facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
The problem with power is that people pay attention to it, and it's very easy to get beside yourself and use it in the wrong way.
FAIRY TAIL PATH MAGICIAN
Gospoda pod Złotym Smokiem - Page 2
 

Share | 
 

 Gospoda pod Złotym Smokiem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pon Sty 09 2017, 22:24

First topic message reminder :

'Gospoda pod Złotym Smokiem to przytułek znajdujący się niedaleko centrum Clover. Nie różniła się wielce od innych budynków tego rodzaju. Ze środka dobiegała muzyka, słychać było jak niektórzy postanowili sobie pośpiewać pełnym głosem, a przez drzwi wylatywały osoby, które definitywnie przesadziły z alkoholem. Typowa gospoda. Wnętrze również było standardowe. Siwiejący już barman bacznie obserwował całą zgraję, jednocześnie mistrzowsko nalewając drinki. Stoły, przeważnie okrągłe, były poustawiane wręcz losowo, chociaż było to raczej za sprawą gości. W końcu gdzieś musieli mieć miejsce na parkiet. Tuż obok lady barmańskiej, były schody na piętro wyżej gdzie znajdowały się pokoje do wynajęcia dla zmęczonych podróżnych.'


Winter nie był pewien jak się tu znalazł. Właściwie to wiedział, tylko nadal nie chciał przyjąć do wiadomości swojej głupoty. W końcu, jak zawstydzający był fakt, że chłopak najzwyczajniej przysnął w pociągu podczas powrotu do domu? Nie spodziewał się, iż jego drzemka będzie trwała 8 godzin. Po tym jak się przebudził i zauważył swoje otoczenie, od razu wyskoczył z pojazdu na najbliższym dworcu. Na dodatek, okazało się że tego dnia nie będzie więcej kursów w stronę jego miasteczka. Po prostu świetnie. Włóczył się tak po miasteczku ze skrzypcami pod ręką. Dopiero kiedy przechodził obok gospody, wpadł na ten mało oryginalny pomysł by przenocować. Na pewno by mu pozwolili. Zresztą, nie śpieszyło mu się bardzo do gildii. Nic by się nie stało, jakby wrócił noc później. Z wyjątkiem fali pytań, ze strony ciekawskich znajomych. Bez większych przemyśleń przekroczył próg przytułku i rozejrzał się. Standardowa gospoda. Masa pijanych osób z paroma wyjątkami. Nawet część osób zebrała się by potańczyć.
Raczej połamać nogi.
Uśmiechnął się na przyjemną, a szczególnie dobrze znaną mu atmosferę. Po mimo tego, że jego czuły słuch miał lekkie pretensje do głośnych śpiewów niektórych osób. Winter zatrzymał się na środku sali, żeby pomyśleć co teraz zrobić. Tak naprawdę, to nie był ani trochę śpiący, więc jakaś rezerwacja pokoju mogła poczekać. Z drugiej strony, średnio był w tym momencie zainteresowany jakimś balowaniem. Co dla niego było dość nietypowe. Ostatecznie zdecydował się na pozostanie przy tym całym zamieszaniu. Ruszył w stronę oddalonych od centrum gospody stolików i przysiadł przy jednym z nich. Dla zabicia nudów, wyciągnął z pokrowca swoje skrzypce i opierając się o ścianę budynku, zaczął cicho grać. Niektórzy zwrócili na niego uwagę, ale byli to nieliczni. Większość tej grupki, która go zauważyła postanowiła posłuchać jego ponadprzeciętnej gry. Winter przez cały ten czas, obserwował wejście do gospody. Miał nadzieję, że pojawi się ktoś kto przykuje jego uwagę. Instynkt zawsze mu pomagał w takich sprawach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Sob Sty 14 2017, 14:56

