facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Grota "Snowing Star" - Page 2
 

Share | 
 

 Grota "Snowing Star"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 287
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Grota "Snowing Star"   Nie Sty 07 2018, 16:53

First topic message reminder :


W niewielkiej górze "Shii" nieopodal Shirotsume znajdowała się sporej wielkości grota, która równocześnie była siedzibą magicznej gildii "Snowing Star", co niedawno odkryto. Nielegalnej, można by dodać. Do groty nie prowadziła żadna ścieżka, a wszelkie ślady które zostałyby zostawione we śniegu były ukryte. Tylko osoby wiedzące gdzie się ona znajduje, byłyby w stanie do niej dotrzeć. A takich nie istniało wiele.


MG:

Puszek miał się spotkać pod górą Shii z osobą, która miała go doprowadzić do groty. Razem ze zleceniem dostał mapkę, wskazującą dokładnie miejsce spotkania. W momencie, w którym udało mu się tam dotrzeć, mógł dostrzec dwie figury. Obie mierzyły około 160 cm. Gdyby się przyjrzał, to zauważyłby że są to podobnie ubrane dziewczynki. Właściwie to identycznie. Reszta też była identyczna. Jedynce co ich rozróżniało, to że jedna miała włosy spięte w kucyk z tyłu głowy, a druga rozpuszczone. Najwidoczniej, jego kontaktem były jakieś bliźniaczki. Miały na sobie biały płaszcz podróżny z kapturem, spódniczkę tego samego koloru, jakąś czarną koszulkę i buty do kolana. One też były czarne, te buty. Miały blond-włosy i niebieskie oczy, a twarze były zdecydowanie miłe. Uśmiech gościł na ich twarzach jak jakaś klątwa. I w momencie w którym go dojrzały, od razu podbiegły do Puszka. I zaczęły synchronicznie mówić. O boże...
- Witamy! To pan odpowiedział na zlecenie, prawda? Miałyśmy pana zaprowadzić do tej groty i w razie czego pomóc w walce! Działamy na usługach rady! A. Ja jestem Rii, a to jest Lii. - ostatnie zdanie powiedziała ta z kucykiem i wskazała na siebie, a gdy wymówiła Lii, wytknęła palcem swoją siostrę. Chyba Puszka będzie boleć głowa po tym wszystkim.
- Preferujemy wejście frontowymi drzwiami i pobycie wszystkich złoczyńców! Specjalność Rii to wybuchy, a specjalność Lii to powodowanie że wybuchy stają się większymi wybuchami! - powiedziały w tym samym czasie i obróciły się wokół siebie na jednej nodze z szerokimi uśmiechami na twarzy. I patrzyły na niego intensywnie, jakby oczekując jakiegoś słowa, rozkazu lub czegokolwiek.

_________________

Czeladnik - zapewnia +1% klejnotów za misję oraz +5% PD za misję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Wzrost/waga : 184cm/72kg
Rodzaj magii : Magia metamorficznego ciała
Gildia : GH
Staż w gildii : w zasadzie od początku.
Liczba postów : 614
Dołączył/a : 10/03/2017

