facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Sierociniec - Page 8
 

Share | 
 

 Sierociniec

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Torashiro Byakuton
Wiek : 19/ponad 400
Wzrost/waga : 176 cm/69.3 kg
Rodzaj magii : Energetyczna Kreacja
Staż w gildii : 5 lat (FT) | 8 miesięcy (VP) | FT od 27 marca x802
Liczba postów : 5034
Dołączył/a : 10/05/2013

PisanieTemat: Sierociniec   Nie Lis 27 2016, 18:55

First topic message reminder :

Zwykły sierociniec, jakich wiele w kraju. Wiele dzieci, wiele pokoi, wiele opiekunek, próbujących wychować młodzież jak najlepiej tylko potrafiącą. Budynek trochę stary, z zewnątrz nawet lekko zaniedbany, ale w środku, mimo starych sprzętów wszystko zachowane w jak najlepszej jakości, byle tylko dzieciom było jak najlepiej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MG:


Trio magów stanęło przed budynkiem, w którym dwójka z nich spędziła część swojego życia, z którym wiązało się trochę ich wspomnień. Z placu dobiegały okrzyki bawiących się dzieci, przez okna widać było krzątające się pracownice. Zdawało się, że niezbyt wiele się tu zmieniło. Ludzie spoglądali na duet, i czasami nawet się z nimi witali. Wszak wiadomo. IMy i szacunek, i sława. I to wychowanków Hargeonu!

_________________

~Tora Theme~ ~Relaxation Theme~

Tora mówi z akcentem starofioryjskim


Just Female Tora stuff.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1315-konto-torashiro#19555 http://ftpm.forumpolish.com/t962-torashiro#14231 http://ftpm.forumpolish.com/t1316-torashiro#19559

AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Władca Kasztanów - Gonzales Gick
Wiek : 14
Wzrost/waga : 140cm/38,8kg
Rodzaj magii : Magia żywiołu - Ogień
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : 5lat
Liczba postów : 405
Dołączył/a : 28/01/2015

PisanieTemat: Re: Sierociniec   Pon Lut 05 2018, 22:45

Zbyt zajęty własnym śmiechem, Gonzales nie zwrócił większej uwagi na to, że nikt poza Lily nie śmiał się z jego żartu. Dla niego ten żart był dalej bardzo śmieszny i nic tego nie mogło zmienić. W końcu jednak przestał i pozwolił swojej rywalce na ripostę. Powiedziała akurat taki dowcip, którego chłopaczek nie znał, a to, że go nie znał wiązało się z tym, że musiał go przemyśleć. W pierwszym odruchu oparł dłoń o podbródek w filozoficznej pozie, zastanawiając się nad sensem tego żartu. Bo czy kwas mógł tyć? To w takim razie, jak niby tył? Ano bo żarł! To znaczy się, jest żrący. Gonzales Gonzo Gick zrozumiał to dopiero po dziesięciu sekundach, a wtedy na jego twarzyczce pojawił się uśmiech, będący niczym lont dynamitu, dla mającego nadejść wybuchu śmiechu.
- He... He... Hehe... Hahaha! Hahahahaha! HAHAHAHAHA! - zaczęło się mniej więcej tak. Potem nastąpił kompletny wybuch, który wyrzucił Gonzalesa w powietrze, zakręcił nim potrójne salto w tył i dopiero posłał na ziemię. Kasztanów Władca złapał się za brzuch i turlając się z prawej na lewą śmiał się, dopóki nie zbrakło mu tchu i nie zaczął się powoli dusić. Wtedy jednak zdołał już opanować swój śmiech, ale spływających po kącikach oczu łez radości nie był w stanie.
- Uch... - westchnął chłopaczek, wstając. Otrzepał się z kurzu, przetarł swe epickie ciemne okulary i schował je do kieszeni. - Czy to oznacza, że remis oznacza dogrywkę oznacza? -
dopytał jeszcze, szykując już w swojej głowie kolejne dowcipy. Tylko, że w obecnym stanie nie wiedział, czy dałby radę sprostać dalszej konfrontacji. Karuzela śmiechu dopiero się rozkręcała, a on już dostawał od niej zawrotów głowy. Przynajmniej dobrze, że nikt w okolicy nie używał najśmieszniejszych słów, które dla Gonzalesa były zbyt śmieszne, aby był w stanie je samemu normalnie wymówić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t2681-pjenjanzki-gonza#45826 http://ftpm.forumpolish.com/t2665-gonzo http://ftpm.forumpolish.com/t2682-cos-gonza#45827

