facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Górskie szlaki - Page 3
 

Share | 
 

 Górskie szlaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5461
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Górskie szlaki   Pon Gru 04 2017, 20:26

First topic message reminder :

Seria wielu górskich szlaków, wiodących niekiedy stromymi urwiskami, niekiedy dolinami rzek, a niekiedy kotlinami. Wszystko to w okolicach Khazadu, jednej z osad gigantów. Bez mapy, można pogubić się tymi wszystkimi ścieżkami, jednakże im bliżej centrum, tym bardziej dostrzega się, że nie tylko zwierzęta, ale też wszelaka roślinność jest zdecydowanie znacznie większa niż jakakolwiek spotykana w innym miejscu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MG:

Po kilku dniach podróży, kierowanych raczej wskazówkami Riesta aniżeli jakąś mapą dotarli do miejsca, gdzie Ill czuł się naprawdę niczym mrówka. Sama kosodrzewina przypominała prędzej wysoki, iglasty las, a gdy spotkał przypadkiem jakąś mrówkę, była ona wielkości małego kuca. Szczęśliwie, nie przejęły się one czarodziejem.
-Zbliżamy się. - zauważył duch kapłana, po czym zalecił powolne rozejrzenie się za schronieniem. Zbliżał się wieczór, a lepiej nie zostać zaskoczonym przez gigantyczną biedronkę, która zechce nas zmiażdżyć.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5461
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   Nie Lip 22 2018, 19:54

MG:

-Nie powiedziałbym, że ma gadane. - westchnął rozmówca Illa, jakby rozbawiony nawet jego sugestią. Mimo tego, jak był wycieńczony, to zdawało się go jakoś rozpogodzić. Mimo wszystko, jego obecny rozmówca nie komentował już zbyt wiele. Pozwalał Spinebreakerowi rozmyślać na głos, a być może niektórych rzeczy nie wiedział lub nie chciał komentować. -Jest wiele artefaktów. Niektóre nawet stworzył sam Wojna. Może znalazłoby się coś o podobnych właściwościach, jednak powątpiewam, by komukolwiek udało się zrobić coś tak wyjątkowego, jak moc tych oczu. Coś co ją imituje lub działa podobnie - pewnie tak. Ale ją samą... nie. I pewnie nie w takiej skali. - mówił już trochę spokojniej, pewnie wypoczął. Wysłuchał także słów Raekwona opowiadających o wydarzeniach, których był świadkiem i uczestnikiem. Nie komentował ich, co mogło być chyba dobrym znakiem, patrząc na to, jak "ożywił się" na wieść o książętach. -Może coś się wtedy stało... a może nie. Jeśli było tak jak mówisz, to uwolnienie książąt byłoby bardziej... "efektywne". - uspokoił ostatecznie po dłuższej ciszy. Uśmiechnął się blado do maga wybuchów i dodał -W takim wypadku leć. Ja tu pozostanę, póki starczy mi sił i mocy. W razie czego... nigdzie się nie wybieram. - ohoho, na żarcik się tu komuś zebrało.

Jeśli więc nic nie miał dalej Ill do zrobienia - mógł spokojnie wrócić. Na zewnątrz, czekał na niego Peter zaciekawiony i już od samego startu dopytujący się, co się stało.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Raekwon 'Ill' Spinebreaker
Wiek : 18
Wzrost/waga : 175/50
Rodzaj magii : Wybuchu
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 529
Dołączył/a : 21/06/2013

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   Czw Lip 26 2018, 11:40

Widząc poprawę stanu i humoru Giganta, na bladej gębie chłopaka również pojawił się niewielki uśmiech. Ill był przekonany, że Balar odzyskał na tyle sił, by dalej móc w ciszy i spokoju strzec przejścia. Wychodząc z komnaty machnął jeszcze po raz ostatni ręką na pożegnanie i po raz drugi przeciskał się przez wąski korytarz, tym razem do wielkiej komnaty Olbrzymów. -Tylko ile czasu minie, nim znowu zacznie szaleć...-zaczął się zastanawiać, gdy wąski korytarz zaczął się rozszerzać. Do głowy przyszła mu również kolejna myśl. -Długotrwała samotność potrafi namieszać w umyśle. Ciekawe, czy osoby z całkowicie uwolnioną klątwą też są w stanie popaść w szaleństwo. Może któremuś z nich zwyczajnie się nudziło i teraz mamy to co mamy.-westchnął.
-Poczekaj...-odparł krótko do zaciekawionego Riesta, który od momentu pojawienia się Raekwona z powrotem w wielkiej hali zasypywał go pytaniami o to, czego Blady Mag doświadczył za ścianą. Ill zaprosił gestem dłoni ducha do podążenia za sobą, po czym ruszył w stronę Draghrama. -Macie sąsiada...-zaczął, gdy był w odległości pozwalającej na nie zdzieranie gardła. -... za ścianą znajduje się Gigant o imieniu Balar, choć wielkością przypomina bardziej mnie niż Was, Olbrzymów. Ma dwie pary rąk i jest przykuty łańcuchami z Rha'ghna do czterech filarów, na których znajdują się wizerunki Czerech Jeźdźców. Pod nim znajduje się wielkie koło przecięte na pół - jedna z Bram do Avalonu. Balar siedzi dokładnie na środku tej linii i pilnuje bramy. Nie mam całkowitej pewności, jednak mam teorię, że biedak siedzi tam zbyt długo i brakuje mu towarzystwa, przez co ma teraz napady głośnego szaleńczego śmiechu. Łańcuchy trzymają go w jednym miejscu. Nawet w takim stanie nie dałbym mu rady. Nie mam pojęcia jak długo będzie spokojny. Oby jak najdłużej.-pod sam koniec zaczął się zastanawiać, czy tak jak naładowanie Klejnotu Sol, tak zwykłe odwiedziny i krótka rozmowa z żywym strażnikiem Bramy przywróci balans i zapewni kolejne eony spokoju, przynajmniej tej bramy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1265-skrzynka-raekwona http://ftpm.forumpolish.com/t1117-raekwon-ill-spinebreaker http://ftpm.forumpolish.com/t2275-ill#39356

