HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
I've never seen a decent person among those who say they're going to save the world while forsaking the people around them. Those types of men are always so intoxicated by thier own hollow dreams that they call every little thing in front of them trivial.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Nabór na Twarz Magów
 

Share
 

 Nabór na Twarz Magów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Randia


Randia


Liczba postów : 607
Dołączył/a : 01/10/2012

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 12:32 am

Rada Magii poszukuje magów, którzy są wyjątkowi w każdym calu i wiedzą, co oznacza być godnym reprezentantem swojej gildii. Magowie zrzeszeni i niezrzeszeni zachęcani są do wzięciu udziału w konkursie, który wyłoni Twarz Magów z poszczególnych grup:
- Twarz Fairy Tail
- Twarz Lamia Scale
- Twarz Death's Head Caucus
- Twarz Mermaid Crest
- Twarz Policji oraz Rady Madii
- Twarz Magów Niezrzeszonych
Gwarantowanymi nagrodami jest udział w kampanii promującej magów na terenie Królestwa, nagroda pieniężna oraz niezaprzeczalny rozgłos dla danego maga w kraju i poza jego granicami.

Zgłoszenia należy kierować poniżej, nominując danego maga oraz pokrótce opisując, dlaczego to właśnie on powinien zostać Twarzą Magów Fiore! Niech wygra nalepszy Mag!
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t1224-konto-ran#17885 http://ftpm.forumpolish.com/t4185-randia http://ftpm.forumpolish.com/t1521-opisy-ran#23822
Goomoonryong


Goomoonryong


Liczba postów : 3996
Dołączył/a : 22/10/2012

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 4:58 pm

No więc zgłaszam Ryukehoshiego na twarz Lamia Scale dlaczego? Bo Ryukehoshi to młody, utalentowany wojownik o niebywałym talencie, gracji i elokwencji. Jego wybitne wręcz zasługi na rzecz jego gildii, zasługują na takie wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną. Nie rozumiem jak można mieć wątpliwości. Tylko jedna osoba jest godna by reprezentować LS i jest nią właśnie ten młody Bóg.

Nominuję też Władcą Kasztanów na władcę kasztanów. Twarz kasztanów. Twarz FT. O właśnie, twarz FT. Bo niedługo to będzie Kasztan Tail. Jestem tego pewny. Wierzę w niego.

Nominuję również Amney na twarz niezrzeszonych, ponieważ nie ma magii i tak naprawdę jest szczurem. Jak już ograć, to cały system

_________________

Nabór na Twarz Magów YIKpmlo
Ważne informacje:Wszystkie zaklęcia mają teraz 1/10 szansy na bycie wzmocnionymi o 25%, 1/10 szansy na bycie osłabionymi o 25%, 1/10 szansy na to, że nie zadziałają (rzut kostką k10, efekty pojawią się jeśli wypadnie 1 lub 2 lub 3)


&


Jajko Ciała - Niebieskie jajko faberge w czarne paski pokrywające dość randomowo powierzchnię jajka (jego zniszczenie skutkuje omdleniem, nie naprawienie go w ciągu następnych 6 postów powoduje rozpadnięcie się ciała na kawałki). Aktualnie zamknięte w pasku
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t528-konto-hana http://ftpm.forumpolish.com/t329-goomoonryong http://ftpm.forumpolish.com/t921-gumisiowe-relacje#13545
Kei


Kei


Liczba postów : 431
Dołączył/a : 16/05/2017

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 5:42 pm

Na samym wstępnie chciałbym zgłosić Pyzunie jako twarz Fairy Tail. Nie ma nikogo lepszego. W końcu Pyza z mięsem jest najlepsza!

Jeśli chodzi o Lamia Scale, to z całego serduszka polecam Lindowa. Jako jedyny godnie reprezentuje Lamia Scale, która koniec końców jest raczej w dołku jeśli chodzi o reputację.

