facebook
menu
Regulamin Poradnik dla nowych Magia Umiejętności Wizerunki Władza Spis przedmiotów Misje Wzór Karty Postaci Wymiana
mapa
HargeonAkane ResortHosenkaMagnoliaWschodni LasOshibanaOnibusCloverOakEraScaterCrocusArtailShirotsumeHakobeZoriPółnocne PustkowiaCalthaLuteaRuinyInne Tereny ZachodnieGalunaTenrouPozostałe KrajeMorza i Oceany
menu
 1. Ejji
  - Potomek Pudziana
 2. AIDS
  - Najdziwniejsza Magia
 3. King Asthor (Puszek)
  - Najciekawsza Magia
 4. Torashiro
  - Najbardziej Omnipotencjalna Magia
 5. Narisa
  - Najlepszy support
 6. Vit Ferlicz
  - Najlepszy tank
 7. Torashiro
  - Najlepszy caster
 8. Ejji i Will; Cassandra i Kei; Never i Grey
  - Najciekawsza relacja
 9. Kannibal (Melody); Internet Explorer (Sora)
  - Najciekawsze Sacred Relict
 10. Torashiro
  - Najlepszy MG
 11. Ryukehoshi
  - Mister Forum
 12. Mor
  - Miss Forum
 13. King Asthor (Puszek)
  - Powieściopisarz
 14. Strzała, Atatai, Weronika, Eustachy Motyka, Deme, Rin, Friederica
  - Najfajniejszy NPC
 15. Arata Tsuchimikado
  - Znienawidzony NPC
 16. Ejji
  - Najfajniejsza Postać Męska
 17. Cassandra, Corinne, Mor
  - Najfajniejsza Postać Żeńska
 18. Pyza
  - Wilk w Owczej Skórze
 19. Mor
  - Najbardziej wpływowa postać
 20. Finny
  - Najbardziej odpowiedzialna postać
 21. Ryukehoshi
  - Forumowy Wygryw
 22. King Asthor (Puszek), Ezra al Sorna
  - Forumowy Przegryw
 23. Ejji
  - Niszczyciel Czerepów
 24. Pyza
  - Najoryginalniejsza Postać
 25. Jo
  - Najlepszy Summoner
 26. Frederica, Samael, Mor
  - Posiadacz najsilniejszych przyjaciół
Księga Wiatru
 

Share | 
 

 Księga Wiatru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Kazuma Yagami
Wiek : 18
Wzrost/waga : 185 cm/72 kg
Rodzaj magii : Magia Powietrza
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 8
Dołączył/a : 08/10/2016

PisanieTemat: Księga Wiatru   Pią Paź 14 2016, 22:59

Posiadane Magie: Magia Powietrza
Opis Magii:Magia, która daje jej użytkownikowi możliwość manipulowania otaczającym go powietrzem i używania jej jako broni, np. eksplozje lub obniżenie poziomu tlenu w pewnym miejscu. Powietrze może być manipulowane w prosty sposób, do korzystania z lewitacji bądź utrzymania w powietrzu różnych obiektów, jednak ta pozorna czynność zabiera dużo magicznej mocy.
Posiadane PWM:
-Bańka Powietrza - Użytkownik potrafi stworzyć wokół głowy bańkę powietrza, która pozwala mu swobodnie oddychanie się pod wodą.

-Lewitacja - Użytkownik potrafi przemieszczać się w powietrzu. Nie może tego wykorzystać do przemieszania innych osób, bądź przedmiotów. Maksymalna wysokość to 15 centymetrów nad ziemią, a tępo przemieszczania się to powolny marsz.

-Sterowanie wiatrem - Użytkownik może w ograniczonym stopniu sterować wiatrem w swoim otoczeniu. Nie ma możliwości aby kogoś tym zranił, ale za to może sterować takimi rzeczami jak balony.

-Powietrzne Ciało - Użytkownik za 4MM na post, może raz w turze zamienić się w wiatr aby uniknąć ataku fizycznego. Decyzja o powodzeniu czaru zależy od MG.