Słysząc swoje nowe przezwisko wystawiła mu język i skończyła pić swoją trzecią porcję. Właściwie przestała odczuwać sumienie i strach, stając się kompletnie inną osobowością, ale o tym miała się przekonać dopiero jutro rano z wielkim bólem głowy.
Samotność była kwestią przyzwyczajenia. Owszem, bolała, ale Irina była od zawsze samotna i w pewnym sensie nie znała "niesamotności" a więc też nie miała za czym tęsknić, nie miała po co sięgać. To tak, jakby spytać się niemagicznego człowieka, czy jest mu ciężko z brakiem magii. On tego nie zna, więc powie, że nie. I tak było w tym przypadku. 
Irina coraz słabiej kontaktowała się z otaczającym ją światem. Przyjaciele? Taniec? Co? Czego ten człowiek od niej chce? Przecież przyjaciół zdobywa się przez długi czas, poznając ich, spędzając z nimi czas, a przynajmniej tak czytała w książkach. A może chciał jej tylko chwilowo poprawić humor? Albo chciał ją wykorzystać? Statystyczny człowiek oglądający japońskie bajki może sobie wyobrazić chmury burzowe z piorunami w oczach dziewczyny. Pewnie gdyby nie napój, nawet by z nim nie rozmawiała, a jeśli, to by do czegoś takiego nie doszło. Nie odpowiedziała na jego pytania. Gdy minęła jej chwila gniewu, schowała głowę w ramionach, opierając się o stół? Spała? Płakała? A może po prostu wstydziła się patrzeć na kogokolwiek? Tego nikt nie mógł wiedzieć, a i ona sama pewnie tego nie wiedziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Sob Sty 14 2017, 16:27

Winter był zmieszany reakcją dziewczyny. Przed chwilą, w miarę jakoś rozmawiali, a tu nagle taka sytuacja. Cofnął się myślami wstecz co takiego mógł powiedzieć, co doprowadziło dziewczynę do tego stanu. Opóźniona dodatkowa reakcja na chibi-chan? Sama myśl o nim uczącym czegokolwiek? Przypomnienie o ranach? A może po prostu propozycja zostania przyjaciółmi? Faktycznie, coś mogło zdenerwować Irinę, ale bardziej wyglądała na załamaną. Przynajmniej z tego co widział, a właściwie to nie widział nic.
Skomplikowane.
-Ummm... wszystko w porządku? - dopytał tym razem mając nadzieję na odpowiedź. W innym wypadku wróciliby do punktu wyjścia. No, z taką różnicą, że Irina pewnie miała w sobie sporą dawkę alkoholu. Możne przez to usnęła? Nie raz widział, jak osoba zapadała w sen natychmiastowo po jakimś przekroczeniu swojego limitu. Gdyby nie zobaczył żadnej reakcji na jego pytanie, był gotowy parę razy tknąć dziewczynę, licząc że magicznie coś to zrobi. Najlepiej niezbyt szkodliwego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Sob Sty 14 2017, 17:41

Dziewczyna zgubiła się w odmętach swego zaćmionego alkoholem umysłu. Nie wiedziała, co robić, co odpowiedzieć oraz czy w ogóle zużywać energię na cokolwiek. Zrobiła z siebie coś dziwnego (znowu!) i nie wiedziała jak to odkręcić. Gdy chłopak zadał pytanie, zamruczała coś, co chyba miało znaczyć, że nie. Nie rozumiała tego po prostu. Nagle ktoś pyta się jej, że chce być przyjacielem? Ale czy on wie, co to za wielkie ryzyko? Bo chyba nie. 
- A to nie jest tak, że zdobywanie przyjaciela to długi czas...? - zadała pytanie gdzieś z pomiędzy swoich włosów. Wyglądała trochę jak skarcone dziecko, które nie wiedziało za co było skarcone, a równocześnie bezbronne i zagubione. I słowo "skomplikowane" opisywało to najlepiej. Była zgubiona nie tylko na świecie, ale również w sobie samej, co mogło się wydawać skomplikowane. Albo wiek, albo przeszłość, albo alkohol, albo wszystko na raz mogło być tego powodem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Sob Sty 14 2017, 18:26

-Hmmmm... - białowłosemu ciężko było odpowiedzieć na zadane pytanie. Nie można było go nazwać jakimś ekspertem od przyjaźni. Daleko od tego. Ilość osób które mógł nazwać przyjaciółmi nie przekraczała ilości palców człowieka u jednej reki. Większość ludzi przez niego poznanych bardziej pełniła rolę znajomych i przybranej rodziny.
-Wydaje mi się, że testowanie jak silna jest przyjaźń trwa długi czas. Czy coś w tym stylu. Sam dobrze się na tym nie znam, ale nie pozwolę nikomu powstrzymać nas od bycia przyjaciółmi tylko dlatego, że stało się to zbyt szybko. - powiedział Ryu z szerokim, uspokajającym uśmiechem. Dopiero po chwili jego mina zmieniła się o 180 stopni. Niepewność była po prostu wypisana na jego twarzy.
-Oczywiście, zrozumiem jeśli nie będziesz chciała lub potrzebowała więcej czasu. Pewnie irytuje cię tą swoją paplaniną. - dodał z lekkim uśmiechem, który ciężko było utrzymać na jego twarzy. Wcześniej ze startu założył, że Irina chciałaby się zaprzyjaźnić. Zapomniał, iż to życie nie jest takie proste.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Nie Sty 15 2017, 21:55