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Wto Sty 30 2018, 07:46

Puszek wysłuchał w skupieniu słów Lee, który jak widać miał pewne wątpliwości, co do jego informacji, których znajomość oczywiście mogła budzić wątpliwości, ale Kingowi wydawało się, że wspomniał o tym na samym początku skąd posiadał swoją wiedzę, co powinno rozwiać wszystkie wątpliwości lidera Snowing Star. Być może ten w jakiś sposób zapomniał o tym, albo może było to fatalne deja vu Puszka, ale demon Nery był pewny, że wspominał o tym na samym początku ich rozmowy argumentując swoje przybycie do ich siedziby, ale na wszelki wypadek postanowił jeszcze raz powtórzyć swoje wyjaśnienie mając nadzieję, że Lee je usłyszy zanim ten pogrąży się w śnie po użyciu artefaktu.
- W sumie fakt mając szpiegów u was nie wiedzielibyśmy o tym jakie jest stanowisko magicznej rady w tej sprawie - przyznał Puszek - Ale chyba zapomniałeś o tym, co mówiłem na początku mamy również szpiegów w Magicznej Radzie, całkiem dobrze ustawionych, którzy przynoszą nam za odpowiednią opłatą wyjątkowo cenne informacje na temat ich posunięć. Bez odpowiedniej infliltracji wroga nie mielibyśmy raczej szans na skuteczną walkę z rządową organizacją, dzięki temu możemy uprzedzić większość i ruchów. Dzięki temu poznaliśmy ich stanowisko w sprawie artefaktów Dexa wiemy, że planują atak w celu ich odzyskania, nie wiemy jednak kiedy to nastąpi, ani kto weźmie w nich udział.
Dla zwykłej gildii posiadanie szpiegów w tak potężnej i silnej organizacji oczywiście wydawało się nierealne, w końcu nikt nie ryzykowałby do tego stopnia dla podrzędnej mrocznej gildii, która nie byłaby w stanie go ochronić w razie wpadki, ale tutaj Lee miał do czynienia z najpotężniejszą w Fiore mroczną gildia, być może najpotężniejszą w ogóle gildią w kraju, co znacznie zmieniało obraz rzeczy czyniąc ten scenariusz nawet bardzo prawdopodobny. Puszek miał nadzieję, że ten argument wystarczy liderowi Snowing Star, aby zaakceptować wiedzę, którą mu przekazał o planach radnych. Był pewien, ze wspominał o źródle swoich informacji na samym początku ich rozmowy, ale faktycznie mógł przeoczyć ten fakt i tylko wydawało mu się, zawsze mógł jednak jeszcze raz to wytłumaczyć w końcu wymówka była wręcz oczywista, chociaż sam Puszek nie potrafił potwierdzić tej teorii. Oczywiście mógł jeszcze wspomnieć o ogłoszeniach w mieście, że rada szuka osób chcących pomóc im w odzyskaniu artefaktów Dexa, z którego sam skorzystał, ale wtedy mogliby faktycznie nabrać podejrzeń czy znak nie jest podrobiony, a sam Puszek nie jest zwykłym najemnikiem z dziwną magią zdolna podrobić symbol gildii. Wydawało się, że nie wiedzieli o tym, że faktycznie starali się nieco izolować od reszty społeczeństwa i miast, skoro zadawali takie pytania, a sam demon Nery wolał nie dodawać im powodów do niepewności.

Kiedy Futrzak zauważył, ze kręci mu się w głowie wysłuchał słów Lee, które nieco go uspokoiły, chociaż pozostanie w mrocznej gildii mimo zapewnień o bezpieczeństwie ich lidera nie były zbyt pewne, w końcu to nielegalna organizacja, gdzie kłamstwa nie były niczym nagannym, w porównaniu z ich innymi zbrodniami. Teraz jednak mógł być tylko na ich łasce i to od nich zależało właśnie, co z nim zrobią i jak go potraktują w trakcie snu. Ostatkiem sił Demon Nery spróbował usiąść na jakimś fotelu, może sofie w otoczeniu, a jeśli go nie było to chciał położyć się na podłodze, niekontrolowane zemdlenie mogło w końcu skończyć się rozbiciem głowy, a nawet śmiercią, a skoro musiał teraz zasnąć to wolał zrobić to w bezpieczny sposób. Zanim zasnął usłyszał jeszcze wybuchy na zewnątrz - więc dziewczyny zaczęły swoją akcję, cholera. Oby nie zaczęły krzyczeć mojego imienia w walce, bo będę miał przechlapane śpiąc, muszę się szybko obudzić. Sen jednak był silniejszy i powieki szybko zakryły oczy protagonisty.