Jeśli chodzi o Policję to Kiirobara wraz z Qilinem z większym naciskiem na tego drugiego. W końcu to pupil Policji Magicznej to czemu by nie od razu twarz?

A w sprawie Mermaid Crest... Gra tam ktoś?
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4061-kei http://ftpm.forumpolish.com/t3990-kei http://ftpm.forumpolish.com/t4391-kei#90637
Finn


Finn


Liczba postów : 4279
Dołączył/a : 17/11/2012

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 7:04 pm

Będzie może trochę kappa, momentami nieco egoistycznie, ale z dłuższymi - chyba - uzasadnieniami.

Fairy Tail - Samael - brał udział w wielu wydarzeniach, czy turniejach. Chyba w obu nawet. Do tego poszło mu raczej nie najgorzej w trakcie ostatnich walk w Bosco. No i jest mistrzem gildii i wujkiem wszystkich jej członków. Tak.

Lamia Scale - nikt/Annie - niespecjalnie rzucają się w oczy, jednak z punktu fabularnego Anka brała udział w walkach o Kardię. Ma bodaj tytuł bohatera Magnolii i do tego jest dziewczynką na wózku w krainie śniegu. Ba! Ostatnio też była porwana w przerwanym przez Dona evencie. No i jest dziewczynką.

Death's Head Caucus - Ejji. Siepacz. Łącznik gildii z radą etc. Raczej ma największy fejm z całej gildii. Nie bez powodu jest też gildyjnym, fabularnym magiem S+. No i jest jednym ze świętych magów.

Mermaid Crest - Fiołek/Asteria - zależy jak w to pójść. Fiołek jako ta, która odbudowała gildię, ewentualnie Asteria jako symbol dla dawnych Syrenek, że mają miejsce do którego mogą wrócić. Coś w ten deseń.

Policja/Rada - Finn - Qilin może jest uroczy i ma nawet jakąś lekką renomę, ale mimo wszystko raczej więcej zrobiłem Finnem pod kątem posiadania reputacji. Już nawet samym "wygraniem IMów" jadąc, czy kontynuując rangą maga i innymi duperelami, ale nie chce mi się rozpisywać o tym.

Niezrzeszeni - Mejiron - chociaż jest w GH, świat o tym nie wie. Pracował dla Lorda E, brał udział w wielu zawodach. Wydarzeniach też. Może aktualnie nie jest najaktywniejsza postacią, ale raczej ma spory posłuch. No i bywał też w gazetach.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t366-depozyt-finniana-jerome http://ftpm.forumpolish.com/t350-finnian-jerome http://ftpm.forumpolish.com/t432-o-wszystkim-i-o-niczym-co-sie-finniego-tyczy#4423
Mor


Mor


Liczba postów : 2920
Dołączył/a : 20/08/2012

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 8:28 pm

FT - Szczerze, to powiedziałabym, że magowie, którzy reprezentowali FT w Kardii - Abri i Kyouma.
LS - Najbardziej aktywny jest Lindow ostatnimi czasy.
DHC - Ejji? Fejm go wyprzedza.
MC - Stawiałabym na Fiołek. Twarz gildii, inicjatorka odbudowy gildii.
Policja/Rada - w sumie to nikt...
Samotnicy - Nie mam pojęcia, mało śledzę działania samotników.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t376-konto-nanas http://ftpm.forumpolish.com/t105-nanaya-byakushitsune-znana-jako-byaku http://ftpm.forumpolish.com/t550-pamietniki
Melody


Melody


Liczba postów : 286
Dołączył/a : 11/12/2016

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 9:00 pm

FT- Sam lub Tora
LS- Lindow
DHC- Edżi
MC- null
Policja- Kiirobara
Samotnicy- Pheam w sumie
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t3689-pieniazki-melody#71163 http://ftpm.forumpolish.com/t3677-melody-zapraszam-do-sprawdzania#71152 http://ftpm.forumpolish.com/t3718-melody#72088 Online
Nakamura Yuichi


