facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Gaik - Page 2
 

Share | 
 

 Gaik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Randia Sanada
Wiek : 19
Wzrost/waga : 161/50
Rodzaj magii : Światła
Gildia : Szczury
Staż w gildii : Jakoś ponad 2 lata w FT/ ok pół roku w Szczurach
Liczba postów : 399
Dołączył/a : 01/10/2012

PisanieTemat: Gaik   Nie Mar 25 2018, 01:20

First topic message reminder :

Gaik jest miejscem na prawdę starym, pamiętającym wiele lat przed powstaniem pierwszej z rozklekotanych teraz chałup, które znajdowały się na jego obrzeżach. Drzewa rosną tutaj wysoko, gęsto i Gaik jest gajem tak na prawdę tylko z nazwy - już dawno temu rozrósł się do rozmiarów porządnego lasu czy też puszczy. Co zaś się tyczy chatek - wszystkie są rozklekotane, stare i pomalowane wapnem, żeby chronić ich mieszkańców przed robactwem. Ot - wioska jak to wioska na skraju lasu.

MG


Kiedy dotarliście na miejsce, był już późny wieczór. Niebo malowało się w wielu barwach, coraz ciemniejszych na północy i coraz bardziej blednących na zachodzie. Do tego prawie w ogóle nie było chmur, a jakieś pojedyncze wędrowały leniwie, pchane wiatrem. W większości chatek paliło się ciepłe i migotliwe światło, ale ze trzy z nich stały ciemne i wydawać by się mogło - całkowicie opuszczone. Pomiędzy chatkami, na środku, był niewielki placyk, a na placyku studnia. Przy studni natomiast siedział dziad i pykał fajkę.

_________________


voice | #bc0a29

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1224-konto-ran#17885 http://ftpm.forumpolish.com/t4185-randia http://ftpm.forumpolish.com/t1521-opisy-ran#23822

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Charlotte Jerome
Wiek : 13 lat
Wzrost/waga : 155 cm, 44 kg
Rodzaj magii : Magia Księżyca
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 14
Dołączył/a : 17/03/2018

PisanieTemat: Re: Gaik   Wto Maj 08 2018, 16:32

Lottie posmutniała trochę na wieść, że nie będzie mogła zobaczyć wiedźm. A już się napaliła. Bezproblemowo było widać na jej twarzy smutną minkę. Nie widniała ona długo. W momencie w którym pojawił się księżyc, dziewczynka zaczęła przyglądać się mu z zaciekawieniem. Wiedziała że nie powinien on taki być. Czerwony był jednak jednym z jej ulubionych kolorów, dlatego patrzyła na niego z zachwytem i małymi gwiazdkami w oczach. Lottie lubi. Staruszek uciekł sobie w między czasie, przez co mała dopiero po czasie zauważyła że go nie ma.
-Huh? - zaczęła się rozglądać gdzie zniknął Jii-chan. Po paru sekundach, doszła do wniosku że musiał być magiem i się teleportować gdzieś. Cool. Mała też chciałaby się teleportować, ale było to ponad nią.
Dziewczynka nie wiedziała zbytnio co sądzić o małej aktywności swojego braciszka. Była świadoma, że raz na jakiś czas ścinki mu się zdarzały, ale żeby tak jej nie odpowiedzieć. Foch. Na jej twarzy pojawił się pout, i nie mając wyboru, zaczęła go ciągnąć za rękę. A gdy to nie zadziałoby, to postarałaby się go pchać jak jakąś statuę.
- Dalej Oni-chan. Go go! - próbowała go zmotywować z nadzieję że tym razem zareaguje. I tak Ejii-senpai z którym mieli wykonywać zadanie ruszył jako pierwszy. To miała być jej pierwsza misja, desu. Nie wypadało tak stać w miejscu. W najgorszym wypadku pobiegłaby za znanym jej szermierzem, wierząc że braciszek ją dogoni jak się ocknie.
- Ne ne, Ejii-senpai. Kto nauczył cię szermierki? - zapytała się ciekawsko kiedy była już obok. Był on jednym z jej idoli. Oczywiście że będzie go przepytywała. I w międzyczasie rozglądała się po okolicy, szukając wiedźmy. I przy okazji innych ciekawych rzeczy. Jej nadzieja nadal żyła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4426-bank-szarlotki#91711 http://ftpm.forumpolish.com/t4415-charlotte#91383