Po przebudzeniu się Puszek znalazł się w dość nietypowej scenerii - wyspy, trawa, drzewa oraz osoba, która całkowicie nie pasowała do reszty otoczenia. Demon Nery szybko zdał sobie sprawę z tego, że zapewne dalej śni, że nie jest to realny świat, ale mógł być w błędzie, na wszelki wypadek uszczypnął się delikatnie, aby upewnić się, chociaż w świecie magii nie zawsze to działało. Futrzak domyślał się, że pojawienie się w tym miejscu było efektem ubocznym użycia artefaktu Dexa, ale kim mógł być mężczyzna na wysepce i czemu Lee o nim nie wspomniał, to z pewnością ułatwiłoby mu podróż powrotną, a wiedział, ze musi obudzić się jak najszybciej, że atak rady na Snowing Star już się zaczął i nie może pozostawać w uśpieniu musi pomóc dziewczynom i przeszkodzić liderowi nielegalnej organizacji w użyciu berła i przebudzenia lawiny, że to znacznie utrudni dalsze zadanie. Domyślał się, że aby tego dokonać musi jak najszybciej wejść w interakcję z dziwnym mężczyzną.
- Kim jesteś - zadał chyba najbardziej oczywiste i najczęstsze pytanie w tej sytuacji demon - Domyślam się, że jestem w śnie przez artefakt Dexa i jest to efekt uboczny jego użycia. Czym one właściwie są? Pewnie masz jakąś rolę w stosunku do osób, które go użyją, możesz przejść do rzeczy i wybudzić mnie? Muszę się szybko obudzić i wrócić do prawdziwego świata, byłbym wdzięczny za streszczenie się.
Zamiast długich słów były prośby o streszczenia się, demon nie wiedział jak odbierze to osoba naprzeciwko niego, miał nadzieję, że zrozumie sytuację, ale to zależało już tylko od niej. Nie miał kompletnie pojęcia jaka była funkcja tej osoby miał jednak nadzieję, że szybko uda mu się ją poznać bez ciągnięcia za język i zadawania tysięcy pytań. Demon miał nadzieję, że szybko uda mu się obudzić i wyjść z tej interakcji skoro udawało się tego dokonać nawet podrzędnym magom Snowing Star, nie mogło to być specjalnie trudne.

Na wszelki wypadek jednak King nie spuszcza gardy przed nieznajomym i stara się wyczuć jego ewentualne ataki [zmysł walki lv.1], aby w razie konieczności zablokować je swoimi rękami zbijając cios na bok [walka wręcz lv.3] lub po prostu unikając ich jeśli blok był niemożliwy lub mało efektywny [skrytobójca lv.1]

_________________

Mecenas (+3% klejnotów za misję)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3975-demoniczny-skarbiec-strzezony-przez-cerbera#78658 http://ftpm.forumpolish.com/t3877-king-asthor http://ftpm.forumpolish.com/t4089-ewolucje-kinga-asthora#81669 Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 287
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Czw Lut 01 2018, 21:13

MG:

Lee nie odpowiedział nic Puszkowi słysząc jego odpowiedź. Może nie był w stanie uwierzyć w jego słowa, albo nie miał nic do dodania. Nie było jednak co nad tym rozmyślać, bo Puszek dość szybko dostał się do dziwnego świata. Uszczypnięcie siebie nic nie dało. Jego sen pewnie był zbyt silny, by wydostać się z niego czymś tak prostym. Po chwili po tym jak zadał pytania, postać odpowiedziała mu delikatnym głosem.
-Muszę Cię zmartwić, ale czas płynie tutaj inaczej niż w realnym świecie. Jestem tym, który stworzył artefakt powietrza. Był on pierwszym, który stworzyłem. Niestety dla Ciebie, w tym samym momencie część mnie została wpleciona w artefakt. Zamierzałem stworzyć 3 artefakty w trakcie swojej podróży.
Odnajdź pozostałe, a dowiesz się czegoś więcej. Moją rolą jest opowiedzenie Ci historyjki o mnie samym i jak powstał ten artefakt, ale widzę że nie masz na to czasu.
- wyjaśnił futrzakowi chłopak, i odwrócił się do niego plecami, skupiając swój wzrok na czymś w oddali. Nim sługa Nery w ogóle miał czas zadać kolejne pytanie, Dex pstryknął palcami i demon mógł poczuć jak z powrotem usypia. Tylko tym razem znacznie szybciej.

