facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Gildia Mermaid Crest
 

Share | 
 

 Gildia Mermaid Crest

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Geriell z domu Roxen von Hendorff (Fiołek)
Wiek : 24
Wzrost/waga : 185cm/65kg
Rodzaj magii : Gravity Master
Gildia : Mermaid Crest
Staż w gildii : Miesiąc
Liczba postów : 135
Dołączył/a : 01/11/2016

PisanieTemat: Gildia Mermaid Crest   Pon Lut 06 2017, 18:06

MERMAID CREST

Odrodzona po ponad półtorej roku barku działalności (z powodu zamknięcia przez radę) legalna gildia założona przez Sophie Fourier, której teraz przewodzi niejaka Fiołek. Swoją siedzibę ma w Akane Resort, czyli tam, gdzie pierwotnie. Do jej struktur mogą należeć tylko i wyłącznie kobiety. Zawsze chętne są do pomocy, nie tylko mieszkańcom Fiore ale i innych krajów, choć ich priorytetem zawsze będzie Akane. Starają się być w neutralnych stosunkach z innymi gildiami, starając się nie wchodzić nikomu w drogę. Są grupką dziewcząt o różnych osobowościach i podejściach do świata, jednakże traktują siebie niczym rodzinę.
By odzyskać hotel, musiały podpisać umowę reklamową z panem Edwardem Tacklecherry:

UMOWA:
 

Dołączenie do gildii


  • Z poziomu Karty Postaci - Ze względu na to, że MC dopiero co się odrodziło, staż w gildii nie może być dłuższy niżeli miesiąc. Postać została przyjęta przez @Fiołek bądź @Asteria.• Fabularnie - Wymaga fabularnego spotkania się z Mistrzynią bądź jej zastępczynią.

Do gildii są przyjmowane jedynie kobiety. Zarówno Syreny sprzed zamknięcia gildii, jak i te, które nie miały z nimi nic wcześniej wspólnego.

Władze w gildii


  • Pierwsza Mistrzyni Gildii (sprzed zamknięcia) - Sophie Fourier• Druga Mistrzyni Gildii - @Fiołek • Pierwsza Zastępczyni Mistrzyni Gildii - @Asteria


Stosunki z innymi gildiami

RADA
Początki odbudowywania relacji z Radą nie poszły zbyt dobrze przez jego przedstawiciela. Syreny ze względu na przeszłość nie ufają im również w stu procentach (o ile w ogóle ufają) i zdecydowanie wolą mieć z nią jak najmniej wspólnego. No bo która gildia chciałaby usłyszeć, że nie można ich nawet gildią nazwać? Duża rezerwa. Jedynym plusem jest to, że w szeregach Syren zasiada Radna, którą Mistrzyni darzy sympatią i miejmy nadzieję, że to wystarczy, żeby zapobiec pogłębianiu się kryzysu w ich relacjach.

POLICJA MAGICZNA
Niby działa z ramienia Rady, ale jest osobą organizacją jakby nie patrzeć. Syreny póki co są do nich nastawione neutralnie, bo nie miały żadnych bliższych relacji z ich przedstawicielami.

FAIRY TAIL
Trzeba przyznać, że na obradach Mistrzyni Alezja zaplusowała swoją postawą w oczach Mistrzyni Fiołek, która ma nadzieję na bliższą współpracę pomiędzy gildiami, jednak jest za wcześnie, by mówić o przyjaźni. Relacja neutralna, jednak przychylającą się ku pozytywnej.

LAMIA SCALE
Zaliczyli niezbyt dobry początek podczas obrad. Syreny na chwilę obecną podchodzą raczej do LS sceptycznie. Nie zamierzają wchodzić im w drogę i w jakikolwiek sposób utrudniać życia, jednakże o jakiś bliższych stosunkach raczej też nie ma mowy.

DEAD'S HEAD CAUCUS
Gildia najemnicza. Trudno mówić o jakichkolwiek relacjach, biorąc pod uwagę, że jej przedstawiciel wyszedł z obrad Mistrzów a Fiołek doskonale wie, kim była naprawdę ich "przedstawicielka". Aczkolwiek neutral, nie zamierzają wchodzić im specjalnie w drogę.

GRIMORIE HEART
Brak informacji na temat stosunku Syren do GH.

SZCZURY
Brak informacji na temat stosunku Syren do Szczurów.

Plusy fabularne

+ Sława! - By odzyskać gildie, musiały zgodzić się na występowanie w reklamach, przez co są znane zarówno w Fiore, jak i ich wizerunki mogą być kojarzone także i za granicą. Oczywiście, nie zawsze. W większych miastach traktowane jako celebrytki. Prośby o autografy to dla nich codzienność.
+ Jako że są sławne łatwiej im nawiązywać kontakty i zdobywać przychylność ludzi.

Minusy fabularne

- Reklamy - Reklamy dają sławę. Ale nie wszystkie reklamy są inteligentne. Niektórzy mogą uważać Syreny za rozpuszczone pannice, nie wiedzące za wiele o świecie oraz, że lepiej się nadają do pudrowania noska niż do misji. Oczywiście, nie zawsze.
- Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i jeżeli Syreny zawalą misję po całości, to wiedzą o tym praktycznie wszyscy, ze względu na bycie celebrytkami.

Plus techniczny

+ Dodatkowe 50 000 klejnotów do budżetu gildii w każdym realnym roku..oku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3550-fiolek#67707 http://ftpm.forumpolish.com/t3541-fiolek#67474 http://ftpm.forumpolish.com/t3558-fiolek#67870
 
Gildia Mermaid Crest
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Prolog
 :: Encyklopedia :: Gildie i Organizacje
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.