HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Rezydencja - Page 3

Share

Rezydencja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Goomoonryong

Goomoonryong

Liczba postów : 3997
Dołączył/a : 22/10/2012

Rezydencja  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptyNie Lis 24 2019, 22:19

First topic message reminder :

Jeden z nielicznych budynków mieszkalnych na Gia, a zarazem największy z nich wszystkich. Wielka rezydencja wybudowana dla tych, którzy co jakiś czas wpadają tutaj czy to z powodów zawodowych czy dla odpoczynku. Ma wiele pokoi, salę jadalną i inne. Zbudowana w całości z drewna, pozbawiona większej ilości udogodnień.

~

MG

W sali bankietowej ustawiono 8 stołów a przy każdym po 5 krzeseł. Była to uroczysta kolacja tuż przed zawodami. Dla każdej drużyny przygotowano jeden stół, cztery krzesła dla zawodników i jeden dla sponsora. Dwóch chłopaków sprowadzonych specjalnie z Kornu, uwijało się nakrywając do stołów. Wino, kurczaki i gotowane ziemniaki, właśnie tych składników użyto do stworzenia tej uczty. Na końcu sali na małym podeście siedział reprezentant Esmeraldy, który miał odpowiadać za przeprowadzenie turnieju. Szpiczaste uszy wystawały z kłębów blond włosów, odziany był zaś w białą szatę z niebieskimi motywami. Obok niego leżał kostur a on sam bawił się jakąś złotą kostką, obserwując wchodzących gości.

Grupa F[Yugata, Adam, Lindow, Dax]
Sponsorem tej grupy był wysoki i umięśniony mężczyzna z krótkimi czarnymi włosami. Nie posiadał oczu, zamiast tego mając dziwne wąskie szparki. Ubrany był w jednoczęściowy strój sportowy. Reprezentował on Kornijski klub sportowy który chciał otworzyć i w ramach promocji postanowił wygrać zawody - jako trener rzecz jasna. Usiadł on już przy przeznaczonym dla drużyny stole.-No, więc. Wygracie. Wygrajcie, bo to nie takie trudne na pewno. Wygrajcie, bo wygrać musicie, wasza wygrana moją wygraną jest a moja wygrana jest waszą wygraną. A teraz nim rozpocznie się turniej porozmawiajmy o waszej nagrodzie-Bo tak, negocjacje kontraktu zgodnie z tradycją odbywały się właśnie tuż przed samym wydarzeniem.-Zgodnie z zasadami pierwsza drużyna dostaje po 100 owoców na głowę. Jak dobrze wiemy - wygramy, tak też oferuję wam po 125 owoców plus wszystkie owoce które zbierzecie, zachowujecie-Przedstawił on swoją ofertę zawodnikom

Grupa B[Pace, Pheam, Winter. Frederica]
Tutaj sponsor też już się usadowił na krzesełku. Był to niski i grubiutki mężczyzna ubrany w garnitur, z melonikiem na głowie. Zamiast nosa miał świński ryjek i generalnie był różowy. No i bardzo brodaty.-No to jeszcze raz, bardziej oficjalnie, Stolnik Podgorzałka-Przedstawił się wyciągając rękę do uczestników konkursu.-Mam nadzieję że zwyciężycie, bo potrzeba mi tych przeklętych owoców, a zbieranie ich poza sezonem jest uciążliwe. I drogie.-Rozejrzał się i chrumknął, a następnie wyciągnął zza pazuchy puste kartki i pióro wieczne.-Dobrze, dobrze, kontrakt... zachowujecie 100 owoców z nagrody za pierwsze miejsce i 10% owoców które zbierzecie. Dodatkowo niezależnie od zajętego przez was miejsca, wypłacam wam wszystkim po 180 Orbli-To były warunki Stolnika. Jak jednak patrzyli na to wszystko sami uczestnicy?

//Nie ma czasu na odpis niby, ale pewnie wieczności też czekał nie będę.