Oczywiście, wszystko nie mogło być pięknie i ładnie. Puszek nie obudził się na dość wygodnej sofie, tylko na jakiejś twardej podłodze w celi. Była ona kompletnie pusta. Żadnych luster, umywalek czy chociażby łóżka. Członek Grimoire Heart mógł zauważyć, iż otaczały go najzwyklejsze kamienne ściany, z kratami zamiast jednej. Oczywiście, obok krat znajdowały się stalowe drzwi, żeby można było wrzucić więźnia do środka. Raczej zbyt dużo byłoby roboty z teleportowaniem kogoś do wnętrza. Całe miejsce oświetlała pojedyncza pochodnia, znajdująca się po drugiej stronie krat. Swoją drogą, patrząc przez nie nie mógł wiele zauważyć. Najzwyklejszy korytarz, a obok celi puszka znajdowały się kolejne. Wyglądały jednak na puste, a przynajmniej tyle dało się tylko dojrzeć. Ręce futrzaka nie były skute, a położenie artefaktu niestety nie było mu znane. Chyba przyszedł czas na główkowanie co można zrobić.Puszek: 65 MM | |

_________________

Czeladnik - zapewnia +1% klejnotów za misję oraz +5% PD za misję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris

Mag klasy 0

avatar


Wzrost/waga : 184cm/72kg
Rodzaj magii : Magia metamorficznego ciała
Gildia : GH
Staż w gildii : w zasadzie od początku.
Liczba postów : 614
Dołączył/a : 10/03/2017

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Pią Lut 02 2018, 08:08

Nie doczekując się odpowiedzi od Lee i zapewnienia, że jest to logiczne wytłumaczenie Puszek zapadł w sen, który był efektem użycia artefaktu Dexa. Uszczypnięcie się w rękę nie dało żadnego efektu, chociaż nie chodziło tutaj puszkowi tyle o samo wybudzenie się ze snu, co sprawdzenie czy w tym świecie jest w stanie odczuwać ból jak jednak szybko się okazało wiedza ta nie była mu wcale potrzebna. Na szczęście rozmowa z dziwną osoba, którą spotkał nie trwała zbyt długo, z resztą z tego, co powiedziała czas w tym świecie płynął inaczej niż w prawdziwym świecie i to, ile tutaj spędził czasu nie miało wpływu na rzeczywisty świat. Co prawda nieco uspokoiło to Demona Nery, ale dalej odczuwał niecierpliwość oraz chęć powrotu do prawdziwego świata, aby stawić czoła Snowing Star razem z członkiniami rady magicznej. Mimo to wysłuchał słów dziwnego człowieka, który przedstawił się jako twórca artefaktów Dexa, a ten który chciał posiąść Puszek był pierwszym z nich. Część duszy twórcy musiała zostać wessana przez artefakt, dlatego mógł teraz z nim przez chwilę porozmawiać, wytłumaczył on, że jest to pierwszy z jego artefaktów i zachęcił go do poszukiwania kolejnych, co demonowi wydawało się całkiem ciekawą alternatywą. Mówiąc o tym, że jest to pierwszy z stworzonych przez tego twórcę przedmiotów magicznych Puszek poczuł pewną nostalgię, ciekawe dlaczego? Po chwili jednak przeszła mu ona, miał znacznie ważniejsze rzeczy do wykonania, które nie mogły czekać. Gdy mężczyzna odszedł Puszek wybudził się.