Eksperci od przyjaźni raczej nie istnieli, a Iriśki miały aktualnie ogromne wyrzuty sumienia, jak chmury, które zakrywały jej rzeczywistość. Teraz przez nią chłopakowi będzie smutno. 
Gdy chłopak rozpoczął swoją dłuższą wypowiedź, nieznacznie uniosła głowę, tak, że widziała twarz chłopaka z pomiędzy włosów. 
- Nie nie nie! Nie irytujesz ani nic takiego! - uniosła gwałtownie głowę, starając się być jak najbardziej przekonującą, aby potem znów wrócić do poprzedniej pozycji z wymruczeniem "Jestem do bani".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pon Sty 16 2017, 06:23

-Heh... Skoro tak to dobrze. - powiedział chłopak na odpowiedź Iriny. Jeśli to była prawda to cieszył się, że jednak nie irytuje. Gdyby dziewczyna nie chciało go zranić słowami to wyszłoby na to samo. W końcu to oznaczało, że w jakimś stopniu jej trochę zależy.
-Daj spokój, nie jesteś do bani. - dodał, gdy usłyszał wyszeptane słowa dziewczyny. Czuły słuch się czasem przydaje. Kompletnie nie widział powodu dla którego mówiła tak o sobie.
-Może lepiej powiedz w czym problem, zanim znowu coś założę bezsensownego? - oznajmił z uśmiechem i nadzieją, że to będzie prostsze do ogarnięcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pon Sty 16 2017, 17:03

Mruknęła mu w odpowiedzi, że jednak tak, jest do bani.
- Po prostu... Nie moge być szczęśliwa, a jak będę miała przyjaciela, to pewnie będę szczęśliwa. A jak będę szczęśliwa, to wszyscy wokół mnie będą nieszczęśliwi albo im coś przez przypadek zrobię. Poza tym, nikt mnie nie lubi - wymruczała z pomiędzy włosów. Była w sytuacji głupiej, prawie bez wyjścia, a jeśli było, to bardzo kosztowne. Chciała przyjaciela, ale bała się mieć przyjaciela. Nienawidziła tego typu sytuacji. Szczególnie, że większość nie wiedziała o co jej w ogóle chodzi i chłopak pewnie też nie załapie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pon Sty 16 2017, 19:44

Winter mrugnął paręnaście razy na słowa dziewczyny. W najlepszym wypadku, to zrozumiał do połowy, pomimo że usłyszał wszystko. Proces myślowy chłopaka wymagał restartu, bo nie widział do czego zmierzała Irina w swojej wypowiedzi.
-Czyliii... nie możesz być szczęśliwa, bo sprawia to nieszczęście innym? Czemu? - powiedział myśląc, że znalazł sęk wypowiedzi dziewczyny. Co innego z zrozumieniem. Nie widział w jaki sposób szczęście jednej osoby odbiera szczęście drugiej. Nie wątpił jednak, że dziewczyna miała powód by tak uważać. Nawet jeśli był on trochę przesadzony.
-I nie mów, że nikt cię nie lubi. Nadal tutaj jestem prawda? Poza tym strzelam w ciemno, że któryś z twoich duchów lubi cię. - dodał przypominając sobie o niskiej samoocenie Iriny. Coś wiedział o tej przypadłości. Nawet więcej niżby chciał, no ale co zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pon Sty 16 2017, 20:09

Nie podnosiła wzroku. Nie miała na to odwagi. Zrobiła z siebie idiotkę, wpadła w bagno z którego raczej nie wyjdzie. Najgorsze jednak było to, że w życiu dziewczyny była to po prostu kolejna powtórka z rozrywki.
- Nie wiem, może to jakaś klątwa. Zawsze wokół mnie dzieje się coś złego. I to zawsze tym osobom, które mnie lubią. Albo to po prostu ja im coś złego zrobię. Przez przypadek - nie żeby ta wypowiedź była na tyle logiczna i mogła jakoś chłopakowi pomóc. 
- Duchy to co innego - duchów po prostu nie zaliczała do panteonu przyjaciół. Oh, zaraz. Jej panteon jest ruiną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pon Sty 16 2017, 20:43