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5461
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   Sro Sie 01 2018, 13:05

MG:

Riest skinął głową rozumiejąc, że blady mag niezbyt ma ochotę na mówienie czegoś dwukrotnie. Mimo wszystko był bardzo ciekawy tym wydarzeniem do momentu, gdy ten zaczął opowiadać, usłyszał od Petera wielkie zdziwienie:
-B-balar? - w jego tonie słychać było zdziwienie, szok, ale także i... szacunek? -Musimy...
-HAHHAHAHAHAAHAHH! - roześmiał się Draghram przerywając duchowi dalszą wypowiedź. -Coraz bardziej mnie fascynujesz malutki. Znajomość naszych legend jednak nie pomoże rozwiązać problemów. Tym bardziej tak dziwnie przerobiona. - rzucił rozbawiony, po czym zaczął wyjaśniać -Król Olbrzymów, Balar, na jego czterech ramionach powstały cztery wielkie osady Olbrzymów, każda wierząca w inny żywioł. Tu w Khazad, na prawej górnej ręce Balara wielbimy Kamień, najbardziej trwały z żywiołów. Jego krew stała się naszymi rzekami, jego mięśnie naszymi ciałami i zwierzętami, a jego kości - skałami Rha'ghna. Jego śmierć doprowadziła do rozpadu kontynentów. -ot, krótka historyjka o Balarze z ust olbrzymiego mędrca -Najpierw demony, a teraz największy z Olbrzymów wielkości człowieka? Masz wyobraźnię malutki z Al-Sahem. - dodał wyraźnie rozbawiony.
-Musimy go uwolnić... - szepnął cicho Riest. -Może spróbujecie wydobyć Rha'ghna z tamtego miejsca i przekonacie się czy mój towarzysz mówi prawdę? - zaproponował głośno kapłan po czym dodał -Rha'ghna to magiczny kamień, o którym nic nie wiadomo, prawda? Może poza wzmacnianiem skierowanej weń siły działa w jeszcze inny sposób? - zasugerował.
-Hahaha... ach... - mędrzec jeszcze się śmiał -To ciężki proces. Na Rha'ghna nie działa zaklinanie i nie wydobywamy go od dawna. Waszym zadaniem było pozbyć się dziwnych wibracji, więc pytam... udało się? - tu już spoważniał, niezbyt chętny do dalszego męczenia się z tym tematem.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Raekwon 'Ill' Spinebreaker
Wiek : 18
Wzrost/waga : 175/50
Rodzaj magii : Wybuchu
Gildia : -
Staż w gildii : -
Liczba postów : 529
Dołączył/a : 21/06/2013