Po przebudzeniu się okazało się, że Lee faktycznie dotrzymał słowa i nie zrobił krzywdy Puszkowi, widocznie faktycznie obawiał się konfrontacji z Grimoire Heart, ale nie do końca tak jak się tego spodziewał. Zamiast obudzić się na wygodnej leżance, albo fotelu spał na twardej podłodze w jakiejś celu znajdującej się prawdopodobnie w grocie, pod powierzchnią ziemi. Dziwny ten sen i wizja, ciekawe czy inni, którzy użyli artefaktu też spotkali tego mężczyznę, może dowiedzieli się już więcej o nich? Ciekawe czy zamierzają próbować odzyskać też pozostałe? Z resztą nieważne, trzeba się teraz jak najszybciej z stąd wydostać, ciekawe ile spałem, co z dziewczynami. - zastanawiał się Demon Nery. Puszek miał wiele wątpliwości, ale wiedział na pewno jedno musi się jak najszybciej z stąd wydostać, odzyskać artefakt, pomóc dziewczynom, jeśli nie zostały zabite w międzyczasie przez mroczną gildię. Podszedł do krat, aby sprawdzić czy ktoś znajduje się w celi, ale nie zauważył nikogo, z resztą dość trudne było zauważenie czegoś przez kratę.
- Halo? Jest tutaj ktoś?
Zawołał licząc na to, że odezwie się jakiś strażnik, albo współwięzień. Pomimo słabego światła spróbował zobaczyć w jaki sposób krata jest zamykana, czy była to zwykła kłódka na klucz, jakiś zamek? Jeśli potrzebował klucza postanowił jeszcze raz rozejrzeć się na zewnątrz przez kratę w jego poszukiwaniu. Może był gdzieś zawieszony, a może miał go jakiś strażnik przy pasie? Gdzieś musiał w końcu się znajdować. Sprawdził też czy nie ma w pobliżu żadnych mioteł, kijów czy innych elementów, które mogłyby pomóc demonowi zabrać ten klucz, aby otworzyć sobie drzwi. Nawet jeśli był inny sposób otwarcia drzwi to Demon Nery i tak próbuje spojrzeć przez kraty, aby znaleźć jakąś pomoc w otwarciu celi, może jakąś wskazówkę? Mógł, co prawda skorzystać ze swojej siły w celu otwarcia celi, ale to nie wydawało mu się skuteczne nawet ze swoim buffem, chociaż może użyje tego w ostateczności, na razie tego jednak nie robi. W końcu trzeba oszczędzać swoja zdolność, zbyt często i długo nie może jej używać.

_________________

Mecenas (+3% klejnotów za misję)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3975-demoniczny-skarbiec-strzezony-przez-cerbera#78658 http://ftpm.forumpolish.com/t3877-king-asthor http://ftpm.forumpolish.com/t4089-ewolucje-kinga-asthora#81669 Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 287
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Pią Lut 09 2018, 22:49

MG:

Nasz profesjonalny futrzak po obudzeniu i przemyśleniu sprawy, próbował wywołać inną osobę. Ku jego szczęściu, a zarazem nieszczęściu, nikt mu nie odpowiedział. Widocznie znajdował się tutaj sam. Nawet współlokatorów mu nie dali. Patrząc na sposób zamknięcia krat, zauważył iż była to najzwyklejsza w świecie kłódka. A przynajmniej tak wyglądała, ale w świecie magii nigdy nie wiadomo. Próba odnalezienia klucza, a także przedmiotu który mógłby pomóc w jego zdobyciu, nie skończyła się pomyślnie. W celi nic praktycznie się nie znajdowało, a już na pewno nic przydatnego. Tak samo, klucza nigdzie nie było widać. Widocznie, tak jak Puszek pomyślał, musiał znajdować się przy strażniku.
Nim demon Nery postanowił zniszczyć kłódkę, zobaczył jak z jednej strony holu dociera światło, i słyszał także kroki innej osoby. Gdy ta się zbliżyła, Puszek był w stanie ją dość łatwo rozpoznać. Był to mag, który razem z barmanem przyniósł artefakt powietrza do gabinetu mistrza Snowing Star. Tym razem, na jego twarzy widniał szeroki i szaleńczy uśmiech.
- Mam nadzieję, że przyzwyczaiłeś się do swojego nowego domu? W końcu, lepiej by Grimoire Heart zapomniało o Twoim istnieniu. Miałbym przez to mniej problemów - powiedział potencjalny szaleniec patrząc prosto w oczy futrzaka. Trzymał on w swojej prawej dłoni pochodnię, która była źródłem wcześniejszego światła. Dodatkowe oświetlenie jednak, nie pomogło znaleźć niczego przydatnego w okolicy. Widocznie, te lochy były bardzo ubogie.
Puszek: 65 MM | |

_________________

Czeladnik - zapewnia +1% klejnotów za misję oraz +5% PD za misję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris

Mag klasy 0

avatar


Wzrost/waga : 184cm/72kg
Rodzaj magii : Magia metamorficznego ciała
Gildia : GH
Staż w gildii : w zasadzie od początku.
Liczba postów : 614
Dołączył/a : 10/03/2017

