła rachunek, ktory po chwili został zapłacony, toteż już nic tutaj nie trzymało chłopaka.
Ide się przejść. Mówisz że to twoje miasto rodzinne, chcesz możesz mnie oprowadzić.
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Natsumi Hiroyuki


Natsumi Hiroyuki


Liczba postów : 81
Dołączył/a : 25/11/2012
Skąd : Hosenka

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyPon Kwi 28 2014, 20:22

- Mhm. Myślę, że mogłabym pójść z Tobą.
Dziewczyna zarumieniła się mówiąc takie słowa. Sama nie wiedziała dlaczego to zrobiła, gdyby matka to wszystko widziała na pewno by zrobiła aferę, ale przecież ona nie jest już małą dziewczynką - może robić to co chce bo to jest jej życie. I z każdym przecież może rozmawiać, a przynajmniej tak jej się wydawało.
Zapłaciła za posiłek oraz przepyszną herbatę. Wiedziała, że nie raz tutaj przyjdzie, a może te miejsce stanie się jej ulubionym? Zobaczymy.
Spojrzała na niego. Chciała zorientować się co teraz zrobi. Odejdzie bez pożegnania? Byłoby jej chyba smutno, a nawet bardzo.

Powrót do góry Go down
Astaroth


Astaroth


Liczba postów : 79
Dołączył/a : 23/04/2013

Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 EmptyPon Kwi 28 2014, 21:19

/co cie tak dlugo nie bylo? odezwij sie na gg/

Chłopak wstał i otrzepał się z kurzu którego we sumie nie było. Z lekkim westchięciem wsunął krzesło na miejsce i przechodząc obok dziewczyny w kierunku wyjścia położył jej rękę na głowę, co w dużej mierze mogło być odebrane bardzo różnie z jej strony.
Panie przodem. Zaśmiał się lekko, otwierając drzwi i czekając aż dziewczyna wstanie i ruszy w jego stronę. W końcu miała go oprowadzić, toteż chyba pamiętała o tym co nie?
To twoje miasto. Prowadź.

z.t


Ostatnio zmieniony przez Astaroth dnia Wto Kwi 29 2014, 20:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ftpm.forumpolish.com/t903-madara#13348 https://ftpm.forumpolish.com/t936-madara-tenebris#13698
Sponsored content





Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Herbaciarnia "Zielony Smok"   Herbaciarnia "Zielony Smok" - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Herbaciarnia "Zielony Smok"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Herbaciarnia
» Zielony jak trucizna.
» Smok
» Przyczajony kocur, ukryty smok~
» Pradawna smocza magia, zakazana. Najstarszy smok na swiecie. Opada z sil

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Wschodnie wybrzeże :: Hosenka
-




Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.