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Randia Sanada
Wiek : 19
Wzrost/waga : 161/50
Rodzaj magii : Światła
Gildia : Szczury
Staż w gildii : Jakoś ponad 2 lata w FT/ ok pół roku w Szczurach
Liczba postów : 399
Dołączył/a : 01/10/2012

PisanieTemat: Re: Gaik   Czw Maj 10 2018, 14:03

MG


Ao nie zareagował w jakiś konkretny sposób na starania swojej siostry, no cóż, może dostał laga, albo coś takiego. Dziewczynce nie pozostawało więc nic innego jak ruszyć za swoim idolem, który to ruszył przodem, nie zważając na swoich towarzyszy. Jednocześnie, w miarę jak zagłębiali się w las, dziewczynka czuła, że robi jej się coraz gorzej - dręczyło ją jakieś dziwne uczucie jakby przygnębienia i słabości. Nie było to na razie coś silnego i łatwo mogła to zignorować, poprzez zajęcie się rozmową ze swoim towarzyszem. Kiedy też tak rozglądali się po otoczeniu mogli zobaczyć, że na niektórych gałęziach czy powalonych pniach lub omszonych kamieniach siedzą lub stoją niewielkie, białawe, częściowo przeźroczyste istoty.


Ejji: 194MM
Lottie: Zła samopoczucie
Prince: Złe samopoczucie, zakłócenia na linii on-matka natura.

Ao i Prince: możecie w każdej chwili odpisać i dalej brać udział w misji

Termin: 20.05

_________________


voice | #bc0a29

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1224-konto-ran#17885 http://ftpm.forumpolish.com/t4185-randia http://ftpm.forumpolish.com/t1521-opisy-ran#23822

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ejji Whitemoon
Wiek : 17
Wzrost/waga : 162cm/48kg
Rodzaj magii : Tryb bojowy, Zabójca Magów
Gildia : DHC
Staż w gildii : 10 lat
Liczba postów : 1855
Dołączył/a : 26/12/2014

PisanieTemat: Re: Gaik   Pią Maj 11 2018, 14:13

Moją nieudolną próbę zagwizdania przerywa pytanie dziewczynki o szermierkę. Spoglądam na nią nieco zdziwiony. Chyba nie wypada jej mówić o setkach trupów, po których doszedłem do obecnego stanu. Wszakże nikt właściwie niczego mnie konkretnego nie nauczył. Do wszystkiego musiałem dążyć sam, metodą nieustannego próbowania. W końcu udało się osiągnąć to, co jest teraz, lecz nie powiedziałbym, że to zasługa kogoś konkretnego. Wypadałoby zatem wymyślić coś wymijającego.
- Życie - odpowiadam z uśmiechem. Nawet jeśli to niezadowalająca odpowiedź, to powinna jej wystarczyć. Więcej w tej sprawie ode mnie się nie dowie.
Tak czy inaczej, trzeba zająć się lasem, który jest ładny, bogaty w duszki i tak dalej... Duszki... A może to tylko halucynacje z niedożywienia? Spoglądam na dziewczynkę, by upewnić się co do jej stanu. Jest mała... Nie tylko pod względem wysokości... I chyba braciszek ją zostawił... Czyżby odpowiedzialność za nią właśnie spadła na mnie?! Świetnie...
- Ehh... Całkiem ładny ten las. Taki... Leśny - oznajmiam, idąc dalej przed siebie. Czymkolwiek są te duszki, to nie wyglądają na wielkie zagrożenie. Może dałoby się jakoś z nimi porozmawiać, ale z drugiej strony... Mogą być tylko halucynacjami i to byłoby dziwne... I jak poza tym zagadać do takich duszków? O czym z nimi rozmawiać? No same wszędzie problemy...