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Sob Lut 10 2018, 11:47

Puszek po rozejrzeniu się po celi szukając sposobu ucieczki z niej zauważył kłódkę, która blokowała mu przejście, wyglądała na zwykłą, ale nie mógł mieć pewności czy nie została zaklęta przez jednego z magów. Było to dość prawdopodobne w świecie, gdzie co dziesiąta osoba była czarodziejem, a miejsce, w którym się znajdował było więzieniem Mrocznej gildii, która chociaż starała się być neutralna to nadal sięgała po niedozwolone metody. Dla większości osób magiczna kłódka byłaby dość sporym problemem do sforsowania, w zasadzie dla zaklęta pieczęć byłaby bardziej problematyczna od zwykłego przedmiotu, który można złamać wytrychem, albo po prostu zniszczyć za pomocą magii. Dla większości, ale Puszek właśnie liczył na to, że przedmiot okaże się magiczny, a mógł łatwo to sprawdzić dzięki swojej pasywnej zdolności magii jednocześnie starając się jednocześnie określić rangę tego przedmiotu (PWM 10). Może i krótko był na tym świecie, ale wiedział o swoich zdolnościach oraz o tym, że magiczne przedmioty, w szczególności kłódki nie będą dla niego żadnym problemem. Tak samo liczył, że zwykły przedmiot ulegnie pod naporem jego siły fizycznej zwiększonej siłą jego jedynej do tej pory ewolucji. Dlatego dotknął kłódki i sprawdził czy przedmiot jest magiczny i określił jego rangę, to samo zrobił z kratami, które oddzielały go do wolności.

Zanim jednak Puszek cokolwiek zrobił usłyszał kroki i na wszelki wypadek przerwał swoje działania, nie chciał wydać się zbyt wcześnie, a uwalniając się pod okiem strażnika szybko znowu pochwyciliby go i wrzucili do tym razem lepiej na to przygotowanej celi. Potem zobaczył maga, którego wcześniej zobaczył w gabinecie Lee. Jaki był cel jego przybycia tutaj, jego uśmiech nie wróżył nic dobrego, ale wątpił na to, aby mistrz Snowing Star zezwolił mu na samowolkę i przeciwstawianie się jego rozkazom, co mogło sprowadzić na jego podopiecznych zagładę. Patrząc na niego rzucił okiem czy nie posiada on przypadkiem jakiś kluczy przypiętych do pasa, chociaż równie dobrze mógł trzymać je w kieszeni, sprawdził też czy nie jest w jakiś sposób uzbrojony w miecz, albo inną broń.

- Nie liczyłbym na to, mistrzyni ( w momencie rozpoczynania misji nie było jeszcze wątku rozpadu gildii) wie na jakiej misji jestem i jeśli nie wrócę wystarczająco szybko porwanie i przetrzymywanie mnie uzna za akt wypowiedzenia wojny Grimoire Heart. Domyślasz się, że nie pozwoli wam przeżyć? Nie myśl sobie, że nie jesteśmy tak samo zżyci z sobą jak inne gildie i nie pójdziemy w ogień, aby bronić najbliższych - Ostrzegł swojego oprawcę demon - - Podejrzewam jednak, że przyszedłeś tutaj w nieco innym celu niż poznęcać się nade mną. Jaki jest cel twojej wizyty? Jakieś rozkazy od Lee.
Puszek starał się w ten sposób wybadać jaki był motyw przybycia do lochów podwładnego mistrza Snowing Star, w końcu nie mógł być przypadkowy. Oprawca Puszka prawdopodobnie był jednym z silniejszych magów tej gildii, a walka z nim mogła okazać się trudna, dlatego na razie wolał jej uniknąć, o ile było to możliwe. Może przyszedł go wykończyć, przesłuchać, albo torturować? Musiał przygotować się na wszystko, ale Demon Nery nie zamierzał się poddawać chciał stawić czoła tej gildii, poza tym dziewczyny, co się z nimi stało?
- Gdy zasypiałem słyszałem jakieś wybuchy. - wspomniał Puszek starając się wysondować informacje o tym, co stało się z dziewczynami - Co to w ogóle było?
Demon Nery niewiele mógł teraz zrobić poza próbą zebrania informacji od swojego oprawcy, nie wiedział jednak na ile ten będzie rozmowny, w końcu nie znajdował się teraz specjalnie w sytuacji, w której mógł stawiać warunki czy zadawać pytania, a udzielenie odpowiedzi leżało tylko w dobrej woli podwładnego Lee. King z pewnością zawalił, za bardzo liczył na to, że Snowing Star pozytywnie odpowie widząc symbol gildii Grimoire Heart na jego ręce, widocznie było jednak inaczej. Nie udało się wykorzystać tego, że mroczne organizacje od zawsze pozytywnie współpracowały z największą siłą zła, zawsze zdarzały się wyjątki.

