facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Gildia Mermaid Crest
 

Share | 
 

 Gildia Mermaid Crest

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Geriell z domu Roxen von Hendorff (Fiołek)
Wiek : 24
Wzrost/waga : 185cm/65kg
Rodzaj magii : Gravity Master
Gildia : Mermaid Crest
Staż w gildii : Miesiąc
Liczba postów : 155
Dołączył/a : 01/11/2016

PisanieTemat: Gildia Mermaid Crest   Pon Lut 06 2017, 18:06

MERMAID CREST

Odrodzona po ponad półtorej roku barku działalności (z powodu zamknięcia przez radę) legalna gildia założona przez Sophie Fourier, której teraz przewodzi niejaka Fiołek. Swoją siedzibę ma w Akane Resort, czyli tam, gdzie pierwotnie. Do jej struktur mogą należeć tylko i wyłącznie kobiety. Zawsze chętne są do pomocy, nie tylko mieszkańcom Fiore ale i innych krajów, choć ich priorytetem zawsze będzie Akane. Starają się być w neutralnych stosunkach z innymi gildiami, starając się nie wchodzić nikomu w drogę. Są grupką dziewcząt o różnych osobowościach i podejściach do świata, jednakże traktują siebie niczym rodzinę.
By odzyskać hotel, musiały podpisać umowę reklamową z panem Edwardem Tacklecherry:

UMOWA:
 

Dołączenie do gildii


    • Z poziomu Karty Postaci - Ze względu na to, że MC dopiero co się odrodziło, staż w gildii nie może być dłuższy niżeli miesiąc. Postać została przyjęta przez @Fiołek bądź @Asteria.• Fabularnie - Wymaga fabularnego spotkania się z Mistrzynią bądź jej zastępczynią.

Do gildii są przyjmowane jedynie kobiety. Zarówno Syreny sprzed zamknięcia gildii, jak i te, które nie miały z nimi nic wcześniej wspólnego.

Władze w gildii


    • Pierwsza Mistrzyni Gildii (sprzed zamknięcia) - Sophie Fourier• Druga Mistrzyni Gildii - @Fiołek • Pierwsza Zastępczyni Mistrzyni Gildii - @Asteria


Stosunki z innymi gildiami

RADA
Początki odbudowywania relacji z Radą nie poszły zbyt dobrze przez jego przedstawiciela. Syreny ze względu na przeszłość nie ufają im również w stu procentach (o ile w ogóle ufają) i zdecydowanie wolą mieć z nią jak najmniej wspólnego. No bo która gildia chciałaby usłyszeć, że nie można ich nawet gildią nazwać? Duża rezerwa. Jedynym plusem jest to, że w szeregach Syren zasiada Radna, którą Mistrzyni darzy sympatią i miejmy nadzieję, że to wystarczy, żeby zapobiec pogłębianiu się kryzysu w ich relacjach.

POLICJA MAGICZNA
Niby działa z ramienia Rady, ale jest osobą organizacją jakby nie patrzeć. Syreny póki co są do nich nastawione neutralnie, bo nie miały żadnych bliższych relacji z ich przedstawicielami.

FAIRY TAIL
Trzeba przyznać, że na obradach Mistrzyni Alezja zaplusowała swoją postawą w oczach Mistrzyni Fiołek, która ma nadzieję na bliższą współpracę pomiędzy gildiami, jednak jest za wcześnie, by mówić o przyjaźni. Relacja neutralna, jednak przychylającą się ku pozytywnej.

LAMIA SCALE
Zaliczyli niezbyt dobry początek podczas obrad. Syreny na chwilę obecną podchodzą raczej do LS sceptycznie. Nie zamierzają wchodzić im w drogę i w jakikolwiek sposób utrudniać życia, jednakże o jakiś bliższych stosunkach raczej też nie ma mowy.

DEAD'S HEAD CAUCUS
Gildia najemnicza. Trudno mówić o jakichkolwiek relacjach, biorąc pod uwagę, że jej przedstawiciel wyszedł z obrad Mistrzów a Fiołek doskonale wie, kim była naprawdę ich "przedstawicielka". Aczkolwiek neutral, nie zamierzają wchodzić im specjalnie w drogę.

GRIMORIE HEART
Brak informacji na temat stosunku Syren do GH.

SZCZURY
Brak informacji na temat stosunku Syren do Szczurów.

Plusy fabularne

+ Sława! - By odzyskać gildie, musiały zgodzić się na występowanie w reklamach, przez co są znane zarówno w Fiore, jak i ich wizerunki mogą być kojarzone także i za granicą. Oczywiście, nie zawsze. W większych miastach traktowane jako celebrytki. Prośby o autografy to dla nich codzienność.
+ Jako że są sławne łatwiej im nawiązywać kontakty i zdobywać przychylność ludzi.

Minusy fabularne

- Reklamy - Reklamy dają sławę. Ale nie wszystkie reklamy są inteligentne. Niektórzy mogą uważać Syreny za rozpuszczone pannice, nie wiedzące za wiele o świecie oraz, że lepiej się nadają do pudrowania noska niż do misji. Oczywiście, nie zawsze.
- Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i jeżeli Syreny zawalą misję po całości, to wiedzą o tym praktycznie wszyscy, ze względu na bycie celebrytkami.

Plus techniczny

+ Dodatkowe 50 000 klejnotów do budżetu gildii w każdym realnym roku..oku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3550-fiolek#67707 http://ftpm.forumpolish.com/t3541-fiolek#67474 http://ftpm.forumpolish.com/t3558-fiolek#67870
 
Gildia Mermaid Crest
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail Path Magician - Zagłęb się w świat magii :: 
Prolog
 :: Encyklopedia :: Gildie i Organizacje
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.