_________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2598-tajne-konto-ejjiego#44540 http://ftpm.forumpolish.com/t2575-sciana-ejjiego#44532 http://ftpm.forumpolish.com/t2599-50-twarzy-ejjiego#44541

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Charlotte Jerome
Wiek : 13 lat
Wzrost/waga : 155 cm, 44 kg
Rodzaj magii : Magia Księżyca
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 14
Dołączył/a : 17/03/2018

PisanieTemat: Re: Gaik   Sro Maj 16 2018, 15:11

Dziewczynka nie wiedziała co sądzić o swoim samopoczuciu w momencie, w którym złapało ją przygnębienie. Nie miała nawet siły na podskakiwanie i szeroki uśmiech na twarzy! To było coś nowego dla małej. Przez co mogło ono być? Przez to że jej rodzice nie tak dawno zginęli? A może dlatego że braciszek ją zignorował? Nie wiedziała.
- Ejii-senpai, myślisz że każdy może stać się taki silny jak pan? Zawsze byłam najsłabsza. - zapytała się z lekkim uśmiechem słysząc jego odpowiedź, chcąc znać opinię profesjonalisty. Lottie nie była wystarczająco silna żeby ochronić jej braciszka i rodziców. Tracenie bliskich przez własną niemoc nie było czymś miłym dla niej, pomimo jej charakteru. Jeszcze brat jej się zgubił.
Baka Onii-chan... gdzie jesteś gdy jesteś potrzebny.
Kiedy senpai powiedział coś o lesie, dziewczynka dokładniej się rozejrzała i widziała te duszyczki. Oczy jej się rozszerzyły na ich widok. Nie za strachu. Lottie nie zna czegoś takiego jak strach! Poza tym, takie słodkie duszki jak te nie mogły być złe. Nie akceptowała ona takiej możliwości!
- Senpai, myślisz że ugryzłyby mnie gdybym je dotknęła? - zaciekawiona zapytała się profesjonalisty zerkając na niego, tak tylko dla pewności. Duszki przykuły jej uwagę i chciała zobaczyć czy są one prawdziwe. Nie chciała jednak rozzłościć w ten sposób senpaia. Potrafił on niesamowite rzeczy ze swoimi mieczykami, takich nie powinno się denerwować! Na pewno były związane z tym księżycem. Charlotte tak sobie wmawiała. Może nawet wyszeptałyby jej do ucha co jest nie tak z tym laskiem. Oczy jej zabłyszczały na samą myśl o tym. Na ten moment jednak dalej szła za senpaiem. Dalej pewnie też będzie dużo takich duszków!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t4426-bank-szarlotki#91711 http://ftpm.forumpolish.com/t4415-charlotte#91383

Mag klasy 0

avatar


Staż w gildii : 3
Liczba postów : 8
Dołączył/a : 09/03/2018

PisanieTemat: Re: Gaik   Pon Maj 28 2018, 12:55

- Fiore dla magów.
Burknął pod nosem rozglądając się za nie magami. Pokręcił głową i dodał po chwili.
- Zamyśliłem się.
Po tych słowach poklepał siostrę po głowie po czym ruszył za nią i tym drugim zastanawiając się przy tym co tak naprawdę ma tu robić. A no tak, już pamięta.
- To jak postęp misji?
Zapytał po chwili siostrę nie mając do końca pojęcia co się właściwie dzieje. No ale mogło być gorzej, prawda? Mogli już leżeć wszyscy martwi, a tymczasem wszyscy są nadal żywi więc jest mega dobrze!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gaik   

Powrót do góry Go down
 
Gaik
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Zachodnie Fiore
 :: Inne Tereny Zachodnie
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.