Rezydencja  - Page 3 YIKpmlo
Ważne informacje:

Wszystkie zaklęcia mają teraz 1/10 szansy na bycie wzmocnionymi o 25%, 1/10 szansy na bycie osłabionymi o 25%, 1/10 szansy na to, że nie zadziałają (rzut kostką k10, efekty pojawią się jeśli wypadnie 1 lub 2 lub 3)

&

Jajko Ciała - Niebieskie jajko faberge w czarne paski pokrywające dość randomowo powierzchnię jajka (jego zniszczenie skutkuje omdleniem, nie naprawienie go w ciągu następnych 6 postów powoduje rozpadnięcie się ciała na kawałki). Aktualnie zamknięte w pasku
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana http://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong http://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545

AutorWiadomość
Lindow

Lindow

Liczba postów : 400
Dołączył/a : 21/08/2013

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptyWto Sty 14 2020, 16:07

No nareszcie bankiet się zakończył. Przez te nerwy to nawet nie pojadł sobie za bardzo, ale za to w pokojach były przegryzki więc dobre i to. Miał ochotę położyć się i odpocząć, jednak trzeba było zorganizować jego drużynę do działania razem. Jeszcze dojdzie do tego, że w czasie turnieju każdy zacznie działać na własną rękę, a tego byśmy nie chcieli jeśli chcemy wygrać. Bo oni chcą wygrać... prawda? Do swojego pokoju jedynie zerknął, nie wchodząc do środka. Chciał sprawdzić czy wszystko co powinno być znajdowało się w środku, a ponieważ liczył jedynie na łóżko to dodatki były mile widziane.
Ruszył w stronę reszty ekipy, którzy to także zaczęli sprawdzać swoje pokoje, a ponieważ wyruszył wcześniej od wszystkich to zdążył ich złapać jeszcze przy drzwiach.
- Omówmy strategie w moim pokoju. Dostałem ten z numerem 5. Mam nadzieję, że uda nam się... he? - Przerwał widząc jak Olbrzym rusza gdzieś, jedynie rzucając tekstem o powrocie do Yugaty. Co on znowu wykombinował? Działanie na własną rękę to jedno ale jak ponownie go osłabią to się chłopak nie podniesie jutro. Podrapał się po głowie przez kaptur, a na twarzy pojawił mu się grymas niezadowolenia. Czemu zawsze musi mieć na start pod górę?!
Lindow ruszył pośpiesznie za Adamem trzymając jedną rękę w kieszeni gdzie znajdowała się spinka Lamii. Starał się nie spuścić faceta z oczu co nie było specjalnie trudne, nie jednak ze względu na jego masę, a na fakt że wparował bez parady do jakiegoś pokoju niedaleko. Już się obawiał, że rozwali drzwi. Zaglądając do środka postanowił jakoś opanować sytuacje... znowu.
- Adam to nie ten pokój poza tym mamy się spotkać razem w piątce. Już wystarczająco kłopotów sobie narobiliśmy.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4699-rzeczy#97852 http://ftpm.forumpolish.com/t4664-lindow-amamiya
Adam Arclight

Adam Arclight

Liczba postów : 449
Dołączył/a : 30/01/2016

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptyWto Sty 14 2020, 18:10

Adam naprawdę szukając pokoju zakapturzonych postaci nie spodziewał się znaleźć spoconego faceta robiącego kolejne przysiady. Za jego odzywkę najchętniej zdemolowałby mu mieszkanie, ale nie czuł się do tego zbyt gotowy po osłabieniu, nie wypił w końcu jeszcze mikstury i znał doskonale swoje możliwości, chociaż zapewne objawy zaczęły ustawać i czuł się już zdecydowanie lepiej.
- Zamiast ujadać na lepszych od siebie powiedz lepiej, gdzie mają pokoje rankingowi, Ci w zakapturzonych strojach. - zapytał najmilej jak potrafił Adam innego mężczyznę - Chciałem z nimi pogadać, a widziałem, że wchodzili do tego skrzydła na pewno ich widziałeś. Powiesz mi i już mnie nie ma też nie uśmiecha mi się na Ciebie patrzeć.
Niezależnie jednak od odpowiedzi, od tego czy się dowie czy też nie na pewno nie spędzi w tym pokoju zbyt wiele czasu i zaraz po odpowiedzi faceta z bandaną po chwili wyjdzie. Może z informacjami, może nie.