Będąc w celi nie wiedział czego spodziewać się po szaleńcu, ale na wszelki wypadek był gotowy do obrony starając się wyczuć ewentualny atak jego przeciwnika [zmysł walki lv.1], aby w razie konieczności zablokować go odpowiednio [sztuki walki lv.3], albo uniknąć jeśli blok będzie trudny lub niemożliwy [skrytobójca lv.1].

_________________

Mecenas (+3% klejnotów za misję)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3975-demoniczny-skarbiec-strzezony-przez-cerbera#78658 http://ftpm.forumpolish.com/t3877-king-asthor http://ftpm.forumpolish.com/t4089-ewolucje-kinga-asthora#81669 Online

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 287
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Pią Lut 16 2018, 16:27

MG:

Przebadanie kłódki powiedziało, iż nie była ona tak naprawdę magiczna. Najzwyklejsza w świecie kłódka. Mag Snowing Star przybrał poważną minę na słowa Puszka o jego mistrzyni i szansie, iż gildia zostanie zniszczona. Patrzył tak na zwierzaka przez dłuższą chwilę, by potem powolnie położyć dłoń na swojej twarzy i westchnąć. A następnie, zaczął się głośno śmiać, jakby usłyszał najlepszy do tej pory żart. Trwało to parę minut, nim ostatecznie się uspokoił. I spojrzał wtedy na demona Nery ze swoim wcześniejszym uśmiechem.
- Cóż... niedługo i tak Twoja rodzinna gildia nie będzie miała co niszczyć. I mylisz się. Nie jestem tu na rozkazach od Lee. Nie jest on aktualnie dostępny i nie będzie w najbliższym czasie. Przyszedłem zobaczyć jak mój najnowszy więzień się czuje. - powiedział zadowolonym z siebie głosem i zakręcił się z radości, ponownie się śmiejąc. Przestał dopiero na wspomnienie o wybuchu i klasnął rękoma.
- Faktycznie. Dobrze, opowiem Ci mój drogi niewolniku. To bardzo ciekawa historia. Widzisz, słysząc wybuchy Lee, Dei i ja, wraz z paroma pachołkami wybiegliśmy z budynku. Dasz radę uwierzyć, że jakieś dwie naiwne dziewczynki nas atakowały? Miały tupet. Wybiły sporą część członków Snowing Star i udało nawet im się zdjąć Dei'a. A powiem Ci, ten typek był całkiem niezły z nożami. Udało mu się jednak jedną z nich zabić. Przynajmniej na coś się przydał. I w tym całym chaosie, Lee nie krył swoich pleców. Miałem idealną okazję do pozbycia się go, więc przebiłem go na wylot. Trafiłem w jego serce, to było dużo przyjemnej krwi. Potem, cóż... walka trwała dalej i dziewczynka która przeżyła wysadziła samą siebie, zabierając sporą część członków gildii. I budynku. Zostało nas z 6. Mimo wszystko, zabijanie mistrza było najlepszy co mnie od dawna spotkało. - powiedział i oblizał swoje usta na wspomnienie. Rozłożył też ręce, żebym można było go bardziej podziwiać i nie patrzył nawet na futrzaka. Ostatecznie, wyciągnął spod swojego stroju artefakt i zaczął nim kręcić dla zabawy. Chyba czekał na reakcję Puszka, lub zbyt bardzo się rozmarzył.Puszek: 65 MM | |

_________________

Czeladnik - zapewnia +1% klejnotów za misję oraz +5% PD za misję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris

Mag klasy 0

avatar


Wzrost/waga : 184cm/72kg
Rodzaj magii : Magia metamorficznego ciała
Gildia : GH
Staż w gildii : w zasadzie od początku.
Liczba postów : 614
Dołączył/a : 10/03/2017

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   Today at 09:40

Kłódka, która więziła Kinga okazała się być tylko zwykłym przedmiotem pozbawionym magii, większość osób zapewne ucieszyłaby taka informacja, ale nie demona, który nie mógł jej wchłonąć swoją mocą pozostawiając mu możliwość, albo zniszczenia kłódki swoją fizyczną siłą, albo zdobycie klucze, który zapewne znajdował się w posiadaniu mężczyzny, z którym rozmawiał. Dowiedział się od niego o przebiegu całej operacji, dowiedział się, że atak na siedzibę już się odbył, a on zawiódł. Doszło do walki, w której zginęły jego wspólniczki, zapewne licząc na jego plan i mając nadzieję na zwycięską walkę. Jednak z nich popełniła samobójstwo próbując do końca swoich sił ograniczając armię wroga. Dowiedział się też, że zginął Lee, przywódca gildii, a artefakt Dexa wpadł w ręce jego zabójcy, który został oślepiony jego siłą, dowiedział się, że pozostała tylko szóstka członków Snowing Star, a gildia praktycznie przestała już istnieć.

Nie było to jednak istotne w tej chwili dla Demona, którego obudził mężczyzna po tym, gdy dowiedział się, że dziewczyny zginęły. W sumie była to jego wina, nie mógł spodziewać się takiego efektu przez użycie artefaktu, ale będąc naprawdę wkurzonym na siebie postanowił wyładować się na swoim oprawcy. Nie było to rozsądne, zapewne powinien przemyśleć dokładnie plan ucieczki, ale gdy tylko dotarło do niego to, że dziewczyny umarły wpadł jakby w amok. Użył swojej ewolucji wydłużając swoje prawe ramię oraz zwiększając swoją siłę i chwycił nim w jednej chwili chwycił maga z tyłu za kark i przyciągnął głowę w stronę krat, aby zderzył się z nimi solidnie ją obijając. Miał zwiększoną znacznie siłę, a także posiadał znajomość sztuk walki, był w stanie niemalże perfekcyjnie wykonać tą akcję. Nie był to jednak jeszcze koniec, nie mógł na tym poprzestać nie myśląc długo, wykorzystując to, że po takim uderzeniu przez chwilę przeciwnik może być ogłuszony lub skonfundowany od razu uderzy swoją lewą pięścią w gardło przeciwnika, które będzie tuż przy kratach z zamiarem przebicia go, jeśli posiadał na sobie swoje rękawice, albo pogruchotaniem go, co w następstwie też powodowało śmierć. Nie myślał nad tymi ruchami, po prostu chciał go zabić po tym, gdy dowiedział się, że zawalił misję i pozbawił życia dziewczyn, które mu zaufały. Złość targała nim na tyle, że zapomniał niemalże całkowicie o obronie, przytępił swój zmysł walki skupiając się tylko na ataku, aby wykończyć osobę, która przyniosła mu te informacje. Musiał upewnić się, że jego przeciwnik umrze.

W przypadku, gdy coś się nie uda, przykładowo przeciwnik uniknie jego chwytu ten spróbuje chwycić chociaż berło, którym obecnie bawił się jego przeciwnik, w końcu wtedy zmusi go do wejścia do celi. Jeśli po chwyceniu nie uda się pozbawić jednym ciosem w gardło życia przeciwnika, powtórzy uderzenie kilka razy, co pewien czas odbijając i ponownie uderzając głową przeciwnika o kraty, aż w końcu ten straci przytomność lub umrze. Nie dawał mu czasu na kontratak pozostając w furii.

_________________

Mecenas (+3% klejnotów za misję)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3975-demoniczny-skarbiec-strzezony-przez-cerbera#78658 http://ftpm.forumpolish.com/t3877-king-asthor http://ftpm.forumpolish.com/t4089-ewolucje-kinga-asthora#81669 Online
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Grota "Snowing Star"   

Powrót do góry Go down
 
Grota "Snowing Star"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Tereny północne
 :: Shirotsume
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPG
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.