IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Księga Wiatru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Mag klasy 0

avatar


Imię i nazwisko : Kazuma Yagami
Wiek : 18
Wzrost/waga : 185 cm/72 kg
Rodzaj magii : Magia Powietrza
Gildia : Brak
Staż w gildii : Brak
Liczba postów : 8
Dołączył/a : 08/10/2016

PisanieTemat: Księga Wiatru   Pią Paź 14 2016, 22:59

Posiadane Magie: Magia Powietrza
Opis Magii:Magia, która daje jej użytkownikowi możliwość manipulowania otaczającym go powietrzem i używania jej jako broni, np. eksplozje lub obniżenie poziomu tlenu w pewnym miejscu. Powietrze może być manipulowane w prosty sposób, do korzystania z lewitacji bądź utrzymania w powietrzu różnych obiektów, jednak ta pozorna czynność zabiera dużo magicznej mocy.
Posiadane PWM:
-Bańka Powietrza - Użytkownik potrafi stworzyć wokół głowy bańkę powietrza, która pozwala mu swobodnie oddychanie się pod wodą.

-Lewitacja - Użytkownik potrafi przemieszczać się w powietrzu. Nie może tego wykorzystać do przemieszania innych osób, bądź przedmiotów. Maksymalna wysokość to 15 centymetrów nad ziemią, a tępo przemieszczania się to powolny marsz.

-Sterowanie wiatrem - Użytkownik może w ograniczonym stopniu sterować wiatrem w swoim otoczeniu. Nie ma możliwości aby kogoś tym zranił, ale za to może sterować takimi rzeczami jak balony.

-Powietrzne Ciało - Użytkownik za 4MM na post, może raz w turze zamienić się w wiatr aby uniknąć ataku fizycznego. Decyzja o powodzeniu czaru zależy od MG.

Zaklęcia D:
Zaklęcia C:
Ostrze Wiatru - Użytkownik porusza rękami na pewien wzór, po czym wypuszcza trzy ostrza wiatru w swego przeciwnika. Pomiędzy użyciami trzeba odczekać jeden post. Zasięg lecących ostrzy to 15 metrów. Łączne obrażenia ostrzy są na poziomie czaru rangi C.

Siła Wiatru - Użytkownik wyciąga dłoń z wyprostowanym palcem wskazującym i środkowym, a następnie tworzy magiczny okręg na ziemi z którego wypływa  podmuch powietrza o kształcie tornada. Po przez manipulacje tym wiatrem, użytkownik jest w stanie przenosić przedmioty o wadze do dwudziestu kilogramów. Dodatkowo jest w stanie zachwiać przeciwnikiem gdy ten stoi, a nawet przewrócić jeśli jest w ruchu. Zasięg czaru to 15 metrów.

Zaklęcia B:
Zwiastun Burzy - Ofensywny czar, w którym użytkownik przesuwa rękę do przodu, manipulując wiatrem wokół dłoni i tworzy tornado, powstałe z ręki i kierujące się okiem w wskazanym kierunku. Przeciwnik, który dostanie się do oka tornada zostaje obrócony w bok i odepchnięty. Dodatkowo tornado zadaje obrażenia obuchowe, które mogą dość mocno zaboleć. Zasięg tornada to 20 metrów. Średnica tornada to 1,5 metra.

Zbroja Wichury - Użytkownik układa ręce przed siebie na znak "X", manipulując kręcącym się wokół niego wiatrem, dopóki nie zostaje objęty przez wietrzną zbroję. Zbroja utrzymuje się przez trzy tury i jest w stanie zatrzymać zatrzymać jedną technikę rangi B, lub dwie rangi C, lub cztery czary rangi D. Zbroja utrzymuje się przez trzy tury lub do jej zniszczenia.

Zaklęcia A:
Mgliste Ciało - Użytkownik zamienia swoje ciało w mgłę, która może swobodnie poruszać się w powietrzu z prędkością zwykłego sprintu, natomiast na ziemi z prędkością sprintera 2. W tym stanie, wszystkie ataki magiczne i fizyczne są negowane. Przerwanie niematerialności, przerywa technikę. Technika utrzymuje się maksymalnie przez trzy tury.

Strzęp Wiatru - Użytkownik wytwarza dziesięć ostrzy wiatru, których łączna siła pozwala przeciąć nawet stal. Zasięg ostrzy to 30 metrów. Łączne obrażenia ostrzy są na poziomie techniki rangi A.

Zaklęcia S:
Zaklęcia SS:
Zaakceptowane lecz nie wykupione:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftpm.forumpolish.com/t3495-kazuma-yagami
 
Księga Wiatru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Prolog :: Kartoteka :: Zaklęcia :: Martwi/Porzuceni-
Cytat Lipca
"- Czy wszystkie moje alter ego muszą być spedalone?-spytał sam siebie w myślach."
~ Pheam
Layout autorstwa Frederici
Forum opartę o mangę & anime Fairy Tail autorstwa Hiro Mashimy.
Grafika (po uprzedniej obróbce), kody, skrypty jak i sama zawartość pod postacią postów należy do ich twórców i nie życzymy sobie kopiowania którychkolwiek z tych elementów bez zgody prawowitych autorów.
Forumowy Team Speak!
Adres: 178.217.190.14:6300 | Nazwa serwera: Net-Speak.pl | Nazwa pokoju: ~~~~FTPM~~~~ (i wszystkie podpokoje)
HASŁA! FTPM: FTPM | Psychiatryk: nie | Cmentarz: nerf | Dom spokojnej starości: OP
FORUMOWY DISCORD