Pewnie dopiero wtedy ksiądz zauważył, że jednak z członków jego drużyny za nim podążył.
- Zdążymy to jeszcze na pewno omówić, na razie chcę dowiedzieć się czegoś o tej całej Esmaraldzie i zakapturzonych postaciach. Nie uważasz za dziwne, aby rankingowi zbierali się na takie owocobranie, a zwykły właściciel ziemski posiadał na swoich usługach służących, którzy dorównują im mocą? Chętnie bym się czegoś dowiedział, może przy okazji trafi mi się okazja, aby zemścić się na tamtym magu iluzji, który w sali bankietowej tak mnie sponiewierał, chętnie się na nim zemszczę
Mówiąc ostatnie słowa Adam uśmiechnął się w swoim złowieszczym uśmiechu, nie zamierzał darować komuś, kto ot tak obraził Boga, sam wiedział, że nie miałby szans, dlatego postanowił poszukać kilku sojuszników.
- Jak tylko ich znajdę i pogadam, wracam z powrotem. Jak chcesz możesz iść ze mną.
Z tym zamiarem, niezależnie od odpowiedzi ksiądz zamierzał wykonać swój plan i ruszył w stronę, którą wskazał mu poprzedni facet, a jeśli nic mu nie powiedział to spróbuje może kilka drzwi dalej. Jeśli na korytarzy jest około 8 pokoi i wszedł do 2gich od wejścia spróbuje wejść do drugich, ale licząc od drugiej strony korytarza. Tak samo albo normalnie je otworzy, albo swoim zaklęciem jak planował zrobić to z pierwszymi.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4710-oltarz-arcligta#97979 http://ftpm.forumpolish.com/t4654-adam-arclight Online
Frederica

Wytrwała Pierepałka

Frederica

Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 14/02/2014

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptyWto Sty 14 2020, 20:05

Uczty miały to do siebie, że było na nich jedzenie. Nie wypadało wychodzić o pustym żołądku, to też naturalną koleją rzeczy Frederica nałożyła sobie na talerz to, co wyglądało z tego wszystkiego najsmaczniej traktując posiłek jako swoją obiadokolację. Spać jeszcze po tym nie zamierzała iść biorąc pod uwagę, że mieli jeszcze omówić pewne kwestie związane z jutrzejszym dniem. I jeszcze w tym wszystkim pojawiła się jakaś owiana tajemnicą Esmeralda, która brzmiała w pierwszej chwili jak jakiś kłopot.
- Nawet na zewnątrz ktoś może nadstawić ucha. Nie wiemy, do czego tutejsi zawodnicy są zdolni. Po za tym nadmierna ostrożność może nam nie wyjść na zdrowie... - stwierdziła zastanawiając się chwilę jak to rozwiązać. Właściwie była jedna rzecz jaką mogła zrobić w tej chwili, by w jak najbezpieczniejszy sposób omówić plan niemniej - bransoletki. Nie wiedziała, jak jej moc z nimi zadziała. A druga sprawa nie chciała używać tej mocy na obcych. Czuła się źle z tą myślą, ale z drugiej strony czy powinna się przejmować tym, że ktokolwiek z jej drużyny jej nadużyje?
- Możliwe, że mogę jakoś temu zaradzić. Niestety przez bransoletkę nie wiem, jak to, co chcę zrobić zadziała. Po za tym myślę, że uczciwie będzie wyjaśnić, jak moja zdolność działa ze względu na jej... obszerne zastosowanie. Na wyjaśnienia jednak myślę, że będziecie musieli poczekać, aż pójdziemy do pokoi.
Nie była to game-changing zdolność, wiadomo, ale była wystarczająco użyteczna, żeby jednak chronić informacji o niej przed niechcianymi personami. Głupio rozpowiadać o swoich mocach tak przy stole wśród innych. Następnie przeniosła wzrok na Packa uśmiechając się serdecznie słysząc jego propozycję, a zaraz po tym również pytanie.
- Myślę, że będzie już kawałek czasu temu. Ciężko mi podać konkretną datę czy liczbę dni przez dość nieprzyjazne okoliczności, w jakich przyszło mi żyć zaraz po wyjściu z kokonu. A pan, panie Pace? Bo zgaduję, że pan również miał "przyjemność" zjawić się w nowym świecie w taki sam sposób. - tak przynajmniej zabrzmiał, ale wiadomo, mogła się mylić. Często się myliła więc pewnie nie byłaby takim obrotem sytuacji nawet zaskoczona.
- Swoją drogą, panie Podgorzałka - zwróciła się do sponsora odrywając wzrok od maga wody - Wiem, że czas na pytania się skończył, nie mniej muszę zapytać - wie pan może coś na temat ów Esmeraldy, o którą pytał jeden z zawodników? Brzmi jak ktoś, kogo warto spotkać. - może coś wie? Wydaje się, że siedzi trochę w temacie owoców, to może i samego turnieju też. W każdym razie warto było zapytać.