Winter patrzył przez chwilę na dziewczynę zastanawiając się co zrobić. Łatwo było zauważyć u Iriny dość poważne problemy z samooceną. Nie był pewien czy sama improwizacja przyniosłaby jakiś efekt w tej sytuacji.
-Zaryzykuję. - ostatecznie powiedział po usłyszeniu wyjaśnienia. Ryu nie należał do osób, które zbytnio planowały jakieś działania. Jeśli faktycznie coś miałoby zagrozić jego szczęściu, wtedy się tym zajmie. Na pewno nie zamierzał bać się zaryzykować znajomości z Iriną.
-Klątwy mi nie straszne. Nawet jeśli zrobisz mi coś złego przez przypadek, to w czym problem? Liczy się to, że nie chciałaś. I spokojnie, w razie czego potrafię się sobą zająć. - rozjaśnił trochę swoje wcześniejsze stwierdzenie, jednoczenie kładąc rękę na głowie Iriny.
-Jestem pewien, że znajdą się osoby, które cię lubią. Nie przejmuj się. - spróbował pocieszyć nastolatkę. Ile zdziałał, tego nie wiedział. Miał nadzieję, że coś dało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Czw Sty 19 2017, 11:57

Chłopak mówił, a ona stopniowo podnosiła na niego wzrok z łzami w oczach. Nie wiadomo, czy to alkohol, radość, wzruszenie... No coś na pewno. Jeśli zaś chłopakowi naprawdę nie przeszkadzało, że coś mu niechcący zrobi tak długo jak będzie to niechcący, to ona nie ma nic przeciwko zostania przyjaciółmi. 
- Skoro tak mówisz... Zostańmy przyjaciółmi - wyciągnęła do niego nieśmiało łapkę nad stołem, drugą mając nadal opartą. Równocześnie była coraz mniej świadoma życia i prawie przysypiała na krześle mimo tak ważnej rozmowy i otoczenia wszystkich w około. Oczy miała mimo emocji i wysiłku tylko lekko otwarte, a wszystko o sprowadzało się do tego, że zaśnie. Może gdyby nie alkohol, to by się lepiej trzymała, ale zmęczony po misji organizm potrzebował odpoczynku tak czy siak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Czw Sty 19 2017, 18:19

Hexeris widząc łzy w oczach Iriny myślał, że ponownie powiedział coś czego nie powinien. Przynajmniej na początku. W końcu, chyba w żaden sposób jej nie uraził lub zasmucił swoimi słowami.  Bynajmniej tak mu się nie wydawało. Następne słowa dziewczyny tylko utwierdziły go w przekonaniu, że to nie on był powodem łez. No, może nie bezpośrednio. Przynajmniej miały one jakieś pozytywne znaczenie. Chyba.
Na wyciągniętą dłoń zareagował od razu. Lekko uścisnął dłoń swojej nowej przyjaciółce i uśmiechnął się szeroko, emitując pozytywną aurą. Nie uważał, że mógł on aktualnie zranić dziewczynę zbyt mocnym uściskiem. W końcu posługiwała się ona magią, raczej musiała mieć ciało bardziej wytrzymałe niż zwykli ludzie. Jednak wolał nie ryzykować biorąc pod uwagę jej rany i aktualny stan emocjonalny. Który według niego szlag trafił.
-Jesteś śpiąca? - zapytał widząc, że Irina lekko nie kontaktuje z otoczeniem. Było to zrozumiałe. Jak dobrze zrozumiał to miała ona ciężki dzień, a na dodatek Winter wystawił ją na niezłą jazdę emocjonalną.
-Jak chcesz to mogę poprosić o pokój dla ciebie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Czw Sty 19 2017, 20:52

Gdy chłopak chwycił jej dłoń, wszystkie emocje wewnątrz niej po prostu sobie poszły. Nie była sama. Po raz pierwszy w życiu nie była sama. Zaufała mu. Gdyby miała więcej siły, pewnie by mu o tym powiedziała, ale tej siły nie miała. Pała bez ruchu twarzą na stół, nadal trzymając rękę chłopaka. Nadal trochę się wstydziła, w dodatku wypity alkohol i zmęczenie nie pozwalało jej na opanowanie. Gdy zadał pytania, dwa razy kiwnęła głową, a gdy ten udał się w stronę lady, szła za nim uczepiona, żeby się nie zgubić. Nie miała siły myśleć nad tym, aby uważać. Nad tym, aby przywdziać swoją codzienną "maskę". Była zbyt wykończona, aby myśleć choć odrobinę nad swoim zachowaniem. Teraz myślała tylko o ciepłym i bezpiecznym miejscu (nie koniecznie łóżku) w którym będzie mogła wypocząć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Ryu Hexeris
Wiek : 16 lat
Wzrost/waga : 175cm / 63kg
Rodzaj magii : Magia Energii
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 8 lat
Liczba postów : 425
Dołączył/a : 19/11/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Czw Sty 19 2017, 21:30