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Never Winter
Wiek : 17 liet
Wzrost/waga : 178 cm/68 kg
Rodzaj magii : Kontrakt z wróżką - Magia Szczęścia
Gildia : Brak
Staż w gildii : Dwa tygodnie
Liczba postów : 574
Dołączył/a : 19/05/2013

PisanieTemat: Re: Sierociniec   Nie Lut 11 2018, 22:31

PERSPEKTYWA GREY
Ech. Wszystkie demony były na wskroś identyczne. Dumne, pyszne i na wskroś aroganckie. Nie bali się... Oczywiście że się nie bali! Zresztą nie tylko one... z jakiegoś powodu rasy odrobinę silniejsze od ludzkiej strasznie przeceniali swoje zdolności. Nie możemy pokonać bogów, ale członków Przymierza się nie boimy... W sumie, najczęściej nie było potrzeby się bać. Tak długo jak nie wbijają się w stopy, to nie zwraca się na ziarenka piasku, prawda? Ech... Jeśli to co pokazał Mefisto to był szczyt ich możliwości, to nawet nie mieli szansy z Dziesiątym. . Zresztą... tak długo jak nie przychodzą im na myśl NAPRAWDĘ głupie pomysły, to można było spokojnie działać w kierunku powolnego przywracania mocy. W przeciwieństwie do... niektórych nigdzie mi się nie śpieszyło. Poza tym posiadanie tak małej mocy jest doświadczeniem dość... odświeżającym.
- Nieważne. Nie o tym rozmawiamy- powiedziałam, bo kolejny punkt był znacznie ważniejszy. - Twój przyjaciel z nimi walczy. A jednak... Cóż, sądzę że z dwójką osób może być mu naprawdę trudno. Pomyślmy... To może być dobry gest dobrej woli. Tymczasowe zawieszenie broni. Przestańmy na moment walczyć, ja porozmawiam z resztą moich towarzyszy i zobaczymy czy możemy je przedłużyć na "czas nieokreślony".
Trochę blefowałam, ale jednak ta propozycja spadała jak z nieba. Nie byłam na tyle naiwna, żeby uwierzyć w "dobre serce" demonicy. Jeśli przyszła ona z ofertą pokoju, to oznaczało że jednak stanowimy element który może zagrozić jej w planach. Gdyby wszystko przebiegało gładko, nawet byśmy nie rozmawiali... Więc to ja mogłam dyktować warunki! Nawet jeśli ten Mefisto skaził mój kontrakt z Never-kunem, to było to totalnie niezwiązane z tutejszymi działaniami. A gdybym dotarła do reszty... to byłby już sukces, nawet przy nieudanych negocjacjach! A jak nie... to moim zdaniem nie warto było zawracać sobie głowy rozmową. Było bardzo prawdopodobne że nie dają sobie rady z mistrzem FT i Never-kunem, co było do przewidzenia. Po prostu chciałaby jak najszybciej podpisać pokój, abyśmy nie zmiażdżyli ich sił. Wielkie potężne demony. Mają problem z osobami o lokalnej sile. Pffft.

PERSPEKTYWA ?????
Tarcza. Zadziałała. Obrażenia. Nieistotne. Uderzenie ognia. Rozbite. Główny wróg. Ogłuszony. Przejście. Główny wróg. Skupiony na. Samaelu Hiro. Użycie dziwnego zaklęcia. Ignorancja obiektu. Proponowane działanie. Natychmiastowy atak. Doskoczenie. Cięcie mieczem. Cel. Głowa. Wykorzystanie sytuacji. Przeciwnik ogłuszony. Nie zagraża. Obiektowi. Próba wyeliminowania celu. Wiele cięć. Cięć. Cięć.
CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE CIĘCIE!
(bo z tego co jest napisane to tylko Samael-san jest otoczony przez te pergaminy, a Never-kun nie - przyp. Grey)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t1552-superhero-national-funds-czyli-konto-nevera#24439 http://ftpm.forumpolish.com/t1507-never-winter http://ftpm.forumpolish.com/t1989-dzienniki-grey