Po skończonym bankiecie zaś wstała rzecz jasna kulturalnie od stołu, proponując przeniesienie rozmowy do jednego z pokojów. Czy tej prowadzonej z Packiem czy samego ustalania szczegółów jutrzejszych zmagań. Jeśli nie padnie inna propozycja - skieruje się do swojego, wcześniej o tym informując, co by nikt nie musiał jej szukać.

Rezydencja  - Page 3 UtyLdKF
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4675-tobolek-fretki#97655 http://ftpm.forumpolish.com/t4652-frederica-kikuta http://ftpm.forumpolish.com/t4677-there-s-something-odd-about-that-place#97660 Online
Goomoonryong

Goomoonryong

Liczba postów : 3997
Dołączył/a : 22/10/2012

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptySro Sty 15 2020, 14:15

MG

Mężczyzna westchnął tylko, widząc jeszcze nadchodzącego Lindowa, na szczęście wyglądało na to że Adam problemów nie chce.-Koniec korytarza-Odparł i zamknął drzwi za wychodzącymi gośćmi. Adam nie przejmując się za bardzo Lindowem, ruszył więc na koniec korytarza i tak jak planował, otworzył teraz drugie drzwi od drugiej strony, a tam zastał faktycznie jedną z zakapturzonych postaci, która czytała akurat jakiś kawałek pergaminu. To nie była jednak osoba z bransoletką. Na widok Adama zwinęła pergamin i schowała za pazuchę. Spoglądając na niego, Adam dostrzegł bladą, raczej kobiecą twarz pod kapturem i fioletowe włosy. Lindow nie widział detali, zza Adama.

Frederica nim dotarła do pokoju, zaczepiła jeszcze sponsora w kwestii Esmeraldy, o którą pytał jeden z uczestników.-42 w rankingu, "Spokojna Fala" Esmeralda. Jest właścicielką tej wyspy.-Podrapał się po brodzie-Ludzie pragną rozmowy z nią ponieważ wiele wie. Jakaś prekognicja czy inne rozmowy z duchami, ja tam nie wiem. Ale rady których czasem udziela, zawsze się przydają. Toteż wielu uczestników bierze udział tylko po to by dostać od niej radę-No i się rozdzielili.

Rezydencja  - Page 3 YIKpmlo
Ważne informacje:

Wszystkie zaklęcia mają teraz 1/10 szansy na bycie wzmocnionymi o 25%, 1/10 szansy na bycie osłabionymi o 25%, 1/10 szansy na to, że nie zadziałają (rzut kostką k10, efekty pojawią się jeśli wypadnie 1 lub 2 lub 3)

&

Jajko Ciała - Niebieskie jajko faberge w czarne paski pokrywające dość randomowo powierzchnię jajka (jego zniszczenie skutkuje omdleniem, nie naprawienie go w ciągu następnych 6 postów powoduje rozpadnięcie się ciała na kawałki). Aktualnie zamknięte w pasku
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana http://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong http://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Adam Arclight

Adam Arclight

Liczba postów : 449
Dołączył/a : 30/01/2016

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptyCzw Sty 16 2020, 10:12

Adam bez wahania nie czekając nawet na odpowiedź Lindowa wyruszył do obranych sobie za cel drzwi. Jak się okazało jego przypuszczenia pokryły się z tym, co powiedział mężczyzna, którego wcześniej spotkał. Na szczęście mężczyzna też nie chciał problemów i dalej nie pyskował Arclightowi, wtedy pomimo swojego osłabienia sytuacja nie skończyłaby się tak przyjemnie. Teraz jednak spotkanie jakiegoś randoma było już przeszłością, bo teraz udało mu się znaleźć jedną z poszukiwanych przez niego osób. W sumie w serduszku to ucieszył go fakt, że spotkał jakąś śliczną dziewczynkę, przynajmniej tak mu się wydawało, zamiast kogoś z rankingowców. Dla Adama hierarchia była prosta śliczna kobieta > 1 miejsce w rankingu. Chociaż płci nie był do końca pewien równie dobrze mógł to być jakiś bardzo dobry plan. Czemu Ci zakapturzeni zawsze chodzili w płaszczach, nawet w swoich pokojach w nich siedzieli, ciekawe czy brali też w nich prysznic. Jeśli tak to dobrze, że na zawodach będzie dość zimno, to zapach będzie gorzej się rozchodził.
- Yo, na pewno dobrze mnie kojarzysz. Adam Arclight. Zmartwychwstały Bóg. - przedstawił się ksiądz jeszcze nie do końca wiedząc czy powinien zarywać czy też nie, nie znając do końca płci osoby, z którą rozmawiał. - Wydajecie się wiedzieć nieco wiecej niż reszta gamoni na tych zawodach oraz Yugaty i mieć nieco inny cel tych zawodów niż same jabłka. Kim tak w ogóle jest Esmaralda i czemu tak bardzo chcecie się z nią zobaczyć, podejrzewam, że macie jakiś ciekawszy cel, a ja z chęcią odgryzłbym się organizatorom za tą akcję w sali bankietowej, szczególnie temu jednemu nadpobudliwemu. Poza tym... myślisz, że ten lek, który ma mi pomóc dojść po tamtym ataku jest bezpieczny?
Na końcu zapytał właśnie o niego chcąc dowiedzieć się czy może w spokoju już go spożyć, bo oczywiście ciągle nie czuł się w pełni sił. Wyjął oczywiście buteleczkę z płaszcza, aby ją pokazać. Poza tym chciał dowiedzieć się czegoś więcej o tych wszystkich niewiadomych, które do tej pory pozostawały zagadką.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4710-oltarz-arcligta#97979 http://ftpm.forumpolish.com/t4654-adam-arclight Online
Winter