Gdy Winter w pewnym sensie usłyszał odpowiedź, nie czekał długo przed wyruszeniem w stronę lady. Po drodze, zauważył że dziewczyna od razu za nim ruszyła. Nie miał żadnych zastrzeżeń, tak długo jak nie padła ona ze zmęczenia za nim. Nie był pewien jak tego wcześniej nie zauważył. Zgadywał, że dziewczyna dobrze to ukrywała. Albo to po prostu on był ślepy. To też było prawdopodobne.
-Ossan, można pokój prosić? - zapytał barmana, którego dość często widywał. W końcu to miejsce bywało dawniej jego zakątkiem. Przysłużył się właścicielowi zabawiając niektórych gości, za co miał darmowy pokój, tak długo jak zostawał tylko na jedną noc. Dość miły gest z ich strony. Barman spojrzał tylko na niego niemiło kątem oka i rzucił mu jeden z kluczy.
Widocznie prowokacja się udała.
Gdy dotarł do schodów, spróbował oszacować szansę na potknięcie się Iriny. Nie wiedział po co dali tu tyle stopni. Co prawda nie znał dziewczyny, ale skoro była zaspana wolał nie ryzykować. Poza tym, nie należał on do kogoś kto długo o czymś myśli. Właśnie dlatego bez pytania wziął ją na ręce i zaczął wskakiwać po schodach. Wolał przeskoczyć te 5 stopni niż ledwo unosić nogę. Gdy znalazł się na górze, postawił Irinę na ziemi z przepraszającym spojrzeniem za brak pytania o jej zgodę. No chyba że kołysanie towarzyszące skokom sprawiło, że usnęła. Bo i taka była opcja. Otworzył drzwi do wyznaczonego pokoju i zostawiając swojej przyjaciółce łóżku, usiadł na ziemi opierając się o nie. Nie przeszkadzało mu spanie na podłodze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3611-skarbiec-wintera http://ftpm.forumpolish.com/t3599-ryu-hexeris http://ftpm.forumpolish.com/t4422-od-winterela#91645

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Irina Yurikso
Wiek : 17
Wzrost/waga : 161/48
Rodzaj magii : Lemegeton
Gildia : GH
Staż w gildii : z przed kadencji Nanaś
Liczba postów : 173
Dołączył/a : 13/02/2016

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   Pią Sty 20 2017, 10:43

Podążała za Winterem, a gdy została wzięta na ręce, nic nie powiedziałam bo i po co. Nawet jeśli, to i tak nie miała na to siły. Dlatego też pozwoliła się zanieść, niczym pięcioletnie dziecko. I zasnęła chłopakowi w ramionach, a przynajmniej tak udawała. W końcu po co miałaby się wysilać i jeszcze stawać na swoich zmęczonych nogach, skoro chłopak mógł ją zanieść wprost do łóżka? Gdy już się w tym łóżku znalazła, zrzuciła buty (nadal udając, że śpi!), owinęła się czym było pod ręką, czy to kołdrą, czy to jakimś kocem i finalnie ułożyła się do snu tak, aby mieć głowę skierowaną w stronę drzwi i chłopaka. Ostrożności nigdy za dość - Dzięki za pomoc, Ryu. Dobranoc - mruknęła jeszcze do chłopaka pewna, że ją usłyszy i spróbowała się rozluźnić, aby zasnąć. Po kilkunastu minutach jej oddech wyrównał się, a chłopak mógł z tego wywnioskować, że dziewczyna zasnęła, bo tak też w istocie było.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3703-irinkowe-konto#71484 http://ftpm.forumpolish.com/t3313-irina
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Gospoda pod Złotym Smokiem   

Powrót do góry Go down
 
Gospoda pod Złotym Smokiem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail Path Magician - Zagłęb się w świat magii :: 
Wschodnie Fiore
 :: Clover
-
Reklama
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Startover-undertaleBleach OtherWorld
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.