Nakamura Yuichi


Liczba postów : 266
Dołączył/a : 25/04/2018

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 9:08 pm

- Twarz Fairy Tail - Samael, jednak lider i znany w Fiore, o ile będzie chciał
- Twarz Lamia Scale - Chyba brakuje tutaj odpowiednich ludzi...
- Twarz Death's Head Caucus - Tutaj na pewno Eiji
- Twarz Mermaid Crest - Asterię jako ich członka najlepiej kojarzę
- Twarz Policji oraz Rady Madii - Chyba mimo wszystko Finny.
- Twarz Magów Niezrzeszonych - Weźcie jakiegoś NPCta.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4473-konto-nakamury-san#93085 http://ftpm.forumpolish.com/t4460-nakamura-yuichi
Torashiro


Torashiro


Liczba postów : 5599
Dołączył/a : 10/05/2013

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 10:48 pm

Twarz Fairy Tail:
Tutaj mam dwa, może trochę samolubne, ale typy:
1. Tora - Święty Mag, Mag Klasy S+, Zastępca Samaela, II Miejsce na Igrzyskach Magicznych
2. Pyza - Kto nie lubi czegoś tak kawaii. Jeżeli Rada szuka pociesznej mordki, to pocieszniejszej nie znajdzie.
Abri jest dla mnie zbyt nieśmiała, ale Kyouma ma trochę racji bytu, jednak jedna walka w Kardii niezbyt mi się tu widzi. Samael to lider, więc wybór lidera na twarz jest z jednej strony racjonalny, z drugiej... cóż. Nie promuje innych członków gildii

Twarz Lamia Scale - Lindow jest obecnie aktywniejszy i na niego idzie mój głos. Ale jakby padła Anka to też nie będę zły.

Twarz Death's Head Caucus - Ejji, fejm, sława, Święty Mag i Mag S+, sieje rozpierdziel wśród Minstrelu.

Twarz Mermaid Crest - Faktycznie, Fiołek na swój sposób odrodziła gildię, jednak to Asteria i Vista wydają mi się aktywniejsze. Jeżeli to Rada ogłasza nabór, ja bym wybrał członkinię Rady, by promować kooperację między tymi dwoma organami.

Twarz Policji oraz Rady Magii - Jako Rada Magii, promowałbym policjanta, "zwykłego funkcjonariusza". A kto się do tego najlepiej nada niż nie zwycięzca Igrzysk Magicznych Finny?

Twarz magów niezrzeszonych - tutaj faktycznie, nie widzę innej opcji niż Mejiro. Dużo zrobił fabularnie, jednak Raekwon zawsze jest dla mnie moim Top1 Samotników. Ale Al-Sahem nie wybiera :/
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559
Randia


Randia


Liczba postów : 607
Dołączył/a : 01/10/2012

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 10:57 pm

- Twarz Fairy Tail - Sam
- Twarz Lamia Scale - whatever
- Twarz Death's Head Caucus - Ejji
- Twarz Mermaid Crest - Fiołek
- Twarz Policji oraz Rady Magii - Finn
- Twarz Magów Niezrzeszonych - Mejiro
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t1224-konto-ran#17885 http://ftpm.forumpolish.com/t4185-randia http://ftpm.forumpolish.com/t1521-opisy-ran#23822
Ejji

#911 Widmo

Ejji


Liczba postów : 2201
Dołączył/a : 26/12/2014

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyPon Sty 14, 2019 11:20 pm

- Twarz Fairy Tail - Pyza z Mięsem - to ona właśnie jest symbolem tej gildii. A przynajmniej powinna być. Mówiąc Pyza, ludzie powinni od razu kojarzyć Fairy Tail, a myśląc o Fairy Tail, pierwsza na myśl powinna im przychodzić Pyza.