Winter

Liczba postów : 521
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 EmptyCzw Sty 16 2020, 23:38

Winter słysząc uwagę ich cichszego towarzysza o tym że w pokojach też nie są bezpieczni, białowłosy zamyślił się przez parę sekund. Nie mógł się nie zgodzić z tym co Genrou powiedział. Z drugiej strony, ta opcja w jego umyśle był i tak bezpieczniejsza. Tutaj ktoś o bardziej wyostrzonym słuchu mógłby przypadkiem dowiedzieć się co zamierzają. Potem został rzucony kolejny pomysł aby wyjść na zewnątrz i tam obgadać plan. Szczerze powiedziawszy, nie była to taka głupia opcja. Winter nie wiedział tylko czy jest warto aż tak się fatygować w celu zatajenia ich planu działania. Wątpił żeby wiele drużyn planowało podsłuchiwać innych. Kiedy Fretka powiedziała, że może będzie w stanie zaradzić jakoś innym drużynom planującym ich podsłuchać, chłopak przypomniał sobie o jednej zdolności które mogła się przydać w "defensywie" ich pokoju.
- Właściwie to także mogę być w stanie coś zaradzić. Jeżeli ktoś będzie blisko naszego pokoju i nie będzie znał się zbyt dobrze na kamuflowaniu własnej many, powinienem móc go wyłapać... - powiedział cicho skupiony na znalezieniu jakiegoś smacznego, dużego kawałka mięsa na ich stoliku. Znajdując swój cel, nadział go widelcem i zaczął się nim opychać. Trzeba korzystać z takich dobroci, skoro dają.
- No, ty Packu wiesz kiedy się obudziłem. Mniej więcej tak jak ty. Czyli nie aż tak dawno temu. - powiedział wzruszając ramionami, po czym spojrzał na białowłosą która to już odpowiedziała na to pytanie. - Chyba nie pomylę się, mówiąc że dla nas również to była "przyjemność". Prawie od razu spotkaliśmy dziwaków lubiących mordować.
Nim białowłosy zaczął się zastanawiać kim ta cała Esmeralda jest, miał już odpowiedź od ich sponsora. Widział dlaczego ludzie chcieli się z nią spotkać. Jeżeli jej zdolności faktycznie były prawdziwe, sam chętnie by się do niej udał. Może byłaby w stanie podpowiedzieć mu gdzie odnaleźć Deme, Kevana lub Mirian? A może znała lokalizację dawnych członków jego gildii? Nieważne jak niewielka, jakakolwiek pomoc w tej kwestii była mile widziana.

Na propozycję przeniesienia rozmowy do jednego z pokojów rzecz jasna przytaknął. W końcu musieli parę rzeczy ustalić, takich jak co każdy z nich potrafi. Czyj to był pokój, nie miało to dla niego specjalnego znaczenia. Zabrałby tylko ze stolika jakieś ciastka czy inne smaczne jedzenie. Przyda się na ich posiedzenie. Podczas ich podróży, badałby także ciągle otoczenie poprzez Wykrycie.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4671-skarbiec-wintera-v2 http://ftpm.forumpolish.com/t4660-winter http://ftpm.forumpolish.com/t4673-od-zimy
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rezydencja    Rezydencja  - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down

Rezydencja
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3