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Samael Hiro
Wiek : 21 lat
Wzrost/waga : 1,83 cm\ 80 kg
Rodzaj magii : Magia Błyskawic
Gildia : Fairy Tail
Staż w gildii : w FT od X799
Liczba postów : 877
Dołączył/a : 28/01/2013

PisanieTemat: Re: Sierociniec   Sob Lut 17 2018, 23:33

Białowłosy wiedział i widział, że tak walka do najłatwiejszych w jego życiu nie należy, jednak jeśli nie miałby okazji mierzyć się z coraz większymi i silniejszymi przeciwnościami, sam również nie stawałby się silniejszy. Teoretycznie rzecz jasna, nie ma przecież żadnej pewności, że z każdego zdarzenia czy starcia uda mu się coś wartego uwagi wyciągnąć. Tutaj natomiast był ciekawy przypadek, człowiek wraz z dwójką znajomych rusza w odwiedziny oraz aby pomóc osoby, które sprawiły poprzez jego wychowanie, że jest taki jak już jest dorosły. Coś co początkowo wydaje się starciami między wychowankami sierocińca, a innymi dzieciakami z miasta. A tutaj nagle się okazuje, że musi walczyć z czymś silnym, coś co posiada nietypowe zdolności, coś wysyła w ich kierunku ognistą falę, coś co rani na znaczną odległość innych przy pomocy pergaminów. Jakby nie patrzeć, takiego rozwoju wydarzeń trzeba było się spodziewać, nic szczególnego, normalnie zwykły dzień osoby, która bardzo często ma okazję spotykać się z najróżniejszymi typami magii i tym podobnych rzeczy. Można nawet zacząć się zastanawiać nad tym, czy jeśli mag błyskawic postanowi wybyć gdzieś na jakiś urlop czy coś, gdzieś gdzie będzie chciał odpocząć, to czy to będzie mu dane. Widząc to co go obecnie spotyka, raczej nie. W sumie to wypoczynek chociażby na jakiś krótki czas, chociażby na kilka dni przydałby mu się, gdzieś gdzie jest ciepło, gdzieś gdzie można się dobrze napić.
Tak myśli pojawiły się w głowie Sama, gdy widział jakie efekty dokonała wystrzelona przez niego fala uderzeniowa, która była silniejsza niż się tego spodziewał. Nie musiał nawet próbować odsunąć gdzieś w bezpieczne miejsce Nevera, który w dalszym ciągu raczej w obecnej chwili nie wyglądał na kogoś, kto może dużo zmienić w tej walce. Jak się jednak dosyć szybko okazało, trzeba natychmiast przestać myśleć o czymś przyjemnym czym był wypoczynek, a skupić się ponownie z całych sił na walce. Latające wokół niego pergaminów raczej nie świadczyły co czymś przyjemnym dla niego, co przygotowuje dla niego starzec. Trzeba było się wydostać stąd i to w jak najkrótszym czasie, dlatego też postanawia wyczekać na odpowiedni moment i użyć (B) Rīpu, aby zbliżyć się do swojego przeciwnika. Odpowiedni moment to taki, aby znaleźć lukę wystarczająco dużą dla niego, aby wydostać się z tej dziwnej bariery nie uderzając w żaden z nich. Może być i tak, że na szybko nie będzie w stanie nic takiego znaleźć, a przecież chciał jak najszybciej wydostać się stąd, aby dać coś od siebie dla starca. Lub przy użyciu tamtego zaklęcia nie przebije się dalej. Na taki przypadek również ma plan, wtedy korzysta z (A) Raisoku Arashi i pod postacią czystej szybkiej błyskawicy zmierza co celu. Istoty, przy którym gdy ponownie przyjmie się ludzką formę jeśli będzie taka potrzeba, trzeba ponownie zacząć okładać ciosami, jednak tym razem nie kończąc na tam dwóm czy kilku więcej. Oponentowi, którego trzeba zalać dosłownie ciosami wszystkim co jest opancerzone na ciele, dopóki wsparcie do siły i prędkości swoich ataków trwa.

_________________

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t589-konto-samael-a#7394 http://ftpm.forumpolish.com/t579-samael#7289 http://ftpm.forumpolish.com/t1096-notatki-samaela#16384
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sierociniec   

Powrót do góry Go down
 
Sierociniec
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Wschodnie wybrzeże
 :: Hargeon
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPG
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.