- Twarz Lamia Scale - Co prawda Lindow bardziej pasowałby na twarz krucjaty, niż reprezentant LS, ale niech ma i znosi podobny przypał, co Ejji sobie narobił.

- Twarz Death's Head Caucus - Gwen, bo nie Ejji. Zresztą, byłaby o wiele lepszym ocieplaczem wizerunku, niż ten nieokiełznany buntownik.

- Twarz Mermaid Crest - Asteria. Chyba jest prawą ręką Fiołek, która na to stanowisko wydaje się być nieco zbyt przerażająco poważna. Tak przynajmniej wynika z flashbacków Gołompa z obrad gildyjnych mistrzów. R.I.P Gołomp...

- Twarz Policji oraz Rady Magii - Niech będzie, że Finn.

- Twarz Magów Niezrzeszonych - Kei, przynajmniej do czasu, jak nie została z niego sterta kości... Ale serio, Kei w różnych miejscach się pojawiał, u różnych ludzi pracował i ogółem powinien być dobrze kojarzony, w najróżniejszych kręgach społeczeństwa.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4681-kieszenie-eziego#97687 http://ftpm.forumpolish.com/t4655-edzy-lajtmun http://ftpm.forumpolish.com/t4682-dziennik-pokladowy-tylko-kurza-stopa-gdzie-jest-moj-okret#97688
Fiołek


Fiołek


Liczba postów : 155
Dołączył/a : 01/11/2016

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyWto Sty 15, 2019 10:02 pm

Twarz Fairy Tail: Stawiałabym na Torę. Bądź co bądź, ale święty mag, fabularny S+ i te sprawy.
Twarz Lamia Scale: Powiedzmy, że Lindow. Ze wszystkich LSów jest najaktywniejszy.
Twarz Death's Head Caucus: Tylko Edżi. Wręcz ocieka Fejmem. Przez wielkie "F".
Twarz Mermaid Crest: Zdecydowanie Vista - Asteria jest co prawda prawą ręką Fiołek, ale jest raczej nieśmiała i wycofana. Vista, oprócz bycia Syrenką, jest też Radną. Z Radą Syrenki miały różne przeboje, teraz trochę się to ustabilizowało i w sumie zgadzam się z Torą, że to mogłoby pokazać współpracę między obiema organizacjami.
Twarz Policji oraz Rady Magii: Finn, jako że Vistę nominuję z ramienia MC. Zwycięzca Igrzysk Magicznych, zdecydowanie zasługuje na to miano.
Twarz Magów Niezrzeszonych: Na upartego ten Mejiro.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t3550-fiolek#67707 http://ftpm.forumpolish.com/t3541-fiolek#67474 http://ftpm.forumpolish.com/t3558-fiolek#67870
Aff-chan


Aff-chan


Liczba postów : 624
Dołączył/a : 12/08/2012

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów EmptyCzw Sty 24, 2019 2:33 am

Fairy Tail - Afuro, nie ma osoby o większym nakama power.
Lamia Scale - Afciu, bo lubi wodę.
Death's Head Caucus - Aff, bo wczoraj padał śnieg.
Mermaid Crest - Afuro II Tamotsu, bo jego wdzięki pobijają wszystko.
Twarz Policji oraz Rady Madii - Wiedźmowy wampirek, bo nikt nie ma lepszego pojęcia o sprawiedliwości niż on.
Twarz Magów Niezrzeszonych - Ktokolwiek, nie Aff - bo jeszcze by mu sława uderzyła do głowy.
Powrót do góry Go down
http://ftpm.forumpolish.com/t4733-wiedzmakowy-painpal#98364 http://ftpm.forumpolish.com/t4672-true-passion-never-dies
Sponsored content

Nabór na Twarz Magów Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na Twarz Magów   Nabór na Twarz Magów Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na Twarz Magów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Off-top
 :: Archiwum :: ARCHIWUM ŚWIATA :: Prolog :: Ogłoszenia Duszpasterskie
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorldThe Original DiariesFort Florence
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.