Zaklęcia D:
Zaklęcia C:
Ostrze Wiatru - Użytkownik porusza rękami na pewien wzór, po czym wypuszcza trzy ostrza wiatru w swego przeciwnika. Pomiędzy użyciami trzeba odczekać jeden post. Zasięg lecących ostrzy to 15 metrów. Łączne obrażenia ostrzy są na poziomie czaru rangi C.

Siła Wiatru - Użytkownik wyciąga dłoń z wyprostowanym palcem wskazującym i środkowym, a następnie tworzy magiczny okręg na ziemi z którego wypływa  podmuch powietrza o kształcie tornada. Po przez manipulacje tym wiatrem, użytkownik jest w stanie przenosić przedmioty o wadze do dwudziestu kilogramów. Dodatkowo jest w stanie zachwiać przeciwnikiem gdy ten stoi, a nawet przewrócić jeśli jest w ruchu. Zasięg czaru to 15 metrów.

Zaklęcia B:
Zwiastun Burzy - Ofensywny czar, w którym użytkownik przesuwa rękę do przodu, manipulując wiatrem wokół dłoni i tworzy tornado, powstałe z ręki i kierujące się okiem w wskazanym kierunku. Przeciwnik, który dostanie się do oka tornada zostaje obrócony w bok i odepchnięty. Dodatkowo tornado zadaje obrażenia obuchowe, które mogą dość mocno zaboleć. Zasięg tornada to 20 metrów. Średnica tornada to 1,5 metra.

Zbroja Wichury - Użytkownik układa ręce przed siebie na znak "X", manipulując kręcącym się wokół niego wiatrem, dopóki nie zostaje objęty przez wietrzną zbroję. Zbroja utrzymuje się przez trzy tury i jest w stanie zatrzymać zatrzymać jedną technikę rangi B, lub dwie rangi C, lub cztery czary rangi D. Zbroja utrzymuje się przez trzy tury lub do jej zniszczenia.

Zaklęcia A:
Mgliste Ciało - Użytkownik zamienia swoje ciało w mgłę, która może swobodnie poruszać się w powietrzu z prędkością zwykłego sprintu, natomiast na ziemi z prędkością sprintera 2. W tym stanie, wszystkie ataki magiczne i fizyczne są negowane. Przerwanie niematerialności, przerywa technikę. Technika utrzymuje się maksymalnie przez trzy tury.

Strzęp Wiatru - Użytkownik wytwarza dziesięć ostrzy wiatru, których łączna siła pozwala przeciąć nawet stal. Zasięg ostrzy to 30 metrów. Łączne obrażenia ostrzy są na poziomie techniki rangi A.

Zaklęcia S:
Zaklęcia SS:
Zaakceptowane lecz nie wykupione:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3495-kazuma-yagami
 
Księga Wiatru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 
Prolog
 :: Kartoteka :: Zaklęcia :: Martwi/Porzuceni
-
Wymiana!
Poniżej znajdują się buttony for, z którymi obecnie prowadzimy wymianę. W celu nawiązania współpracy zachęca się do odwiedzenia pierw tematu z regulaminem wedle którego wymiany prowadzimy, a następnie do zgłoszenia się w tym temacie. Nasze buttony oraz bannery znajdują się zaś w tym miejscu.
BlackButlerVampire KnightSnMHogwartDreamDragonstKról LewDeathly Hallowswww.zmiennoksztaltni.wxv.plRainbow RPGEclipseRe:Start
Layout autorstwa Frederici.
Forum czerpie z mangi "Fairy Tail" autorstwa Hiro Mashimy oraz kreatywności użytkowników. Wszystkie materiały umieszczone na forum stają się automatycznie własnością jego jak i autorów. Dla poszanowania Naszej pracy uprasza się o nie kopiowanie treści postów oraz kodów bez uprzedniej zgody właścicieli.