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   Pią Sie 03 2018, 12:14

Raekwon spodziewał się takiego obrotu spraw. Już podczas rozmów z czterorękim gigantem, w myślach Bladego Maga pojawiały się stwierdzenia typu "Draghram mi nie uwierzy." Stał niewzruszony obok Riesta, wpatrując się w śmiejącego się Olbrzyma. Nie spodziewał się, by był pod działaniem jakiegoś zaklęcia, więc był pewien tego, co widział, słyszał oraz doświadczył podczas tej krótkiej wizyty. Choć z drugiej strony, czy aby na pewno nie była to kolejna próba przetestowania dzieciaka w białej czapce? Co jeżeli Draghram wiedział o komnacie i o znajdującej się w niej istocie? Zarówno komnata i przykuty łańcuchami Gigant nie znajdowały się w tym miejscu od kilku dni, a być może od eonów, jak pomieszczenie z Klejnotem Sol w Fiore. Spinebreaker westchnął cicho, po czym odparł:
-Tak mi się przedstawił, choć na początku wahał się pomiędzy imionami "Balar" i "Głód". Jednocześnie może być jednym z nich, lub żadnym. To, o czym powiedziałeś pokrywa się nieco z jego wyglądem. Jego ciało jest twarde jak skała. Wibracje były wywoływane przez jego napady szaleńczego śmiechu, które odbijały się wpierw od łańcuchów i prowokowały kolejne wibracje, które kumulowały się poprzez odbicia od ścian oraz filarów.-przerwał na moment, spoglądając na Arcykapłana. -Słyszeliście jeden donośny krzyk, kiedy mnie nie było? To była jego reakcja na pytanie o Al-Sahem. Tuż po tym napady śmiechu ustały. Więc tak, wierzę, że źródło wibracji zostało zatrzymane...-skończył mówić, przenosząc wzrok na Olbrzyma. -Oby na jak najdłużej...-przełknął ślinę.
Czekając na odpowiedź Olbrzyma, Ill mógł zwrócić się do Petera i jego sugestii dotyczącej uwolnienia Giganta. -Nie sądzę, by to było do wykonania. Jeżeli tak potężne drgania nie uszkodziły łańcuchów, tym bardziej moje zaklęcia tego nie zrobią. Chciałbym móc Wam obydwu pokazać Balara, jednak przez Twój stan i wielkość Draghrama obawiam się, że to nie możliwe. Po drugie, jeżeli uwolnimy strażnika, brama będzie bez ochrony. Nie chcę kolejnego wypadku z wydostającą się czarną energią. Dobrze wiesz, co taka energia jest w stanie zrobić...-spojrzał na ducha od stóp do głów. Nie miał bladego pojęcia, jak mógłby udowodnić choćby samo istnienie Giganta, choć miał pomysł, jak udowodnić ponownie pojawienie się demonów. Ponownie przeniósł wzrok na Olbrzyma. -Bez względu na to, czy udzielisz mi swojej pomocy, czy nie, chciałbym Cię zaprosić w jedno miejsce. Chciałbym, abyś na własne oczy zobaczył z czym walczyliśmy na zachodzie Bosco, co wynikło z tych walk i co teraz zamieszkuje tamte tereny. To jak, zaczynamy?-mimo, że to tylko prośba, brzmiało to bardziej jak wyzwanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1265-skrzynka-raekwona http://ftpm.forumpolish.com/t1117-raekwon-ill-spinebreaker http://ftpm.forumpolish.com/t2275-ill#39356

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5461
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   Pią Sie 03 2018, 15:23

MG:

Ill spokojnie przedstawiał swoje racje zarówno Riestowi, jak i Draghramowi. I żaden mu nie przeszkadzał, tak długo, jak ten mówił.
-Wiara nie rozwiąże naszego problemu. Jeśli chcesz jakiejkolwiek naszej pomocy, muszę mieć pewność, że te wibracje już nie powrócą. - powiedział spokojnie -Nikt żadnego krzyku nie słyszał. - dodał po dłuższej chwili, jakby próbował sobie przypomnieć, czy o czymś takim mu doniesiono. Peter z kolei zachowywał się zgoła inaczej.
-Nie... jeżeli to faktycznie Balar, Jeździec Głodu, byłby w stanie zaklnąć Rha'ghna i uwolnić się z łańcuchów. - powiedział cicho martwy już kapłan. -Wtedy... może moja energia starczy na zapieczętowanie bramy.
-Giganci są najemnikami. Jeżeli chcesz, byśmy opuścili Khazad, musisz nam zapłacić. A tani nie jesteśmy. Pomyślmy... 100.000 klejnotów na początek? - zastanowił się Draghram, wyraźnie niezbyt chętny do wędrówek... zwłaszcza za darmo... gdy jedyne co otrzymał, to wiarę w spokój.

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5461
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   Nie Paź 21 2018, 18:13

MG:

Cisza... spokój. Spinebreaker znalazł się w sytuacji, w której niezbyt miał co zrobić. Przedstawione mu rozwiązania, dawały jakieś nadzieje i alternatywy, ale czy wszystkie były wykonalne? Ciężko było to tak jednoznacznie określić, gdy w grę wchodziło aż tyle zmiennych. A najgorsze w tym wszystkim było to, że tylko Ill widział Balara. Tylko mag wybuchów mógł wiedzieć, jak on się obecnie zachowuje. Jak się on obecnie czuje. I tylko on mógł podjąć tę decyzję lub dalej proponować alternatywy.

Raekwon + 20 PD (gdybyś chciał kontynuować, daj znać na PW i odpisz, to będę kontynuował)

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Górskie szlaki   

Powrót do góry Go down
 
Górskie szlaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Inne tereny
 :: Pozostałe kraje :: Khazad
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.